0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #60 Prieš 7 metus »
Alisa išgirdusi apie darbą grupėse sėdėjo šiek tiek užsisvajojusi savo vietoje ir pamatė šalia jos išdygusią seserį Charlotte. Jų akys susitiko ir jos be žodžių suprato, kad dirbs kartu. Alisa galvojo tą patį ką sesuo:
-Taip, reikia dar vieno žmogaus...
Prieš save mergaitė išvydo savo gerą draugę Tracee, kuri paklausė ar galėtų dirbti kartu. Antrakursė palinksėjo galva ir pasuko žvilgsnį į Charlotte. Dabar reikia pasiskirstyti darbais- pagalvojo Švilpiukė. Ji pati pirma pasisiūlė karpyti siūlus.  Ji nenorėjo jų pinti, nes net pati nemokėjo normalios kasos susipinti ir nenorėjo matuoti, nes didelis tikslumas nebuvo jos stiprioji pusė. Ji nuleido galvą ir laukė kol likusios dvi grupelės narės pasiskirstys darbus.
Toliau reikia pradėti dirbti. Alisa nežinojo kodėl, bet ji jautėsi lyg turėtų viską kontroliuoti. Gal dėl to, kad ji buvo vyriausia grupelėje? Gal šiaip sau...
Taip prasidėjo darbas. Alisa laukė kol jos sesė išmatuos siūlus ir galės juos perkirpti. Tuo metu ji vartė vadovėlyje pavaizduotus raštus.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

  • VI kursas
  • *
  • 256
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #61 Prieš 7 metus »
   Bethany įdėmiai stebėjo besidarbuojančias drauges ir laukė savo eilės. Ji šiek tiek bijojo, kad siūlus perkirps ne toje vietoje, kurioje reikia. ,,Bet juk Dallifrėja tuos siūlus išmatuos. Viskas bus gerai''. Grifė suspaudė žirkles ir pasiruošė kirpti.
   Dalli išsitraukė savo lazdelę ir pradėjo burti. Betė ėmė įdėmiai stebėti švytinčius siūlus. ,,Aha... jau blėsta šviesa... čia nebešvyti, vėl ima švytėt... čia vėl nebešvyti... Mh, gerai''. Išgirdusi varnės žodžius antrakursė linktelėjo ir prikišo žirkles arčiau siūlų.
   - Eee... gerai. Man atrodo švytėjimas baigėsi čia, - Bethany perkirpo siūlus, - irr... čia. - Betė dar kart perkirpo siūlus. - Žinai, Dallifrėja, geras klausimas. Kaip sužinoti, kuris trečdalis kurios likimą nurodo? Gal profesorės paklaust... Arba galim vadovėly pasiskaityt.
   Su tais žodžiais grifiukė padėjo žirkles ant grindų ir atsivertė vadovėlį. Kelias minutes pavarčiusi tarė:
   - Na, aš nieko nerandu. Arba čia net nėra parašyta, arba aš tiesiog akla. Paieškokit jūs.
   Betė atsivertė puslapį, kuriame buvo parašytos siūlų reikšmės.
   - Mh... ne, nieko nesuprantu. Man ateities būrimas nesiseka ir tai akivaizdu. Aš niekam tikus...
   Mergaitė rankomis pasirėmė galvą ir įsistebeilyjo į savo drauges.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Olivia Webber

  • II kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Kas tu buvai, prieš jiems sudaužant tavo širdį?
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #62 Prieš 7 metus »
Kaira įdėmiai klausėsi profesorės, o išgirdusi klausimą susimąstė. Moiros?  Girdėtas pavadinimas Tada mergaitė prisiminė, kad moiros likimo ir mirties deivės. Kloto, Lachesė ir Atropė buvo likimo gyjų prižiūrėtojos.  Prisiminusi mamos pasakojimą mergaitė dar pasitikslino žinomą informaciją ir prisiminė dar kelias smulkmenas. Tada Kaira savo mintis susidelio į rišlų pasakojimalą.
- Moiros, dar kitaip žinomos, kaip likimo ir mirties deivės. Kloto savo vepstu audžia likimo gyja, o Lachesė su lazdele matuoja ją. Atropė nusprendžia kada nukirpti gyją, ir ją nukirpus žemėje kažkas miršta.
Klastuolė dar kartelį apgalvoja ar nieko nepamiršo ir šypteli. Mergaitė visados domėjosi mitologija ir istorija.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »