0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Herbologas
 • ****
 • 274
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Mokytojai vėl įjungus šviesas, šiltnamis buvo vos nepaskendęs balose.
Pamirkčiojus porą kartų, mergaitė priprato prie blausios šviesos.
Kai vadovė prabilo ir paaiškino naująją užduotį, Anabettės akys išsiplėtė.
-Be magijos?!- vos nešūktelėjo ji. Klastuolė nesuvokė kaip tą padarėlį, kutį laiko savo delnuose, atidaryti. Ir jo nepažeidžiant?
Mergaitė dar įdėmiai ir prisimerkus pažiūrėjo į pumpuriuką.
-Kaip tave praskleist? Na?- šnabždėjo jam ilgakasė. Ir tai atrodė tikrai keistokai.
Tamsoje jie atgyja- prisiminė profesorės žodžius Bettė.
-Reikia tamsos...tamsos..'- burbėjo klastuolė ir apžvelgus mokinius nusišypsojo.
Nusiviniojusi nuo kaklo savo šalikėlį ir iš jo padarius "krepšelį" , Liz atsargiai į jį idėjo ramų raudongalį pumpurėlį.
Kaip ir anksčiau minėjo profesorė, "raudoniukas"atgijo. Jis pradėjo muistytis ir "pabėgti" iš mergaitės šalikėlio gniaužtų.
Tačiau Anabettė lėtai pridėjus pirštą prie augalo sienelės paglostė jį. Tačiau pumpurėlis neprasiskleidė. Rudaplaukė pabandė jį "prajuokinti" lėtai pirštais glostinėdama ir kutendama augalėlio sieneles.
Atrodė, jog jis jau pradėjo skleistis ir klastuoliukės akys išsiplėtė, o skruostuose jau darėsi nuo šypsenos duobutės. Bet...
Net ir šį kartą jis neprasivėrė, o tik išleido mažytį garselį, lig čiaudėdamas.
- Na jei jis kartą prasivėrė, galėtų ir antrą kartą prasiverti.- manė garsiai sau mergaitė.
Ir atsargiai vėl ėmė jį kutenti. Pumpuriukas galiausiai prasiskleidė ir pasirodė, jo raudoni it kraujas žiedlapiukai. Tačiau raudonžiedis vėl pradėjo  užsiskleisdinėti.
Anabettė greitai apsižvalgė ir nerasdama nieko ko jai reikėjo, į žiedo viduriuką ji įkišo savo pirštą. Pumpurėlis nebegalėjo užsiskleisti daugiau negu dabar. Mergaitė vis galvojo kaip tą žiedelį palikti reikiamoje pazicijoje ir prisiminė, jog jie dienos šviesoje sustingsta.
Mergaitė pasukinėjo pirštuką viduryje pumpurėlio ir jis atsiskleidė dar plačiau, tada nieko nelaukus greitai ištraukė jį iš tamsiojo šalikėlio. Ir kaip tikėjosi Ana, jis tikrai sustingo.
Apžvelgusi savo augalą, Bettė nusišypsojo ir nunešė parodyti mokytojai.
*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Melisa nežinojo, kas ją atvilko į šią pamoką. Galbūt veiklos neturėjimas, galbūt norėjimas išvysti seniai matytą profesorę. Bet tikrai ne noras mokytis, ir tamsiaplaukė nepatenkinta spoksojo į tą keistą pumpurėlį. Jai visai nesinorėjo jo atverti, priešingai - mergaitė jaustųsi daug saugesnė, jei tie kvaili magiški augalai visai nesipainiotų jai po kojomis. Trylikametės galvoje vienas kitą keitė būdai, kaip atverti pumpurą, bet, deja, nė vienas iš jų nebūtų augalo nepažeidęs. Perpjauti peiliu pusiau, numesti nuo stogo, pasmeigti burtų lazdele, įsprausti dantų krapštuką į plyšį, Melisa būtų galėjusi vardyti ir vardyti! Mintis apie negyvą augalą skambėjo šauniai, ir varnanagė pati sau tyliai sukikeno, bet kažkas viduje tarsi stukseno ją pirštu sakydamas, kad taip elgtis nevalia ir pats laikas susiimti. Melisa atsiduso.
