0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #240 Prieš 11 mėnesių »
Vasaris. Tad Dori nėščia vos tris mėnesius, o pilvas buvo toks, tarsi jai tuoj reikėtų gimdyti. Taip atrodė dėl to, kad šiuo metu ji buvo nepaprastai liekna, o ir vaikai, jie viduje augo du. Visai neseniai mergina vaikščiojo basomis, nes norėjo susirgti. Išsiimti vaikų iš pilvo ji vis dėlto nedrįso. Lygiai taip pat, kaip ir nušokti nuo stogo. Tad gal susirgs ir numirs?
Bet dabar jau ji gailėjosi, kad taip pasielgė, nes kojoms pasidarė šalta. Pasišildė jas kerų pagalba. Ir šią akimirką sėdėjo ant apsnigto suoliuko, valgė žiobariškus šokoladukus ir verkė. Norėjo būti meška, nes tada galėtų užmigti žiemos miegu. Aplink mėtėsi šiukšlės iš greito maisto restorano, tamsiaplaukė suvalgė du mėsainius ir didelę porciją gruzdintų bulvyčių. Šiuo metu valgyti tokias nesąmones noras apimdavo staigiai ir netikėtai.
Žmonės į ją žiūrėjo, kai kurie pakalbindavo, bet Mendel siųsdavo juos toli. Vienam net pagrasino durklu, kurį nusipirko birželį. Artėjo valanda, kuomet teks eiti į tą suknistą darbą. Atrodė, kad paprasčiau būtų kristi į pusnį ir nesikelti.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #241 Prieš 11 mėnesių »
Pasinaudojusi proga, kai pamokų nėra, o visi svarbūs reikalai sutvarkyti, Arwen išsiruošė į Londoną apsipirkti. Ji, žinoma, žinojo, kad dalį reikiamų priemonių galima užsisakyti pelėdų paštu, bet kai kuriuos daiktus mieliau pirkti gyvai, juos apžiūrėjus. Ir juk ne visada būtina kažką pirkti! Vien pasivaikščioti po krautuvėles ir apžiūrėti įdomius daiktus, drabužius ar net saldumynus labai smagu!
Apėjusi keletą parduotuvių, prisikrovusi magiškas kišenes smagių daikčiukų iš magiškų ir žiobariškų parduotuvių, Arwen susiruošė užeiti į dar vieną krautuvėlę. Tačiau jos žvilgsnį patraukė matyta figūra. Mergina atrodė nusiminusi, o tai, kad tokiu šaltu oru sėdėjo ant suoliuko, galėjo būti susiję su jos nuotaika. Pakeitusi planus, burtininkė priėjo prie merginos ir švelniai užkalbino:
- Sveika mieloji, galiu prisėsti? Atrodo, kad tau šiuo metu draugija nepamaišytų.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #242 Prieš 11 mėnesių »
Dori galvojo, kad jau būtų metas išsikraustyti iš Sakuros namų. Kiek ji gali kankinti savo draugę tokia siaubinga kompanija? Bet kur reikės gyventi? Mergina privalės susirasti kitą gyvenamąją vietą, o ką ji gali sau leisti iš to vargano atlyginimo? Būtų visai neblogai susirasti savo tikrąją motužėlę ir paklausti, kur ir kaip reikia vogti, pamanė mintyse. O gal keliauti į Delegardžių šeimos dvarą? Bet ten jau tikriausiai viskas bus dar labiau apgriuvę, kad ir burtai sunkiai padės. Be to, Dori būtų baisu ten vykti. O jeigu tie blogi žmonės ir vėl ateis? Nors dar klausimas, kas blogesni. Jie ar mano mama.
Apie tai begalvojant kažkas kreipėsi į tamsiaplaukę. Tai buvo Arwen Evenstar, Hogvartso direktorė ir profesorė. Pamačiusi ją Dori norėjo skradžiai žemę prasmegti. Pajuto didelę gėdą.
