0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Bianca Willow Sidney

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be unique
Kavinė „Medinukas“
« Prieš 7 metus »
   Ši kavinė stovėjo beveik pačiame Godriko Daubos miestelio pakraštyje, vėjuotesnėmis dienomis nuo laukų čionai pūtė toks vėjas, kad, jei eisi neprisikrovęs į kišenes akmenų, dar ir gerai sunešios, kaip sakoma. Visgi restoranėlis buvo gana populiarus dėl skanių patiekalų ir labai padorių kainų - miestelėnai nepagailėdavo savo kojų sukarti iki čia netgi ir ilgesnį kelią.
   Kodėl „Medinukas“? Sako, šitą kavinę įkūrė nusigyvenęs drožėjas, panoręs truputį pakeisti savo veiklą ir pajutęs, jog turi verslininko gyslelę. Kavinės duryse išdrožinėtas įmantrus Gyvenimo medis, aplink kurio šakas sukasi paukščiai, palei šaknis rangosi gyvatės, o prie kamieno vaikštinėja visokie žvėrys. Ant palangių taip pat pilna įvairiausių medinių žvėrių ir daiktų, ant sienų prikabinėta medinių raižinių; gerai pasidairęs gali atrasti net išdrožtą lietuvišką verpstę su baltų ornamentais.


Tai buvo viena mėgiamiausių Biancos kavinių.
Tą dieną Bianca žingsniavo po Godriko Daubą. Visi jos draugai buvo išvykę, taigi, jai nebuvo ką veikti. Tada ji pamatė „Medinuko“ kavinės pastatą.
Iš odinio maišelio ištraukusi du galeonus, dešimt siklių ir dvidešimt šešis knutus Bianca pamanė, kad pavalgyti užteks, nes kavinė tikrai nebuvo brangi.
- O juo labiau, - pasakė Bianca, pažiūrėjusi į dangų, - panašu, kad lis...
Bianca šmurkštelėjo į kavinę. Ji atsisėdo prie vienintelio laisvo staliuko ir nužvelgė meniu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #1 Prieš 7 metus »
Jau lašnojo , Lėja matė , kad jai gresia sušlapti . Ji nežinojo , kur eiti .
Apsižvalgė. Jos dėmesį patraukė jaukus rudas pastatas šiaudiniu stogu
-Man tinka - pamanė mergaitė.
Ji pravėrė sunkias ąžuolines duris . Jos nosį  pakuteno gardūs kvapai.
-Matyt, kavinė - pamanė klastuolė
Ji įžengė į vidų . Nebuvo laisvų staliukų . Buvo tikk vienas , prie kurio jau sedėjo mergaitė.
-Galiu prisėsti ? - paklausė
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Bianca Willow Sidney

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be unique
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #2 Prieš 7 metus »
-Žinoma, žinoma - Bianca padarė vietos ją užkalbinusiai mergaitei.
-Čia labai labai skanu - pradėjo Švilpynukė pasakoti klastuolei - patikėk . Tarkim , pica su burokėliais tai nelebai , bet blyneliai - tobuli . Dar labai skanūs desertai- apelsininis pyragas su šokoladu , tiramisu su kiviais , yra ir riešutinio pyrago . Aš tai tubūt paimsiu tiramisu su kiviais , ir tau rekomenduoju . Jis kainuoja vos penkiolika knutų. O dėl gėrimo...
Bianca padėjo valgių meniu ir paėmė gėrimų meniu
- Arbata su citrina, labai gardi , dar yra kažkokio žiobarų gėrimo , jis dabar populiarus. Regis , kola vadinasi .Aš paimsiu . Kaip už dešimt knutų tai labai geras gėrimas. O tu ką imsi ?
Binca metė klausiamą žvilgsnį į naująją draugę...

