0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

  • Burtininkas
  • ****
  • 433
  • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Pagrindinis koridorius
« Atsakymas #15 Prieš 12 valandų »
Atsitraukimas neliko nepastebėtas. Ir, žinoma, įžeidė. Bretas suraukė savo itin dailią nosytę ir jau norėjo pliaukštelėti Kaedei. Vis dėlto pavyko susilaikyti. Jeigu tai padarys, gali tekti čia sėdėti dar ilgiau. Žavusis jaunikaitis ir toliau neabejojo netrukus iš šitos kvailos vietos ištrūksiantis, bet viduje jau pradėjo plisti suvokimas: jis čia įstrigo ilgam.
Nespėjo nė susigaudyti, kai duktė atsidūrė glėbyje. Kiek sutrikęs itin dailus jos tėtušis apglėbė mergaitę rankomis ir turbūt tik dabar suprato, kiek daug ji prarado. Dabar turi dar labiau pasistengti greičiau iš čia ištrūkti. Bet ar kas nors grąžins čia praleistus metus? Kaedės vaikystė ir taip nebuvo lengva, o dabar dar prarado ir tėvą. Nes kažkoks kvailys sugalvojo jį apkaltinti žmogžudyste! Argi Bretas galėtų ką nors užmušti? Žinoma, ne.
- Greitai viskas išsispręs. Ir tada įgyvendinsiu savo pažadą, - vėl patikino mergaitę Bretas. Protas kuždėjo to nedaryti, kad geriau jos neapgaudinėti. Bet argi O'Connor šeimos nariai kada nors rėmėsi protu? Vis dar laikydamas apkabinęs dukrą (jausmas buvo siaubingai keistas) pakėlė akis į brolį ir tyliai ištarė jam:
- Padėk Kaedei, gerai?
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

  • Eliksyrininkas
  • ***
  • 169
  • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Pagrindinis koridorius
« Atsakymas #16 Prieš 11 valandų »
Kaedei reikėjo tėvo. Kad ir kaip ten būtų, jai reikėjo tėvo. Tik ką daryti, kad šiuo klausimu taip nepasisekė? Mergaitės motinos Brendanas nepažinojo, bet jos jau iš viso nebėra. Liko tik... Bretas. Na, ir jis pats, bet argi jis pajėgus pasirūpinti dukterėčia? Į galvą neprašyta atslinko mintis, kad turėtų rūpintis ne tik dukterėčia, bet ir į pasaulį ateinančiu sūnumi ar dukra. Papurtęs galvą Brendanas stebėjo sceną. Atrodė, kad brolelis tuoj supyks ant dukters, bet, laimei, viskas pasisuko geresne linkme. Kiek netikėta, bet gera.
Jautėsi esąs čia nereikalingas. Panašiai kaip ir toje kvidičo aikštėje, į kurią nuvyko vildamasis, kad Bretas susitaikys su Kaede. Tik ten, žinoma, situacija buvo visai kita. Bet čia jiems viską reikėjo išsiaiškinti dviese. Kaip ir tada. Tik kad nepaleisi paauglės vienos į Azkabaną. Taigi dabar profesorius stypsojo šalia ir apsimetė esąs reikalingas.
Tarsi perskaitęs jo mintis Bretas kreipėsi į brolį. Žodžiai nustebino - parodė, kad broliui mergaitė tikrai rūpi. Gal netgi labiau nei jis nori pripažinti.
- Žinoma, - atsakė. Bandė negalvoti apie tai, kad kai Bretas iš čia išeis, jo duktė bus suaugusi moteris. Ir dar nežinia kiek jo vaikų bus pradėję lankyti Hogvartsą. Tyliai atsidusęs Brendanas daugiau nieko nesakė. Tiesą sakant, laukė, kada praeis šitas amžinybę besitęsiantis pusvalandis.
Norėčiau bent pabandyti atgaivinti pradinę veikėjo idėją. Jeigu kas nors nori su šiuo veikėju paplepėti, nueiti į barą ar vakarėlį, parašykit asmeniškai.