0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 398
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #105 Prieš 1 metus »
Jaunuolis žvilgtelėjo į savo okamį. Šis šiandien atrodė labai patenkintas. Juk gyvenant šeštakursio kuprinėje nevisada gauni galimybę išlįsti iš jos. Turi pasirodyti jaunuoliui tinkamas tai dienai.
 Jones apžvelgė vietą, kurioje yra. Čia mėtėsi senas katilas ir lentynose buvo daug tvarkingai sustatytų buteliukų. Ant visų buteliukų buvo užrašyti kažkokie pavadinimai. Keletą iš jų vaikinas nusprendė paskaityti. ,,Geltonplaukių nuodai''. Šis pavadinimas Švilpynės koledžo atstovui nebuvo girdėtas, bet vien žodis nuodai baisiai jį gąsdino. Juk nuodai tai ne vaistai, nuodai gali stipriai pakenkti.
- Am malonu susipažinti, Aviana. Aš Ryan, - tarė rudaplaukis pasitvarkydamas savo plaukus. Po kelių akimirkų naujai sutikta pažįstama pradėjo eiti į kitą klasės ar kabineto galą. Jones pavardės nešiotojas kilstelėjo antakius nesuprasdamas kodėl ji taip daro. Staiga pasigirdo dūžio garsas ir po patalpą pasklido keistas kvapas?
- Kas čia per kvapas? - sumurmėjo vaikinukas klausdamas.
There's no such thing as fate.

*

avianawallflower

Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #106 Prieš 1 metus »
Tas kvapas vis stipriau griaužė nosį, pradėjo jau griaužti ir akis. Atrodė jog griaužia visą kūną. Ką daryti? Šioje situacijoje jau Tergeo nepadės, kvapas neišgaruos. Mergina išsigando, nejaugi ji tikrai turėjo priklausyti Grifų Gūžtai? Kažkaip neatrodo. Aviana rankoje gniaužė lazdelę ir galvojo ką daryti.
- Ryan, gal žinai kokius nors kerus? - Su virpančiu balsu paklausė Aviana.
Rudaplaukė pajuto jog reikia kuo greičiau iš čia dingti ir išgelbėti tą Ryan. Abejonės dėl koledžo dingo. Per menką švieselę buvo galima įžiūrėti jog Ryan ne vienas, o su augintiniu.
- Jis mielas. O dabar griebk jį ir neždinamės iš čia.
Pasiėmusi savo daiktus Aviana juos sugrūdo į apsiausto kišenę ir priėjo arčiau Ryan. Reikia sprukti kol dar niekas neužduso. Pamintyjo grifiukė.
- Eime Ryan, greičiau.

*

Neprisijungęs Erikas Dinas Miglaputys

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • gal kas norėtų padovanoti galeonų?
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #107 Prieš 1 metus »
Dinas ėjo pustuščiu koridoriumi susikišęs delnus į kišenes. Jo nuotaika šiandien buvo kiek niūroka, o ir randą skaudėjo. Berniukas norėjo trumpam numirti, bet tik laikinai, nes dingtų visas malonumas. Jis be emocijų veide akimis užtiko įdomias duris, gal ten galės pasislėpti? Jam nebuvo svarbu, mato jį kažkas ar ne, tačiau įstrižai perėjo koridorių, nekreipdamas dėmesio į kitus mokinius ir įėjo į neužrakintą klasę. Ant apdulkėjusių suolų mėtėsi mezūrėlės, o šei bei ten net ir katiliukai. Apleista klasė, tai jau aišku. Ant lentos su kreida buvo nupieštas juokingas, senas vyras. Berniukas jam nupiešė ūsus su likuse kreida ir sutraiškė užmynęs vieną tarakoną. Na ir šlykštynė. Pamanė jis pažiūrėjęs žemėn kas čia trakštelėjo. Jis atsiduso ir atsisėdo ant apdulkėjusio profesoriui skirto stalo krašto.
- Pogalais, tuoj tikrai galva pliš pusiau. - jis laikė šaltu delnu uždenktą randą, nes įsiskaudėjo kaip reikalas.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 350
 • Lytis: Vyras
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #108 Prieš 1 metus »
Po truputį vakarėjo. Dangus nusidažė oranžine ir raudona spalvomis. Vegard tą vakarą apsiausto nevilkėjo, apie koledžą išdavė tik Klastūnyno kaklaraištis. Nors, visi žino Vegard vardą mokykloje, uniforma Hogvartse griežta. Tuomet kodėl juodaplaukis nusivilko apsiaustą? Nes jam paprasčiausiai buvo nė motais tos kvailos taisyklės. Vaikinas laiptais užlipo į antro aukšto koridorių. Visur buvo pilna mokinių iš įvairių koledžų. Šventosios Morkos, kodėl čia tiek daug Švilpynės mokinių? Saeterhaug tarsi prakeiktas buvo, kur tik eina vis sutinka kokį nors švilpį. Meghan Natali Pritz, Luna Evanns, kokiu vardu šiandien apsireikš dar vienas švilpis? Jis ėjo koridoriumi nekreipdamas dėmesio į pašalinius veiksnius, tik jo koncentraciją nutraukė durys. Labai paslaptingos ir keistos. Tiesa, jos buvo šiek tiek praviros, dėl to Saeterhaug nesugebėjo nesusigundyti. Jis šmurkštelėjo vidun. Jį pasitiko storas dulkių sluoksnis, duženos, kiauri katilai ir knygos. Visi šie daiktai tikrai buvo liesti gana senai. Nuodų ir vaistų klasė. Senoji. Kabinete buvo ir žmogus, Vegard atsiduso.

