0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #15 Prieš 6 metus »
Kaip jau turbūt pastebėjote, trečioji šių mokslo metų MI pamoka jau baigta!
Dėkoju visiems dalyvavusiems.:) Vėlgi, nepykite, jeigu Jums atrodė, kad būtent Jūsų atsakymas buvo pats įdomiausias, tačiau man pasirodė kiek kitaip ir aš daugiau taškų skkyriau kažkam kitam. Bet kaip sakoma - kiek žmonių, tiek nuomonių. Na, o štai ir šios pamokos rezultatai:

Mokiniai iš Grifų Gūžtos savo koledžui uždirbo 43 taškus:
1. Klarė Konė Karter - (6×2)+(2×1)+0,5=14,5=15 t.
2. Bethany Landworth - (5×1)+(3×2)=11 t.
3. Kamilė Katauskaitė - (3×1)+(2×0,5)+2=6 t.
4. Caroline Wilding - (2×1)+2=4 t.
4. Claudie Amneta - 2+2=4 t.
5. Žaneta Froz - 0,5+2=2,5=3 t.


Mokinė iš Švilpynės savo koledžui uždirbo 2 taškus:
1. Alisa Faun - 2 t.

Mokiniai iš Varno Nago savo koledžui uždirbo 8 taškus:
1. Melisa Arin - 2 t.
1. Paulina Peledauska - 1+1=2 t.
1. Freya Nyxia Fireblood - 2 t.
2. Kasparas Matas - 1 t.
2. Viviane De La Feunte - 1 t.


Mokiniai iš Klastūnyno savo koledžui uždirbo 7 taškus:
1. Kyla Carrington- (2×1)+2=4 t.
2. Lisette la Claire - 2+1=3 t.


Taigi, dar kartelį ačiū visiems už dalyvavimą ir tikiuosi, kad pasimatysim kitose pamokose!:)

P.S. ar man ir toliau rašyti tokius pamokų rezultatus čia, ar ne? Savo nuomonę parašykite man į asmenines žinutes arba čia. Taip pat, jeigu rasite klaidų (skaičiavimo, arba jeigu Jūsų pavardės/vardai bus parašyti neteisingai), irgi atbėkite į a.ž.
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Charlotte Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 115
  • Lytis: Moteris
  • It is what it is.
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #16 Prieš 6 metus »
Rašinių temos:
,,Ko aš išmokau per šių mokslo metų MI pamokas?"
,,Kodėl burtininkų pasaulyje reikia įvairių tradicijų?"
,,Ar gerai grynakraujams  burtininkams tuoktis su negrynakraujais?"
,,Ar gerai burtininkams dalyvauti Žiobarų rengiamose šventėse/rengiamuose renginiuose?"
Rašinyje turi būti bent 120 žodžių, stenkitės nedaryti skyrybos ir gramatinių klaidų.

RPG temos:
▪Parašyti, kaip surengei šventę ARBA kaip dalyvavai savo/kažkieno kito surengtoje didelio masto šventėje.
Privaloma parašyti: kokio tipo tai šventė (ar kažkoks miesto/kaimo jubiliejus, ar sporto šventė, ar didelis gimtadienis); ką per ją veikėte (bent du dalykus); kuo prasidėjo ir kuo baigėsi ši šventė; kokiam ISTORINIAM įvykiui paminėti ji skirta. Jeigu nebus paminėtas istorinis įvykis, mažinsiu balus. Rašyti, kad ši šventė nėra skirta paminėti kažkokiam istoriniam į įvykiui irgi negalima.
▪Parašyti, kaip surengei kažkokį renginį ARBA kaip dalyvavai savo/kažkieno kito surengtame didelio masto renginyje.
Pvz.: kas nors panašaus į burtininkų Euroviziją. Galite rašyti ir apie Žiobarišką renginį.
Privaloma parašyti: kokiame būtent renginyje dalyvavote (šokių/dainų/komikų/ar dar ko nors konkursas); tai burtininkų ar Žiobarų renginys; aprašyti, kas jame vyko; gal būt šis renginys ką nors simbolizuoja, yra skirtas būtent kokiam nors įvykiui; kas laimėjo ir kaip dėl to jautėtės.
RPG rašykite tiesiai į namų darbams atlikti skirtą langelį, rašykite pagal forumo taisykles, neatskleiskite tikro savo personažo vardo, rašykite Anabelės/Lorenos/Vėtrungės/Aleksandro/Apolo/Salvadoro vardu. Stenkitės nedaryti gramatinių ir skyrybos klaidų, parašykite bent 120 žodžių.

Kūrybinė užduotis:

▪Piešinyje (pieškite kompiuteriu arba ranka, ant paprasto popieriaus lapo) pavaizduokite šių mokslo metų kursą ARBA išsamiai pavaizduokite vieną iš mūsų išmoktų temų. Paveikslėlį atsiųskite man į gmail (chfaun@gmail.com) arba patalpinkite https://postimage.io/ arba https://imgbb.com/ ir nuorodą atsiųskite atlikdami namų darbą.
▪Sukurkite skaidres pristatydami tai, apie ką kalbėjome per šių mokslo metų MI pamokas.
Privalote parašyti apie visas mūsų apkalbėtas temas. Reikia bent 6 skaidrių, neskaitant pradžios (pavadinimo) ir pabaigos (tuščias lapas arba ,,ačiū už dėmesį") skaidrių. Jokiu būdu neatskleiskite savo personažo vardo ir pavardės. Skaidres sukurti galite per ,,PowerPoint'' arba ,,Google Slides''. Atlikdami namų darbą tiesiog parašykite savo gmail, kuriuo man atsiuntėte skaidres. Mano gmail: chfaun@gmail.com
▪Sukurkite dainą arba eilėraštį apie tai, ką išmokote per šių metų MI pamokas.
Reikia bent 8 eilučių, ir būtų gerai, kad nesurašytumėte visko, kaip sakoma, "iš lempos", nors šiek tiek viską surimuokite.

