0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekas nėra tobulas
Tualetai
« Prieš 7 metus »
Paklaidžiojus ilguoju bei siauruoju, tačiau iškabinėtais didžiaisiais portretais koridoriumi, atrandi tualetus skirtus moteriškos lyties atstovėms. Šalia buvo vyriškos lyties atstovų tualetas. Jie niekuom net nesiskyrė. Nebent, kad vyrų tualetuose buvo daug ko pripaišyta, prirašyta. O pas moteris, švaru, tačiau dulkių pilna. Sienos taip pat buvo išklotos plytelėmis, bet jau žalios spalvos. O grindys - baltos spalvos plytelėmis. Kabinos buvo mėlynos spalvos, jokiu būdu, ne baltais. Nes tada atrodytų jog jie gyvena ligoninėje kur viskas aplinkui balta. Tad vyriausybė nusprendė jog vaikų namai turėtų būti spalvingi, kad teiktų džiaugsmo vaikams ir jaunimui. Kuriuos paliko tėvai arba pabėgo nuo jų. Tualetų įėjimus ir įšėjimus puošė tamsiai kaštoninės spalvos durys. Jos puikiai buvo suteptos, tad nesigirdėjo jokių girgždėjimų, cypqvimų ir dar bala žino ko.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
 Visai neseniai Liucija grįžo iš Hogvartso, o jau spėjo pasiilgti pilies. Pasiilgo nuostabaus maisto (ypač keksiukų, kuriuos nukniaukdavo iš virtuvės), draugiškų bendrakoledžių ir dažniausiai įdomių pamokų. Dabar jai liko tik lagaminas su daiktais, kurių nevalia pamatyti žiobarams, ir prisiminimai.
 Vakare, visiems vaikams sugulus ir vaikų namų šviesoms užgesus, Liucija tyliai atsidarė lagaminą ir išsitraukė Kerėjimo vadovėlį. Net jei ir negali naudoti magijos už mokyklos ribų, sugrįžti į pilį skaitant teoriją buvo visai įmanoma.
 Tyliai basomis kojomis nušlepsėjusi iki tualetų, mergaitė pasislėpė paskutinėje kabinoje. Tokioje situacijoje mažas žibintuvėlis, nukniauktas iš kažko, pravertė, mat beveik aklinoje tamsoje buvo beveik neįmanoma skaityti. Atsivertusi vadovėlį, Liucija nukreipė šviesos spindulį į knygą ir pasinėrė į Kerėjimo pagrindus.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Vaikų namai Heidi nebuvo pati maloniausia vieta. Nors ir buvo čia vos kelias dienas bet nuo pat pradžių nemėgo šios vietos, jai tai buvo lyg stotelė prieš tikrąjį pragarą. Kelios merginos dar buvo bandžiusios ją kalbinti, bet mergina pasakiusi keletą žodžių, kurie būdavo atsakymai į klausimus, pasišalindavo. Naktis - prasidėjo trečioji naktis čia, vos ne lygiai prieš dvi paras atsibeldė prie šių durų ir nors ne iškarto, bet po kiek laiko buvo įleista į vidų. Šviesos po truputį geso, bet josios vis dar neėmė miegas, o gulėti lovoje taip pat nesinorėjo, tad išlindusi iš po šiltų patalų išlėto patraukė koridoriaus link. Keliaujant kažkas bandė šauktis ją vardu, bet tamsiaplaukė neatsiliepė, o gal visą tai tebuvo jos galvoje sukurtos fantazijos.
Girgždėdamos durys prasivėrė ir Heidi iš lėto, po truputį patraukė koridoriumi, klebendindama durų rankenas ir stebėdama ar jos atsivers. Koridoriaus galas po truputį artėjo, bet po kol kas nei vienos iš durų nenuvedė kažkur kitur negu miegamieji. Nors ir kaip bebūtų gaila mergina nieko nerado, bet į jos galvą ėmė lysti pykčio apimtos mintys kurios lyg ir bandė su ja kalbėtis ir priversti kažką daryti. Kadangi nenujautė kada ims klykti norėdama jų atsikratyti tamsiaplaukė patraukė į vietą kur manė, kad bus geriausia - į tualetą.
