0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Lėja įdėmiai klausė, gaudė kiekvieną profesoriaus žodį ir mėgino jį suprasti. Taip pat kaip ir viską, ką profesorius sakė prieš tai, klastuolė įsisamonino, ir atėjus laikui prabilti, kiek patylėjusi ( kalbėti prieš žmonių minią buvo viena iš Lėjos baimių ) prabilo.
- Lėja Laputė, profesoriau. -Pasakė, įbedusi žvilgsnį į grindis. Kiek patylėjusi, leisdama profesoriui įsiminti jos vardą ir keisą pavardę, antrakursė pradėjo atsakymą į klausimą - Kadangi užaugau žiobarų šeimoje ir tik prieš metus sužinojau turinti magiškų savybių, manau, kad gyventi pas žiobarus man nebūtų labai sunku. Gyvenčiau kaip anksčiau. Tarp žmonių. laikančių mane nenormalia Tiesa, būtų liūdna palikti magijos pasaulį ir gyventi nežinant, kas yra vienaragis, bet, manau, ištverčiau...
Baigusi savo kalbą, mergaitė vėl pažvelgė į profesorių, speliodama, ar į klausimą atsakė teisingai ir nenuklydo į pievas.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
 Turbūt pati paskutinė, su ore jau baigiančiu ištirpti paskutinio varpo dūžio aidu, savą kailį atradusi raudonakė tyliai nušuoliavusi į patalpos priekį bei kiek padvejojusi, bet galiausiai nusprendusi, kad geriausioje burtų ir kerėjimo mokykloje negalėtų sėdėti koks apsišaukėlis su neaiškiais ketinimais, nors kas ten žino, juk kažkas buvo apsimetę garsiuoju Rukna Piktąja akimi, gracingai įdėjo savo ištikimąjį medgalį dėžutėn.
 Taip pat tyliai, lyg nesiekdama žemės (tie Hermio sportbačiai, kuriuos įsiūlė seneli tikrai keistoki, neskaitant to, kad ant jų šonų prilipdyti sparnai) Margo pasiekė ir savo vietą. Dar minutėlę kabinete skambėjusį bruzgėjimą nutraukė savotiškas (argi būna nesavotiškų balsų?) vyro balsas.
 Kiek patysojusi kėdėje, vaidindama, kad mąsto, išgirdusi keletą atsakymų, rudaplaukė tyliai, bet giliai atsiduso ir pakilo.
 -Margo Diuken. Taip ir kirčiuojasi, ne "u", o "e". - tvirtai pradėjo, ir koks skirtumas, kad ne į temą? Jaunoji ragana negalėjo pakęsti, kai jos pavardę ne taip kirčiuodavo. Kaip kažkokio prezidento su panašiai skambančia. Bet tai dar buvo niekis, nes už kai kuriuos kitus supainiojimus, jeigu ne dabar, tai kada nors vėliau skųsiesi lūžusiais kaulais. -Na, galbūt be burtų būtų kiek nuobodžiau, bet žiobarai turi visokio šlamšto kuris tinkamai naudojamas gali tikrai pravesti. Pavyzdžiui internetas. O šiaip sutikčiau su Junko, - trumpam nusukusi kruviną žvilgsnį į draugę, taip pat trumpai šyptelėjo. -Mokykla, draugai, universitetas, meilė, vestuvės, namai, vaikai, mokykla, tik jau vaikų, ir kada nors, kaip ir visur, mirtis. Kaip pianinas. Juoda, balta, juoda, balta... O pabaigoje dangtis. Ir iš tikrųjų žiobarai burtų atžvilgiu tikrai saugesni, nes keletas, kurių neminėsiu, jau nuo mažų dienų bando kovoti savo lazdelėmis.
 Nepastebimai linktelėjusi sirena sukniubo į kėdė, lyg atlikusi žygdarbį. Atsainiai joje įsitaisė ir vyniniu žvilgsniu pakstė po Hogvartso užkampį, dabar gavusį Žiobarotyro kabineto vardą.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Azalea Muriel Evards