- Niekada taip ir nepadėkojau jums, kai užtarėte mane Magijos Ministerijoje, - pasakė aštuoniolikmetė. - Svarstymas po antro kurso. Tikriausiai ir taip buvo aišku, kad nusivažiuosiu, ar ne? - pažiūrėjo į savo pilvą.
Pasidarė neramu, ar direktorė nepasakys to Alanui. Kadangi ji ir profesoriavo, pažinojo mokinius. Tikriausiai matė, jog Dori ir Alanas draugavo. Tikriausiai girdėjo ir tai, kad jiedu išsiskyrė. Nes buvo nemažai spektaklių iš Dori pusės.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #243 Prieš 10 mėnesių »
Neatrodė, kad Dori norėtų ja atsikratyti. Nesulaukusi pritarimo, Arwen vis tiek prisėdo. Jos amžiuje reikia naudotis proga, jei tik tokia atsiranda, ir pailsinti kojas. Ji jau buvo pastebėjusi, kad Dori laukiasi, bet nutarė nieko merginai nesakyti. Jei norės, pati apie tai pasisakys. Ragana šiek tiek nustebo, kai Dori prisiminė tą svarstymą Ministerijoje. Panašu, kad jai buvo labai svarbu tai, kad Arwen ją užtarė. Bet ji būtų pasielgusi taip ir su kitu mokiniu. Vaikų ateitis jai svarbiausia, o tokios nereikšmingos detalės kaip šiek tiek nederamas elgesys pamokose tikrai nėra priežastis atimti iš vaiko ateitį.
- Ak, nedėkok. Nieko įspūdingo tą kartą nepadariau. Bet kas būtų pasielgęs taip pat, - nusišypsojo ragana.
Arwen jautė, kad Dori žvelgia į save pernelyg kritiškai. Ji norėjo padėti mergaitei, tereikėjo sugalvoti, kaip prie jos prieiti, kad ši jos neatstumtų.
- Gal galiu kaip nors padėti? Tau turėtų būti šalta, - nužvelgė basas mergaitės kojas.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #244 Prieš 9 mėnesius »
- Padarėte. Jeigu ne jūs, dar tada iš manęs būtų atėmę lazdelę.
O gal būtų buvę geriau? Po velnių, gal tikrai būtų buvę geriau? Mergina apie tai niekuomet nepagalvojo. Tada niekada nebūčiau nudėjusi doksio magiškų gyvūnų priežiūros pamokoje. Rensa niekada nebūtų manęs paskundusi. Ir aš jos nebūčiau bandžiusi išgąsdinti ant skardžio. Ji gyventų.
Kaltė pervėrė Dori širdį. Evenstar atkreipė dėmesį, jog Dori - basa. Tamsiaplaukė garsiai nusikeikė. Ji net pamiršo, jog neavi batų. Kerai šildė.
- Kaip manote, o gal Sakura kerais pasišildydavo kojas? - nei iš šio, nei iš to paklausė. - Tada, kai dar vaikščiodavo basa žiemą?
Dori iš rankinės išsitraukė kojines, kurias apsimovė ir batus, į kuriuos taip pat netrukus įspyrė savo kojas.
- Man niekas negali padėti. Ir niekada negalėjo. Aš esu šito pasaulio klaida, - pasakė Mendel ir pajuto gerklėje gumulą.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #245 Prieš 9 mėnesius »
Matėsi, kad Dori išties yra dėkinga jai už pasirodymą tame teismo posėdyje. Nors pati Arwen labai to nesureikšmino, bet džiaugėsi, kad viskas susiklostė gerai. Nors ir Dori dabar akivaizdžiai tuo netikėjo, bet ji žinojo, jog ilgainiui viskas susitvarkys.
- Manau, kad ilgą laiką pabuvus basomis, kūnas prie to tiesiog pripranta, - nusišypsojo burtininkė. - Bet tu geriau apsiauk ką nors, kerai ne visada yra patikimas būdas sušilti. Jie gana apgaulingi.
