0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • I kursas
 • *
 • 73
 • Taškai: 44
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stogas
« Atsakymas #585 Prieš 1 savaitę »
Mergaitės šypsena atrodė draugiška. Atrodė, bet ar tokia ir buvo? Šito Miriam nežinojo, ir tai ją labai trikdė. Kol kas Hogvartse niekas iš jos nesišaipė. Na, tik profesorė Forrm, bet vėliau ji paaiškino suklydusi. Deja, į kraują jau spėjo įaugti laukimas, kad anksčiau ar vėliau patyčios būtinai prasidės, taigi vienuolikmetė laukė jų ir iš Charlotte.
Atsakydama į klausimą tik papurtė galvą. Jeigu čia būtų Eliotas, jie visi trys pradėtų ką nors tyrinėti. Labai gali būti, kad kažkas nukristų. O štai jai tiko ramiai pasėdėti ir galbūt pasišnekėti. Jeigu tik pavyks tą padaryti.
Kiti Charlotte žodžiai šiek tiek išgąsdino. Miriam visada stengėsi laikyti emocijas savyje ir niekam jų neatskleisti. O štai dabar ją perkando pirmą kartą matoma bendramokslė. O gal ji skaito mintis? Norėčiau susirasti draugę. Bet nenoriu to sakyti mintyse ištarė Miriam tarsi tikrindama, ar Charlotte perpras ir šitai.
- Norėčiau atšvęsti gimtadienį kartu su broliais, - galiausiai ištarė. Tai buvo tiesa, tad visai smagu, kad yra ką pasakyti nemeluojant. Kiek padvejojusi pridūrė: - Tik nemanau, kad tai Eliotui įdomu. Jis nori nuotykių.
Susidrovėjusi nuleido galvą ir galvojo apie tai, kad bent jau Oliveris tikrai sutiks smagiai praleisti tą dieną.

*

Neprisijungęs Charlotte Evans

 • I kursas
 • *
 • 24
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #586 Prieš 1 savaitę »
Charlotte pastebėjo, kad jos bandymas pabendrauti su Miriam jai buvo kiek netikėtas. O gal ji jai atrodė nepatikima ir bauginanti? Šiaip ar taip, tai juk buvo pirmasis šių mergaičių susitikimas ir pašnekesys už klasės ribų. Jau namė, kad Miriam jai nieko neatsakys, o gal net papustys padus, kai ši užsiminė apie savo gimtadienį.
- Gimtadienis? Tavo gimtadienis?
Kiek garsiau ir su entuziazmu prakalbo Charlotte.
- O kada tas tavo gimtadienis bus?
Charlotte tikrai nežinojo kada Miriam švenčia gimtadienį. Gal net ir šiandien buvo ta diena. Jautė, kad su Miriam reikėjo bendrauti atsargei, kol ją prisijaukins. Galimai čia ji padarė klaidą.
Mergaitė prakalbo apie savo brolį Eliotą. Ji atsiminė tą vaikiną iš klasės užsiėmimų. Ji jau buvo pastebėjusi, kad tas vaikinas labai globėjiškai elgėsi su Miriam, todėl ši nauja informacija jos nenustebino.
- Kodėl galvoji, kad Eliotui bus neįdomu? Žinai aš gal tik stebėtoja iš šono, bet man atrodo tu nuvertini savo brolį.
Pasisuskusi į Miriam mielai jai nusišypsojo.
- Man atrodo, kad jis viską padarytų dėl tavęs.
Vėl nusisuka į horizontą. Šiek tiek patrynė rankas, kad šios visai nesustingtų iš šalčio.
- Tačiau pagrindinis klausimas čia yra kitas. Pamiršk apie kitų norus. Ką norėtum tu veikti per savo gimtadienį? Čia esi svarbiausia tik tu.

