0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #45 Prieš 2 metus »
- Ką?!
Mendel veidas tiesiog persiraukė. Šitiek darbo! Bereikšmio ir beverčio darbo. Viena yra, kai arešto metu atlieki kažkokius darbus, kurie palengvina gyvenimą profesoriui, o visai kita, kai darai visiškai bevertį darbą tam, kad būtum nubaustas. O taip, tikrų tikriausias areštas, klastuolė pavartė akis. Tačiau prarasti trisdešimt taškų geriau nei keturiasdešimt, ar ne? Todėl Dori turėjo tvardytis.
Mergaitė nuėjo prie stalo ir pasiėmė dvi storas, nuobodžias knygas. Virš šimto istorinių įvykių. Ji tikrai jų neskaitys. Klastuolė ėmė svarstyti, ar yra kokie burtai, kurie padėtų nepastebimai surasti reikiamą įvykį be datos, tačiau niekas nešovė į galvą. Šiek tiek padūsavusi Dori kreipėsi į Glorią:
- Patenkinta, a? Jeigu ne tavo noras atsidurti uždraustajame miške, dabar abi skaniai valgytume didžiojoje salėje, - sužaibavo akimis.
Susiraukusi juodaplaukė atsivertė vieną iš knygų ir ėmė akimis bėgioti per įvykių pavadinimus ir jų aprašymo pradžią bandydama rasti įvykį, ties kurio aprašymu trūksta datos.