Paskui save kiek galėdama sandariau užvėrusi duris krito ant žemės ir ėmė klykti. Šis klykimas Heidi priminė tą dieną kuomet sužinojo, kad vienintelė jos šeima mirė. Atrodė, kad balsas iš galvos po truputį dingsta, bet vos jai sustojus įkvėpti oro jis vėl grįždavo. Tad dabar kaip niekada anksčiau, reikėjo su kažkuo pasikalbėti, kad jis kaip nors dingtų iš josios galvos.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
 Ilgą laiką girdėjosi tik tylus vadovėlio puslapių šiurenimas ir Liucijos kvėpavimas. Prisiminimai apie pirmus pavykusius burtažodžius, nesvarbu, kad jie buvo visai paprastučiai, šildė švilpę iš vidaus. Taip, kad ir kas nutiktų, jos viduje visuomet slypės ta magijos kibirkštėlė, kurią tik reikėjo mokėti pasiekti ir suvaldyti. Daugiau netyčia sudegintų popierių pasaulyje nereikia.
 Prasivėrus tualeto durims, Liucija krūptelėjo ir sulaikė kvėpavimą. Mergaitės mintyse jau sukosi šimtas ir viena priežastis, kodėl ji sėdi naktį tualete su kažkokia keista knyga. Bet tų pasiteisinimų nereikėjo, mat kad ir kas sutrukdė šios vietos ramybę, netrukus krito ant žemės ir pradėjo klykti. Išgąsdinta, Liucija aiktelėjo ir išmetė vadovėlį iš rankų. Šis praslydo pro kabinos durų apačią ir dabar labai negražiai buvo prieinamas tam, kas čia įsiveržė. Užgesinusi žibintuvėlį ir pasislėpusi jį pižamos kišenėje, Liucija pasilenkė ir, bandydama ignoruoti nepažįstamosios klyksmus, pažvelgė pro plyšį tarp grindų ir durų. Ant žemės buvo visai neseniai atvykusi nepažįstama mergaitė. Susirūpinusi dėl jos, baltaplaukė atidarė duris ir prilėkusi prie naujokės užčiaupė jai burną.
-Ššš... Tu nori, kad mus pagautų ir po to visą savaitę reikėtų valyti tualetus?-labai rimtai sušnabždėjo Liucija, tikėdamasi, kad jokia auklėtoja naujokės klyksmo neišgirdo,-Aš Liucija. Koks tavo vardas?
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Kažkas bumptelėjo ant grindų, bet dabar tai nebuvo svarbu, dabar svarbiausia buvo pašalinti balsą iš galvos. Nors ir neturėjo to daryti, bet pakėlė galvą ir žvilgtelėjo, tenai mėtėsi nedidelis stačiakampio gretasienio formos daiktas. Greičiausiai tai buvo kokia nors knyga, nors dėl šito ji negalėjo būti tikra. Viskas vyko greitai, vos ne iškarto po to kai ji žvilgtelėjo į knygą, prasivėrė vienos iš tualetų kabinų durys ir pro jas išlindo kita, nepažįstama mergina. Šioji vos ne iš karto ėmėsi merginos raminimo, tad tai padėjo pašalinti balsus iš galvos, o ir klyksmai nustojo. Heidi nelabai girdėjo ką šneka, bet kažko daryti su tualetais nelabai norėjo, o dar labiau visą savaitę. Balsas po truputį lūžinėjo norint pratarti keletą paprastų žodžių, bet šiaip ne taip pavyko tai padaryti:
 -Sveika, aš Heidi. Atsiprašau, kad klykiau, tiesiog nesugalvojau kito būdo kaip pašalinti balsą tūnojusį mano galvoje ir, kad išgąsdinau tave.
