Renginiai
  • Gegužės 18 d. - Egzaminai
  • Gegužės 21 d. - Profesorių atranka
  • Gegužės 25 d. - Atostogos
  • Birželio 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
  • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Neptunica Ameshville

• *
  • 205
  • Lytis: Moteris
  • Be your own cheerleader.
Ats: Senienų krautuvėlė
« Atsakymas #15 Prieš 7 mėnesius »
Vaikinas labai sutrikdė Marią.
- Jis...Jis tiesiog mano pažįstamas. Jis mane lankė vaikų namuose ir papasakojo, kad esu burtininkė. Aš deja net nežinau kuo jis vardu. Sakydavo, kad jis tiesiog geras dėdė ir tikrai toks buvo. Jis man visai kaip tėtis, deja tikrasis paliko, o mamos neturiu. - Išpyškino penktakursė. Nu tu kvailė, Maria, kodėl šiam nepažįstamam vaikinui visą tai papasakojai? Ir kodėl jam rūpi dėdė? Blackwood šiek tiek atsitraukė nuo vaikino. - O kas tu? Kodėl tau rūpi jis? Išvis kodėl mane išgąsdinai?! - Šiek tiek įpyko, bet tuoj nurimo, nes vaikinas aiškiai už ją vyresnis ir nesvarbu ar žiobaras ar burtininkas - yra stipresnis už ją. Turiu dingti iš čia, bet ne. Jis mane pagaus. Kodėl būtent aš ir tas vyras jam parūpom?
You've gotta dance like there's nobody watching, Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening, And live like it's heaven on earth.

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

• 247
  • Lytis: Vyras
  • ,,Mėlynes nuslėpti sunkiau nei skurdą"
« Atsakymas #16 Prieš 6 mėnesius »
Pažįstamas? Jis ją lankydavo vaikų namuose ir pasakodavo jai, kad ji - ragana? Geras dėdė? Kaip tėtis? Kas čia per nesąmonės? Kodėl mano tėtis šia mergina rūpino vaikų namuose, kodėl jis ją lankydavo? Ar ji mano tėčio pavainikė? Netrukus švilpio dešiniojo koja pradėjo vos pastebimai virpėti iš jaudulio. Jis greitai aptiko staliuką su kėdėmis ir, pagriebęs klastuolę už rankos, ją nustempė iki jo.
-Sėskis, - šiurkščiu balsu išbėrė žodį jis.
Švilpis paskandino savo kairės rankos pirštus juodose garbanose. Karts nuo karto vieną stipriai timptelėdavo. Jis piktai dėbtelėjo į merginą.
-Kas aš? Kodėl jis man rūpi? Nėra skirtumo kas aš, svarbiausia, kad tas "geras dėdė" yra mano tėtis. Tai tikiuosi supranti, kodėl aš taip klausinėju, taip? - sarkastiškai pasikartojo švilpis.
Dabar jis jau smalsiai apžiūrinėjo merginą. Tiesūs, saulės paliesti plaukai, melsvos akys visai nebuvo Stiglerių bruožai, nes pastarieji buvo dažniausiai garbanoti tamsiaplaukiai, tamsių akių...

*

• *
  • 205
« Atsakymas #17 Prieš 5 mėnesius »
Kaip jis išvis drįsta su manimi šiurkščiai elgtis? visgi Maria atsisėdo. Merginai buvo įdomu kas yra šis vaikinas ir kodėl jis elgiasi taip, hm, pavydžiai. Jo sūnus, dabar viskas aišku. - Tarkim suprantu, kodėl. Tačiau nesuprantu kodėl su manim taip šiurkščiai elgiesi. Ką aš tau blogo padariau? - Atrėžė. - Nežinau kodėl jis manimi rūpinosi. Gal pažinojo mano tėvą, tas šiknius Gastonas kiek žinau visur turi draugų. - Kiek ramiau atsakė. - Pala, pala. - Pradėjo juoktis. - O gal jis tiesiog tavim beveik nesirūpina ir tu dabar tikrai pavydi jog aš rūpiu tavo tėvui? - Juokdamasi paklausė paauglė, o tada įbedė savo žvilgsnį į Franką. - Nors tiesa sakant, nei aš nei tu turbūt niekada nežinosim tiesos. Esu galvojus apie tai, kad galbūt jis iš tiesų mano dėdė? - Uždavė retorišką klausimą. - Aš nieko nežinau apie savo motiną, išskyrus tai jog vos gimusi jos netekau. Ji mirė. - Nežinia kodėl pradėjo garbaniui tai pasakoti.
You've gotta dance like there's nobody watching, Love like you'll never be hurt,