Atsargiai pavarčiusi pumpurą delnuose, mergaitė pamėgino atsargiai jį spaudinėti.
- Atsidaryk, kvailas daikte, - tyliai sušnypštė įsivaizduodama, kad žiūri augalui tiesiai į akis (mintis, kad tas daiktas galėtų matyti, kiek baugino).
Pumpurėlis, žinoma, nesureagavo, ir varniukė apsidairė po šiltnamį. Kitiems, regis, sekėsi geriau. Nusprendusi, kad tamsa gali padėti, augalą atsargiai suspaudė tarp delnų. Tas ėmė šiek tiek spurdėti, ir tamsiaplaukė nedrąsiai žvilgtelėjo pro pirštus. Pasiketimų nebuvo ar bent jų nepastebėjo. Mergaitė pavartė akis ir atpalaidavo delnus, taip suteikdama pumpurui galimybę gauti šviesos. "Įdomu, ar padegtas atsivertum?", - susimąstė Melisa kiek kilstelėdama augalą ir apžiūrėdama jį atidžiau, tarsi ieškotų žiobariško mygtuko, galinčio išspręsti visas problemas (kurių šiuo metu buvo viena).
- Atsidaryk! - ganėtinai garsiai suriko stebeilydama į žiedą ir tuoj pat prikando lūpą supratusi, kad gal kiek per daug išsireiškė.
Jos nuostabai, pumpuras suvirpėjo kiek labiau nei anksčiau, ėmė lėtai skleistis, ir gelsvi žiedlapiai vienas po kito laisvinosi iš žalių lapų. Tai išvydusi, varnanagė ėmė juoktis, ir nežinojo, ar labiau iš ryškiai raudonų skruostų, ar išgąsdinto augalo.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
   Profesorė žvilgčiojo į laikrodį kas keliolika sekundžių ir žiūrėjo į mokinius šiek tiek šypsodamasi. Dauguma jų bandė augalėlį uždaryti į delnus, kiti per visas penkias minutes nesugebėjo atlikti užduoties. Vos keletui pavyko viską tinkamai įgyvendinti. Profesorę pradžiugino tai, kad kai kurie pamokos pradžioje tinginiavę pagaliau įsijungė į darbą. Ji tik pasižymėjo keletą pastabėlių pas save su mokinių vardais ir vėl suplojo delnais.
 - Ką gi, dar viena užduotis baigta. Kam nepavyko - nenusiminkit, vis dar galite tęsti užduotis, tačiau jūsų darbas atrodys šiek tiek kitaip. Dabar turėsite dar kelias minutes išsiaiškinti būdui, kaip ištraukti žiedlapius ne per prievartą - taip, kad jie patys iškristų. Tačiau negalite jų pamesti tokiu atveju. Šiam darbui taip pat turite apie penkias minutes. Veikite logiškai ir greitai, miegančių nelauksime. Prisiminkite - tamsa, vanduo, augalas.
   Mokytoja vėl suplojo delnais ir pritemdė šviesą, tad augalėliai pradėjo spurdėti. Ne taip, kaip baseino dugne, bet taip, kad pridarytų problemų.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Gavus naują užduotį pas Grifą galvoje dabar nebuvo nė menkiausios idėjos ką daryti toliau. Profesorei prigesinus šviesas, pumpuras nebesuskleidė savo žiedų, kas buvo keista pačiam vaikinukui, jis tiesiog pradėjo vėl blaškytis delne. Nors ir buvo Yawen davusi vėl keletą užuominų, jos grifui neatrodė galinčios padėti išrauti žiedlapius. Kitą vertus gal vanduo ir reiškė, jog vėl pumpurą reiktų dėti atgal į jį, todėl nebešvaistydamas ir taip mažai turimo laiko, juodaplaukis nejučia atsirado prie baseino. Atsargiai tarp rankų laikydamas prasiskleidusį pumpuro žiedą įmerkė jį į vandenį.