Tamsiaplaukė nežinojo ką dar galėtų pasakyti, o ir nelabai norėjosi kažką daugiau sakyti, nes balso beveik nebejautė, kas reiškė mažiau kalbų, nors tokio dalyko ir norėjosi dabar. Heidi norėjosi ir verkti, ir džiaugtis, vien dėl to, nes pagaliau rado kažką su kuo galėjo pasikalbėti, bet tie visi įvykiai ją vertė liūdėti ir skleisti neigiamas emocijas. Tyla tęsėsi, tad mergina paklausė kiek keistoko klausimo, bet jis turėjo tikti bent kažkiek palaikyti pokalbį:
 -Kas ten per daiktas? -mestelėjo ranka į vis dar ant žemės besivoliojantį daiktą.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
 Mergaitei nustojus klykti, Liucija patraukė nuo jos burnos delną ir nusivalė jį į savo rožinės pižamos su fėjomis kelnes. Stengdamasi išlaikyti neutralią veido išraišką, švilpė klausėsi nepažįstamosios. O štai va dabar ir būtų pravertęs tas raminamasis eliksyras, kurio hilerė duodavo penktakursiams ir septintakursiams prieš egzaminus. Tačiau dabar teko pasinaudoti technikai giliai įkvėpk-iškvėpk, apie kurią skaitė kažkokiame žiobariškame žurnale parduotuvėje.
-Malonu susipažinti,-linktelėjo Liucija. Jai kažkas su galva negerai. Balsai galvoje? Tikrai reiktų apsilankyti pas gydytojus. Tarp mergaičių nusitęsė nemaloni tyla, kurią sulaužė Heidi. Prisiminusi vadovėlį, Liucija pašoko ant kojų ir pripuolė prie knygos. Savininkiškai prisispaudusi ją prie krūtinės, besigindama atšovė:
-Knyga. Parsivežiau iš mokyklos. Ji... Fantastinė. Viskas, ką čia rastum, netikra,-bandė suktis iš padėties baltaplaukė. Nenorėjo, kad kokia žiobarė atsiverstų vadovėlį ir pradėtų skaitinėti apie skirtingus judesius lazdele bei burtažodžius. Būtų katastrofa ne tik tuo, kad tai pažeistų Slaptumo statutą, bet ir todėl, kad Liucija tikrai būtų įskųsta auklėtojoms ir vadovėlį matytų kaip savo tėvus.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Laikas slinko, o Heidi vis dar nesuprato kaip viskas gali taip greitai keistis. Vos prieš kiek mažiau nei dešimtį minučių ją buvo apėmęs smalsumas, tuomet visą tai perėjo į išgąstį, o dabar jis kiek apmažėjo, bet tebeliko tvyroti ore aplink ją. Mergina nesitikėjo tokios reakcijos dėl šitokio paprasto klausimo, tad tai kiek išgąsdino ją ir privertė susimąstyti kodėl ji taip persigando. Aiškiai matėsi, kad viskas ką sako mergina yra netiesa, na nebent vos vienas, o gal ir keli dalykai. Kodėl ji nenori parodyti kaip ji pati sakė fantastinės knygos? Na nemanau, kad tenai yra kažkas ko nebūtų galima pamatyti paprasto žmogaus akiai. Nebent ji užsiiminėja kokiais nors ritualais ir nenori, kad kažkas apie tai sužinotų.
 -O kas toje fantastinėje knygoje, kurioje viskas ką rasčiau yra netikra?
Tamsiaplaukė tamsoje bandė įžiūrėti kas parašyta ant knygos viršelio, bet dėl ne kokio apšvietimo to negalėjo padaryti. Su kiekviena sekunde smalsumas vis didėjo, bet jo dabar nebuvo įmanoma patenkinti iki tol kol kokia nors šviesa neapšvies bent jau autoriaus ar paveikslėlio. Ir štai, neaiškus šviesos šaltinis iš lauko trumpą akimirką apšvietė judvi, taipogi apšviesdamas ir knygos viršelį.
