0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Igoris Lorijanas Greywindas

  • Hileris
  • ****
  • 402
  • Lytis: Moteris
  • Chirurginio skyriaus hileris, magizoologas.
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #30 Prieš 7 metus »
Ak taip, nespėjo. Tačiau gal ir pasiekė  Igis savo užbrėžtą tikslą- čia jau kažkam, bet ne jam spręsti tai. Tyliai tupėdamas ant medžio šakos, jaunuolis šypsodamas stebėjo porelę, gulinčią ant žemės. Igoris džiaugėsi Anabetės ir Franko laime, o tai buvo svarbiausia.
Ketvirtakursis palengva atsistojo ant šakos. Mąstė ar palikti juodu ar dar pasilikti. Galiausiai galutinai apsiprendęs, mėlynai pilkų akių savininkas tyliai kreipėsi į  klastuolę ir į jaunesnįjį švilpį, stengdamasis nesujaukti ramios gamtos atmosferos:
-Gerai, aš jau esiu, netrugdysiu jums burkuoti,- šiek tiek juokaudamas, šiek tiek sarkastiškai prašneko šis ,pasirodydamas mėnulio šviesoj,-Geros jums kloties,- ir su šiais žodžiais pradingo nakties tamsoj.
Igoris greitai nulipęs nuo medžio, greitai statydamas kojas, nuėjo link Hogvartso pilies, milsydamas ką gi veiks kitą dieną, kuri buvo neužkalnų.
O gi nieko. Kaip visada.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #31 Prieš 7 metus »
Ir vėl prizas. Tikiuosi šito nereiks pačiam pasiimti. Netikėtai Franko ir Anabetės nosys susilietė. Jaunuolio skruostai net neparaudo, nes jau priprato prie Anabetės prisilietimų. Jos nosis buvo gan vėsi, bet nuo Franko šilumos ji atšilo. Jaunuolis, kaip visada, žvelgė į klastuolės mėlynas akutes. Jos buvo tiesiog tobulos. Anabetės akys vienu metu priminė ir dangų, ir jūrą. Netikėtai pasigirdo balsas, Igorio balsas. Jis su mumis atsisveikino ir sakė, kad netrukdys burkuotis.
-Iki, - atsakė jaunuolis. Sėkmės ir tau. Tikiuosi, kad kada nors vėl susitiksim.
Igoris ištirpo miško šešėlyje. Stigleris vėl pažvelgė į klastuolę. Jis apglėbė ją per liemenį ir greitai bei lengvai paguldė ją ant lapų, pats gulėdamas ant jos. Tyliai prislinko prie mergaitės veido, prikišo lūpas prie ausies ir tyliai bei jaudinančiai tarė:
-Bučinys skamba, kaip geras prizas. Argi ne?

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #32 Prieš 7 metus »
Anabetės skruostuose vėl įsivyravo švelnus raudonis.
Franko artumas ją maloniai trigdė, o prietemoje švytinčios, šokoladinės akys hipnotizavo. Betė juto švilpiuko širdies dūžius, duslų kvėpavimą, sukeltą dėl vaikinuką spaudžiančio klastuoliukės kūno. Staiga visa ramybė išsisklaidė it rūkas, ūkanotą vasaros rytą, ir Anos ausis palytėjo Igorio balsas.
Mergaičiukė vis dar buvo susikoncentravusi ties gulima padėtimi, ir visiškai nesiklausė trumpo berniukų pokalbio. Igis vėl pasislėpė auštančio ryto šešėlyje. Mėlynakė netrukus buvo apversta, o Stigleris pasididžiuodamasis gulėjo ant viršaus.
Švilpiukas lėtai prisiglaudė prie Liz veido ir sodriui ballsu atsakė į anksčiau užduotą klausimą, nors tai labiau buvo teiginys.
Klastuolė greitai, n-tąjį kartą apvertė jaunuolius. Ir patenkintai šyptelėjo, savo žaisminga šypsenėle.
- Ar ne per drąsu?O jeigu prizas man nepatiks, juk negalėsiu jo atsiimti. Kita vertus rizikuoji tik kartą...- pakėlusi antakį, svajingai tarė Betsė. Šiek tiek pasilenkusi dar arčiau vaikinuko ausies pridūrė:
- Ar nori rizikuoti?


*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #33 Prieš 7 metus »
Anabetės skruostai paraudo. Matau, kad tu dar nepripratai prie mano prisilietimų. Smagu, kad galiu tave priversti paraudonuoti. Netikėtai Anabetė vėl gulėjo ant Franko. Ji šelmiškai šyptelėjo.
