0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #15 Prieš 7 metus »
Jamisonas atsipūtęs sedėjo ant žolės.Išgirdęs klausimą jis paklaiko.
-Em...Vaiduoklius ir...Monstrus.-neramiai, neužtikrintai tarė jis.
Atsisukęs į mokinį (kurio vardo vis dar nežinojo) tarė:
-Na, pasakok, vakar...Em...Vakar aš pasakojau-vos nenusijuokęs suprunkštė Jamisonas.
Dabar sukis kaip tik gali...
Pamatęs mokinio veidą Jamisonui juokai baigėsi. Padaręs siaubingą veidą Jamisonas vėl prašneko:
-Nagi, pasakok.
Išgirdęs pirmuosius mokinio ,,pasakojimo" žodžius vampyras atsiputė.
Išsisuksim...Kaip nors...
Staiga Jamisonas pajuto pavojų.
Nejaugi, ir vėl?
Atsispyręs ir vėl tapęs šikšnosparniu Jamisonas nuskrido tolyn.
Palikęs Džeine, ir tą keistą mokinį Jamisonas nusileido prie vieno miško medžių.
Staiga kažkas šoko iš krūmų. Tai buvo vilkolakis! Jis perdreskė Jamisono kaklą ir suplėšė mokyklinius rūbus, ir... Pabėgo.
Jamisonas vėl tapo šikšnosparniu ir grįžo prie Džeinės ir mokinio (su perdrėkstu kaklu).
Iš kaklo varvėjo kraujas, bet mokinys vis dar pasakojo istoriją.
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #16 Prieš 7 metus »
Atrodo Hogvartso žmonės nesikeičia, tik štai kažkodėl jam atrodė, kad visgi prieš kelis metus, nebuvo... pirmakursių septintakursiu kailyje.
Taip jis galėjo dabar imti ir sarkastiškai atsakinėti ir panašiai, bet kad šitaip stengtųsi jam reikėjo kokios tai motyvacijos, o čia jos nebuvo. Nei žmonės su kuriais dabar kalbėjo atrodė įdomūs, nei gražūs jo akimis. Nors ką jau čia, dabar jis mintyse tiesiog ieškojo priežasties dėl ko juos galėtų palikti, taip tariant, ant ledo.
O... net vilkolakis atbėgo... ir... nubėgo. Nejaugi netyčia iškvietė iliuzijų meistrą? Kaip bebūtų tokios absurdiškos ir neįtikinamos iliuzijos dar nebuvo matęs, na iki dabar... Tai jį net suerzino. Kas gali būti toks kvailas, kad ims ir pamanys, kad vilkolakis įkas ir pabėgs?
- ah... manyčiau... man jau metas, - plačiai nusižiovavęs tarstelėjo. – o jūs toliau ekranizuokit siaubo istorijas, - šyptelėjo.
Išleidęs dar vieną atodūsį, pakilo nuo šaltos žemės ir nupėdino link mokyklos.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #17 Prieš 7 metus »
Tamsiaplaukiui pakilus nuo žemės ir nuėjus, Džeinė tik gūžtelėjo pečiais, tada atsisuko į likusį mokinį, kurio vardas, jei gerai prisiminė, buvo Jamison.
-Tavo kaklas kraujuoja. Jei ten tikrai buvo vilkolakis, tai jo seilė gali tave užkrėsti ir tave patį padaryti vilkolakiu,-pasakė juodaplaukė.-žaizdą visuomet būtina išvalyti ir išgydyti.
Ji išsitraukė savo juodą burtų lazdelę ir mintyse pasakiusi išvalymo ir gydymo burtažodžius, mostelėjo lazdele. Po akimirkos vaikino žaizda ėmė trauktis, o po kelių sekundžių jos išvis neliko. Baigusi savo darbą Džeinė įsidėjo burtų lazdelę ir vėl nuleidusi savo žalias akis ėmė pinti juodų gėlių vainiką.
-Taigi, iš to, koks hiperaktyvus ir bendraujantis esi, spėju, mokaisi Švilpynėje?-nepakeldama akių paklausė mergina.-beje, iš kur išmokai animagystės? Spėju, esi neregistruotas animagas.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #18 Prieš 7 metus »
Jamisonas atsitokėjo, vos pajutęs skausmą. Pažvelgęs į savo kaklą jis neberado nei kraujo, nieko!
-O, ačiū. Ne, esu iš Klastūnyno...O ką, klastuoliai nebendrauja?-nusijuokė Jamisonas-Ir beje, ne, aš ne animagas, o vampyras. Paveldėjau pasivirtimą iš senelio, o jis iš savo senelio, mano prosenelio, o jis iš savo senelio, mano proprosenelio, ir taip toliau... Mano giminėje vyriška giminė yra vampyrai, ir nieko nepadarysi.-atsakė į nemalonų klausimą Jamisonas.
Atsisukęs į Džeine jis jos paklausė:
-O tu iš kur? Turiu omeny koledžo.-nusijuokė vampyras.
Atsisėdęs jis pradėjo galvoti, iš kur gavo savo vienkartinius ekstrasensorinius sugebėjimus, o vienkartinius todėl, kad sulaukus 21 metų šis sugebėjimas pranyksta.
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #19 Prieš 7 metus »
Džeinė gūžtelėjo pečiais.
-Žinoma, kad klastuoliai bendrauja, tačiau dažniausiai dėl savo naudos ir taip toliau,-išgirdusi klausimą, mergina trumpai kilstelėjo akis.-aš iš Klastūnyno, septinto kurso.
Ji baigė pinti savo juodų gėlių vainiką ir tvirtai supynė galus, kad jis neišisiskleistų. Tyliai apžiūrinėdama gėles juodaplaukė klausėsi Jamison pasakojimo, tada pakėlė savo žalias akis pažvelgė į vaikiną.
-Žinoma, šaunu, kad esi vampyras. Tik nesitikėk, kad būsiu iš tų, kurios pabėga vos prasidėjus siaubo filmui ar atėjus vampyrui,-tarstelėjo klastuolė.
Ji per Jamison petį pažvelgė į juodą Uždraustojo miško ežero vandenį.
-Taigi, papasakok bent kiek apie save, jei jau čia sėdim,-pirmą kartą šį vakarą šyptelėjo Džeinė.
Ji padėjo juodųjų vėlių vainiką į šalį ir susidomėjusi pažvelgė į klastuolį.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #20 Prieš 7 metus »
Jamisonas pabudo.
-Ah...Ką čia pasakoti...Nesenai sužinojau, kad mano tėvai gyvi, o prieš tai mane augino seneliai. Tėvai, kaip jie patys pasakojo, visus tuos metus slėpėsi ir bijojo, nes manė, kad Voldemortas sugrįžo...Huh...-atsiduso vampyras-Šaunu, kad nesi tokie kaip daugelis-kurie bėga, vos išgirdę, kad aš vampyras, o jeigu ir lieka- kai pasakai, kad tu turi ekstrasensorinių sugebėjimų iškart pabėga.-pažvelgęs į Džeinės veidą jis įžvelgė baisumą-Ne, ne, ne, negalvok, kad aš moku valdyti protą, nors ir tai išmanau...Sulaukęs 21 metų aš prarasiu šią galią...Nors ir dabar-man 18, ir dabar jau nebegaliu skaityti minčių, kai tai darydavau mažas...
Atsipūtęs jis pažvelgė į merginą ir pasakė:
-O dabar tu-ir nusišypsojo.
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #21 Prieš 7 metus »
((Ė ė ė, negali rašyt ką padariau ar pasakiau, tai ir negali rašyt, kad baisumas mano veide atsirado :D ))
Džeinė gūžtelėjo pečiais.
-Voldemortas- net jei tas senas kvailys sugrįžtų- aną kartą buvo nugalėtas vaiko. Paprasto berniuko, netgi jaunesnio už mus. Be to, jis sugrįštų tikrai silpnas, bent iš pradžių, tad abejoju, ar būtų taip jau sunku jį nugalėti,-tarstelėjo juodaplaukė.
Džeinė šyptelėjo.
-Ekstrasensoriniai gebėjimai? Na, aš patarčiau tau niekam nesakyti, kad juos turi, nes visi norės, kad pasakytum, kokie klausimai bus per Magijos istorijos egzaminą.
Mergina gūžtelėjo pečiais.
-Ką čia ir pasakoti... Turiu seserį Allison, irgi besimokančią Klastūnyne. Auginu juodąją panterą, vardu Naktis, ir neseniai sužinojau, kad mane išaugino netikri tėvai ir kad aš- Belatriks dukra,-lygiu veidu išdėstė Džeinė.-žinau, mano gyvenimas- maišalynė. O pati didžiausia mano paslaptis... Kad mano mėgstamiausia spalva ne žalia, kaip visi galvoja, o juoda.
Baigusi klastuolė sukikeno ir laukė Jamison atsakymo.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Jamison NightWalker

