2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Fiona de Treebook

• 196
  • Lytis: Moteris
  • Na ką. Laimėjom?!
Ats: Požemiai
« Atsakymas #315 Prieš 8 mėnesius »
-Aaa.... Nu jo, manau gal visai nieko būtų išsimaudyti. Bet žinai, nieko neturiu su savim. Jokio maudymuko ar rankšluosčio,-mergina kiek nustebo išgirdusi tokį keistą Karen Rasel Džekės pasiūlymą.
-Ir gerai. Sutvarkysiu,-šyptelėjusi įlindo į merginų persirengimo patalpą. Švystelėjo kelis burtažodžius ir patalpa sublizgėjo nuo švaros. Ir deglus užkūrė. Buvo taip gražu...
-Oiii... Kaip gražu.. Tikrai neatsisakyčiau pasinaudoti šita keista žiobarų pramoga. Juk tai viso labo milžiniška vonia daugybei žmonių iškalta grindyse.
Išlindusi pamatė klastuolę, kuri atrodė šiek tiek nusiplūkusi.
-Mhm, gerai. Atrodo sunkiai dirbai ir naudojai ne vien kerus,-paerzino mažesniąją. Ji staigiai mostelėjusi lazdele išvalė prišnerkštą baseiną ir grindis. Taip pat įšokus į jį Urtė pasukiojo kažką prie čiaupo ir ėmė tekėti vanduo.
-Oho. Įdomu kiek laiko lauksim, kol jis bus pilnas? Klastuolyt, o tu su rūbais maudysies? Šiaip vanduo ša...
Grifė staigiai nutilo kažką išgirdusi už vienos, pačios tamsiausios sienos.
-Rasel, manau ten kažkas yra,-parodė į sieną.
-Reikia slėptis. Šok į vandenį pas mane. Jo dar tik apie pėdas tėra.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• VII kursas
  • *
  • 533
  • Taškai: 16
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #316 Prieš 8 mėnesius »
Elijah kiek dvejodamas norėjo naktį pasivaikščioti po požemius apie kuriuos yra girdėjęs iš kelių mokinių, kurie kalbėjosi apie tai.. aišku neatsitiktinai.. Vaikinas paprasčiausiai klausėsi daugumos paauglių pokalbių koridoriuose, nes jam buvo labai nuobodu.. Tad šįkart panoro išbandyti požemius, juk vistiek miegot jis nenorėjo, tad iš bendrojo kambario pasiėmęs savo atsarginius rūbus, kurių jam reikėjo jai kartais ką sudorotu ir netyčia apsitaškytu krauju.. Na juk reikia turėti atsarginį variantą.. Juk ne pirmas kartas.. - mįslijo vaikis užtrenkęs bendrojo kambario duris..
Dabar jau jis keliavo koridoriu.. ir leidosi žemyn.. Taip kvapas buvo šlykštus.. o po kojomis ir visur aplink buvo drėgna, ropinėjo pelės.. vorai.. išties buvo nemažai voratinklių į kuriuos jaunasis vampyras "įkišdavo" galvą.. Beeinant gyliau užgirdo įdomų garsą.. Kažką kalbant.. Lyg ir dvi merginas, tačiau Chris' as nebuvo tikras, nes girdėjosi viskas labai neaiškiai turbūt dėl to, kad kažkur teka vanduo ar kažkas panašaus, tad šis pasileido brįsti ten, kur radosi dar du besišvaistantys mokiniai.. Einant link jų buvo galima manyti, kad eini link kažkokios menės.. Baseinas? Gal man vaidenasi? - pasitrinęs raudonas akis, kurios spindėjo tamsoje mąstė vaikis.. O netoli jo stovėjo ir dvi mergiotės.. Viena Elijah buvo matyta turbūt grifė, o kita visiškai nepąžystama ir be to ji mirko vandenyje...
- Sveikos, - ramiu tonu burbtelėjo grifas ir vėl nutylo.