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #3 Prieš 7 metus »
Lėja prisėdo šalia .
-Aš kišenėje turiu...- pasakė dedama ant stalo pinigus - du galeonus. Turėtų užtekti.
Ji savo pinigus vėl sušlavė į kišenę ir kritiškai nužvelgė meniu.
-Sakei , tiramisu ? - paklausė -  su kivias ?Gaila, atsisakysiu , dėja esyu siaubingai alergiška kiviams.
Pažiūrėkim..Man patinka šitas - riešutinis pyragas už septyniolika knutų. Bet čia juk tik desertui..
Mergaitė dar pavartė meniu ir surado karštųjų patiekalų skyrių
- Dar norėčiau paragauti šito - klastūnyno mokinė parodė į trošintos jautienos paveikslėlį . - Už penkis siklius. Bet juk dar neišsirinkau gėrimo...Ne , kolos aš nemėgstu , gal geriau tiesiog išgersiu arbatos su klavų sirupu .
Mergitė užvertė meniu ir pasižiūrėjo į draugę.
-Bet juk tu neišsirinkai nieko , ta prasme jokio karštojo patiekalo ? Nenori?
Meragitė apsidairė
-Čia labai gražu . Ar dažnai čia ateini > Dar neragavau maisto , bet jei bus skanu , tai pažadu čia lankytis tikrai dažniau. O tu kuo vardu ? Aš tai Lėja , Lėja Laputė , tik prašau , neisjuok iš pavardės...



Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Bianca Willow Sidney

  • I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be unique
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #4 Prieš 7 metus »
-ai , dėl karštojo patiekalo , tai aš nenoriu. O patikėk , maistas čia tikari labai skanus. Pragausi , pamatysi ir patikėsi.
Mergaitė bandė akimis surasti padavėją
-O kodėl gi turėčiau juoktis iš tavo pavardės ??? Manoji irgi ne pati geriausia , aš esu Binca Willow Sidney , niekas negali nei taisyklingai ištarti , nei įsidėmėti...O tavo pavardė man patinka . Greit įsimenama ir įdomi. Ir vardas gražus.
Švilpynukė vėl apsidairė
-Man čia laaaaaabai patinka , maistas tobulas . Gaila , kad esi alergiška kiviams , o aš , pavyzžiuis , alergiška esu pomidorams . Ir ne tik . Ir žirniams . Taigi ir man ne pyragai..
Bincai patiko jos naujoji draugė , ji bandė tęsti pokalbį toliau , tolaiu su ja kalbėtis , tačiau...............

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #5 Prieš 7 metus »
...Tčiau atėjo padavėja
-Gerai , ko užsisakysite ? - prabilo
-Hm...-aš tai riešutinio pyrago , arbatos su klevų sirupu ir , žinoma  troškintos jautienos.O mano draugė norės....norės turbūt tiramisu su kiviais ir...kolos to žiobarų gėrimo
Ir abi mergaitės nusijuokė. Padavėja , regis , nusuprato , kas čia taip juokinga.
-Gerai mergaitės , bus dvi sąskaitos ?
-taip - atsakė Lėja
Patiekalų reikėjo palaukti , bet laikas neprailgo.Abi mergaitės plepėjo , žvalgėsi.Staiga Lėja išgirdo už lango lietų .
-Lyja - pasakė ji - aš tuoj grįšiu...
Mergaitė paliko savo kėdę ir nužingsniavo prie durų į lauką. Ji prisimenė vaikystę , kai su tėvais bėgiodavo lietuje....
Ir kojos tarsi pačios nunešė Lėją prie durų, rankos tarsi pačios surado rankeną ir tarsi pačios pravėrė duris.
Tą akimirką Lėjai neegzistavo niekas - tik ji ir lietus
Mergaitė žengė ir ant galvos jai pasipylė gaivus lietus . Pylė kaip iš kibiro , bet mergaitei tai patiko . Nejučia jos kovos pradėjo suktis .
Mergaitė linksmai , beijuokdama ir beišypsodama šoko lietuje. Jai tarsri sugrįžo vaikystė ir visias gražaiusi jos prisiminimai.Mergaitė pradėjo bėgioti po gatvėmis , nejausdama nieko , tik beprotišką džiaugsmą.
Ji nežinojo , kiek jau laiko šoka lietuje , bet jai, tiesą sakant , net nerūpėjo . Tik tada , kada klastūnyno mokinė pagalvojo , kad draugė išeis jos ieškoti ir sušlaps . Tik tada mergaitė nuėjo prie durų į kavinę.
Vos įžengusi į pastatą mergaitė kerais save išdžiovino . Ir nužingsniavo prie jos naujosios draugės staliuko , kur jos jau laukė pilnas stalas valgių.
- Niam ! -sušuko išbadėjusi klastūnyno mokinė. Šokiai lietuje iš jos atėmė visas jėgas . Mergaitė paėmė peilį , šakutę ir pradėjo valgyti jautieną . Ji buvo skani.
''bet mano mamos vis vien skanesnė '' - nusprendė Lėja.
Pavalgiusi ji išėjo iš kavinės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lėja Laputė »
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #6 Prieš 7 metus »
Mergaitė slampinėjo po miestelį. Žvarbus vėjas, nemaloniai glamonėjo klastuolės veidą. Bekrintančios snaigės nesuteikė jokio gracingo subtilumo. Mat, smigo tiesiai į skaisčiai mėlynas  Anos akis.
Šaltis skverbėsi, net po stora žiemine mantija ir antrakursei teliko pasislėpti nuo jo ledinių apkabinimų.
Apsidairiusi, Betė pastebėjo nedidelį pastatėlį.
Greitomis priartėjusi prie jo, klastuolė atidžiai apžvelgė nediduką namą.
Senos medinės langinės, buvo išmargintos ryškiais, dailiais raštais. Tvirtos ir tamsios medinės sienos.
Rusvų čerpių stogas, puikiai derėjo prie galingų, tačiau rausvais raižiniais puoštų durų.
Palenkusi varinę rankeną, ir įžengusi į jaukumo pilną patalpą, Anabetę pasitiko švelnus cinamono kvapas.
Mergaitė apžvelgė kavinukę. Galiausiai suradusi kamputyje nediduką stalelį, rusvaplaukė patraukė jo link ir įsipatogino.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #7 Prieš 7 metus »
Vaikštinėdama apsingtais Godriko daubos takeliais, Lisette leido savo plaukams plėvesuoti kartu su žvarbiu žiemos vėju. Snaigės pamažu leidosi ant mergaitės veido, plaukų, rūbų ir greit pavirsdavo mažyčiais lašeliais, o kuprinė, su vandens buteliuku bei šiek tiek smulkių, ritmingai daužėsi į rausvaplaukės sėdmenis. Antrakursė mielai būtų dar pavaikštinėjusi, tačiau šaltis ir vėjas, rodos, nesigailėjo nieko, o ir visai šalia esantis nedidukas medinis pastatas tikrai pritraukė mergaitės žvilgsnį. Pravėrus rausvais raižiniais puoštas duris, Lisettę iš kart pasitiko jauki šiluma ir malonus cinamono kvapas. Rausvaplaukė akimis aprėpė nedielę kavinukę, tuo pačiu pamatydama, rodos, kiekvieną detalę, ir užuosdama skaniausių desertų kvapus, pasiekiančius mergaitės nosį iš virtuvės. Lis pabandė susirasti vietą, kur galėtų prisėsti, išgerti arbatos... Deja, laisvų vietų jau nebuvo, tad mergaitė jau ruošėsi sugrįžti į šaltį ir pūgą. Laimei, rausvaplaukės žydros akys užkliuvo už pažįstamos mantijos, tad antrakursė gan nedrąsiai nužengė staliuko kampe link.
-Sveika,- šyptelėjo Lis, pamačiusi matytą veidą,- nežinau, ar mane pameni, bet aš Lisette,- ištiesė ranką bendakoledžei,- na, mes kaip ir nebuvome susitikusios akis į akį, bet mudvi abi iš Klastūnyno,- sukrizeno pirštu parodydam į emblemą,- gal galėčiau prisėsti?
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Natanielis Augustas Lizertas

  • Herbologas
  • ****
  • 274
  • Lytis: Moteris
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #8 Prieš 7 metus »
Ana jau ruošėsi užsisakyti savo mėgstamiausią šokoladinį pieno kokteilį, bei cinamoninį obuolių pyragą, kai prie klastuolės prišoko kita būtybė.
Greitakalbe kažką išbėrusi  mergaitiško balso savininkė, savo smaragdinėm akim žvelgė į Aną. Mėlynakė negalėjo atsakyti bendrakoledžei, tuo labiau, ji kalbėjo su tokiu intuiazmu!
-Na, žinoma, prisėsk.- šyptelėjo Betė.
"Galbūt nebus taip liūdna vienai..." Pamintijo, eilinį sykį Liz.
-Koks įdomus žodžių žaismas!,- staiga susivokė Betsė.- Tavo vardas- Lisettė, o mano pavardė Liz.
Antrakursė išsišiepė kuo plačiau, bandydama parodyti, jog yra pastabi ar bent jau užmegzti pokalbio temą.
-Tai kokie vėjai tave atpūtė? Šiauriniai ar Pietiniai?- vis dar šypsodamasi, vėl prakalbo Anabetė. Ir linksmai laukė klastuolės atsakymo.

