0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 73
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #75 Prieš 11 mėnesių »
Diena jau ėjo į pabaigą. Nojus kaip neįprastai klaidžiojo Godriko daubos šaligatviais. Rankoje jis laikė rinktinio viskio butelį, ką jis dar turėtų laikyti? Palto kišenėje stūksojo telefonas ir keletas galeonų bei žiobariškų pinigų. Keletame namų degė šviesa. Godriko dauba buvo labai graži ir maloniai šilta vieta kurioje norėjosi pabūti. Matėsi bažnyčios bokštas ir tai reiškė tik vieną - Noah netoli tikslo. Šįvakar jis gers kapinėse ,kas išties buvo neįprasta ir keista, bet kam tai rūpėjo? Vienintelis žmogus kuriam tai bent kiek rūpėjo tikriausiai buvo Sabrina, bet ji šiuo metu Hogvartse, dėsto vaikams kerėjimą. Įdukra Alisa taip pat Hogvartse. Nojus buvo vienas, nes visi jo draugai arba jau pamiršo apie Eriką arba nenori su juo bendrauti. Kas lieka? Žinoma, tik gerti. Kapinėse gerti turėjo būti šiek tiek keista ir nejauku, vakaras, kapinės ir antkapių miškas. Erikas netikėjo vaiduokliais, vėlėmis taip pat. Vienintelis blogas dalykas kuris galėjo nutikti - kunigas arba koks kvailas praeivis sugalvojęs pamokyti vaikiną. Buvęs grifų gūžtos mokinys jau stovėjo priešais kapinių vartelius ir giliai įkvėpęs įžengė į ,,antkapių mišką''. Susiradęs artimiausią ir niekam į akį neturėjusi kristi medį jis atsisėdo ant žemės ir lėtai pradėjo gerti mąstydamas apie būsimą verslą.
Gyvenimas ir jausmai verda stiklinėje

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #76 Prieš 11 mėnesių »
Žingsnis po žingsnio, letu tempuku, Elridė judėjo Godriko dauba. Ką ji čia veikė? O biesas žino, nusprendė ištrūkti iš šurmulio pilno, žiobarų perpildyto miesto, o žinojo tik vieną ramesnę vietą. Vis dėl to, šiose apylinkėse seniau ji lankydavosi. Na, bet seni laikai buvo seni laikai, dabar ji nenorėjo nė žiūrėti į tuos pačius namus, o ką kalbėti apie užsukimą pasisvečiuoti. Bet yra kaip yra.
Mergina traukė ten, kur nebuvo namų, ten, kur sutikęs žmogus ramiai praeis ir nedrums tavo susikurtos ramybės. Ji judėjo kapinių link, nors, kiek atsimena, artimųjų ten palaidotų lyg ir neturėjo, vis dėl to buvo žiobaru kilmės vaikis, bet, o koks skirtumas, už tat ten ramu, o gal dar ir kokią vėlę sutiktų, bent truputį reiktų pabendrauti su kažkuo, net ir su vaiduokliais, vis dėl to Hogvartso draugužiai kartais būdavo tikrai šaunūs padarėliai.
Panelytė pasitaisė plaukus, apžiūrėjo prieitas kapinės ir vos vos šyptelėjo. Ar jai viskas gerai? Ar jai visi namie? Žmogutis išėjo pasivaikščioti į kapines, na, bet, kodėl gi ne? Ji ramiai žingsniavo pro antkapius skaitydama ten esančias pavardes. O gal ras kažką įdomaus, gal ras kažką ypatingo, galbūt žinomo žmogaus giminę, ar gyvenimo dublerį. Bet Elridė nebūtų Elridė, mat išgirstas garsas, kai dar akys nesugebėjo pastebėti, kas ten buvo, merginą šiek tiek išgąsdino. Ji buvo be akinių, seniai jų nedėvėjo, nors akys ir nematė tobulai, ir dabar dėl to save stipriai prakeikė. Suspaudusi palto kišenėje laikoma burtų lazdelę juodaplaukė apsidairė ir atsargiais žingsniais ėmė judėti neaišku į kurią pusę, nes norėjo sužinoti, kas per padaras ten buvo.
