0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

 • VI kursas
 • *
 • 447
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Niekas nėra tobulas
Virtuvė
« Prieš 7 metus »
Iš virtuvės sklisdavo gardūs kvapai ir bjaurūs. Tačiau iš vaikų labai retai kas ten apsilankydavo, mat virėjos su virėjais juos tuoj pat iš čia išvydavo. Mat vaikai pamėgo nugvelbti ant stalo gulinčius vaisius, saldainius ir dar kaži ką. Virtuvė buvo gana erdvi, daug viryklių, šaldytuvų joje buvojo. Taip pat ir spintų kuriose buvo sugrūdami indai, sidabrinės šakutės, peiliai, šaukštai. Virtuvė buvo raudonos spalvos. Sienos ryškiai raudonos spalvos, grindys išklotos ledinėmis, švelniai raudonos spalvos plytelėmis. Kuris pereidavo jas basa koja, šaldavo greitai. Mat jų būta ledinių. Netoliese matėsi prekystaliai, aišku, vaikams nieko nereikėjo mokėti. Pro ten tiekdavo virėjų pagamintą maistą. Virtuvė atrodė gana gražiai palyginti su kitomis bei gana didelė, kad joje dirbtų nemažai virėjų.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Bretas buvo alkanas. Siaubingai alkanas. Verkiant reikėjo susiveikti kokio nors maisto. Kitaip geidžiamiausias Britanijos bomžas įsižeis, o tai niekam nesibaigs geruoju. Nebent jam pačiam, žinoma, mat įsižeidus susirasti maisto kažkodėl yra žymiai lengviau.
Trainiodamasis kažkur Londone netyčia aptiko pastatą, pro kurio duris išvirto gauja vaikigalių. Tai privertė nusipurtyti iš pasišlykštėjimo, bet viena buvo aišku: kur vaikiščiai, ten ir maistas. Taigi netrukus itin žavus jaunikaitis įžengė pro duris. Viduje buvo, sakykime taip, nelabai prašmatnu, nors ką O'Connor gali išmanyti apie prašmatnumą ir prabangą? Daug svarbiau buvo tai, kad jis užuodė maisto kvapą, taigi netrukus Bretas kulniavo to kvapo link. Laimei, durys buvo praviros, tad netrukus geidžiamiausias Britanijos bomžas atsidūrė virtuvėje. Čia buvo visai tuščia, tik burbuliavo kažkoks puodas. Tikėtina, kad virė sriuba vaikiščiams. Žavusis vyrukas neįsivaizdavo, kodėl kažkokie vaikpalaikiai kasdien gauna maisto, o jis viską turi daryti už save. Bent motina ir tėvas kada nors būtų davę pavalgyti! Kur jau ten. Bretas visai nenorėjo skersti Athenos šunpalaikio, prie to privedė aplinkybės. Taip, dėl tos situacijos jis tikrai nebuvo kaltas.
Stengdamasis negalvoti nei apie kvailus šunis, nei apie dar kvailesnę sesutę geidžiamiausias Britanijos bomžas čiupo kažkokią bandelę ir atsisėdo kampe ant grindų. Įtarė, kad pastebėtas būtų tuoj pat išvytas. Vadinasi, reikėjo nelįsti niekam į akis.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Mėlynų plaukų savininkė ir vėl atsidūrė vaikų namuose. Eilinis globėjas jos nenorėjo, tad ji ir vėl atsidūrė čia. Vėl tuose pačiuose vaikų namuose. Tiesa, visi čia ją pažinojo ir gailėjosi jos dėl tiek daug palikimų, tad ji turėjo nemažai priveligijų, nors anksčiau daug kas jos ir nemėgo. Dabar ji buvo nuskriaustoji. Būtent dėl šios priežasties ji keliavo virtuvės link tuo metu kai visi buvo išvaryti į lauką ar atlikinėti ruošos darbų, o Richter turėjo laisvą laiką. Kadangi mėlynų plaukų savininkė išalko, ji nusprendė keliauti į virtuvę. Lėti jos žingsniai girdėjosi visuose koridoriuose. Ji nevilkėjo aukštakulnių, bet batai buvo kietu padu, tad kaukšesys  girdėjosi puikiai. Richter gana greitai pasiekė virtuvę. Čia, bent pasirodė, kad nieko nebuvo. Deja, tai buvo klaidingas pirmas įspūdis. Čia ant grindų sėdėjo vyras, kuris bandė išprievartauti Zoey Kings Kroso stotyje. Mergina garsiai aiktelėjo ir pradėjo judėti link durų. Jai reikėjo kaip nors pabėgti, kadangi jos pagalbos šauksmų niekas negirdės.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Vos spėjo sutaršyti bandelę, jau ruošėsi stotis susimedžioti daugiau maisto. Argi toks žavus ir tvirtas jaunikaitis gali pasisotinti nuo vienos apgailėtinos bandelės? Galbūt, bet tik jau ne Bretas - jam reikėjo užkąsti gerokai daugiau.
