0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elias Andrew Ravengrave

  • Burtininkas
  • ****
  • 258
  • Lytis: Moteris
  • to the wee hours of morning
Antra pamoka visiems kursams
« Prieš 7 metus »
Pamoka vyks non - rpg stiliumi, t.y., postai gali būt trumpi, nebūtina rašyt 600 simbolių ir galit neaprašinėt veikėjų veiksmų, nors jei labai norit, prašom.
Pamoką sudarys klausimai, už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą skiriamas po vienas taškas, laikas, skirtas atsakymui suieškoti ar sugalvoti - viena diena.
Klausimai bus iš apsigynimo nuo juodosios magijos ir juodųjų padarų dalyko, kai kuriems reikės kuo vaizdingesnio atsakymo, iš jūsų galvos, tačiau šitie bus vertinami griežtai ir ne internetinio pobūdžio, t.y., internete apie tai nebus nieko, aš pasirūpinsiu.
Į kitus klausimus atsakymų ieškoti galėsite internete, knygose ir kitur.
Svarbu: kad nebūtų kopijuoklės on faja, taškas bus skiriamas pirmam teisngai atsakiusiam. So, konkurencija on faja insted of kopijuoklė.

Taigi, pirmas šios pamokos klausimas yra toks:


Vandenyje gyvenantis japoniškas demonas Kappa vaizduojamas kaip piktadriai, nors dažniau krečia piktas išdaigas, pasitaiko, kad ežeruose ir upėse skandina gyvūnus ir žmones, grobia ir ėda vaikus. Kappa dažnai vaizduojamas su vėžlio kūnu, snapu ir varlės kojomis, jų oda žvynuota, gelsvo ar žalsvo atspalvio. Kappa ant galvos turi ertmę, kuri visad pripildyta vandens, kuris yra gyvybiškai svarbus. Netekęs jo, Kappa miršta. Šis vandens demonas yra labai stiprus, ištrūkti iš jo nagų, narsų ir panašiai veikiai nėra šansų.

Kaip, nenaudojant fizinės jėgos, nugalėti Kappą?

Užuomina - Japonijoje mandagias manieras vertina net demonai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Gabrielle Salliete Dévertes »
"the gratifying relief of being forgotten"

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
 Reikia išraižyti savo vardą ir gimimo datą agurke ir, kai Kappa jį suvalgys privalės palikti jus ramybėje.

Neteisinga!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Gabrielle Salliete Dévertes »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
Reikia žemai nusilenkti Kappa'i,  mandagumo apsėstas demonas turės atkartoti šį gestą ir vanduo išsilies iš jo galvoje esančios ertmės palikdamas jį merdėti.


Jėėė, teisingai! Taškas!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Firielė Lučiena Pilkoji »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Zara D'arco

  • I kursas
  • *
  • 7
  • Taškai:
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Sakoma,kad kappos bijo fejerverku,taigi galima panaudoti juos,bet aš dar esu girdėjus jog juos puikiai nuramina spurgos...

Oh, nepataikei.. Beje, teisingas atsakymas jau yra, tad net jeigu būtum atsakiusi gerai, visteik nieko negautum...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Firielė Lučiena Pilkoji »

*

Neprisijungęs Elias Andrew Ravengrave

  • Burtininkas
  • ****
  • 258
  • Lytis: Moteris
  • to the wee hours of morning
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
Taigi. Taio jau greičiau ne klausimas, o kūrybinė užduotis. Pateiksiu angliškus pavadinimus (jie dar neturi vertimo) ir lietuviškus aprašymus gyvūnų, pturėsite kuo gražiau ir tiksliau išversti pavadinimą. Už kiekvieną pavadinimą, jeigu jis gražus ir tikslus, gausite po tašką. Taigi:

Hidebehind - tai yra naktinė, miške gyvenanti lyg ir šmėkla, labai pavojinga. Kaip rodo pavadinimas, ji gali išsikreipti ir pasislėpti beveik už bet ko, stebėdama ir kėsindamasi į paprastų žmonių gyvybes. Joks žiobaras neturi galimybės išlikti gyvas po susidūrimo su Hidebehind, tik burtininkai ir raganos yra pajėgūs suiremti ir nugalėti.

Pukwudgie - Šiaurės Amerikoje gyvenantis pilkas, nedidelis padaras su didelėm ausim, tolima giminė Europos goblinams. Pukwudgie yra nužmus, žmonių nemėgstantis, nepriklausomas padaras, dažnai medžioja žmones ir kitus padarus su nuodingomis strėlėmis, mėgsta gudrauti.

Šįkart nebus neteisingų atsakymų, vaizduotė vertinama, tikslumas taip pat.
"the gratifying relief of being forgotten"

*

Neprisijungęs Alisa Faun

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
  • Lost in a world that doesn't exist
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
Hidebehind galbūt galima išversti kaip Slapė, o pukwudgie galbūt kaip pilkaausis.

Taškas! Dėl to pilkaausio, tai nelabai originalu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Firielė Lučiena Pilkoji »

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Hidebehind - Klosčius, Pakampis, Dumsus, Vinklas.

Pukwudgie - Kropa, Medėjas, Palvas.

Galūnės gali keistis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Hidebehind galima išversti kaip - Slinkas, Slankas.
Pukwudgie galima išversti kaip- Strėlis.

*

Neprisijungęs Karen Hale

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Hidebehind - svirklis, drūmas.
Pukwudgie - vudžis, rėtris, vlerostimas.