*

Neprisijungęs Lisette la Claire

  • VII kursas
  • *
  • 456
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • je ne fais rien mais je le fais bien
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #9 Prieš 7 metus »
Lisette prisėdo iš kart, kai tik gavo leidimą.
-Mane taip pat  vadina Lis,- nusijuokė,- o tu Liz,- šyptelėjo. Klastuolė užsikišo rausvą plaukų sruogą už ausies ir dar kartą mėlynomis akimis apžvelgė kavinukę. Įsivyravo šiokia tokia tyla, kurią greit išsklaidę gan keistas Anabetės klausimas.
-Vakariniai,- kiek sumišusi atsakė, o galiausiai nusijuokė,- lauke labai šalta, tad atėjau susišildyti. Gal užsisakykime arbatos ir dar ko nors prie jos?- šyptelėjo ir pakvietė padavėją, kuri visai netrukus buvo šalia klastūnyno atstovių stalelio.
-Norėčiau puodelio čiobrelių arbatos bei šokoladinio pyrago,- greit išbėrė,- o tu, Anabete?- paklausė atsisukusi į bendrakoledžę.
if you like your coffee hot, let me be your coffee pot

*

Neprisijungęs Lorisa Anabelė Vienaraginė

  • III kursas
  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • There's nothing wrong with being weird.
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #10 Prieš 7 metus »
Lorisa ramiausiai ėjo sniegu padengtu takeliu, stebėdama krintančias snaiges savo susižavėjimo pilnomis, smaragdinėmis akimis. Nors ji pirštinių neturėjo ir rankų pirštai šalo, mergaitės širdis šildė ją iš vidaus, prisiminimais apie tėtį. Ji pakišo laisvą ranką -mat kita laikė vadovėlį- po žiemine mantija ir sugniaužusi amuletą, akimis užkliudė priekyje esančią kavinę. Kiek paabejojusi ji patraukė durų link ir įėjo, pajusdama šiltą orą, apgaubiantį jos liesą sušalusį kūną. Akiniai kaip mat aprasojo, tad ši pakėlusi juos peržvelgė kavinukės vidų.
Jauku -silpnai pagalvojo, pažvelgdama į lubas puošiančias vitražais papuoštas lempas.- Bet labiau derėtų gelsva spalva. Ne ruda.
Lorisos mintis pertraukė skambūs klastūnyno koledžo mergaičių balsai, sklindantys iš vietų prie staliuko, patalpos kampe. Peržvelgusi likusias vietas, mergaitė užmatė visai šalia mergaičių beatsilaisvinantį dvivietį staliuką. Nieko nelaukusi ten ir patraukė.
Padėjusi savo vadovėlį ant stalo, nusivyniojo nuo kaklo melsvą šaliką. Mergaitės mintys buvo sutelktos ties tėčiu ir prisiminimais. Net po kelių sekundžių prisistačiusiai padavėjai prireikė ją kelis kartus pakviesti. O tai paliko mergaitę sutrikusią.
-Man... Man arbatos,- ji pasimetusi išbėrė, priversdama padavėją nustebti nuo jos ypač aukšto balso.- Ačiū.
Nuėjus padavėjai, ji atsivertė vadovėlį ir pradėjo ieškoti, ties kuria vieta buvo baigusi. Bet netrukus atkeliavusi arbata buvo pastatyta šalia ir ji atsidususi, paėmė į puodelį į rankas. Gurkštelėjusi užsižiūrėjo į priekį, toliau mąstydama apie viską iš eilės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lorisa Anabelė Vienaraginė »
Hi! What's up? :3