-Nu aš jau toks esu. Nieko nepakeisi.
Anabetė dar arčiau prislinko prie Franko. Jaunuolio delnai pradėjo prakaituoti. Stigleris juos nuvalė į savo kelnęs.
-Tai aišku, kad noriu rizikuoti. Juk žinai, kaip žiobarai sako? Kas nerizikuoja, tas negeria šampano.
Jaunuolis prisilietė prie klastuolės skruosto. Jis buvo švelnus, lyg cukraus vata, ir šiltas, kaip ugnies šiluma. Jis nubraukė merginos plaukų sruogą ir užkišo ją už klastuolės ausies. Stiglerių jaunuolis švelniai suėmė mergaitės veidą, pažvelgė į žydrąsias akis.
-Tai gausiu tą prizą? - šmaikščiai paklausė jaunuolis, kuris vėliau pamerkė akį.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #34 Prieš 7 metus »
Klastuolės akyse žaidė liepsnelės. Ji šiek tiek nustebinta švilpiuko atsakymu, pasikėlė ir dabar jau sedėjo ant Franko pilvo apčios, kojomis apžergusi liemenį.
-Kartais ne per anksti tau gerti šampaną?-  žaismingai šyptelėjo ir pakėlė vieną antakį. Mergaičiukė jautė kaip vaikinukui nepatogu, tad klastingai nusišypsojusi ėmė lėtai, slinkti link jo veido. Anabetė keletą kartelių papleveno blakstienomis. Apsikabino šaltomis rankomis Stiglerio kaklą, vėl žvelgė į jo tamsiai šokoladines akis. Lengvai, pirštais perbraukė jo juodus plaukus.
- O turite asmens dokumentą, šampanui pirkti?- nekaltai išplėtė mėlynas, krištolines akytes Betė, tačiau neįstengė suvaldyti savosios šypsenėlės,kuri būtų tuojau pasirodžiusi. Taigi, šelmiškai prikando lūpą.
Rusvaplaukė juto patankėjusį vaikinuko kvėpavimą, pastebėjo  bėgiojančius akių vyzdžius. Tyčia, dar labiau prisiglaudė visu kūnu ir atrėmė savąją kaktą į berniūkščio.
Žiūrėsim, kuris ištemps ilgiau, nepasidavęs emocijoms..-nebyliai mąstė klastuoliukė ir apsišarvojo kantrumu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Anabetė Liz »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #35 Prieš 7 metus »
Netrukus Anabetė jau sėdėjo ant Franko, bet kojomis liemens nepaleido. Kažkas žybtelėjo klastuolės akyse. Nuostaba.
-Aš nesakiau, kas aš geriu šampaną, - linksmai kalbėjo Frankas. -Tai tik žiobariška frazė ir viskas. Ji nieko neturi bendro su mano asmeniniu gyvenimu, - tai pasakęs, nusijuokė.
Klastuolė papleveno blakstienomis ir pirštais perbraukė Stiglerio tamsius plaukus.
-Asmens dokumentą turiu, bet jis netinka norint įsigyti šampano butelį. Nors kam jo reikia, kai esi magiškoje žemės pusėje. Mostelk burtų lazdele ir viskas, prie tavęs jau stovi butelis.
Klastuolė prikando lūpą. Frankas pradėjo dažniau kvėpuoti, o jo širdis - greičiau plakti. Anabetė dar arčiau prisiglaudė ir pridėjo savo kaktą prie berniuko. Meti man iššūkį? Na gerai. Frankas pradėjo lėtai mirksėti savo tamsiomis akimis ir jaunuolis, prikandęs lūpą, apglėbė Anabetę per liemenį. Na pasiduok, matau, kad nori manęs.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #36 Prieš 7 metus »
Netrukus  mergaičiukės liemenį apsivijo dvi stiprios švilpiuko rankos. Klastuolė beginėjo akimis per Franko veidą. Ryškios šokoladinės akys žvelgė į ją kupinos...kupinos ko? Anabetė nebyliai bandė išsiaiškinti to besikartojančio žvilgsnio reikšmę. Ją viliojo ši, keista ir gundanti mįslė. Ji troško sužinoti, ką slepia, ką jaučia, ką mato, ką žino, tos tamsios it naktinis, bežvaigždis dangus akys.
Maža šypsenėlė žaidė klastuoliukės lūpose. Betė pastebėjo, kaip vaikinukas kovoja su savimi, kaip jo oda nueina pagaugais ir tada vėl tampa švelnia.