 -Kerėjimas? -lyg sau, lyg Liucijai pasakė tamsiaplaukė. -Tu taipogi esi burtininkė? -šis klausimas jau buvo skirtas beveik nepažįstamai merginai.
Dabar Heidi galvoje kilo dar daugiau klausimų, bet sumanė palikti juos bent šiek tiek laiko ramybėje, galbūt šioji pati atsakys į juos.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
 Tvirtai prispaudusi vadovėlį prie krūtinės, Liucija įtariai žiūrėjo į Heidi, mintyse kurdama visokius pabėgimo planus. Basomis kojomis stovėdama ant ne itin švarių tualeto plytelių, mergaitė nusipurtė. Vasaros pradžioje papulti į auklėtojų nemalonę visai nenorėjo - ir taip jau gyvenimas šiame pragariškame pastate buvo sunkus.
-Ten... Jeigu nesi skaičiuosi istorijos, nesuprasi. Nesigilink,-bandė gintis Liucija. Gatve pravažiavo automobilis, keliomis sekundėmis savo šviesomis apakindamas baltaplaukę. Kai tamsoje stovinti Heidi vėl išryškėjo, nuskambėjo klausimas, kurio mergaitė nesitikėjo. Liucijos akys išsiplėtė ir ji aiktelėjo.
-Tu irgi? O. Kuriame koledže tu? Kažkaip nepastebėjau stotyje tavęs. Kaip tu papuolei į vaikų namus? Ar tu irgi pirmakurse? Kokia tavo lazdelė?-iš mergaitės pasipylė klausimų lavina, kol ji, susipratusi, kad kalba labai garsiai, nutilo.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Judviejų kūnai glūdėjo viens priešais kitą, ko negalėjai pasakyti apie jų esybes. Galbūt Liucija ir buvo visa čia, savo kūnu, siela ir krauju, bet su Heidi to negalėjai pasakyti. Čia, šiame tualete buvo tik merginos kūnas ir kraujas, kuris nebūdavo atiduodamas nuodėmėms atleisti ir to nebuvo daroma jos atminimui, na bent po kolkas, trečioji dalis lakiojo kažkur toli, net nemanydama grįžti, na bent kol jos labai nereikės. Vos tik buvo užduoti klausimai, siela iš lėto prasiskverbė pro kūną gaubiančius audinius ir grįžo į savo pradinę būseną, kad ir kokia ji tenai būtų buvusi.
 -Taip, -lėtai ir ramiai pradėjo dėlioti sakinius tamsiaplaukė. -Aš esu burtininkė, bet deja dar nesu buvusi Hogvartse, tad savaime suprantama Paskirstymo kepurė manęs dar nepaskyrė į jokį koledžą. Na, o dėl lazdelės tai nelabai ir žinau. Jeigu nemaišau, tai ji pati padaryta iš gebenės medžio, o daugiau atmintis neleidžia prisiminti, -kiek nutilusi palaukė kol bent jos smegenys suvirškins pačios jos pasakytus žodžius ir tęsė toliau. -O tu kokiame koledže mokaisi? Kaip pats Hogvartsas?
Būsima klastuolė jau norėjo baigti kalbėti, kai prisiminė kitą klausimą, apie kurį nelabai norėjosi kalbėtis. Mergina bandė sulaikyti akyse neužsiliekančias ašaras, bet jos po truputi ėmė šliaužti skruostu ir kristi ant šaltų grindų. Neilgai trukus pasigirdo tylus kūkčiojimas, o po jo ašarų jau nebebuvo įmanoma sustabdyti. Dabar Heidi tenorėjo kažko, kas kažkaip sugebėtų ją paguosti ir nuraminti.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
 Heidi atrodė kažkokia išplaukusi, tarsi jos smegenys, prikabintos prie kūno plonu nervų siūlu, būtų išskridę į mezosferą. Liucija jau norėjo mergaitę papurtyti, kad šį sugrįžtų, bet to neprireikė ir Heidi pati nusileido į žemę. Klausydamasi mergaitės atsakymų, švilpė atidžiai ją stebėjo, kad jeigu Heidi sumanytų nusiversti, ji spėtų ją pagauti.
