0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1544
 • Lytis: Moteris
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #240 Prieš mėnesį »
Vasaris. Tad Dori nėščia vos tris mėnesius, o pilvas buvo toks, tarsi jai tuoj reikėtų gimdyti. Taip atrodė dėl to, kad šiuo metu ji buvo nepaprastai liekna, o ir vaikai, jie viduje augo du. Visai neseniai mergina vaikščiojo basomis, nes norėjo susirgti. Išsiimti vaikų iš pilvo ji vis dėlto nedrįso. Lygiai taip pat, kaip ir nušokti nuo stogo. Tad gal susirgs ir numirs?
Bet dabar jau ji gailėjosi, kad taip pasielgė, nes kojoms pasidarė šalta. Pasišildė jas kerų pagalba. Ir šią akimirką sėdėjo ant apsnigto suoliuko, valgė žiobariškus šokoladukus ir verkė. Norėjo būti meška, nes tada galėtų užmigti žiemos miegu. Aplink mėtėsi šiukšlės iš greito maisto restorano, tamsiaplaukė suvalgė du mėsainius ir didelę porciją gruzdintų bulvyčių. Šiuo metu valgyti tokias nesąmones noras apimdavo staigiai ir netikėtai.
Žmonės į ją žiūrėjo, kai kurie pakalbindavo, bet Mendel siųsdavo juos toli. Vienam net pagrasino durklu, kurį nusipirko birželį. Artėjo valanda, kuomet teks eiti į tą suknistą darbą. Atrodė, kad paprasčiau būtų kristi į pusnį ir nesikelti.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Herbologijos profesorė
 • *
 • 783
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #241 Prieš mėnesį »
Pasinaudojusi proga, kai pamokų nėra, o visi svarbūs reikalai sutvarkyti, Arwen išsiruošė į Londoną apsipirkti. Ji, žinoma, žinojo, kad dalį reikiamų priemonių galima užsisakyti pelėdų paštu, bet kai kuriuos daiktus mieliau pirkti gyvai, juos apžiūrėjus. Ir juk ne visada būtina kažką pirkti! Vien pasivaikščioti po krautuvėles ir apžiūrėti įdomius daiktus, drabužius ar net saldumynus labai smagu!
Apėjusi keletą parduotuvių, prisikrovusi magiškas kišenes smagių daikčiukų iš magiškų ir žiobariškų parduotuvių, Arwen susiruošė užeiti į dar vieną krautuvėlę. Tačiau jos žvilgsnį patraukė matyta figūra. Mergina atrodė nusiminusi, o tai, kad tokiu šaltu oru sėdėjo ant suoliuko, galėjo būti susiję su jos nuotaika. Pakeitusi planus, burtininkė priėjo prie merginos ir švelniai užkalbino:
- Sveika mieloji, galiu prisėsti? Atrodo, kad tau šiuo metu draugija nepamaišytų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1544
 • Lytis: Moteris
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #242 Prieš mėnesį »
Dori galvojo, kad jau būtų metas išsikraustyti iš Sakuros namų. Kiek ji gali kankinti savo draugę tokia siaubinga kompanija? Bet kur reikės gyventi? Mergina privalės susirasti kitą gyvenamąją vietą, o ką ji gali sau leisti iš to vargano atlyginimo? Būtų visai neblogai susirasti savo tikrąją motužėlę ir paklausti, kur ir kaip reikia vogti, pamanė mintyse. O gal keliauti į Delegardžių šeimos dvarą? Bet ten jau tikriausiai viskas bus dar labiau apgriuvę, kad ir burtai sunkiai padės. Be to, Dori būtų baisu ten vykti. O jeigu tie blogi žmonės ir vėl ateis? Nors dar klausimas, kas blogesni. Jie ar mano mama.
Apie tai begalvojant kažkas kreipėsi į tamsiaplaukę. Tai buvo Arwen Evenstar, Hogvartso direktorė ir profesorė. Pamačiusi ją Dori norėjo skradžiai žemę prasmegti. Pajuto didelę gėdą.
- Niekada taip ir nepadėkojau jums, kai užtarėte mane Magijos Ministerijoje, - pasakė aštuoniolikmetė. - Svarstymas po antro kurso. Tikriausiai ir taip buvo aišku, kad nusivažiuosiu, ar ne? - pažiūrėjo į savo pilvą.
