0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elizabeth Riddle

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Prefektų vonia
« Prieš 3 metus »
Prefektų vonia buvo nemaža patalpa ligoninės sparno bokšto penktame aukšte. Šioje turėjo teisę lankytis prefektai, seniūnai ir kvidičo kapitonai. Durys į vonios kambarį atsidarydavo tik pasakius teisingą slaptažodį. Vienoje patalpos pusėje buvo kabinos su tualetais viduje, priešais jas buvo didelė, į baseiną panaši vonia su daugybe auksinių čiaupų. Virš kabinų su tualetais buvo langas, kurio forma priminė keturlapį dobilą.
Visi, besilankę šioje patalpoje patvirtintų, kad iš kiekvieno čiaupo bėga skirtingos spalvos vanduo ir putos. Prie pat baseino buvo trys langai - du paprasti ir vienas su undinės mozaika. Taip pat prie vonios visad gulėjo didelis kiekis rankšluosčių ir stovėjo buteliukų su vonios putomis. Kartais čia mėgsta apsilankyti Hogvartso vaiduoklis - vaitoklė Mirta, tačiau tai išskirtinis atvejis.

Praėjo pora dienų ir Efę išleido iš ligoninės. Ji nusprendė atsigaivinti puikioje ketvirtojo aukšto prefektų vonioje, nors nebuvo viena iš jų. Prie durų ji pakuždėjo nugirstą slaptažodį ir  įėjo erdvų vonios kambarį su baseino tipo vonia, virš kurios buvo dešimtys kranų, iš kurių bėgo įvairiausių rūšių ir spalvų vanduo, burbulai bei vonios kvapai. Gerą valandą Efė mėgavosi karšta vonia ir kvapniomis violetinės palvos putomis. Kai ji išlipo iš vonios nusisausinti ir apsirengti, į vonią įėjo bendrakursis ir pamatė Efę visiškai nuogą.

- O Merlinai! Aš labai atsiprašau! - suriko jis ir, delnais greitai uždengęs savo akis, nusisuko.
- Jau gali atsisukti, - pakuždėjo Efė po to, kai pačiupo rankšluostį ir juo apsupo savo kūną. Jis atsisuko, tačiau dar vis užsidengęs savo akis. - Aš jau ne nuoga. - nusijuokė Efė.
- Tuomet labas, - pasimetęs ir išraudęs ištiesė jai ranką vaikinas.
Efė besijuokdama pakratė jo ranką ir išėjo iš vonios palikdama vaikinuką raudonuoti ir juoktis. 
Mes visi mirsime kadanors. Tikslas yra ne gyventi amžinai, tikslas - sukurti kažką, kas išliktų amžinai ir primintų apie mūsų buvimą!

