0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 385
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #150 Prieš 2 mėnesius »
Vaikinukas tiesiog glostė savo gyvūno kaklą. Tai buvo jį labai raminanti veikla. Buvimas su visokiais gyvūnais jį tiesiog ramindavo. Nesvarbu koks gyvūnas tai bebūtų. Ryan'as mylėjo juos visus. Netgi ir tuos kitų laikomus pavojingais. Iš viso, jaunasis gyvūnų mylėtojas nesuprato kaip gyvūnai gali būti skirtomi į pavojingus ir nepavojingus. Juk visi gyvūnai yra gyvūnai, kuriuos suprastus galima prisiaukinti ir su jais susibendrauti, bei išauklėti juos.
 Jones pavardės savininkas krūptelėjo išgirdęs žodžius už savęs. Jaunuolis nesuprato iš kur čia atsirado profesorius Matthew. Ji galvojo, jog yra vienas. Na, ne vienas, o kartu su savo granianu - Viesulu. Su netikra šypsena veide jaunasis magizoologas atsisuko į vyrą. Jis turėjo vaidinti laimingą ir stengtis tai daryti profesionaliai, kad neišsiduotų. Išgirdęs klausimą susimąstė. Nežinojo kokį atsakymą turėtų pateikti.
- Laba diena, - mandagiu tonu pasisveikino šviesiai rudų plaukų savininkas pasiveldamas juos. - Šiek nervinuosi dėl užduoties, kadangi nežinau ko tiksliai turėčiau tikėtis. Bet taip, tikrai laukiu Turnyro pabaigos. Dabar viskas taip įtempta, o dar visos tos mokinių kalbos ir apkalbos, - tarė kilsteldamas savo pečius. Ilgai mąstė apie atsakymą, tad šiek tiek užtruko jį pateikdamas. Rudų akių savininkas pasitvarkė savo plaukus ir sumirksėjo savo akimis.
- Na, klausydamasis gandų supratau, kad greičiausiai kovosime su gyvūnu. Galbūt tai darysime labirinte, o gal ir ne. Dar gali būti, kad bus kas nors susiję su vandens ir ugnies stichija bei jų daroma galia, tačiau nesu tuo užtikrintas. O kaip manote jūs? - pasidomėjo Švilpynės koledžo čempionas. Jis nežinojo ar yra vertas čempiono vardo, tačiau galbūt. Galbūt ir yra vertas jo, tačiau turi stengtis, kad tikrai būtų vertas tokio vardo ar ne?
- Profesoriau, kaip manote kokius kerus ar kokį augalą ar gyvūną turėčiau naudoti užduotyje? Kas būtų pats universaliausias pasirinkimas? - paklausė iš Paryžiaus kilęs jaunasis magizoologijos mėgėjas patvarkydamas savo graniano plunksnas. Jis nežinojo ką turėtų rinktis pagalbai užduoties metu, kadangi nežinojo ar teisingai nuspėja užduotį, kuri bus. Pirmą kartą pataikė. Antrą kartą nelabai, tad trečias kartas turėjo du variantus: arba jis pataikys su savo spėjimu arba visiškai nusivažiuos į lankas ir jo pasirinkimas bus kvailas. Tačiau kas nerizikuoja tas negeria šampano. Na, bent Rafael taip sako.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 763
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #151 Prieš 2 mėnesius »
Ko gero, Ryan'as nesitikėjo čia sutikti kito žmogaus. Ar Matthew jį išgąsdino? Visko gali būti, nors nuoširdžiai to nenorėjo. Vis dėlto švilpis buvo gerai išauklėtas vaikinukas (nejučia Turner pagalvojo apie pabaisiškai besielgiančius Klastūnyno mokinius), tad teikėsi mandagiai pasisveikinti, kas savo darbo nekenčiančiam profesoriui patiko.
Dabar reikėjo tik lygiai taip pat mandagiai išklausyti, ką Švilpynės atstovas turi pasakyti ir kuo pasidalinti. Protavo jis tikrai išmintingai, tad nejučia Matthew suprato norintis, kad būtent Ryan laimėtų turnyrą. Jeigu laimės Goff, ji vis tiek to neprisimins. Kokia tada prasmė? Atrodė, kad ji vis dar nežino šiame turnyre dalyvaujanti...
Tokiam klausimui, kokį uždavė Ryan, Turner nebuvo pasiruošęs. Visa mokyklą žinojo, kad kerėtojas iš jo nekoks. Augalus, žinoma, išmanė, tačiau greitai į galvą neatėjo nė vienas, kuris būtų itin universalus. Gyvūnai buvo jo kolegos ir draugo Rafael sritis. Tad ką herbologas gali pasiūlyti? Jones, šiaip ar taip, jau septintakursis, naują burtažodį pasiūlyti pakankamai sudėtinga. Daugelis augalų pirmiausia sukeltų pavojų jam pačiam.