-Tavo abu tėvai burtininkai?-nutilusi susiprato, kad toks klausimas tikrai nebuvo geras. Kad ir kas jos tėvai, Heidi dabar vaikų namuose - akivaizdu, kad artimųjų neturi. Bet Liucijos tėtis vis dar gyvas. Mergaitė tikėjo, kad vieną dieną jie susitiks ir vėl gyvens kartu. Heidi nežinia ko susigraudino ir pradėjo verkti. Liucija priėjo prie mergaitės ir apsikabino ją. Guodžiamai glostydama nugarą, baltaplaukė kalbėjo, bandydama nukreipti Heidi mintis:
-Aš? Ai, mane paskyrė į švilpynę. O Hogvartsas... Na, Hogvartsas man patinka labiau nei šita... Vieta. Bendrakoledžiai visai draugiški ir ten labai skanus maistas, o ir indų nereikia plauti. Reikia tik pasikloti lovą ir nusinešti nešvarius rūbus. Dar dažnai padedu Ligoninės sparne, tai kokius buteliukus rūšiuoju ar surašau kiek ko yra. Hilerė pamokė šiek tiek tai kartais jai padedu. Arba tiesiog pakalbinu ligonius. Heidi, į kokį koledžą norėtum papulti? Kokia pamoka tave labiausiai domina? Galėčiau parodyti vadovėlį ir papasakoti ką žinau.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Kūkčiodama Heidi šiaip ne taip išgirdo nei šiokį, nei tokį klausimą.
 -Taip, -vienu žodžiu atsakė mergaitė.
Tuoj po jų ji paskendo Liucijos glėbyje, na gal ir nelabai paskendo, kai jos buvo panašaus sudėjimo. Šitame RPG dar būsimai klastuolei, net buvo kilęs klausimas ar švilpė pasiekia savo rankas jai už nugaros. Tamsiaplaukė klausėsi dar beveik nepažįstamosios pasakojimo apie Hogvartsą ir po truputį, kas kiekviena sekunde raminosi. Šiai uždavus pora klausimų Heidi teko šiek tiek pagalvoti, nes ji buvo girdėjusi vos apie kelias pamokas, na, o kitas iš dalies numanė.
 -Apie koledžą net nenumanau, bet tikriausiai norėčiau patekti į Švilpynę ar Varno nagą. Na dar Klastūnynas būtų visai nieko, bet Grifų Gūžta manęs kažkaip nevilioja, -galbūt atsakydama į šitą klausimą ir kiek išsiplėtė, bet neėmė šito į galvą ir ėmė atsakinėti į kitą. -Tikriausiai tai būtu Herbologija, kadangi dar gyvendama su tėvais nuo ankstyvos vaikystės užsiiminėjau ūkio reikalas, tad šis pomėgis ir liko iki dabar, -kol laukė kokių nors naujų žinių mergaitė sumanė užklausti tų pačių klausimų kurie buvo suformuluoti kiek kitokia tvarka. -O į kokį koledžą tu norėjai papulti? Kokia tavo mėgstamiausia pamoka po pirmų metų mokslų? Neprailgsta laikas ten - pilyje?
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
 Liucija suprato Heidi. Mergaitė dar pati kuo puikiausiai prisiminė, kaip jai trūko šeimos, net paprasto žmogiško kontakto. Todėl ji leido Heidi ją apsikabinti, dar pati prisitraukė arčiau. Baltaplaukei taip norėjosi pasakyti, kad viskas bus gerai, kad burtininkai dažniau pasiima vaikus iš vaikų namų nei žiobarai, kad Hogvartse jai patiks, kad ten - jos namai. Bet Liucija tylėjo ir klausėsi. Dabar tai buvo svarbiau.
