0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adara Leroux

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 4 metus »
Adara nužingsniavo į astronomijos kabinetą. Aplink buvo tylu ir tamsu, tad mergaitė ėjo susigūžusi. Ji nebuvo baili, tačiau eidama pro vienišą pilį nesijautė jaukiai. Nuėjus nemažą kelio gabalą, Adara suprato, kad aplinkui nesigirdi nei vaikų žingsnių, nei jų keliamo krebždėjimo. Mergaitė ėmė panikuoti, o jos akyse jau tvenkėsi ašaros. Adara tikėjosi, kad būtent ši pamoka taps jos mėgstamiausia, mat prieš keletą metų su drauge kiekvieną naktį eidavo stebėti žvaigždžių. Jos netgi žvaigždėlapius turėjo! Deja, tačiau jos draugė išsikraustė ir nuo tada mergaitė retai stebėdavo dangų. Visgi jai tai labai patiko ir ji tikėjosi iš astronomijos pamokos daug, tačiau dabar viskas atrodė blogai. Mergaitei atrodė, jog į pamoką, greičiausiai, nespėsianti. Aplink nebuvo nieko, ko galėtų paklausti kelio. Net paveikslai atrodė atšiaurūs ir nedraugiški. Po kelių siaubingiausių minučių Adaros gyvenime ji pastebėjo šviesą koridoriaus priekyje. Pribėgusi arčiau ji pamatė vaiduoklį. Mergaitė iš palengvėjimo atsiduso ir paprašė pagalbos. Draugiškas pilies vaiduoklis ją mielai sutiko palydėti iki kabineto. Ten jis ją ir paliko. Adaros krūtinėje iš baimės smarkiai plakė maža širdutė. Giliai įkvėpusi mergaitė nuspaudė durų rankeną. Kaip ir tikėjosi ji vėlavo, tad dauguma sužiuro į ją.
-A-a-atsiprašau,-šiaip ne taip ištarusi pakėlė iš baimės išsiplėtusiais akis į mokytoją. - Aš pasiklydau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Adara Leroux »

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 4 metus »
 Dallifrea apsidžiaugė, kad kažkas pagaliau atkreipė į ją dėmesį. Ji jau nebe pirmą sykį bandė su kažkuo susipažinti, bet tik pirmą kartą jai atsakė. Tai nebuvo panašu į Dallifrėją - įprastai ji sedėdavo tyliai, toliau nuo kitų bendramokslių ir nė negalėdavo pagalvoti apie tai, jog ji turėtų žengti pirmą žingsnį link naujos pažinties, vien tokia mintis ją gąsdindavo. O čia buvo kitaip. Ji net norėjo susipažinti su kitais, tačiau ją arba ignoruodavo, arba piktai su ja kalbėdavo, atstumdavo jos bandymus užmegzti pokalbį.
 Tad juolab ji norėjo susipažinti su mieląja mergyte. Norėjo jai parašyti dar vieną raštelį, bet sutriko pastebėjusi, kaip ji žiūri į raides. Pati Dallifrea panašiu žvilgsniu žiūrėdavo į įvairius cheminius simbolius, keistas formules. Be to, nebeturėjo mažų pergamento skiautelių, o plėšdama nuo ritinio būtų tikrai atkreipusi į savo profesorės dėmesį. Mėgo mokytis, buvo pripratusi pagarbiai elgtis su mokytojais, tad nenorėjo trukdyti vesti pamokos.
 Vis dėlto mažytė nedavė jai ramybės. Dalli vis į ją pažvelgdavo. Na, jai ji priminė vargšą pamestą benamį šuniuką, kuris mylėjo savo šeimininkus, o šie ji išvežė ir išmetė laukan. Dallifrea žinojo, jog palyginimas nėra geriausias, gal pasakiusi ji garsiai būtų labai įžeidusi mergaitę, bet mažytės žvilgsnis buvo lygiai toks pat, kaip tų šuniukų. O klastuolė labai mylėjo šunis.
 Kol mokytoja dar normaliai nepradėjo pamokos, neėmė aiškinti ar bent jau sakyti, kuris atsakymas į jos klausimą yra teisingas, raudonplaukė nusprendė, kad gali tylut tylutėliai pabandyti susidraugauti su Švilpiuke, kurios net vardo nežinojo.
 Staiga prisiminė kuprinėje turėjusi saldainių. Išėmė kelis ir ištiesė delną su "Karvutėmis" suolo kaimynės link.
 - Še, vaišinkis. - nusišypsojo. - Aš Dallifrea, bet gali mane vadinti Dalli. O koks tavo vardas? - tyliai sušnibždėjo.
 Dalli turbūt pirmąsyk gyvenime uždavė tokį klausimą. Žinojo, kad taip žmonės susipažįsta, bet pati niekada neturėjo galimybės ištarti tų žodžių. Tikėjosi, jog jie paveiks kaip burtažodis, kad tai pirmasis burtažodis, kurio ji išmoks.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Dallifrea Galdievette »
credo solo in te grande amore