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • I kursas
 • *
 • 73
 • Taškai: 44
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stogas
« Atsakymas #587 Prieš 5 dienas »
Toji mergaitė keistai entuziastingai atsiliepė apie gimtadienį, ir Miriam kiek sutriko. Ar tai patyčia, ar nuoširdus susidomėjimas? Nežinia, bet Miriam vis dėlto sumurmėjo:
- Vasario antrą. O kada tavo?
Visa laimė, gimtadienis ne šiandien. Tada visai neaišku, ką šita mergaitė padarytų. O kai ji pradėjo kalbėti apie Eliotą, nejučia nusišypsojo. Akivaizdu, kad ji supainiojo dvynius. Na, visi tą darė, ne tik ji. Aurio taip lengvai nepergudrausi, bet net ir kiti profesoriai galėtų būti nesunkiai apkvailinti.
- Jis nori visur landžioti ir tyrinėti, - trumpai paaiškino apie Eliotą. Ir dabar jis turbūt kur nors tūno su Džefu ir Maiklu. Svarbiausia, kad nieko neatsitiktų, nors šita baime su naująja pažįstama Miriam nenorėjo dalintis. Kiek padvejojusi pridūrė: - Bet gal ką nors nuveiksime su Oliveriu.
Taip, tai būtų ne taip jau ir blogai. Ir pati būtinai ką nors sugalvos, kai ateis dvynių gimtadienis. Galėtų paprašyti Aurio pagalbos, bet vis dar atrodė, kad jis jos nemėgsta. Sakyti galima viena, o galvoti visai ką kita, tad pasitikėti tėčio draugu nebuvo paprasta.
- Mano norai? - kiek sutrikusi pasitikslino. Tokių ji nelabai ir turėjo - kur kas nors pasakydavo eiti ar ką daryti, tą ji ir darydavo. Tad išgirdusi, kad gali būti ir kitaip, nežinojo kaip reaguoti. - Aš nieko nenoriu, - dar pridūrė atsargiai pažvelgdama į Charlotte. Po kiek laiko droviai pridūrė: - Nebent ką nors sukonstruoti iš Lego.
Bet jo čia, deja, neturėjo, tad noras buvo tik teorinis. Miriam pasigailėjo tai pasakiusi, tad dabar nuleido galvą ant kelių tarsi taip bandydama pasislėpti.

*

Neprisijungęs Charlotte Evans

 • I kursas
 • *
 • 24
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #588 Prieš 5 dienas »
- Mano balandžio šešioliktą. Pavasarį.
Patikslino, lyg ir taip nebūtų savaime aišku. Vien pagalvojus apie pavasarinius saulės spindulius pasidarė šilčiau. Charlotte dievino šilumą, todėl nesunku nuspėti, kad jos mėgiamiausias metų laikas yra vasara. Žinoma, pavasaris mažai atsilieka.
- Atleisk, bet nesuprantu. Tu neturi norų? Neturi kokių nors pomėgių?
Miriam užsiminė apie Logo kaladėles, todėl Charlotte suplojo sušalusiais delnais.
- Lego, tai šaunu! Tikriausiai esi kūrybiška...
Ta tema jai primena kaip mama ją versdavo užsiiminėti meniška veikla. Tik jai tai nesisekė. Vienintelė meninė veikla, kuri jai patiko buvo vaidyba. Todėl lankė žiobarų mokykloje dramos būrelį.
- Kas dar tau patinka? Tikrai netikiu, kad tai vienintelis užsiėmimas.
Charlotte šį kartą visu kūnu pasisuka į Miriam ir sukryžiavo kojas, lyg sėdėtų jogos lotoso pozoje.
- Kokie užsiėmimai tau būdavo smagiausi dar prieš Hogvartsą? Ką veikdavote kartu su broliais?