--

Rašant egzaminą (namų darbo pavidalu) pirmoje užduotyje atsidarę nuorodą atlikite testą, o tada atlikdami namų darbą parašykite savo slapyvardį, kurį įrašėte testo pradžioje. Atlikdami antrą užduotį, rašinį/rpg irgi rašykite atlikdami namų darbą, o jeigu atlikinėsite kūrybinę užduotį, piešinį atsiųskite man į gmail arba patalpinkite kažkurioje iš mano parašytų paveikslėlių talpinimo svetainių. Skaidres atsiųskite man į gmail.
Jeigu kils kokių nors neaiškumų, drąsiai rašykite man į  a.ž. Sėkmės!

P.S. Ačiū tiems, kurie šiais mokslo metais lankėt MI pamokas/darėt MI namų darbus!♡
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Charlotte Faun »
"It was worth a wound —
it was worth many wounds —
 to know the depth of loyalty and love which lay behind that cold mask''



*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #17 Prieš 6 metus »
Sveiki gyvi ir negyvi!
Šiemet Magijos Istorijos (toliau, MI) vėl dėstysiu aš – Hannah von Peach. Bus malonu susipažinti su naujokais ir smagu „pamatyti“ senbuvių veidus, kurie nepaliovė lankytis mano pamokose... Šiame įraše pateikta informacija yra svarbi, prašau ją perskaityti iki pat galo. Pakeista VERTINIMO SISTEMA, prašau atkreipti dėmesį. Viskas nustatyta ne manęs, o direktorės Arwen, kad būtų sulygintos mokinių galimybės.

Pamokos:
bandysiu pateikti įvairaus stiliaus (RPG ir laisvojo) pamokų. Stengsiuosi duoti kuo daugiau praktinių užduočių, mažiau teorijos. Pamokos gali vykti grupėmis, poromis, taip pat lauke arba viduje. Dar nuvogiu piktojo Soreno mintį apie kelias pamokas vienu metu. Skirstysiu jas į dvi grupes - I, II, III kursai ir IV, V, VI, VII kursai (arba I ir II bei III, IV, V, VI, VII ir pan.). Taigi...kartais pasitaikys tokių pamokų, kartais ir visiems kursams kartu.

Namų darbai:
po kiekvienos (ar per ją) pamokos, užduosiu namų darbą/us su pasirinktomis užduotimis: punktais, rašiniu, RPG, piešiniais, pastraipa, aprašymu, kūrybinėmis užduotimis ir dar daug kitų. Taip pat gausite ir papildomų.
Taškus mažinsiu už klaidas, taisyklių nesilaikymą, netinkamą namų darbą ir pan. Taškus, kaip papildomus, kurių trūktų iki 10 taškų, pridėsiu už: idėja, ilgį ar/ir originalumą.

Kontroliniai darbai: kiekvienai pamokai pasibaigus, prie namų darbų prisegsiu kontrolinį darbą, apklausos forma. Bus penki klausimai, verti po vieną tašką, ir rašinys, vertas penkių taškų. Arba gali būti tik dešimt klausimų, kurie verti vieno taško. Dar kartais pasirodys ir kitokių variantų. Gerai atlikę užduotis, pelnysite 10 taškų...

Egzaminai: mokslo metų pabaigoje vyks egzaminų savaitė. MI egzaminas pasirodys kaip ir visų (tą pačią dieną), ir baigsis su visais kartu. Užduotys bus įvairios, pagal pageidavimus, kuriuos, jei norėsite, išreikšite asmeninėse žinutėse, nes, kiek girdėjau, dauguma užduočių yra per sunkios.

Išvykos: kas antrais, trečiais arba kiekvienais mokslo metais parengsiu po vieną išvyką į norimą vietą, kurios metu galėsite uždirbti taškų už rašymą. Po 1 tašką. Tai nesiskaitys kaip pamoka, nes taškus skirsiu tik už įrašų skaičių ir įdomius/pirmus/originalius/paskutinius įrašus.

Taškų sumavimas: pasibaigus ir uždarius kiekvieną pamoką, čia (informacijoje) galėsite rasti visus savo susumuotus taškus už pamoką (su paaiškinimais už ką).

Vertinimo sistema:
1) Vienas įrašas pamokoje nebus vertas 0'5 taško, nes ši sistema panaikinta direktorės įsakymu.
2) Už pirmą įrašą, paskutinį įrašą, pirmą įrašą praktikoje, įdomų/originalų įrašą pamokoje/ose nebegalite gauti 1 taško, nes tokie taškų skaičiavimai uždrausti.
3) Už praktiką galite gauti 0-10 taškų, į tai įeis: darbo atlikimas, originalumas, įdomumas, pirmi/paskutiniai įrašai ir visi kriterijai, pagal kuriuos vertinsiu.
4) Tašką (ar daugiau) galiu atimti už iki pamokos galo neištaisytą post'ą, taisyklių nesilaikymą. 5) Papildomų taškų sistema IŠTRINTA - taškų nebepridėsiu pagal šią sistemą: 1000-1t., 1500-2t., 2000-3t., 2500-4t., 3000-5t., 3500-6t., 4000-7t., 4500-8t., 5000-9t., 5500-10t. ir t.t. Daugiau tokių papildomų taškų nebus, bet viskas įeis į tą pamokos 10-tuką.

