1
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 62
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Požemiai
« Atsakymas #330 Prieš mėnesį »
Taip, jam reikėjo būti atsargesniam su šiuo tipu.
Nes Dafyd'o kalbos jį erzino.
Kajus patylėjo, nė nemėgindamas atsakyti į klastuolio kalbas, tikėdamasis, jog "kaistantis ir pūškuojantis ir garais besidrabstantis virdurys" jo viduje ne iki galo neprasiverš ir Kajui nereikės susidurti su savimi, kuris galbūt turi tokį patį kandumą kaip Melijandra. O gal net ir daug daugiau žiauresnį.
Tamsus žvilgsnis, neišduodamas kas vyksta penkiolikmečio galvoje, apžiūrinėjo savo burtų lazdelę. Gebenė su fenikso plunksna.
Kas galėjo tikėtis, kad penkiolikmetis, bijantis ugnies, gaus lazdelę su gyvio plunksna, kuri tiesiog neatsiejama nuo ugnies?
Tai Likimo išdaiga? Ar pasityčiojimas?
O gal pasityčiojimas kubu, mat sutiko klastuolį, kurio liežuvį būtų galima kuo puikiausiai prideginti, vien dėl to, jog galėtų pagaliau užščiaupti nuo savo klastuoliškai persisunkusių žodžių?
Švilpynės prefekas akimirkai žvilgtelėjo į Dafydd veidą, po to už jo, esančias duris, vedančias į Klastūnyno kambarius.
Kajui atsibodo, būti "geram ir linksmam" švilpiui.
Neapsimetinėk, Dafydd, man nereik tavo kvailų žodžių apie mano burtų lazdelę. Mano lazdelė nėra kaip „Pabaisiška pabaisų knyga“, kuri pasiuteliškai kandžiojasi ir kandžioja viską.
Tačiau Kajus neišsakė visos šsavo šios litanijos, jis tik gūžtelėjo pečiais.
- Nemaniau, kad tokio burtininko Salazaro Klastuolio globotinis pabūgs kažkokio švilpio, kaip kiti sako, kvailos avelės,- kandžiai tarė tuomet, kai pakilo klastuolio burtų lazdelė, nukreipta į jį.
Jei esi jaunesnis, ar vyresnis už mane, vis vien su burtų lazdele nėra toks pavojingas kaip prakeikta ta chimera iš grotos,- karčiai pamintijo Wintersas, išvysdamas šypsnį Llewellyn veide.
Kajus sunkiai atsiduso ir klausinančiai pakėlė antakius, tačiau kandumas dar nepaliko švilpio žodžių:
-Ir tu nori užžiebti burtų lazdelę su lumos, bet nepavyksta?
Kajus puse lūpų vyptelėjo, tačiau ir kaip vaizdavosi, jog esąs atsipalaidavęs, mintys išliko budrius, kaip ir kūno raumenys. Niekada nebuvo malonu atsidurti už taikinį kito burtinino ar raganos akiratyje. Ir tikrai nemalonu, kai kitas stovi, pasiruošęs naudoti burtus ar kerus, o tu - nelabai, nes tavoji burtų lazdelė yra nukreipta į požemio grindinį. Momentas ir greitis - ne jo pusėje. Jis nėra taip įgudęs, jog tokioje savo pozicijoje išliktų gyvas ir sveikas.
Tačiau Kajus bandė išlikti ramus, tikėdamasis, kad Dafydd savosios lazdelės greibėsi tik dėl bandymo pagąsdyti.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Dafydd Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 12
 • Lytis: Moteris
 • I know I am rude.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #331 Prieš mėnesį »
Panašu, kad švilpis apie kažką susimąstė. Dafydd, žinoma, irgi tylėjo. Jis tikrai nebuvo iš tų, kurie užvestų kalbą. Ypač su kažkokiais paklydusiais vaikučiais. Nors klastuolis įtarė, kad Kajus yra vyresnis, požemiai, ko gero, nebuvo jo sritis. Tad velsietis jautėsi taip, tarsi čia būtų gana saugus. Jeigu šitas atėjūnas jį užpuls, viskas bus gerai. Kaip nors. Tuo labiau, jeigu jis iš tiesų prisibijo Dafydd.
- Aš nesakau, kad jūs esat kvailos avelės, - apsimestinai draugiškai pasakė velsietis. Jis susimąstė, kad tikėtinai iki šiol neturėjo daug reikalų su Švilpynės koledžo mokiniais. Tad negalėjo pasakyti, ar jie yra kvailos avelės, ar vis dėlto kvailos vištos. Galiausiai sarkazmas paėmė viršų ir draugiškumo, net apsimestinio neliko net pėdsako: - Tačiau jeigu jau visi taip sako, tai galimai yra tiesa, ar ne?
