Renginiai
  • Vasario 11 d. - Egzaminai
  • Vasario 11 d. - Profesorių atranka
  • Vasario 18 d. - Atostogos
  • Kovo 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
  • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• VI kursas
  • *
  • 485
  • Taškai: 279
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamirštas koridorius ir dulkėtas kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš mėnesį »
Išvydęs Luną purtant galvą jis tik klausiamai pažvelgė, negi jai visiškai nerūpiu? Greit atleido.. Patikėjo.. Kaip žinoti, kad tai tikra?
- Gerai, aš liaujuosi, - šyptelėjo Chris' as ir pažvelgė į Luną. Išgirdęs sekančius žodžius nusiramino ir atsiduso. - Šaunu tai girdėti.. ir labai malonu. Ačiū, - kilstelėjo lupų kampučius ir tvirtai laikė mergina savo glėbyje.
- Nebegalvosiu, - linktelėjo galva Elijah, - nop, daugiau to neišvysi, nes man vienintelis žmogus, kuris rūpi esi tu ir galima teigti, jog kitų panelių dėmesys manęs nedomina, išskyrus vienos, - kilstelėjo antakį Grifas ir pažvelgė į merginą, o pajautęs pakštelėjimą į skruostą, dėkingai pažvelgė ir atsakė tuo pačiu.
- Nemanai, kad laikas eiti? - Klausiamai pažvelgė į Luną, - nors taip, visiškai nenoriu su tavimi skirtis nei akimirkai, nes matai kas nutinka, tačiau gal eikime. - Paleidęs vilkiūštę sunėrė vienos rankos pirštus ir pasukė link paveikslo.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

• VI kursas
  • *
  • 544
  • Taškai: 392
  • Lytis: Moteris
  • Jei nori nugalėti, išmok kentėti.
Ats: Pamirštas koridorius ir dulkėtas kabinetas
« Atsakymas #61 Prieš mėnesį »
Išgirdusi vaikino padėką mergina linktelėjo ir kilstelėjo savo lūpų kampučius. Nors matė, kad Elijah'us vis dar abejoja, dėl taip lengvai atleisto poelgio, tačiau Luna nekreipė į tai dėmesio. Nebenorėjau daugiau pyktis su grifu, tad žinodama tiesą nė neketino tęsti ginčo. Sekantys rudaplaukio žodžiai privertė merginą plačiai nusišypsoti.
-Koks tu meilikautojas,-linksmai papurtė galvą Luna ir žvilgtelėjo į žaliai melsvas grifo akis,-tu taip pat esi vienintelis vaikinas, kuris prikausto visą mano dėmesį,-šyptelėjo mėlynakė.
-Mielai,-linktelėjo ir nė nesipriešindama nusekė paskui Elijah'ų link paveikslo. Troško, kuo greičiau dingti iš čia. Nė neatsisukdama juodaplaukė kartu su vaikinu paliko belangį, tačiau keistai šviesų koridorių sau už nugarų.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017