0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Didžiojo gluosnio pakrantė
« Prieš 7 metus »
Ne visi gluosniai Hogvartso apylinkėse švaistydavosi savo šakomis, vos tik kas prieidavo prie jų. Vienas iš jų, paprastas ir draugiškas, augo visai šalia ežero. Hogvartsiečiai, nuolat besimalantys aplinkui, kartais net sudvejodavo, ar jis magiškas, ar ne, bet vis pakliūdavo vienas ar kitas septintakursis, matęs, kaip naktimis šaknimi jis taško vandenį.
Kas apie pačią pakrantę? Ant gluosnio buvo pakabintos kelerios sūpynės, kiek atokiau nuo jų - jauki, senutė pavėsinė, visa išraižyta čia apsilankiusiųjų vardų ir romantinių svajonių. Pavasarį retai kada atrasi šią vietelę tuščią, bet šaltesniu ar drėgnesniu laiku čia mokiniai rinkdavosi retai, mat pakrantė pražliugdavo ir tapdavo slidu vaikščioti - o negi kas norės nukristi į ežerą, paslydęs purvynėje?

Hogvartso bokštai rėžę debesis pakeitė savo rutina.  Dabar jie linksmai gaudė rudeninės saulės spindulius.
 Lumega jau kelias dienas planavo nueiti prie ežero ir pamiršti tą vienatvę pilyje. Berniukas prisėdęs garvežyje kažkur dingo ir mergaitė liko viena. 
 Bet Lumegos džiaugsmui ši diena pasitaikė tiesiog nuostabi - švininiai debesys kažkur pasitraukė, o saulė švietė kaip niekad skaisčiai, buvo šilta lyg vasaros popietę ir lengvas vėjelis kedeno medžių lapus.
 Einant link ežero mergaitė matė daugybę susispitusių grupelių, tik ji vienintelė viena žingsniavo saulės nušviestu takeliu. Vietomis jis pradėdavo vingiuoti arba staiga nukrypdavo kokian nors šabakštynan. Vieną kartą teko net perbristi kelius siekiantį upelį. Lumega sušlapo savo išeiginius džinsus, bet dėl to nei kiek nesijaudino. Svarbiausia buvo pasiekti Didžiojo gluosnio pakrantę. Apie ją ji skaitė viename bibliotekos saugomame dienoraštyje. Veikiausiai be judviejų apie tą vietą niekas, nieko nežino, nes tos knygos beveik joks gyvas padaras neimtu į rankas.
 Staiga mergaitei prieš akis atsirado didžiulė šaka ant kurios buvo išraižyta "Didžiojo gluosnio pakrantė". Tačiau toliau tos šakos mergaitė nieko nematė, nes visas takelis buvo apsiraizgęs vijokliais, krūmynais ir kitų medžių šakomis.
  Lumega pradėjo brautis pro išsikerojusias šakas ir po kelių minučių takas vėl atsivėrė kaip prieš daugelį metų. Vaizdas buvo kvapą gniaužiantis už nuostabiai skaidraus, tviskančio ežero driekėsi kalnų virtinės, o kiek dešiniau stovėjo didingi Hogvartso bokštai.
 Mergaitė pasitiesė ant smėlėtos pakrantės raudoną pledą, išsitraukė knygą ir pora pyragaičių paimtų nuo vaišių stalo. Ir smalsiai žiūrėjo į ant smėlio ropojantį krabą. Nuostabesnės vietos nebūčiau radusi...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lumega Terson »
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
((Pradedant naują temą reikėjo pirmą aprašyti aplinką, o poto tik rašyti nuotykius.  Beje pirmakursė dar negali mokėti Diffindo kerų, burtažodžio, pataisyk...))