Vos tik sukrutėjo, į virtuvę kažkas įėjo, o tai gerokai išgąsdino. Geidžiamiausias Britanijos bomžas atsargiai pasikėlė, kad pamatytų, ar tai ne kokia pikta babcė, tik ir besitaikanti išvyti žavų jaunikaitį. Ir netrukus gavo labai jau maloniai nustebti - įėjęs asmuo buvo ne kas kitas, o toji pati mergaičiukė, kurią jis vos prieš porą mėnesių susitiko kažkokiame tualete. Ten laiką praleido labai smagiai, tad nenuostabu, kad ji panoro susitikti dar kartą. Ir vietelė šį kartą romantiškesnė.
Staiga pašokęs ant kojų Bretas beveik nuskuodė iki durų ir garsiai jas užtrenkė. Atsisuko į bėgti susiruošusią gražuolę ir itin “žaviai” jai nusišypsojo. Atsirėmė į duris, kad ji nė nemąstytų apie galimybę kažkur išnykti.
- Taip ir žinojau, kad nori pakartoti mūsų susitikimą, - labai jau maloniu balsu pratarė geidžiamiausias Britanijos bomžas. “Žavioji” šypsena dar labiau paplatėjo, o jis žengė panelės link ir staigiai čiupo už rankos. Žinoma, tai, kad susitiko jau antrą kartą, tarsi turėjo reikšti, kad jų santykiai beveik rimti, bet tai dabar nebuvo itin svarbu. Rudaplaukis tiesiog troško smagiai praleisti laiką ir nė kiek neabejojo, kad gražuolė nori lygiai to paties.
- Čia bus patogiau nei stotyje, ar ne? - kiek tyliau paklausė apsikabindamas šios dienos išrinktają.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Baimė aiškiai matėsi merginos akyse. Ji nenorėjo vėl sulaukti bandymo išprievartauti, kadangi jautėsi nemaloniai jau po praėjusio karto. Jai nepatiko visur jausti to baisaus vyro rankas ir prisilietimus. Visa tai ją tiesiog slėgė lyg koks akmuo vabaliuką prie žemės.
Durys labai greitai buvo užtrenktos. Mėlynų plaukų savininkė nebeturėjo galimybės pabėgti. Ji buvo įkalinta virtuvėje, kuri buvo tuščiame vaikų namų pastate. Na, ,,labai pasisekė" švilpei.
- Aš nenorėjau pakartoti mūsų susitikimo. Apskritai ką tu čia veiki? - paklausė sunkiai viską sakydama Richter pavardės nešiotoja. Ji sunkiai nurijo susikaupusias seiles. Ji visiškai nenorėjo būti čia. Dabar savo galvoje ji peikė save už tai, jog išalko, už tai, jog jai pritrūko kalorijų. Kodėl būtent tada kai čia yra žmogus, kurį Zoey mažiausiai norėjo sutikti čia?