*

medeina11

Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #46 Prieš 2 metus »
Gloria tikrai nenustebo išgirdusi be galo nuobodžią bausmę, nes pati panašios tikėjosi, bet vis tiek dar kartą stipriai pasigailėjo išėjusi tą vakarą iš savo kambario. Ir kas mane kvietė toje pilyje ? Bet mergaitės ausis per visą dieną pasiekė vienintelė gera žinią. 30 taškų ? Negali būti. Tikriausiai sapnuoju. Netgi iš tokio nustebimo ir džiaugsmo ji net pusbalsiu prakalbo:
- Oho,- ką tu pasakei dabar tikrai nebebus 30 taškų supratusi ką pasakė garbanė atsiprašė,- labai atsiprašau.
Po savo tyčia ir netyčia pasakytų žodelių varniukė pasiėmė dvi likusias knygas, rašymo priemones ir pradėjo dirbti. Našlaitė dirbo labai susikaupusi, net negirdėjo ką pasakė Dori. Bet nors iš pradžių ir buvo labai nuobodu viskas sekėsi gan gerai, bet kiekvieną sekundę vis labiau merkėsi akys, galvą vis sunkiau dirbo. O po kiek laiko ir visai negalėjo mąstyti, nes vienuolikmetė užmigo. Rudaplaukės galvą buvo nukritusi ant senovinės knygos, o rašalo buteliukas kuris buvo netoli dar buvo išpiltas ant jos. Nes kai jaunoji Mechel užmigo jos ranką užkliudė buteliuką ir jis išsipylė ant knygos, stalo, britės garbanų ir šiek tiek ant jos lūpų ir nosies.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #47 Prieš 2 metus »
Deja, nieko rasti nepavyko. Kaži, ar aš įveiksiu šitą užduotį, pamanė antrakursė. Rasti įvykį, kuriame nėra datos, atrodo tiesiog neįmanoma! Šitokio storumo veikalai!
Kelias minutes Dori sėdėjo ir žiūrėjo į tolį. Ėmė skaudėti akis ir galvą. Jau šitas vakarass kvepėjo tikrų tikriausiu areštu. Tai tikrai buvo per sunku. Tai buvo mokinių kankinimas. Ne kitaip.
- Aš... aš to nedarysiu! - netikėtai sušuko Mendel. - Jūs išprotėjote! Imkite tuos taškus, bet aš neužsiimsiu šita betiksle nesąmone!
Tamsiaplaukę apėmė stiprus pyktis. Jos skruostai šiek tiek paraudo, alsavimas pasidarė tankesnis, o kumščiai buvo sugniaužti.
Dori akys nukrypo į Glorią. Pamačius rašalą ant jos plaukų ir veido Dori nejučiom šyptelėjo. Ir čia mergaitė pradėjo kvatoti.
- Matote, iki ko priėjom su jūsų šita užduotimi? - paklausė profesorės. - Ta mergaitė užmigo! Ir dabar kenčia jūsų knygos!
Mendel spoksojo į rašalu išterliotą aplinką ir Glorią.
- Jeigu gali ji, tai kodėl negaliu ir aš? - pašaipiai paklausė Krisinos.
Mendel atsainiai ranka nustūmė savo rašalo buteliuką ant žemės. Šis sudužo, ant grindų palikdamas rašalo dėmes ir šukes. Klastuolė vis dar stovėjo šalia stalo, rankos buvo sukryžiuotos ant krūtinės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #48 Prieš 2 metus »
Ko Vovere tikėjosi ? Tikriausiai, kad mokinės stropiai ir greitai dirbs, o paskui greitai baigusios darbus išeis ir profesorė galės grįžti į savo kambarį ir kristi į lovą. Tokios buvo šviesiaplaukės svajos, bet joms įsipildyti nebuvo lemta.
- Panele Mendel ir Mechel prašau neaikčioti. Dirbkit,- griežtu balsu pasakė britė išgirdusį Dori  Glorios balsus.
Tuomet mėlynakė tikėjosi, kad daugiau jokių išsišokinėjimų nebebus, bet ir vėl turėjo nusivilti, nes pamatė užmigusia savo buvusio koledžo atstovę. Tikriausi ir ji nelabai miegojo šią naktį. Bet vis tiek tai neatleistina . Pagalvojo buvusi varnė ir tada išgirdo dar kitas klastuoles kalbas. Ar ji gali patylėti ?
- Panele Mendel prašau tylos ir jūs turite atlikti arešto bausmę kitaip prie 40 taškų pridėsiu dar 20 ar daugiau,- susierzinusi pasakė Magijos istorijos ekspertė.
Dabar einu pasirūpinti kita. nusprendė Vovere ir nuėjo prie miegalės. Bet kai ji nuėjo prie varnės jaunąjai profesorei buvo šokas. Ji su rašalo buteliuku išterliojo knygą ? Daugiau niekada bausmei neduosiu senovinių knygų. Nustebusi pagalvojo žemaūgė ir tvirtai ištarė burtažodį kuris turėjo pažadinti Gloria.
- Panelę Mechel areštu metu draudžiama miegoti. Tuoj pat nueik prie kriauklės ir nusiprausk,- šviesių plaukų savininkė greitai išbūrė kriauklę,- paskui turėsi nueiti prie mano darbo stalo ir aš tau paaiškinsiu ką toliau daryti.
Viską pasakiusi burtininkė su burtų pagalbą išvalė grindis, stalą ir atsargiai paėmė knygą. Jeigu bandysiu išvalyti rašalą bus dar blogiau. Šią knygą nebegalima naudotis, o už ją brangiai sumokėjo Hogvartsas. Abejoju ar tą varnė turėjo tiek pinigų teks man pačiai mokėti. Liūdnai galvojo buvusi Hogvartso mokinė padėjusi knygą į lentyną ir nuėjusi prie Dori.
- Panelę Mendel prašau dirbti kitaip viską pasakysiu jūsų koledžo vadovui kuris abejoju ar bus tuo patenkintas.
Baigusi kalbėti mėlynakė grįžo prie savo darbo stalo ir vėl praėjo gurkšnoti savąją arbatą, nes vėl pajuto didelį nuovargį.
 
Pasaulis mane stebina.

