0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Dori užsimanė pamatyti tą apleistą žirgyną. Pirmiausia, aišku, ji norėjo tiesiog pajodinėti žirgais. Ypač magiškaisiais. Todėl geriausia, jos nuomone, bus susirasti kokį nors magiškąjį žirgyną.
- Londone, o gal net Kiauliasodyje, manau, tikrai ką nors rasim, - mirktelėjo.
Pagalvojo apie aptvarą su gyvūnais, esantį Hogvartso kieme. Tačiau ten tikrai neis. Ten tikrai Dori matė vieną kitą arklį, tačiau juk aplink toje vietoje - visas zoologijos sodas. Be to, tie arkliai, gyvenantys aptvare, kaži, ar bus pratę, kad ant jų jodinėtų žmonės.
- O kur randasi tas apleistas Aurio tėvų žirgynas? Įdomu. Niekada Aurio negirdėjau apie tai šnekant. Tu esi ten buvęs? - paklausė.
Po kelių akimirkų atėjo metas sugalvoti Alanui kokią nors užduotį. Kai vaikinas paklausė, ką jis turėtų padaryti, į tamsiaplaukės galvą šovė tik viena mintis: žinoma, kad ją pabučiuoti. Apie tai pagalvojusi Mendel sukikeno, tačiau, aišku, apie bučinį nepratarė nei žodžio.
- Hmm, - prikando lūpą. - Pasiimk iš šitos klasės bet kokį, kokį tik nori daiktą ir... pabandyk jį transigūruotį į... net nežinau... į rašalo buteliuką, - pasakė bet ką, kas šovė į galvą.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
- Gerai. Manau tikrai kažką surasim. - Pasakė vaikinas. O tada Dori uždavė regis paprastą klausimą. Tik į jį atsakyti buvo liūdna.
- Nežinau tiksliai. Niekada ten nebuvau. Po tetos Aurelijos... Tai yra po Aurio mamos mirties nei Aurio tėvas, nei Auris nekėlė ten kojos. Aš net nežinau kas nutiko su žirgais. Gal juos pardavė. Nežinau.
Alanui laimėjus reikėjo įvykdyti užduotį. Taigi jis ir ėmėsi darbo.
- Gerai, pabandysiu. Gal kas ir išeis. - Šypsojosi jis ir ėmė ieškoti kokio daiktelio, kurį galėtų paversti į rašalo buteliuką.
Ant seno profesoriaus stalo pastebėjo stovint kažkokį seną puodelį. Jau visai apdulkėjusį ir pamirštą. Tai jį ir paėmė. Tada susikaupė ir panaudojo vienus iš jam žinomų kerų.
Rankoje atsirado buteliukas su mėlynu rašalu. Ir Alanas jau norėjo kažką sakyti, bet Staiga iš buteliuko pradėjo lietis rašalas. Kuris niekaip nesibaigė. Aptaškė jį nuo galvos iki kojų. Liejosi visur. Alanas nenorėdamas stovėti vienas išsirašalavęs nukreipė tą buteliuką į Dori ir dabar jau rašalas atakavo merginą.
- Turim rašalo visiems metams. - Kvatojosi Alanas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Dori kažkaip sudomino ta vieta. Ji užsinorėjo surasti žirgyną, kuris anksčiau priklausė Aurio šeimai. Tačiau dabar nesinorėjo kamantinėti Alano, nes matėsi, jog ši tema jam nebuvo labai maloni. Be to, jis pats kaip ir nieko nežinojo.
Netrukus Alanas pabandė transfigūruoti seną puodelį ir jam pavyko. Dori žiojosi pagirti grifą, tačiau rašalas iš buteliuko pradėjo lietis. Tada Mendel išsitraukė burtų lazdelę ketindama rašalą sustabdyti, bet draugas nukreipė buteliuką į merginą.
- Alanai! - suriko Dori, bet būti piktai neišėjo.