Taisyklės:
1. Laikytis visų forumo taisyklių ir žemiau pateiktų pamokos taisyklių. Atimsiu tašką, jei iki pamokos galo įrašas bus neištaisytas. Turite žiūrėti gramatiką ir skyrybą.
2. Noriu matyti tolerantiškus, išauklėtus, mandagius ir draugiškus mokinius. Padėkite ir gerbkite vieni kitiems/u. Juk nesunku tarstelti "Labas", "Viso gero", "Ačiū", "Prašau" ir t.t.
3. Jeigu jau einate į mano pamokas, tai einate. Nešvaistykite savo ir mano brangaus laiko savo nesąmonėmis. Rašykite tikslingus ir įdomius įrašus.
4. Namų darbus atlikite taip kaip reikia. Jei nenorite atlikti šios užduoties, tai taip pat nešvaistykite laiko ir jos nedarykite. Jų daryti nėra būtina, bet už netinkamą atlikimą yra baudžiama. Arba darote, arba nedarote.
5. Naudokitės proga kol galite, nes mano pamokose išleisit vaizduotę. Pakelkite triukšmą, bruzdesį pamokoje, išdykaukite, bet nepersistenkite. Galiu parašyti, kad atimu taškus, bet pagal visą vertinimo sistemą – pridedu.

Areštai: arešto metu privalote ateiti į mano kabinetą per artimiausias kelias savaites, kas ten įvyks ir kokia užduotis turėsite atlikti – sužinosite tik atėję. Už neatėjimą atiminėsiu taškus (turite visą mėnesio tarpą). Areštui galite būti paskirti dėl: nedarbą pamokoje, peštynes, barnius su klasės draugais ir triukšmavimą.

Mano pastabos: dažnai po jūsų pamokos įrašais galiu parašyti trumpą žinutę, skelbiančią apie blogai parašytą įrašą arba papildomą tašką už įdomų/originalų/pirmą/ilgą/paskutinį post'ą. Geras žinutes rašysiu purpurine (violetine) spalva, blogas -raudona. Taškai už "blogas žinutes" atimami pabaigoje, jei įrašų iki to laiko neištaisote.

Integruotos arba su kito profesoriaus, mokinio pagalba paruoštos pamokos: vedant pamoką su kitu profesoriumi/-e  dovanosiu tašką už pagalbą kitam jo/jos personažui (jei tokį turi). Jei vesiu pamoką kartu su mokiniu/e, jis be išimčių uždirbs 10 taškų, nebent tikrai nebus stengtasis.

Apklausa:
primenu, kad į mano pamokas užsirašyti nereikia... Atsakymus į klausimus pateikite į a.ž. (asmenines žinutes)
1. Ko šiemet tikitės iš manęs ir pamokų?
2. Kas jus domintų? (Pamokų temos)
3. Jei esat dalyvavę mano pamokose anksčiau – ar turite kokių nusiskundimų/klaidelių/pastebėjimų, kad klaideles pataisius, pamokos taptų geresnės?

Taisyklių nesilaikymas ir šios informacijos nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės. Šį įrašą galiu keisti ar/ir pildyti. P.S. Ačiū, kad balsavote už mane „profesorių įvertinime“. Man jūsų palaikymas ir noras, kad ir toliau likčiau profesorė yra labai svarbus, ačiū (: Tik jūsų dėka aš ir toliau mokysiu jus...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Hannah von Peach »
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #18 Prieš 6 metus »
Labas!
Šiemet Magijos Istorijos (toliau, MI) IR VĖL dėstysiu aš – Hannah von Peach. Labai laukiu naujokų savo pamokose, visus sutinku draugiškai ir maloniai. Taip pat, labai liūdėčiau, jei tarp suolų nerasčiau geriausių savo mokinių nuo pirmųjų mano mokymo metų. Šiame įraše pateikta informacija yra svarbi, prašau ją perskaityti iki pat galo. Pakeista VERTINIMO SISTEMA, prašau atkreipti dėmesį.


Pamokos:
bandysiu pateikti įvairaus stiliaus (RPG ir laisvojo) pamokų. Stengsiuosi duoti kuo daugiau praktinių užduočių, mažiau teorijos. Pamokos gali vykti grupėmis, poromis, taip pat lauke arba viduje. Gali būti ir kelios pamokos vienu metu. Skirstysiu jas į dvi grupes - I, II, III kursai ir IV, V, VI, VII kursai (arba I, II, III, IV, V ir VI, VII, ir pan.). Taigi...kartais pasitaikys tokių pamokų, kartais ir visiems kursams kartu.

Namų darbai:
po kiekvienos (ar per ją) pamokos, užduosiu namų darbą/us su pasirinktomis užduotimis: punktais, rašiniu, RPG, piešiniais, pastraipa, aprašymu, kūrybinėmis užduotimis ir dar daug kitų. Taip pat gausite ir papildomų.
Taškus mažinsiu už klaidas, taisyklių nesilaikymą, netinkamą namų darbą ir pan. Taškus, kaip papildomus, kurių trūktų iki 10 taškų, pridėsiu už: idėja, ilgį ar/ir originalumą.

Kontroliniai darbai: kokiai nors svarbiai pamokai pasibaigus, prie namų darbų prisegsiu kontrolinį darbą, apklausos forma. Bus penki klausimai, verti po vieną tašką, ir rašinys, vertas penkių taškų. Arba gali būti tik dešimt klausimų, kurie verti vieno taško. Dar kartais pasirodys ir kitokių variantų. Gerai atlikę užduotis, pelnysite 10 taškų...