*

medeina11

Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #49 Prieš 2 metus »
Gloria sėdėjo ant seno suoliuko kuris buvo prie namo ir laukė. Ko tiksliai laukė ji pati nežinojo, bet vis tiek laukė. Po kiek laiko pasirodė asmuo kurio laukė mergaitė, tai buvo jos močiutė. Dar linksma, laiminga atrodė visiškai nepaveikta ligos. O gal ji net nesirgo ? Gal dabar buvo dar tik laiminga vaikystė ? Taip ir buvo, beveik, nes garbanė sapnavo tik ji to nesuprato. Ji tik stebėjo grįžtančia močiutę, stebėjo kaip gražiai saulė apšviečia jos nuostabią šypsena. Bet ta laimė ir džiaugsmas greitai dingo, nes saulėta diena pavirto į tamsią ir šiurpią naktį. O iš visų pusių išbėgo hovilkai kurie visi taikėsi į močiutę. Varniukė labai norėjo padėti, bet ji negalėjo pakilti nuo suoliuko ji vis dar sėdėjo. Ir klausėsi kaip graudžiai šaukia močiutė ir prašosi pagalbos. Sapnas baigėsi, nes rudaplaukė pajuto keista jausma galvojo kuris supainiojo visas mintis ir taip pažadino pirmakursę. Ji atsibudo ant knygos kuri buvo išterliota rašalu ? Kas čia vyksta ? Nesupratusi savęs paklausė Mechel pavardės savininkė ir jau norėjo pasikrapštyti akis, bet ant veido irgi pajuto rašalą. Paskui pagaliau pakėlusi galvą ir apsižvalgiusi pamatė profesore kuri stovėjo šalia jos. Ji pradėjo šnekėti, o viską pasakiusi nuėjo prie savo darbo stalo. Dabar dar labiau nuvilsiu savo visą koledžą. Nuliūdusi pagalvojo britė ir nuėjo prie kriauklės, nuėjusi nusiprausė veidą ir kiek galėjo plaukus. Po to lėtu žingsniu nuėjo prie profesorės stalo ir tyliu balsu prabilo:
- Nusiprausiau, ką man toliau daryti ? - padarė trumpą pauzę ir dar tyliau prabilo,- atsiprašau aš labai nenorėjo užmigti tiesiog..... buvau pavargusi. Ar galite man atleisti ? Labai prašau.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #50 Prieš 2 metus »
Dori viduje kilo vis stipresnis ir stipresnis pyktis. Ji nei neketino toliau atlikinėti tos absurdiškos užduoties ir, tiesą pasakius, neberūpėjo jai ir tai, kad profesorė gali atimti iš Klastūnyno dar daugiau taškų. Ar taip, ar anaip taškai bus atimti, tai koks skirtumas, pasidavė tinguliui Mendel.
Klastuolė stebėjo spektaklį, kaip atsakingai Gloria klauso profesorės. Negaliu žiūrėti, pavartė akis. Tai, kad antrakursė išterliojo rašalu grindis ir pažėrė ant jų šukes, regis, profesorei nelabai rūpėjo. Jai svarbios buvo knygos. O kai Krisina pagąsdino, kad viską pasakys Klastūnyno vadovui, Dori tik nusijuokė.
- Manote, bijau profesoriaus Turner? Sakykite, sakykite, jis dar ne tiek apie klastuolius žino!
Herbologo Mendel nei kiek nebijojo. Tiesą pasakius, jis kaip profesorius ir koledžo vadovas mergaitei patiko, tačiau kartais mokėdavo ir labai sunervuoti. Kad ir kaip ten bebūtų, jokie diegliai nepasijautė pilve po grasinimo, kad Krisina paskųstų Dori Matthew. Šiaip ar taip, mergaitė kažkada jau buvo jam išsipliurpusi apie dalį taisyklių pažeidimų Hogvartse, be to, ką ji yra veikusi herbologijos pamokose - ne, profesoriaus niekas nenustebins.