"Jis nepasiduoda."- susivokė žydraakė. "Stiprus švilpiukas..ne taip lengva, kaip tikėjausi.."- mintyse svarstė rusvaplaukė. Ji aiškiai juto berniūkščio gylius įkvėpimus ir iškvėpimus. Stiglerio širdies dūžiai "atsimušdavo" į jos krūtinę ir vėl ramiai pulsuodavo. Pasirodo, ir pačiai Liz darėsi sunkiau atsilaikyti impulsyviems jausmams. Neketindama pasiduoti, tačiau negaišindama laiko, Ana lėtai nutraukė akių kontaktą su švilpiuku ir kiek pakreipus galvą, priglaudė savo rausvas lūpas jam prie ausies:
- Pirmyn. Pasiimk savo prizą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #37 Prieš 7 metus »
Frakas staiga Anabtės akyse kai ką išvydo. Kai ką naujo, ko nebuvo matęs prieš tai. Mergaitės akys šiek tiek prisimerkė ir tyrinėjo Franką, tiksliau jo veidą. Nemanyk, brangute, kad viską galima sužinoti iš veido. Šmaikščiai mintyse tarė Stigleris. Po kelių įtemtų minučių, Anabetė pasidavė, na taip tik Frankas manė. Klastuolė staiga nutraukė akių kontaktą, pakreipė savo galvą ir prikišo savo rausvąsias lūpas prie jaunuolio veido:
-Pirmyn. Pasiimk savo prizą.
Frankas išgirdo mergaitės žodžius. Taip lengvai? Tiesiog pasiimk? Po kelių mūsų susitikimų supratau, kad tu esi pokštininkė. Frankas pažvelgė į Anabetės akis ir ištarė:
-Taip lengvai? Nebus jokio pokšto, a?
Tada, nelaukęs klastuolės atsakymo, švelniai sugriebė už Anabetės rausvų skruostų, prisitraukė jos veidą prie savo. Dar kartą pažvelgęs į žydrąsias akis, užsimerkė ir priglaudė savo lūpas prie mergaitės rausvųjų. Jie pasibučiavo.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #38 Prieš 7 metus »
Anabetė pasijuto kiek nusiminusi, dėl švilpiuko atsakymo. "Negi visi mano taip pat? Kad aš tik juokdarė, krečianti išdaigas nesusipratėlė?"- mergaičiukės krištolinės akys ėmė spindėti, ne nuo džiaugsmo, bet nuo besiveržiančių ašarų. "Nevalia parodyti kitiems savo silpnybes.."- prisiminė tėčio žodžius Ana.
Stypriai užsimerkė ir bandė kovoti su netikėta jausmų banga. Jau buvo pasiruošusi vėl išvysti Franko šokoladines akis, bet netrukus pajuto šaltą ir švelnų prisilietimą prie jos lūpų. Klastuoliukė šiek tiek atsitraukė apimta nuostabos, tačiau žaisimingai šyptelėjo ir jau pati priglaudė savo rausvas lūpas prie Franko. Rankomis apsikabino švilpiuko kaklą. Ėmė žaisti su jo juodais it smala, plaukais.
Pritrūkus orui, trupučiuką  atsitraukė ir padėjo galvą ant Stiglerio krūtinės, vėl jausdama tą monotonišką širdies plakimą.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #39 Prieš 7 metus »
Anabetės lūpos atsitraukė nuo Franko. Jaunuolis pažvelgė į klastuolę. Jos akys buvo sudrėkusios, ji graudinosi. Frankas suglumo.
-Kas nors ne taip? - pasiteiravo jaunuolis.
Anabetė neatsakė į Stiglerio klausimą. Jos veide atsirado šmaikšti šypsena. Tikriausiai nori nuslėpti nuo manęs savo jausmus. Ką aš padariau? Tada Frankas suprato. Jis įskaudino klastuolę savo žodžiais. Ir kodėl aš taip pasakiau? Koks aš kvailas. Frankas jau norėjo atsiprašyti Anabetės, bet ji prisitraukė jaunuolį ir jį pabučiavo. Per visą jaunuolio kūną perbėgo smagūs šiurpuliukai, bet jis vis iš galvos negalėjo išmesti savo žodžių. Kvailys. Kvailys. Kvailys. Paglosčiusi jaunuolio plaukus, Anabetė atsitraukė ir padėjo savo galvą ant Franko krūtinės. Frankas lėtai pradėjo glostyti klastuolės galvą. Jaunuolis giliai įkvėpė.
-Ar atleisi tokiam kvailiui, kaip aš?
Frankas pakėlė Anabetės galvą ir pažvelgė į jos akis, kaip visada darydavo.