Egzaminai: mokslo metų pabaigoje vyks egzaminų savaitė. MI egzaminas pasirodys kaip ir visų (tą pačią dieną), ir baigsis su visais kartu. Užduotys bus įvairios, pagal pageidavimus, kuriuos, jei norėsite, išreikšite asmeninėse žinutėse, nes, kiek girdėjau, dauguma užduočių yra per sunkios.

Išvykos: kas antrais, trečiais arba kiekvienais mokslo metais parengsiu po vieną išvyką į norimą vietą, kurios metu galėsite uždirbti taškų už rašymą. Tai bus tik viena praktinė užduotis, jokių teorijų. Max 10 taškų.

Taškų sumavimas: pasibaigus ir uždarius kiekvieną pamoką - suskaičiuosiu jūsų taškus, bet kaip atskiro įrašo su paaiškinimais už ką, nepradėsiu.

Vertinimo sistema:
1) Vienas įrašas pamokoje nebus vertas 0'5 taško, nes ši sistema panaikinta direktorės įsakymu.
2) Už pirmą įrašą, paskutinį įrašą, pirmą įrašą praktikoje, įdomų/originalų įrašą pamokoje/ose nebegalite gauti 1 taško, nes tokie taškų skaičiavimai uždrausti.
3) Už praktiką galite gauti 0-10 taškų, į tai įeis: darbo atlikimas, originalumas, įdomumas, pirmi/paskutiniai įrašai ir visi kriterijai, pagal kuriuos vertinsiu.
4) Tašką (ar daugiau) galiu atimti už iki pamokos galo neištaisytą post'ą, taisyklių nesilaikymą. 5) Papildomų taškų sistema IŠTRINTA - taškų nebepridėsiu pagal šią sistemą: 1000-1t., 1500-2t., 2000-3t., 2500-4t., 3000-5t., 3500-6t., 4000-7t., 4500-8t., 5000-9t., 5500-10t. ir t.t. Daugiau tokių papildomų taškų nebus, bet viskas įeis į tą pamokos 12-tuką.
6 ) Per pamoką bus galima uždirbti max 12 taškų.

Taisyklės:
1. Laikytis visų forumo taisyklių ir žemiau pateiktų pamokos taisyklių. Atimsiu tašką, jei iki pamokos galo įrašas bus neištaisytas. Turite žiūrėti gramatiką ir skyrybą.
2. Noriu matyti tolerantiškus, išauklėtus, mandagius ir draugiškus mokinius. Padėkite ir gerbkite vieni kitiems/u. Juk nesunku tarstelti "Labas", "Viso gero", "Ačiū", "Prašau" ir t.t.
3. Jeigu jau einate į mano pamokas, tai einate. Nešvaistykite savo ir mano brangaus laiko savo nesąmonėmis. Rašykite tikslingus ir įdomius įrašus.
4. Namų darbus atlikite taip kaip reikia. Jei nenorite atlikti šios užduoties, tai taip pat nešvaistykite laiko ir jos nedarykite. Jų daryti nėra būtina, bet už netinkamą atlikimą yra baudžiama. Arba darote, arba nedarote.
5. Naudokitės proga kol galite, nes mano pamokose išleisit vaizduotę. Pakelkite triukšmą, bruzdesį pamokoje, išdykaukite, bet nepersistenkite. Galiu parašyti, kad atimu taškus, bet pagal visą vertinimo sistemą – pridedu.

Areštai: arešto metu privalote ateiti į mano kabinetą per artimiausias kelias savaites, kas ten įvyks ir kokia užduotis turėsite atlikti – sužinosite tik atėję. Už neatėjimą atiminėsiu taškus (turite visą mėnesio tarpą). Areštui galite būti paskirti dėl: nedarbą pamokoje, peštynes, barnius su klasės draugais ir triukšmavimą.

Mano pastabos: dažnai po jūsų pamokos įrašais galiu parašyti trumpą žinutę, skelbiančią apie blogai parašytą įrašą arba papildomą tašką už įdomų/originalų/pirmą/ilgą/paskutinį post'ą, kurį vėliau susumuosiu su visomis pamokos užduotimis. Geras žinutes rašysiu purpurine (violetine) spalva, blogas -raudona. Taškai už "blogas žinutes" atimami pabaigoje, jei įrašų iki to laiko neištaisote.

Integruotos arba su kito profesoriaus, mokinio pagalba paruoštos pamokos: vedant pamoką su kitu profesoriumi/-e  dovanosiu tašką už pagalbą kitam jo/jos personažui (jei tokį turi). Jei vesiu pamoką kartu su mokiniu/e, jis be išimčių uždirbs 10 taškų, nebent tikrai nebus stengtasis.

Apklausa:
primenu, kad į mano pamokas užsirašyti nereikia... Atsakymus į klausimus pateikite į a.ž. (asmenines žinutes)
1. Ko šiemet tikitės iš manęs ir pamokų?
2. Kas jus domintų? (Pamokų temos)
3. Jei esat dalyvavę mano pamokose anksčiau – ar turite kokių nusiskundimų/klaidelių/pastebėjimų, kad klaideles pataisius, pamokos taptų geresnės?

