Renginiai
 • Vasario 11 d. - Egzaminai
 • Vasario 11 d. - Profesorių atranka
 • Vasario 18 d. - Atostogos
 • Kovo 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
 • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elizabeth Von Westorm

 • II kursas
 • *
 • 14
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #345 Prieš mėnesį »
Visiems besivaišinant sausainiais, mažoji klastuolė taip pat susigundė paragauti. Pačiupusi vieną eglutės žaisliuko pavidalo sausainį grįžo atgal į savo sėdėjimo vietą.
Mažą pakelėtį, kurį gavo iš Elkės buvo pasidėjusi sau į skverną ir toliau klausėsi lengvos muzikos sklindančios iš patefono. O kaip ji nustebo, kai prie jos ir vėl priėjo ta pati mergaitė, ištiesė ranką su šį kart jau didesne dovana. Padėkojusi ir dar kartą pasveikinusi su Kalėdomis, paliko gautas dovanėles ant krėslo ir nuėjo prie dėžutės išsitraukti vardo.
Ilgai neieškojusi, klastuolė išsitraukė mažą lapelį ir jį perskaitė.
Citata
Ismė
Kambaryje atpažinusi mergaitę, kurią išsitraukė, Elizabeth patraukė į kambario kampą, kur ši ir sėdėjo. Priėjusi pasveikino šią su šventėmis ir ištiesė savo dovaną, suvyniotą į sidabrinį popierių. Dėžutėje ramiai gulėjo žiobarų momentinis fotoaparatas, kurį Elizabeth nusprendė padovanoti, vien norėdama pamatyti reakcijas, kai padarytos nuotraukos nejudės, keletas saldumynų iš parduotuvės "9 medūs",  benzinu, knygomis ir neseniai nupjauta žole kvepiančios žvakės, kurios neužgęsta ir užrašų knygutė, kurios spalvos bei raštai keitėsi priklausomai nuo nuotaikos. 
- Tik žiūrėk, atsargiai išpakuok, kaspinėliai kandžiojasi, - tai tarusi su didele šypsena ant veido nuėjo.
If your eyes could speak, what would they say?

*

Neprisijungęs Ismė Dilgėlė

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai: 16
 • Lytis: Moteris
 • kažkam. kažkam buvo blogai. kažkam labai skaudėjo
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #346 Prieš mėnesį »
Perspėjimas dėl besikandžiojančių kaspinėlių privertė Ismę susiraukti, bet,  kad ir su dantukais, teko pripažinti, šie buvo tikrai mieli, o sidabrinis įpakavimas atspindėjo kiekvieną kambaryje esančią švieselę. Padėkojusi už sveikinimus, nusliuogusi nuo kėdės, atsargiai ant jos padėjusi gautąją dovaną ir dar šiek tiek ją stumtelėjusi labiau į kampą, kad nieks nesugalvotu atsisėsti ir būt sukandžiotam kaspinėlių, vienuolikmetė nužingsniavo prie dėžutės su vardais. Nedrąsiu žingsniu priėjusi dėžutę ir prieš traukdama lapelį, kaip jau įprastai drėgnas, nuo prakaito rankas nevalyvai nusivalė į sijoną. O dar drukt prie drėgnos rankos prikibs visi lapeliai!

Morgana

Ismė, apsižvalgė po kambarį ieškodama Morganos, nelaabai nutuokdama kai pastaroji atrodo, galiausiai žvilgsnis užkliuvo už raudonų garbanotų plaukų kupsto, tad vadovaudamasi intuicija vienuolikmetė ir patraukė jo link. Rankoje laikydama tamsą sklaidžiančią ir žvaigždynais išmargintą dėžutę, kurioje saugiai gulėjo senas sidabrinis medalionas , kurio paskirtį senai visi užmiršę buvo. Pirmakursė greit įteikusi dovaną, dar mestelėjusi kelis sveikinimo žodžius, skubomis patraukė į savąjį kampelį. Žingsniuodama atgal dar rimtai susimąstė ar prieš tokią įžymybę- Morgana, nereikėjo reveranso kokio padaryti atsisveikinant?