  • VI kursas
  • *
  • 27
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Pora minučių klasėj buvo nejauki tyla. Paskui pasipylė nuomonės iš mergaičių apie žiobarus kaip jie reaguotų į burtininkus. Pastebėjęs jog dauguma mergaičių, o berniukų nė iš tolo. Tad jis pamėgino ir savo laimę.
- Profesoriau, aš nesutinku su jūsų teiginiu, jog būtume bejėgiai be burtų lazdelės. Gi dar magija pulsuoja mumyse, - paprieštaravo varnis. - Na, žiobarai taip pat nejaukiai jaustųsi prieš burtininkus kurie lazdele yra nusitaikę į jį, - nutęsė Akihiro. - Na, man kaip pirmakursiui nebūtų sunku prisitaikyt prie žiobarų gyvenimo. Bet vistiek žinočiau jog egzistuoja magija, - Japonų Akihiro nepatikliai nužvelgė jau spėjusį nužilti profesorių. Jam kažkuo jis keistas buvo. - Beje, aš Akihiro Tahakaši, - paskubomis jis burbtelėjo, bet pakankamai jog išgirstų jį profesorius. Ir jis nepatenkintas sukniubo kietoje kėdėje.
Old ways won't open new doors.

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Nerūpestingai atidavusi savąją burtų lazdelę ir net nesusimąsčiusi, kur, kaip ir kodėl ji dingo, Melisa atidžiai išklausė nepažįstamo profesoriaus litaniją ir kitų mokinių atsakymus. Šiek tiek susiraukusi ji susimąstė, kad jos gyvenimas beveik nepasikeistų, nes net būdama antrakurse dažniau naudoja prietaisus bei daiktus, kuriuos dauguma vadintų kvailais bei žiobariškais, negu burtų lazdelę. Nedrąsiai apsidairiusi po klasę ir lyg laukdama kvietimo kalbėti, tamsiaplaukė kilstelėjo ranką.
-Aš esu Melisa Arin,- tyliai (per tyliai) prisistatė.- Be magijos mano gyvenimas būtų toks pat, kaip ir buvo prieš kiek daugiau nei vienerius metus. Gyvenčiau paprastą, ramų, žiobarišką gyvenimą, o Hogvartsas man tebebūtų keista vieta iš tėčio pasakojimų. Tiesą sakant, ir dabar beveik nesinaudoju burtais,- kiek nedrąsiai paskutinį sakinį prisipažino ir slapčiomis žvilgtelėjo į profesorių ir kitus mokinius lyg tikėdamasi, kad už tokį pareiškimą ją išmes tiesiai pro langą.
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

Neprisijungęs Jade Clarck

  • III kursas
  • *
  • 35
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hey,watch out,I'm not a good wolf
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Jadė paskubomis įlėkė į klasę ir,pasidėjusi visus daiktus ant stalo įsitaisė vietoje prie lango.Ji pažvelgė į profesorių.Jis buvo aukštas ir tikras aristokratas,taip Jadei atrodė iš pirmo žvilgsnio.Ji nužvelgė jį nuo galvos iki kojų ir šyptelėjo.
-Sveiiiiiki,profesoriau!-pasisveikino Švilpė nutęsdama raidę "i".Ji išklausė profesoriaus ir pakėlė ranką.Gavusi leidimą kalbėti, ji ir ėmė dėstyti:
-Aš jausčiausi tikrai nejaukiai ir būčiau labai išsigandusi,taip ir žiobarai jaučiasi,jeigu į jų veidus būna nukreipta burtų lazdelė ir grasinama paversti šliužu arba dar kokiu velniu.Aš,be abejonės, dėčiau į kojas ir kreipčiausi į tą žiobarų departamentą,kurį jie vadina policija.Bet,iš dalies,mes esame tie patys žmonės kaip ir jie,tik turime puikią dovaną,kurios neturi jie,tai magija.Mes neturime teisės jų įžeidinėti arba nekęsti,nes giliai širdyje ir mes esame žiobarai,ir mes turime jų kraujo,tarkim,tavo tėvai burtininkai,o prosenelė žiobarė,juk taip būna.Žiobaru gimęs,burtininku netapsi arba atvirkščiai.Siūlyčiau visiems šiame kabinete pagalvoti apie tai ir daugiau žiobarų neįžeidinėti.Tik neįsižeiskite patys,aš nesakau,kad jūs visi juos įžeidinėjate,sakau tiems,kurie tai daro.Taip Jadė užbaigė savo kalbą ir jai atrodė,kad viską išdėstė teisingai.Ji nusisuko į langą.
EXOTIC <3