*

Melody

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 4 metus »
  Vienas geriausių dalykų susijusių su astronomijos pamoka buvo faktas, kad viskas vyko naktį. Gal iš pradžių būna sunku po ilgos darbo dienos dar atsėdėti astronomiją, bet einant laikui ateina ir suvokimas apie visą vakarojimo gėrį, be to profesorė buvo viena geresniųjų ir pastoviųjų.
  Vietoj marškinių, kaklaryšių ir apsiaustų Melody apsirengė ilgarankovę tamsiai žalią palaidinę. Uniformos mokykloje pradėjo darytis ne tokios svarbios ir saugomos senų, "geresnius" laikus prisimenančių profesorių. Tad ketvirtakursė karts nuo karto pamaištaudavo nepaklusdama tam. Ne dėl to, kad buvo klastuolė, paprasčiausiai šią naktį jautėsi tartum norėtų jaustis bent dalele patogiau, net jei ir nuo to nukentėtų balai.
  Užėjusi į klasę pasisveikindama linktelėjo profesorei Evers. Praeitais metais nebuvo baisiai stropi mokinė, nepažada, kad ir šiais bus, bet stengtis buvo verta. Vasaros metu buvo pavarčiusi ir vieną kitą astronomijos knygą, tad gal žinios pravers.
  Įsitaisiusi prie lango Melody pasirėmė smakrą delnu ir prasidėjus pamokai nė nekrustelėjo. Žinoma, uždavus klausimą pasigirdo atsakymų lavinos. Raudonplaukė irgi taip pat stropiai veržėsi įtikti profesoriams pirmuose kursuose, tačiau dabar manė, kad svarbu ką žinai, ne ką puoli dėstyti aplinkiniams. Žinoma, balai neateina iš niekur, bet jei parašys baigiamuosius gerai, turėtų lengvai būti perkelta į aukštesnį kursą.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 4 metus »
   Truputėlį, o gal ir nebetruputėlį išprotėjęs nepastovumo įsikūnijimas, ant pečių rusvomis bangelėmis krintančiais plaukais bei ant vieno peties pakabinta kuprine per ilgu diržu, raudonomis akimis ir dar žinoma, kaip Margo, nusprendusi, kad dėsningumas Varno Nagas - Klastūnynas - Varno Nagas yra visiškai teisingas ir neginčyjamas, prisiekusi sau klusniai lankyti pamokas ir įrodyti visiems, kad jos hipotezė tikrai yra teisinga ir neginčijama, su visai nebloga nuotaika traukė koridoriumi į dar vieną pamoką.
 Neaprašinėsime kiekvieno žingsnio, ant kilimo gulėjusios sagos grožio ar liūdno voro prie palangės, o tuo labiau kaip varniukė paspaudė durų rankeną ir įžengė į klasę bei pataikė ant kažkaip keistai girgždančios lentos grindyse. Vienu žodžiu, visa tai įvyko ar buvo pastebėta trečiakursės, bet galiausiai ji sveika gyva sėdėjo viename iš suolų.
 -Na, žinau, kad burtininkai sukeldami meteorų lietų išreiškia visuotinį džiaugsmą ar pagarbą, pažymi jiems svarbias ir brangias šventes, pamini kokius nors įvykius, bet kuo dar galėtų pasitarnauti šis... Dalykas... Nenutuokiu. Būtent todėl ir sėdžiu čia
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 4 metus »
Kasiopėja klausė mokinių, retkarčiais pasižymėdama šį bei tą užrašinėje. Susibraižytoje lentelėje ji jau buvo susirašiusi mokinių vardus, likę langeliai buvo skirti taškams.
- Taigi, - pagaliau prabilo ji, kai nusileido paskutinė ranka. Užkišusi sruogą už ausies ji skvarbiu žvilgsniu pažvelgė į kiekvieną mokinį. - Meteoritų lietus, kaip ir dauguma sakė, tikrai šiek tiek pastiprina burtininko galias. Kerai būna stipresni, tarkim, įprasta šviesa, kuri atsiranda su Lumos keru būtų kur kas ryškesnė ir didesnė. Jeigu kviečiamas gynėjas - šis būna ryškesnis, nežymiai didesnis, tačiau veikia gerokai stipriau nei įprastomis naktimis, - pasakojo ji, tuo pačiu akimis nužvelgdama klasės plotą. Naktis šįkart buvo vėsi, tad Kasiopėja nedrįso rizikuoti mokinių sveikata. - Bet iš oro jums galia nepastiprės, tam reikalingas dar vienas burtažodis. Šiąnakt mes tai ir darysime, - Kasiopėja pažvelgė į dangų. Jos apskaičiavimais, po kelių minučių turėtų pasirodyti pirmieji meteoritai. - Norėčiau, kad eitumėte į tuščiąją klasės dalį, - ji ranka mostelėjo į klasės galą. - Suolus atstumsiu, kad jums būtų daugiau vietos. Pasiskirstykite į dvi grupes, pirmo - ketvirto kurso mokiniai ir penkto - septinto. Jaunesnieji, jums reikės bandyti lengvesnius burtažodžius, tarkim, tą patį Lumos. Ketvirtakursiai ir trečiakursiai gali apsiimti kiek sudėtingesniais, tačiau pirmakursiai ir antrakursiai tegu apsistoja su pagrindais. Vyresnieji, jūs turėsite kviesti savo gynėjus. Abi grupės, prieš pradėdamos burti, nepamirškit Potestatem burtažodžio - tik su juo jūsų magija pastiprės. Sėkmės, - pabaigė savo litaniją Kasiopėja ir pagaliau visus suolus burtais sustumdė taip, kad mokiniams būtų daugiau vietos.

