0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

• VI kursas
  • *
  • 223
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hello, friends, welcome to ma crib
Ats: Laužavietė
« Atsakymas #480 Prieš mėnesį »
Susijuokęs dėl kitų dviejų rausvaplaukės komentarų, Natanielis atsigręžė į Kristoferį ir pritariamai linktelėjo galva, Lizei motyvuojančiai užsiminus apie sistemos gerinimą.
- Smagu bus turėti Ministerijoj saviškį. Visgi niekada negali žinoti kaip ten gali atsistikti ateity. Gal dar reiks pagalbos, traukiant Morgą iš Azkabano ir BAM čia tu su portfeliuku atbėgsi. Super! - Išsišiepęs kalbėjo berniokas ir „rožinei panterai" padėjus galvą šiam ant peties, žaliaakis ranka kiek valiūkiškai suvėlė mergaičiukei plaukus.
- Aš juk minėjau, kad gali vadinti mane tėveliu, - kvailokai sukrizeno septyniolikmetis, o kitai klastuolei perimus nelabai nusisekusį, gaivų vasaros orą gaudančio, vaikino darbą, šis tik gūžtelėjo pečiais, bet vėliau tai pačiai garbanei sureplikavus tikrai gerus Lizerto ketinimus ir įkišus nuodingąjį pagaliuką Natuko mergytei į rankas, strazdanius nepatenkintai paėmė jį ir atidavė raudonplaukei atgal.
- Aš gi sakiau, kad negalima, reiškias negalima. Pati surūkyk, atrodai kažkokia nervinga šiandien, - burbtelėjo aukštaūgis, kartu linktelėdamas ir jam pritariančiam Kristoferiui.
- Juk žinai mano silpnybę prancūzėms, - žaismingiau mirktelėdamas, į ankstesnįjį bachūriuko klausimą atsakė Augustas ir kiek sutrukdęs mergaičiukės gulėjimą sau ant peties, ėmė kuistis savo krepšy, ieškodamas ko nors užkąsti. Galiausiai radęs sumuštinių pripildytą.dėžutę, išsitraukė vieną jų ir ėmė kramsnoti, prieš tai, žinoma, pasiūlęs ir šviesiaplaukei, įsitaisiusiai šalimais.
- Gaila, kvad anksščiau npasdarėm pikniavko, - ne itin mandagiai, pilna burna, juokingai prabilo anglas ir dabar jau pats padėjo rusvą galvą, Lizei ant kelių.

*

Prisijungęs Lisette la Claire

• VI kursas
  • *
  • 400
  • Taškai:
  • je ne fais rien mais je le fais bien
« Atsakymas #481 Prieš mėnesį »
-Kažkas šį rytą iš lovos išlipo ne ta koja,- Lisetė tyliai burbtelėjo sau po nosimi ir įsistebeilijo į raudonplaukę, perėmusią darbą iš Natanielio, ir, panašu, kur kas geriau jį atliekančią. Nors ko gi stebėtis, čia juk Morgana....
-Ačiū, bet aš tikrai nenoriu rūkyti,- mandagiai atsisakė į rankas brukamos suktinės, mat nė neabejojo, jog dailiojo beružėlio draudimai tai patrakėlei buvo nė motais,- ir ne tik todėl, kad tėvelis,- pabrėžė ir trumpai pasuko akis į strazdanosį,- liepė. Kažkam juk reikės prižiūrėti, kad vėl neprivirtumėte man košės,- įdėmiai nužvelgė Morganą ir Kristoferį, prisiminusi tą vieną žiobarotyros pamoką ir areštą, į kurį rausvaplaukė, nors nė nebuvo nusižengusi, turėjo ateiti vidury nakties.
Išgirdusi apie Natuko silpnybę prancūzėms, septyniolikmetė išdidžiai linktelėjo. Kas joms gali atsispirti.
Atsisakiusi sumuštinio, Lisetė į burną įsimetė dar porą žaliųjų vynuogių, kurios toli gražu neprilygo auginamoms namuose.
-Nepamenu minėjusi, kad gali vadinti mane pagalve,- sukikeno Klastūnyno globotinė ir paskandino savo liaunus pirštelius rusvuose vaikinuko plaukuose.
-Tikrai. Turėjom net,- pabrėžė žodį „net“,- septynerius metus, bet niekada nieko panašaus nedarėm. Na, bet kitą vasarą visus jus labai kviečiu paiškylauti pietų Prancūzijoje,- patenkina nusišypsojo ir suvalgė dar vieną vynuogę, kita ranka glostydama Natanielio plaukus.