Profesorei buvo graudu žiūrėti, kaip Dori save graužia. Ji labai norėjo padėti, bet mergaitė tam priešinosi. Atrodė, kad, pragyvenusi nemažai metų, Arwen turėjo žinoti, kaip patarti nusiminusiems ir depresijos apimties vaikams, bet kaskart tekdavo ieškoti tinkamų žodžių. Viena netinkama frazė galėtų nulemti vaiko gyvenimą, o ji tikrai to nenorėjo.
- Suprantu, kad nuskambės nuvalkiotai, bet man tu rūpi. Tu esi nuostabi, protinga mergina. Labai noriu, kad ir tu tokią save pamatytum. O visa kita... Su laiku liūdesys praeis ir tikrai pasijausi geriau.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #246 Prieš 7 mėnesius »
Arwen Evenstar pasakė merginai, kad ši jai rūpi. Netrukus iš Dori akių nuriedėjo kelios didžiulės ašaros.
- Bet aš sumoviau savo gyvenimą, - pasakė ji. - Sumoviau viską. Sumoviau draugystę su Alanu, o tada... o tada tai, - parodė sau į pilvą. - Aš... aš... kaip viskas galėjo taip pasisukti? Po velnių, jau geriau nebūčiau buvusi ragana. Tada tikriausiai laiminga gyvenčiau Mendel šeimoje.
Dori nenorėjo skųstis Hogvartso direktorei, jog net neturi kur gyventi. Nenorėjo prašyti pagalbos, nors tikėjo, jog moteris būtų ją suteikusi. Liūdesys buvo viena, o akistata su pragyvenimu - visai kas kita. Tad ji tik linktelėjo tarsi pritardama, jog taip, viskas bus gerai. Nors nebus.
- Profesore, o jūs turite vaikų? - netikėtai išsprūdo klausimas. Apie tai Dori niekada nebuvo pagalvojusi.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #247 Prieš 6 mėnesius »
Norėdama paguosti Dori, profesorė ją apkabino. Visiems kažkada prireikia šilto apkabinimo ir atrodė, kad šį kartą panelė Mendėl to nusipelnė.
- Viską įmanoma išspręsti, tik nenukabink nosies, - drąsino merginą. - Nežinau, kas nutiko tarp tavęs ir Alano, bet neabejoju, kad išsiaiškinsite. Ar jis žino, kad laukiesi?
Arwen žinojo, kad šiai merginai teko nemažai išgyventi, jos globėjai pasitaikė nepavydėtini žmonės, su jais burtininkei teko susitikti prieš keletą metų. Tad net nebandė jų minėti.
- Taip, turiu keletą vaikų, bet, kaip gali numanyti, visi jie užaugo ir išsivaikščiojo savais keliais. Sukūrė savas šeimas. Jauniausieji, dvyniai, dažnai aplanko mane, o kiti tik per didžiąsias šventes pasirodo...

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #248 Prieš 6 mėnesius »
Hogvartso direktorė apkabino Dori. Tą akimirką ji pasijuto lyg mylima. Nors ir žinojo, jog Arwen Evenstar negali jos mylėti. Dori jai yra tik viena iš jos mokyklą baigusių mokinių. Iš tų, kurie nuėjo šunkeliais.
Bet netikėtai tamsiaplaukė atsitraukė nuo direktorės ir išbalo kaip popierius. Nes moteris paminėjo Alaną. Kodėl ji galvoja, kad Dori laukiasi nuo Alano? Tiksliau... tiksliau iš kur ji žino, jog nuo jo?
- Aš laukiuosi ne nuo Alano, - rimtai pasakė. - Mes su Alanu išsiskyrėme dar pavasarį.
Alanas negali sužinoti, jog Dori laukiasi. Jeigu ji susigadino sau gyvenimą, tai nereiškia, jog reikia jį sugadinti ir grifui.
- Jūs turite dvynius? - išpūtė akis Mendel. - O... o jie... jie labai panašūs? Ar jie atrodo vienodi?