((Be trijų postų neišeisit. Trečiakursiai ir ketvirtakursiai net pasvajot apie gynėjo kerus nebandot. Imkit kokius vandens paleidimo kerus. JOKIOS UGNIES))

*

Gellyte

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 4 metus »
   Prometėja buvo paskirta į pirmo-ketvirto kurso grupę. Iš pradžių ji atsistojo eilėje antra, bet kažkoks nemandagus berniukas stovėjęs pirmas, net neatsiklausęs pakeitė savo stovėjimo vietą, tad Prometėja liko stovėti pirma.
   Profesorė Evers pirmakursiams uždavė panaudoti Lumos kerus. Prometėja nusprendė nieko nedelsdama pradėti.
   Išpradžių reikejo ištarti burtažodį Potestatem. Jis pastiprina galias.
-Potestatem,- ištarė Prometėja. huh... Tikiuosi gerai ištariau, nes kitaip nesuveiks kitas burtažodis.
-Lumos,- vėl ištarė Prometėja.
   Švieselė įsižiebusi lazdelės gale buvo kaip visada, tikrai neryškesnė.
   Prometėja šiek tiek nusiminė. Ji užleido vietą kitam, o pati atsistojo į eilės galą. Pabandysiu dar kartą.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

 • V kursas
 • *
 • 99
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 4 metus »
Na vėl kerai... - burbėjo sau po nosimi Gvendolina. Man juk sunkiai sekasi! - piktinosi sau viena klastuolės pykčiu. Išsitraukė savo lazdelę ir nuslinko į klasės pusę kurioje rinkosi jos kurso mokiniai. Visi jau praktikavosi kerus, tad mergaitė, kad nestovėtų kaip stulpas taip pat kibo prie darbo. Tai gi ramiai nukreipė žvilgsnį į lazdelė galą ir tarė:
- Potestatem... Lumos. - Ir kaip ji tikėjosi nieko neįvyko tiesiog pasklido įprasta šviesa.
Potestatem Lumos, Potestatem Lumos, Potestatem Lumos - klastuolė tris kartus pakartojo galvoje burtažodžius. Štai ji vėl bando gauti šios dienos rezultatą:
- Potestatem Lumos! - ir vėl, deja, nieko.
Taip ji bandžiusi net 7 kartus pagaliau sugebėjo paryškinti šviesą. Ji pabandžiusi dar tiek pat kartų, gal net daugiau gavo tikrai gerokai plieskiančią šviesą, tačiau manė, kad tai ne pats geriausias variantas.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 4 metus »
Linktelėjusi Adirai ir mirkčiodama išklausiusi profesorės užduotį, Melisa patraukė link jaunesniųjų grupelės į klasės galą. Vos vos pižamos kišenėje sugraibė burtų lazdelę ir pro langą žvilgtelėjo į dangų. Meteoritų lietus jau buvo prasidėjęs, ir tamsiaplaukė nejučiomis šyptelėjo.
- Kaip gaila, kad tokią gražią naktį tūnome kabinete, - labiau pati sau tyliai sumurmėjo.
Dar būtų šaunu nusnausti. Lėtai papurčiusi galvą ir nusižiovavusi, pasipraktikavo mostą ranka.
- Protes... Pala, kas? Protespatem! Aquamenti!
Tačiau Melisa visai nenustebo, kai netyčia apsukta lazdelė tėškė nedidelę srovelę vandens tiesiai sau į veidą, taip aplaistydama ir pižamą. Tamsiaplaukė pradėjo kvatotis - juk vis dėlto tai buvo neblogas pažadinimo būdas. Kiek žvitresniu žvilgsniu stebėjo kitus mokinius, kai ką pavyko ir nugirsti. Jei nori, kad kerai pasisektų, pirmiau turi teisingai ištarti burtažodį ir laikyti lazdelę tinkama puse.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 4 metus »
 Apie tokius kerus Dallifrea nebuvo girdėjus, bet tai jos neglumino. Jai pasirodė keistas kitas faktas - kad per astronomiją jie turi kerėti. Na, argi tam nėra skirta kerėjimo pamoka? Tačiau mergytė žinojo, jog ne ji sprendžia, dera kažko mokytis ar ne, ji viso labo vienuolikmetė mergaitė, pirmąkart išvažiavusi toli nuo tėvų. Tad nusprendė daryti, ką liepta.
 Kuprinėje surado kerėjimų vadovėlį ir pasidomėjo, kaip reikėtų taisyklingai tarti burtažodį. Deja, transkripcijos ji nemokėjo perskaityti, bet bent jau buvo pavaizduota schema, kaip reikia mostelėti burtų lazdele. Truputį papraktikavusi ranką be burtažodžio, stojo į eilę, kurioje susibūrė visi 1-4 kurso mokiniai. Sulaukusi savo eilės, mostelėjo burtų lazdele ir aiškiai tarė:
 - Potestatem! - nieko. Na, bet juk tai nėra "tikri" kerai.... Mergaitei kerai Lumos nepatiko, mat jais kadaise broliai labai ją išgąsdino. Na, bet juk mokytoja neliepė bandyti tik juos... Tik rekomendavo, tai gal nesupyks, jai pabandysiu kitus, nesunkius kerus, kuriuos žinau. Jei nepavyks, tada gal ir Lumos pabandysiu...
Tumpai pasvarsčius, mergaitė nusprendė, kokius kerus nori išbandyti. Atsikosėjo.
 - Avis! - tačiau neįvyko nieko. Dažniausiai mergaitei pavykdavo iššaukti bent kelis paukščiukus, tačiau šįkart net nė vienas paukštis nepasirodė. Mergaitė susikrimto.
 - Potestatem! Avis! - šįkart pasirodė du paukščiai, turbūt žvirbliai. Tačiau nieko neįprasta neįvyko, šitaip buvo išėję daug kartų.
Raudonplaukė susikrimto ir nutarė kitąkart bandyti kitus kerus. O gal šiandien tiesiog ne jos diena.
credo solo in te grande amore