Po šimts!- suriko Edgar'as nepajutęs, kaip paspruko mažasis nenaudėlis. Prieblandoje augalėlis braižėsi šalia borto, kur ir buvo keturiolikmetis, kuris bandė su pora grypšnių jį išgrėbti, tačiau kad ir nelabai judriai šis judėjo, to padaryti nepavyko. Toliau akimis akylai stebėdamas lakstūną vandenyje, laukė kol šis atsiras vėl šalia jo, o tuomet bandys rankomis prispausdamas baseino dugną apglėbti jį. Sulaukus atrodo ganėtinai tinkamos progos tamsiaplaukis persilenkė per baseino bortą tiesdamas rankas link žiedo, kuris kiek pasimėtė toliau baseino, į baseino vidury čia taip žaisdamas gali nieko ir nespėti. Tą akimirką kojomis pasispyrė Edgar'as nuo žemės taip pats nerdamas į baseiną. Laikydamas rankas prispaustas prie dugno, iškišo galvą iš vandens ir papurtęs ją, kaip koks šunytis, žvalgėsi po baseino ar nelaksto po jį ta priežastis, dėl kurios teko šlapintis. Lyg ir nebuvo nieko matyti, kas reiškė, kad žiedelis yra po jo rankomis. Bet šis vandenyje, būdamas šiuo metu visiškai aklinoje tamsoje ir su atlapotais žiedais ėmė stumti grifo rankas. Oho.. nustebęs, bet ramiai sureagavo trečiakursis atsisėsdamas baseine ir žvelgdamas į ant stiebo iš vandens kylantį ir didėjantį žiedą. Augalui tartum pasiekus augimo paką, jis ėmė mesti žemėn savo žiedlapius, o maudynių dalyvis puolė jų gaudyti.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
  Elena karštligiškai mąstė, ką čia padarius, kad žiedlapiai iškristų. Ji nekentė to, kad tam buvo skirta vos 5 minutės. Mergaitė slapčia žvilgtelėjo į kitus mokinius, tačiau nieko nepešė. Tamsa, vanduo, augalas - prisiminė mokytojos žodžius Elena. ,,Tamsa, vanduo, augalas...Tamsa, vanduo, augalas...Vanduo...Gal būt...Tik gal būt...Reikia bent jau pabandyti.''. Ji sumąstė, kad žiedelį reikia įkišti į vandenį. Pribėgusi baseiną, Elena įkišo savo rankas kartu su  ,,augintiniu'' į vandenį. Nieko. ,,Gal jam reikia tamsos?''. Tuomet ji uždengė žiedelį delnais. Šiek tiek palaikiusi ištraukė. Atsargiai atidariusi delną išvydo džiaugsmingą, bet kartu ir liūdną vaizdą : nukrito trys žiedlapiai. ,,Na, man pavyko...Bet mano gyvūnėlis...Pasiilgsiu tavęs mažiuk. Elena nusišypsojo. Jau norėjo nešti rezultatą profesorei, bet jai susipynė kojos ir mergaitė jau buvo bekrentanti į baseiną, tačiau paskutinę minutę griebėsi jo šonų ir išsigelbėjo. Bet ne žiedas. Jis lėtai grimzdo į baseino dugną. Mergaitė puolė jo ir jo žiedlapių traukti lauk. Elenai vos pasisekė juos sugaudyti. Ji greit apsižvalgė ar nieks to nepastebėjo. Įsitikinusi, kad ne, atsargiai dėdama koją prie kojos Elena nužingsniavo prie mokytojos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elena Gilbert »