« Atsakymas #317 Prieš 8 mėnesius »
Urtei sutikus sutvarkyti milžinišką patalpą Karen apsidžiaugė ir nusijuokė iš jos pokšto:
 -Na tvarkiau tik su burtais, bet jie išsiurbė mano jėgas, tad ir esu pavargusi, -Rasel šyptelėjo ir ėmė stebėti kaip grifė lengvai sutvarkė milžinišką patalpą, nusileidusi į baseiną pasiukiojo čiaupą ir kaip iš čiaupo pradėjo iš lėto bėgti vanduo. Merginai pasakius, kad kažkas kažkur yra ir pakvietus lipti į vandenį Džekė greitai įšoko vidun ir neužilgo pasigirdo vaikino balsas.
 -Labas, -nedrąsiai ištarė. -Kas tu toks ir ko tau čia reikia, -bandė slėpti baimę, bet jai nelabai sekėsi. Šiek tiek įsidrąsinusi  atsargiai išlipo iš vandens ir ėmė apžiūrinėti vaikiną. Bet nieko daug nepamatė, nes visur dar tvyrojo tamsa. Negi negalima mums pabūti vienoms? Dabar dar jis užsimanys greičiausiai maudytis ir teks dalintis vienu baseinu.
 -Aš esu Karen, o ten Urtė, -tarė rodydama į vyresniąja mergina. -O koks tavo vardas? -paklausė. -Ir dar vienas klausimėlis. Tu irgi norėsi maudytis?
Uždavusi klausimus rudaplaukė ėmė laukti atsakymų į juos, bet vietoj jų sulaukė savo papūgos kuri irgi atskrido pasižiūrėti kas čia toks per žmogus atėjo.

*

• 196
  • Na ką. Laimėjom?!
« Atsakymas #318 Prieš 8 mėnesius »
Karen tuoj pat paklausė Urtės, ir nebijodama įšoko į baseiną šalia Urtės. Po kiek laiko išniro berniukas. Ir dar grifas. Čia kažkoks susirinkimas pirmakursių, apie kurį aš nieko nežinau? Pirmakursiai ėmė labintis, tad šeštakursė nusorendė irgi būti drąsi. Ir nerodyti baimės balse, kaip tą padarė klastuolė.
-Ei, sveikas.
Prieblandoje grifė bandė įžiūrėti, ką anas atsinešė, ir jos akys užkliuvo už gerai pažįstamų spalvų.
-Hm, tu kartais gal neatsinešei mano maudymosi reikmenų? Nes žinai, maniškės yra va lygiai tokiam pačiam krelšely kaip tavo. Galiu pažiūrėti?
Net nesulaukusi leidimo, ji išsiropštė iš baseino ir paėmė maišą. Šalia jo buvo kitas maišelis, ant kurio buvo gražiai išraityta ta pati pavardė kaip ir ant atvykėlio apsiausto.
-Tu Nihal, tiesa? Šitas manau priklauso tau,-ji ištiesė minkštą ryšulį.
-O šitas mano. Net pavardė užrašyta. Kur radai?

*

• VII kursas
  • *
  • 533
« Atsakymas #319 Prieš 8 mėnesius »
Elijah kiek nustebo, kai išvydo dvi asmenybes mirkstančias baseine.. Tačiau jos neatrodė tokios drąsios, nors ir apsimetė.. Jaunasis vampyras puikiai mokėjo užuosti baimę, kuri čia tikrai tvirojo ir puikiai jautėsi..
- Kokių dar reikmenų? Čia taip pasitinkate kitus? - kiek susierzinęs kalbėjo grifas.. - Tikrai? - atidžiau žvilgtelėjo į grifę.. ir ši ištraukė iš jo rankų maišą, kuriame turėjo būti vaikio drabužiai..
- Kokia dar Nihal..? Aš tau į moterį panašus, - piktu tonu šnekėjo Elijah.. - Aš Elijah.. - nutęsė Chris' as ir žvilgtelėjo į kitą merginą..
- Gal ir tavo maišą netyčia atnešiau? Be to ir aš tau į moterį panašus? - nusijuokė Elijah ir tęsė toliau, - radau bendrajame Grifų Gūžtos kambaryje.. Nežinau turbūt mūsų vienodi, - šyptelėjo vaikis ir žvilgtelėjo į merginą.. - Tai kaip spėju tu grifė? Be to gal prisistatysite, nes net nežinau su kuo aš bendrauju? - šyptelėjo Dawson' as ir jautė, kaip jo akys turėjo spindėti tamsoje.