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Anksti ryte (nors labiau vėlai naktį) Lisette ant pirštų galų sliūkino prefektų vonios link. Nors ir ji nebuvo viena iš prefektų, mergaitei be galo knietėjo sužinoti kaip atrodo ta paslaptinga vonia. Ji vis dairėsi atgal, kad tik niekas nesektų antrakursės. Tyliai pravėrusi dideles tamsaus medžio duris, rausvaplaukė prieš save pamatė lyg svajonių vonios kambarį: didžiulė vonia.Virš jos buvo dešimtys kranų, iš kurių bėgo įvairiausių rūšių ir spalvų vanduo, putos, o pats vonios kambarys kvepėjo be galo gaiviai. Lis atsisėdo ant vonios krašto ir pirštais žaisdama su spalvotu vandeniu laukė draugės, kuri netrukus turėjo pasirodyti. Kai klastuolei pabodo laukti, ši tiesiog nusirengusi visus rūbus (liko vien su apatiniais) įmerkė savo kojas į pilną putų vandenį, nusidažiusį įvairiomis spalvomis. Vanduo buvo be galo šiltas ir malonus. Kiek pripratinusi kojas, Lis iki pečių panardino savo laibą, kiek išblyškusį kūną po vandeniu ir atsipalaidavo (nors žinojimas, kad bet kas gali ateiti ir ją pamatyti ten, kur Lisette neturėtų būti, kėlė šiokį tokį jaudulį).
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Lisette la Claire »
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
   Bethany, atsikėlusi pusę penkių nakties, apsirengė ir pasiėmė rankšluostį bei maudymosi kostiumėlį. Ji, atsargiai ir tyliai nutipenusi per tamsius ir ilgus koridorius, atsidūrė prie prefektų vonios durų. Apsidairiusi mergaitė su jauduliu stumtelėjo jas ir įsmuko vidun.
   Betė iškart išsižiojo. Juk nevisiems pavyksta pamatyti tokio dydžio vonią su dešimt, o gal dvidešimt, o gal trisdešimt kranų, iš kurių veržiasi vanduo ir įvairiaspalvės putos. Atsistebėjusi keletą minučių rudaplaukė pastebėjo ir savo draugę, jau besimaudančią šioje milžiniškoje prefektų vonioje. Grifė pamojavo:
   - Ei, labas!
   Ir tuoj pat užsikimšo burną rankomis. Juk dabar toks ankstyvas rytas ( arba vėlyva naktis ), o ji čia šūkauja. Bethany besišypsodama ant pirštų galiukų nuėjo į kitą kambario galą ir, besislėpdama už skrajojančio rankšluosčio, kurį ką tik užbūrė, persirengė į maudymuką. Susidėjusi daiktus į krūvelę, dvylikametė pribėgo prie vonios krašto ir atsargiai, tarsi bijodama nusideginti, palietė vandenį. Jis buvo maloniai šiltas, tad nieko nelaukusi grifė įlipo į putas ( kadangi vandens beveik nesimatė, tik putos ) iki pusės, o paskui prisipratinusi, įlindo visa. Šiek tiek pamakalavusi rankomis ji atsisuko į Lisette ir besišypsodama prabilo:
   - Kokia milžiniška vonia čia... Ir kiek putų daug... Tikrai linksma. Moki plaukioti, nardyti? Aš moku. Išmokau tik... aštuonerių, lygtais, su tetos pagalba. Visada mėgau būti vandenyje. O tu?

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Šitaip atsipalaidavusi Lisette pasėdėjo tikrai neilgai, mat visai netrukus tos tamsaus medžio durys atsivėrė, o pro jas įsmuko šitiek lauka Betė, kuri, rodos, taip pat buvo nustebusi.
-Sveika!- Lis pamojavo atgal, ką tik atėjusiai draugei. Suvokusi, kad dabar ne pats tinkamiausias metas šūkauti, rausvaplaukė susiėmė už burnos, o pamačiusi, kad tai padarė ir draugė, tyliai sukrizeno. Po keletos minučių, Bethany taip pat įlindo į vonią. Velnias! Kaip aš nepagalvojau pasiimti maudymosi kostiumėlį,- pagalvojo Lisette, pamačiusi, kad draugė iš grifų gūžtos tokį turėjo. Rausvaplaukė paėmusi putas į delnus, nupūtė jas į Betę.
-Ahaaa...- nutesė Lis, dar kartą apžiūrėdama visą vonios kambarį,- Na taip, aš tikėjaus kažko įdomaus, bet tikrai nesitikėjau, kad čia bus taip nuostabu,- nusijuokė pažiūrėjusi į Bethany,- na taip, moku ir plaukioti, ir nardyti, o t..?- nė nespėjus Lisettei užbaigti klausimo, grifiukė jau atsakė į jį,- aš taip pat išmokau plaukti būdama maždaug tokio amžiaus, iš kart tada, kai atsikrausčiau į Londoną, o vandenį... vandenį mėgau visada, ypač jūras, ežerus, ar baiseinus, tačiau vonia nebuvo vienas mėgstamiausių mano dalykų,- šyptelėjo Lis,- tačiau ši vonia labiau primeną baseiną,- nusijuokė antrakursė ir sviedė vandens purslus į orą.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Džeimsas Greywindas