Pasidarė neramu, ar direktorė nepasakys to Alanui. Kadangi ji ir profesoriavo, pažinojo mokinius. Tikriausiai matė, jog Dori ir Alanas draugavo. Tikriausiai girdėjo ir tai, kad jiedu išsiskyrė. Nes buvo nemažai spektaklių iš Dori pusės.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Herbologijos profesorė
 • *
 • 783
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #243 Prieš 1 savaitę »
Neatrodė, kad Dori norėtų ja atsikratyti. Nesulaukusi pritarimo, Arwen vis tiek prisėdo. Jos amžiuje reikia naudotis proga, jei tik tokia atsiranda, ir pailsinti kojas. Ji jau buvo pastebėjusi, kad Dori laukiasi, bet nutarė nieko merginai nesakyti. Jei norės, pati apie tai pasisakys. Ragana šiek tiek nustebo, kai Dori prisiminė tą svarstymą Ministerijoje. Panašu, kad jai buvo labai svarbu tai, kad Arwen ją užtarė. Bet ji būtų pasielgusi taip ir su kitu mokiniu. Vaikų ateitis jai svarbiausia, o tokios nereikšmingos detalės kaip šiek tiek nederamas elgesys pamokose tikrai nėra priežastis atimti iš vaiko ateitį.
- Ak, nedėkok. Nieko įspūdingo tą kartą nepadariau. Bet kas būtų pasielgęs taip pat, - nusišypsojo ragana.
Arwen jautė, kad Dori žvelgia į save pernelyg kritiškai. Ji norėjo padėti mergaitei, tereikėjo sugalvoti, kaip prie jos prieiti, kad ši jos neatstumtų.
- Gal galiu kaip nors padėti? Tau turėtų būti šalta, - nužvelgė basas mergaitės kojas.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

 • *****
 • 1544
 • Lytis: Moteris
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #244 Prieš 1 savaitę »
- Padarėte. Jeigu ne jūs, dar tada iš manęs būtų atėmę lazdelę.
O gal būtų buvę geriau? Po velnių, gal tikrai būtų buvę geriau? Mergina apie tai niekuomet nepagalvojo. Tada niekada nebūčiau nudėjusi doksio magiškų gyvūnų priežiūros pamokoje. Rensa niekada nebūtų manęs paskundusi. Ir aš jos nebūčiau bandžiusi išgąsdinti ant skardžio. Ji gyventų.
Kaltė pervėrė Dori širdį. Evenstar atkreipė dėmesį, jog Dori - basa. Tamsiaplaukė garsiai nusikeikė. Ji net pamiršo, jog neavi batų. Kerai šildė.
- Kaip manote, o gal Sakura kerais pasišildydavo kojas? - nei iš šio, nei iš to paklausė. - Tada, kai dar vaikščiodavo basa žiemą?
Dori iš rankinės išsitraukė kojines, kurias apsimovė ir batus, į kuriuos taip pat netrukus įspyrė savo kojas.
- Man niekas negali padėti. Ir niekada negalėjo. Aš esu šito pasaulio klaida, - pasakė Mendel ir pajuto gerklėje gumulą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

 • Hogvartso direktorė & Herbologijos profesorė
 • *
 • 783
 • Lytis: Moteris
 • miau
  • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #245 Prieš 1 savaitę »
Matėsi, kad Dori išties yra dėkinga jai už pasirodymą tame teismo posėdyje. Nors pati Arwen labai to nesureikšmino, bet džiaugėsi, kad viskas susiklostė gerai. Nors ir Dori dabar akivaizdžiai tuo netikėjo, bet ji žinojo, jog ilgainiui viskas susitvarkys.
- Manau, kad ilgą laiką pabuvus basomis, kūnas prie to tiesiog pripranta, - nusišypsojo burtininkė. - Bet tu geriau apsiauk ką nors, kerai ne visada yra patikimas būdas sušilti. Jie gana apgaulingi.
Profesorei buvo graudu žiūrėti, kaip Dori save graužia. Ji labai norėjo padėti, bet mergaitė tam priešinosi. Atrodė, kad, pragyvenusi nemažai metų, Arwen turėjo žinoti, kaip patarti nusiminusiems ir depresijos apimties vaikams, bet kaskart tekdavo ieškoti tinkamų žodžių. Viena netinkama frazė galėtų nulemti vaiko gyvenimą, o ji tikrai to nenorėjo.
- Suprantu, kad nuskambės nuvalkiotai, bet man tu rūpi. Tu esi nuostabi, protinga mergina. Labai noriu, kad ir tu tokią save pamatytum. O visa kita... Su laiku liūdesys praeis ir tikrai pasijausi geriau.