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Herbologas
 • ****
 • 274
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
Klastuolės šypsena dingo, kai ji išgirdo naująją užduotį.
Ištraukti žiedlapius- tas pats kas nuskųsti žmogų plikai.- Manė mergaitė.
Jos nuomonę tai buvo truputį sadistišką, įdomu ką mano augalas?
Mergaitė nužvelgė išsiskleidusį žiedelį, jei net pagailo to gražaus padarėlio.
Na, bet užduotis yra užduotis.
Profesorei  užgesinus šviesą, augaliukas vėl sujudėjo. Mergaitė jį atsargiai pakuteno. Ir jis išskleidęs keistą cypimą pametė lapelį.
-Tu peršalai?- paklausė ji pumpurėlio ir tada susiprato kaip tai kvailai nuskambėjo. Dar kartą pakutenus tą keistąją būtybę, šis vėl pametė kelis žiedlapėlius.
Suvokus,jog kutenamas jis "čiaudi" ir "plinka". Rudaplaukė pradėjo jį dar stipriau glostyti.
Galiausiai iš augaliuko liko tik kotelis ir mažas gelsvas viduriukas. Nusiminusi Ana savo 'draugužio' lemtimi, surinko jo lapelius ir nunešė jį parodyti profesorei.

*

Neprisijungęs Beatrice Georgiana Riddle

 • ***
 • 178
 • Lytis: Moteris
 • Ars longa, vita brevis.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
kai nuskambėjo varpas Beatričė Sandra Riddle buvo prie ežero ir stengėsi įkvėpti kuo daugiau gryno oro - šiandien jai baisiai skaudėjo galvą. pamažėle vilkdama kojas link šiltnamio mergaitė mąstė ar yra tokių kerų ar eliksyrų, kurie gražintų rankoms švelnumą ir tviskėjimą? "tavo rankos ir taip purvinos, kaip ir tu visa." galvoje nusišaipė jau gerai pažįstamas balsas. "Kodėl dabar, juk tylėjo geras keliatą dienų" mąstė Beatričė įžengdama į šiltnamį. "na nutilk tu bent dabar, man ir taip skauda galvą." pamintijo ji žvelgdama į baseino dugne esančius žalius pumpurėlius. iškart galvon ėmė lįsti baisiausi dalykai, jog šie tuoj iššoks ir puls visaip drąskyti bei darkyti jos švelnutėles rankas. Beatričė Sandra Riddle nebijojo nieko, tačiau Herbologijos bijojo paniškai, mat net būdama prieglaudoje negalėdavo liestis prie daržų, kuriuose kiti vaikai dirbdavo, fortepijono mokytoja griežtai buvo uždraudusi. taiga galvodama apie tai, jog rankos jai yra daugiau negu visas pasaulis, o fortepijonas svarbesnis už gyvybę Beatričė pakėlė ranką ir pamėgino atsakyti bent tam, jog nuramintų save.
-šie žali pumpurėliai tai augalo pradžia, iš kurio prasiskleis žiedas ir suskambės trapūs muzikos garsai migdantys kiekvieną, kuris juos išgirsta. - nors nežinojo, ar atsakymas teisingas, tačiau atsakė tvirtai, lyg būtų skaičiusi. ir apriminusi baimingai besidaužančią širdį užmerkė akis, mėgindama numalšinti skausmą skeliantį galvą pusiau.
"Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją."

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
   Kaip ir likusius kelis kartus profesorė įdėmiai stebėjo mokinius ir kiekvieno individualią pažangą susirašė į bloknotą, kad vėliau galėtų darkart pergalvoti viską ir paskirstyti taškus taip, kaip kiekvienas nusipelnė. Žinoma, ji turėjo atsižvelgti ir į mokinių kursą. Vertinimas nebuvo toks jau ir paprastas, kaip kad galėjo pasirodyti.
   Mokiniams pradėjus rodyti mokytojai savo darbus ji kiekvieną pagyrė už jų pastangas ir paklausė Grifiuko Jeffter, ar jo kartais nereiktų išdžiovinti, tačiau tuomet neklaususi tai ir padarė. Betrūktų, kad eidamas per kiemą jis susirgtų.
 - Puikiai pasidarbavote, tačiau laikas jau baigėsi. Dabar bus paskutinė ir bene įdomiausia užduotis - pasikalbėti su augalu, galbūt padainuoti jam, kažką pasakoti... na, padaryti kažką, kad jis greitai užsiaugintų naujus žiedlapius. Turite nepilnas dešimt minučių. Žiedeliams išaugus sumerkiate į vandenį.
   Profesorė vėl grąžino pirminį apšvietimą (tai yra, normalią šviesą) ir suplojo pradėdama užduotį.