« Atsakymas #320 Prieš 8 mėnesius »
Fionai irgi ėmus kalbėtis su tuo atėjūnų ir dar kaip suprato grifu Karen tik klausėsi jų. Tik sulaukusi kiek keistoko klausimų į juos atsakė:
 -Na kiek matau mano maišo neatnešei, nes tikrai nemanau, kad žinai slaptažodį į klastūnyno miegamuosius. Na į moterį nemanau, kad labai panašus esi.
Paklausus vardų Rasel atsakė už jas abi:
 -Mano vardas Karen Rasel Džekė, o jos, -parodė į Fioną. -Fiona, nors manau, kad turėtumėte vienas kitą pažinote jai esate iš to paties koledžo. O tavo koks vardas? -paklausė.
Pažvelgusi į baseiną pamatė, kad jis beveik pilnas, tad nutarė nubėgti pasiimti savo maudymosi reikmenų.
 -Aš tuoj, -pasakė Džekė ir greitai nulėkė link bendrojo kambario, tad į miegamąjį, pasiėmė maudymosi reikmenis ir grįžo prie baseino. -Na ką, galima eiti persirengti ir tada maudytis, -pažvelgusi į baseiną pratarė. -Ir dar laikykis visų nurodymų, -pridūrė žvelgdama į vaikiną.
Jaunesnioji mergina po truputį patraukė link persirengimo kambario, persirengė rūbus, juos gražiai susidėjo į spintelę, nusiprausė po dušu ir išėjo iš kambario.
 -Na ką, galima eiti maudytis, -nieko nelaukusi rudaplaukė įšoko į šaltą vandenį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Karen rasel džekė De Taer Rafaelė Realfė »

*

• 196
  • Na ką. Laimėjom?!
« Atsakymas #321 Prieš 8 mėnesius »
Oi. Ne Nihal? Mergina dar kartą atidžiau pasižiūrėjo. Ir tikrai - toje vietoje puikavosi Elijah vardas.
-Atleisk. Neįskaičiau,-šyptelėjo Fiona.
-O į moterį net negalėtumei būti panašus. Nebent į mergaitę. Bet šiaip ne.
-Beje, Rasel, tikrai abejoju, kad mes pažįstami, jei net vardų nežinom. Koledžas tai nemažas,-užvertė akis. Klastuolė nulėkė kažkur, kažką tarstelėjusi. Tad Fiona pasimaudojo proga, ir palikusi grifą, nužingsniavo gniauždama krepšį. Grįžusi dar pamatė mažąją einančią rengtis. De Treebook buvo apsijuosusi liemenį rankšluosčiu, tad jį dabar nusiėmė ir pasidėjo šalia baseino, kuris jau buvo beveik pilnas. Reikia užsukti! Greičiausiai kaip tik galėjo susivilgė (užtruko ilgai, o viską dar pablogino Karen pūkštelėjimas vandenin), ir ėmė plaukti link vis dar vandenį leidžiančio krano. Paklebinėjusi kažką po vandeniu užmerktomis akimis, kadangi nemokėjo atsimerkt po juo, ji sušuko:
-Ei, klausykit katras moka būti atsimerkęs po vandeniu? Reikia kuo grečiausiai šitą daiktą užsukt, kitaip užtvinfysim požemius.