Bet taip tiksliai ir suvokti nespėjo, mat užkliuvo už kažkokio antkapio ir visa jos pusiausvyra, tvirtumas ir susikaupimas dingo. O ką daryt, kai toks vaikas žioplas.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 73
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #77 Prieš 11 mėnesių »
Nojus toliau nieko niekeno netrukdomas gurkšnojo savo viskį. Skonis buvo naujas, ne įprastas ir kiek keistas. Viskis su mėlynėmis? Tai nebuvo įmanoma ,bet skonis buvo panašus. Praeidavo vienas kitas praeivis ir keistai nužvelgdavo vaikiną. Erikui tai nebuvo tiek svarbu, kiek jiems. Dievaži, ar yra skirtumas kur gerti? Svarbu gerti. Jei norėsiu ,kad ir bažnyčioj gersiu ir manęs niekas nesustabdys. Tokios mintys ėjo į galvą viena po kitos, bet su gurkšniu visa tai užsimiršdavo. Pro rudaplaukį prabėgo voverytė, maža ,bet labai miela. Nojus ištiesė ranką, galbūt ji savanoriškai ateis? Gaila ,bet to neįvyko, pakreipusi galvą voverė nubėgo. Nusišypsojęs Erikas išgėrė dar vieną gurkšnį. Sugirgždėjo varteliai, kapinių varteliai. Bus atėjusi kokia bobulytė prie savo vyro kapo. Išsitraukęs iš kišenės telefoną vaikinas nustebo, nebuvo dar taip vėlu, bet buvo baisi prietema, arba kitas ne ką prastesnis variantas - Nojus jau spėjo pragerti nuosavas smegenis ir jam reikia kitų. Smegenų transplantacija atrodė juokingas keistas ir neegistuojantis dalykas, iš tiesų Nojus nežinojo ar tai išties įmanoma. Vaikinukas ir vėl gurkštelėjo ir išgirdo garsų kritimą ant žemės ir galbūt net mažą aimaną, tai žinoma galėjo būti jau ir ,,balti arkliai'' ,nes butelis nenumaldomai tuštėjo. Lėtai atsistojęs jis pajuto stiprų galvos skausmą ir pats krito ant skaudžių klevo šaknų, sudužo butelis su keliais gurkšniais viskio, bet dėl dviejų gurkšnių juk nesižudysi. Vėl pabandęs atsistoti susvirduliavo, bet nenukrito. Laimei dar turėjo proto blaiviai mąstyti. Nejaugi nuo puslitrio jau prisigėriau? Visas šitas dalykas nutikęs neperseniausiai, tai yra Nojaus prisigėrimas ir visos keistenybės buvo protu nesuvokiamos ir neįmanomos. Galbūt Erikas išskirtinis? Tai taip pat buvo galimas dalykas, bet vistiek keista. Nojus nuėjo link to garso kurį buvo išgirdęs ankščiau. Kuo toliau artinosi, tuo labiau matėsi siluetas. Moters arba vyro kūnas.
-Ar jums viskas gerai? Nereikia pagalbos?,-Su virpesiu lūpose paklausė jaunuolis.
Gyvenimas ir jausmai verda stiklinėje

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #78 Prieš 11 mėnesių »
Nieko gero nebuvo, Elridė krito, užsikabino ranką už to pačio paminklo ir ėmė garsiai keiksnotis ir net neišgirdo, kad kažkur tolumoje sudužo butelis. Sėdimąją skaudėjo nuo smūgio, o ir krito ji neaišku ant ko, ar tai buvo kapas, ar takelis, iš kur jai dabar žinoti, kai viskas apie ką galvojo buvo skausmas? Mergina supyko, tiek ant savęs, tiek ant nelemto paminklo. Kodėl jis čia stovėjo, kas jį čią pastatė. Ji dar kartą kelis kartus nusikeikė, o tada ėmė žiūrėtis, ar viskas buvo gerai. Na, aišku, daug sužeidimų nuo tokio nukritimo negausi, bet vis dėl to, sumušimai keli liks, bet dėl tokių ir kerų naudoti nebuvo verta.
