0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

  • I kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Every child is special
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Eimilė labai apsidžiaugė, kad mokytoja buvo tokia maloni ir draugiška. Daugelis kitų mokytojų hogvartse priešingai - buvo šalti ir nedraugiški, kai kurie netgi pikti ir labai nemalonūs. Mažoji pagalvojo, kad labai mėgs šią pamoką, o jeigu ko nesupras visada galės paklausi tos puikios provesorės, tokios nepanašios į savo kolegas. Vėliau Hanah von Peach priėjo prie kitos mergaitės, kad galėtų atsakyti į jos klausimą ir tik tada Eimė suprato, kad šalia jos sėdinti mergaitė yra ta pati žvaigždžių princesė, su kuria jos susitikdavo ant kalvos.
- Labas, - linksmai pasisveikino mažoji, tačiau tik tiek ir tespėjo pasakyti, mat profesorė, baigusi atsakinėti į klausimus, tęsė pamoką.
Išgirdusi užduotį Eimilė dar labiau nudžiugo - ji žinojo, jog jau puikiai moka rašyti visus skaičius iki 10 ir beveik niekada nesuklysdavo net rašydama didesnius skaičius. Pasiėmusi baltą popieriaus lapą ir plunksnakotį švilpiukė eilute surašė skaičius: 1, 2, 3, 4 ir pakėlusi ranką pranešė:
- Aš jau.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
 Dallifrea jautėsi kiek sutrikusi. Ne dėl to, kad profesorė būtų ją apšaukusi ar kitaip nubaudusi. Verčiau, priešingai. Mokytoja pasirodė esanti labai suprantinga ir maloni, būtent dėl to pirmakursė dabar jautėsi nelabai gerai. Juk mokytoja taip stengiasi, o ji nedėkingai viską gadina, kad ir netyčia.
 Vienuolikmetės nuotaika praskaidrėjo, kai profesorė, kurią jau spėjo labai pamėgti, padėjo ant jos stalo naująją šokoladinę varlę. Mergytė jas labai mėgo. Kol ši nespėjo pasprukti, Dalli atsargiai paėmė ją ant delno ir įsidėjo į mažą įprastos, žalios kuprinės kišenėlę.
 Mokytoja dar kurį laiką atsakinėjo į kitų vaikų klausimus, taigi Dallifrea turėjo laiko apsižvalgyti. Anksčiau ji buvo spėjusi pastebėti tiktai juodas sienas, nukabinėtas kažkokių paveikslų. Dabar nutarė atidžiau pažiūrėti į žmones, pavaizduotus ant paveikslų. Jie judėjo, kaip ir kiti paveikslai Hogvartse, tad kai kurie personažai šiuo metu buvo ne savo vietose. Vis dėlto mergytė pastebėjo, jog beveik visi jie buvo apsirengę burtininkų rūbais. Apsidžiaugė, kad kai kuriuos buvo mačiusi knygose.
 Po kelių minučių, kai profesorė atsakė į visus klausimus, buvo paskirta pirma užduotis. Dalli jau buvo pasidėjusi ant stalo pergamentą, tad popieriaus ieškoti nereikėjo. O vat žiobariškas parkeris jai praverstų - nė už ką dabar nenorėjo rašyti plunksna, kad daugiau nieko nesugadintų.
 Ritinėlio virštuje parašė savo vardą, pavardę bei šiandienos datą. Mokytoja to nebuvo liepusi, bet klastuolė buvo pripratusi prie tvarkos sąsiuviniuose. Na, pergamento ritiniai tai gal ne tas pats, kas sąsiuviniai ar užrašinės, bet tvarką mergytė norėjo palaikyti ir čia.
 Kiek žemiau po data norėjo užsirašyti temą, bet temos  dėstytoja taip ir nepaskelbė. Neliko nieko kita, kaip tiesiog gražiai, spausdintinėmis raidėmis užrašyti "Magijos istorija. I pamoka". Po šiuo užrašu Dallifrea įprasta savo rašysena į stulpelį surašė skaitmenis. Padėjusi plunksnakotį į šalį, atsilošė ir pažvelgė į mokytoją, laukdama tolesnių jos nurodymų.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Profesorė šiek tiek garsokai kostelėjo ir dauguma mokinių vėl pažvelgė į ją.
-Taigi pirmoji šiandienos užduoti labai paprasta, antroji bus kiek sunkesnė ir įdomesnė. Tuojau ant lentos surašysiu keturis klausimus ir jūs į juos turėsite atsakyti, stenkitės išsamiai,- mokytoja greitai čiupo kreidą ir ant lentos užrašė klausimus į kuriuos teks atsakyti mokiniams:
Citata
1. Kokia jūsų nuomonė apie magijos istorijos pamokas (pirmakursiams - kap manote, vyresniems - nuomonė apie buvusių mokytojų pamokas)? Kodėl taip galvojate?
2. Ko tikėtės iš manęs per pamokas šiais mokslo metais?
3. Gal turite kokių pamokų temų pasiūlimų ir/ar pageidavimų?
4. Pirmi 5 žodžiai (asocijacijos) kurie iškarto kyla į galvą išgirdus žodį - magijos istorija?
Kai garsiai su mokiniais Hannah aptarė klausimus ir leido vaikams į juos atsakinėti priminė:
-Kai atsakysite į visus 4 klausimus apačioje užrašykite savo vardą, pavardę, kursą ir koledžą bei padėkite ant mano stalo, tada galėsite laukti kitos pamokos užduoties ir suvalgyti po šokoladinę varlytę,- po šių žodžių mokiniai puolė į darbą, o Hann suskubo ruoštis antrai pamokos užduočiai. Taip pat pradėjo galvoti ką užduos ir namų darbams kitai pamokai, šiandien magijos istorijos profesorės galva neitin gerai veikė, bet vos atsikandus šokoladinės varlytės, ji puikiai pasirengė antrai klasės užduočiai ir sukūrė kelis namų darbus (ir net į priekį)...
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
 Mokytojai padiktavus ir užrašius ant lentos klausimus, mergaitė jau norėjo kibti į darbą. Tačiau pastebėjo, jog buvo palikusi per mažai vietos tarp skaičiukų, o braukyti nenorėjo. Todėl smulkiomis raidytėmis prie skaitmenų parašė klausimus, kad nereikėtų dirsčioti į lentą ir galėtų susikaupti. Prie vardo ir pavardės  dar prirašė koledžą ir kursą.
 Pakėlė ranką:
 - Profesore, neturėsite nieko prieš, jei aš pasirašysiu viršuje? Jau parašiau ten vardą ir pavardę, o braukyti nenoriu, tai negražiai atrodo ir jūs galite supykti... - visas jos drovumas išgaravo, galbūt dėl to, kad profesorė Hannah pasirodė tokia miela.
 Mokytoja dar nespėjo atsakyti, o klastuolė jau atsisėdo ir ėmėsi rašyti.
Citata
1) Magijos istorija tai viena pirmųjų mano pamokų Hogvartse, tačiau kol kas turbūt mėgstamiausia. Man labai patinka klasė, nes nors ji ir tamsi, bet vis dėlto šviesi. Čia šviesu, nes klasė jauki ir šilta, ir pilna saulės. Ir dėl to sienos atrodo šviesesnės. Dar man patinka istorija, todėl turbūt labai pamėgsiu šią pamoką! O už vis labiausiai man patinka mokytoja. Jūs labai graži ir man primenate mamą. Nors jos kitokie plaukai, bet jūs elgiatės kaip ji. Todėl manau, kad magijos istorija bus mėgstamiausia pamoka, nors turbūt mėgsiu ir kitas.
2) Tikiuosi, kad būsite labai gera ir supratinga, ir nepyksite ant manęs, jei dar ką nors sugadinsiu. Bet aš žinau, kad mokykloje reikia visų pirma mokytis, todėl tikiuosi, kad jūs galėsite išmokyti mane ir kitus vaikus kuo daugiau apie magus ir jų žygdarbius. Noriu sužinoti viską!
3) Noriu, kad mokytumėmės ne tik apie burtininkus, nors pamokos apie jos bus įdomiausios, bet ir apie paprastus žmones. Mano mamytė žiobarė ir aš norėčiau padaryti jai staigmeną, per atostogas papasakoti daug daug apie žmonių žygdarbius, o tėveliui - apie magų.
4) Hogvartsas, mūšiai, žygdarbiai, alchemikai, raganos.
Baigusi rašyti patikrino, ar nepridarė klaidų. Apsižvalgė, tačiau kiti mokiniai dar rašė, o ji jau nebeturėjo ką priturti. Nuliūdo. Matyt, kiti vaikai daug žino, nes daug rašo... Bet gal aš irgi neblogai parašiau. Tėtukas visada sakydavo, kad geriau kokybė nei kiekybė, o tai turbūt reiškia, kad geriau parašyti trumpai, bet gerai. Pralinksmėjusi pakilo ir vikriai nubėgo prie profesorės stalo, ant kurio padėjo pergamento ritinėlį. Nusišypsojo mokytojai, įsitaisė suole. Norėjo suvalgyti varlytę, bet prisiminė, kad taip nemandagu. Atsivertė magijos istorijos vadovėlį, turbūt storiausią iš visų turimų, ir ėmė skaityti, įsivaizduodama visus herojus ir jų žygdarbius.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Caroline permetė akimis klausimus. Mergaitė tikėjosi ne visai tokių. Labiausiai jai patiko penktas klausimas. Asociacijų ji žinojo ne vieną. Šyptelėjusi pradėjo rašyti.
1. Manau, kad magijos istorijos pamokos turėtų būti labai įdomios ir naudingos, nes visados reikia žinoti savo šaknis ir istoriją.
2. Šiais mokslo metais tikiuosi susipažinti su svarbiausiais magijos pasiekimais ir garsiausiais burtininkais, bei jų nuopelnais. Tikiuosi nenuobodžių pamokų, nes net ir įdomiausia tema gali tapti neįdomi prasto mokytojo rankose.
3. Būtų įdomu pasimokyti apie šiuolaikinius burtininkų pasiekimus. Suprantu, tai neturi užgožti istorijos, bet lašelis šių laikų pasiekimų paįvairintų pamokas. Man įdomūs seni laikai, kai burtininkų pasaulis tik kūrėsi, o žiobarai persekiojo nekaltus žmones.
4. Knygos
    burtai
    pasakojimai
    portretai (neklauskit kodėl)
    senoviniai pergamente užrašyti rankraščiai, dokumentai
Baigusi grifiukė permetė akimis lapą. Caroline niekad nemėgo savo rašto, nepatiko jis ir dabar, nors stengėsi rašyti kuo gražiau. Apačioje parašiusi
"Caroline Wilding, Grifo Gūžta, 1 kursas" mergaitė nunešė jį mokytojai ant stalo.