*

• VII kursas
  • *
  • 533
« Atsakymas #322 Prieš 7 mėnesius »
Elijah jautėsi kiek keistai, kai jį beveik visą laiką supė merginos..
- Na manau, kad tikrai nepanašus.. Be to malonu susipažinti, - pridurdamas užbaigė vaikis.. - Be to Fiona tu iš dalies teisi yra Grifų Gūžtoje Nihal, tačiau aš ne ji.. -šyptelėjo.. - Esu tave matęs, tačiau nebuvau užkalbinęs.. - dar kart kilstelėjo lupų kampučiais.. ir žvilgtelėjo į Fioną..
Kai staiga klastuolė nulėkė pasiimti maudymosi kostumėlio, Elijah apsižvalgė, nes liko vienas, Fiona nubėgo persirenkti.. Grįžus Karen jos apsikeitė pozicijomis, Fiona jau mirko vandenyje, o kita mergiotė persirengė ir grįžus pukštelėjo į vandenį..
- Ej klausykit.. aš stoviu sausumoje o man kojos mirksta.. - kiek pyktai tarė vaikis, kai išgirdo Fioną.. - palauk, aš matau po vandeniu.. luktelk.. - greit nusirengęs drabužius jis juos numetė į šalį ir šoko į vandenį, nieko nelaukęs nėrė tiesiai prie krano ir jį užsukė.. - Na štai, - išnėręs nutęsė berniūkštis.. perbraukdamas per plaukus ir per akis, nes šias labai griaužė.. ir be to vaikis pametė lęšius, tad šio akys buvo raudonos.. Gerai, kad tėvas atsarginių įdėjo..

« Atsakymas #323 Prieš 7 mėnesius »
Išnirusi Karen šiek tiek paplaukiojo kol išgirdo Fionos prašymą užsukti čiaupą, nes vanduo jau tuoj, tuoj būtų ėmęs veržtis pro kraštus ir dar po kelių minučių pasiekęs klastūnyno miegamuosius. Jai nespėjus to susivokti Elijah'as jau buvo vandenyje, o dar po kelių akimirkų išniro ir jau buvo užsukęs čiaupą, bet kažkas buvo pasikeitęs. Ir ne tai nebuvo, kad jis buvo be drabužių, ir tai nebuvo plaukai kurie buvo prigludę prie galvos, tai buvo jo akys kurios dabar buvo ryškiai raudonos Rasel jau norėjo klausti kvailiausio klausimo, bet galų gale pati susiprotėjo. Aha, vampyras. Nesitikėjau jų susitikti taip greitai. Aišku žinojau, kad jų yra.
 -Kodėl tavo akys raudonos? Pirmai lyg tais nebuvo tokios? Čia tau vanduo taip padarė? -apsimetė nieko nežinanti, nes žinojo, kad kai kam nepatinka kai būna atskleistos jų slaptos galios ar rasės.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

• V kursas
  • *
  • 196
  • Taškai: 58
  • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
« Atsakymas #324 Prieš 22 valandas »
Vos likus kokioms dviems savaitėms iki kalendorinės vasaros, karštis nelaukė kol pavasaris galutiniai paliks savo postą kalendoriuje ir visu stiprumu pradėjo svilinti Hogvartsą ir jo apylinkes.
Kajus buvo vienas iš tų karščio aukų, kurie ieškojo vėsumos ir šalčio atgaivai. Ir to nusprendė ieškoti Hogvartso požemiuose kaip ir galimybę pasižvalgyti po pilies neaplankytas vietas.
Kitaip nei įprastai nepasukęs link Švilpynės kambarių, prefektas nusileido į požemius.
Tamsa, vėsuma, peraugianti į malonų šaltuką sutiko Kajų, vos tik šis nužengė paskutines laiptų pakopas.
Gal ir visai gerai gyvuoja tie klastuoliai,- pamanė šis, apsidairydamas po požemių tamsą, nors ir nieko doro neįkušlino.
-Lumos,- sumurmėjo, ištraukęs burtų lazdelę iš kišenės.
Melsva kerų šviesa nuslydo akmeniniu grindiniu ir Kajus neskubėdamas pajudėjo pasivaikščioti.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Dafydd Llewellyn

