0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Pirma pamoka visiems kursams
« Prieš 4 metus »
Kažkodėl visi dalykai greitai baigiasi, tad ir vasaros atostogos per ilgai neužsitęsė (žinoma, nebent mokiniui labai jau patinka mokytis - tuomet vasara turėtų būti tikra kankynė, bet tokių mokinių, tikiu, retenybė). Taigi, dabar krūva Hogvartso moksleivių puvo klasėse, dar šiltai rudens saulei kepinant jų pakaušius, o jiems patiems dar besnaudžiant suoluose. Na, bent jau saulė per astronomiją nekaitins.
-Laba naktis, - vėl pasisveikino profesorė, jau gal trečius ar dvejus metus iš eilės dėstanti astronomiją. Nors ji buvo dar visai jauna, šiame dalyke ji išminties turėjo tikrai nemažai. - Nematau reikalo prisistatinėti, vis tiek dauguma mane jau pažįsta. Šiaip ar taip, kad ir kaip nenorėtumėt, egzaminai patys neišsilaikys, tad jau labai nepykit, kad į mokslą kimbam pačią pirmą pamoką, - kiek kitaip nei įprastai kalbėjo Kasiopėja, nužvelgdama kiekvieną mokinį esantį klasėje. - Jūs visi žinot, mes dažnai lipame ant stogo, tačiau šįsyk pabūsime klasėje, -pridūrė ji, atsiremdama į stalą alkūnėmis, o delnais pasiremdama smakrą. - Na, pasakykit man, kuo gi burtininkams svarbus meteoritų lietus?

*

Gellyte

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
   Prometėja šiek tiek nusiminė išgirdusi, jog ant stogo šiąnakt mokiniai nelips. Na, bet ji nudžiugo galėdama sėdėti čia, astronomijos klasėje. Prometėja labai domėjosi astronomija, yra perskaičiusi daugybę knygų apie tai, o žvaigždžių stebėjimas- neatsiejama jos šeimos gyvenimo dalis. Jie kasnakt vasarą bent po pusvalandį stebi žvaigždes ir aptarinėja kur kokį žvaigždyną mato.
   Tėja nudžiugo išgirdusi tokį lengvą klausimą, bet paskui jos šypsena dingo. Hm... Aš puikiai žinau kas yra meteoritų lietus. Tai yra reiškinys vykstantis kiekvieną rugpjūčio mėnesį kelias dienas, dar kitaip vadinamas Perseidų lietus. Perseidais vadinami meteoritai, rugpjūčio pradžioje lekiantys iš šiaurinės Persėjo žvaigždyno dalies, bla bla bla... Bet kodėl tas lietus svarbus burtininkams? Šiek tiek pagalvojusi Prom nusprendė surizikuoti. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Nors man ir taip negalima šampano...
-Gal burtininkai įgauna daugiau magiškų galių?

*

zaibas2000

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Urtė įėjo į klasę ir tyliai apsižvalgė. Mokytoja jau sėdėjo savo vietoje ir atrodė jos nemato. Mergaitė pasikasė koją ir pamatė bjaurų išbėrimą. Atrodė tarsi kas būtų užkeikęs ją karpų, niežulio ir nubrozdinimo kerais. Ji movė į savo suolą prie lango, antroje eilėje su pačiu geriausiu vaizdu greičiau negu kaukas užuodžia baimę.
Tik prispaudus baisiąją dėmę rudaplaukė išgirdo mokytojos pasisveikinimą ir klausimą apie meteorus.
Švilpė greitai perkratė visą galvoje esančią informaciją apie meteorus ir pasirinko patikimiausią.
-Taigi manau, kad meteorai susiję su burtininkais kokiais nors kerais kurie priverčia prisiminti ką praradus, pametus ar sužinojus. Daug amžių burtininkai laukė meteorų lietaus ir atrodo jo seniai nebuvo. Atrodo bus šiais metais.
Ne visai rišliai užbaigė ji ir atsisuko į mokytoja tikėdamasi bent vieno taško už greičiausiai klaidingą atsakymą. Urtė pastebėjo jog tas baisuoklis ant kojos plečiasi ir nusprendė pamokai pasibaigus drožti į ligoninę.