-Tai ar atleisi?

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #40 Prieš 7 metus »
Mergaitė mėgavosi ritmiškai vienodu švilpiuko širdies plakimu.
Duslus kvėpavimas ramino.
Klastuoliukė jau ėmė pamiršti tą nemalonią pastabą, tačiau Frankas vėl ją priminė.
Juodaplaukis pakėlė trečiakursės galvą ir jų akys susitiko, it seni pažįstamieji.
Žydraakei patiko, kad jis atsiprašinėja ir stengiasi neįskaudinti metgaitės. Tačiau, apsvarsčius viską logiškai, Betsė pati kalta.
Juk jos poelgiai ir privertė aplinkinius susidaryti tokią nuomonę.
-Atleidžiu..nors nėra už ką..pati esu kalta, kad visi taip galvoja... Čia aš turėčiau atsiprašinėti, dėl savo elgesio..Atleisk, už viską...- rusvaplaukės balsas virpėjo. Klastuolė bandė sulaikyti besiveržiančius ašarų upelius. Ji greitai nusuko žvilgsnį nuo juodaplaukio. Stipriai užsimerkė..ką tik sugadino visas smagias akimirkas, šiuo kvailu emocijų išsireiškimu.
Mėlynakė atlipo nuo Stiglerio ir atsistojusi, grakščiai pasitaisė tamsų sijoną.
Užsidėjo mantijos gobtuvą ant rusvų plaukų, nenorėdama, kad vaikinukas išvystų sidabrines Liz ašaras.
Pasisuko ant kulno ir patraukė pilies link.
Palikdama švilpį vieną miške.


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Anabetė Liz »

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #41 Prieš 7 metus »
Išgirdęs klastuolės žodžius, jis jų nekomentavo. Lėtai glostė Anabetės ranką. Netrukus mergaitė nusigręžė nuo jaunuolio.
-Jei tai emocijų proveržis, gali nesislėpti nuo manęs. Galiu pasakyti tik vieną, kai verki, tampi dar gražesnė.
Ana nieko neatsakius, pakilo ir, pasitaisiusi savo sijoną, užsidėjo gobtuvą. Tikriausiai, ji norėjo paslėpti savo jausmus. Klastuolė neatsisveikinusi nusigręžė nuo jaunuolio ir nukėblino pilies kryptimi, palikdama Franką vieną. Jaunuolis dar kelias minutes sėdėjo lapų krūvoje. Stigleris lėtai pakilo, nužvelgė mišką, norėdamas įsitikinti, kad Ana išėjo. Supratęs, kad jos tikrai nėra, pradėjo bėgti link pilies, tikėdamasis ją susitikti. Deja, jos nerado. Mergaitė jau buvo dingusi. Frankas giliai įkvėpė ir sušuko:
-Noriu tau kai ką pasakyti, manoji klastuole. Aš myliu tave. Tu mane varai iš proto... -jaunuolio žodžiai liko kabėti ore be atsako.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #42 Prieš 7 metus »
Mergina stoviniavo šalimais galiūno gluosnio. Lėtai atsisuko į miško pusę ir gana nostalgiškai apsižvalgė.
Ana nenorėjo palikti švilpio vieno..tačiau kažkas viduje, neleido ir paisilikti. Ne, tai nebuvo žarnos, kepenys ar skrandis, tiesiog kažkoks keistas jausmas it grandinėmis varžė mėlynakę.
Ant rausvų skruostų vėl sužibėjo vandens lašelis. Klastuoliukė užsimerkė ir nusisuko nuo medžių karalystės.
Bežengdama pirmuosius žingsnius, Liz ausis pasiekė keistas balso aidas.
Frankas?- susiraukė Ana.
Tas pats balsas vėl atsimušė ir aidas pasikartojo. Trečiakursė puolė žingsniuoti gilyn į mišką. Vis dar suraukusi tamsius antakius ji kalbėjosi su savimi -Ne, tai negalėtų būti švilpis..kokio reikalo jam šūkauti vidury miško..nebent jis pateko į bėdą, juk tai nežiobariškas muškas pilnas gyvūnėlių, jame slypi daug įvairių būtybių..ir tikrai nedovanojančių apkabinimus ar saldainius.
Klastuolė jau matė vaikinuko siluetą.
Pradėjusi bėgti artyn, staigiai sustojo.
Apsidairiusi ir nieko nepastebėjusi, mergaičiokė pasislėpė už medžio. Juk niekada nežinai, kas gali atsitikti- pamanė. Įdėmiai praskenavusi aplinką, Betsė pažvelgė į juodaplaukį.