*

Neprisijungęs Araminta Ravel

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 7 metus »
Kai pirmakursė Araminta įžengė į Žiobariotyros klasę, daugelis vyresnių mokinių metė į ją neaiškų žvilgsnį, tarsi sakantį, kad dar vienas mažas vaikas gadins jiems ramų nereikšmingos pamokos poilsį. Daugelis tų mokinių buvo klastuoliai, tad nėra ko kito ir tikėtis. Tačiau mergaitę labai traukė klastuolių ramybė ir paslaptingas baugumas veide. Kiti mokiniai sėdėjo ramiai, šypsodamiesi, ar vartydami naujuosius vadovėlius. Jos dėmesį patraukė viena liesutė mergina ilgais ir šviesiais it pienas plaukais. Ji sėdėjo užsikėlusi kojas ant kėdės ir apkabinusi kelius rankomis. Atrodė labai graži ir rami. Araminta padėjo savo lazdelę į dėžutę ir nuskubėjo į paskutinę likusią vietą prie lango. Tai buvo labai šviesus kabinetas su dideliais langais, nutviekstais rytinės saulės. Auksiniai spinduliai žaidė pirmakursės plaukuose ir geltonai tviskančioje Švilpynės emblemoje. Ji pro langą stebėjo savo šakas purtantį Gluosnį galiūną ir mąstė, kiek šiam milžinui metų. Mokytojas kartas nuo karto kilstelėdavo sidabrinę galvą, parodydamas vaikams dėžutes burtų lazdelėms. Rodės, kad jis ne pernelyg mėgsta vaikus ir šurmulys, sklindantis iš koridoriaus mažumėle erzino ir blaškė jo ramiai plaukiančią dieną. Jaunoji Ravel toliau žvalgėsi po švarut švarutėlį, tačiau šalčiu ir nejaukumu dvelkiantį kabinetą. Mergaitė manė, jog toks kabinetas turėtų būti prigrūstas Žiobarams būdingų daiktų, tačiau nebuvo nė paprasto pieštuko. Iš šių požymių Araminta suprato, jog mokytojas netrykšta entuziazmu mokyti vaikus ir juos tverti visą dieną.
AramintaRav

*

Mišelė Streikers

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
Atidavusi savo burtų lazdelę, Mišelė nužingsniavo link savo suolo. Atsisėdusi  antrakursė išgirdusi profesoriaus klausimą susimąstė. Taip, ji jaustųsi nejaukiai, kaip be rankų ir nesaugiai. Juk gali, bet kas atsitikti- užpulti Mirties Valgytojas ar Psichas... Klausydamasi kitų  mokinių nuomonių, švilpė rezgė savo kalbą apie tai kaip jaustųsi be savo lazdelės. Galiausiai atėjus eilė, Mišelė prisistatė ir pradėjo savo tiradą apie šios pamokos temą:
-Esu Mišėlė Streikers, profesoriau. Taip, jausčiausi nejaukiai, taip pat ir nesaugiai. Bei pažeidžiama...- švilpė nutilo.
 Šiek tiek patylėjusi pridūrė:
- Nežinau kaip išgyvenčiau be burtų lazdelės. Sutinku, kad burtininkai ir raganos be lazdelių yra bejėgiai. - Mišelė pabaigė savo kalbą ir toliau klausėsi ką kalbėjo profesorius, bei Hogvartso mokiniai.