Ji taip pat pradėjo juoktis ir vis dėlto panaudojo burtų lazdelę. Kerais pakreipė rašalo srovę į raudonplaukį ir stengėsi, kad tas rašalas bėgtų jam tiesiai ant galvos. Nors ir pati jau buvo permirkusi nuo galvos iki kojų.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
Prasidėjo tikras rašalo mūšis. Alanas neliko jai skolingas už tai, kad dabar visi plaukai ir veidas pasidarė mėlyni. Jis irgi paėmė lazdelę ir dar padidino rašalingą srautą. Tas aptaškė ją antrą kartą.
- Labai nuostabiai atrodai Dori. - Juokėsi vaikinukas. Klasė jau irgi atrodė siaubingai. Sienos, stalas, grindys. Viskas buvo nutaškyta mėlynai.
- Puikią užduotį tu man sugalvojai. - Negalėjo nustygti Grifas. Apie tai, kad vėliau reikės sutvarkyti klasę ir aišku nusivalyti drabužius, plaukus ir veidą jis dabar negalvojo.
- Burbulicito. - Pasakė ir susidarė rašalo debesėlis. Jis pakilo viršun ir pradėjo lėtai lašnoti.
- Lyti pradėjo. - Iš buteliuko vis liejosi ir liejosi rašalas. Jei taip ir toliau, tai pasidarys tikras tvanas. Pamanė. Alanas pabandė sustabdyti viską, bet nesigavo.
- Gal tu žinai kaip jį sustabdyti? - Paklausė. Vis dar negalėdamas nustoti šypsotis.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
Durklas ir taikinys šią akimirką buvo pamirštas, nes klasėje virė tikras rašalo karas. Galbūt būtų maloniau tiesiog vanduo ar kokie nors burbulai, tačiau apie tai Mendel negalvojo. Ir su rašalu buvo linksma, nors mintyse ir sukirbėjo klausimas, kaip jie paskui viską išvalys, o svarbiausia - kaip nusiplaus rašalą nuo savęs.
Galiausiai viskas aprimo, iš rašalo grifas padarė debesį ir šiuo metu juo tiesiog lijo. Penktakursė pasiėmė durklą. Alanas paklausė, ar Dori žino, kaip viską sustabdyti. Ji pagalvojo, kad galbūt ir pavyktų, tačiau kam? Ar nebus juokinga, jeigu kas nors čia užeis? Ir gabūt taip pat permirks rašale?
- Nežinau, - gūžtelėjo pečiais. - Galbūt tiesiog eikim ir viską palikim, o kur nors koridoriuose tu panaudosi tuos valančius kerus, kaip kažkada jau esi daręs? Aišku, čia, klasėje, gali nebandyti jų naudoti, nes vis tiek debesis viską išterlios, - nusijuokė.
Dori galvojo, kad Alanas nesutiks palikti tokios klasės, bet vis dėlto pabandyti reikėjo. O jeigu?

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
Debesėlis gražiai plūkavo ore. O iš jo besiliejantys lašeliai toliau dirbo savo purviną darbą. Terliodami viską, ant ko nukrisdavo.
- Sakai nežinai... Na jei tu nežinai ir aš nežinau. - Alanas padarė pauzę, lyg svarstytų ką gi jiems dabar daryti. - Gal kas kitas sugalvos kaip sustabdyti rašalinį lietutį. Mes tikrai turim daug reikalų. Kol aš viską nuo mūsų nuvalysiu, praeis daug laiko. - Žinoma, Alanas jautė šiokį tokį sąžinės graužimą. Jei čia užsuks koks vargšas pirmakursis ir išsipurvins? Arba išsigąs. Bet gi tai tebuvo tik paprastas nepavojingas pokštas. Todėl ilgai galvos dėl to nesuko.
- Dingstam iš čia. Kol neatėjo ūkvedys ar dar kas. - Pasakė, atidarė duris ir patraukė koridoriumi. Tolyn nuo klasės.
- Einam į kambarį iki pareikalavimo. Jis kaip tik netoli. Ten ir susitvarkysim. - Pasiūlė Senkleris.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
Regis, Alanas svarstė. Galiausiai sutiko klasę palikti tokią, kokia ji dabar buvo - visą rašaluotą ir su tuo debesimi, iš kurio krito rašalo lašeliai.