Apie tai pagalvojusi Dori pajuto tokį pranašumą. Na ir ką profesoriai gali padaryti mums dėl tokių nesąmonių? Nebemokyti? Išmesti iš Hogvartso? Jie prieš mus bejėgiai. Dori akys klastuoliškai sužibo ir ji paėmė naują rašalo buteliuką bei demonstratyviai juo apliejo knygą.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #51 Prieš 2 metus »
Atsisėdusi prie darbo stalo žemaūgė greitai sulaukė varniukės ir jai šį tą išdėstė rimtu, bet ramiu balsu:
- Panelę Mechel už Hogvartso daiktų gadinimą turėsi susimokėti 500 galeonų, o už tai, kad sugadinai knygą turėsi ją nupirkti. Tiksliau į mano kabinetą atnešti 2300 galeonų bei priedo tie 500. Turėsi atnešti per šią savaitę, o dabar eik į savo vietą ir tęsk darbą.
Viską pasakiusi Vovere pradėjo mąstyti, kad tokios sumos per savaitę beveik neįmanoma rasti Hogvartse. O ir tėvai negali taip greitai jos atsiųsti ar netgi tokios sumos neturi, bes profesorė žinojo, kad tokia buvo tvarka, o jos laužyti negalima. Jos mąstymus ir vėl eilinį sykį kažkas nutraukė ir tai buvo tą šnekutė Dori kuri šviesiaplaukę labai sunervino. Ar ji tiesiog negali kada nors patylėti ? Nusiminusi paklausė savęs buvusi varnė eidama prie Dori.
- Panelę Mendel prašau pagarbos ir, kad toliau dirbtumėte. O dėl knygos jūs ir kaip panelė Mechel turėsite iš viso sumokėti 270 galeonų ir taip pat turėsi juos atnešti per šią savaitę. Bei taip pat labai prašau sutvarkyk šias šukes, nes kitu atveju gali prarasti dar daugiau taškų ir net gauti papildomą bausmę.
Tikiuosi daugiau jokių nelaimių nebebus ir nereikės vėl skirti bausmes.  Galvojo britė pasiimdama Dori patobulinta knygą ir ją taip pat padėdama į lentyną. Prašau, kad daugiau niekas nenorėtų "pagražinti" knygų.
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #52 Prieš 2 metus »
Dori pradėjo juoktis.
- Ką? Galeonų? O ką jūs su jais veiksit, gerbiama profesore? Nejuokinkit! - vis dar kvatodama šaipėsi. - Mano tėvai, deja, yra suknisti žiobarai ir galeonų nėra matę akyse. O iš kur man gauti? Na, nebent galiu pabandyti vogti, - ėmė dairytis po profesorės kabinetą. - Ar čia spintose yra kas nors vertingo? - vis dar juokėsi, bet jau mažiau.
Viskas, Dori, susiimk, bandė drausminti save mergaitė. Užteks. Kaip dalyvausi magijos istorijos pamokose, jeigu būsi šitaip prisikiaulinusi profesorei? Magijos istoriją Mendel laikė itin svarbiu dalyku, o ir Krisinos pamokos jai atrodė pakankamai rimtos. Tačiau mergaitė nieko su savimi negalėjo padaryti. Jai šis areštas pasirodė tokia nepagarba mokinių atžvilgiu ir ji nebeketino daryti nieko, kas su ta kvaila užduotimi yra susiję. Ir apėmė toks noras erzinti profesorę ir jai įkasti.
- Ar profesorių algos tokios mažos, kad reikia prašyti išmaldos mokinių? - vis dar nepavyko susilaikyti Dori. - Gloria, ar paaukosi profesorei galeonų? - mergaitė ir vėl ėmė kvatoti.
Galiausiai Mendel nusivalė juoko ašaras ir apsidairė aplink. Ji čia buvo gerokai pridirbusi. Vis tik dar turėjo bent menkiausią kruopelytę gėdos ir kerų pagalba sutvarkė šukes. Vis dar krizendama įsispoksojo į profesorę. Man šakės, pagalvojo.