 • Transfigūracijos specialistas
 • ****
 • 378
 • Lytis: Moteris
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Bala kas žino, kodėl jis nusprendė pamaklinėti kažkur apie penktą valandą ryto ar vakaro (kaip kam patogiau) pilies koridoriais. Galbūt miegas greičiau suims,- pamanė keturiolikmetis pasitaisydamas kuprinės petnešą, spėjusią kažkaip stebuklingai nuspausti petį. Pasarojoje gulėjo blonknotas, kelios knygos ir piešimo įrankiai. Kodėl pasiiėmė, nežinia, gal iš įpročio, o gal dėl to, kad manė rasiąs nelaimėlių objektų, kuriuos galėtų įamžinti popieriuje? Bet kaip bebūtų, tų minėtųjų objektų nerado, prašančių, kad jų atvaizdai atgultų tarp bloknoto puslapių. Kaip gaila, o buvo įkvėpimas. Ir vis dar yra,- paprieštaravo vidinio balselio nuomonei grifas įžengdamas kažkokiam koridoriui ir vos neįsimūrydamas pirmon pasitaikiusion sienon kai anapus sienos, (o gal ir durų tamsoj gi nekažkaip įžiūrėsi) išgirdo pliuškenimąsi ir šūksnius. Suraukęs kaktą stovėjo lyg įbestas, ištempęs ausis klausydamas ar nepasigirdo. Kai vėl išgirdo tuos garsus suprato, kad deja ne, nepasigirdo. Lyg grobuonis sėlindamas prie aukos nutipeno link tamsaus medžio durų ir jas pravėręs tyliai įsmuko vidun. Vos įžengęs patalpon atėjūno jautrią uoslę pasiekė chloro ir putų kvapai.
Tai čia vadinamoji prefektų vonia,- sumojo Džeimsas apžvelgdamas įspūdingą vonią-baseiną su dešimtimis o gal ir daugiau kranų. Tačiau skaisčiai meslvos akys nukrypo nuo vonelės didybės, kai tarp putų pastebėjo dvi kyšančias rodos dvylikamečių ilgaplaukes galvas. O šūdas na ir atėjau tinkamu laiku,- sarkastiškai pagalvojo, kai suvokimas perliejo kaip elektros srovė. Puiku dingstu...- sumojo, bei jau ruošėsi palikti šią vietą, kai mintys nutrūko Greywindo galvoje, kada atpažino rausvaplaukę galvą. Panašią matė ir per savo pirmąją Kerėjimo pamoką Hogvartse. Klastuolė,- spėjo,- Ir grifė. Huh, dar tokių šposų būna?- spėjo, pečiu atsiremdamas į duris,- Ar dar jum neperanksti pliuškentis čia?- netikėtai žodžiai paliko juodaplaukio lūpas, omenyje turėdamas tiek kursą, tiek ir pasirinktą laiką. Na ką dings iš čia, bet prieš tai gal geriau pagąsdins antrakurses profesoriais. Vis kokia veikla ryte ar vakare, nesuprasi.
"Jei ties pragaro vartais irgi stovėtų sargas, dažnokai tektų jam sukioti raktą"
- Šekspyro "Makbetas"

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
   Besiklausydama savo draugės Bethany karts nuo karto šypteldavo, palinksėdavo galva.
   - Na taip, man vonios irgi nelabai patinka, bet ši vonia tikrai lyg baseinas.
   Apsidairiusi mergaitė prisitraukė prie savęs kuo daugiau putų ir pradėjo jas spausti delnuose, lyg mažas vaikas. Na, iš tiesų nuo jo grifė skyrėsi vos keliais metais, tačiau jai patiko vaidinti vyresnę. Aišku, vaikiško elgesio nuslėpti vis gi nepavykdavo. Ilgaplaukė pažaidusi su putomis vėl žvilgtelėjo į Lis, ir jau norėjo kai ko paklausti, kai išgirdo berniukišką balsą. Betė sustingo ir iš baimės net mirktelėti nesugebėjo. Tačiau noras pamatyti tą vaikinuką, kuris sutrukdė joms maudytis vonioje, nugalėjo, ir įsidrąsinusi mergaitė atsisuko į išėjimo pusę. Jos nuostabai, ten stovėjo pažįstamas grifas. ,,Kas per?.. Ir ko aš čia bijojau?''.
   - O ką, pasimaudyt mums negalima?
   Pašaipiai šyptelėjus antrakursė atsisuko į Lisettę tikėdamasi, kad šioji irgi ką nors pasakys.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