(Norėčiau, kad pataisytum post'ą: prieš atsakymus ir po turi būti RPG. Pasižiūrėk į kitų vaikų darbus...)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Caroline Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Adira Floris

  • VI kursas
  • *
  • 305
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • :)
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #20 Prieš 7 metus »
Vos gavusi užduotį parašyti keturis skaičius, Adira taip ir padarė. Mokytoja pasirodė be galo šilta, gal kiek per šilta kaip mokytoja. Na štai, tikriausiai ši profesorė bus mano mėgstamiausia.
Varnanagė atsikvėpė pamačiusi ant lentos užrašytus klausimus. Jie tokie lengvi, o ir mintys galėjo lietis per kraštus.
Citata
1. Nelankiau pamokų.
2. Iš Jūsų tikiuosi daugiau griežtumo, kad mokiniai pernelyg neapsileistų. Taip pat pagalbos ir išklausymo, jei ko nesuprasime.
3. Norėčiau daugiau pasimokyti apie kokius mūšius, ne vien žymius burtininkus.
4. Karas, burtininkai, magija, senovė, pasaulis.
Baigusi rašyti ji pridėjo: Adira Floris, III kursas, Varno Nagas.
-Tikiuosi, kad nepyks už pirmą atsakymą,-suburbėjo sau ir kvailai šyptelėjo, nors to daryti net nenorėjo. Dar palaukė kol kiti mokiniai nuneš lapelius, o tada pati pakilo nuo senos kėdės ir greitu žingsniu nunešė savo atsakymus.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 100
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
Mokytoja davė darbo nesusijusio su Magijos istorijos teorija, paprašė atsakyti į keturis klausimus kurie priminė nedidelę apklausą. Gvendolina nieko nelaukusi ėmė atsakinėti.
Citata
1. Magijos istorija tarp mokinių negarsėja kaip viena įdomiausių pamokų, tačiau kuriems šis dėstomas dalykas patinka jie nesako apie pamoką nieko blogo. Nelankiau Magijos istorijos pamokų, tad apie kitus profesorius nuomonės nesusidariau.
2. Na visko, manau būsite nenuspėjama.
3. Man labiau patinka mokytis apie įvykius kurie turėjo padarynių, na žinot mirtys, žalos, problemos. Tik nepalaikykite manęs pamišėle, man tiesiog būna baisiai įdomu.
4. Vadovėliai, burtininkai, teorija, mūšiai ir namų darbai.
Gvendolina Linder
II kursas
Klastūnynas
Baigusi padėjo plunksną ant stalo ir nunešė lapą su atsakymais ir grįžo į vietą kur pradėjo ragauti šokoladinę varlę.