Joseph įkvėpė to gaivaus Hogvartso vidinio kiemo kvapo ir begalo džiaugėsi ir vėl sugrįžęs į antrus namus, bei įžengęs pro svajonės vartus, kuri jau išsipildė vos po pirmosios kelionės traukiniu - Hogvartso Ekspresu. Klastuolis norėjo susipažinti su naujais mokiniais, tad patraukė pievute link grupelėmis susispietusių bendrakursių ir ne tik. Bet jo dėmesį patraukė pro jį praeinanti šviesiaplaukė grifiukė. Joseph seniai buvo susipažinęs su Margo kuri turi daugybe vardų, tad nusprendė pakalbinti ir nedrąsią pirmakursę grifę. Taigi jaunuolis pradėjo tylutėliai sekti negražiai tariant - blondinę, kuri greičiausi ieškojo tarp kitų medžių šakų pasislėpusį Didijį Gluosnį, o ir šalia jo esančią ežero pakrantę. Juodaplaukiui Joseph slaptumas buvo vieni juokai. Kai grifiukė pasiekė savo tikslą, jis išdygo tiesiai priešais jos nosį ir tikėjosi, kad neišgąsdino.
-Labas. Aš Joseph Mozz Dragon,- vaikinas neprašė nevadinti jo Mozz, nes jau išmoko ir žino kokios gali būti tokio dalyko pasekmės,- o kuo vardu tu? Beje, galiu prisėsti?- maloniai paklausė naujokės.
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
 Grifiukė jau buvo įkandusi gardžiai kvepiantį pyragėlį, kai prieš pat nosį išdygo dailus tamsiaplaukis vaikinukas. Lumega net pašoko išsigandusi staiga išlindusio palydovo.
Kaip jis čia pateko? Juk niekas manęs nesekė...
 -Sveikas..-dvejodama atkišo ranką mergaitė.- Aš Terson.. Lumega Terson, tiesiog Lu.-sumikčiojo.- Gali prisėsti.
 Lu pasitraukė ir paliko vietos atsisėsti pašnekovui. Trumpai pagalvojus paėmė kitą pyragėlį ir pasiūlė Joseph. Truputį ramiai pasedėjusi, nusišypsojo, tai antras mokinys, kuris su ja kalbėjo. Vis šiokia tokia pažanga. Mergaitė atsisuko į berniuko pusę ir dar kartą šyptelėjo:
 -Iš kur tu sužinojai apie šią vietą? Aš maniau, kad tai vieta, kurią visi pamiršo, tik pažiūrėk koks krūmynas ant tako!- mostelėjo ranka takelio pusėn.- Beje negirdėjau kaip prisėlinai... Kaip tau tai pavyko? Mane visada žiobarai išgirsdavo kai bandydavau slapta prieit. Supranti, mano teta žiobarė... Atleisk, kad aš tokia pleputė.- liūdnai šyptelėjo mergaitė.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lumega Terson »
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Joseph reagavo ramiai, kai šioji šviesiaplaukė grifė tiesiog pašoko iš sėdimos vietos:
-Atleisk jei išgąsdinau,- ramiai ir be jokių emocijų pasakė klastuolis bei taip pat padavė savo ploną it pagaliukas ranką Lumegai. Antra draugystė visai neprošal būtų... pagalvojo tamsiaplaukis.
-Nebijok, Lumega. Nors ir klastuolis, bet ne toks kaip tu galvoji,- sukrizeno Seph,- čia tik sprendimas iš koledžo ženkliuko, net nepažvelgus vidun. Dėkui,- padėkojo jis vos gavęs leidimą sėstis, nors visiškai nebuvo pavargęs,- ah, aš sotus. Valgyk tu,- mostelėjo pyragaičio grifiukės rankose link. Abu nutilo ir kelias minutes sėdėjo netardami nei žodžio ir net neišleidę bent garselio. Staiga Lumega atsisuko ir vėl pradėjo čiauškėti. Klastuolis Joseph taip pat nusišypsojo naujai draugei:
-Eh, slaptumas man ne bėda,- garsokai nusijuokė Seph,- nemanyk, kad tu tokia vienintelė. Tokių kaip tu, žinančių apie šia vietą - daugoka... Taip tik atrodo, kad ši vieta pamiršta, bet tikrai taip nėra. Noriu pasakyti, kad šis kelias yra slaptas, dauguma mokinių žino kitokį, todėl esi gana nustebinta, tiesa? Nieko tokio, visi esam plepučiai,- juodaplaukis ranka perbraukė savo plaukus ir šiektiek atmetė juos atgal, tuo pačiu ir nusijuokdamas.