- Manau, tau praverstų kažkas, kas gali padėti laisvai judėti. Gal kokie greitį padidinantys kerai? Vis dėlto jeigu tektų atsidurti vandenyje, jie gali būti ir nenaudingi, - garsiai svarstė Matthew įsmeigęs akis į švilpio augintinį. Galvoje tarsi lemputė įsižiebė. - O ką galvoji štai apie šį gyvūną? Kaip jis, beje, vadinasi? Mačiau, kaip juo skridai. Ar tik nebus pakankamai naudingas? Jeigu prireiktų, gali pabėgti nuo ugnies. Jis gali skristi virš vandens. Ar nemanai, kad tai būtų tikrai neblogas pasirinkimas?
Norėjosi paglostyti gyvūno kaklą, bet Turner neįsivaizdavo, kaip jis reaguos į nepažįstamą žmogų, tad nesiartino. Vis dėlto buvo tikras, kad toks gyvūnėlis numatomoje užduotyje gali būti tikrai pravartus.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 385
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Didžiojo gluosnio pakrantė
« Atsakymas #152 Prieš 2 mėnesius »
Neramios mintys nemaloniai kuteno vaikino smegenis. Kuo daugiau jis mąstė, tuo daugiau vyko sumaišties. Jaunasis magizoologas pažvelgė į tolį. Jam buvo įdomu ar yra tokių, kurie gailisi, jog neįmetė lapelio su savo vardu į Burtų trikovės turnyro taurę. Juk tai buvo kai kurių jaunuolių svajonė nuo mažumės. Iš tiesų ir Ryan'o tokia svajonė buvo iš pradžių. Laikui bėgant jo svajonės ėmė keistis ir pradėjo nebenorėti dalyvauti turnyre, tačiau neturėjo galimybės to išvengti. Jau buvo per vėlu ką norrs keisti plius liko tik vienos užduoties ir baliaus ištvėrimas. Aišku, pokylį ištverti be poros bus sunku, tačiau Jones pavardės savininkui pavyks tai padaryti. Jam juk pavyko nugalėti gyvatę ir baimę. Tai buvo labai sunkios užduotys, bet jam pavyko jas padaryti, tad pokylį jaunuolis tikrai išgyvens.
Išgirdęs vyro pasiūlymus, rudų plaukų savininkas susimąstė. Pagreitinantys kerai buvo nebloga idėja, tačiau kartu tai galėjo jam ir pakenkti. Jei užduotis nebus tokia apie kokią mąstė vaikinas? Tada visas jo pasiruošimas atsiras šuniui ant uodegos... Tačiau kvailiau nei per praeitą užduotį nebus. Nesugebėti pasiimti gyvūnų... Blogiau už tokį nenusisekimą netgi būti negali.
Po kelių akimirkų pasigirdo kita profesoriaus idėja, kuri jaunuoliui daug labiau patiko. Pasinaudojimas granianu šioje užduotyje buvo iš tiesų puiki idėja. Pats Jones apie tai nebuvo pamąstęs, tad Matthew įžvalgos jam buvo tikrai naudingos.
- Viesulas tikrai bus naudingas. Manau jis neatsakys padėti, - tarė su šypsena pažvelgdamas į savo gyvūną. - Tai granianas. Jo vardas Viesulas. Jei norite, galite paglostyti. Jis geras ir nesikandžioja, - pasakė jaunuolis nusišypsodamas profesoriui. Rudų akių savininkas buvo labai dėkingas už pagalbą, kurią jam suteikė profesorius. Jei ne jis, jaunasis magizoologas greičiausiai nebūtų sugalvojęs ką daryti. Būtų paskendęs savo minčių lavinoje.
- Man jau laikas eiti. Turėsiu šiek tiek pasitreniruoti su Viesulu. Ačiū jums už pagalbą, profesoriau. Tikrai labai padėjote, be jūsų nebūčiau sugalvojęs kaip išsiversti, - tarė maloniu tonu vaikinukas švilpesiu pasikviesdamas savo sparnuotąjį žirgą prie savęs. Viesulas prisistatė prie jaunuolio ir jiedu nužingsniavo link miško, kadangi ten Ryan'as nusprendė padaryti smulkų ruožą pasitreniravimui. Gal jis ir neturėjo meilės žmoguje, bet turėjo meilę gyvūne. Net jei niekas jo nemylės jis visada turės savo gyvūnų meilę.
There's no such thing as fate.