- Ne, man niekur nebus patogu, - pasakė būsima septintakursė pabandydama atsitraukti po to kai vaikinas apsikabino ją. Jai labai nepatiko ir vėl pajaustas jo prisilietimas. Jis tiesiog degino ir purtė jos kūną. Tai buvo it elektros srovė. Visa tai mėlynųjų plaukų savininkei labai nepatiko, tad ji bandė pabėgti.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
Panelė bijojo. Turbūt. Bet Bretas tikrai neketino to paisyti. Jis be galo norėjo smagiai praleisti laiką, ir gražuolės susierzinimas ar nenoras būti kartu tikrai neįėjo į planus. Taigi nereikia stebėtis, kad lūpose sušvito “žavioji” šypsena, kuri tikrai turėjo nuraminti.
- Ką aš čia veikiu? - labai jau maloniu balsu perklausė geidžiamiausias Britanijos bomžas. - Tavęs ieškau, žinoma.
Tai, kad susitiko panelę jau antrą kartą, atrodė rimta. Visai neketino su ja užsiimti rimtai. Ar antras kartas reiškė, kad tarp jų mezgasi kažkas tikro? Šito žavus jaunikaitis norėjo mažiausiai, bet negi imsi ir praleisi tokią nuostabią progą? Jų dar niekas neužtiko, taigi buvo galima tikėtis, kad pastate nėra tiek jau daug žmonių. Gal kiti vaikigaliai lauke, gal virėjos šiuo metu miega. Vis dėlto reikėjo labai daug laiko negaišti ir sutvarkyti reikalus čia ir dabar. Būtent to labiausiai ir troško šis itin žavus jaunikaitis. Tik reikėjo įtikinti panelę, kad jo visai nereikia bijoti.
- Argi galėčiau tau padaryti ką blogo? - sumurmėjo vyrukas ir sučiupo gražuolę už riešo. Niekaip nesuprato, kodėl ji taip atkakliai bando kažkur pabėgti. Jis buvo itin dailus ir simpatiškas vaikinas, ji taip pat graži. Dar kartelį smagiai praleis laiką, ir tiek. Žiedo ant piršto jis juk nemauna! Nebent ji kaip tik to ir nori kiek gąstelėjo Bretas.
- Nori susituokti? - dėl visa ko pasitikslino, tačiau vis dar nepaleido panelės. Nė neketino užsiimti tokiomis nesąmonėmis, bet kažkaip reikėjo įtikinti šios dienos išrinktąją, kad jiems viskas bus gerai, ir jie tikrai smagiai praleis porą valandų.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Šiuo metu švilpynės koledžo atstovė tenorėjo išnykti. Jai visai nepatiko būti su šituo vyru, kuris negebėjo savo rankų laikyti prie savęs. Jis mėlynų plaukų savininkei buvo tiesiog šlykštus. Šlykščiausias jos kada nors sutiktas vyras. Merginos nebuvo tokios. Jos buvo paslaptinos ir švelnios, o jis buvo šlyštus, tiesmukiškas ir grubus. Tokie dalykai žalių akių savininkei visiškai nepatiko.
- Abejoju, jog manęs čia ieškai, - pasakė sunkiai nurydama seiles Richter pavardės savininkė. Jai nepatiko visi šitie tamsiaplaukio veiksmai. Apskritai, jis tiesiog vertė Zoey jaustis labai nemaloniai ir ji turėjo išeiti iš savo komforto zonos. Taip būti tikrai neturėjo.
- Vieną kartą jau padarei, - ištarė mergina skausmo pripildytu balsu. Nors pati būtų norėjusi save pavadinti mergaite, to daryti negalėjo, kadangi jau buvo įvykę tiek daug dalykų, kurie privertė ją suaugti per greitai. Būtent dėl tų dalykų ji pasaulį ėmė matyti kitaip - kaip suaugusi mergina. Tas jai labai nepatiko, bet ji niekaip negalėjo to pakeisti.
- Visai nenoriu su tavimi tuoktis. Aš aš aš noriu, jog jog tu paleistum mane, - labai sunkiai kalbėdama pasakė būsima septintakursė dar kartelį pabandydama išsilaisvinti iš tvirtų vyro gniaužtų.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
- Na, neieškojau tavęs, - pripažino Bretas ir labai jau “žaviai” nusišypsojo. - Bet kad jau radau, progos praleisti nereikia, ar ne?
Tikrai neketino praleisti progos dar kartą suartėti su šia dailia panele. Jos jaunumas bylojo, kad ji yra pakankamai šviežia. Tuo geidžiamiausias Britanijos bomžas ir buvo įdomus ar pavojingas - jam kuo puikiausiai tiko tiek jaunos ir nepatyrusios, tiek subrendusios ir daugiau išmanančios panelės. Žinoma, neatsisakydavo ir “vidurkio” draugijos.
Bretas įsižeidė. Nei jis skriaudė šitą gražuolę, nei ką! Nė kiek neabejojo, kad ji lygiai taip pat norėjo draugiškai praleisti laiką, ką jiedu labai sėkmingai ir padarė. Žinoma, tualetas stotyje nėra pati tinkamiausia vieta. Ką gi, akivaizdu, kad panelei tiesiog trūko romantikos. Vis dėlto geidžiamiausio Britanijos bomžo savimeilė jau buvo įžeista, tad jis šėrė gražuolei per veidą. Kita ranka čiupo jai už riešo ir tvirtai suspaudė - dabar jau ji niekur nepabėgs.
- O tai ką man reikėjo daryti, jeigu tu taip nekantravai? - urgztelėjo neklausydama, ką ji toliau šneka. O ir ką čia klausysi, kai ji akivaizdžiai meluoja. Ne, gražuolė visai nenorėjo, kad toks žavus jaunikaitis ją paleistų. Dar tvirčiau sugniaužęs jos ranką Bretas prisitraukė panelę arčiau. Kurį laiką spoksojo į tas dailias akutes ir galiausiai godžiai pabučiavo. Taip, čia jiems tikrai bus patogiau nei prieš porą mėnesių.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
- Reikia praleisti progą, kadangi manęs vis tik neieškojai, - pasakė Zoey, tikėdamasi, kad šie žodžiai jai padės išsilaisvinti iš jo baisaus vyro gniaužtų ir šitos bjaurios situacijos. Ji labai tikėjosi, jog jai kaip nors pavyks išsilaisvinti iš situacijos, į kurią mergina visai nenorėjo patekti.
Deja, atrodė, kad išeities nebuvo matyti. Vyro gniaužtai buvo geležiniai, o Richter pavardės nešiotoja buvo alkana ir šiaip gana silpna. Ji jau seniai nebekovojo su mažaisiais dėl vietos. Ji čia buvo kiek pakylėta ir jai buvo leidžiama daugiau nei kitiems šios prieglaudos gyventojams. Mėlynplaukė buvo vos ne vyriausia čia, tad tai buvo logiška. Plius jos visiems buvo gaila. Ir jai pačiai savęs buvo gaila, tad greitai prie tokio merginos jausmo prisidėjo ir kiti.
Sulaukusi smūgio į veidą, mėlynų plaukų savininkė riktelėjo. Jai beprotiškai skaudėjo. Tas tualeto žmogus buvo baisus ir šlykštus. Kaip jis galėjo mušti merginą? Jis buvo visiškai nenormalus ir ne džentelmeniškas.
- Aš nenorėjau. Man nepatinka, - tarė Zoey bandydama išsilaisvinti dar kartelį. Pajautusi bučinį, Richter tiesiog į jį neatsakė, kadangi išsilaisvinti, net ir labai muistantis, jai visiškai nepavyko.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
- Argi radęs svarą, besimėtantį ant šaligatvio, jo nepaimsi? - paklausė Bretas ir nusistebėjo, koks staiga tapo poetiškas. Ar tik nebus įsimylėjęs šitos dailios panelės? Tokia mintis buvo itin juokinga, tad vyrukas net sukikeno. - Vadinasi, dabar galime praleisti laiką labai smagiai. Juk tavęs niekas nepasiges, ar ne?