Akyse pasimatė susidomėjimas. Juk ir Dori laukėsi dvynių.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #249 Prieš 5 mėnesius »
Arwen paklausus apie Alaną, Dori veidas persimainė. Nors mergina užtikrintai tvirtino, kad laukiasi ne nuo Alano, kažkas čia buvo ne taip. Bet tai ne jos reikalas, todėl tikrai neklausinės. Jei norės, Dori pati pasipasakos. Ji čia tam, kad išklausytų, o ne kamantinėtų ar, juo labiau, teistų.
- Ak, mieloji, aš ir negalvojau, kad vaikas Alano, - drąsinamai šypsojosi. - Tiesiog prisiminiau, kaip jūs bendraudavote, ir pamaniau, gal buvote susitikę ar bendravote. Atleisk, jei priverčiau pasijausti nejaukiai, nenorėjau šito.
Atrodė, kad Dori nustebo išgirdusi apie Arwen jaunėlius.
- Taip, iš penkių vaikų - du jauniausieji dvyniai. Nebloga "dovanėlė", ar ne? - nusijuokė. - Iš išvaizdos jie gana panašūs. Kai buvo maži, sunku buvo atskirti. Ilgainiui jų pomėgiai ėmė skirtis, o tuo pačiu ir pasirenkama apranga ir elgesys. Nors ir nuolat krėsdavo eibes, bet, kaip sakiau, jie dabar vieninteliai mane aplanko.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #250 Prieš 5 mėnesius »
- Viskas gerai, - ramiai atsakė Dori. - Aš, aišku, žinau, kas tėtis, - pabandė nusišypsoti. - Tiesiog jis šiek tiek vyresnis, o aš nesijaučiu pasiruošusi tapti mama, bet įvyko, kaip įvyko.
Tamsiaplaukė nusprendė meluoti. Jai buvo taip suknistai gėda, jog geriausia bus paaiškinti Hogvartso direktorei, kad viskas yra normalu.
- Su Alanu mes seniai nebendraujame, - kuo nerūpestingiau tarė. - Tiek jis man, tiek aš jam esam praeitis.
Širdyje pasijuto skausmas, nes Dori Alaną vis dar beprotiškai mylėjo. Tačiau jis negalėjo sužinoti, kad turės du vaikus. Jis privalėjo baigti Hogvartsą. Ir susirasti normalią merginą, kuri jį vertins. Ne taip, kaip Dori.
Oho, penki vaikai... Aštuoniolikmetė prisiminė ir Dafydd. Jis taip pat turėjo dvynius.
- Iš tiesų tai aš ir laukiuosi dvynių, - dabar jau Dori lūpose atsirado tikras, nors ir menkas, šypsnis.
Ji palietė savo pilvą. Negalėjo suprasti savęs. Akimirkomis norėdavo skradžiai žemę prasmegti, akimirkomis kovoti už save ir tuos du vaikus.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #251 Prieš 5 mėnesius »
- Viskas tvarkoj, tikrai neturi man aiškintis, - nusišypsojo. - Tik noriu, kad būtum laiminga. Tad jei yra kas nors, ką galėčiau dėl tavęs padaryti, būtinai pasakyk.
Išgirdusi, kad ir Dori laukiasi dvynių, Arwen prisiminė savo vaikų gimimą. Aišku, jos dvyniai buvo paskutiniai iš penketo, tad jau patirties turėjo nors vežimu vežk. O ir vyresnieji vaikai padėjo.
- Žinai, su pirmagimiais visada sunkiau, o kai jie iškart du, tuo labiau. Man labai gaila, kad vaikų tėčio nebus šalia. Pagalba rūpinantis vaikais būtų tikrai neprošal.
Iš to, kaip Dori kalbėjo apie vaikų tėvą, neatrodė, kad jai iš tiesų viskas gerai. Bet jeigu ji nusprendė nepasakoti tiesos, tebūnie. Liko tik tikėtis, kad mergina ras, su kuo pasikalbėti.