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

 • VI kursas
 • *
 • 255
 • Taškai: 6
 • Lytis: Moteris
 • Raudonplaukė Salazaro išpera
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #347 Prieš mėnesį »
  Tyliai niuniuodama neseniai kažkokią girdėtą dainą ir kramsnodama žmogeliuko formos sausainį garbanė patenkinta sėdėjo ant žemės šalia židinio. Pastarasis maloniai šildė nugarą. Garbanei besiklausant ką kalba kiti pro akis nepraslydo ir įeinantis Dorianas bei menkas jo komentaras. Morgana pavartė akis tačiau taip pat greitai jas ir nusuko išgirdusi kai ką įdomesnio. Strazdanosė mulatė, rodos Elkė, nusprendė visiems esantiems šiame kambarėlyje įteikti dovaną. Gavusi savo paketėlį kuris nelabai skyrėsi nuo kitų garbanė įtariai jį apžiūrėjo. Buvo girdėjusi, kad ši mergiotė mėgsta krėsti išdaigas. Vėliau ėjo kita mergaitė, Elizabetė, po jos Ismė rudaplaukė pirmokė. Mergiotė kelias akimirkas stovėjo sutrikusi, bet netrukus pradėjo eiti prie Morganos. Gavusi savo dovaną ugniaplaukė tik šyptelėjo ir tyliai padėkojo bei padėjusi dovaną šalia savęs nuėjo prie dėžutės, įkišusi į ją ranką ji greitai išlankstė popieriuką.
Citata
Lisette
  Pakėlusi galvą ji plačiai nusišypsojo rožinių plaukų savininkei ir greitai prie jos priėjo.
- Šiaip valgyti nepatarčiau, nežinau kiek laiko jie buvo po mano lova.- tai ištarusi padėjo saldainių maišelį šalia jos ir patapšnojusi per galvą nuėjo atgal į savo vietą.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 8
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #348 Prieš mėnesį »
     Lisetė visa išsišiepusi (juk taip mėgo įvairiausius renginius ir pasisėdėjimus, o čia dar klastuolių būryje!!!) stebėjo bendrakoledžius, besikeičiančius į įvairiausius popierius suvyniotomis dovanėlėmis. Žinoma, prefektė išsišiepė dar labiau, kai ir pati nuo vienos tamesnio gymio mergaitės gavo nedidukę dėžutę. Žavu,- pamintijo padėkojusi Elkei ir padėjo dovaną ant žemės, visai šalia krėslo, kuriame sėdėjo.
     Ratas vis sukosi, kol Morgana ištraukė Lisetę. Geriausia pastarosios draugė originalumu visada pasižymėjo, tik, tiesa, ji sugriauna mitą, jog originalumas yra nuostabus dalykas.
-Ak, ačiū,- sarkastiškai pridėjo ranką prie širdies, kokia jūs miela,- nusišypsojo ir padėjo saldainius. Prancūzaitė tikrai nepyko ant raudonplaukės. Juk pati ištempė ją paskutinę minutę, tai iš kur jai ištraukti dovaną, o ir šiaip, čia gi Morgana - mergina, iš kurios galima tikėtis visko. VISKO.
     Pagaliau ir rausvaplaukei atėjo eilė traukti lapuką su vardu klastuolio, kuriam įteiks savo dovaną. Lapelių buvo likę vos trys, tad Lisetė pasiėmė vidurinįjį.

Citata
Nikas

     Septyniolikmetė tyliai pasidžiaugė, jog ištraukė vyresnį Klastūnyno globotinį, mat rausvoje dėžutėje tarp mangų ir drakono vaisių arbatų, prancūziškų skanėstų tiesiai iš prefektės gimtinės bei didelio (na, didelio smulkesnio kūno sudėjimo žmonėms, tačiau aukštam vyrukui turėtų būti pats tas) klastuoliško megztinio gulėjo ir miniatiūrinis raudono vyno butelis. Mergina nė pati nežinojo, ką būtų dariusi, jei būtų ištraukusi pirmakursį ar antrakursį. Matyt, būtų pasakiusi kažką panašaus į: „neatidaryk iki vestuvių!“
-Linksmų švenčių!- plačiai nusišypsojo, kai įteikė bendrakoledžiui dovaną, ir grįžo į krėslą.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Nico Maquet