 • VII kursas
 • *
 • 451
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Vis žaisdama su putomis, Lisette kartas nuo karto žvilgtelėdavo į draugę, kuri, regis, taip pat linksminosi kvapniais putų debesėliais. Antrakursė sumanė pajuokauti, tad pirštais suėmusi nosį panardino savo rausvą galvą po vandeniu, ir jau ruošėsi gąsdint grifiukę. Nelaimei, Lis išgirdo kažkokio vaikino balsą, tad greit išnėrė ir įkvėpė oro, nusukdama žvilgnsį į duris, kur stovėjo tas nenaudėlis, sudrumstęs grifiukės ir klastuolės maudynes. Dar vienas grifas - teisybės ieškotojas,- tyliai pamąstė Lis, nenorėdama įžeisti draugės (o juk ji nė nemanė taip apie Betę).
-O tu ir pats ko čia slampinėji?- piktai suraukė antakius Lis, mėlynomis akimis žiūrėdama tiesiai į tamsiaplaukį grifą,- nors žinai, neatsakyk. Geriau tiesiog prisijunk prie mūsų ir pasimėgauk, nevaidinęs tokio teisuolio,- pavartė melsvas akis, kiek per vėlai suvokusi, kad tas ramybės drumstėjas - tai vaikinas, o antrakursės vonioje sėdi pusnuogės.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Gabby Queen

 • II kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Mergaitė sliūkino koridoriumi, o po rūbais buvo apsivilkusi maudymosi kostiumėlį. Gabby buvo apimta smalsumo, nes iš kai kurių mokinių atsitiktinai sužinojo apie prefektų vonią ir tuoj pat nusprendė ten nueiti.
Gab priėjo dideles, tamsias duris ir jas atsargiai atidarė. Ups... Tarpduryje stovėjo kažkoks vaikinas ir kalbėjo su 2 mergaitėm.
- Mhm... Nenorėjau sutrukdyti, atėjau tik pasimaudyti. - ištarusi šiuos žodžius Gab tyliai pro juos prasliūkino ir nutipeno į kitą kambario galą. Tada vienuolikmetė smalsiai apžiūrėjo visą prefektų vonią. O gal baseiną? Pamanė ji. Vonia buvo labai didelė, o virš jos dešimtys kranų. Vonia-baseinas buvo pilnas įvairiausių spalvų putų. Gab buvo apimta nuostabos, jai dar nebuvo tekę matyti tokio reginio.
Mergaitė pasižiūrėjo į toliau esančius vaikus ir ėmė tyliai rengtis, kad tik jos nepamatytų. Ko man bijoti? Juk aš vistiek su maudymosi kostiumėliu. Gabby pasidėjo rūbus ant netoli esančio suoliuko ir įlipo į didžiąją vonią. Mmmm... Vanduo toks šiltas. Iš tiesų, vanduo buvo labai šiltas, o putos kuteno kūną. Truputį paplaukiojusi, ji atsisėdo ant vonios krašto ir įmerkė kojas. Mergaitė paslapčia klausėsi vaikino ir 2 mergaičių pokalbio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Gabby Queen »
G.Q.♥
Royal