*

medeina11

Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #53 Prieš 2 metus »
Atrodė profesorė visai neišgirdo Glorios atsiprašymo ir išdėstė savo. Deja jos pasakyti žodžiai labai nuliūdino mergaitę. 270 galeonų ? Ar čia ne košmaras ? Paklausė savęs rudaplaukė ir vis dar būdama labai  nustebusi grįžo į savo vietą. Tik nedirbti, o mąstyti kaip gauti tokią sumą. Žinoma lengviausias kelias buvo pasiimti pinigus iš tėvų banko gringotse, bet kaip ten reikia nukakti per savaite ? Ir ar iš viso ten yra tokia suma ? O jeigu yra ar užteks kitiems metams ? Vienuolikmetė labai  dėl to abejojo. Bet tuo pačiu ji žinojo, kad ji kažkaip išsisuks, nes taip visada jai būna. Ir ši vienintelė mintis ramino varniukę ir privertė imtis darbo, kad daugiau negautų jokių nuobaudų. Atidžiai ir kruopščiai dirbti trukdė amžinai gyvas Dori balsas kuri vis labiau erzino garbanę. Kuri nesusilaikė ir garsiu balsu prabilo :
- Ar tu gali pagaliau užtilti,- ir gale nusikeikė ( nors įprastai Mechel nesikeikdavo ).
Po savo žodžių šiek tiek pagalvojusi našlaitė suprato ką pasakė ir labai labai pasigailėjo. Bet tai toli gražu nebuvo nei pirmas ar paskutinis kartas. Bet vis dėl to irisinių akių savininkė buvo gera ir dar truputį pagalvojusi ji nusprendė atsiprašyti tos  gan bjaurios veidmainės. Bet ji nenorėjo vėl būti išgirsta profesorės, dėl to ji sugalvojo kitą planą. Grynakraujė burtininkė iš kišenės pasiėmė apiplyšusia popieriaus skiautę ir su plunksna ant jos taip užrašė:
Citata
Labas, atsiprašau, kad taip tau pasakiau . Ps: Prašau atleisti. Gloria.
Viską parašiusi varno nago mokinė sulankstė ir su lazdelės pagalbą nuskraidino popieriaus lapą pas Dori. Tikiuosi profesorė nepastebės. Viltingai pagalvojo Mechel pavardės savininkė ir toliau kibo į darbus.     

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #54 Prieš 2 metus »
Dori, šnairuodama į profesorę, atsisėdo ant kėdės. Mergaitė sukryžiavo rankas ir kojas. Dėl Merlino barzdos, kada ji pagaliau galės iš čia nešdintis? Šitas sėdėjimas magijos istorijos profesorės kabinete buvo toks betikslis ir tuo pačiu pavojingas, nes Dori taip sunku buvo prilaikyti rankas už nugaros ir liežuvį už dantų. Krisina tokia užduotimi pati bėdų prašėsi! Netrukus klastuolės ausis patraukė Mechel balsas, nors ši visą areštą tamsiaplaukę iš esmės ignoravo.
- Oi, Gloria! - ironiškai vaidino nustebusią. - Visai jau pamiršau, kad čia esi, o tai tyli kaip pelė po šluota!
Kai Gloria nusikeikė, Dori sukikeno.
- Profesore, Gloria keikiasi!
Mendel buvo taip nuobodu. Ji buvo ir pikta, ir pavargusi, ir dar nežinia kokia tuo pačiu metu. Mergaitė iš kišenės išsitraukė šokoladinę varlę ir godžiai ją suvalgė. Šokoladinės varlės veikė tartum vaistai. Jos iš tiesų suteikdavo energijos, tad dvylikmetė pasijuto šiek tiek žvaliau, kai šią sukramsnojo.
Netikėtai prie Dori nusileido kažkoks lapelis. Žvilgtelejusi į buvusią bendražygę klastuolė pamatė, kad tai jos darbas. Dėl išrinktojo Poterio akinių, ar nebus užkerėtas? Juodaplaukė žiūrėjo į lapelį, tačiau paliesti jį baiminosi. Bet ar geroji Mechel išdrįstų taip pasielgti ir dar šalia profesorės? Abejoju. Dori atsargiai palietė lapelį. Nieko nenutiko. Išlanksčiusi jį perskaitė ir suprunkštė. Tai keistuolė, pamanė Dori. Kurių galų čia atsiprašinėti?
Dori paėmė plunksną, pamirkė ją į rašalą ir kitoje lapelio pusėje užrašė:
Citata
Gal nori pabandyti užkerėti profesorę?
Lapelį klastuolė nuskraidino pas Glorią.