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 7 metus »
Jamisonas šiektiek nuliūdęs įžengė į Žiobarotyros klasę.Pamatęs naują mokytoją- apstulbo.
Kas jis toks? Aš jo nepažystu!-bijodamas galvojo jis.
Jis pagaliau įžengė į klasę ir iškart apstulbo.
Gal jis juokauja? Kas jam leido atimti iš mūsų lazdeles?!- pasipiktinęs galvojo jis. Po kelių sekundžių Jamisonas baigė ginčiotis su savimi ir atidavė mokytojui lazdelę.
Ir turėk, kad jos tau taip reikia...- pasipiktinęs galvoje pasakė jis.
Tada Jamisonas peržvelgė klasę ir atrado tuščia suolą klasės gale. Jis greitu žingsniu nutipeno link suolo ir atsisėdo. Pagaliau supratęs, kad turės pasisakyti jis susigužė. Pagaliau, kai viena mergaitė baigė kalbėti jis tarė:
-Esu Jamisonas NightWalkeris. Be lazdelės aš niekas, NIEKAS!- suriko jis.- Negalėčiau nei apsiginti, nei...Na nežinau...Be lazdelės aš nieko nepadaryčiau...- tarė jis.
Pagaliau supratęs, kad užteks jis nutilo, nusižiovavo ir toliau sedėjo suole. Visas nelaimingas ir...ledinis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Jamison NightWalker »
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Zelig Reiher

Ats: Pirmoji pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Atlaidžiai žvelgdamas į mokinius ir klausydamas kiekvieno iš jų atsakymų, profesorius lengvu judesiu užkišo trumpą sruogą už savo ausies, linktelėjimu sustabdydamas jų atsakymus.
-Išgirdau pakankamai, kad suprasčiau, jog mano...- prieš tęsdamas jis atsistojo ir nužingsniavo prie lentos, vienu lazdelės judesiu nutrindamas žodį "žiobarotyra" nuo jos. -...jog mano prieš pamoką sau išsikelta hipotezė pasitvirtino. Jūs žinote pakankamai žiobarotyros pagrindų.

Lengvai šyptelėjęs jis išskėtė savo rankas, tarsi apgobdamas mokinius. Nors gal taip tik pasirodė, tačiau profesoriaus veido išraiška tarsi lengvai tyčiojosi iš jų, bet matyt tai tebuvo šviesos žaismas. Arba tiesiog jo veidas.
-Žiobarotyra yra kiekvienam prieinamas mokslas. Jo nėra neįmanoma nesuprasti ar neišmokti. Žiobarotyra yra tiesiog buvimas žmogumi. Ar aš turėčiau jus mokyti būti tokiais?- Izaac kilstelėjo antakį prieš prieidamas prie vieno iš vaikų prieķiniuose suoluose. - Jeigu taip, aš tai padarysiu. Vis dėlto, žiobarus ir burtininkus skirianti linija yra per plona, kad mes turėtume nagrinėti žiobarus tarsi kito pasaulio atstovus.- dramatiškai apsisukęs ant kulno profesorius mostelėjo į dėžutę su lazdelėmis ir pravėrė ją. -Pasiruoškite leidimus iš savo tėvų ir globėjų, kad jie leidžia jums palikti pilies ribas kartu su lydinčiu profesoriumi. Kitą pamoką mes visiškai panaikinsime tą ribą, kuri skiria mus ir žiobarus. Pamoka baigta. - sulyg tais žodžiais visos dežutėse esančios lazdelės nuskriejo atgal pas savo šeimininkus, o pats vyriškis nukulniavo prie savo stalo.