*

Neprisijungęs Džeimsas Greywindas

 • Transfigūracijos specialistas
 • ****
 • 378
 • Lytis: Moteris
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Keliais žingsniais įėjo į prefektų vonią, kai dar viena naujai atėjusi mergaitė prasliūkino pro jį, ištardama kažin kokius žodžis, tačiau jų deja juodaplaukio klausa praleido pro ausis. Nulydėjęs pirmakursę mergytę žvilgsniu (dar viena naktibalda,- prie to pačio pamanė) kitan vonios galan, nežymiai pakėlęs antakius dėl tokio (rodos) klastuolės pasiūlymo, atsisuko į abi besipliuškenančias moksleives. Huh? Prisijungti?
- Galiu, jei po to nesigailėsite- tarstelėjo šyptelėdams, pro ausis vėl, tik šįsyk tyčia, praganydamas sekusias merginų frazes,- beje, kokie jūsų vardai?- paklausė neketindamas mirkti baseine su bendramokslėmis, kurių net vardų nežino. Po trumpo laiko, numetęs kampan krepšį, mikliai nusispyręs batus ir kojines, nusirengęs drabužius ir juodalksnio lazdelės mostelėjimu pavertęs savo trumpikes, skirtas maudymuisi, nutipeno link vonios krašto. Vienas pirštas, visa pėda, viena koja ir žėk (na gerai, lituanistai jūs laimojot, bus žiūrėk) ketvirtakursis grifas iki pečių jau mirko kvapniam vandeny. Vėl veidą papuošė mažytis šypsnis. Dabar jau nesistebėjo kodėl šios nusprendė iš ryto pasimėgauti prefektų vonia. Tai tikrai atgaivino.
Kojomis atsispyręs nuo vonios sienelės, persivertė ant nugaros ir kiek netoli paplaukęs liko plūduriuoti vandenyje ant nugaros.
- Tai...- kažkodėl nutraukė tylą, nors nebuvo tas padaras, kuris pats pirmas pradeda kalbą iš ryto,- jei norėsite man išmesti iš čia, turėsit gerokai paplušėti, nes viskas nesiruošiu iš čia dingti,- ir pašaipiai nusišypsojo, žvilgsnį nukrapštydamas nuo lubų, bei jį nukreipdamas į plaukikes.

((Srr, kad ilgai neatrašiau))
"Jei ties pragaro vartais irgi stovėtų sargas, dažnokai tektų jam sukioti raktą"
- Šekspyro "Makbetas"

*

Neprisijungęs Aurora Frydenlund

 • VII kursas
 • *
 • 103
 • Taškai:
 • promiscuous child
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Nerūpėjo jai nė trupučio, kodėl durys, kurioms paprastai reikia slaptažodžio, atidarytos. Ji paprasčiausiai pro jas įėjo per daug nesukdama sau galvos kodėl ar kaip. Akimirką nužvelgė plyteles ir vitražinę undinę sienoje, savo purvinais batais išterliodama grindis nužingsniavo link didelio baseino, iš tos pusės, kur rikiavosi vandens maišytuvai.
Galėtumėt pamanyti, kad nežinojo, ką daro, tačiau patikėkit, mažai buvo dalykų, kuriuos ši klastuolė knygų skaitymo sužalotu veidu darė nežinodama jų tikslų ar priežasčių. Nesvarbu, kad niekas kitais jų nežinojo ir jais nesirūpino.
Baltaplaukė vieną po kito atsuko čiaupus ir didelę patalpą savo aidu pripildė tekančio vandens garsas, o garų tumulai kilo link lubų ir sruogomis sklaidėsi palubėje lipnia drėgme nuklodami plyteles. Aurora kurį laiką žiūrėjo, kaip baseinas pildosi karštu vandeniu ir spalvotais burbulais, tai vyko stebėtinai greitai. Kai žiobarišku plaukų tiesintuvu ištiesintų baltų plaukų galai ėmė riestis nuo drėgmės, o baseinas prisipildė pakankamai, kad jai keltų pasitenkinimą, klastuolė vieną po kito užsuko vandens maišytuvus.
"Who was he to say he wasn’t a promiscuous boy like all the other teenagers? It makes sense, kind of. He was seventeen-ish when he died. There was five-ish years of promiscuity that could have been going on that he had zero recollection about."