*

zaibas2000

Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #22 Prieš 7 metus »
Tik Urtei pakėlus galvą nuo lapo mokytoja prabilo ir ji turėjo pripažinti, kad paskyrė gan įdomią užduotį, ypač leisdama valgyti pamokoje. Pamačiusi, kad niekas nenusirašo klausimų ir ji nusprendė taip daryti.
Citata
1. Magijos istorijos ragavau tik iš dviejų mokytojų. Mano nuomonė dar negatava, nors atrodote geresnė už praeitą profesorių.
2. Iš tiesų tai dažnesnių pamokų, nes praeitais metais teturėjome vieną. Ir žinoma švelnumo pamokuose.
3. Nelabai, bet jai tai padės-gal būtų laikas pasimokyti Hogvartso istoriją?
5. Voldemortas, rašas, pargamentas, plunksna, Klastuolis.
Urtė Gedvilaitė, Švilpynė, trečias kursas.
Ji pastūmė lapą į priekį parodydama, kad baigė ir ramiai išsitiesė suole griauždama šokoladinę varlę.

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

  • I kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Every child is special
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Greitai džiugią mažosios nuotaiką pakeitė liūdesys. Pasirodo, užrašyti skaičius nebuvo vienintelė jų užduotis. Tiesą sakant, tai iš viso nebuvo užduotis, o tik pasiruošimas jai. Dar daugiau, dabar mokytoja nuėjo prie lentos ir ėmė piešti žodžius. Viskas bolgai. Labai labai blogai - ėmė galvoti mažiukė. Laimei, profesorė visgi perskaitė ir net gi garsiai aptarė kiekvieną parašytą žodį. Bet tada vėl, o varge, profesorė liepė rašyti. Šviilpiukė turėjo nupiešti ne tik savo vardą ar pavienius skaičius, bet ir visokius žodžius, kurių niekada net nebuvo piešusi, žodžius, kurių negali nukopijuoti nuo spalvingo vadovėlio. Ji turėjo piešti žodžius iš savo galvos. Kaip gi ji galėjo tai padaryti? Ir kaip gi kiti vaikai tą jau darė? Kaip visa tai įmanoma? Ir kodėl, kodėl iš visos klasės ji rodos vienintelė dar vis nepiešia žodžių, atsakymų į klausimus, kuriuos jau seniai pamiršo? Mergaitės galvoje kilo didžiulė sumaištis ir jai pasidarė be galo baisu.


(Papildomas taškas už įdomų post'ą)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Hannah von Peach »

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Jaunoji profesorė stebėjo visus rašančius. Na gal ir nevisus. Dauguma žinoma rašė, na o tie kurie nerašė tai dar ieškojo rašymo  priemonių ir lapo arba tiesiog nežinojo ką rašyti. Hannah pamatė ir ranką kelenčią Dallifrea.
-Nieko tokio, mieloji. Bet supykti? Nepyksiu jei ir parašysite virš atsakymų, svarbu, kad būtų,- mirktelėjo varnanagietė. Vos po kelių minučių ant mokytojos stalo atsirado keli popieriaus lapai su mokinių atsakymais. Ištiesų buvo įdomu paskaitynėti, ko šie vaikai prirašinėjo. Na, o parašę vaikai galėjo džiaugtis skanaudami šokoladine varlyte ir žiūrėdami į burtininkų paveiksliukų korteles. Staiga Hann pakėlė akis, nes manė, kad kažkas klasėje yra tikrai netaip. Ir ji buvo teisi. Šalia jos draugės Prometėjos sėdėjo Eimilė, su kuria teko kalbėti apie mokytojos nemėgstamiausią spalvą pamokos pradžioje. Geroji profesorė greitu žingsniu pribėgo prie mažylės ir paklausė:
-Ar tau viskas gerai? Kodėl nerašai atsakymų į klausimus? Ar kažko nesupranti?- mokytoja jaudinosi dėl Eimilės.
As you swore to God,