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Mergaitė iš švilpynės žingsniavo pilies koridoriumi ties astronomijos klasės. Su savimi turėjo termosą su šilta arbata, kadangi naktis bent jos nuomone buvo ne pati šilčiausia. Priėjusi klasės duris antrakursė pasitaisė savo baltą palaidinę ir nuspaudė kabineto rankeną. Vaikai paskui ją plūdo į klasę iš koridoriaus todėl norėdama išvengti grūsties ji nuskuodė ir atsisėdo į pirmą pasitaikiusį suolą galinėse eilėse. Švilpiukė nusibraukė nuo akių savo neklusnius plaukus ir gurkštelėjusi arbatos pradėjo klausytis mokytojos balso. Išgirdusi klausimą ji pradėjo galvoti atsakymą ir pakėlė ranką:
- Galbūt per meteorų lietų burtininkus kaip nors apsaugo meteorų lietus. Jie gali tapti nematomi ar tik per meteorų lietų jie gali naudoti kokį nors burtažodį.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

 • Astronomė
 • ****
 • 243
 • Lytis: Moteris
 • too late, I already found what I was looking for
  • labutis
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Pasipuošusi dar penkių minučių prašančiu veidu ir tamsiai mėlynu chalatu, Melisa tingiai pravėrė kabineto duris, vos pastebimai linktelėjo profesorei ir žingsniavo prie savo pamėgtos vietos. Mergaitės nelaimei ir nuostabai, suolas buvo užimtas, ir ji atsidususi klestelėjo į artimiausiai esantį. Vis dar besimerkiančiomis akimis tamsiaplaukė lėtai ir nerangiai sugraibė iš naujos odinės kuprinės pamokai reikalingus daiktus. Akies krašteliu matė, kad sąsiuvinis po ranka pakliuvo tikrai ne tas, bet dėl to nesusirūpino ir tik dar kartą atsiduso. Norėjo sukniubti ant suolo ir pasnausti iki pamokos, tačiau kažkas viduje neleido. Galbūt žinojimas, kad tos pora malonių minučių bus negailestingai nutrauktos.
Šiais mokslo metais tai buvo pirmoji pamoka, į kurią Melisa teikėsi ateiti. Nors ir po, palyginus su vasara, sunkios dienos ir persivalgymo, ji nenorėjo praleisti mėgstamiausios savo pamokos. Net ir užmiegotomis akimis.
Profesorės klausimas lyg ir turėjo prablaškyti varnanagę, bet taip nenutiko. Tyliai kažką suniurzgėjusi pati sau po nosimi, ji pasitrynė akis ir susiraukė.
- Galbūt jis parodo kelią ar šiaip kryptį, - negarsiai, pavargusiu balsu pratarė sukinėdama ir taip laisvai ant rankos kabantį laikrodį tikėdamasi, kad tai nuvaikys miegus.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

 • V kursas
 • *
 • 99
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
Prasidėjus naujiems mokslo metams Gvendolina jautėsi klaikiai. Ją kankino nemiga, o nuolat primerktos akys ir nulenkta galva tai puikiai bylojo. Ji pasigriebė į ranką Astronomijos vadovėlį ir žingsniavo į klasę. Klasėje kaip ir praeitais metais viešpatavo tapati profesorė. Gvendolinai ji patiko, buvo viena iš jos mėgstamiausių. Mokytoja pasisveikinusi daug nekalbėjo, tiesiog, pareiškė, kad šiais metais teks nemažai paplušėti. Deja, kaip įprasta jie šį kart ant stogo nekeliavo, bet mokytoja tuojau pat paklausė klausimo apie meteoritus.
-Daug apie meteoritus nesu girdėjusi, bet aš manau, kad jie turi kokią nors reikšmę burtažodžiams. Tik tiek apie juos žinau. - Šiaip ne taip išspaudė savo sakinį klastuolė užversdama primerktas akis į lubas ir antru sakiniu lyg užtikrino esanti šalia atsakymo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Gvendolina Linder »