• IV kursas
  • *
  • 116
« Atsakymas #325 Prieš 21 valandą »
Vasara nenumaldomai artėjo. Ir tai reiškė tik vieną: reikės važiuoti namo ir ten ilgus mėnesius matyti to idioto snukį... Nepaisant to, kad Hogvartse žmonės taip pat nevykėliai, čia bent jau galima pabūti vienam...
Su tokiomis mintimis Dafydd trūnijo savo miegamajame. Ilgokai drybsojęs lovoje klastuolis geriausiai prisivertė išlipti iš jos. Ir galiausiai nutarė, kad reikia išeiti kur nors pasitrinti, kur bus mažiau pirmakursių.
Eidamas per bendrąjį kambarį velsietis nužvelginėjo visus mokinius iš eilės. Ir lygiai taip pat visus iš eilės mintyse keikė. Vieni kėlė per daug triukšmo, kiti užėmė per daug vietos, o treti tiesiog egzistavo...
Vos išsmukęs pro bendrojo kambario duris raudonplaukis į kažką atsitrenkė. Tas kažkas turėjo rankoje lazdelę, kuri skleidė šviesą, nušvietusią veidą. Ir tas veidas nebuvo klastuolio.
- Ką tu čia veiki? - piktai paklausė Dafydd, stumtelėdamas vaikiną ir galiausiai uždarydamas bendrojo kambario duris.

*

• V kursas
  • *
  • 196
« Atsakymas #326 Prieš 20 valandų »
Lyg aklas kaip kurmis.
Kajus atsitrenkė į kažką ir staigiai atsitraukė. Ačiū Merlinui, kad bent nepametė iš rankų lazdelės.
Šviesa slystelėjo atėjūno veidu, pasigirdo užtrenkiamų durų garsas.
Daffyd.
Apie klastuolį buvo girdėjęs iš Sniego, kai paklausė Švilpynės kambaryje kas galėtų jam padėti išmokti kautis. Tą kartą augintis tiesiog išrėžė, jog Daffyd atrodo tik mušeika, taip sakydamas, jog neverta su juo prasidėti su "kovų mokslais".
Kajus dar sykį žengtelėjo atgal, nustebintas jaunesniojo mokinio balsu.
Kalba kaip trims metais vyresnis.- Vaikštinėju,- ramiai prabilo Wintersas, šiek tiek žemiau nuleisdamas gebenės medžio su fenikso plunksna burtų lazdelę,- Čia pas jus, klastuolius, labai tamsu,- suniurnėjo po nosimi.
-Jei ką, atsiprašau, kad atsitrenkiau, - pabandė išlikti mandagiu švilpiu.
Nors vargu, ar reikėtų. Turbūt sulauksiu tirados kokie švilpiai yra liurbiai it panašiai...Kupidono užteko.

*

• IV kursas
  • *
  • 116
« Atsakymas #327 Prieš 19 valandų »
- Tai vaikštinėk kur nors kitur, - rėžė Dafydd. Velsietis nė nespėjo išeiti iš bendrojo kambario - nespėjo pasidžiaugti vienatve nė vienos akimirkos, kai būtinai turėjo su kažkuo susidurti... - O jeigu jau triniesi čia, traukis nuo durų, - pridūrė Dafydd.
Nors... Gal kas nors atsitrenks stipriau nei aš svajingai pagalvojo klastuolis, jau gailėdamasis, kad nieko rimtesnio neatsitiko.
Raudonplaukis įtariai žvelgė į iškeltą švilpio lazdelę. Jeigu jie būtų susikeitę vietomis, Dafydd tikrai jau būtų paleidęs kokius nors kerus. Net ir suprasdamas, kad tikriausiai nieko neišeis. Tačiau Kajus išliko ramus. Gal Šviplynė tikrai yra draugiškiausias koledžas? pašaipiai pagalvojo velsietis.
- Tai nėra už ką, - ironiškai pratarė Dafydd, nors suprato, kad iš tiesų reikėtų sakyti, kad atsitrenkė jis, tad gal ir atsiprašyti reikėtų jam? Tačiau klastuolis nė neketino to daryti. - Jeigu bijai tamsos, eik į kiemą, kur šviečia saulytė, - pasišaipė raudonplaukis. - O dabar jau gali nuleisti lazdelę, man visiškai nepatinka jos šviesa.
Dafydd nusisuko. Svarstė, ką jam reikėtų daryti. Labiausiai norėjosi palikti šitą švilpį čia vieną, bet staiga pradėjo kamuoti smalsumas, ką gi jis čia planuoja toliau veikti.

