0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Taigi, ši pamoka yra kiek ypatingesnė nei visos kitos, nes šiandien - kas dar nesate patyrę, tai "paragausite" laisvo stiliaus pamoką. Šios pamokas tema - Magijos istorijos viktorina... Namų darbų taip pat gausite (: Beje - atidžiai stebėkite visus atsakymus, nes jų prireiks baigiamuosiuose egzaminuose... (: Taip pat noriu pasakyti, kad už atsakymą gausite 1-3 taškus.
--------------------
Pradėkime pamoką.
1. Išvardinkite bent 2-3 punktus, kuom svarbus (magijos istorijai) yra Didysis Hogvartso Mūšis?

((Lauksiu kelių skirtingų variantų.))
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Pagaliau buvo nugalėtas Voldemortas;
Pasibaigė antrasis burtininkų karas
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Elizabeth Riddle

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
"Didysis Hogvartso mūšis" magijos istorijai yra labai svarbus įvykis.
Per šį mūšį, buvo nugalėtas visa griaunantis Tamsos Valdovas. Jo viešpatavimas pasibaigė ir magijos pasaulio gyventojai vėl galėjo būti saugūs.
Kitas aspektas - per šį mūšį žuvo ne vienas drąsus ir visiems brangus žmogus. Žuvo vienas iš Vizlių dvynių, buvęs apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius Remas Lupinas.
Mokyklos direktore tapo Minerva Makgonagal - nuostabi ragana, protinga, valdinga ir teisinga transfigūracijos meistrė.
Po Hogvartso mūšio išnyko tamsos jėgos, pilis buvo atstatyta, o berniuko, kuris išgyveno - Hario Poterio vardas buvo jau ne tik žinomas visame pasaulyje, bet ir gerbiamas dėl didžių darbų, dėl paties didžiausio - susirėmimo su Tamsos Valdovu.
Mes visi mirsime kadanors. Tikslas yra ne gyventi amžinai, tikslas - sukurti kažką, kas išliktų amžinai ir primintų apie mūsų buvimą!

*

Evahute

1. Buvo nugalėtas Valdovas Voldemortas
2.  Haris liko gyvas, išsipildė pranašystė. Jis tapo labai įžymus (nors toks buvo ir ankščiau).

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
1. Buvo nugalėtas Voldemortas
2. Magijos pasauliui tarsi įrodyta, kad ne visada laimi jėga (Voldemortas turėjo didesnę kovų patirtį, daugiau rėmėjų, be to, padedant Horokrusams, tapo beveik nemirtingas, tačiau vis tiek laimėjo tiesos gynėjai).
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Nugalėtas Valdovas Voldemortas.
Nužudytas nuodų ir vaistu profesorius Severas Sneipas.
Haris Poteris nužudomas ir vėl prisikelia. Išaiškėja, kad Haris Poteris yra paskutinis Voldemorto horokrusas.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

patsuan

Visų pirma, žinoma, buvo nugalėtas Voldemortas, kuris terorizavo abu- magiškąjį ir žiobarų pasaulį ne vienerius metus (prieš ir po savo prisikėlimo. Po šio įvykio buvo sustabdyta diskriminacija prieš žiobarų kilmės burtininkus ir agresija prieš nevertėlius, bei žiobarus, taip pat iš esmės pertvarkyta ilgą laiką pašlijusi Magijos Ministerijos sistema. Taip pat buvo "susemti" paskutiniai Voldemorto šalininkai, todėl grėsė labai maža galimybė, jog pasikartos neapykantos išpuoliai arba bus bandoma atkeršyti už pralaimėjimą.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Visi atsakę gauna po vieną tašką (:
2. Paaiškinkite ką reiškia nevertėlis ir žiobaras. (Parašykite šias sąvokas/apibrėžimus ir kodėl taip pavadinta. Rašykite pagal savo nuomonę)
Taškus gaus nevisi...
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Nevertėlis - žmogus, gimęs burtininkų šeimoje, bet neturintis magiškų galių. Tai atvirkštinis variantas žiobarų šeimose gimusiems burtininkams.
Žiobaras - žmogus, svetimas burtų pasauliui.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Nojus Rogo

  • II kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Aš manau, kad ,,Hogvartso mūšis" yra svarbus tuom, kad buvo nugalėtas tamsos Valdovas Voldemortas, kurio tikras vardas Tomas Ridlis. Taigi, dabar nebebus tiek daug žuvusių žmonių, jis jų nebežudys. Manau, kad tų, kurie kovojo su juo, gyvybės nenuėjo veltui, nes vien tik dėl jų, karas buvo laimėtas.
 (KL2) (KL2) (KL2)
- Nojus Rogo

((Han: Atsakymas nebeužsiskaito))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Hannah von Peach »

*

Neprisijungęs Nojus Rogo

  • II kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Žiobaras- paprastas žmogus, kuris nieko nežino apie magiją, nėra su magijos pasauliu susijęs.
Nevertelis- žmogus, gimęs burtininkų šeimoje, bet neturintis magiškų galių. Tai panašiai kaip žmogus gimęs žiobarų šeimoje, bet turi magiškų galių.

*

Nero Lacruma

Nevertėlis yra žmogus kurio bent vienas iš tėvų yra visavertis burtininkas arba turi burtininkų giminių, tačiau pats nevertėlis neturi magiškų galių. Pats pavadinimas yra kilęs iš žodžio "nevertas"; matyt, turėdami omenyje, kad žmogus yra nevertas magiškų galių.
Žiobaras yra žmogus, kuris visiškai neturi magiškų galių ir neturi jokių magiškų galių turinčių giminių savo giminėje. Žodis kildinamas iš senų laikų žodžio "žioba", kuris reiškią žmogų, dažniausiai valstietį.

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Žiobaras-tai yra paparastas žmogus neturintis magiškų galių, nėra burtininkas,dažniausiai nežino, kad egzistuoja magijos pasaulis.
Nevertėlis - žmogus kuris gimęs burtininkų šeimoje, bet neturi magiškų galių. Gali būti gimęs, kad ir grynakraujų burtininkų šeimoje, bet jis vistiek jei yra nevertėlis negalės burti,būti normaliu burtininku.
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
 Nevertėlis - žmogus turintis burtininkų kraujo, gimęs burtininkų šeimoje, bet neturintis galių kerėti. Anot Ronio Vizlio - priešingybė žiobarų šeimose gimusiems burtininkams.

 Žiobaras - nemagiškame pasaulyje gyvnantis žmgus, neturintis galių bei nesugebantis kerėti, dažniausiai nieko nenutuokiantis ar net nežinantis apie magiją.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Kami LeStrange

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
Nevertėlis tai žmogus gimęs butininkų šeimoje, bet stokojantis magiškų galių
Žiobaras tai paprastas žmogus nemokantis kerėti ir dažnai net nežinantis apie magijos pasaulį
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Kami LeStrange »