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
 Dallifrea nežinojo, ko tikėtis iš astronomijos pamokų. Vien faktas, jog jos vyko neįprastu laiku - naktį  - ją baugino. Kita vertus, tokia pamoka dieną neturėtų nė menkiausios prasmės, tad logiška, jog pamoką apie žvaigždes vyko naktį. Ji buvo apsirengusi įprastą klastuolių uniformą ir mantiją, tačiau greitai to pasigailėjo, mat jau po pirmų dešimties minučių suole ėmė šalti rankos. Pastebėjo, kad kiti vaikai apsirengę ne taip formaliai - kas pasiėmė su savimi pledą, kas iš vis atėjo su chalatu. Jai tai patiko, juk šitaip atėję į pamokas mokiniai rodo, jog mokykla yra tapusi namais, daugiau nei įprasta mokymo įstaiga.
 Ant suolo mergaitė pasidėjo vadovėlį, pergamentą bei plunksnas. Teleskopui vietos nebeliko, tačiau greitai paaiškėjo, jog jo šiandienos pamoką iš vis turbūt neprireiks, tad Dalli pakabino jį  už kėdės atlošo.
 Išgirdusi profesorės klausimą, ėmė ieškoti atsakymo vadovėlyje. Pakeliui į Hogvartsą vartinėjo mokyklines knygas, tad žinojo, kur reikia ieškoti temos apie meteoritų lietų. Tačiau kiti mokiniai jau buvo pradėję atsakinėti, o ji vis dar ieškojo atsakymo, kurio niekaip negalėjo rasti tarp ilgų pastraipų. Klausimas jai pasirodė kiek sunkus, ypač turint omeny, jog tai pirma astronomijos pamoka pirmakursiams. Pagaliau nedrąsiai pakėlė ranką, atsistojo ir tyliu iš susijaudinimo balseliu prabilo:
 - Manyčiau, meteoritų lietus kažkaip pagelbėja burtininkams. Skaičiau, kad nukritęs meteoritas senovėje buvo laikomas geru ženklu, tai būtų logiška manyti, jog jų lietus stiprina mūsų galias.
 Greitakalbe išpyškinusi atsakymą raudonplaukė atsisėdo į vietą. Staiga jai pasidarė karšta, nors vos prieš kelias akimirkas turėjo trintis delnus, kad šie galutinai nesušaltų. Tiesa, rankos teliko šaltos, bet mergytė pajuto, kaip kaista veidas. Dar po kelių sekundžių ėmė bijoti, jos suskėlė nesąmonė ir dėl jos koledžas gali netekti taškų. Nuleido galvą ir tramdė ašaras, kad niekas nepalaikytų jos silpna, juk tokia nebuvo, nors ir iš pirmo žvilgsnio atrodė. Kelisskart greitai sumirksėjo savo žaliomis akimis ir ašarų pėdsakų kaip nebūta. Pasistengė susikaupti ir klausytis bendramokslių bei mokytojos.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 305
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Į pačią pirmą mokslo metų pamoką Adira atėjo tvarkinga kaip niekada. Na taip, uniformos vakare ji nedėvėjo, bet buvo užsidėjusi mielą rudą megztą megztinį su mažomis sagomis, o kelnės buvo tamsiai mėlynos ir šiek tiek per trumpos.
Ilgai negalvojusi, ji atsisėdo į vietą kurioje teko sėdėti kartą (juk pamokos dažniausiai vykdavo ant stogo), nustebo, kad pamoka vyks patalpoje. Gal ir gerai. Juk vėsu lauke.
Po akimirkos trečiakursė susiprato, kad sėdi visai netoli Melisos, todėl pasisveikino su ja ir nusišypsojo. Tikėjosi, kad ši dar prisimena keistą mergaitę didžiojoje salėje.
-Meteoritų lietus išpildo svajones,-išgirdusi Kasiopėjos klausimą ir gerai apgalvojusi atsakė rudaplaukė. Klasėje kažkodėl buvo vėsoka, Adira net užsisegė megztinį.
Visų mokinių atsakymai buvo savaip skirtingi ir daug protingesni už Floris. Ši net pradėjo panikuoti, kad labai nepataikė ir visi nusijuoks. Bet kiti sėdintys mokiniai tikriausiai net neišgirdo Adiros atsakymo.