((Atleisk, kad teko taip ilgai laukti...))
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
 Mergaitė smalsiai žiūrėjo į rankose pūpsantį, prakąstą pyragėlį. Ir galvojo koks gyvenimas klostėsi prieš čia atvykstant. Grifiukė mąstė kaip gyvena jos brangusis testralis ir nei iš šio, nei iš to į galvą šovė kvailas klausimas:
 -Ar esi ką nors slėpęs nuo tėvų?-kryptelėjo galva klastuolio pusėn.
 Belaukdama atsakymo grifiukė žvilgtelėjo į savo kojas - jos buvo šlapios. Lu paraudo, tačiau tikėjosi, kad šalia sėdintis juodaplaukis to nepamatė. Manydama, kad geriausia dėmesį nukreipti kitur, atsistojo ir nuėjo prie telkšančio ežero. Tai buvo kvailas sprendimas, bet nieko nebesugražinsi.
 -Tu taip pat pirmakursis, ar ne? Visi tie mokslai man neįkertami... Su tėvais - burtininkais gyvenau visai nedaug.- mergaitės akyse susitvenkė ašaros ir jos tapo mėlynos, lyg ledas. Tyliai šniurkštelėjo.- Ar turi tėvus?
 Šviesaplaukė džiaugėsi, kad yra nusisukusi ir jis negalėjo matyti jos ašaru.
 -O kaip sekasi Klastūnyne? Ar jie draugiški, na supranti - mokiniai. Grifų Gūžtoje nepažystų visiškai nieko...
 Grifiukė apsisukusi vėl ramiai šmurkštelėjo ant pledo šalia berniuko. Brūkštelėjo su ranka per akis ir šiltai nusišypsojo.
 
 
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
Ir vėl jaunuolius pirmakursius užliejo tyla, kuri skleidė šiokią tokią betvarkę Joseph galvoje. Šis jau žiojosi grifiukės paklausti, bet toji gudruolė spėjo pirma. Seph krenkštelėjo ir taip pat pasuko galvą į Lumegos pusę ir išklausė mažosios klausimo.
-Slėpęs?- klastuolis tik nusijuokė ir pakratė galvą į abi puses, nors gyliai širdyje jis žinojo, kad melavo nekaltai avelei. Jis nenorėjo sakyti tiesos, nes tai yra jo visas gyvenimas. Jis viską slėpė nuo tėvų nuo pat gimimo.
-Tiesa, nors tūrėčiau būti vyresnis. Mane paliko antriems metams,- jis panarino galvą rankose, nes buvo per daug susigėdęs. Mokslai man neįdomūs, čia esu tik dėl tėvų ir laiško,- tada juodaplaukis išgirdo sušniurkščiant nusisukusią į ežero pusę draugę ir priėjo prie jos. Nieko nesakydamas apie savo tėvus, nes jis jau seniai pamiršo ką atsakyti, palietė mergaitės petį ir kita ranka apglėbė jos drebančią ranką,- užjaučiu, kas nutiko Tavo tėvams?- tepasakė susivokęs esmę, nors nebuvo tuo tikras ir ar išviso derėjo to klausti. Mergaitė toliau jo kažko paklausė, bet Joseph visiškai nesiteikė jai atsakyti ir tik žvelgė į ašarų aplietas akis...
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
 Lumega išgirdo kaip Joseph pasiteiravo apie tėvus. Ji žinojo, kad anksčiau ar vėliau kažkas to paklaus ir ji turės atsakyti.
 -Dar niekada nesu kalbėjusis apie tai su kažkuo kitu, keista, nes praėjo penkeri metai kai netekau jų abiejų. Esu daugybę kartų tikėjus ta mintimi, kad tėtis tiesiog dingo, bet jis grįš. O iš tiesų jį veikiausiai sudraskė vilkolakiai, kai jis ruošėsi kirsti girią. Po jo mirties atradau Džersį - testralį. Keista ar ne? Juk šiuos padarus pradedi regėti tik pamatės mirtį, o aš jos net akyse neregėjau...
 Grifiukė nutilo ir pažvelgė klastuoliui į akis.