Mendel sukrizeno. Ji ėmė svarstyti, kas gi pirmasis užsuks į šią klasę. Na, jeigu ji pamatytų tokį vaizdelį, tikriausiai apsigręžtų ir nueitų. Galbūt daugelis taip pasielgs. Tačiau anksčiau ar vėliau vis tiek apie tai sužinos koks nors profesorius ir atėjęs sustabdys šitą lietų. Bet nežinia, kada. Gal iki to laiko viskas bus spėję taip sušlapti ir įsigerti, kad ir pasitelkiant magiją taps sunku išvalyti? Ir vis dėlto juk kažkas turės imtis šitos klasės valymo. Vien ta mintis klastuolei kėlė ūpą. Ir kas galėjo pagalvoti, kad taip rimtai prasidėjęs užsiėmimas baigsis šituo, prieš išeidama iš patalpos mintyse pagalvojo Dori ir dar kartelį apsidairė.
O tada juodu nuėjo koridoriais palikdami klasę skęsti rašale.

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
  Vega keliavo koridoriumi tiesiog šniukštinėdama pilį. Dabar tai buvo jos pats mėgstamiausias užsiėmimas. Ji mėgdavo atrasti kokias įdomias klases ar slaptus kambarėlius, kurie kiekvieną kartą pakeldavo nuotaiką. Mergaitei nuotaiką pakeldavo net tos patalpos, kuriose ji jau buvo, tačiau jos jai labai labai patiko.
  Staiga ji pamatė duris, kurios buvo keistai rožinės spalvos. Tiesa, ilgai rožinės durys neužsiliko - jų spalva pasikeitė į žalią. Tai kiek išgąsdino Vegą, tačiau ji greitai prisminė, kad yra ne kur kitur, o Hogvartse ir čia tokie dalykai yra visiškai įprasti. Be spalvos keitimo durys dar baisiai girgždėjo atidaromos, o tai varniukę labai erzino.
  Varno Nago mokinė įėjo į klasę. Joje nebuvo langų, o tas irgi nustebino. Matėsi, kad ji apleista, nes atrodė, kad dulkių čia niekas nevalė jau kelis dešimtmečius. Buvo įsiveisę daug vorų, tačiau jie Vegai buvo mieli. Jai mieli atrodė beveik visi gyvūnai. Ji į delną paėmė vieną vorą ir jį apžiūrėjo.
- Koks tu gražutis, mielutis, - tyliai jam sušnabždėjo. - tu tiesiog nuostabus, - dar pridėjo. Vorai jai labai patiko.
  Greitai šviesiplaukė išgirdo girgždančias duris, todėl kiek išsigando, tačiau greitai tas išgąstis praėjo. Ji atsisuko laukdama kol kažkas įeis. Rankoje vis dar stovėjo voras. Trečiakursė iškart jį pamilo, todėl nenorėjo jo paleisti. Žinoma, nenorėjo jo ir nuskriausti.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
Brita ėjo koridoriumi. Ji norėjo susirasti slaptą vietą kur galėtų pabūti viena. Grifė pamatė keistas duris, jos mirguliavo įvairiomis spalvomis. Štai ką tik jos buvo mėlynos. O dabar raudonos. Oho. Už jų turėtu būti labai įdomi vieta. Pagalvojo Brita. Ji jau siekė rankenos.... Bet staiga ji pagalvojo O gal už jų paslėptas kažkoks monstras? Pagalvojo Brita, ji buvo skaičiusi visas knygas apie Hari Poteri, todėl žinojo kad Hogvartsas pilnas netikėtumų. Ji pradėjo daryti duris. Jos atsivėrė girgždėdamos. Vos tik iėjusi į kambary ji pamatė mergaite. Toji stovėjo ir rankoje laikė vorą. Brita pasakė:
-Labas. Koks tavo vardas? Mano Brita. Ir man labai įdomu kodėl laikai tą voriuką? Aš nesakau kad man jis nepatinka.
Na gal truputi per daug klausimų vienu metu. Pagalvojo Grifė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Brita Hedwig »
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
  Ji pamatė, kad įėjo mergaitė. Vega spėjo, kad ji pirmame kurse, tačiau to patvirtinti negalėjo.
