0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Meghan Natali Pritz

  • VII kursas
  • *
  • 281
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • If it's not my problem, I don't care.
Ats: Astronomijos bokštas
« Atsakymas #165 Prieš 1 metus »
Laikas eiti.
Naktis baiginėjosi, neužilgo turės aušti. Reikėjo parsirasti į lovą ir snūstelėti bent jau valandėlę kitą. Nors, kam? Meghan puikiai žinojo, kad grįžusi į kambarį pirmiausia pasiims bloknotą ir imsis paišalioti visokias nesąmones. Arba pradės šokti pagal muziką savo galvoje nervindama kambariokes. Vienu ar kitu atveju, tikrai nemiegos. Kita vertus, lauke darėsi iš ties vėsu, o ir tam vaikinui turėtų būti ne pyragai.
Kaip ir mirti. nuaidėjo paskutiniai vaikino žodžiai mergaites galvoje.
- Nebūtinai, - mestelėjo. - Būna žmonių, kurie nori mirti. Arba priverčia kitus norėti. - karčiai pagalvojo apie seserį. - Bet, šiaip ar taip, mirtis yra šalutinis gyvenimo poveikis. Nieko nepakeisi.
Rudaplaukė vėl nutilo, paskendusi savo mintyse. Gyvenimas iš tiek buvo keistas. Ir visada jis baigiasi mirtimi. Kitaip nebūna. Kodėl tokia visatos santvarka? Kas tai sugalvojo?
- Šilčiau, - atsakė. - Tačiau tau, rodos, ne. - kritiškai nužvelgė vaikino išvaizdą. - Nesvarbu ką sakysi, neįtikinsi, kad tau nešalta. Ne tokia kvaila esu.
Grakščiu judesiu nusirengusi paltą mestelėjo jį juodaplaukiui ir pasisuko eiti. Jau buvo laikas. Priėjusi prie durų dar kartą atsisuko. Norėjosi pasakyti savo vardą, prisistatyti ir paklausti, kuo jis vardu, tačiau neprisivertė. Kitą kartą. Jei toks bus.
- Labos nakties, - tarstelėjo ir dingo pilies koridorių posūkiuose.
Some things never change.