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Mirk,bet Aukso Šmaukštą pagauk!
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #22 Prieš 7 metus »
((Paskui ištaisysiu :D ))
Jamisonas nustebo, o paskui nusiramino.
-Belatriks? Geras, nesu matęs mirties valgytojos dukros...Turbūt tu labai pikta ir visko nekenčianti-nusijuokė jis.-Beje, užjaučiu, nes tavo mama mirė Hogvartso mūšyje, turbūt tai žinai, ar ne?
Jamisonas atsipūtė. Ežerėlis buvo ne mažas, bet ir ne didelis.
-Ar tau patinka Hogvarste?-užklausė jis mirties valgytojos dukros.
Jamisonas atsiduso, nes prisiminė savo mirusią katę Adele, arba šuniuką Fufsių.
Prisiminė visus mirusius artimuosius ir pasijuto vienišas. Na ir kas, kad jis turi šeimą-mamą ir tėtę. Na ir kas, kad jo laukia seneliai. Juk jam jau 18, o greit ir 19...20...21... Juk jau ne užiilgo ir 50...80... Jis gimė vienišas, ir mirs...
Nuliūdusiu žvilgsniu jis peržvelgė ežerą.
Jamisonas pateko tarp TOP 10 turtingiausių saugykloje:
2016 metai, liepos 25 diena, 16:36
Nebūsiu nuo 06.28 iki ... (Kažkada)
((Visiems, kam turiu parašyti RPG, parašysiu grįžęs))