Taisyklių nesilaikymas ir šios informacijos nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės. Šį įrašą galiu keisti ar/ir pildyti...
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #19 Prieš 6 metus »
Vyresnėliai (nuo V kurso)!
Pirmoji jūsų pamoka vis dar aktyvi, būtų smagu, jei sudalyvautumėte.
Jei niekas nedalyvaus, pamoka nebus baigta, neatsiras namų darbai.
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #20 Prieš 6 metus »
Labas!Šiemet Magijos Istorijos (toliau, MI) IR VĖL dėstysiu aš – Hannah von Peach. Taigi, kiekvienais mano mokymo metais, šis įrašas nelabai kinta, bet dėl visa ko jį įkeliu ir vėl, ir vėl. Labai laukiu naujokų savo pamokose, visus sutinku draugiškai ir maloniai. Taip pat, labai liūdėčiau, jei tarp suolų nerasčiau geriausių savo mokinių nuo pirmųjų mano mokymo metų. Šiame įraše pateikta informacija yra svarbi, prašau ją perskaityti iki pat galo.

Pamokos:
bandysiu pateikti įvairaus stiliaus (RPG ir laisvojo) pamokų. Stengsiuosi duoti kuo daugiau praktinių užduočių, mažiau teorijos. Pamokos gali vykti grupėmis, poromis, taip pat lauke arba viduje. Gali būti ir kelios pamokos vienu metu.

Namų darbai:
po kiekvienos (ar per ją) pamokos, užduosiu namų darbą/us su pasirinktomis užduotimis: punktais, rašiniu, RPG, piešiniais, pastraipa, aprašymu, kūrybinėmis užduotimis ir dar daug kitų. Taip pat gausite ir papildomų.
Taškus mažinsiu už klaidas, taisyklių nesilaikymą, netinkamą namų darbą ir pan. Taškus, kaip papildomus, kurių trūktų iki 10 taškų, pridėsiu už: idėja, ilgį ar/ir originalumą.

Kontroliniai darbai: kokiai nors svarbiai pamokai pasibaigus, prie namų darbų prisegsiu kontrolinį darbą, apklausos forma. Gerai atlikę užduotis, pelnysite 10 taškų...

Egzaminai: mokslo metų pabaigoje vyks egzaminų savaitė. MI egzaminas pasirodys kaip ir visų (tą pačią dieną), ir baigsis su visais kartu. Užduotys bus įvairios, pagal pageidavimus, kuriuos, jei norėsite, išreikšite asmeninėse žinutėse, nes, kiek girdėjau, dauguma užduočių yra per sunkios.

Vertinimo sistema:
1) Už praktiką galite gauti 0-10 taškų, į tai įeis: darbo atlikimas, originalumas, įdomumas, pirmi/paskutiniai įrašai ir visi kriterijai, pagal kuriuos vertinsiu.
2) Tašką (ar daugiau) galiu atimti už iki pamokos galo neištaisytą post'ą, taisyklių nesilaikymą.
3) Per pamoką bus galima uždirbti max 12 taškų.

Taisyklės:
1. Laikytis visų forumo taisyklių ir žemiau pateiktų pamokos taisyklių. Atimsiu tašką, jei iki pamokos galo įrašas bus neištaisytas. Turite žiūrėti gramatiką ir skyrybą.
2. Noriu matyti tolerantiškus, išauklėtus, mandagius ir draugiškus mokinius. Padėkite ir gerbkite vieni kitiems/u. Juk nesunku tarstelti "Labas", "Viso gero", "Ačiū", "Prašau" ir t.t.
3. Jeigu jau einate į mano pamokas, tai einate. Nešvaistykite savo ir mano brangaus laiko savo nesąmonėmis. Rašykite tikslingus ir įdomius įrašus.
4. Namų darbus atlikite taip kaip reikia. Jei nenorite atlikti šios užduoties, tai taip pat nešvaistykite laiko ir jos nedarykite. Jų daryti nėra būtina, bet už netinkamą atlikimą yra baudžiama. Arba darote, arba nedarote.
5. Naudokitės proga kol galite, nes mano pamokose išleisit vaizduotę. Pakelkite triukšmą, bruzdesį pamokoje, išdykaukite, bet nepersistenkite. Galiu parašyti, kad atimu taškus, bet pagal visą vertinimo sistemą – pridedu.

Areštai: arešto metu privalote ateiti į mano kabinetą per artimiausias kelias savaites, kas ten įvyks ir kokia užduotis turėsite atlikti – sužinosite tik atėję. Už neatėjimą atiminėsiu taškus (turite visą mėnesio tarpą). Areštui galite būti paskirti dėl: nedarbą pamokoje, peštynes, barnius su klasės draugais ir triukšmavimą.

Mano pastabos: dažnai po jūsų pamokos įrašais galiu parašyti trumpą žinutę, skelbiančią apie blogai parašytą įrašą. Jas rašysiu raudona spalva + asmeniškai susisieksiu su jumis, kad žinotumėte ką ir kur taisyti. Taškai už "blogas žinutes" atimami pabaigoje, jei įrašų iki to laiko neištaisote.

Dėmesio:
primenu, kad į mano pamokas užsirašyti nereikia...
Taisyklių nesilaikymas ir šios informacijos nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės. Šį įrašą galiu keisti ar/ir pildyti...
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #21 Prieš 6 metus »
O, labas! Malonu, kad ir vėl esi čia.
Šiemet Magijos Istorijos (toliau, MI) IR VĖL (man atrodo, visiems jau pabodau) dėstysiu aš – Hannah von Peach. Taigi, kiekvienais mano mokymo metais, šis įrašas nelabai kinta, bet dėl visa ko jį įkeliu ir vėl, ir vėl, jog nepamirštumėte svarbiausių pamokos taisyklių ir kitų...dalykų. Labai laukiu naujokų savo pamokose, visus sutinku draugiškai ir maloniai. Šiame įraše pateikta informacija yra svarbi, prašau ją perskaityti iki pat galo.