- Aš Vega. Kokiame tu kurse? Aš trečiame, - pasakė mergaitė. - Pažiūrėk koks jis mielas! Norėjau jį geriau apžiūrėti, tačiau jis toks mielas, kad sunku jį paleisti. Žinoma, po kelių minučių teks tą padaryti.
  Vega vėl žvilgtelėjo į vorą. Jis jai atrodė nuostabus. Ak, kaip norėčiau auginti vorą. Reiks tėčio paprašyti. Pagalvojo šviesiaplaukė.
- Iš kokio tu koledžo? Aš iš Varno Nago. Labai džiaugiuosi, kad į jį patekau. Manau, geriau negalėjo nutikti, - pasakė mergaitė džiaugsingai. Vega išties manė, kad Varno Nagas yra nuostabiausias koledžas. Žinoma, mielai bendravo ir su kitų koledžų mokiniais.
- Tau nepatinka vorai, ar ne? - nuliūdusi paklausė. - Žinau, kad sakei kitaip, tačiau dažniausiai žmonės neklausia jei jie patinka, - pasakė mergaitė. Žinoma, ji suprato, kad visiems negali patikti tas pats, tačiau vis tiek kiek nuliūdo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #55 Prieš 1 metus »
- Aš pirmame kurse. Ir aš iš Grifų Guštos. Na o mano Vardas Brita. Kiti vadina mane Bri. Ar norėtum būti draugėmis? Na, o vorai man nei patinka nei nepatinka. Aš jų tiesiog bijau.
Brita suprato kad iskaudino Vega. O jos dar net pilnai nesusidraugavo. Grifiukė apžiūrėjo visą kambarį į kurį pakliuvo.
- Kur mes esame? Ir ar čia niekas netūno?
Paklausė mergaitė. Ji pajuto kad plaukai pradėjo ,,lipti" ant veido. Tad taip stipriai pakratė galvą kad iš šono žiūrint galėjiai pagalvoti kad atskrido raudonas viesulas. Staiga kambaryje dingo šviesa.
- LUMOS! Į domu kodėl taip nutiko?
Paklausė Brita. Ji pamatė kad durys pradėjo mirgėti visais atspalviais. Raudonplaukė visai nenustebo. Juk tai Hogvartsas. Jame visko pasitaiko. Ji atsisuko į Vega, ir paklausė:
- Ar tikrai čia niekas netūno? Nors gerai pagalvojus gal čia visai ne dėl to dingo šviesa.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #56 Prieš 1 metus »
- Na, jei bijai tai tikriausiai nepatinka, - nusijuokė varniukė, tačiau tą padarė draugiškai. - Man jie labai patinka. Tokie gražūs, tokie mieli. Tau ką nors padarė voras, kad jų bijai ar ta baimė tiesiog nepagrįsta? Tiesiog bijai ir viskas? - paklausė varniukė. Buvo įdomu daugiau sužinoti apie ką tik sutiktą mergaitę, kurios vardas pasirodo buvo Brita.
- Keista, kad niekada tavęs nepamačiau, tačiau gal tik nepastebėjau, - nusišypsojo Vega. - Na, draugėmis būti visai norėčiau, tačiau tavęs beveik nepažįstu. Papasakok apie save.
  Išgirdusi Britos klausimą Vega nusišypsojo. Žinojo ką pirmakursiai mano apie šią pilį. Dalis jų labai bijodavo visokių patalpų, nes manydavo, kad jose tūno kokie nors pavojingi padarai. Pirmame kurse taip bijojo ir ji, tačiau su laiku suprato, kad tą daryti buvo kvaila. Juk čia Hogvartsas.