*

Philemon Le Blanc

Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #10 Prieš 2 metus »
Kartais viduryje nakties vyrukai sugalvodavo daryti įvairiausių zbitkų ir visos moterys turėjo tai žinoti. Žinoma, Philemon tą vėlų vakarą tiesiog norėjo imti ir išsimaudyti normalioje, didžiulėje vonioje-- kaip kad pas save namuose, kuriuose prie tos vonios dar laukdavo ir didžiulė porcija konditerijos gaminių. Taigi nereikėjo stebėtis, kad tokį vėlų vakarą švilpis ėmė ir įsliūkino į prefektų vonią, kuri, jo manymu, buvo verta savo vardo. Slaptažodį į šį dangišką malonumą žinojo-- ko tik šiais laikais negalėjo padaryti pinigai ir paprasto žmogelio noras nusipirkti kažką itin gražaus.
Nieko nelaukęs vaikinukas vos tik įžengęs į patalpą nusimetė drabužius ir prišoko prie daugybės čiaupų, kuriuos tiesiog niežtiejo nagai pasukioti ir atsukti ir tada pripildyti visą patalpą vonios putų--- o viešpatie dieve, jis išgirdo batų kaukšėjimą koridoriuje. O jis čia tupinėja kaip gaidžiukas nuogu gaidžiuku. Bet juk uždarė duris, ne? Tikrai-- nu šaunu, plyšelis matosi tarpduryje, nu jis tikras genijus, einšteinas tiesiog.
Philemon, supanikavęs kaip reta, nudūmė užu vienos plačios kolonos, žinoma, prieš tai prigriebęs savo drabužius. Ir tuomet atsisėdo ant grindų. Ir nutilo. Žinoma, užpakalis šalo kaip velnias, nes iki čia grindys nebuvo šildomos, tačiau nė necyptelėjo--tikėjosi išlaukt iki kol kitas žmogus dings.

*

Neprisijungęs Aurora Frydenlund

 • VII kursas
 • *
 • 103
 • Taškai:
 • promiscuous child
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Pasigirdo tylus niūniavimas – tai ji iš gerklės gilumos gaudė žemus kažkokios norvegiškos dainelės tonus ir leido garsui nuvibruoti per kietai sučiauptas lūpas. Atsirišo batų raištelius, šiuos purvinus ir aplipusius mirusia rudens žole bei rudais šlapiais lapais nutraukė nuo kojų, teliko su šlapiomis dryžuotomis kojinėmis. Iš kairiosios kyšojo kojos pirštas.
Plytelės nuo garų buvo slidžios. Pasieny ant grindų pastebėjo besivoliojantį tamsių plaukų kuokštą, vidinis pasvarstymas, iš kurios kūno vietos šie, akimirksniu privedė prie žiaukčiojimo, tokio tylaus, tai jau buvo vien keistas gerklės gilumos judesys ar kaip čia pavadinti ir joks garsas iš ten neišėjo. Tačiau niūniavimas nutrūko kaip kažin kas, o ši nusisuko nuo to pasienio ir skubėdama nusimovė kojines. Gana tvarkingai sugrūdusi jas į batus sugniaužė apsiausto kraštą ir pastoviniavo žvelgdama tai į jį, tai į vandenį, svarstė. Galiausiai nusivilko drabužį per galvą ir palikusi vien su apatiniais marškiniais iki kelių (vaje, kokia seniena, išėjusi iš mados jau. Na bet o ką daryti, jeigu tai – labai patogu?) sumerkė kojas į karštą putotą vandenį. Plaukai susiraitė į mažulytes garbanėles.
"Who was he to say he wasn’t a promiscuous boy like all the other teenagers? It makes sense, kind of. He was seventeen-ish when he died. There was five-ish years of promiscuity that could have been going on that he had zero recollection about."

*

Philemon Le Blanc

Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Iš staigaus niūniavimo suprato--tai mergina. Šaunu, tiesiog puiku-- jeigu į patalpą būtų įžengęs vaikinas, būtų buvę daug geriau; būtų tiesiog ėmęs ir uždominavęs kitą savo nuostabiu, nepakartojamu dvylikamečio grožiu. Žodžiu, tikras alfa iš didžiosios raidės. Bet, kaip gaila, čia va pasitaikė mergina ir tikrai nenorėjo jai sukelt vaikystės traumos. Philemon prikando lūpą-- geriausia išeitis teliko tiesiog tūpėjimas čia, bet jautė, kad kuo ilgiau tūnos pasislėpęs, tuo blogiau bus paskui, jeigu kažkas atras jį. Taigi.
Tyliai atsistojo ir it Pilypas iš kanapių išlindo užu kolonos, prieš savo turtus laikydamas drabužius, kad negeros akys neužmatytų tik keliems skirtų turtų. Melsvos akys pamatė būtybę prieš save, tačiau berniukas buvo tvirtos valios-- jo sėdynė buvo nušalusi ir troško įlisti į karštą vandenį. Jokios panelės nesustabdys tokių norų.
-Siūlyčiau sustoti ir pasišalinti, mergaite,- išdidžiai kilstelėjo smakrą, ir šiek tiek šlepsint priartėjo prie vonios krašto. -Čia yra mano prausimosi vieta.