*

zaibas2000

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 4 metus »
Urtė išklausė mokytojos ir kadangi buvo trečiakursė greitai ėmė galvoti kokį burtažodį pasirinkti. Ekspeliarmus būtų gerai, tačiau neturiu į ką nukreipti savo burto, protego? neturiu nuo ko gintis. O, o, o, žinau. Geriausiai tiks accio.
Mergaitė atsistojo prieš meteorus ruošėsi sakyti burtą kai... Ji suvokė jį pamiršusi. Teko bėgti į klasės priekį kur ant lentos buvo parašytas burtažodis.
-Protespatem, Protespatem,- ji pakartojo burtažodį porą kartų, kad tikrai atsimintų ir vėl parbėgo atgal.
Švilpė rimtai žiūrėjo į mokslus todėl smarkiai susikaupė ir užsimerksi mintyse peržvelgė darbo eigą. Ji atsimerkė ir įsispoksojo į meteorus, tada lėtai keldama lazdelę galvoje kartojo abu burtus. Pilnai iškėlusi lazdelę ji sušuko.

*

Neprisijungęs Lumega Terson

 • II kursas
 • *
 • 19
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • The more you care the more you have to lose.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 4 metus »

 Lumega įėjo į klasę ir net nežvilgtelėjus į mokytoją šmurkštelėjo suolan. Mokytoja pasisveikino, tačiau neprisistatė, mergaitė net neįsivaizduoja kas ji tokia, tačiau dar liks daug metų tam išsiaiškint. Blogiausia žinia, kad per pačią pirmą pamoką jie imsis darbo, o Lumega visą naktį nemiegojo.
 Galiausiai mokytoja baigus savo trumpą kalbą uždavė klausimą, kurio Lumega nebūtų niekada atsakius, nes beveik visą likusį laiką gyveno su žiobarais.