- Nesijaudink. Aš čia esu ir dar gyva, - nusijuokė šviesiaplaukė. - Jei randi kažkokią keistą patalpą dar nereiškia, kad joje pavojinga. Juk čia Hogvarstas. Niekas neleistų tavęs užpulti kažkokiam padarui, kuris tūno mokykloje. Nors taip ir nenutiktų, nes čia nieko nėra, - nusišypsojo varno Nago koledžo atstovė.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #57 Prieš 1 metus »
- Vorų aš bijau dėl to, nes mano sesė vieną dieną pridėjo po mano anklode pridėjo vorų. Na, o apie save galiu papasakoti tik tiek, kad aš megstu burti bet dažniausiai aš gaunu labai keistas pasekmes. Pavyždžiuj po apsiginimo nuo juodosios magijos pamokos aš savaite praleidau ligoninėje. Dar man labai patinka gyvūnai. O jeigu niekas čia netūno tada galime čia būti.
Pasakė Brita, ir nusijuokė. Prisiminus istoriją su šmėklaburčiais ją ėmė juokas. Raudonplaukė galvojo ką dar galima papasakoti apie save. Pagalvojusi tarė:
- Na dar turiu kate Riola ir feneką Teo. Na o tėvai mirė nukrite nuo šluotų. Man irgi keista kaip jie galėjo užsimušti nukrite nuo šluotų.
Ji labai susimastė apie savo netektį ir sukniubo ant grindų.
- Dar turiu seserį vardu Arven, visai kaip mūsų drektorės. Na o Arven yra iš Klastunyno. O tu ar turi sesių ar brolių?
Paklausė Brita.
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #58 Prieš 1 metus »
- Panašu, kad tavo sesė tikra išdykėlė, - nusijuokė Vega. - Kiek jai metų? Ir jos turbūt niekada Hogvartse nepastebėjau. O šiaip gerai sutariate, ar ne? - dar paklausė ji. Buvo įdomu sužinoti apie jos šeimą. Vega labai norėjo susirasti naujų draugų, todėl stengėsi, kad Brita būtent tokia ir taptų.
  Vega norėjo paklausti apie jos tėvus, tačiau išgirdo, kad jie mirę. Varniukė tik liūdnai pasakė:
- Užuojauta.
  Išgirsti apie Britos augintinius ir sesę buvo smagiau nei apie žuvusius tėvus. Pati Vega irgi buvo netekusi mamos, tačiau bent jau turėjo tėtį. Tai viską atpirkdavo, tačiau ji neįsivaizdavo kaip turėtų gyventi ir be tėčio, ir be mamos. Vis dėlto džiaugėsi, kad turėjo bent tėtį.
- Ne, aš vienturtė, - pasakė ir vėl nusišypsojo šviesiaplaukė, tačiau dabar ne taip plačiai ar nuoširdžiai. Labiau iš pareigos. Nenorėjo liūdinti ką tik sutiktos mergaitės, juolab kad ji galėjo tapti puikia jos drauge, tačiau Vega šiuo metu jautėsi būtent taip. Stengėsi to neparodyti, tačiau tikrai nesijautė gerai. Mintys apie mamą ją vis aplankydavo, tačiau jau gana retai. Varniukė išmoko kai to nereikia apie ją negalvoti, tačiau šįkart nutiko visai kitaip. Jos galva buvo pilna tik atsiminų apie mamą. Daugiau ji apie nieką šiuo metu negalvojo.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Klasė už keistų durų
« Atsakymas #59 Prieš 1 metus »
- Mano sesei penkioliką. Na o sutariame visai gerai. O tavo tėvai abu gyvi? Nes jau pastebėjau kad pusės vaikų tėvai mire. Na bet dabar mes su sese gyvename vienos.
Briat galvojo Kodėl pusės vaikų tėvai mire? Gal dėl to kad buvo burtininkai? Na paskui pagalvosim o dabar reikia daugiau sužinoti apie šia varniuke. O tada tarė:
- O dabar tu papasakok apie save, kokius augintinius turi? Ką megsti veikti?
Brita jau suprato kad Vega nori draugauti. Tad reikėjo daugiau sužinoti su kuo jinai bando susidraugauti. Britą aplankė mintys apie jos pirmą bandymą Hogvartse susirasti draugų. Tai nebuvo sekmingas bandymą. Nes.po to karto britai teko pabūti dvi savaites ligoninėje. Nuo to karto jos apsilankymai ligoninėje tapo  ,,tradicija''. Gryžusi į žeme tarė:
- Gal einam kaškur kitur?
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?