*

• 247
« Atsakymas #18 Prieš 5 mėnesius »
Frankas piktai dėbtelėjo į merginą.
-Jis manimi nesirūpina? Cha, svajok toliau, paukštyte. Tiesiog mūsų šeimoje niekada nebuvo ir nebus paslapčių, supratai. Vis tiek išsiaiškinsiu, kodėl jis lankė tave... - Pasitaisė savo juodąsias garbanas.
Frankas pažvelgė į merginą. Tamsūs plaukai, melsvai žalsvos akys ir lenkti antakiai šiek tiek priminė Stiglerių šeimos bruožus. Na, tik jų akių spalvos buvo visų tamsios, niūrios.Ar gali būti tiesa? Ar gali būti, kad ji yra mano tėčio pavainikė? Ji, jis taip su mama nepasielgtų. Tada jis nurijo seiles ir tarė:
-Turiu porą klausimų, kurie padėtų išsiaiškinti, kodėl mano tėtis tavimi rūpinosi, - minutė tylos. - Pirmas klausimas tau. Kokie tavo gimimo metai? Sakyk viską: ir metus, ir mėnesį, ir dieną. Tai labai svarbu. Antras klausimas - kokie Blackwood šeimos veido bruožai? Apibūdink juos, - tai pasakęs, jis tikėjosi, kad ir jie turi tamsius plaukus, lenktus antakius. Juk daug žmonių turi panašius bruožus.

*

• *
  • 205
« Atsakymas #19 Prieš 5 mėnesius »
Mergina nekreipė dėmesio į tai, kaip vaikinas ją pavadino. Jai dabar buvo visiškai nusispjauti.
- Aš gimiau 2002 metų birželio 3 dieną. Strazdanotas veidas, garbanoti šviesūs plaukai, mėlynos akis. Tiesa aš dažnai išsitiesinu plaukus, nes jie būna toks pats gandralizdis kaip pas tave, tik mano ilgumo. Ir dar aš iš šviesių į tamsius persidažiau. - Atsakė į klausimus. - Ir dar jei tokie klausimai iškyla. Gimiau Braitone ir tikrai žinau, kad Gastonas Blackwoodas mano tėvas. Be to dar žinau tai, kad mama mirė man gimus. - Išdėstė. - A, ir jei kyla mintys jog esu tavo tėvo pavainikė - kaip jau sakiau, žinau kas yra mano tikras tėvas ir tai patvirtino žiobarų ligoninėje padarytas DNR tyrimas. Patenkintas? - Žvilgtelėjo į jį.

*

• 247
« Atsakymas #20 Prieš 5 mėnesius »
Išgirdęs, kad Maria yra gimusi du tūkstančiai antrais metais birželio trečią dieną, sustingo. Tais pačiais metais, tą patį mėnesį, tą pačią dieną mirė jo teta Pandora. Nors pažinojo ją tik vienerius metus, nes pats tik ką tik buvo gimęs, bet jau nuo mažens ją labai mylėjo ir dievino. Ji buvo tokia smalsi, kartais juokinga, pilna džiaugsmo. Keik Frankas prisimena, niekada nematė jos liūdnos ar įskaudintos. Nurijo seiles.
-Per tavo gimimo dieną mirė mano teta. Tai tik sutapimas ar kažkas daugiau? - pasiteiravo jis.
Papurtė savo garbanas, pasikasė smakrą. Apčiuopė kelius plaukelius. Šiandien buvo nesiskutęs, tad nebuvo ko stebėtis.
Mergina jo garbanas palaikė gandralizdžiu, tad Frankas tik piktai dėbtelėjo. Ranka persibraukė per jas ir sužinojo, kad iš tiesų ji yra šviesių plaukų. Iškart palengvėjo.
-Braitone gimei? Na viskas, pasiduodu, - atsistojo. -Per daug sutapimų, nemanai? Gimei Braitone, mano mieste, tuo pačiu metu, kai mirė mano teta. Tavo tėvas nieko tau nesako apie tavo motina, nes gal ji mirusi, a? O mano tėtis tave lanko, nes išsiaiškino savo sesers, mano tetos, paslaptį apie tave? - baigęs kalbėti, giliai įkvėpė ir krito ant kėdės. -Jei tai tiesa, tada tu esi mano pusseserė.