Panelė spurdėjo, tačiau tai nė kiek nesumažino noro suartėti. Viskas labai priminė nuostabų laiką prieš du mėnesius. Bretas apdovanojo gražuolę dar viena “žaviąja” šypsena. Riksmas jai visai nepatiko, bet pavyko užgniaužti nepasitenkinimą. Tiesa, tik dėl to, kad Bretas neabejojo, kad netrukus bus daug smagiau nei bandyti išlaikyti besiblaškančią panelę ir klausytis jos kvailų riksmų.
- Sakai, nepatinka? - pasitikslino Bretas. Ne, jis visai neįsižeidė. Jis tik suprato, kad reikėtų labiau pasistengti priversti panelę pasijusti geriau. Apglėbęs ją rankomis kilstelėjo nuo grindų, o pats atsisėdo pasodindamas ją ant kelių. Pačiam buvo be galo smagu, taigi jis apdovanojo gražuolę dar viena itin “žavia” šypsena. Paglostė skruostą, o antroji ranka nejučia palindo po visais drabužiais. Jos oda buvo tiesiog nuostabi.
- O dabar patinka? - kuo maloniausiu balsu paklausė Bretas nė akimirkai nepaleisdamas gražuolės.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Išgirdusi kitus vyro žodžius, mergina papurtė savo galvą. Netgi kiek meniški žodžiai sklindantys iš jo lūpų buvo labai nemalonūs ir šlykštūs. Skambėjo panašiai kaip keiksmažodžiai ar pasityčiojimai.
- Negalime. Žinok manęs tikrai pasiges. Mano kambariokė jau grįžo. Turėtum paleisti mane, kadangi turiu eiti, - pasakė Zoey vėl muistydamasi. Jo rankos mergaitei buvo šlykščios ir nemalonios. To vyro prisilietimai nudegindavo odą tokiose vietose kur ji buvo priliesta. Richter niekada nesijautė nemaloniau. Visa tai buvo tragiška situacija. Ir realiai ši situacija neturėjo jokios išeities. Ji nežinojo kaip ji galėjo nusikratyti šio tamsiaplaukio. Jokios išeities ji tiesiog negebėjo sugalvoti.
- Ne, man visiškai nepatinka. Norėčiau, jog mane paleistum ir sustotum. Prašau,  - kiek graudžiu pasakė Zoey. Jai visją skaudėjo dėl pasišlykštėjimo ir prisiminimų lendančių bei pasirodančių galvoje. Jie buvo beprotiškai skaudūs ir nemalonūs visą kūną net nupurtydavo prisiminus tai, kas įvyko.
Vyro rankom palindus po drabužiais, mėlynų plauku savininkė sukando dantis. Ji norėjo rėkti, bet bijojo, kad tada vaikinas kiš rankas dar giliau, o to ji visai nenorėjo. Jai ir taip buvo pakankamai nemalonu.
- Nepatinka. Baik, - tarė ji ir vėl pasimuistydama. Ji visaip stengėsi pabėgti, bet tas šlykštynė buvo per stiprus.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Žavus jaunikaitis niekaip negalėjo suprasti, kodėl ta daili panelė tiek purto galvą. Juk paprastai tai reiškia "ne", bet ji to tikrai negali sakyti. Kaip ji gali nesutikti, kai dėmesio gauna iš paties žaviausio jaunuolio visoje Britanijoje? Kur ten Britanijoje - pasaulyje.
- Tu nežinai, ar ji jau grįžo, - lipšniu balsu pratarė Bretas pasvarstydamas, ar pabaigus reikalus čia nereikėtų patikrinti tos kambariokės. Kas ten žino, gal ji dailumu nenusileidžia šitai.
Į galvą atėjo mintis, kad gal gražuolė iš tiesų nėra patenkinta tuo, kas čia vyksta. Labai jau prašė sustoti. O Bretas nedarydavo nieko, kas būdavo prieš panelės valią. Dažniausiai. Deja, šį kartą jau buvo per vėlu - atsistoti ir išeiti iš virtuvės jis tiesiog neturėjo nei moralinių, nei fizinių jėgų. Teko apsimesti kvaileliu.