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

  • Burtininkė
  • ****
  • 212
  • Lytis: Moteris
  • Viskas nėra tu
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #55 Prieš 2 metus »
Dar net nepasiekusi darbo stalo Vovere vėl išgirdo Dori balsą. Ar ją reikės užburti, kad patylėtu ? Jau visai susinervinusi savęs paklausė mergina ir ramiu balsu atsakė:
- Panelę Mendel pinigų reikia dėl suterliotos knygos kurią tu tyčia sugadinai. Ir jeigu tu nenori pinigus duoti man galėsi atnešti direktoriai. O pinigus, bet kokiu atveju turėsi duoti.
Kai pagaliau šviesiaplaukė galėjo atsisėsti ir šiek tiek atsipūsti išgirdo ir kitos mokinės balsą. Ir tada turėjo dar sykį prasižioti:
- Panelę Mechel keiktis negalima ir tu turėsi,- ką man daryti ? bet tada ji gavo savo atsakymą, nes pamatė kaip mergaitės pradėjo siuntinėti laiškeliu,- gerai viskas peržengėte visas ribas. Iš kiekvienos atimsiu po 85 taškus. Ir per kitą mano pamoką turėsite atnešti rašinį pasirinktą magijos istorijos temą. Mažiausiai du ritinėliai. Ir visus reikmenis kuriuos paėmėt nuo mano stalo padėkit į vietą. O paskui viso gero ir galėsite eiti. Ai be to nepamirškite, kad pinigus turėsite grąžinti.
Viską pasakiusi mėlynakė atsikvėpė. Pagaliau poilsis ir jokių kvailų išdaigų. Linksmai pagalvojo Profesorė ir išgėrusi likusią arbatą ir susidėjusi visus daiktus ėjo link durų jau svajodama apie tikrą poilsį.
Pasaulis mane stebina.