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
Andromeda kelias minutes galynėjosi su tuo pumpuru visaip mėgindama jį išskleisti, bet jai atrodė, jog visą valandą. Praradusi viltį mergaitė pradėjo jį kratyti, bet nuo to buvo dar blogiau. Žali lapiukai tvirtai tvirtai susispaudė. Mergaitė sumanė tiesiog įkišti jį į vandenį, palaikytį jį, o kai žiedas išsiskleis, staigiai ištraukti, nes juk šviesoje pumpurai sustingsta. Andromeda visa tai padarė ir be galo savimi patenkinta laikė laimikį - labai gražų sustingusį žiedelį.Profesorė kitiems jau uždavė kitą užduotį.O ne... Dabar bus dar blogiau... Jei vos pavyko pumpurą atverti, tai kaip, po galais, nukratyti visus žiedlapius ir tai padaryti be jokios prievartos?! Pirmakursė piktai nupūtė nuo veido karamelinę sruogą. Pagalvojo ką profesorė pasakė - tamsa, vanduo, augalas... Tamsa, vanduo, augalas... Hmm, ką visa tai turėtų reikšti? Ji dar kelias sekundes galvojo, bet staiga galvon šovė išganinga mintis... Šviesiaplaukė paknopstom puolė prie baseino, skubėdama apgobė savo baltais delnais slidų žiedelį, kad nepatektų šviesos ir visą tai atsargiai įmerkė į vandenį. Jautė, kaip jis juda, tik nesuprato, ar jau krenta žiedlapiai. Ištraukė rankas kartu su žieduku ir atlenkusi pirštus pamatė, kad jau buvo benukrintąs pirmas žiedlapis.Graudus vaizdas... Grifiukė vėl panardino žiedelį į vandenį ir laikė tol, kol galutinai užtirpo rankos. Ištraukusi visa tai, gražaus augalo nebepamatė. Jos delne gulėjo gal dešimt mažų žiedlapių ir trys sujungti žali lapai, kurie niekaip neleido pasirodyti rausviesiems.
Buvo truputį gaila žiedelio, bet nepaprastai didžiavosi savimi. Juk per vienai užduočiai skirtą laiką sugebėjo atlikti dvi.
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 260
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
   Ši užduotis Elenai, priešingai nei profesorei, pasirodė pati nuobodžiausia. ,,Dainuoti? Rimtai?! Ir ką aš turėčiau dainuoti?!''. Nieko nesugalvojusi mergaitė piktai pradėjo kažką sapalioti:
   - Lia lia, užsiaugink žiedus, lialia lialia, užsiaugink žiedelius... Nagi, paskubėk, laiko nedaug, lialia lia, užsiaugink žiedus...
   Tačiau, kaip ji ir tikėjosi, nieko neįvyko. Aplinkui jos bendraklasiai pradėjo GRAŽIAI ir MEILIAI danuoti ar pasakoti pasakas. ,,Pasistenk, mergyt, pasistenk.''.
   - Mažasis augaliuk...Užsiauginki tu žiedus...Lauksiu aš labai...Bet paskubėk tiktai...
   Tarus paskutinį žodį, augaliukas sukrutėjo ir jam iš visų pusių pradėjo augti žiedeliai. Vaizdas buvo tikrai kerintis, su tuo nepasiginčysi. Praėjus kelioms minutėms, žiedeliai jau buvo galutinai išdygę. Paskutinį kartą žvilgtelėjus į augaliuką, tupintį jos rankose, Elena jį nunešė mokytojai.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1211
 • Lytis: Vyras
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Nusiskynęs ir vėl sumenkusį žiedelį, jaunasis grifas išsiropštė iš baseino. Džiaugėsi pasisekusia užduotimi, bet draugia ir nemaloniai jautėsi, nors kitaip ir būti negalėjo, nes tikriausiai vienetai yra tokių, kuriems patinka būti visiškai permirkusiems. Tačiau permirkimo veiksnys neilgai trukdė, kadangi profesorė išdžiovino jį magijos pagalba, šiam net nespėjus palinksėti, taip parodant, kad sutinka su dalyko vadovės pasiūlymu. Kai jau grifiukas visiškai buvo sausas, išklausė paskutinę pamokos dalį, kuriai, kaip suprato, nebus reikalingi žiedlapiai nukritę nuo augalo, tad tiesiog juos numetė ant žemės, o su pačiu žiedu nuėjo ir atsisėdo ant atokiau stovėjusios kėdės.
- Na ir dienelė.. Ir streso buvo.. Ir maudynių, bet jas tu gi mėgsti, ar ne?- ėmė Edgar'as kalbėtis palengva su augalu, - Nebūtum vandens augalas. Galiausiai atidavei savo žiedlapius man, vien tik tam, kad vėl priversčiau tave sužydėti. Ir kiek girdėjau dainos ar pasakojimai tau padeda, tiesa?- kažko paieškojęs sekundę, kitą savo galvoje, tęsė su meilia veido išraišką žvelgdamas į augalą tamsiaplaukis.
- Žinai daug visokių giminaičių teko sutikti, bet pastarieji gyvena ilgiau arba tik dieną, o tu pranoksti juos visus, nes gyventi atrodo galėtum amžinai, miršti, po to vėl prisikeli. Be to su tavimi galima pažaisti gaudynių tamsoje, o kiti it stagarai vienoje vietoje stovi ir nieko įdomaus nenuveiksi, o ir šiai esi draugiškas nei švaistaisi nuodais nei kandžiojiesi ar badaisi,- prieš baigdamas sugniaužė delnuose tai, kas buvo likę iš augalo ir priglaudė šalia savo rausvo žando tardamas, - Tikriausiai esi vienas iš šauniausių augalėlių, kuriuos man teko sutikti,- tai pasakius vaikinuko delnus vėl ėmė kutenti švelnus spurdėjimas jo delnuose. Pumpurėlis, kaip ir pamokos pradžioje nusišypsojo grifas atgniaužęs delnus, juose išvydęs lygiai tokį pat pumpuriuką, koks jis ir buvo tą akimirką, kai buvo sugautas. Tada Jeffter'is nugabeno jį atgal į baseiną, iš kur jis ir buvo ištrauktas, o pats nužingsniavo prie savo mokytojos.

