0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: I-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 7 metus »
Žiūrėdama į papūgėlę, klastuolė nusprendė bandyti vėl. Ir vėl
- Libernianima!
Dėja, nieko. Kiek nusivylusi klastuolė nusprendė kalbėti kiek tyliau
- Libernianima
Jau beveik. Jaučiu tai...
Sukaupusi visą savo dėmesį į burtažodį, mergaitė bandė vėl.
- Libernianima
Vėl nieko, taigi teko bandyti vėl
- Libernianima
Pavyko!
Atsikračiusi keistojo jausmo, kuris ją siejo su paukšteliu, klastuolė nunešė paukštelį atgal į narvelį ant profesorės stalo. Grįžusi į savo vietą mergaitė išsitraukė sąsiuvinį, tušinuką ir viską aprašė. Koks jausmas buvo susiejus su gyvūnėliu, koks jausmas visa tai panaikinus. Užvrtusi sąsiuvinį klastuolė padėjo jį ant mokytojos stalo ir atsėdo į vietą, laukdama įvertinimo už darbą pamokoje.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: I-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 7 metus »
Na dar kartelį. Vienas...Du...Trys!
- Libernianima!- nieko,- Libernianima!- nieko.
Su Animaservus kerais pavyko iš trečio karto. Tad dabar turėtų pavykti ir Libernianima kerai,- mąstė Tauškalė. Susikaupusi ji mintyse suskaičiavo netgi iki keturių ir šūktelėjo:
- Libernianima!
Nepavyko. Nors Ginta buvo įsitikinusi, kad iš ketvirto karto jai turėtų pavykti.
- Libernianima! Libernianima!- jau net nebeskaičiuodama šaukė.
Bet nieko. Tauškalei jau akyse ėmė kauptis ašaros. Iš šešto karto nepavyko? To dar Gintai nebuvo. Ji norėjo, kad greičiau suskambtu varpas ir iš čia galėtų pradingti. Bet kaip jis tylėjo, taip ir tylėjo. Tad Tauškalei neliko kitos išeities kaip tik vėl šūkauti Libernianima kerus.

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ats: I-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 7 metus »
- Libernianima! Libernianima! LIBERNIANIMA!
Pavyko! Gintai tarsi palengvėjo. Gėda bus sakyt bedrakursiams, kad Libernianima kerams prireikė net devynių kartų...Na gerai, dar liko parašyti kaip jaučiausi darydama šį darbą. Pasiėmusi pargamento lapą ir savąją plunksną pradėjo raityti raides:
                                                 DARBO APRAŠYMAS.

Aš darbui pasirinkau pelytę. Kol jos dar nebuvau užbūrusi ji elgėsi įprastai, per daug nekreipė į mane dėmesio. Bet kai suveikė kerai Animaservus ji pradėjo prie manęs glaustis, išplėtė akis. Aš pati taip pat pajutau, kad jos čia negaliu palikti.(Šiame kabinete). Ir kai aš su koja netyčia įsitrenkiau į stalą, rodos ir jai suskaudėjo. O panaudojus kerus Libernianima pelytę vėl atsitūpė ant stalo, nebežiūrėjo į mane ir paglostyti taip pat nesileido. Šįkart aš pabandžiau specialiai įtrenkti koją. Bet pelė net neatkreipė į mane dėmesio.

                                                                                         Ginta Tauškalė
                                                                                         Grifų Gūžta
                                                                                         ll kursas
Baigusi rašyti nunešė pargamentą mokytojai ir suskambus varpui nuskubėjo į kitą pamoką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Ginta Tauškalė »

*

Neprisijungęs Oliver Lenghton

  • V kursas
  • *
  • 56
  • Taškai:
  • Cats.
Ats: I-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 7 metus »
-Na, Haroldai, manau mums laika atsijungti vienam nuo kito. Buvo malonu.. bendradarbiauti.
Oliver nė nepajuto, kaip prabėgo pamokos laikas, tad reikėjo jiems jau atsijungti.
-Libernianima
Kažkas vyko, tačiau Oliver dar nelabai suprato, kas. Lyg kokie gramai krito nuo jo kūno, ir širdy darėsi lengviau.
-Libernianima
Antrą kartą ištarus burtažodį, lyg ir keli kilogramai nukrito. Tačiau jis vis dar jautė šiokį tokį sunkumą.
-Libernianima
Ir štai. Jie atsijungė. Haroldas ramiai užmigo, lyg nieko nebūtų įvykę, o Oliver širdis tapo lengva it plunksnelė. Tuomet pasiėmė pergamento ir pradėjo rašyti:
Citata
Per pamoką mokėmės susijungimo su gyvūnu kerus Animaservus. Šie kerai man pasirodė labai sunkūs, tačiau susidorojau su šia užduotimi. Taigi, pradžioje išsirinkau katuką, kurį pavadinau Haroldu. Esu skaitęs, kad kuomet duodi vardą gyvūnui, viskas vyksta lengviau. Kerus teko naudoti keletą kartų,nes pirmus tris kartus nieko neįvyko. Tuomet, mums susijungus atlikau keletą bandymų. Pirmuoju bandymu bandžiau patikrinti, ar mes susijungę dvasiniu būdu. Prisiminiau kažką liūdno, o Haroldas perėmė mano emocijas ir perdavė man savasias, geras. Tuomet pabandžiau kažką ir fiziško. Spyriau koją suolan. Katuko koja patino, ir jis pradėjo kniaukti. O ta koja buvo toje pačioje pusėje, kaip ir manoji, kurią spyriau. Taigi, bandymai patvirtino, jog mes tikrai susijungėme. Negaliu praleisti fakto, jog mums susijungus, kokie dešimt kilogramų atsirado mano širdyje. Atsijungimui naudojau kerus Libernianima . Visiškai atsijungti pavyko per tris kartus, ir tie dešimt kilogramų dingo. Atsijungus Haroldas ramiai užmigo, lyg nieko nė nebūtų buvę.

Oliver Lenghton
Klastūnynas
V kursas.

Baigęs darbo aprašą Oliver padėjo jį ant mokytojos stalo ir ramiai grįžo savo vieton.
Breathe in, breathe out.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

  • I kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: I-oji MGP pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 7 metus »
   Yawen stebėjo visų mokinių darbą ir buvo be galo patenkinta kai kurių atsidavimu. Aišku, tinginiaujantys mokiniai neišvengė ir rūstaus azijietės žvilgsnio, kuris nieko gero nežadėjo tokiems nedirbantiems Perestukinams, tad greit visa klasė plušėjo, o moteris susidomėjusi vaikščiojo tarp visų ir stebėjo gyvūnų bei žmonių reakcijas jungiantis jiems. Tai buvo įdomiausia pamokos dalis ir ji buvo išties nudžiuginta, kad daugeliui pavyko įveikti šią užduotį.
 - Gerai, pamoka baigta, galite tvarkytis ir ruoštis, - ramiai paskelbė ji atsistojusi prie savo stalo. - Sekanti pamoka vyks lauke ir bus integruota su Herbologija, tad tikiuosi sulaukti daugiau dabartinių Perestukinų. Susitiksime Magiškų Gyvūnų Priežiūros sekančios pamokos laiku prie mokyklos vartų. Lauksiu jūsų visų ateinančių!
Paleidusi visus mokinius azijietė uždarė duris į kabinetą (vaikai, rodos, to nemokėjo) ir ėmė tvarkyti kabinetą.