- Nereikia drovėtis. Praėjusį kartą buvai drąsesnė, ar ne? Nebent vis dėlto nori susituokti ir pratęsi reikalus po vestuvių.
Taip, panelė sakė, kad tuoktis nenori, bet jos labai jau dažnai apsigalvoja. Stipriau apkabinęs šios dienos išrinktąją Bretas atsigulė ant stalo ir nepaisydamas spurdėjimo pabučiavo.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Mėlynų plaukų savininkė buvo beprotiškai pikta. Pyko ant savęs. Pyko dėl to, kad užsinorėjo valgyti ir atsliūkino į virtuvę, pyko todėl, kad negebėjo susilaikyti nuo norų. Ji buvo kalta, kad čia atėjo ir dabar turėjo kentėti... Aišku, kalta ji būdavo visada, tačiau ne tai yra svarbu.
- Aš žinau, kadangi tokiu metu ji visada sugrįžta. Būtent dėl to turėtum mane paleisti, - vis dar bandydama žaisti gudrumu kalbėjo Švilpynės koledžo atstovė. Ji tikėjosi, kad vaikinas ja patikės. Privalėjo patikėti, kadangi neatrodė kaip pats protingiausias žmogus, vien todėl, kad atsirado vaikų namų virtuvėje ir ieškojo kažko. Bent Zoey taip galvojo.
- Aš nesidroviu, aš paprasčiausiai nenoriu. Ir aš nebuvau drąsesnė, praėjusi kartą viso šito irgi nenorėjau, - sukąsdama savo apatinę lūpą pasakė Richter pavardės nešiotoja. Ji buvo morališkai sužlugdyta, o šitas dalykas vykstantis dabar ją dar labiau žlugdė. - Nenoriu aš tuoktis. Bent ne su tavim, - tarė susiraukdama. Žinojo, kad šie žodžiai gali karčiai atsirūgti, tačiau nežinojo kaip kitaip apsiginti nuo nemaloniojo vaikino.
Žalsvai melsvų akių savininkė vyruku pasibjaurėjo dar labiau po to kai jis ją pabučiavo. Tai buvo vienas iš nemaloniausių įvykių jos gyvenime.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 439
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Virtuvė
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Na, jeigu ta paslaptingoji kambariokė grįžta kaip tik dabar, jis aiškiai čia atėjo pačiu laiku. Nueis patikrinti ir jos. Galbūt ta proga patikrins ir kitus kambarius. Viskas nuostabu, ar ne? Jau neprisiminė, ko čia atėjo, bet akivaizdu, kad diena bus ne tokia jau ir bloga. Lūpose atsiradusi "žavioji" šypsena paplatėjo.
- Na gerai. Nenori tuoktis, tai nenori. Praėjusį kartą irgi nenorėjai, ar ne? - vos girdimai sumurmėjo Bretas dar labiau prisispausdamas prie panelės. Giliai viduje suprato, kad ji nenori praleisti laiko kartu, bet pačiam to reikėjo pernelyg stipriai. Niekada nebuvęs labai valingas žavusis jaunikaitis sustoti dabar tiesiog negalėjo. Taigi nė akimirkos nedvejojęs užbaigė pradėtus veiksmus ir netrukus atsistojo nuo stalo. Pirštu perbraukė gražuolės skruostą ir dar kartą "žaviai" nusišypsojo.
- Gal dar kada susitiksime, - maloniai pratarė. Dar kiek pasvarstė, ar reikėtų patikrinti tą kambariokę, ar ne. Vis dėlto tai būtų labai jau rizikinga, o ji visai nebūtinai būtų graži. Geriau keliauti sau ir susirasti šiek tiek vyresnę vakaro draugę.
- Buvo smagu. Viso, - atsisveikino ir daugiau nepažvelgęs į panelę paliko virtuvę, o visai netukus - ir vaikų namus.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):