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #11 Prieš 7 metus »
Hannah įėjo į šiltą patalpą, atsiduodančią alkoholiu. Nusimetusi nuo žvilgių, šlapių plaukų gobtuvą, pritraukė kelių paauglių žvilgsnius į neįprastos spalvos plaukus ir pradėjo artintis prie staliuko, kuris stovėjo vienišas šalia lango. Šlapi batų kulniukai vis užkliūdavo ant atvipusios nuo lietaus medienos ir profesorė susvirduliuodavo. Pasitaisiusi marškinius po apsiaustu, atsisėdo ant žalvos kėdutės ir užsisakė kavos. Lietus nelauktai užklupo ir teko atidėti daugumą reikalų, juk reik sutvarkyti, nes atostogos jau labai greitai. O dar laukia nemaža krūvelė neištaisytų egzaminų, o ant kitų tik driekiasi raudono rašalo išraitytos "T" raidės. Hann nusuko žvilgsnį į langą, kur lietaus lašai tyliai riedėjo stikliniu paviršiumi, o juose atsispindėjo liūdnos ir pavrgusios mokytojos akys. Galbūt jai tetrūko kompanijos, bet pasikviesti nedrįso. Staiga sutilindžiavo kavinukės varpelis ir pro duris įėjo pažįstamas siluetas.
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Lancer Hirayn

  • VI kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #12 Prieš 7 metus »
Lietingą ir drėgną dieną, Lancer ėjo gatve. Pliaupiant lietui, jis priėjo iškabą, ant kurios buvo parašyta ,,Medinukas''. Šešiolikmetis aiškiai suprato, kad čia yra nedidelė užeiga ar kažkas panašaus. Atvėręs duris, pajuto besiskverbiančią šilumą, pro permirkusį apsiaustą. Apsidairęs pamatė, kad aplink sėdėjo daug žmonių, tačiau prie lango buvo vienišas staliukas, prie kurio buvo pažįstamas žmogus; mokytoja Hanna. Nieko nelaukdamas priėjo mokytojos ir pasakė:
- Oo, kaip malonu Jus čia sutikti. Galiu prisėst? - pasiteiravo. Tuo pačiu metu, atėjus padavėjai, Lancer užsisakė arbatos ir nusiėmęs nuo galvos gobtuvą, ranka persibraukė plaukus ir lengvai klestelėjęs ant žalios kėdės, atsiduso.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

  • I kursas
  • *
  • 1080
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • oh, wow, lovely
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #13 Prieš 7 metus »
Hannah stebėjo įėjusį vaikigalį, kuris jai prieš veidą švitravo visus mokslo metus, tik nežinojo kas jis toks. Jis prislinko arčiau jos ir paprašė leidimo sėstis, profesorė tik linktelėjo. Vaikinui nuo galvos nusmukus juodą gobtuvą, pasimatė keistai žvilganti ir pažįstama klastuoliuko šypseną, kuri žaidė veide. Lancer...
-Man irgi labai malonu, ponaiti Hirayn. Ką tokiu metu veikiate čia, Godriko dauboje? Ar neturėtum būti Hogvartse ir laukti atostogų?- murmtelėjo Von Peach ir siurbtelėjo karštai garuojančios kavos. Skystis nudegino gerklę, pasijuto kartumas, ji atsikosėjo,- man viskas gerai,- pridūrė. Tada nusuko akis į Lancer žvilgančius plaukus.
-Kaip praėjo egzaminai?- stengėsi nutildyti tylą, bet neįstengė nutildyti net savo tyliai alsuojančio kūno.
As you swore to God,

*

Neprisijungęs Lancer Hirayn

  • VI kursas
  • *
  • 19
  • Taškai:
Ats: Kavinė ''Medinukas''
« Atsakymas #14 Prieš 6 metus »
Sėdėdamas priešais Hannah, Lancer tarstelėjo:
- Nuo kada profesorius negali būti ne pilyje? - linksmai šyptelėjo vaikinas. Išgirdęs dar vieną kolegės klausimą, profesorius atsakė:
- Puikiai, - pažvelgė pro langą. Padavėjai atnešus arbatos puodelį, vaikinas šyptelėjo:
- Kaip sekasi vesti pamokas, Hannah? - užklausė. Prisiminęs ko seniai norėjo paklausti, vaikinas vėl žiūrėjo į merginą.
- Kitais metais mokytojausi? - susidomėjo. Tada nudelbė žvilgsnį į netoliese sėdinčius žmones. - Aš, jei nieks nepasikeis, tikriausiai kitais metais nebūsiu tarp profesorių. Atrodo, tarsi mokiniams nepatinku, - žemu balsu pasakė Lancer. Netrukus profesorius jau buvo nusiraminęs ir tarsi nieko nebūtų buvę, ramiai gėrė savo arbatą.