*

medeina11

Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #56 Prieš 2 metus »
Po savo laiškelio Gloria greitai gavo atsaką iš Dori tik atsakymas jai nelabai patiko. Ar ji beprotė ? Ji nori prisivirti dar daugiau košės ? Sutrikusi savęs klausinėjo garbanė ir padėjo lapelį į šalį ir toliau tęsė darbą. Bet ji dirbti neturėjo ilgai, nes mergaitės ausis pasiekė stulbinanti profesorės žinią. Negali būti 85 taškai. Varno nago profesorė užmuš mane. Nelaimingos mintys lindo varniukei į galvą. Ir tos mintys lindo gan ilgai iki tol kol rudaplaukė susiėmė ir nusprendė baigti mąstyti ir pradėti dirbti. Ji sudėjo pasiimtus daiktus ant profesorės stalo, susitvarkė savo daiktus bei pasiėmė tą popieriaus lapuką kuriame buvo visi mergaičių susirašinėjimai. Ką man su juo daryti ? Paklausė savęs pirmakursė ir šiek tiek pagalvojusi švelniai metė suglamžytą popiergalį į Dori ir sau laimingai ir greitai išėjo. Visai nespėjusi išgirsti klastuolės reakcijos ir atsisveikinti su profesorę.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1750
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #57 Prieš 2 metus »
Regis, mergaitėms pavyko išvesti profesorę iš kantrybės: netikėtai Dori ausis pasiekė maloninga žinia, kad areštas yra baigtas. Dvylikmetei jau nerūpėjo, kiek taškų iš Klastūnyno atims Krisina. Nerūpėjo jai ir tai, kad ji liepė kitai magijos istorijos pamokai atsinešti kažkokį tai rašinį. O reikalas su galeonais klastuolei išvis kėlė juoką. Jeigu reikės, lai kišasi ta direktorė, tai Krisina nesugebėjo sutramdyti mokinių ir pati kalta, kad davė mergaitėms tokius vertingus veikalus!
Profesorė liepė sunešti visas priemones, ten kur jos buvo, taip toliau ir panašiai. Kol Gloria tvarkėsi, profesorė ėjo durų link. Na jau ne, pagalvojo Dori, aš tikrai čia nieko nenešiosiu.
Staiga į Mendel atskiriejo popierėlis iš Mechel rankų. Tai buvo tas pats lapelis, tik suglamžytas, kuriame mokinės susirašinėjo. Išvyniojusi jį Mendel pamatė, kad Gloria į pasiūlymą uzkerėti profesorę nieko neatsakė. Ta višta ne tik atsisakė mano pasiūlymo, bet dar ir metė i mane šiukšlę, sužaibavo akimis antrakursė. Aš jai dar parodysiu. Numetusi popierėlį kažkur į tolį Dori nuėjo prie durų.
- Bombardo! - sušuko nukreipusi lazdelę į kabineto vidurį.
Pasigirdo sprogimas, tačiau Dori nebežiūrėjo, kiek žalos pridarė. Vos paleidusi kerus, tamsiaplaukė rovė kuo tolyn nuo profesorės akių.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #58 Prieš 4 mėnesius »
Badis pamatė, kad kai kurie žiopsotojai dar neišėjo iš klasės.
- Nagi, kas yra, nespoksokit į Hestijų, eikit. - jis tiesiog išstūmė mokinius lauk iš klasės ir uždarė duris. Klasėje jiedu su Hestijumi liko vieni.
- Tik nebijok, - tarė berniukui, - aš tavęs nebausiu. Tiesiog kai tu paklausei, ar gali grįžti į klasę, man pasirodė, kad tave slegia ne tik šiandienos užduotis. Ar tai tiesa? Gal aš nusikalbu, nežinau. Tik norėjau paklausti tavęs. - taigi. Žvalgas pažinojo Hestijų, ir žinojo, kad šis geras vaikas, tą įrodė tapęs prefektu. Bet dabar jis kažkodėl pasikeitė. Galbūt kažkas negerai? Badis jį pakvietė ne tam, kad iškvostų, o tam, kad sužinotų kas yra. Ir pasistengs, kad berniukui viešnagė patiktų. - Nori arbatos? Ar kavos be kofeino? Galiu duot ir sumuštinį. Drąsiai sakyk, jeigu nori. - švelniai paklausė.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Hestijas Mullins

  • III kursas
  • *
  • 99
  • Taškai:
Ats: Magijos istorijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #59 Prieš 4 mėnesius »
- Vis tiek bijau, - sušnabždėjo vaikis ir nusijuokė. Toli gražu nebuvo laimingas, kad profesorius nepaliko jo ramybėje. Taip, Hestijas žinojo, kad blogai nedaryti praktikos, tačiau negalėjo. Gyvatės jam priminė tik tą nelemtą avariją ir kaltinimus sau, kad taip nutiko. - Atleiskite, profesoriau, - tyliai pradėjo. - Aš tiesiog... Tiesiog mano tėvai per atostogas mirė ir... - užsikirto. - Aš kaltas ir... Žodžiu, gyvatės man juos primena. Dabar aš jų bijau, nenoriu su jomis dirbt... - atsiduso. - Štai ir viskas... Prašau, profesoriau, nebauskite manęs, parašysiu ritinėlį apie paslapčių kambarį, tik... Tik labai bijojau eiti į tą kambarį su gyvatėmis, - atsiduso. Hestijas bijojo. Bijojo prarasti taškų, bijojo gauti areštą. Bet labiausiai bijojo, kad vadovas ant jo supyks ir Hestijas nebegalės būti prefektu. Tai buvo viena didžiausių jo baimių. Dabar, nutikus tam baisiam įvykiui, turbūt ir didžiausia. Tik dėl to jis jautėsi reikalingas.