*

• V kursas
  • *
  • 196
« Atsakymas #328 Prieš 19 valandų »
Kajus vos nesusilaikė neužvertęs akių į lubas.
-Jergutėliau, laisvė ir demokratija šioje šalyje, visi vaikšto kur nori,- ramiai atkirto švilpis,- Gerai, kad pasakei, bet jau pats supratau,- ir taip taręs pasitraukė, tačiau jau ketinęs nužingsniuoti kitur, sustingo nuo pasišaipymo.
Sunkiai atsiduso. Akimirką pagalvojo, ar ką nors sakyt ar patylėt. Vis vien jei ką pasakysiu, gausiu trims raidėmis daugiau,- pamintijo Švilpynės prefektas,-Meh, tiek to.
-Nebijau, o ir nežiūrėk į taip mano lazdelę įtariai, ji nesikandžioja,- sarkastiškai atšovė, įsišiepdamas, tik kažkieno džiaugsmui, tamsa paslėpė švilpio šypseną.
-Jei nepatinka, tai užsimerk,- Kajus varė toliau, bet vargais galais surimtėjo.
Jei ir toliau, mane jaunesnis kaip obuolį sudaužys. Deja, vis vien kažkiek juokas ėmė.
Greitai mokausi iš tavęs, Daffyd. Kažin, ar tau malonu būtų sutikti panašų į tave? Manau, nelabai.
Visgi, Kajus kažkiek paklausė klastuolio ir lazdelę nuleido, tačiau šviesos nepanaikino.
Daugiau klastuoliui neturėjo ką pasakyti, galėjo toliau ir nueiti, tačiau kažkas jį sulaikė.
Jam nereikėtų būti atsargesniam su šiuo tipu?

*

• IV kursas
  • *
  • 116
« Atsakymas #329 Prieš 1 valandą »
- Vaikščiok, vaikščiok, - abejingai mestelėjo Dafydd. Tiesą sakant, jam nė nerūpėjo, ar jis čia trinsis, ar ne. Erzina lygiai taip pat, kaip ir bet kuris klastuolis.
Klastuolis išgirdo Kajaus atodūsį. Ir piktdžiugiškai išsišiepė. Panašu, kad tam atėjūnui kažkas nepatinka. O jeigu kam nors kitam kas nors nepatinka, pasaulis iš karto pasidaro gražesnis.
- Tegul tik pabando įkąsti, - burbtelėjo Dafydd, suprasdamas, kad jeigu šitas švilpis, kuris, ko gero, yra dar ir vyresnis, jį puls, klastuolis tikrai gali rimtai nukentėti. Tačiau juk negali taip ramiai nusileisti kažkokiam pasiklydusiam berniokui, ar ne?
Nepaisant to, kad Kajus atsikirtinėjo, velsiečiui kažkodėl kilo įtarimas, kad švilpis jo prisibijo. Nebūtų galėjęs paaiškinti, kodėl taip atrodo. Galbūt dėl to, kad paprašytas nuleido lazdelę. O gal tiesiog kažkas jo veide, kurio, tiesa, netrukus visai nebesimatė. O gal tai, kad šviesa ir toliau sklido iš lazdelės galo. Dafydd vėl atsisuko į Kajų ir pradėjo galvoti, ką galėtų padaryti, kad pačiam būtų smagiau. Nors išslinko iš bendrojo kambario ne tam, tačiau kuo blogai yra bent kartą pasilinksminti? Klastuoliui į galvą šovė mintis. Stengdamasis nedaryti staigių judesių, kad Kajus neatkreiptų dėmesio, velsietis pasitikrino kišenę, ar joje yra burtų lazdelė. Laimei, ji ten buvo. Dafydd veidą nušvietė patenkintas šypsnys. Jis tarsi žaisdamas išsitraukė lazdelę. Nieko nebūrė, tačiau tarsi netyčia ją nukreipė į švilpio pusę. Velsietis nekantravo sulaukti, kokia gi bus jo reakcija.

• Hogvartsas.LT © 2007-2019