Švilpis vėl atsiduso. Dafydd pasidarė smalsu, ko gi šitas jaunas žmogus taip dažnai dūsauja. Tačiau nespėjo to paklausti, kai pats sulaukė klausimo. Ir dar tokio, kuris gerokai suerzino Dafydd.
- Negi tu manai, kad man reikia šviesos? - kuo ramiau paklausė klastuolis, stengdamasis neparodyti, kad pastebėjimas tikrai geras. Dafydd nebuvo tikras, ar jam iš karto pavyktų panaudoti net tokį paprastą burtažodį. - O gal bijai, kad nedorėlis klastuolis tau ką nors padarys?
Nebijok, mano magijos sugebėjimai nėra tokie geri pagalvojo Dafydd. Labai tikėjosi, kad švilpis šito nesupras. Tačiau tada velsiečiui iškilo klausimas: kodėl jis turėtų ką nors daryti šitam mokiniui? Juk Kajus jam lyg ir nieko nepadarė... Lyg ir. Savo nelaimei, jis atėjo į požemius kaip tik tuo metu, kai Dafydd išlindo iš bendrojo kambario. Ir to buvo gana, kad velsietis supyktų ir pradėtų nekęsti šito mokinio. Raudonplaukis kelias akimirkas stovėjo ir mąstė. Mąstė, ar verta bandyti panaudoti burtų lazdelę. Ar bandyti išsiskirstyti taikiai. Tačiau tada, ko gero, Kajus visiems apskelbs, kad Dafydd jo bijo... Nors tai ir nebuvo tiesa, klastuolis nenorėjo rizikuoti.
- Everte statum! - staigiai riktelėjo Dafydd. Jis buvo išgirdęs šitą burtažodį iš tos nelemtos Grifų Gūžtos mokinės. Tikėjosi, kad pasiseks. Tačiau visiškai nebuvo dėl to tikras...
If I am not rude to you, it simply means that I am too lazy for that at the moment.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 62
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Požemiai
« Atsakymas #332 Prieš mėnesį »
Kajus visus Daffyd žodžius praleido pro ausis. Jau suprato, jog klastuolis kaip grėblys- užlipsi ant jo ir kol nenulipsi, tol ir su kotu (ar žodžiais šiuo atveju) daužys tau per galvą.
Kajus jau besiruošęs žengti šalin ir išsinešdinti iš požemių, kai staiga išgirdo klastuolio žodžius.
Jei ne susidūrimas su chimera ir tuo metu nepalavinimas greitos reakcijos, prefektas būtų nusviestas tolyn it skudurinė lėlė. Garbanius, nepaliestas kerų, žaibiškai metėsi dešinėn, šviesa burtų lazdelėje dingo, požemiuose įsivyravo tamsa.
Kajus buvo patyręs slampinėtojas naktyse ir tą kartą santūriai apsidžiaugė savo iškrėstomis išdaigomis tamsos paros metu. Lazdelė su fenikso šerdimi pakilo. Švilpis pasiruošė kovai. Mintyse kilo noras panaudoti Rictusempra, tačiau greitai nuvijo mintį. Kas jeigu Daffyd nekreipia dėmesio į kutulį? Tada šie kerai taps beverčiais.
Kajus įnirtringai pradėjo kuistis tarp burtažodžių ir kerų pavadinimų, kuriuos tik prisiminė ir buvo naudingi kovai.
Jautėsi šiek tiek įsitempęs, jautė pažįstamą šaltos baimės grybšnį pilve. Ramiai...tu gali prieš jį laimėti? Yra protinga stoti į kovą? Gal pasinaudok tamsa ir neišdinkis iš čia? Taip, būsiu nenukentėjęs, bet būsiu po to pavadintas bailiu...
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Dafydd Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 12
 • Lytis: Moteris
 • I know I am rude.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #333 Prieš mėnesį »
Pamatęs, kad švilpis išsisuko nuo kerų, Dafydd keiktelėjo. Apmaudžiausia buvo tai, kad gal kerai netgi būtų pavykę. Tačiau dabar, žinoma, niekas nebesužinos...
Kai kerų šviesa užgeso, požemyje įsivyravo visiška tamsa. Klastuolis nieko nematė. Netgi nebūtų pasakęs, kad čia yra kitas mokinys. Tačiau kadangi nesigirdėjo išsigandusio švilpio bėgimo lauk, matyt, jis tebėra čia. Tačiau nieko darė. Kol kas. Kol kas? O gal jis nieko ir nedarys?