*

• *
  • 205
« Atsakymas #21 Prieš 5 mėnesius »
Mergina klausėsi ką sako "gandralizdžio" savininkas. Gandralizdis juokėsi mintyse Įdomu ar ant jo galvos tikrai užtektų vietos gandrui? jau buvo apie juokingus dalykus begalvojanti mergina, tačiau sukluso šiam pasakius apie sutapimą.
- Taip gimiau Braitone. Per daug sutapimų? Apie ką tu? Tavo teta irgi mirė Braitone? Užjaučiu dėl jos netekties. - Tarė tamsiaplaukė. - Mano tėvas iš vis man nieko nesako. Tas niekšas tiesiog paliko mane augti vaikų namuose. Sužinojau apie jį būdama antrakurse. Kažin kaip mane susirado teta - jo sesuo ir viską papasakojo, tiesą apie vyriškį lankantį mane ir mano motiną ji nieko nežinojo, tuo metu mažai bendravo su Gastonu. - Tavo tėtis mane lano nes išsiaiškino tavo tetos paslaptį apie mane? - Kiek nesupratusi pažvelgė į Stiglerį. Netrukus iš jo sekančių žodžių viskas paaiškėjo. Marija buvo šokiruota. - Aš - tavo pusseserė? Negaliu tuo patikėti. - Tarė ji. - Bet tu, tu teisus tai negali būti sutapimas jog aš gimiau Braitone, mano mama iškart mirė, tavo teta mirė tą pačią dieną ir tame pačiame mieste ir dar "geras dėdė" lankęs mane šitiek metų... - Pasitikslino. - Oho... - Tegalėjo viską "suvirškinusi" ištart.

*

• 247
« Atsakymas #22 Prieš 5 mėnesius »
Frankui tai buvo jau per daug. Galva buvo pilna įvairiausių teorijų. Jos visos kvaršino jam galvą ir jis jau jautė, kad ilgai taip netemps. Kažkas suvirpėjo jo viduje. Ne, tik ne dabar. Jau maniau, kad su tavimi susidraugavau. Netikėtai išaugo baimė, kad pasirodys chimeriški nagučiai, iltys, ausys ir akys. Jis giliai įkvėpė, iškvėpė, užmerkė akis ir mintyse pradėjo sakyti žodžius, kurie leisdavo jam susikaupti, susidraugauti su žvėrimi, tūnančiu jame. Trijų dalykų nepaslėpsi - saulės, mėnulio, tiesos. Trijų dalykų nepaslėpsi - saulės, mėn... Tada suvirškinusi visą informaciją, tariama švilpio pusseserė teištarė oho. Jis atsimerkė ir pažvelgė į ją.
-Oho? Čia ne oho, o kosmosas. Kaip? Kodėl tėtis niekam to nesakė, jei tai tiesa? Reikia išsiaiškinti.
Netikėtai akys nukrypo link krautuvėlėje kabančio laikrodžio. Išvydęs, kiek jau valandų, jis susiraukė ir atsistojo.
-Atleisk, kad tokioje situacijoje turiu išeiti, bet skubu. Turiu svarbų susitikimą. Susitiksime kokį dar kartelį ir viską aptarsime, gerai?
Lėtai, kai galvoje sukosi tik žodis pusseserė, jis išėjo iš krautuvėlės.

*

• *
  • 205
« Atsakymas #23 Prieš 5 mėnesius »
Klastuolės mintyse buvo šiokia tokia sumaištis. Ji buvo sutrikusi negaliu patikėti, negaliu patikėti,
 negaliu patikėti
kartojo mintyse 2 žodžius. Buvo sunku suvokti, jog ji - 11 metų gyvenusi Londono vaikų namuose, maniusi jog neturi giminių išvis, yra grynkraujė magė ir turi tetą, dėdę bei pusbrolį o kas jeigu giminė dar didesnė? toptelėjo merginai oh god, ką man dabar daryt? šovė ir kita mintis.
- Nežinau - tiesa tai, ar ne. Bet irgi noriu viską išsiaiškinti. Beje gal papasakosi man apie savo šeima? - Deja garbaniaus atsakymas, hm, kiek nuvylė šeštakursę - šis turįs kitų reikalų.
- Gerai, iki pasimatymo. - Šiaip ne taip išspaudė šypsenėlę Marija. Stebėjo, kaip pusbrolis tolsta, ir tik tada susivokė. - Ei, o kuo tu vardu? - Šūktelėjo, bet per vėlai. Nusprendusi pasivyti vaikiną išbėgo laukan, tačiau šio jau nebesimatė. Atsidususi nuėjo tvarkyti savų reikalų.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