*

Neprisijungęs Erikas Dinas Miglaputys

 • I kursas
 • *
 • 44
 • Taškai:
 • gal kas norėtų padovanoti galeonų?
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #109 Prieš 1 metus »
Taip besėdėdamas, jis sulaukė (nors nelaukė) durų girgždėjimo garso, kas reiškė, jog nuo dabar klasėje yra dar kažkas. Dinas nenoromis atsisuko ir mintyse nusikeikė, nors įprastai to nedarytų. Vėl klastuolis... Pamanė jis, vos pamatęs atėjusio vaikino kaklaraiščio spalvas. Dinas užsisuko ir nekreipė dėmesio į atėjusįjį. Randą, vis dar perštėjo, jis jautė ir pyktį, kad turi šį randą ir šiokį tokį džiaugsmą, nes vos žaizda užgijo, jam dzingtelėjo, jog galbūt jis panašus į legendinį Harį Poterį, tačiau šiandien ši mintis atrodė niekam tikusi ir vaikiška. Randą dabar jis mielai norėtų kažkokiu būdu panaikinti, nes bandymas jo nesusiimti delnu, dėl atėjusio klastuolio, jį žudė. Staiga, jam atsirado noras, susipažinti su juodaplaukiu už nugaros, nes tai būtų gal tik antras ar iš vis pirmas jo sutiktas klastuolis, o ne klastuolė. Berniukas atsisuko į jį ir gal kelias akimirkas į jį žiūrėjo, o po to mostelėjo ranka ir ištarė pirmą, gan šaltą žodį, tiksliau sakinį.
- Na, pradėsiu pirmas, - jis nušoko nuo stalo, ir prisiminė, jog šis veidas jam jau matytas. Akimirksniu prisiminė jo savininko vardą. - Vegard, taip? - jis buvo tikras klastuolio apibūdinimas. Taisyklės jam nė motais, o ir šiaip draugiškas jis toli gražu, tikrai ne per daug. Berniukas paanalizavo jo laikyseną, žvilgsnį ir veido išraišką, dievaži, jis tikrai neturėtų būti maloni asmenybė, tačiau Diną kaip ir visada aplenkdavo smalsumas, tad jis, žinoma pasiliko ir laukė atsako į klastūnyno lygio jo paties ,,malonų pasisveikinimą". Jis stovėjo susikišęs delnus įkišenius, vis dėl to žinodamas pakankamai apie Vegard, šalia kairiosios rankos turėjo lazdelę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erikas Dinas Miglaputys »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 350
 • Lytis: Vyras
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #110 Prieš 1 metus »
Vegard visgi suprato jog komunikuoti su žmonėmis - per žemas lygis. Argi kartais nebus susirgęs Didybės manija? Juk paklausykit kokia žvaigždė! Mokyklos ir direktoriaus asmeninė pergalė! Galutinė diagnozė - šimtaprocentinė didybės manija. Nors nelabai čia kam ir rūpėjo, buvo ir daug svarbesnių dalykų. Vienas jų - jau per ankštas apsiaustas gulintis Klastūnyno bendrajame kambaryje ant sofos. Kad ir kaip Madam Malkin juos siūtų jie vistiek su laiku susidėvi arba tampa maži. Ar čia magija galėtų pagelbėti - nežinia. Išvada - juodaplaukis išties bukas tik nenori to pripažinti. Jo nuostabias ir išties labai reikalingas mintis išblaškė kažkoks vaikiškas balsas. Ai, čia tik tas kvailas vaikas. Menkoje prieblandoje buvo galima pamatyti koledžo emblemą. DAR VIENAS SUKNISTAS ŠVILPIS?! Tai darėsi nebejuokinga, greičiau baisu. Švilpynės prakeiksmas - ar taip turėtų skambėti ši situacija ištikusi trečiakursį?
- Eh. Ir tu mane pažįsti, nors tikriausiai čia nėra nei vieno kuris manęs nežinotų. - Išdidžiai ir su panieka ištarė vaikinas. - O kuo tu vardu?
Nagi, jam reikia žinoti visų Švilpynės mokinių vardus.