Pamokos

Bandysiu pateikti įvairaus stiliaus (RPG, laisvojo, integruoto stiliaus) pamokų. Stengsiuosi duoti kuo daugiau praktinių užduočių, mažiau teorijos. Pamokos gali vykti grupėmis, poromis, taip pat lauke arba viduje. Jei turite kokių konkrečių pageidavimų - a.ž.

Namų darbai

Po kiekvienos (ar per ją) pamokos, užduosiu namų darbą/us su pasirinktomis užduotimis: punktais, rašiniu, RPG, kūrybinėmis užduotimis ir dar daug kitų. Taip pat kartais gausite ir papildomų.
Taškus mažinsiu už klaidas, taisyklių nesilaikymą, netinkamą namų darbą ir pan. Taškus, kaip papildomus, kurių trūktų iki 10 taškų, pridėsiu už: idėja, ilgį ar/ir originalumą.

Egzaminai
Mokslo metų pabaigoje vyks egzaminų savaitė. MI egzaminas pasirodys kaip ir visų (tą pačią dieną), ir baigsis su visais kartu. Užduotys bus įvairios, kiek sunkesnės už įprastus namų darbus. Vertinimas išliks toks pat, bet laukelyje kaip komentarą prirašysiu ir procentus, kiek gavote atlikę egzamino užduotis (jei kas nežinojote, tai taip yra vertinami visi egzaminai).

Vertinimo sistema
1) Už praktiką galite gauti 0-10 taškų, į tai įeis: darbo atlikimas, originalumas, įdomumas, pirmi/paskutiniai įrašai ir visi kriterijai, pagal kuriuos vertinsiu.
2) Integruotos pamokos vertinimas priklauso nuo sutarto vertinimo su kitu profesoriu.

Taisyklės
1. Laikytis visų forumo taisyklių ir žemiau pateiktų pamokos taisyklių. Turite žiūrėti gramatiką ir skyrybą.
2. Jeigu jau einate į mano pamokas, tai einate. Nešvaistykite savo ir mano brangaus laiko savo nesąmonėmis. Rašykite tikslingus ir įdomius įrašus.
3. Namų darbus atlikite taip, kaip reikia. Jei nenorite atlikti šios užduoties, tai taip pat nešvaistykite laiko ir jos nedarykite. Jų daryti nėra būtina, bet už netinkamą atlikimą yra baudžiama. Arba darote, arba nedarote.
4. Naudokitės proga kol galite, nes mano pamokose išleisit vaizduotę. Pakelkite triukšmą, bruzdesį pamokoje, išdykaukite, bet nepersistenkite.

Areštai
Arešto metu privalote ateiti į mano kabinetą per artimiausias kelias savaites, kas ten įvyks ir kokia užduotis turėsite atlikti – sužinosite tik atėję. Areštui galite būti paskirti dėl personažo: nedarbą pamokoje, peštynes, barnius su klasės draugais ir triukšmavimą.

Mano pastabos
Dažnai po jūsų pamokos įrašais galiu parašyti trumpą žinutę, skelbiančią apie blogai parašytą įrašą. Jas rašysiu raudona spalva + asmeniškai susisieksiu su jumis, kad žinotumėte ką ir kur taisyti.

Dėmesio
Primenu, kad į mano pamokas užsirašyti nereikia...
Taisyklių nesilaikymas ir šios informacijos nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės. Šį įrašą galiu keisti ar/ir pildyti...
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #22 Prieš 5 metus »
 Dar viena vasara ir dar vienas sezonas, dar vieni mokslo metai ir dar vieni vargai. O gal ir ne vargai, o džiaugsmas, pasirinkti galite patys jūs. Su kiekvienais metais išrenkami nauji bei paliekami seni, sugrąžinami pailsėję sezoną, du, profesoriai. O štai aš ir čia. Bent dar esu, o kol esu, taip sakant, turit nemokamą vizą į magijos istorijos pamokas. Nežinau, kaip su kitais mokytojais, bet aš jūsų laukiu plačiai išskėstomis rankomis ir begaline šypsena.
 Jokios taisyklės nesikeičia, nors ir šiame įraše jų nekartosiu, visada turite jas žinoti ir mokėti bei net pakeltas - kaip daugelis mokytojų šiais laikais sako - vidury nakties, neišlipęs iš patalo, jas išrėžtumėte be jokių tarpų ar klaidų.
 Vertinimas visada ir pas visus vienodas - dešimties taškų sistema. Net nėra reikalo jas primiti, kadangi didžiąją dalį pamokų vis tiek sudaro ne naujokai. O, jei klystu, tai tada tie naujokai pernelyg gudrūs ir viską moką susirasti patys, kad ir ne visi (apsimeskite, kad to nesakiau ar jūs negirdėjote).
 Pamokos, namų darbai - pasistengsiu daryti juos kuo įvairesnius, originalesnius, skirtingus.
 O juk turėtumėte žinoti kokia atsakomybė visad griūna padaryti viską pagal reikalavimus, nekartoti tų pačių, sezonas į sezoną besivejančių klaidų, tad su Jūsų pagalbą, tikiuosi, man pavyks. Visada, jei kyla kokių neaiškumų, galite drąsiai rašyti tiesiai man į žinutes.
 Dar užsiminsiu apie pastabas po jūsų įrašais (tikiuosi jų neteks rašyti, kadangi būsite labai šaunūs mokiniai), šie bus paspalvinti raudona spalvele. O norint ją panaikinti - jūsų užduotis - pataisyti klaideles, kurias padarėte. Viskas, tik tiek.
 Laimingų ir sėkmingų mokslo metų, ir geros atmosferos, naujų draugų, įspūdžių.
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Raven Fitzbert

  • Magijos istorikas
  • ***
  • 62
  • Lytis: Moteris
  • the choice we’ve made, will never be a sacrifice in vain
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #23 Prieš 4 metus »
Sveiki,
noriu jums priminti keletą svarbių dalykų apie dalyvavimą (magijos istorijos) pamokose.