*

Gellyte

Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
   Prometėja net nepastebėjo, kad buvo užsisvajojusi. Ji greitai paklausė šalia esančių ką reikia daryti. Kažkokia klastuolė ją pasiuntė, o maloni varnanagė atsakė, jog reikia atsakyti į klausimus. Prom kibo į darbą.
   Baigus darbą jos lapelis atrodė taip:
Citata
1. Esu dar tik pirmoje pamokoje, tad labai didelių išvadų negaliu daryti. Man patinka istorija, o ypač apie pačius seniausius laikus.
2. Tikiuosi ne per daug namų darbų.
3. Siūlyčiau pravesti pamoką kur nors ne pilyje.
4. Senovė, egiptas, žmonės, gyvenimas, visata.
Prometėja Voss, I kursas, Klastūnynas.
   Prometėja baigusi rašyti patikrino ar nėra klaidų. Padėjusi kelis taškelius atsistojo ir nunešė lapelį ant mokytojos stalo. ten jau buvo keli kitų mokinių lapeliai su atsakymais.
   Grįžusi į savo suolą Prometėja su pasigardžiavimu valgė šokoladinę varlę, jos kortelėje buvo pavaizduota Batilda Maišinė. Dar viena į šeimos kolekciją.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
 Geriausia diena tavo gyvenime būna ne tada, kai gauni svajonių tortą, dviratį, knygą ar susirandi geriausią draugą. Tai net ne ta diena kai gimei. Geriausia diena tavo gyvenime būna tada, kai supranti kodėl.
 Na ir tada, kai supranti, kad nauja magijos istorijos profesorė nerezga planų kaip visus išžudyti ir sukūrus zombių, klonų ar kiborgų armiją užkariauti pasaulį.
 Bet pasikartosiu, trečiakursė panelė kurios gana smagų gyvenimėlį mes taip įkarštingai stebime jau seniausiai išmoko šią pamoką - NIEKADA. NESPRĘSK. APIE KNYGĄ. IŠ JOS VIRŠELIO. Šitas saldumas ir šokoladinės, taip sakant "varlytės", galėjo reikšti tik smaugiančią tylą prieš pražūtingą audrą.
 Mažoji taisyklių laužytoja tuojau sugraibė mėgstamiausią plunksną ir nieko nelaukdama palinko rašyti. Baisiausiai nemėgo klausimų aptarinėjimo. Tuo labiau kai jie nėra tokie jau sudėtingi ar įžymūs, kad būtų verti ketvirčio valandos klbėjimo apie juos.
 Daugumą plepalų praleisdama pro ausis, gal kokį vieną kitą žodį ir nugirsdama, kartas nuo karto dirsčiodama į lentą, pasišventusi varnanagė atsitiesė peržvelgdama savo pašlijusį raštą ir pasitrindama po vasaros nuo rašymo atpratusį riešą.
Citata
1. Man visai patinka.
2. Mokymo kuris nejučiomis viską sukimštų į galvas, bet ne tokio kuris verte verstų nekęsti šios pamokos, įdomių, bet ne milžiniškų namų darbų. Nereikia, kad vien pagalvojus apie šį dalyką išdžiūtum grįžęs iš didžiulės audros.
3. (Skaityti 2.) Man tinka viskas ir bet kas, kad tik nebūtų sausas kaip kaitrios vasaros šienas.
4.Datos, tautų praeitis, portretai su skaičiais ir pavardėmis apačioje, karai, menas.

Margo Diuken, 3 kursas, Varno Nagas
Taip, tikrai išsamu - mintyse pati sau sarkastiškai iškošė, bet nevikriai nužingsniavusi į klasės priekį, tyliai padėjo atsakymus ant šūsnio kitų lapų ir nepastebėta pasišalino.
 Vienaip ar kitaip vis tiek visi kada nors mirsime.