*

Neprisijungęs Rapolas Drakas

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #111 Prieš 1 metus »
Nuodų ir vaistų pamoka vyksta ir vykdavo antrame aukšte. Kai kurie mokiniai nemėgsta nuodų ir vaistų pamokos. Nes kartais dažniausiai taip ir atsitinka sprogsta eleksyrai ir mokinių saugumui ir krtais šį dalyką nori pašalinti. Vilis neskubėdamas atėjo į nuodų ir vaistų pamoką. Sneipas kaip visada buvo piktas ir niūrus. Vilio Sneipas paklasė klausimo, Sneipas buvo dar piktesnis.
- Negi nepavartai nei vieno vadovėlio!?! - šaukė jis. Po kiek laiko jie įėjo į vaistų ir nuodų klasę, aplinkui ūžė eleksyrai prie sienų į spalvotus buteliukus buvo supilti gėralai, prie lempų buvo susipyne stori voratinkliai. Sneipas ant lentos parašė kažkokį receptą bet jį reikėjo tik nusirašyti ir turėti kitai pamokai. Vilis rašydamas galvojo ka gi Sneipas užduos namų darbams. Pagaliau pamoka pasibaigė ir pasakė kad reikės parašyti rašinėlį apie senovės raganų naikinimo būdus. Eidamas pilies požemiu jis  pamatė šikšnosparnį ir prieš pat kojas prabėgo žiurkė. Lipdamas laiptaisgalvojo kaip gera kad praėjo nuodų ir vaistų pamoka. Skubėdamas į pirmą kvidičo pamoką pamiršo prasmengančia pakopą ir nikstelėjo koją. Bėgdamas į grifų gūžtos kambarį susimovė prie judančių laiptų. Pasidėjo vadovėlius ir kaip kulka šovė į kvidičo pamoką.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 766
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #112 Prieš 1 metus »
Kurį laiką Auris ieškojo geros ir kuo nykesnės vietelės pilyje. Ne tiek jau ir daug to laiko paskyrė šiam reikalui, gal kokį pusvalandį, ne daugiau. Ši klasė atrodė šiaip sau. Ir labai gerai.
Senkleris išgriozdė spintas ir aptiko krūvą senų ir dulkėtų stiklainių. Tie buvo prigliaumyję, purvini ir uždžiūvę. Juose kažkada buvo laikomi ingredientai eliksyrams, bet dabar jau niekam šie netiko. O tuos, kurie dar buvo naudingi Auris paliko ramybėje.
Taigi viską, ką rado išrikiavo ant vieno stalo. Dar pasirūpino plovikliais, kempinėlėmis ir dubeniu, į kurį buvo galima prisipilti vandens iš senutėlės kampe įtaisytos kriauklės.
Viską paruošęs išėjo iš tos nykios vietos ir grįžęs į savo kabinetą parašė raštelį ir perdavė jį Erkai Forrm. Raštelyje parašė kur ir kada ateiti. Areštą paskyrė aštuntą valandą vakaro ir štai dabar jau sėdėjo šioje klasėje.
Keistas vaikas. Pagalvojo Senkleris. Tokia kupina pykčio mergaitė. Visada atrodė susiraukusi ir nepatenkinta viskuo, kas apie ją vyko. Įdomu ar šiaip jai nesiseka ir šitaip ji išreiškia savo liūdesį, ar čia šiaip kažkokie kaprizai. Jei ji žinoma teigsis kalbėtis gal išsiaiškinsiu ką nors. Mąstė jos belaukdamas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 445
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #113 Prieš 1 metus »
Erka perskaičiusi raštelį be dešimt aštuonios išėjo iš klastūnyno bendrojo kambario. Areštas turėjo vykti kažkokioje buvusioje nuodų ir vaistų klasėje. Gal jis pamiršo kokį dalyką dėsto? Eidama galvojo klastuolė. Klastuolė priėjo prie durų ant kurių buvo lentelė - nuodų ir vaistų klasė. Taip... Nebloga vietelė! Pagalvojo klastuolė žiūrėdama į duris ant kurių buvo nesuskaičiuojama galybė voratinklių. Taip pat dulkių ar dar kokio velnio. Klastuolė atsidarė duris ir pažvelgė į klasę. Ši atrodė kaip kokios senutės kuriai virš dviejų šimtų metų ir kuri negali palikti savo namų (jei šią skylę galima pavadinti namais). Užėjusi ir atsidūrusi klasė viduryje klastuolė pastebėjo kažkokius stiklainius. Jie buvo ant vieno stalo (aišku irgi seno kaip velnias).
- Sveiki, profesoriau. - pro sukąstus dantis iškošė klastulė. Kuriai vos čia užėjus nebuvo labai smagu. Bet kažkodėl ji nusprendė vis dėlto pasirodyti arešte.
- Ar ilgai užtruksime? - dar po kiek laiko paklausė Erka.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 766
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #114 Prieš 1 metus »
Auris užsigalvojo apie kažką, kas buvo visai nesusiję su mokykla. Bet iš tų minčių pažadino atsivėrusios durys.
- O, labas vakaras panele Forrm. - Prabilo jis.
- Kiek užtruksime nežinau, čia nuo jūsų priklauso. Jeigu greitai dirbsite tada greitai ir pabaigsite. Ant stalo yra stiklainiai. Jie nešvarūs. Labai nešvarūs. Jūsų darbas labai paprastas, turite viską atgramdyti nenaudodama jokios magijos žinoma. Štai viskas, ko gali prireikti. - Jis mostelėjo ranka į ploviklį, kempines ir dubenį.
- Viduje yra užsilikę kažko, kas buvo naudojama eliksyrams gaminti, visa tai irgi turite išgramdyti. - Šis darbas buvo absoliučiai beprasmis, nes tų stiklainių niekam nebereikėjo. Bet tegu sau žinosi, kaip išsidirbinėti.
- Gal galėtumėt man paaiškint, kas jums šovė galvon per pamoką? Kam sugalvojot groti kontrabosu? Ir dar sumąstėt mane užkerėti. Jums neatrodo, kad tai visiška kvailystė?