Įrašų reikalavimai:
Pasistenkite žiūrėti į gramatiką ir skyrybą.
Komentarus už taisyklių pažeidimus parašysiu įrašo gale violetine spalva. Jei neištaisysite jų (postų) iki pamokos galo, bus mažinami taškai nuo bendro surinkto taškų kiekio bei bus skiriami tam tikri įspėjimai (pagal forumo taisykles).

Vertinimas:
Jei norite sužinoti, kokius reikalavimus keliu kiekvienos pamokos metu (tas galioja ir namų darbams) parašykite asmeniškai, paaiškinsiu, nes tai kis kiekvieno naujo darbo metu, priklausomai nuo pamokos temos.

Papildomai:
Primenu, kad į mano pamokas užsirašyti nereikia.
Jei reikia papildomos pagalbos jūsų personažui pamokoje ar norite, jog paskirčiau areštą, parašykite asmenine žinute.
Neribokite fantazijos ir originalumo, tačiau ir nepaverskite savo veikėjų vunderkindais.
Taisyklių nesilaikymas ir šios informacijos nežinojimas – neatleidžia nuo atsakomybės. Pasilieku teisę šį įrašą keisti bei pildyti.

Lauksiu pamokose. Sėkmės!
everybody has something, some hidden ability they take for granted. we’re all geniuses, we all have a talent.

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

  • Burtininkas
  • ***
  • 194
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #24 Prieš 4 metus »
Sveiki gyvi!
Kaikurie mane prisimenate kaip buvusią žiobarotyros profesorę, bet likimas mane atvedė ir į magijos istorijos profesores. Taigi, esu naujoji jūsų magijos istorijos profesorė. Kadangi šis kartas bus nepirmasis mano profesorės pareigose, tikiuosi patobulėti. Iš jūsų tikiuosi aktyvaus dalyvavimo magijos istorijos pamokuose bei aktyvaus namų darbų darymo.
O dabar norėčiau priminti keletą punktelių apie dalyvavimą pamokoje.

Pasistenkite neįvelti gramatinių bei skyrybos klaidų.

PASTABOS BUS RAŠOMOS RAUDONA SPALVA!
Jeigu neištaisysite postų iki pamokos galo, bus mažinami taškai nuo bendro surinktų taškų kiekio. (1 taškas)

Papildoma informacija:

• Veikėjai gali ir retkarčiais net turi klysti. Nereikia juos paversti vunderkindais.
• Jeigu norite arešto - kreipkitės į až. Areštai nėra būtini. Neversiu nieko eiti į juos, bet mielai duosiu juos.
• Jeigu ko nors nesuprantate namų darbuose ar pamokose parašykite į až. Stengsiuosi kuo išsamiau papasakoti.
• Namų darbų klaidas galiu paaiškinti tik tada, kai namų darbas būna pasibaigęs.
• Laisvai fantazuokite ir būkite orginalūs.
• Į mano pamokas užsirašyti nereikia.
• Mano pamokose yra leidžiama daryti nesąmones, krėsti pokštus ir šelioti, kol visa tai labai netrugdo profesoriai ar kitiems mokiniams.

TAISYKLIŲ NESILAIKYMAS IR INFORMACIJOS NEŽINOJIMAS NUO ŠIOS ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

Kadangi informaciją gali pildytis, pasilieku pilną teisę pildyti informaciją ir gal net šiek tiek ją pakeisti.

Lauksiu Jūsų savo pamokose!
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Alehandro Murrell

  • Burtininkas
  • ***
  • 194
  • Lytis: Moteris
Ats: Informacija/Skelbimų lenta...
« Atsakymas #25 Prieš 4 metus »
DĖMESIO!

Dėl elektros neturėjimo pamoką pratęsiu rytoj.
Ačiū už supratingumą!
Asmeninė apsauginė ir meilės ekspertė, patarėja – Heidi Mollson (Kleckutis)

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Sveiki mieliausieji!
Priešais jus lenkiasi naujoji Magijos Istorijos mokytoja. Pažadu kuo daugiau įvairovės ir pamokose, ir namų darbuose, o jūs man tuo tarpu pažadėkit laikytis visiems jau šimtą kart kartotų ir perkartotų bendrų taisyklių

PAMOKOS IR KLASĖS DARBAI
•   Šiais metais planuoju dvi RPG ir vieną laisvo tipo pamokas;
•   Pamoka tradiciškai susideda iš teorinės dalies (1-2 klausimų) ir praktinės (postų ilgius ir kiekį dažniausiai patikslinu pamokos pradžioje, tačiau dažniausiai 3 po 600 arba 2 po 1000);
•   Taškus skirsiu už teisingus atsakymus ir pastangas;
•   Labai prašysiu žemesnių kursų mokinių nevaidinti išminčių ir nedaryti visko tobulai, taškus skiriu už originalumą. Žinau, kad labai maga pasirodyti, tačiau spėsit dar.

