0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Karen Hale

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams!
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Karen sunerimo. Ji juk toks nedrąsus žmogus... Nah, aš tikrai išsisuksiu. Ji greitai pasislėpė už storos knygos ir apsimetė jog skaito. Pakėlus šiek tiek galvą, apžvelgia lėtai klasę. Visi kiti neatrodo tokie sunerimę kaip ji. Karen ir vėl pažiūrėjo į tą neįdomia knygą, kuri yra jos plano dalis. Tiesiog skaitysiu. Apsimesiu, jog buvau labai įsigilinusi ir kai galiausiai atsiras vienas likęs mokinys, aš prisistatysiu. Paprasta. Ji nusišypsojo sau. Metu metus ji slapstėsi nuo bet kokio dėmesio, ar kokių kitų panašių situacijų su nepažįstamais žmonėmis, kaip ir čia. Nors kartais ji taip trokšta būti drąsi ir pastebėta. Karen įkvepia ir iškvepia, bandydama susikaupti į savo planą. Ji nenori supykdyti mokytojo, bet ir nenori prisipažinti kad bijo naujų pažinčių. Mokytojas neatrodo toks piktas,manau. Ir vėl susinervino pagalvojus apie pasekmes. Dėl tokių permainingų minčių turbūt ji draugų čia niekada nesusiras,bet pakeisti to niekas negali. Galiausiai Karen Hale stipriai suspaudė knyga ir pradėjo įtemptai skaityti. Skaitė taip, kad net susiraukė bedarydama tai.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: Antra pamoka visiems kursams!
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Profesoriui Posey baigus taukšti Ginta pradėjo žvalgytis po klasę. Su kuo gi man dirbti kartu? Ir štai Tauškalės akys užkliuvo už atrodo gan kuklios mergaitės. Galbūt užkalbinsiu ją. Sėdi viena. Gal sutiks... Mergaitė jai buvo nematyta, turbūt pirmakursė. Atsistojusi nuo suolo Ginta priėjo prie jos ir tarė:
- Sveika,- maloniai šyptelėjo,- gal norėtum pamokoje dirbti kartu?- Viltingai paklausė,- beje, aš- Ginta. Ginta Tauškalė. Tai kaip? Ar sutinki būti mano kompanionė?- Ir nusijuokė.
Ginta stovėjo šalia jos ir laukė kol ji prabils. Tai truko neilgai (nors Tauškalei tai priminė amžinybę). Ir štai iš labai gražios tamsių plaukų savininkės lūpų "išsirito" žodžiai kurių Ginta ir laukė.

*

Neprisijungęs Karen Hale

  • I kursas
  • *
  • 6
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams!
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Karen susikaupti nesisekė, todėl tiesiog žiūrėjo į knygos puslapių skaičių. Tas skaičius ją lyg hipnotizavo, tarsi būtu koks garsiai tiksintis laikrodukas. Turbūt tai nuo miego trukumo, nes namuose ji miegodavo labai ilgai. Tada Hale pajuto vėjo plūstelėjimą ir atsipeikėjus pažvelgė į prisiartinusi žmogų. Tai buvo mergina su miela šypsena. Karen pasimetus pažiūrėjo į ją. Kai ji ją užkalbino, ji nieko nelaukus atsakė : - Labas, malonu susipažinti, aš Karen Hale. Pirmakursė ,- Karen pažiūrėjo į ją lyg apgailestautų, kadangi nelabai kas mėgsta pirmakursių.,- Ir taip, mielai su tavim dirbsiu. ,- ji palinksėjo du kartus išsišiepus lyg gautu kokį saldainį.

*

Neprisijungęs Gvendolina Linder

  • V kursas
  • *
  • 100
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Antra pamoka visiems kursams!
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Gvendolina buvo tikras pavyzdys kiekvienam mokiniui. Niekada nevėluodavo, turėdavo visas knygas bei priemones, sveikinosi su visais profesoriais, būdavo su tvarkinga uniforma. Štai ir kerėjimo pamokoje kur ji neturi suolo draugo pas vieną gražiausių mokyklos mokytojų ji neprarasdavo savitvardos, nesvajodavo, o buvo susitelkusi į dėstomą medžiagą. Šiandien jie nagrinėjo nesudėtingus Wingardium leviosa ir Levicorpus kerus. Profesoriui baigus aiškinti apie kerus jis paliepė susirasti sau porą. Klastūnyno mergaitė suglumo. Ji nebuvo populiari ir daug draugų neturėjo, bendravo tik su keliais bendraamžiais iš Klastūnyno, todėl manė, kad galbūt susiras naują draugą ar draugę. Atsistojo nuo savo vienišės stalo ir ieškojo laisvo mokinio prie kurio galėtų prieiti ir užkalbinti. Apsidairius po klasę, lengvai rankai palietus jos petį ji išvydo greičiausiai jau tą žmogų su kuriuo bus pora šioje pamokoje.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Gvendolina Linder »

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Ats: Antra pamoka visiems kursams!
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Sugirgždėjo sunkios medinės klasės kėdės. Kiek stumdėsi suolai , užgožiami klegančių mokinių. Pats profesorius visus iki vieno atidžiai išnagrinėjo, išstudijavo jų bruožus. Iš tolo prie stalo stebėjęs juodaplaukis sužiūro į laikrodėlius. Beje, atsirado ir trečias laikrodėlis. Kuris rodydavo kiek liko minučių iki pamokos galo. Pažvelgęs kiek susiraukė. Velnias, vėl šį kartą nespėjome. Tiek to. Kitą kartą arba per egzaminus atsiskaitysim. Kas ko ir kiek vertas. Ką girdėjo, ką išmoko. Sau kiek nusišypsojęs jis išgirdo suskambantį šaižiu garsu skambutį. Profesorius kiek mindžiodamas ant grindų galiausiai prabilo:
- Na, ką sveikinu. Per jus jūs nespėjot padaryt ko ketinot. Už tai atsigriebsim egzamine, - šaltai nusišypsojo ir pridūrė. - O dabar marš iš klasės.
Vėl klasėj pasigirdo vaitojimas, dundesys, klegėjimas. Netrukus ir trepsėjimai. Kantriai palaukęs kai paskutinis mokinys išėjo - uždarė taipogi duris už savęs. Bei užrakino ir išėjo savo keliais.