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 445
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #115 Prieš 1 metus »
Klastuolė išklausė užduotį. Tikėjosi kažko kito, bet tik ne to. Kaip išvis įmanoma išvalyti? Nesuprato klastuolė. Klastuolė tikrai nesiruošė dirbti.
- O tai įmanoma? - paklausė Erka vis dar nesuprasdama kaip jie nusišveis. Jiems gal keli šimtai metų! Galvojo klastuolė. Nenustebčiau jei ir dar daugiau. Bet vis dėlto klastuolė pabandė išvalyti stiklainius. Bet net kai ji šveitė kiek tik galėjo vistiek dauguma nešvarumų nenusitrynė. Taip ir žinojau! Jų tiesiog neįmanoma iššveisti. Klastuolė žinojo, kad reikia iš čia neždintis. Ji norėjo panaudoti kokius nors kerus, bet jokių valymo kerų neatsiminė. Dar kiek pagalvojusi nusprendė - reikia iš čia dingti. Tad aišku klastuolė pasiėmė lazdelę (dar prieš tai sustūmusi stiklainius kuo arčiau vienas kito).
- Bombardo! - ištarė klasuolė nukreipusi lazdelę į stiklainius. Šie staigiai sprogo. Labai staigiai, kad klastuolė net kiek išsigando.
- Na aš jau baigiau. - pasakė profesoriui Erka.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 766
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #116 Prieš 1 metus »
- Baigei? O ne Erka, nieko tu nepabaigei. - Toji mergaitė regis nė neketino pabaigti savo kvailysčių. Kurį laiką pabandė šveisti stiklainius. Auris ją stebėjo. Į jokius jo klausimus ji neatsakinėjo. Taigi tą laiką, kol ji dirbo jis tylėjo. O tada staiga ji išsprogdino stiklainius.
- Aš tau duodu paskutinį šansą, kas tau yra? Kodėl tu šitaip elgiesi? - Stiklainių jau nebebuvo galima sutaisyti, nes šie kerai ištaškė juos į smulkutėles daleles. Todėl Auris jas paprasčiausiai pradangino.
Ši klasė tokia nuostabi, kad jis tikrai jai gali sugalvoti kitą bausmę. Spintose pilna lobių, kuriuos reikia sutvarkyti. Bet bausti jis visada suspės, tuo labiau kad ji nė nesijaučia prisidirbusi. Bent jau jam taip atrodė. Todėl nusprendė dar kartą pabandyti su ja pakalbėti.
- Ir dar, kol esi šiame kabinete, burtų lazdelės tau nereikia. Accio. - Ištarė norėdamas prisišaukti jos burtų lazdelę.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 445
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #117 Prieš 1 metus »
Erka išgirdo profesoriaus atsakymą.
- Kaip tai nebaigiau? Viską aš baigiau! - pasipiktinusi išrėkė Erka. Ji stebėjo kaip profesorius kerais pradangina stiklainių nuolaužas. Ji susidomėjo šiais kerais.
- Profesoriau, kokie tai kerai? - paklausė klastuolė. Taip pat klastuolė prisiminė, kad profesorius kalbėjo apie kažkokią tai kvailystę. Tad ji per vėlai atsakė.