*

Neprisijungęs Jay Reye

 • IV kursas
 • *
 • 109
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • HB2 - gėrio pusė
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Mergaitė tikriausiai per visą savo gyvenimą dar nebuvo taip susierzinusi. Pavėlavo atlikti užduotį... Kol ji susikaupusi dirbo, neišgirdo, kad profesorė uždavė jau ir trečią užduotį.Nusiramink, gal bent trečią užduotį laiku padirbsi... Nepasiduok... Ji ištiesė priešais save žiedą ir galvojo. Dainuoti juk nemoku, pasakoti irgi nelabai... Bet, gal vis dėlto tyliai paniūniuosiu. Pirmakursė ėmė niūniuoti kažkada girdėtą melodiją. Niūniavo, niūniavo... Ir staiga, gal jai tik taip pasirodė, bet sukdamiesi iš žalių lapelių ima lįsti rausvi žiedlapiukai. Andromeda jau nebeabejojo, jog jai ima pavykti. Nors kartą šioje pamokoje. Kuo daugiau niūniavo, tuo didesni žiedlapiukai darėsi. Ilgaplaukė nebesutvardė šypsenos. Nuo to lapeliai dar greičiau augo. Galiausiai žiedlapiai pasiekė buvusį dydį ir mergaitė tikriausiai kaip niekad nuoširdžiai troško, kad nieko nebūtų pražiopsojusi.
"Earth" without "art" is just "eh"...

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

 • Herbologas
 • ****
 • 274
 • Lytis: Moteris
 • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Mergaitė begalo džiaugėsi.
- Tu vėl atgysi!!- šūkaliojo ji. Ir net tą akimirką jei buvo nesvarbu ką pamanys apie jos elgesį koks nors grifiukas. Ji tiesiog spindėte spindėjo!
Nieko nelaukusi klastuoliukė pradėjo vykdyti užduotį.
Greitai sugniaužus pumpuriuką, Ana suteikė jam tamsos, tačiau didžiulio poveikio nebuvo. Kiek nusivylusi mergaitė stebėjo augalėlį. Netikėtai jis ėmė judėti.
- Nagiii, tu neįsivaizduoji kaip bus gera vėl tapti gražiausiu augalėliu pasaulyje. O tie tavo raudoni it kraujas žiedlapiai tokie nuostabūs!- liaupsino ir gyrė mažąjį padarėlį Bettė.
Ir tai veikė! Potruputį pumpurėlis vėl įgavo rausvą gelės pavidalą.
- Koks stebuklas!- džiaugėsi klastuolė, ir užbaigdama užduotį panėrė jį atgal po vandeniu. Raudonžiedis augaliukas net spindėjo. O tai kėlė didžiulę šypseną Liz'ai.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: I pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
   Yawen pavaikščiojo tarp mokinių stebėdama jų elgesį su augalais ir visa kita. Rodos, niekas nesiruošė elgtis taip, kaip reikėjo. Na ir nekantrūs mokiniai šiais laikais... bet nejaugi aš buvau kitokia, kai buvau jauna? moteris stebėjo kiekvieno individualią pažangą ir pritariamai linkčiojo dirbantiems. Susirašiusi paskutines pastabas į savo bloknotą ji nusišypsojo ir suplojo rankomis.
 - Užduotis baigta! Džiugu, kad kai kurie ją įvykdėte nepriekaištingai, dėl kitų džiaugiuosi dėl pažangos. Paleidžiu iš pamokos anksčiau, nes nemanau, kad norite aprašinėti darbą, tik nešūkaukite. Geros dienos!
   Visiems išėjus profesorė uždarė šiltnamio duris ir ėmėsi tvarkytis. Išvaliusi vandenį ir ideliai iškuopusi baseiną moteris išėjo į pilį.