*

Neprisijungęs Aurora Frydenlund

 • VII kursas
 • *
 • 103
 • Taškai:
 • promiscuous child
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #13 Prieš 2 metus »
Ir kaip jai turėjo atrodyti, kai iš už kolonos išlindo jos amžiaus, šviesiaplaukis dar tarytum neapsiplunksnavęs vaikinukas? Negana to, jis buvo visiškai nuogas, vien prisidengęs savo šventas vietas drabužių krūvele. Akimirką Aurorai net sukilo pavydas, iš kur pas jį tiek pasitikėjimo savimi stovint plikam kito žmogaus akivaizdoje. Bet, kaip sakiau, pavydas truko tik akimirką, visą kitą laiką užėmė nuostaba, ji išpūtus akis spoksojo kelias sekundes. O paskui ėmė kvatotis iš visos širdies, susiėmė už pilvo, iš primerktų akių ištryško dvi ašaros ir nuriedėjo skruostais. Išties, šaunų vaizdą matė prieš save, o tam tikros pagarbos vertas jo blėstantis pasitikėjimas savimi ir dar tas mandagiai įsakmus tonas rimtumo nepridėjo.
Baigusi juoktis, ji giliai atsikvėpė ir vis tiek kvėpavimui trūkčiojant atkirto:
- Atsiprašau,  bet neketinu, - nusišypsojo. – Primygtinai siūlau pačiam išsinešdinti ir pasiieškoti kitos prausimosi vietos.
Mestelėjusi kreivą šypseną įslydo į vandenį ir nuplūduriavo link milžiniškos vonios vidurio.
"Who was he to say he wasn’t a promiscuous boy like all the other teenagers? It makes sense, kind of. He was seventeen-ish when he died. There was five-ish years of promiscuity that could have been going on that he had zero recollection about."

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VI kursas
 • *
 • 198
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • We’re dancing on tables
Ats: Prefektų vonia
« Atsakymas #14 Prieš 2 metus »
Galbūt Torei tik buvo nuobodu ir ji vėl klaidžiojo po pilį, o galbūt šį kartą ji vis dėlto turėjo tikslą. Buvo galima įtarti, kad varnė vis dėlto žino kur eina. Ir ji tikrai patraukė į tą vietą. Prefektų vonia. Nors varnė visai nebuvo prefektė. Tai net nebuvo įmanomą, nes šioji panelytė buvo vos vienuolikos. Bet net ir vienuolikmečiai nori pasimaudyti didžiulėje vonioje su daug putų. Gal geriau sakyti - ypač. Juk putos ne tik švelnios ir nuplaunančios visus rūpesčius, bet dar ir įdomios. Taigi, galiausiai Torė dar pasimeldė, kad tik nieko ten nebūtų ir įžengė į patalpą. Tuščia. Ir visa laimė, tikrai nebūtų labai gerai jei ją čia užtiktų tikri prefektai. Mergaitė priėjo prie vonios krašto ir nusirengė. Ir dabar tikrai paaiškėjo, kad ji žinojo kur eina, nes maudymosi kostiumėlio ji tikrai nenešioja visada. Rankšluosti permestas per petį irgi rodė jos nutuokimą ir planus. Torė suėmė plaukus ir surišo juos kuoduką, kad netrukdytų besimaudant. Tada atsargiai įlipo į jau pilną karšto vandens vonią ir atsisėdo, nugara atsiremdama į vonios kraštą. Iš daugybės kranų bėgo įvairių spalvų ir kvapų skysčiai, o viso vandens kvapas priminė švelnų gėlių aromatą. Toks Torei labai patiko, tad apsidžiaugusi ji atsispyrė nuo krašto ir pradėjo plaukti, bet kai ką išgirdo. Žingsnius. Pirmakursė turėjo gerokai susitvardyti, kad laiku atsistotų ant kojų ir napaskęstų. Žodis „išsigandusi“ čia netiko, geriau tiktų pasakyti, kad ji buvo pakraupusi iš baimės.
You gotta help me, I'm losing my mind.