-Jeigu patinka herbologija, turbūt patiks ir magiškų gyvūnų priežiūra. Gal net ir nuodai ir vaistai, bet ten... Ten reikia dalies talento ir daug darbo. Na, mano mama mokėsi Drumštrange, o tėtis tik kelius metus praleido Hogvartse dėl šeimos nesutarimų. Tada jį į Klastūnyną paskyrė lygtais. Tad nelabai kažką ir žinojau apie Angliją ir koledžus. Išvis nelabai supratau, kodėl reikia skirstyti mokinius. O pamokos visos įdomios, na, gal magijos istorija nelabai, dar ateities būrimas kažkaip nesiseka, astronomija kažkokia pieva, o žiobarotyra tiesiog nuobodu. Gal patinka irgi herbologija, dar kokie nuodai ir vaistai bei kerėjimas. Ir pilyje laikas prabėga taip greitai, kad net nepastebi, kad jau laikas išvažiuoti! Maistas irgi pasakiškas, daug visokių slaptų vietelių - kai atvažiuosi būtinai aprodysiu visas, kurias žinau! Ak, tikiuosi, kad papulsi į Švilpynę. Tada galėtume kartu ruošti namų darbus bendrajame kambaryje ir kniaukti iš virtuvės keksiukus...
 Supratusi, kad visai nusivažiavo į lankas, Liucija atsitraukė.
-Kaip jautiesi?-susirūpinusi paklausė mergaitės.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Heidi klausėsi Liucijos balso ir po truputį rimo su mintimi, kad visas šis Balso dalykas buvo vienkartinis, o buvimas kartu su baltaplauke daugkartinio naudojimo dalykas. Šiuo momentu mergina netgi džiaugėsi, kad buvo išvyta iš namų ir sugebėjo atsidurti šiuose vaikų namuose, bet tuo pačiu ir liūdėjo, nes paliko namus kuriuose praleido visą savo gyvenimą. Bet užvis liūdniausia buvo palikti pačios susikurtą darželį, kuris šiuo metu tikriausiai po truputį ėmė baisėti arba jau buvo sunaikintas net nepriėjęs šios stadijos. Maža ašarėlė pabandė bėgti iš ašarų liaukų, bet buvo grubiai įtraukta atgal. Ne, dabar ne vieta ir ne laikas verkti mintyse save subarė būsima klastuolė. Švilpei paklausus tamsiaplaukės kaip ji jaučiasi šioji ne iš karto susiprotėjo, kad klausimas skirtas jai, tad tarp klausimo ir atsakymo įsitvirojo nelabai faina tyla.
 -Geriau negu prieš tai, -šyptelėjo Heidi.
Stojo tyla kurią reikėjo kažkaip pradanginti, bet mergaitė net nenumanė kaip tai reiktų padaryti ar kaip pradėti tai daryti.
 -O gal gali ką papasakoti apie kiekvieną koledžą?
Būsima klastuolė nenorėjo, kad ši naktis kada nors baigtųsi, nes vien tik buvimas su Liucija buvo kažkas kitokio negu ji kada nors buvo patyrusi, galbūt dėl to, nes anksčiau su niekuo nebuvo tokia rami. Taip pat po šios nakties jos galbūt niekada ir nebesusitiks, tad tai buvo dar viena priežastis dėl kurios nakties pabaiga bei ryto pradžia galėjo ir palaukti.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 360
 • Numirėlių karalienė
Ats: Tualetai
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
 Heidi vis dar atrodė kažkokia liūdna, tad Liucija atidžiai stebėjo mergaitę, bandydama ją perprasti. Žinoma, prarasti namus ir tėvus sunku ir susitaikymui su tuo reikia, na, reikia labai daug laiko. Net baltaplaukei praėjusių mėnesių neužteko ir giliai viduje žiojėjo plyšys. O toje tamsioje bedugnėje švietė viena viltis - jos tėtis dar gyvas. Jis vis dar kažkur ir net rizikuodamas savo saugumu vis parašo jai laiškus! Ja dar rūpinasi!