((Kas.: Yra toks stebuklingas dalykas kaip taisyklės, kurių reikia laikytis. Patarčiau jas pasiskaityti, ypač apie postų ilgį))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Kasiopėja Evers »
The best things in life:
1. To love.
2. And be loved.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 4 metus »
Melisa porą akirmirkų stebėjo, kaip nuo jos mažais lašeliais varva vanduo. Tačiau koledžų uždirbtų taškų skaičius, kurį dar vakar susidomėjusi analizavo, visai nedžiugino, tad papurčiusi galvą tamsiaplaukė nusprendė, kad reikia pasistengti. Ne tik dėl taurės, bet ir dėl savęs - juk argi ne puiku, kai gerai moki bei supranti mėgstamiausią dalyką?
Taip nutarusi, Melisa kurį laiką dar stebėjo kitų mokinų atliekamus judesius ir įsiklausė į kitų mokinių tariamus burtažodžius, kol galiausiai ir pati nusprendė pamėginti vėl. Iš kuprinės pasiėmusi tuščią skaidrų buteliuką, mergaitė grįžo prie jaunesniųjų grupelės.
- Protestatem, - tarė aiškiai pabrėždama pirmąją t raidę ir įsitikinusi, jog pavojus sušlapti niekam negresia. - Aguamenti!
Iš burtų lazdelės tekanti vandens srovelė užpildė mažesnę pusę buteliuko, ir Melisa buvo įsitikinusi, kad, jei meteoritų lietus sustiprina magiškas galias, vandens tikrai galėjo būti daugiau. Bet ji nenusivylė, tik išgėrė skystį ir šyptelėjo, pasiruošusi mėginti dar kartą.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 358
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 4 metus »
Caroline išsitraukė burtų lazdelę Kaip ten tas burtažodis.. protespa... ne, protestatem... Pagaliau atėjus jos eilei mergaitė visiškai pasitikėdama savimi mostelėjo lazdele, bet išdidumas baigėsi tuo, kad tiesiog lazdelę išmetė ant žemės. Užraudusi grifiukė pakėlė lazdelę, kol niekas į jos apsikvailinimą neatkreipė dėmesio. Vėl kilstelėjo lazdelę ir aiškiai ištarė
 - Protestatem, Lumos,-grifiukė nesitreniravo šitų kerų, bet lazdelės gale įsižiebė šviesa. Caroline džiaugsmą apmalšino tai, kad apsidairius paaiškėjo, jog kitiems mokiniams pavyko daug geriau.Ką gi, nors pavyko ižiebti švieselę... Mergaitė pamėgino tarti aiškiau. Nieko.         
Caroline dažnai viską priimdavo labai asmeniškai, ir kai mintyse iškilo patenkintas pasipūtelės pusseserės veidas sužinojus, jog Caroline nepavyko atlikti paprastučių kerų, mergaitę suėmė toks pyktis, jog ji neištarė, o beveik suriko:
 - Protestatem, Lumos !!!
Šviesa taip žybtelėjo, kad grifiukei ėmė šiek tiek raibti akyse. Visgi kartais sveika pyktelti.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 4 metus »