*

Neprisijungęs Rokas Sviper

 • V kursas
 • *
 • 294
 • Taškai: 9
 • Lytis: Vyras
 • noriu valgyt, miegot ar verkt
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Rokas atėjo į pamoką. Jam patiko astronomijos pamaoka. Patiko ir šio dalyko profesorė. Na jam betiko dauguma mokytojų išskyrus tą bukagalvį, išprotėjusį Syberg. Varnis atissėdo į suolą prie klasės ir laukė kol prasidės pamoka. Pamoka prasidėjo, mokytoja pradėjo aiškinti apie meteorų lietų. Žinau kas yra meteorų lietus.
 – Kiek pamenu burtininkai labai laukia meteorų lietaus, nes jie panaudoja meteorų prišaukimo užkeikimą ir tada prišaukę meteorus uos surenka ir su jais atlikinėja užkeimus. Yra tokių užkeikimų kuriuos norint atlikti reikia lazdele bakstelti į meteorą ir pasakyti burtažodį, – Pasakė Rokas ir pažiūrėjo į dangų, dėja meteorų lietaus nebuvo.
ada laukė kol mokytoja pasakys teisingą atsakymą.
I think stupid people were put on this planet to test my anger managment skills

*

Neprisijungęs Amelija Melinauskaite

 • I kursas
 • *
 • 13
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Amelija palengva ėjo į Astronomijos kabinetą ir pagaliau į jį atėjo. Atėjusi pasisveikino su mokytoja ir atsisėdo į jau spėtą pamėgti vietą gale ir pradėjo laukti kol prabils mokytoja. Neilgai laukus ji prabilo ir kalbėjo kažką apie tai, kad kaip greitai prabėgo vasara, ir viskas Amelijai atrodė tiesa. Pagaliau mokytoja pasakė klausimą, o Amelija įdėmiai klausėsi. Mokytojai pabaigus prabilo ir mokiniai, bet daug kas pasakė visai pro šalį, bent jau taip manė Amelija. Pagaliau ji pati išdryso pasakyti savo nuomonę ir pakėlė ranką ir negarsiai pasakė:
- Aš pritariu tų nuomonei kurie pasakė, kad yra tokių burtų kurie veikia tik per meteoritų lietų, bet niekas nepasakė, kad yra tokių žolių kurios turi kokią nors galią arba yra veiksmingos tik tada, kai jas nuskini per meteoritų lietų. Ir dar yra eleksyrų kuriuos reikia daryti tik per metoritų lietų,- pabaigė Amelija ir pagalvojo:turbūt nesuklydau.
Ne visada klastuoliai gali būti blogi,
Ne visada varniukai gali būti protingi,
Ne visada švilpinukai gali būti geri,
Ne visada grifiukai gali būti drąsūs.

*

Neprisijungęs Bethany Landworth

 • VI kursas
 • *
 • 256
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • D.W. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Elena drąsiai įžengė į mažytę klasę,ir atsisėdo šalia Dž'ei.
   Mokytojai uždavus klausimą,Elena nusivylė,kad nežinojo atsakymo. ,,Nagi,nagi,kodėl burtininkams svarbus meteoritų lietus? Gal dėl...Ne,tikrai ne...O gal...Ne,šitas irgi netiks...O kaip...Na jau tikrai ne... ''.
   Elena niekaip neišsprendė šio uždavinio,kad ir kaip stengėsi.Paskui ji paklausė Džekės,bet ir Dž'ei nežinojo.
   - Nejaugi nieks nežino atsakymo? Aš taip noriu jį sužinoti! - aimanavo Elena
   - Aš irgi labai noriu sužinoti...nors ne,nenoriu! - nusišaipė Dž'ei
   Elena ,,nusišypsojo'' ir nusisuko.
   Pamoka nebuvo tokia įdomi,kaip Elena tikėjosi,bet ką čia padarysi -magios pasaulyje ne visada yra įdomu...