Mergina norėjo stotis, tačiau išgirdo kažkieno balsą. Taigi, kūną užplūdo adrenalino banga ir mergina suprato, kad kažkas galėjo pastebėti jos kritimą.
-Viskas gerai,-greit pasakiusi mergina ramiai atsistojo ir nusivalė nuo savo palto purvą. Ji norėjo dingti iš kapinių kuo greičiau, nors buvo jau suaugusi mergina ir turėjo mokėti tokiais dalykais nebesirūpinti. Tiesą sakant, tai, kad ji buvo suaugusi tik lengvino galimybes iš kažkur dingti, ką ji ir planavo daryti iki kol geriau neįsižiūrėjo į neaiškų žmogystą.
Šiek tiek susiraukusi Elridė įdėmiai nužvelgė vyrą ir dar labiau susiraukė.
-Jums viskas gerai?-šiek tiek giliau įkvėpusi mergina apsidairė ir, regis, jos smegenyse kažkas susijungė.-Ar jūs girtas? Kapinėse?-šiek tiek suglumęs veidas žvilgčiojo tai į žmogų, tai į įsimėčiusius antkapius. Žinoma, mergina negalėjo diskriminuoti, galbūt tas vyras buvo rusas ir nusprendė pagerti su artimuoju, o galbūt buvo tiesiog įskaudintas vaikinukas, kuris neiškentė skausmo žiūrėdamas į kapą. Variantų buvo daug, tačiau jie vis tiek trikdė panelytę, kadangi ji pati negėrė.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 73
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #79 Prieš 11 mėnesių »
Noah jautė jog svirduliavo ,nes žiūrėdamas į nukritusią merginą matė jog ši pereina tai į vieną, tai į kitą pusę. Tai žinoma buvo tik iliuzija, padaryta alkoholio. Įsiskaudėjo galvą. Šis išgėrinėjimas darėsi vis keistesnis ir keistesnis. Vaikinas dar ilgai žiūrėjo į merginą, o pats svirduliavo. Galbūt pats nepriguls čia prie šitos merginos, nes girtumas buvo sunkus ir stiprus. Sukosi ir skaudėjo galvą. Skubiai reikėjo išsiblaivyti, o kaip? Nebuvo įmanoma, bent jau kapinėse. Mergina atsistojo ir Noah suprato jog ši mergina, jau greičiau moteris yra beveik dvejomis galvomis žemesnė. Nepažįstamoji buvo miela ir šiek tiek patraukli, bet Noah jau turėjo merginą, savo džiaugsmą ir gyvenimo prasmę - Sabriną Spellman. Svajodamas ,net nesuprato kaip išgirdo klausimą.
-Ar man?,-Apsižvalgęs ar nieko daugiau nėra tesė.,-Taip man viskas gerai, o jums?,-Dar kartą paklausė vaikinas. Jis jau tiesą sąkant nebejautė ką šnekėjo. Kąžką sumurmėjęs po nosimi, neaiškaus ir keisto atsakė į kitą klausimą.
-Truputį, nors ne, gal ir labai girtas.,-Kalba buvo nerišli, tad buvo abejotina ar mergina ką nors supras. Dar kartą susvirduliavęs ir pats nukrito ant kapo.
Gyvenimas ir jausmai verda stiklinėje

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #80 Prieš 11 mėnesių »
Ir vėl tas pats klausimas. Nepažįstamasis tikrai neatrodė gerai, o Elridė nebuvo pasiruošusi tvarkytis su neaiškiais alkoholikais vaikėzais. Kaip ji turėtų elgtis? Paskutinį kartą kai buvo susitikusi su išgerti mėgstančiu žmogumi mergina tiesiog sudaužė jo butelį. Aišku, dabar to jau nebedarys, pilnamečiai žmonės, jų pasirinkimai, bet vis dėl to... Kodėl būtinai kapinėse? Kodėl viskas turėjo įvykti būtent tokioje vietoje, kai mergina tiesiog norėjo pabūti bent truputį lauke su savimi, nes, aišku, yra didelis skirtumas kai sėdi viduj ir kai vaikštai lauke... labai.