• VI kursas
  • *
  • 416
  • Taškai: 10
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
« Atsakymas #24 Prieš 3 mėnesius »
Nors Klarė to labai nenorėjo, tačiau lietus vis dėl to prisivijo bėgančią paauglę. Jei tik nebūtų vykdžiusi užduoties, būtų mąsčiusi, kaip prisidengti plaukus, mat labai nemėgo, kai šie sušlapdavo. Jau nekalbėjo apie tai, kad drėgni plaukai nemaloniai lietė nugarą, sunkiausia buvo sprandui, vanduo, nors buvo beskonis, tačiau tikrai nebuvo besvoris.
Laimei prieš grifiukei išleidžiant paskutinį kvapą, bėgant paskui kur kas greitesnį padarėlį, nei ji manė, kelią gaudynėms pastojo parduotuvėlė. Pasiekėm akligatvį, kreipėsi ji į serafiną.
Apžiūrėjusi pastebėjo, kad parduotuvėlės languose nedegė šviesa, o tai reiškė, kad niekas jos nepamatys. Gatvės galas įspendė gyvūną į spąstus.
Žinau, kad tau patinka paslaptys. Kalbėjo mintimis, mat žinojo, kad gyvūnas ją tikrai girdėjo. Aš siūlau tau sandorį. Žinau, jog smagiausios paslaptys yra laimingos. O mano laikas su sese ir broliu buvo pats geriausias. Įprastai nerangi ir nedaugžodžiaujanti Klarė dabar stengėsi iš paskutiniųjų. Mažai kuriose pamokose jai sekėsi, teorinius klausimus teisingai atsakydavo itin retai, o praktinės užduotys buvo ilgi traumų bėgiai. Prašau, pavasarį išsilpusi mergaitė neverkė, ji išties verkė tik kelis kartu gyvenime, tačiau nenorėjo grįžti tuščiomis ir balse galėjai girdėti nerimo, gal net šiokios tokios panikos proveržius, keiskimės. Aš pažadu, jog manoji paslaptis tau tikrai patiks.
Strazdanota penktakursė negudravo. Kiti greičiausiai bandys apgauti, ar jėga pačiupti serafinus. Tačiau grifę žavėjo nuoširdumas, ji pati šį kartą buvo itin nuoširdi ir leido gyvūnėliui suprasti ją, atverdama visas nesekmes patirtas Hogvartse.
Staiga galva užplūdo nematytas vaizdas. Nuo jo tarsi suspaudė galvą. Klarė matė, kaip senukas užkasė mažą žiurkėną kieme,po šakota liepa. Anūkui jis pasakė apie tai, jog žiurkėnas pabėgo. Tačiau išties šis nugaišo, o mažam vaikui daužyti širdį šeimos vyresnėliui atrodė didžiausia nuodėmė. Namas atrodė senas, o drabužiai priklausė gal dvidešimto amžiaus viduriui. Bent jau panašius prisiminė savo močiutės nuotraukose, kai ši buvo jauna.
Klarė su mielu noru atidavė paslaptį gyvūnėliui. Nenorėjo, kad joks padaras mirtų. O profesorė aiškiai paminėjo, kad be paslapties serafinai neišgyvena. Brolis ir sesuo seniai nustojo valgyti ledus, sportininkų karjera ir alergija pieno produktams buvo to kaltininkė. Ši alergija nepalietė tik vyriausio šeimos vaiko, kartu su mama.
Dar kartelį apsižvalgiusi penktakursė prilietė į kišenę įsimestą vienkartinį šaukštelį. Tokios formos pasirodė čia ją perkėlusi nešyklė. Nors tikėjosi, kad bus perkelta iš karto. Praėjo minutė. Žaliaakė spėjo sunerimti, tačiau plastikinis užburtas daiktelis vis dėl to atliko savo darbą. Kaip atsiradusi, taip iš miestelio ji ir išnyko.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

• Hogvartsas.LT © 2007-2017