 -Mano mama nežuvo, ne. Ji vis dar gyva ir aš ją tebeturiu,- liūdnai šyptelėjo.- Tiesiog ne visai tokią, kokia buvo anksčiau. Ji išprotėjo. Kartais mane prisimena. Hileriai stengiasi kaip gali, tačiau pastangos visiškai bergždžios. Taip nutiko kai ji po vienerių metų kančių ir nežinios apie mano tėvą, nusprendė jo ieškoti miške. Kitą ryta kaimynai ją rado pamiškėje, keistai kažką vapančią... Tikriausiai ištiko šokas kažką pamačius, tik ji neatsigavo. Retkarčiais pagalvoju, kad ji verčiau nesikankintų.
 Lu vėl šaltai įsmeigė akis tamsiaplaukiui į veidą ir bandė pamatyti ką jis mano. Galbūt šaiposi, o gal užjaučia? Galiausiai nukreipė žvilgsnį ir atsiduso.
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Vaikinukas surimtėjo:
-Oh, atsiprašau. Jei nenori nepasakok, žinau, kad tau sunku, bet neesu to patyręs tad tokio skausmo neįsivaizduoju,- bet Joseph žodžius pasakė per vėlai ir štai mergytė jau pasakoja savo istoriją. Juodaplaukis klastuolis Seph taip pat leido nuriedėti vienai kitai ašarai, nes buvo labai jautrus, o dar tokia istorija...Jis pats neįsivaizduoja savęs grifiukės vietoje.
-Dabar tau turbūt sunku ar ne? Sakei gyveni su žiobare teta, kaip sekasi tau pritapti žiobarų pasauly?- berniukas pakeitė temą ir minutėlei vėl suspaudus Lumegos ranką, ją atleido ir priėjo arčiau ežero,- beje, ar turi brolių ar seserų? Aš turiu sesutę Amber. Ak, kaip aš jos pasiilgau,- Joshep apkabino save per pečius ir prisiminė, kad taip ir nenupirko dovanėlės iš Hogvartso krautuvės Kiauliasody slapčia, o dabar ji pati viską gali nusipirkti, nes jau yra pirmakursė. Tada vaikinukas taip pat kaip Lumega įsmeigė savo žydras akis į ją ir jose pamatė šaltį, bet tuo pačiu ir kažką kitokio, nei ji pati gali įsivaizduoti.
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
 Lu keliom akimirkom buvo pasijutusi kiek nejaukiai žiūrėdama vaikinui į akis, tačiau šiltai šyptelėjo kai akyse nepamatė nieko panašaus į smerkimą, o tik kelias ašaras ir nuoširdumą.
 -Man nesunku, esu kitokia nei daugelis. Sunku man reiškia tik vieną - tai tetą,- nusijuokė grifiukė.- Žinoma skaudu gyventi be jų, bet aš tikiu, kad tėtis grįš, o mama... Na, ją jau senokai mačiau. Teta nenori jos aplankyti. Tame žiobarų pasaulyje gyventi pripratau ir tiek. Namai, mokykla, miškas ir visa tai kartojosi. Draugų niekada neturėjau. Nežinau ką reiškia juos turėti, tik skaičiau apie tai knygoje,- išsišiepė šviesiaplaukė.
 Mergaitė nutilo ir vėl pradėjo tirti klastuolį. Žydros akys, linksmai sušiaušti plaukai ir juoda mokyklos uniforma su Klastūnyno herbu.
 Berniukas paklausė apie šeimą:
 -Neturiu nei brolio, nei sesės. Visada norėjau brolio. Man atrodo, kad brolį turėti yra labai gera - jis tave išklauso, kai reikia užstoja, bet ką galiu aš žinoti.- mergaitė žvilgtelėjo į savo rankas, kairė buvo įbrėžta ir ja tekėjo plona kraujo srovelė Tikriausiai už erškėtrožės užsikabinau...- O koks jausmas turėti sesę?
 Laukdama atsakymo grifė pradėjo dairytis aplinkui. Šviesiu dangaus mėliu pradėjo keliauti tamsūs debesys. Veikiausiai lis.
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Joseph nuleidęs galvą įdėmiai klausėsi grifiukės Lumegos...ir šypsojosi, nors mergaitė to tikriausiai nematė ir nepavyko praskaidrinti jos nuotaikos.