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

  • ****
  • 358
  • Lytis: Moteris
  • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #23 Prieš 7 metus »
Nors buvo pats vidurdienis, Uždraustojo miško vidury buvo tamsu kaip naktį, tad vos įžengusi į tankumą trečiakursė grifė Caroline užsižiebė lazdelę.
 - Lumos.
Pasišviesdama mergina ėjo toliau ieškodama vietelės, kur galėtų įvykdyti praktikos užduotį - panaudoti Crystaciem kerus.
Žengusi dar porą žingsnių ji nustebo : laukymė staiga prašviesėjo, jau atrodė panašiau į vidurdienį. Dienos šviesoje žaižaravo vanduo - telkšojo gražus ežerėlis. Priėjusi arčiau Caroline išsitraukė mažutį dubenėlį ir prisėmė ežero vandens. Juk nesiruošiu mėginti kerų su visu ežeru. Būtų kvaila.
Prisėdusi ant žemės Caroline susikaupusi tarstelėjo:
 - Crystaciem.
Vanduo paklusniai susitraukė ir virto gražiu kristalu. Net gaila vėl bandyti kerus. Juk pranyks...
Galiausiai nutrusi po to padaryti dar vieną, grifė vėl mostelėjo lazdele ir tarė:
 - Crystaciem.
Vanduo kiek išsileido, bet dar ne visai. Šiuo metu dubenėlio turinys atrodė taip : Vandenyje plūduriuojantis mažas kristaliukas.
- Crystaciem,- pakartojo kerus mergina. Dabar dubenėlis vėl buvo pilnas skaidraus ežero vandens.
Išpylusi vandenį atgal į ežerą Caroline įsidėjo dubenėlį į krepšį ir patraukė pilies link.
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