*

Neprisijungęs Miriam Llewellyn

 • I kursas
 • *
 • 73
 • Taškai: 44
 • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Stogas
« Atsakymas #589 Prieš 1 dieną »
Charlottes gimtadienis dar negreitai, bet Miriam pasistengė įsidėmėti datą. Galbūt ką nors padovanos jai. Ypač jeigu tuo metu galvos, kad turi draugę. Galbūt pavyks ją pradžiuginti? Vis dėlto šitie svarstymai liko tik mintyse - mergaitė niekuo jų neparodė.
Į kitus klausimus ji tik gūžtelėjo pečiais. Ir pati nežinojo, ką mėgsta. Prisiminė, kaip Auris klausė apie pasakas ir eilėraščius. Tada pasakė, kad juos mėgsta, bet ar tai tiktų dabar? Neaišku, tad geriau iš viso tylėti.
- Ar ir tau patinka Lego? - paklausė, kai Charlotte prakalbo lengvesne tema. Ar ji kūrybiška, Miriam nebūtų pasakiusi, nors meno stovykla praėjusią vasarą visai patiko. Vis dėlto labai gali būti, kad tiesiog buvo smagu leisti laiką su Oliveriu, Auriu ir keliomis mergaitėmis iš Hogvartso.
O štai ši mergaitė klausinėjo šiek tiek per daug. Tai priminė Eliotą, bet jo klausimai buvo smagūs ir įdomūs. Charlottes klausimai kiek gąsdino. Jos tikrai nebuvo draugės, bent jau kol kas. Tad ar tikrai reikia tiek daug šnekėtis? Miriam susimąstė.
- Kartais ką nors statome, - galiausiai atsakė. Taip, dabar mielai pasistatytų iš pagalvių kokį nors namelį, į jį įlįstų ir pasislėptų. Prisiminusi mėgstamiausią Elioto žaislą, kuris dabar labai patinka ir David, pridūrė: - Arba žaidžiame oro uostą. Eliotas turi lėktuvo modelį. Ar esi kada nors skridusi?
Pati Miriam to niekada nedarė, bet būtų visai įdomu. Tik šituo ji, žinoma, neketino dalintis.

*

Neprisijungęs Charlotte Evans

 • I kursas
 • *
 • 24
 • Taškai: 2
 • Lytis: Moteris
Ats: Stogas
« Atsakymas #590 Prieš 1 dieną »
- Lego įdomus žaidimas. Bet pati nepavadinčiau savęs kūrybiška. Man įdomiau atkartoti kokį statinį arba sugalvoti patvarią konstrukciją.
Droviau nusišypsojo Charlotte. Menai tikrai nebuvo jos stiprioji pusė. Bet žavėjosi tais asmenimis, kurie sugebėjo kurti meną. Kaip,kad darė jos motina.
Mergaitė išklausė Miriam prisiminimus apie smagiausius užsiėmimus su broliais ir jai iškilo viena mintis.
- Tuomet... Galbūt galite susikuri savo šeimos slaptą būstinę čia Hogvartse? Arba į kokią dėžutę galėtumėte sudėti smagius, sentimentalius daiktus ir drauge tą dėžutę paslėpti? Manau, tokie užsiėmimai net tik sutvirtintų tavo ir brolių santykius, bet ir būtų smagi pramoga visiems. Net ir Eliotui.
Mielai nusišypsojo Miriam ir, prieš išeidama, paskutinį kartą pažvelgė į horizontą, kuris atsivėrė nuo Hogvartso mokyklos pilies stogo.
- Kol kas dar nesu skridusi lėktuvu. Bet tikiu, kad išauš tokia diena.
Charlotte kolkas nėra kojos iškišusi iš Britanijos salos, o visą gyvenimą nugyveno Škotijoje. Ji dievino Škotiją, bet norėjo pamatyti ir likusį pasaulį.
Staiga Charlotte atsistojo nuo grindų. Nusipurtė nuo apsiausto prikibusį sniegą. Mergina norėtų pasėdėti ir pabendrauti daugiau su Miriam, tačiau baigė sustingti į ragą.
- Aš jau eisiu. Buvo malonu susipažinti ir pakalbėti akis į akį su tavimi, Miriam.
Charlotte paskutinį kartą pažvelgė į mergaitę ir linksmai jai nusišypsojo. Apsisuko eiti prie išėjimo, bet stabtelėjo ir atsisuko per petį į Miriam.
- Nebūk svetima ir sutikusi mane pasisveikink.
Šia pasakyta fraze norėjo tik padrąsinti mergaitę bendrauti. Charlotte vėl užsigręžė ir nusileidusi nuo stogo išėjo Hogvartso koridoriumi.