*

Neprisijungęs Viktorija Stuart

 • III kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Adelaidė nudžiugo sužinojusi, kad šiandienos pamoka vyks klasėje, nes ją jau ėmė miegas, o klasėja daug ramiau nei ant stogo, kuriame švilpauja vėjai. Adelaidė susmuko suole ir patogiau įsitaisė. Išgirdus profesorės klausimą jai teko gerai pamąstyti, nors protas jau buvo mieguistas Adė klausydama kitų mokinių mastė: Aš žinau, kad metioritų lietus veikia vilkolakius ir vampyrus, bet kokia reiksme jis gali turėti burtininkams? Manau, jog yra dvi galimybės jis sustiprina burtininkų galias arba jaus prislopina... Pasirinkusi viena iš variantų, ji nusprendė surizikuoti ir atskinėti:
-Laba naktis,- Pasisveikino ji profesorę Evers,- Manau, kad metioritų lietaus metu burtininkams galios nesustiprėja, o priešingai jos yra prislopinamos.
Atsakiusi mergaitė žiurėjo į profesore ir laukė jos to kaip ji sureguos: gal nusišypsos, o gal ji bus taip suklydusi, kad profesorė pašaipiai nusijuoks. Adelaidė visai nepastebėjo kaip visi miegai išsilakstė.
Don`t cry,because it`s over. Smile,because it happened.

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

 • I kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Every child is special
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Mergaitė vos spėjo ateiti į pamoką, mat labai ilgai klaidžiojo ieškodama kabineto. Išties mažoji pati dar nerado jokios pamokos, tačiau, kaip ir šįkart, jai visada maloniai padėdavo vyresniųjų klasių moksleiviai, ypač švilpiukai. Eimilė džiaugėsi patekusi būtent į švilpynės koledžą, mat vaikai čia buvo itin draugiški ir visada pasiruošę padėti, taigi mažiukė jautėsi kaip namuose. Įžengusi pro duris mergaitė atsisėdo į pirmą pasitaikiusį suolą, mat žinojo, jog tuojau pat turi prasidėti pamoka. Tik vėliau švilpiukė pastebėjo, jog kiek tolėliau sėdi jos naujoji draugė Prom ir kiek pasigailėjo neapsidairiusi ir taip greitai pasirinkusi vietą, tačiau liko ten kur yra. Mokytojai pradėjus pamoką Eimilė baisiai nustebo, mat mokytoja net nepasakė savo vardo. Tikriausiai ji visai nedraugiška ir nemėgsta vaikų - pagalvojo mažiukė ir labai nuliūdo, mat jau buvo turėjusi mokytoją, kuri jos nemėgo ir dėl to labai kentėjo. Mokytoja kalbėjo apie kažkokius egzanus, ar kad ir kaip ten jie vadinosi, tačiau Eimė nesuprato šių žodžių reikšmės. Dar sunkiau tapo viską suprasti, kai tema pakrypo apie kažkokį lietų iš m raidės. Mažoji jautėsi be galo pasimetusi ir nebežinojo ką galvoti, juolab kai klasės draugai vienas po kito ėmė atsakinėti į mokytojos klausimą ir visi tie atsakymai rodėsi tokie protingi ir tikslūs. Mažoji pasijuto kaip tada - seniai seniai, kai dar ėjo į pirmąją savo mokyklą. Nors net ir ten nebuvo taip blogai, mat nors ji ir nesuprato daugelio dalykų, ji vis vien bent daugmaž žinodavo apie ką eina kalba. O dabar... Dabar ji nesuprato nieko. Jaunoji švilpiukė ėmė jaustis tokia netikėle. Ji norėjo būti tokia pat protinga kaip kiti vaikai, tačiau suprato, kad to niekada nebus. Akyse ėmė kauptis ašaros ir mergytė pravirko. Ji pyko ant savęs už tokį baisų kvailumą, pyko ant vaikų, kam jie taip protingai kalba, pyko ant mokytojos, kodėl ji mini tuos neaiškius žodžius, kodėl ji nepasakė savo vardo ir nekalbėjo taip draugiškai, kaip mokytojai jos ankstesnėje mokyklėlėje. Ji norėjo eiti iš čia, dingti kur nors - bet kur, kur nėra jų - protingų vaikų, nedraugiškų mokytojų, nežinomų žodžių. Kur nors, kur ji būtų protinga, kur ji galėtų būti pirma, geriausia. Bent kartą. Bent vieną kartą ji galėtų būti geriausia. Tačiau mažoji nieko nedarė, tik sėdėjo ir verkė. Jos veidelis nusidažė rausva spalva, o iš akių krito maži lietaus lašeliai ir viskas, viskas pasaulyje buvo nebesvarbu.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