Galiausiai velsiečio akys apsiprato su tamsa, tad jis įžiūrėjo tamsų siluetą. Žinoma, veido aiškiai nesimatė. Tačiau Davydd tarėsi matąs, kaip sraigteliai sukasi Kajaus galvoje. Matyt, svarsto, ką gi čia su manim padarius pašaipiai pagalvojo klastuolis. Jis stovėjo ir laukė. Žinoma, nesijautė taip drąsiai, kaip bandė pateikti. Tačiau panašu, kad ir švilpis nėra itin ramus. Tad tokia situacija raudonplaukį visai tenkino. Galiausiai jis neištvėrė:
- Tai ar tu darysi ką nors? Neturiu visos dienos čia stovėti ir laukti, kol tu imsies veiksmų.
Žinoma, Dafydd nebūtų prieštaravęs čia stovėti kad ir visą dieną. Jis pernelyg nepasitikėjo savo jėgomis (ir, reikia pasakyti, ne be reikalo). Tačiau negi prisipažinsi kažkokiam atėjūnui, kaip jautiesi?
If I am not rude to you, it simply means that I am too lazy for that at the moment.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 62
 • Visi žmonės geri. Tik jie patys to dar nežino -F.D
Ats: Požemiai
« Atsakymas #334 Prieš mėnesį »
Kajus neatsakė.
Tylėjo.
Jis manęs nepuola. Jei dabar pulčiau, mano veiksmai nebūtų laikomi savygina,- burtų lazdelė nusileido.
Kajus tyliai iškvėpė orą ir pažvelgė tenais, kur stovėjo klastuolis.
-Muffliato,- tyliai sušnibždėjo.
Tai buvo vienas Kajui iš sudėtingesnių kerų, tačiau sukryžiavęs laisvos rankos pirštus, laukė, kol planas suveiks.
Ir suveikė, bent taip atrodė Kajui.
Tada prefektas drąsiai patraukė iš požemio. Net jei ir kerai nesuveikė, nenorėjo atrodyti išsigandęs, norėjo klastuoliui pasakyti: "aš nebijau tavęs ir savo laiko negaišiu šiam kvailam dalykui".
Kita vertus, Kajus jau suvokė, ką jam reikia tobulinti ir išmokti - geriau kovoti tiek žodžiais, tiek veiksmais. Kažkiek džiaugėsi sutikęs Daffyd - visą laiką visiems neturi būti geras ir neturi gūžtis prie visų.
Dėl Merlino meilės, juk jis tuoj baigs Hogvartsą, pagaliau turi suaugti.
Ir su šia mintimi, Kajus išėjo iš požemių, bet nepamiršo šypsotis.
Gal ir pakilo tą klastuolį nežinioje, nesuprantantį, kad švilpis į paliko tamsoje, tačiau suprato, kad tai judviejų nepaskutinis susitikimas.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Dafydd Llewellyn

 • V kursas
 • *
 • 176
 • Taškai: 12
 • Lytis: Moteris
 • I know I am rude.
Ats: Požemiai
« Atsakymas #335 Prieš mėnesį »
Ta prakeikta tyla pradėjo gerokai erzinti. Labiausiai dėl to, kad Dafydd nesuprato, kodėl švilpis nesiima jokių veiksmų. Jis tiesiog... Stovėjo ir tylėjo. Tačiau po kelių akimirkų tyla pasidarė kažkokia keista. Klastuolis nesuprato, kad atsitiko. Tačiau atsitiko kažkas. Raudonplaukis stovėjo ir galiausiai susiprato iškelti lazdelę. Jis nežinojo, kas įvyko, tačiau reikėjo būti pasiruošusiam. Šito Kajaus jis nepažįsta. Kas ten žino, ar jis nėra iš tų, kurie tiesiog užpuls? Dafydd ir pats buvo iš tokių - ar bent būtų buvęs, jeigu sugebėtų tinkamai užpulti. Tačiau negalėjo pakęsti, kai sutikdavo kitą tokį. Todėl reikėjo pasiruošti: jeigu švilpis jį puls, Dafydd turi būti pasirengęs kaip reikiant atsikirsti.
Tačiau staiga klastuolis suprato, kad Kajaus koridoriuje nebėra. Jis nežinojo, kaip tą suvokė, tačiau buvo visiškai aišku: Kajus dingo. Velsietis dar kurį laiką pastovėjo. Manė, kad švilpis padarė kažką, kad raudonplaukis taip pamanytų. Ir ruošiasi nuveikti ką nors negero. Tačiau pastovėjęs gal dešimt minučių Dafydd suprato: jeigu Kajus vis dar kažko laukia, vadinasi, jis yra ne tik nevykėlis, nedrįstantis net pabandyti pulti, bet dar ir keistas. O jeigu jis toks, tai kam čia su juo terliotis? Tad Dafydd, pamiršęs, kur ėjo, kai atsitrenkė į švilpį, apsisuko ir grįžo į Klastūnyno bendrąjį kambarį.
If I am not rude to you, it simply means that I am too lazy for that at the moment.

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019