*

Njutas Miglapūtis

Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #24 Prieš 7 metus »
Trečia valanda. Neilas ėjo į uždraustąjį mišką. Beeidamas pamatė gražų ežerą ir išsitraukė iš savo kuprinės anklodę. Pasitiesė ją ant sniego ir atsisėdo. Dar iš kuprinės ištraukė maišelį sausainių, paimtų iš didžiosios salės, ir juos padėjo ant paklodės. Tikiuosi, ji ateis . Neilas kaip visada nerimavo, kad ji neateis, nes galbūt mergaitė pamelavo, persigalvojo ar kas nors blogo nutiko.
Penktakursis atsistojo ir nuėjo pačiuožinėti ant ledo. Kadangi ledas buvo gana tvirtas, įlūšti pavojaus nebuvo. Rudaplaukis apie penkioliką minučių čiuožinėjo, kol netyčia paslydo ir išsitiesė aukštielnikas. Ledas po juo truputį įskilo, bet smūgį atlaikė ir Neilas neįkrito. Gerai, kad neįkritau. Varnonagas atsistojo ir vėl atsisėdo ant anklodės. Jis galvojo apie Hogvartsą, Elną, tėvus, draugus, apie viską... Neilas atsivertė knygą, kurią buvo padovanoję tėvai. Kėrėjimas ir burtai. Penktakursis atsivertė turinį.
Citata
Akulto uranium burtažodis 10 p.
Neilas dešimtą puslapį ir atsivertė, nes sudomino burtažodis.
Citata
Apibūdinimas: sutrukdo sukčiams nusirašyti atsakymus
Reikės prisiminti, jei kas nors sukčiaus per kontrolinį. Visai neblogas burtažodis. Kodėl aš šitos knygos ankščiau neskaičiau? Neilas išgirdo paukščių čiulbėjimą. Nors dabar žiema, bet keli paukščiai vis tiek yra. Varnonagas išsitraukė iš kuprinės atidarytų saulėgražų pakelį ir pasiėmė saują jų. Paukštis kaip mat atskrido ir ėmė lesti iš jo delno. Suvalgęs paukštis nuskrido tolyn. Berniukas pasiėmė sausainį, lėtai jį suvalgė. Rudaplaukiui pabodo laukti, todėl jis pasižiūrėjo į laikrodį. Jau po trejų dešimt. Kada ji ateis? Ji jau vėluoja dešim minučių. Be laukdamas berniukas ir vėl atsivertė knygą.
Citata
Avis burtažodis 22 p.
- Avis,- nusijuokia Neilas atsiversdamas dvidešimt antrą puslapį.
Citata
Apibūdinimas: išleidžia ugnies paukščius iš burtų lazdelės
Neilas susidomėjęs išsitraukė iš kišenės lazdelę ir ištarė:
- Avis.
Iš lazdelės priekio išlindo ugniniai paukščiai. Tikiuosi, jie neišnyks, kol Elna ateis.
Pagaliau išgirdo tylius žingsnius. Berniukas atsisuko, bet ten nieko nebuvo. Jis tai išgirdo ir dar kartą, bet niekas neatėjo. Man jau pradeda vaidentis. Turbūt Elnai nieko neatsitiko. Neilas užvertė knygą ir įsikišo ją į kuprinę. Varnonagas atsistojo ir ėmė vaikšioti aplink ežerą laukdamas Elnos. Vėl pasižiūrėjo į laikrodį. Po trejų šešiolika. Dar palauksiu penkias minutes ir, jei jos nebus, išeisiu iš čia. Po penkių minučių Neilas jau ėmė kuprinę, bet pagaliau pamatė Elną. Atgal padėjo kuprinę, šypsodamasis atsisėdo ant savo anklodės ir parodė draugei, kad atsisėstų šalia.
   
(Kažkas panašaus į uždraustajį mišką, kur mes esame)



*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #25 Prieš 7 metus »
Elna trūnojo bendrajame kamabryje prie knygų. Uhhh...Kad tik būtų kokios nors kitokios veiklos, kad ir kautis su basilisku. Nušveitusi kerėjimo vadovėlį kuo tuoliau nuo savęs Klumpar žvilgtelėjo į laikrodį. Po trijų penkios. Nėr ką veikt. Ji pasitvarkė savo juodą palaidinę ir prisiminė instrumentų salę. Klumpė jau norėjo kilti ir eiti pagroti stebuklingu instrumentu, kai jos atmintis atkūrė pokalbį su penktakursiu varniu. Velnias, visai pamiršau. Užbėgusi laiptais į mergaičių miegamajį El greit užsimetė žieminę mantiją, apsimovė šiltesnius batus ir išmovė iš pilies. Nusprendusi taip neskubėti varniukė sulėtino žingsnį ir bandydama apsimesti, kad ne vėluoja nubraukė kelias sruogas užkritusias ant veido.  Pastebėjusi antklodę antrakursė suraukė antakius, nes kas žiema ant žemės kloja antklodes? Bet tik šyptelėjusi dvilykametė pasistengė tai ignoruoti ir klestelėjusi prakalbo:
-Sveikas. Na, tai kaip sekasi? Nesutikai kelyje jokių profesorių?
Tyliai sukrizenusi Elninho staigiai atistojo ir pagriebusi sniego gniūžtę šveitė ją Neilui į nugarą.
-Che, che. Sniegas sniegutis, -  dar kartą prunkštelėjusi sulemeno antro kurso mokinukė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elna Klumpar »
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Njutas Miglapūtis

Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #26 Prieš 7 metus »
Iš už debesų išlindo blanki saulutė. Baltas sniegas ėmė žibėti, tad ir Neilas nusprendė pasimėgauti netikėta šiluma - atlenkė galvą, jog pažvelgtų į dangų ir visai pamiršo kažko laukiąs. Staiga sulaukė sniego gniūžtės į nugarą. Neilas greitosiomis pakilo ir apsigręžė. Šypsena nušvietė jo veidą išvydus draugę. Norėdamas bent šiek tiek atsikeršyti, jis taip pat metė sniego gniūžtę. Žinoma, gniūžtė buvo daug mažesnė ir pataikė į kojas, todėl didelių nuostuolių Elnai nebuvo.
- Sveika-a. Ne, nesutikau, visa laimė. O sekasi gerai, puiki žiemos atmosfera. Nori eiti pačiuožinėti?
Varnonagas išnaikino anksčiau išburtus paukščius, tačiau antklodės dėtis neskubėjo. Iš kuprinės tuoj buvo išsitrauktos juodos plonos pirštinės, juoda su baltu užrašu "Magic" kepurė bei šalikas. Rudaaplaukis apsimuturiavo ir žengė artyn ledo, kai susivokė pasiūlyti pirštines ir mergaitei. Keista, tačiau visiems pažįstantiems Neilą Varnonagą - jau įprasta. Taigi berniukas nedrąsiai atkišo Elnai antrą porą pirštinių.