*

Prisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #252 Prieš 5 mėnesius »
- Ne, viskas gerai. Aš būsiu laiminga, - melavo Dori. Stengėsi, jog balsas skambėtų kuo gyviau. - Man nereikia jokios pagalbos. Vaikų tėtis bus! Jis yra, jis žino. Viskas tikrai gerai.
Ji staiga susičiaupė. Reikėjo neatrodyti ir per daug entuziastingai, tada Arwen Evenstar tikrai nepatikės merginos melu. Iš kitos pusės, Dori nebuvo tikra, ar ji apskritai patikėjo. Ir ar vis dėlto nepasikalbės su Alanu. Arba dar blogiau, net su jos tėvais. Pasiųsiu juos visus ant trijų raidžių, jeigu taip atsitiks, mintyse pagalvojo. Bet vis tiek pasijuto nesaugiai.
Dori atsistojo. Juk galėjo papasakoti šiai gerai moteriai savo situaciją. Galėjo gauti pagalbos. Bet... bet vietoj to gi ėmė vaidinti, kaip viskas gerai. Nors gerai nebuvo. Ir akivaizdžiai. Tačiau Dori nenorėjo jokios pagalbos. Iš nieko. Ne. Jai nieko nereikia.
- Man jau geriau, - tarė ji. - Žinote, hormonai, - dirbtinai nusišypsojo. - Ačiū už pokalbį.
Ji atsisveikino ir nuėjo. Užlindusi už kampo norėjo išsiverkti. O gal skradžiai žemę prasmegti. Kad ir kaip ten bebūtų, pokalbis nebuvo neprasmingas. Dabar Dori galvojo apie Hogvartso direktorės dvynius.

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #253 Prieš 5 mėnesius »
Kad ir kaip Arwen norėjo padėti Dori, ši, akivaizdu, visiškai nenorėjo jos pagalbos. Kaip apmaudu.., galvojo ragana. Jai buvo gaila, kad mergina bando spręsti savo problemas savarankiškai, taip apsisunkindama gyvenimą. Tikėtina, kad kažkada vėliau, galvodama apie šią akimirką, ji supras padariusi klaidą.
- Džiaugiuosi, kad jautiesi geriau, - padrąsinamai šypsojosi. - Nepamiršk, kad bet kada gali į mane kreiptis, jei tik reikės paramos ar pagalbos. Ar tiesiog pasikalbėti. Tavo pelėda mane tikrai ras. Gražios dienos tau, Dori Mendel. Galvosiu apie tave.
Merginai išėjus, burtininkė taip pat pakilo nuo suoliuko. Jau neprisiminė, ką planavo daryti prieš sutikdama Dori, bet dabar tai buvo nebesvarbu. Galvodama apie nepavydėtiną merginos situaciją, ji pasuko į tamsų skersgatvį ir jame iškeliavo oru. Grįžo į pilį.

Ats: Parduotuvių alėja
« Atsakymas #254 Prieš 5 mėnesius »
Šiandien Amelija išėjo pasivaikščioti tik su mamyte. Jautėsi labai keistai, nes vežime nebebuvo vietos sesutei. Kur ji? Šitas dalykas Amelijai visai nepatiko. Be sesutės ji jautėsi nesuprantamai. Tai buvo pirmas kartas, kuomet ji išėjo į lauką be Arielės.
Kadangi tai raudonplaukei nepatiko, ji ėmė zirzti, o paskui ir truputėlį verkti. Prieš pradėdama ašaroti spjovė čiulptuką iš burnos. Ne, tegul mama negalvoja, kad čiulptukas šį kartą pagelbės. Amelija. Nori. Sesės!
Aišku, būdama tokio amžiaus mergytė dar nekalbėjo. Tačiau ji bandė ką nors pasakyti. Būdavo, kad kažkas ir išeidavo. Apsiraminusi tarė:
- Si... se...
Ji norėjo pasakyti, kad nori sesės. Mažylei sesė buvo tarsi jos pačios dalis. Juk jos kartu darydavo viską.