-Taigi, esat beprotis...- garsiai ištarusi mergina apsidairė. Ji nenorėjo palikti vargšo žmogaus tokioje vietoje, juolab, kad pasaulis nebuvo ramus ir jis greit galėjo pažūti... Taip, Elridė vis tiek visą laiką svarstydavo apie tai, kiek daug blogų dalykų gali nutikti kai esi silpnas ir nesiorientuojantis aplinkoje. Paranojikė, bet ką padarysi.
Į panelytės galvą toptelėjo, kad vanduo visada gali padėti prabudinti žmogų, tačiau vandens buteliuko neturėjo, o magija... O kas jei žiobaras? Mergina žiūrėjo į nepažįstamąjį ir dvejojo.
-Hmm... Jūs tikite magija?-bandydama užvesti kalbą, kad išsiaiškintu, ar tai buvo žiobaras, Elridė ėmė svarstyti, kad girtas žmogus turbūt magija tikės labiau nei kiti. O ko daugiau ji turėtų paklausti? Nežinia, smegenys tiesiog atsisakė veikti.
-Ar galėčiau kažkaip jums padėti?-vis tiek bandydama bent kažką gero išgirsti mergina toliau klausinėjo. Ji nenorėjo bendrauti su girtutėliu nepažįstamu, jai tai tiesiog nepatiko.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 73
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #81 Prieš 10 mėnesių »
Atsistojęs nuo kapo ant kurio gulėjo rudaplaukis atsiraugėjo, tai buvo šlykštu. Reikia mesti gerti. Tai buvo geriausia girto Nojaus mintis nuo pat aštuoniolikto gimtadienio. Buvęs grifas vos neužgriuvo ant tos moters, tai būtų buvę išvis keisčiau nei keista. Sunkus tas gyvenimas, o gėrimas iš vis pragaras. Bet kaip mesti gerti kai jau geri beveik kasdien du metus iš eilės? Rudaplaukis pažvelgė į merginą, ši liejosi vaizde nuo alkoholio kraujo kiekyje. Šis išgėrinėjimas kapinėse buvo tikras Dievo nubaudimas, juk neįmanoma prisigerti nuo pusės litro viskio, nors galbūt. Moteriškė kažką sumurmėjo, bet Nojus nesiklausė dėl dviejų dalykų: jam buvo neįdomu ir jis buvo girtas, tad išgirsti ką nors buvo sunku. Sekantis klausimas smogė į paširdžius, atrodė visi girtumai praėjo, ne nepraėjo, tiesiog neįmanoma.
-Žinoma tikiu.,-Su šiais žodžiais iškrito lazdelė. Vaikinas išsigando ir jau beveik ruošėsi specialiai kristi jog šis moteris nepamatytų šio dalyko - lazdelės, burtininkų simbolio bei ginklo. Atsargiai pasilenkęs paiimti lazdelės vaikinas užsimerkė ir pagalvojo - kas jei ji žiobarė? Mintys buvo skaidrios, priešingai nei žodžiai ir tai buvo visiška tiesa. Gal ji nieko nesupras? Ar žmogus negali nešiotis pagalio, išdrožinėto, žinoma, tai gali būti savigynos priemonė. Noah pradėjo melstis jog ši moteris arba būtų burtininkė, arba antras variantas - su savigyna.
-Ne, nereikia, nebent galite mane parvesti į Londono centrą, tokiu atveju man tikrai padėsite.,-Gana rišliai išmekeno vaikinas.
Gyvenimas ir jausmai verda stiklinėje

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #82 Prieš 10 mėnesių »
Elridė ilgą laiką nesijautė tokia pasimetusi, kaip tokioje situacijoje. Kapinės, ramu, žmonės turėtų ateiti gerbti mylimuosius ar galbūt išverkti paskutines skausmo pripildytas ašaras, bet čia viskas buvo visiškai kitaip.