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #27 Prieš 7 metus »
 Pajutus kažką šalto atistrenkiant į mergaitės kojas Elna skardžiai nusijuokė.
  -Pačiuožinėti? Kodėl gi ne? Mielai,-nusišypsojusi dėl pasiūlymo atsakė El. Visą laiką stebėjusi, kaip Neilas muturiuojais tuos trukdančius gyventi daiktus trumpaplaukė vyptelėjo ir lyg prieštaraudama papurtė galvą. Ji jau norėjo žengti artyn ledo kartu su Neilu, bet jis apsisukęs atkišo Klumpei porą pirštinių.
-Ne, ačiū nekenčiu pirštinių ir kepurių. Šalikai dar pakenčiama, bet vis tiek...-atsisakiusi pasiūlymo varniukė nelaukdama draugo pasileido link užšalusio ežero. Drąsiai žengusi žingsnį dvilykamtė kiek susvyravo, bet išsilaikiusi ant kojų iš lėto bandė čiuožti. Bet ji staigiai išsiteškė ant šalto ledo. Linksmai sukikenusi varnė atsistojo ir nusišluostė prilipusį sniegą.
-Ahh...Kokia aš nevėkšla, - eilinį kartą nusijuokus pratarė faktą rudaakė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Elna Klumpar »
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.

*

Njutas Miglapūtis

Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #28 Prieš 7 metus »
Kai mergaitė atsisakė pirštinių ir kepurės, teko jas vėl paslėpti kupinėje. Elna nuėjusi prie ledo, iš karto nukrito, o Neilas pasišovė pagalbon:
- Galiu padėti, jei nori. Nesu profesionalas ar pagyrūnas, bet čiuožiu visai neblogai.
Kelias sekundes jis stebėjo Elną, po to staiga apsisuko ratu ir nučiuožė tolyn. Apsukęs nedidelį ratą aplinkui, grįžo.
- Norėčiau apie tave dar daugiau sužinoti, nieko prieš? Pavyzdžiui, kur gyvenai, kai buvai žiobarų pasaulyje? Ar tau patinka magijos istorija? Ar tu grynakraujė? Ir dar vienas klausimas - turi brolių ar seserų?
Kol laukė atsakymų į klausimus, rudaplaukis galvojo, kokią pažangą padarė bendravimo srityje. Anksčiau jis labai drovėjosi, tačiau štai dabar viskas jau praeityje, jis netgi nebijo pradėti pokalbio!

*

Neprisijungęs Elna Klumpar

  • V kursas
  • *
  • 169
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • in libras libertas
Ats: Ežeras miško viduryje
« Atsakymas #29 Prieš 7 metus »
-Būtų malonu, jei padėtum, nes čia mano tik antras kartas čiuožiant ant ledo, - ramiai tarstelėjo varnanagė. Neilas nučiuožė toliau, o El tik bandė pačiuožti bent kiek į priekį. Po kelių akimirkų ji pajudėjo kelis centimetrus. Greitai Neilas grįžo.
-Aš nieko prieš, klausk ko tik nori. Na, aš niekada nebuvau Žiobarų pasaulyje. Nuo pat vaikystės žinojau, kad yra magija, burtai ir visi kiti dalykai. Magijos istorija nebloga. Profesorė labai draugiška ir gera. Aš negrynakraujė, nes mama gimė Žiobarų šeimoje, o tėčio mama buvo Žiobarė, bet mano tėčio tėtis buvo burtininkas. Esu vienturtė, neturiu brolių ar seserų. O kaip tu? Tu grynakraujis? Turi brolių ar seserų? Koks tavo mėgstamiausias patiekalas? - atsakė, bet ir pati uždavė klausimų Klumpė. Pabandžiusi vėl truputį pažiuožti varnė kaip reikiant susvyravo, bet nenuvirto.
-Man tikrai reikėtų pagalbos, - šyptelėjusi paprašė Elninho.
Gyvenimas – repeticija spektaklio, kuris neįvyks.