-Žiaurus tas gyvenimas ar ne?- pusiau juokais pasakė Seph,- mano sesuo kartais įkyri, bet aš vyresnis  ir neturiu jos klausyti. Na, o šiaip mes gana geri draugai,- nusijuokė juodaplaukis klastuolis Joseph. Ir tik tada vaikinukas pamatė, kad Lumegos ranka įbrėžta ir ja teka plona kraujo srovelė, todėl klastuolis atėjo link jos ir netoli suradęs trauklapio lapelį, pridėjo prie mergaičiukės rankos bei nusišypsojo draugei. Štai jos akys nejučia suspindėjo ir Joseph iškarto panoro su ja prabūti ilgesnį laiką, todėl pribėgo prie vandens ir įsidrąsinęs pasėmė saują vandens ir metė tiesiai į grifę...
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
 Mergaitė nustebo kai tamsiaplaukis nuskynęs trauklapio lapelį, uždėjo jai ant nedidukės žaizdos. Lu pajuto kaip nejučia raustelėjo. Tačiau netrukus Joseph vikriai atsidūrė prie vandens ir prisisėmęs pilnas rieškučias, švystelėjo jai į veidą. Šlapios plaukų sruogos prilipo grifiukei prie veido. Mergaitė greitai įsibėgėjus stumtelėjo vaikiną į vandenį. Jos veidą nutvieskė plati šypsena ir ant juokų Lumega sušuko ,,Atleisk!''. Galiausiai ir pati nesivaržydama šoko vandenin ir nugriovė Joseph. Lu nusišypsojo ir nubraukė patamsavusias nuo vandens sruogas į šalį.
 -Nežinau kas man užėjo,- linksmai tarstelėjo mergaitė.- Dabar mes visai kiaurai peršlapę!
 Tačiau netrūko ežero vandens, kai staiga dangus vėl buvo užtrauktas nedidelio pilko debesies ir iš jo pradėjo krapsėt dideli lietaus lašai.
 -Kartais man patinka lietus, nežinau kaip tu, bet aš liksiu čia. Nenoriu grįžti ten kur nesu laukiama,- šyptelėjo Lumega.
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
Sekundė viena, kita ir klastuolis jau guli ežere pilna burna purvino vandens. Jam pasidarė silpna, pradėjo žiaugčioti, sukosi galva ir ne gana to dar ir pradėjo lyti. Štai Joshep pažvelgė savo didžiausiai baimei į akis, nors gal Lumega jį privertė... Nieko nepasakęs juodaplaukis šiaip ne taip išlipo iš visiškai dumblėto vandens ir žvelgė į linksmą grifiukę vandenuyje kuri sugadino klastūnyno mokiniui popietę. Jis nepyko ant jos už nežinojimą, kad didžiausias jo priešas vanduo, todėl tarstelėjo:
-Iki, susimatysime kada nors vėliau,- be nuotaikos nusisuko Joseph ir patraukė Hogvartso pilies link. Vos pasiekus eržkėtrožių vijoklių tvorelę, jis vėl pasuko galvą į Lu. Šiosios nuotaika buvo mainyta, tai linksma, tai liūdna ir sunerimusi. Bet kai Mozz jau susiruošė eiti, jo kojos ir rankos jam neleido to padaryti, nes kažkas vertė nepalikti pirmakursės grifiukės Lumegos vienos...
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #12 Prieš 7 metus »
 Per akimirką viskas pasikeitė, štai ji juokiasi, o štai ir visiškai nesupranta kodėl berniukas ją palieka. Veikiausiai taip ir būna, juk ji to nežino. Mergaitė nežino kas yra draugystė. Bet ar tas kelias minutes pakrantėje galima vadinti draugyste? Gal tai tik juokingas ir keistas nutikimas?
 Galiausiai Joseph atsisveikino ir apsisukęs pradėjo žingsniuoti pilies link. Pasiekęs erškėtrožių krūmą jis atsisuko.