 Pirštais braukydama per vadovėlio nugarėlę, Liucija klausėsi Heidi. Mergaitė pati dar tik metus praleido Anglijoje ir Hogvartse, tad nelabai ir žinojo, ką galėtų papasakoti, bet pabandė:
-Aš esu Švilpynėje. Dauguma švilpių draugiški ir mėgsta saldumynus, ypač keksiukus. Šalia mūsų gyvena klastuoliai. Jie kartais, na, tokie tinginiai, bet jei jau užsispiria ką nors pasiekti tai, kaip ten sako, tai saugokis. Grifai labai triukšmauja. Ir mėgsta pažeidinėti taisykles, bet kartais ir su jais smagu. Varno Nago mokiniai gal šiek tiek tylesni, bet su jais smagu per pamokas. Ne todėl, kad jie viską žino, o todėl, kad gali išmokti penkiasdešimt tris naujus būdus kaip įžeisti komplimentu. Apie visas tas spalvas ir žmones galėsi pasiskaityti ,,Hogvarsto istorijoje".
 Liucija tyliai patrypčiojo vietoje ir sušnabždėjo:
-Jeigu norėsim prasmukti pro Cerberį, reikės skaičiuot jos įkvėpimus. Kad penktą ji užknarkia ir taip pasislepia kojų šnaresys. Lentelės koridoriaus viduryje girgžda, tad laikykis sienos. Blogiausiu atveju, lįsk po sofa. Dulkių pilna burna geriau nei virtuvė.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: Tualetai
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
  Heidi klausėsi Liucijos pasakojimo apie koledžus ir bandė susiprasti, kad realybė nėra tokia apie kokią jai teko girdėti. Dažniausiai būdavo aiškinama, kad Grifų Gūžta yra patys stropiausi ir mažiausiai į bėdas įsiveliantis koledžas, kai pagal švilpynės koledžo atstovę jie pridarydavo galbūt net daugiau bėdos negu visi koledžai bendrai sudėjus. Kaip ten bebūtų, bet pasiklausius viso apibendrinimo nuomonės apie koledžus į kuriuos nori patekti nelabai pakeitė. Na tik dabar galbūt pirmoje vietoje stovėjo Švilpynė ir Klastūnynas. Nes jeigu taip atsitiktų ir nepatektų į maisto koledžą, bet patektų į tinginių tamsiaplaukė būtų galėjusi matytis su baltaplauke beveik taip pat dažnai, kaip ir būdama tame pačiame koledže. Tokius (ne)protingus Heidi apmąstymus nutraukė šnibždesys į ausį, kuris lyg ir sakė kaip reikia prasmukti pro Cerberį. Bet kadangi, kai buvo pradėta kalbėti mergaitė buvo paskendusi mintyse ji neišgirdo visos informacijos, tad toliau irgi klausėsi tik vos vos.
  -Jeigu kada bandysim prasmukti, tai tada dar turėsi kartą pasakyti ką daryti, nes iki to laiko gali būti, kad aš pamiršiu visą šitą, -prakalbo tamsiaplaukė po to, kai Liucija baigė kalbėti.
  Naktis po truputi ėjo į pabaigą, o ir Heidi jau ėmė norėtis miego ir nors dar šią naktį ji nežiovavo, bet nujautė, kad tuoj ims, o tai jai buvo ženklas, kad reikia eiti miegoti. Kadangi sėdėti ant plytelių po ilgo laiko tapo nepatogu mergaitė atsistojo ir atsirėmė į sieną, o tuomet kiek nedrąsiai prakalbo:
  -Ačiū tau už viską, -šyptelėjo tamsiaplaukė, -bet manau, kad jau eisiu miegoti.
  Heidi nujautė, kad tai gali kiek nuliūdinti Liuciją, bet ji nors ir norėjo čia pasilikti, bet taip pat ir norėjo kiek numigti, tad teko pasirinkti miego variantą.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)