Su Avis nepavyko, tai gal bent su Lumos pavyks. Nors mergytė tikrai nenorėjo net bandyti šių kerų. Jai vis dar prieš akis kilo baisus prisiminimas iš vaikystės. Jai tada tebuvo šešeri, gal septyneri metukai. Ji su broliais vaikštinėjo po mišką, nors jau buvo sutemę. Staiga už medžio pasirodė baisus vaiduoklis, ir mažylė tiesiog apalpo - taip išsigando. Žinoma, jokio vaiduoklio ten nebuvo. Tai buvo tik Danleris, užsimetęs paprastą baltą paklodę ir šių kerų pagalba pasišvietęs save iš po medžiagos.
 Dalli bandė nuvyti šalin šiuos skaudžius prisiminimus, tačiau jie niekur nenorėjo dėtis. Dalli! Tu gi Klastuolė! Kur tavoji drąsa? Ryžtas? Gal jau baik snarglėtis dėl kvailo brolių pokšto ir susiimk? Juk negali visą gyvenimą bijot paprasčiausių kerų! - barė ji save.
 Kai vėl atėjo jos eilė, jis giliai įkvepė. Pasistengė kuo aiškiau ištarti "Protestatem! Lumos! tačiau pasigirdo tik tylus šnabždesys. Žinoma, kaip ir buvo galima prognozuoti, nieko neįvyko. Nieko ničnieko, nė menkiausio šviesos spindulėlio.
Mergaitės akys jau prisipildė ašarų. Juk ji taip stengėsi! Net nugalėjo pati save, pasipriešindama vaikystės baimei. Tai kodėl nieko nepavyko?
Jau buvo nepradedanti verkti, tačiau rado savy jėgų dar kartą tylutėliai iš savęs išspausti burtažodžius. O dievai! Raudonplaukė taip nustebo, išvydusi ryškią šviesą iš savo burtų lazdelės galo, kad net pargriuvo, užsigaudama už netoliese stovinčio suolo. Žinoma, turbūt susižeidė ir geriausiu atveju jai liks bjaurios mėlynės. Pajudino skaudančią koją. Skauda, bet judinti gali - tai jau gerai. Tačiau šią akimirką ji nekreipė dėmesio į skausmą. Jai pavyko! O tai svarbiausia.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Dallifrea Galdievette »
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 305
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #29 Prieš 4 metus »
Ilgai nelaukusi Adira nužingsniavo prie jaunesnių mokinių būrelio. Nebuvo čia daug vaikų, bet vis vien nedrąsu. Taigi, vos gavusi užduotį trečiakursė dar pastebėjo kitų bandymus ir nusprendė - tikrai naudos Lumos. Juk nebuvo puikiausia mokinė.
-Protestatem,-vos ištiesusi ranką į priekį pasakė. Dabar buvo kito burtažodžio eilė.-Lumos.
Nieko. Tik rankoje pajuto kažkokią nemalonią energijos srovę, lyg žaibą. Net lazdelės galiuke šviesa neįsižiebė. Jei paprasto burtažodžio nemoku, tai kaip aš jį pastiprinsiu?
-Protestatem,-nepasidavė brunetė ir kiek stipriau sučiaupė lūpas.-Lumos.
Dauguma vaikų jau sėkmingai baigė darbą, tik Adira, rodėsi, viena tokia nevykėlė, bandanti paprasčiausią Lumos burtažodį.
Bandydama nusiraminti ji pasirėmė už palangės ir stebėjo kitų vaikų darbus.