(Papildomas taškas už įdomų post'ą)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Hannah von Peach »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

  • I kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Every child is special
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
Kai kurie vaikai jau nešė (arba skraidino) savo darbus ant profesorės stalo, tačiau Eimilės lapas vis dar gulėjo nepaliestas nuo pat tada, kai mažoji baigė rašyti skaičius. Staiga mergaitė pastebėjo greitu žingsniu jos link judančią mokytoją - jos žvilgsnis atrodė kiek sunerimęs. Na dabar tai jau bus - tyliai pagalvojo švilpiukė ir dar labiau nunarino ir taip jau nulenktą galvą. Visgi, priešingai nei manė būsiant Eimė, mokytoja nepyko ir nebarė mažosios, kad toji dar nepradėjo rašyti. Priešingai - geroji profesorė rūpinosi ar mokinei viskas gerai, galbūt ji ko nesuprantanti. Tiesa, pripažinti kas iš tikro buvo ne taip pirmakursei buvo daugiau nei sunku - žinoma, ypatingų vaikų mokyklėlėje beveik visi jos amžiaus vaikai nemokėjo nei rašyti, nei skaityti, tačiau čia, Hogvartse, viskas buvo kitaip. Čia vaikai buvo protingesni, gabesni ir tiesiog geresni. Būtent todėl mažoji taip labai bijojo būti išjuokta, pažeminta, atstumta bendramokslių, kad jau ketino, nors ir skaudančia širdimi, šiai rūpestingai mokytojai pameluoti ir pasakyti, esą ji tiesiog nenori atlikti šios užduoties. Visgi mokinė laiku susiprotėjo, supratusi, kad bet kuriuo atveju gana greitai yla išlys iš maišo. Sukaupusi visą drąsą mažoji tyliai tyliai išlemeno:
-Aš... Aš nemoku piešti žodžių...
Eimilės balsas buvo trukčiojantis ir vos vos girdimas, taigi švilpynės mokinei beliko viltis, jog mokytoja ją išgirdo ir mergaitei nereiks pakartoti šių žeminančių žodžių dar kartą.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #28 Prieš 7 metus »
Hannah laukė Eimilės atsakymo, deja pirmakursė kažko bijodama neišstengė bent išlementi žodžių, kurie jai neleidžia atlikti užduoties. Galop (turbūt sukaupus drąsą) mažoji mergaitė pasakė tokius skaudžius jai žodžius. Eimilė nemoka parašyti žodžių. Ir kodėl gi? Na žinoma, profesorė nėra kalta, kad vaikai nemoka skaityti ar rašyti ir čia nemokančių tikrai nemokins,  bet manė, kad reikia išklausyti visų nuomonės apie magijos istorijos pamokas, todėl sugalvojo kaip tai padaryti su per maža mokine Eimile.
-Eimile, juk žinai, kad ne šita pamoka yra skirta mokytis rašyti, tad ar gali į pateiktus klausimus atsakyti žodžiu? Tuojau juos pakartosiu:  Kokia tavo nuomonė apie būsimas ir šią magijos istorijos pamokas? Kodėl taip galvoji?  Ko tikiesi iš manęs per pamokas šiais mokslo metais? Gal turi kokių pamokų temų pasiūlimų ir/ar pageidavimų?  Pirmi 5 žodžiai kurie iškarto kyla į galvą išgirdus žodį - magijos istorija?-  visus klausimus lėtai išdėstė Hana.
As you swore to God,

*

Mišelė Streikers

Ats: Pirma MI pamoka (Visiems kursams)
« Atsakymas #29 Prieš 7 metus »
Švilpę perliejo šaltukas. Ji vėluoja! Ir  sukubiai pagriebė pargamentą, bei plunksną greitai parašė atsakymus į keturis klausimus.  Šaltą prakaitą pakeitė karščio banga, kuri pasiglemžė visą kūną.Trečiakursė nė nepajuto kaip išraudonavo. Mišelei drebėjo ranka greitai rašant ,juk  tenka skubiai vytis kitus mokinius.

Citata
1. Ankstesnės profesorės pamokos nelabai skirėsi nuo Jūsų vedamos.
2. Norėčiau, kad pamokos būtų įdomios, taip pat "nesukaustytos sausais" faktais.
3. Man tiktų ,bet kokia tema.
4. Hogvartsas, karai, goblinų sukilimai, prisiminimai,magija.

Mišelė Streikers ,III kursas, Švilpynė.

Palikusi plunksną, gulėti ant suolo, švilpė pakilo ir nuskubėjo prie profesorės stalo, melsdamsi, kad pastaroji nepastebėtų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Hannah von Peach »