Ir kad ir kaip tokia vieta turėtų būti persismelkusi mirties kvapu, kuris, regis, tik ir aiškina, kad neturėtum vaikščioti tokioje vietoje ir dingti į savo gyvųjų pasaulį, tas kvapas buvo tiesiog permuštas stipraus spirito. O mergina su alkoholiu tai nebendravo visiškai, tiesą sakant, jei jos paklaustum, kada paskutinį kartą kažką gėrė, atsakymo panelytė neturėtų, nors, regis, turėjo tiek daug galimybių kristi į tą baisų liūną ir ten amžiams pasilikti.
Merginos laimei vaikinukas buvo gerokai susijęs su magijos pasauliu. Iškritusios lazdelės jam nuslėpti visiškai nesisekė, sunkūs lėti judesiai, Elridė į tai žiūrėdama galėjo ramiai sau prisiekti, kad gerti ji negers. Na, bent jau truputį pažadinti žmogų galėjo, ji neskubėdama traukė savo burtų lazdelę, kai išgirdo pakankamai keistus ir ją sutrikdžiusius žodžius, kurie, tiesą sakant, merginą gerokai prajuokino. Keista, kad ji taip nuoširdžiai nusijuokė, bet vargu, ar koks žmogus būtų susilaikęs nuo išgirstos nesąmonės.
-Aguamenti,-netikėtai pasigirdo burtažodis ir į nepažįstamąjį buvo paleista vandens srovė. Kodėl būtinai vandens? Nes mergina nusprendė, kad būtent tai pradės prasiblaivyti, juolab, tai buvo visiškai neskausminga, tik, na, vėliau gali šaltukas krėsti.

*

Neprisijungęs Noah Erick Wolfhard

 • Magiškojo transporto departamento vadovas
 • *
 • 73
Ats: Miestelio kapinės
« Atsakymas #83 Prieš 10 mėnesių »
Wolfard ilgokai mąstė ką gi jam daryti toliau, juk nepaimsi ir neužmigsi kapinėse, nors tai buvo tikrai įmanomas dalykas. Iš buvusio grifo lūpų išėjo gilus atodūsis. Kapinėse įsiviešpatavo kurtinanti tyla, o mirties akustika suteikė malonią atmosferą. Nojus dar galėjo blaiviai mąstyti, bet jo orientacija buvo sutrikusi. Dvidešimties metų gerti, tai buvo tikrai viešpaties skriauda. Ką daryti su tuo? Reikia tiesiog mažinti alkoholio kiekį, susitelkti į darbą ir į gyvenimą. Nors gyvename tik kartą, bet gerti tokiame amžiuje ir jau baigti nusigerti tai buvo nenormalu. Rudaplaukis pažvelgė į žvaigždėmis nuklotą dangų, kuris atrodė nuostabiai. Į veidą paleista vandens čiurkšlė gaivino jaunuolį, tuo pačiu ir leido numalšinti alkoholio sudarytą troškulį.
-Dėkoju.,-Iš girtų lūpų išėjo padėkos gaidelė.
Wolhard ištiesė rankas ir dar kartą pažvelgęs į dangų užsimerkė, ši poza leido atsipalaiduoti. Gyvename tik kartą. Prisiminė frazę vaikinas. Tikrai būtų galima rekomenduoti naktini gėrimą ir vėliau žiūrėjimą į dangų kapinėse, tai žinoma daryti gali tik keistuolis, bet Erikas toks ir buvo. Nuleidęs rankas ir pažvelgęs į merginą jis susimąstė - ar padėkojo už vandenį, nors tai nebuvo labai svarbu. Buvęs Grifų Gūžtos mokinys nusprendė - reikia dingti iš čia ir parsirasti namo.
-Geros nakties, nepažįstamoji.,-Šie žodžiai paliko merginą naktyje, Noah išėjo.
Gyvenimas ir jausmai verda stiklinėje