Jokių sužalojimų ar kitokių užpuolimo žymių nebuvo matyti. Šokoladinių akių savininko žodžiai tik dabar persmeigė Liz smegenis. Vaikinukas rėkė per mišką, ne dėl jam keliamo pavojaus..jis garsiai išreiškė savo jausmus Anabetei.
Kiek sutrikusi, trečiakursė galiausiai šyptelėjo.
Nepastebėta ji apsuko nemažą ratą, kol galiausiai tyliai, vos ne ant pirštų galiukų, prisėlino prie Stiglerio.
Atsargiai iš nugaros, savaisiais delniukais uždengė jaunuoliui akis. Žinoma, reikėjo kiek pasistiebti, mat švilpis buvo aukštesnis už ją.
Prisiminusi darželyje žaistą žaidimą, žydraakė pasistengė suploninti balsą ir tarė:
- Meškuti, kas čia?- tiesą sakant, mergaičiukės suplonintas balselis skambėjo taip juokingai, kad net ji pati prumkštelėjo. Bet nenorėdama išsiduoti laukė atsakymo.


*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #43 Prieš 7 metus »
Stigleris jau ruošėsi pasišalinti iš miško, eiti atgal į pilį. Staiga jam pasirodė, kad kažką išvydo miško tankymėj. Ten kažkas pajudėjo. Miške įsivyravo mirtina tyla, net paukščiai nekarksėjo. Tikriausiai pasivaideno. Pamanė jaunuolis. Jis jau gręžėsi eiti į mokyklą, kai kažkas prie jo prisėlino ir uždengė jam akis.
-Meškuti, kas čia? - pasigirdo plonytis balselis.
Anabetė. Ji grįžo. Ji išgirdo mano žodžius. Frankas lėtai prisilietė prie mergaitės rankų.
-Ar tai tu, Voldemorte?
Nelaukdamas klastuolės atsakymo, Frankas ištrūko iš mergaitės rankų. Akys išvydo nakties tamsą. Jaunuolis staigiai atsigręžė į Aną ir, apkabinęs ją per liemenį, prisitraukė ją. Pažvelgęs jai į akis, jis ją pabučiavo.
-Suklydau. Tau tu, mano gražuolė, - su džiugesiu balse pasakė jaunuolis. -Ką čia veiki? Maniau, kad grįžai į pilį.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Uždraustasis troškimų ratas
« Atsakymas #44 Prieš 7 metus »
Mergaičiukė sukrizeno, kaip mažas vaikas.
Nuo kada aš blogio valdovė?- šmestelėjo mintyse.
Tačiau jau norėdama pasidalinti šia pastabėle su švilpiu, šis greitai prisitraukė klastuolę arčiau savęs.
Kiek nustebinta poelgiu, Anabetė sumišo.
Netrukus rusvaplaukės lūpos vėl lietėsi su Franko. Išgirdusi komplimentą, Anos skruostai šiek tiek raustelėjo.
- Na, ketinau grįžti į pilį. Bet išgirdusi kažką rėkiant, nusprendžiau patikrinti. Iš kur man žinoti ar neįsivėlei į kokias problemas.. Vis dėl to, tu švilpiukas,- kiek egoistiškai ir stereotipiškai pakomentavo Betė. Ji nenorėjo įžeisti Stiglerio, bet negalėjo parodyti, jog jis mergaičiukei svarbus. Ana neketino kristi po kojomis ir merdėti iš meilės. Iš viso, tas žodis/jausmas buvo tiek nuvalkiotas, jog kartais net imdavo pykinti, jį išgirdus. Bet, vis dėl to, žydraakei simpatijos jausmas nebuvo svetimas.
Minutėlę patylėjusi, klastuolė nusišypsojo ir panoro truputį sušvelninti galimą jaunuolio nusiminimą:
- O, tu, žinai, kad negalima šūkauti vidury miško,- mėlynos akys sužibo iš juoko, tačiau Betsė stengėsi pasirodyti rimta.
Nespėjus vaikinukui atsakyti, Liz pasistiebė prie jo ausies ir sušnibždėjo:
- Miškinis pagaus ir nusitemps į pelkes...,- Betė stabtelėjo ir, atrodo, dar arčiau prisiglaudė,- ką, tada, aš darysiu?
Mergaičiukė neatsitraukė nuo juodaplaukio. Ji laukė ne tik šokoladinių akių savininko atsakymo, bet ir buvo jau sumaniusi naująją išdaigėlę, kuri 'turėtų' patikti Frankui.