*

Neprisijungęs Morgana Buterfield

• VI kursas
  • *
  • 171
  • Taškai:
  • pabalčio gėjai klykia
« Atsakymas #482 Prieš mėnesį »
 Pro Morganos jautrią klausą neprasprūdo tyli Lisette'ės replika, tačiau tik apsiblaususiu žvilgsniu pažiūrėjo į rusvaplaukę ir gūžtelėjo pečiais. Nusukusi akis į brunetą, kuris turėjo šiek tiek ryžo atspalvio, išpūtė dūmus tiesiai jam į veidą, tačiau nesakė nieko, nors bjaurūs žodeliai sukosi ant liežuvio galo.
- Jau seniai rūkau, kartais nustodavau, kartais ne.- ištarė mergina Kristoferiui ir padėdama suktinukę šalia šortų.
  Galiausiai ji pasuko galvą link saulės spindulių, viena ranka atsilošė ir užsimerkė. Saulė švelniai glostė jos rusvų strazdanų nulietą veidą. Įtraukdama cigaretės dūmų ir juos išpūsdama garbanė ištarė.
- Jeigu dar ką nors išgirsiu mane vadinant Morgu, su šitos cigaretės nuoruka išdeginsiu akis.
  Vėliau ji nutilo ir tik klausėsi ką kalbėjo jos draugai, kartas nuo karto pakeldama lūpų kampučius. Išgirdusi, kaip rožiniaplaukė visus kitą vasarą kviečia į Prancūzija, mergina tik tyliai nusikeikė ir ištarė.
- Labai gaila, bet negalėsiu, todėl kvietimo atsisakau. Turėsiu svarbesnių reikalų, nei su jumis bastytis.
The truth is what I make it. I could set this world on fire and call it rain.

*

Neprisijungęs Kristoferis Robertas Remarkas

• Magiškų Žaidimų ir Sporto departamento darbuotojas
  • *
  • 125
  • Lytis: Vyras
  • daddy's home
« Atsakymas #483 Prieš mėnesį »
  Klausant ką Roberto kolegos plepa, šis tuo metu padarė dar kelis dūmus ir surūkė jau antrąją cigaretę. Paėmęs filtro popierių ir tabaką, gal kiek truputi nesėkmingai, pilkaakis susuko nikotino lazdelę, padegė ir įpūtė dar kelis nuodingus dūmus jau ir taip į pakenktus plaučius.
  Truputi praklausius, ką klastuoliai sako apie vaikėzo naujas žinias, šis tik linktelėjo jiems ir patylėjo. Na, jie sako tai, ką Remarkas ir taip žino. Kad, koks jisai šaunuolis ir kaip departamentas ankščiau galėjo būti be tokio aukselio.
  Būnant prie laužo, tuo metu, Morgana Kristoferiui pasirodė piktesnė nei įprastai.
 - Na, jūsų didenybė, jeigu nori, tai tada ir nevadinsim. Gal geriau apsieikim be visokių akių deginimų čia. - Jam pasakius, surūkė iki galo jau trečiąją savo cigaretę. Gan skubėdamas, šis padarė sau naująją porciją, kuri buvo dar blogesnė nei ta jo pirmoji. Dabar ta cigaretė atrodė taip, lyg ji būtų nulūžusi vos ne pusiau kur dar prikimšta per daug tabako. - Tai jeigu ne paslaptis, kokie tie svarbesni reikalai? - Pasiteiravo pas garbanę. - Gal kažkas kažką slepia nuo mūsų? - Pašiepė Klastūnyno globotinę.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017