 • III kursas
 • *
 • 436
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
 Dallifrea labai nustebo, kai prie jos atsisėdo maža mergaitė, sprendžiant iš uniformos, švilpiukė. Ji jau buvo bemananti, jog mergytė nori su ja susipažinti, bet ji buvo uždususi, taigi, turbūt tiesiog skubėjo į pamoką ir atsisėdo, kur tik buvo vieta. Švilpiukė buvo maža, dar mažesnė už ją pačią; mokytojai pradėjus kalbėti, Dallifrea akies kampeliu pastebėjo, jog ji sutriko. Po kelių minučių Dalli išgirdo tylų garsą, panašų į šuniuko inštimą. Ji pažvelgė į kaimynę ir nustėro pamačiusi, jog mergytė verkia. Jai pasidarė jos labai gaila, ypač, jog pati jautėsi vieniša. Pažiūrėjusi į mergaitę, Dalli iš karto pamiršo apie savo rūpesčius, ji panoro kuo tik gali padėti mergytei. Norėjo užkalbinti ir paklausti, kas atsitiko, tačiau prisibijojo, kad tuo tik dar labiau pravirkdys švilpiukę.
 Trumpai pagalvojusi, Dalli pasiėmė gabalėlį pergamento, gulėjusio ant stalo. Plunksna greitai nupiešė saulytę ir angeliuką. Apačioje savo vaikiška rašysena parašė: "Neverk, saulyte. (mat mažoji jai priminė pirmus pavasarinius saulės spindulius) Kai verki Tu, verkia Tavo angelas sargas. Nusišypsok!"
 Žaliaakė po užrašu dar nupiešė šypsenėlę. Kol mokytoja žiūrėjo į vaiką, bandantį atsakytį į klausimą, Dalli tyliai pastūmėjo raštelį Švilpiukės pusėn. Nusprendė nežiopsoti į ją, nes tai nemandagu, be to, mažytė gali išsigąsti, o Dallifrea to nenorėjo. Ji norėjo pagaliau su kuo nors susidraugauti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Dallifrea Galdievette »
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Eimilė Cult

 • I kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Every child is special
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Mažosios akys dar vis buvo pilnos ašarų ir vaizdas klaikiai liejosi, bet mergaitė galėjo prisiekti, jog matė mažytį lapelį, jos suolo draugės pastumiamą link jos. Eimilė pasistengė nurimti ir nusivaliusi ašaras pažvelgė į tą paslaptingą lapuką. Nors akyse vis dar kaupėsi ašaros ir vaizdas dar liejosi švilpiukė įžiūrėjo nuostabų angeliuką apšviestą dar gražesnės saulutės. Ji matė apačioje nupaišytas raides ir pagalvojo, kad net jos atrodo be galo gražiai. Mergaitė pajautė keistą šilumą, užplūstančią ją nuo kojų iki plaukų galiukų ir pasijautė bemaž laiminga, kad visgi yra čia. Tiesa, pamokos čia visiškai kitokios, mokytojai neprisistato ir kalba nežinomais žodžiais, o vaikai be galo protingi, bet kai kurie draugiški ir labai labai mieli.
- Ačiū, - sušniurkčiojo mažylė ir nužvelgė nepažįstamą mergaitę.
Iš pažiūros ji galėjo būti antrakursė, turėjo nuostabias žalias akis ir buvo apsivilkusi savo koledžo uniformą. Ji tikriausiai labai gera mokinė - pagalvojo Eimė ir pasijuto kiek keistai, kad tokia protinga mergaitė stengėsi dėl jos - tokios kvailos ir netikusios. Ji pabandė nusišypsoti tai nuostabiai dailininkei, tačiau tai, kas gavosi vargiai ar buvo panašu į šypseną.