NAMŲ DARBAI
•   Namų darbai bus 5 (tikrinti tvarkaraštį), 3 susiję su pamokų temomis ir 2 ne;
•   Pasistengsiu namų darbus kurti kuo įvairesnius, jog turėtumėt pasirinkimų. Laukit ir kūrybinių, ir loginių užduočių;

SPALVOS
•   Mėlynai rašau pamokos temą ir pastabas kurias verta prisiminti;
•   Raudonai taisau klaidas po jūsų postais (verta atkreipti dėmesį, nes galite netekti taškų).
Pataisius klaidą galite pastabą ištrinti.
KITA
•   Į pamokas registruotis nereikia;
•   Areštų dažniausiai neskiriu;
•   Į pamokas neveluojama.

Ir visada visada VISADA klauskit ir perklauskit jei ko nesuprantat, daug mieliau atsakysiu A.Ž. bet kokiu paros metu, nei rašysiu Trolius.
Visokeriopos sėkmės, Dora <3

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Sveikučiai,
kad nekiltų nesusipratimų atliekant namų darbus arba rašant pamokose, pateikiu jums vertinimo kriterijus.

Namų darbai
RPG
1.   Atitinka žodžių skaičių – 3
2.   Atitinka RPG stilių – 1
3.   Panaudotas duotas vardas – 1
4.   Tema atitinka – 4
5.   Gramatinis ir stiliaus taisykingumas – 1

RAŠINIAI
1.   Atitinka žodžių skaičių – 3
2.   Tema atitinka – 4
3.   Išlaikyta rašinio struktūra ir stilius (formalus) – 1
4.   Argumentavimas - 1
5.   Gramatinis ir stiliaus taisykingumas – 1

PIEŠIMO UŽDUOTYS (AR KITOS KŪRYBINĖS)
1.   Originalumas – 7
2.   Temos atitikimas – 3

EILĖRAŠČIAI
1.   Pakankamas posmų skaičius – 3
2.   Temos atitikimas – 4
3.   Išlaikytas rimas - 2
4.   Gramatinis ir stiliaus taisykingumas – 1

Pamokos
TEROINĖ DALIS VERTINAMAS PAGAL NUSTATYTAS TAISYKLES
https://interaktyvus.hogvartsas.lt/pagalba/Taisykl%C4%97s#Pamokos

PRAKTINĖ DALIS (RPG)
1.   Atitinka žodžių skaičių – 4
2.   Atlikta arba bent bandyta atikti pamokos užduotis – 3
3.   Gramatinis ir stiliaus taisykingumas – 1
4.   Parašyta refeksija (jei to prašoma) – 1
5.   Originalumas – 1
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Dorotėja Hopes »

*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

  • Burtininkė
  • ***
  • 169
  • Lytis: Moteris
  • Grožis pakeičia tikrovės tekstūrą
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Sveikos mano meilės,
šiais mėtais vėl dėstysių jūsų taip pamėgtą ir aktyviai lankomą Magijos istoriją.
Taisyklės, pamokų ir namų darbų vertinimas išlieka visiškai tokie patys, raginsiu pavažiuoti šiek tiek į viršų ir dar kart atidžiai išsinagrinėti vertinimo kriterijus. Jie jums padės gauti maksimalius rezultatus.

NAUJA INFORMACIJA
  • Šiais metais planuoju tris RPG tipo pamokas, bent viena iš jų dalinsiu pagal temas atskiriems kursams;
  • Namų darbai kai[ įprastai bus 5, vienas jų taip pat bus skirtas skirtingiems kursams;
  • Jei atsiras pageidavimų šiais metais pradėsiu skirti areštus.

Verta prisiminti
  • Raudonai taisau klaidas po jūsų postais, o pataisius klaidą galite pastabą ištrinti, kadangi kitaip netyčia galiu neatkreipti dėmesio;
  • Į pamokas neveluojama;
  • Vieną namų darbų užduotį su vienu personažu galima atlikti tik vieną kartą.

Lauksiu panikos ir nesupratimo kupinų jūsų pelėdų ir didžiausios sėkmės šiais metais.
Dorotėja <3
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Dorotėja Hopes »

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #29 Prieš 2 metus »
A gyvi dar?
Ai nors koks skirtumas? Galit būt ir padvėsę, svarbu į pamokas užsukit.

Nu tai vo, šiemet vėl grįžtu į Hogvartsą profesoriaut, tik ne kaip Danielius (anas kažkur nusibedė ir dingo – nebėr jo, baba), o kaip Danielė! Taigi šiemet bandysiu naują mokslą - Magijos istoriją. Jei kažkam trūksta smegenų suprasti šio mokslo prasmę, tai galit net nežengt pro Magijos istorijos kabineto duris. Nors... Kas žino, turėtų būt įdomiau, nei pas vaiduoklį Binsą, tai gal vis dėl to užeikit.

Truputis informacijos
   Dėl pamokų, tai svarbu žinoti, kad pamokose reikalauju dviejų postų po 1200 simbolių, trijų postų po 900 simbolių arba 4 postų po 600 simbolių.
   Taip pat žinokite, jog pastabas po Jūsų post'ais rašysiu žalsva spalva.
   Bei turėkite omeny, jog taškai, kuriuos skiriu RPG post'uose, gali skirtis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų.
   Ir žinoma, nebijokite pamokose klysti ar pridaryti nesąmonių, tik jei jūsų nesąmonė gali smarkiai paveikti visos pamokos eigą, prašyčiau prieš tai pasitarti su manimi!
   Į pamokas nevėluojame!



Lauksiu Magijos Istorijos pamokose!
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.