 Lu nenorėjo sau atleisti už priežastį, dėl kurios jis ją palieka. Štai ji ir vėl sumišusi kreivai šyptelėjo. Mergaitė buvo keistuolė, kas be ko tai buvo bereikalinga išraiška. Grifiukė tyliai žvelgė į jo besimainančias akis. Bet kodėl tu neišeini?
 Jai norėjosi sušukti "atsiprašau" ir atbėgus apkabinti ir nepaleisti. Nenorėjo, kad jis ją paliktų, kaip visi kiti. Tačiau mergaitė tiesiog stovėjo ir spoksojo savo didelėmis akimis į berniuką, o jis darė tą patį.
 Kas keisčiausia, kad Lu stovinti vandenyje ir liejama šalto rudeninio lietaus pradėjo keistai mėgautis šia akimirka. Tačiau kodėl? Ar dėl to, kad jis vis dar stovėjo?
 Grifiukę nukrėtė šaltis, tarsi elektra. Ji buvo kiaurai peršlapusi ir košiama žvarbaus vėjo.
 -Aš atsiprašau,- sušnibždėjo mergaitė, tačiau per didelį atstumą Joseph jos neišgirdo.
 Štai ji ir vėl kvailai nusišypsojo ir apsikabino save. O po kelių akimirkų susirinkus daiktus atsisėdo po didžiuoju gluosniu, kurio šakos ją saugojo nuo lietaus lyg šiltų namų stogas.
 
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Teodoras Meiden

  • III kursas
  • *
  • 164
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • i think pain is the best discipline
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #13 Prieš 7 metus »
Taip ir eina milisekundės, sekundės, minutės, bet klastuolis net nesumirksi savo žydromis akelėmis, net nepajuda, bet užtat galvoje verda tikras gyvenimas. Joseph buvo susižavėjęs grifiuke - tos gražios akys, vešlūs ir šviesūs plaukai, keistuolė, bet miela. Tai netikra meilė iš pirmo žvilgsnio, nors gal tik susižavėjimas. Jis nebejaučia nieko aplink, nei lietaus, nei žvarbaus vėjo. Jo akys įsmeigtos tik į Lumegą. Jis taip nori prieiti prie nedrąsios grifės, apkabinti ir nebepaleisti, kalbėtis nesustodamai ir žinoma ištarti tuos tris meilius žodžius - aš tave įsimylėjau. Taip lengvai manęs neatsikratysi...
-Lu, aš-š t-ttav-e,- jis nebaigė sakinio ir vos kojos pradėjo jo klausyti, jis lėkte pribėgo prie šviesiaplaukės ir stipriai suspaudęs apkabino ir įsižiųrėjo į nuostabos kupinas akis...-atleidžiu Lu, pažadėk, kad man neleisi tavęs palikti.
The world is power. Everything is decided by the superiority or inferiority of one's power.
Get that through your head. You are weak. That's why you are going to lose.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

  • II kursas
  • *
  • 21
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The more you care the more you have to lose.
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #14 Prieš 7 metus »
 Klastuolis kažką sumikčiojo, bet Lumega nieko nesuprato. Tačiau labai apsidžiaugė kai Joseph apsigalvojo ir grįžo atgal. Vaikinas apkabino Lu ir atleido jai.
 -Ar tai dėl to, kad pastūmiau?- pakėlė vieną antakį ir paklausė.
 Berniukas vis dar buvo apkabinęs grifę.
 -Tu man primeni brolį.- nusišypsojo mergaitė.
 Truputį pasėdėjusi Lu pasijautė nepernelyg gerai.
 -Gal geriau einam į pilį, jaučiu, kad tuoj susirgsiu.- suraukė antakius mergaitė ir sudrebėjo.
 Lumega pasižiūrėjo į savo daiktus: knyga buvo kiaurai peršlapus. Galbūt pavyks išdžiovinti prie židinio. Raudonas pledas taip pat buvo šlapias ir purvinas, o likęs vienas pyragaitis tinkamas tik šiukšlių dėžei.
 Mergaitės rūbai taip pat išsipurvino. Tikiuosi įleis mane į mokyklą. Sau šyptelėjo mergaitė.
 Galiausiai grifiukė atsistojo, susirinko daiktus ir atkišo ranką draugui atsistoti.

 
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.