- Ir aš niekada nedarau nieko kas kvaila. - supykusi atsakė klastuolė. Bet tada pastebėjo, kad profesorius išsitraukė lazdelę ir kažką pasakė apie kabinetą ir lazdelę. Man lazdelės aišku reikia visur! Klastuolė skubiai išsitraukė ir savo lazdelę. Ir nukreipė tiesiai į profesoriaus lazdelę.
- Protego! - ištarė burtažodį klastuolė. Erka tikėjosi, kad ji spėjo panaudoti kerus, nes net nesiklausė kada kerus paleido profesorius. Nors klastuolė žinojo, kad greičiausiai ji pavėlavo. Bet vilties ji dar turėjo.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 766
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #118 Prieš 1 metus »
Jam ištarus savus kerus, ji panaudojo skydinius. Auris jai nusišypsojo.
- O tu turi labai greitą reakciją. - Pasakė.
- Na gerai, nuleisk lazdelę ir ramiai atsisėsk. Pasikalbam. Aš juk nesu tavo priešas. Tau įdomu žinoti kokiais kerais pradanginau lūženas? Evanesco. Tai pradanginimo burtažodis. Bet Erka, per pamoką, kai turėjome mokytis prakeikimų panaikinimo, tu užgrojai savo muzikos instrumentu. Tu juk sau pakenkei. O paskui sugalvojai imti ir mane užkerėti. Kodėl tu taip elgiesi? Šitaip tu nieko neišmoksi. Manau, jog esi gabi kerams, bet jei taip ir toliau šiaušiesi prieš viską, nieko gero nebus. - Gal ji taip elgiasi, nes jai tiesiog patinka kenkti? Senkleris tikėjosi, kad ne. Jis pats buvo senos giminės atstovas, užsiėminėjo kontrabanda, turėjo paslapčių ir domėjosi juodąja magija. Jis pats buvo Klastuolis. Kartais galvodavo, kad padarė kvailystę ateidamas mokyti vaikų. Vaikinas užsigalvojo apie savo paauglystę. Žinoma, jis irgi kvailiodavo per pamokas ir šiaušėsi prieš savo mokytojus. Bet jautė ribas. Dabar jam buvo įdomu išsiaiškinti kas ši mergaitė per paukštis.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • VII kursas
 • *
 • 445
 • Taškai:
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #119 Prieš 1 metus »
Erka džiaugėsi, kad spėjo panaudoti savo kerus. Ir išgirdo kaip profesorius kalbėjo apie kerus. Tai buvo viskas ko klastuolei reikėjo.
- Nuleisk lazdelę ir ramiai atsisėsk! - pašaipiai pamėgdžiojo profesorių Erka. - Ir kas mane privers? - vėl pašaipiai paklausė klastuolė. Klastuolė lazdelės nenuleido buvo pasiruošusi bet kokiu metu paleisti kerus. Gal jis kada nebus pasiruošęs. Tikėjosi klastuolė. Ir tikrai neketino ilgai čia sėdėti. Jai neliko nieko kito kaip bandyti paleisti į profesorių dar kokius nors kerus, nes klastuolė dar nebuvo nuleidusi lazdelės. Ir aišku ėmėsi darbo.
- Scourgify! - garsiai ištarė klastuolė ir kaip visada tikėjosi, kad kerai pavyks. Juk jei jis norėjo, kad nuleisčiau lazdelę ir pats nuleido? Ar ne? Nors kalstuolė tuo abejojo, bet vistiek tikėjosi tik geriausio. Juk aišku, kad jis seniai valgė muilą. Tad klastuolė laukė toliau.
Mes esame kiaulės, kiaulės yra mes