 • VII kursas
 • *
 • 188
 • Taškai: 54
 • Lytis: Vyras
 • only love gives us the taste of eternity
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #349 Prieš mėnesį »
  Dalis klastuolių puolė prie vienos iš jų keptų sausainių. Tai priminė Nikui, kad ir pats atėjo su vaišėmis.
  – Eee, vaišinkitės, – truputį nejaukiai pratarė, palikdamas atidarytą dėžutę su kepiniais ant stalo.
  Pasirodė, veltui krimtosi esąs vienintelis vyresnysis tarp mažiukų – bene iškart po jo kambary atsirado dar keli  Salazaro mokiniai, tad jis net atsiduso iš palengvėjimo – tikrai netroško būti aukle visiems.
  Jau ruošėsi traukti lapelį su vardu žmogaus, kuris šiandien gaus jo dovaną, kai pats buvo apdovanotas – ir net ne viena, o dviem dovanomis. Nespėjo padėkoti vienai mergaitei (kurios vardu nenutuokė), kai pripuolė kita, rusvaplaukė, jau su „tikrąja“ dovana.
  – A-ačiū labai, – pasimuistęs šyptelėjo.
  Dovaną išpakuos vėliau, dabar buvo laikas atiduoti ir savąją. Jam kliuvo klastuolis, vardu Dorianas. Gerai, kad ne kokia mergiotė – jų čia buvo tiek daug, kad Nikas nė nežino jų vardų. Jautėsi baisiai nepatogiai, tačiau visgi padavė rudu popieriumi apvyniotą dovanėlę: viduje buvo viena mėgstamiausių, žiobariškų jo knygų (Oskaro Vaildo „Doriano Grėjaus portretas“ – specialusis, iliustruotas leidimas; visai ironiškai tinkantis jo apdovanojamajam bendrakoledžiui) bei didžiulė plytelė pieninio šokolado, visi 300 gramų burnoje tirpstančio rojaus saldumo.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Nuodų ir Vaistų profesorius
 • *
 • 261
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #350 Prieš mėnesį »
Sniego pluoštams padengus senąją pilį, jaunasis magas pasišvilpaudamas žingsniavo vėsiais jos koridoriais, rankose nešdamas į taškuotą dovanų popierių įviniotą dėžutę. Tiesa, strazdanius ilgokai vargo, kol suklijavo to slidaus, blizgaus popieriaus kraštelius, ir tai po to viską teko taisyti, žinoma, jau kerų pagalba, mat mūsų Gyvatyno vadovas nebuvo labai meniškos sielos. Ne liauni pirštai vos kelis kartus priliesdavo apdulkėjusią bosinę gitarą, o ką čia jau bekalbėti apie kitas meno išraiškas.
 Taigi, galiausiai atžingsniavęs iki pat mažųjų klastuolių vakarėlio, apie kurį informavo ne kas kitas kaip dailioji prancūzaitė, kuri, beje, ir buvo viso šito mini pasisėdėjimo su jaunosiomis gyvatėlėmis ir naujokėliais organizatorė. Ir nors anglas nelabai veržėsi jame dalyvauti bei geriau jau tokį jaukų šventinį vakarą būtų praleidęs minėtosios avietiniaplaukės glėby ar šiaip kokioj imbieru ar cinamonu kvepiančioje aludėje... eee... kavinukėje, kaip koledžo vadovas privalėjo atlikti taip sakant pareigą tėvynei.
- Ho ho ho! Na ką, nesitikėjot? - Įžengęs į jaukų kambariuką, sušuko aštuoniolikmetis ir nužvelgęs susirinkusiuosius, kiek nustebęs, kilstelėjo antakį. Na, jo, vyresnėlių sutikti Natanielis nesitikėjo, ypač tos neretai nuotaiką gadinančios raudongalvės širdžių karalienės iš filmuko „Alisa stebuklų šalyje”. Bet ką gi, tikėkimės kalėdinė nuotaika aplankė ir ją, nes velnias žino, kokių nesąmonių gali iškrėsti ta Grinčo kailyje visus metus įstrigusi kruvinoji Merė.
 Minutėlę pastovėjęs mokinukų viduryje kaip koks alkoholikas anoniminiame susirinkime ar netikėtai pabučiuotas trečiakursis, rusvaplaukis krestelėjo šalimais savosios mergelės iš rūtų laukų, na, kaip rūtų, khrm, ir palaukęs, kol kažkoks, tiesą sakant, pirmą kartą matytas vaikis perduos dovanėlę kitam irgi dar ligi šiolei nesutiktam vaikinukui (ot tai vadovas, net nežino, kas koledže dedas), įkišo ranką į lapelių pilną dėžutę ir ištraukęs laimikį, nekantriai it koks saldainį gavęs vaikas išvyniojo.
- Felicia... Kas ta Felicia? - Balsu ištarė nelabai etiškas, iš dėstytojo pusės, mintis ir kiek susigėdęs padavė dovanėlę dar vienai nepaźįstamajai.
- Naudok atsakingai, - dar pridūrė ir patogiau įsitaisė ant violetavos spalvos baldo.

*

Neprisijungęs Dorianas Darvinas Raveras

 • VI kursas
 • *
 • 32
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Fine, make me your villain
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #351 Prieš mėnesį »
Šiaip Dorianas gal kiek nesigailėjo, kad atėjo čia keistis dovanomis. Skanėstai tikrai nenuvylė jo. Sėdėdamas krėsle jis tingiai stebėjo kaip mokiniai traukė lapelius ir keitėsi dovanomis. Pats nusprendė kiek galima vėliau traukti lapelį. Kurį laiką tikėjosi, kad neteks dovanoti dovaną jai. Nors galbūt blizgučių bomba jai patiktų. Iš dalies visai norėjo pasijuokti iš Morganos reakcijos kai vos tik atidarius dėžutę ją apibarstys žaliais blizgučiais, kuriuos, žinojo, gana sunku visus pašalinti. Nebent su kokiu žiobarišku dulkių siurbliu. O kadangi čia elektronika neveikia. Šiek tiek tikėjosi, kad ir su magija nepavyks šių blizgučių panaikinti.
Bet kai lapelių vis mažėjo, o jau didelė dalis klastuolių gavo dovanas, taigi Dorianas ištraukęs lapelį atkišo savo dovaną Natanieliui.
-Nesiūlau čia dabar atidaryti,-patarė jam ir grįžo į savo vietą.

*

Neprisijungęs Felicia Cerise Bonheur

 • I kursas
 • *
 • 12
 • Taškai: 29
 • Lytis: Moteris
 • Je fais un caca nerveux
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #352 Prieš mėnesį »
    Felicia patogiai ir šiltai sėdėjo savo krėsle, krimto pačios iškeptus sausainius, vėliau paragavo ir Niko atneštų skanėstų, kurie galbūt ne visai tenkina vienuolikmetės skonio receptorius, tačiau išbandyti buvo verta, ir toliau stebėjo dovanų keitimąsi, žinoma, laukdama, kol kas nors ištrauks ir ją. Deja (o gal ir nelabai), nepriėjus prancūzaitės eilei, į klastuolių puotą įsiveržė ne kas kitas kaip pati gyvačių šeimos galva. Pasirodo, visai ne mitas, jog pastarasi nėra tik koks surūgęs profesoriūkštis, tik ir nurodinėjantis mokiniams. Priešingai! Gal net visai „kietas“?- nebyliai gūžtelėjo pečiais šokoladinių akių savininkė. Teko girdėti ir tai, kad su keliais klastuoliais vadovas dar tada, kai pats buvo mokinys, visokių eibių krėsdavo. Dabar tik gal surimtėjo, visgi profesoriaus statusas - ne juokai, nors ką gali žinoti, už pamokos ribų Cerise jo beveik nematydavo, o jei ir matydavo, tai susirangiusį rausvaplaukės prefektės lovoje. Anokios čia linksmybės...
-Aš,- tarsi būtų pamokoje kilstelėjo ranką mergaičiukė, kai įsibrovėlis ištraukė jos vardą iš dėžutės. -Ačiū, naudosiu atsakingai,- šyptelėjo brunetė ir, pasidėjusi dovaną, pasiėmė dar vieną sausainį, kurių padėklas vis tuštėjo.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VI kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 8
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #353 Prieš mėnesį »
    Lisetė purpuriniame krėsle sėdėjo plačiai išsišiepusi - džiaugėsi, nors ir ne itin gausia, tačiau itin smagia gyvatėlių kompanija. Buvo net beveik gaila, jog per atostogas nepasiliks čia, tačiau juk Kalėdas pirmą kartą po išsikraustymo į Angliją švęs Prancūzijoje, negali to praleisti, o ir jau seniai troško geriausiai draugei aprodyti gimtuosius namus.
     Kai atrodė, jog diena geresnė būti negalėjo, į kambarį įsiveržė Natanielis. Kas jau kas, bet Lisetės brangiausiasis mokėjo atkreipti į save dėmesį. Bet juk žadėjo neiti? Gal pasidarė nuobodu vienam kiurksoti, o gal tik taip sakė, norėdamas padaryti rausvaplaukei ir kitiems Klastūnyno globotiniams staigmeną? Na, nelabai svarbu. Svarbiausia tai, kad vadovas buvo čia, o Lisetės šypsena plėšė jos skruostus.
-Va tai tau, vadovas...- sušnabždėjo septyniolikmetė vos Natukui grįžus į purpurinės spalvos krėslą.
     Dar valandėlę, kitą visas gyvatyno kultas plepėjo prie stalo, šoko, dainavo, užbaigė visus suneštus skanėstus ir šiaip džiaugėsi vieni kitų draugija. Nusprendę, kad jau pakankamai vėlu ir, negana to, daugumos Klastūnyno globotinių ryte laukė kelionė į namus, visa šutvė vorele sugūžėjo į klastuolių urvą ir išsiskirstė: kas dar pasėdėti bendrajame kambaryje, kas jau į šiltas lovas bluosto sudėti.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017