0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ismė Dilgėlė

  • I kursas
  • *
  • 18
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • kažkam. kažkam buvo blogai. kažkam labai skaudėjo
Ats: Ateities perspektyvos
« Atsakymas #90 Prieš 4 metus »
VU filosofija ir TESOL sertifikatas:D, pateikiau pareišką į Daniją, bet ir ten tiktai iš smalsumo, įstosiu ar ne;DDD. Gal yra čia netyčiom kas filosofija studijuoja ar dirba su TESOL sertifikatu?
ji sako žodžius. ji sako daug žodžių. ji žodžiais netiki. ji tuščia. ji bando save užpildyti žodžiais kuriais netiki




*

Alekas Argent

Ats: Ateities perspektyvos
« Atsakymas #91 Prieš 4 metus »
Iš tikro kaip ir daugelis labai mėčiausi ir mėtausi. Kuo aš tik būt nenorėjau: traumotologas-ortopedas,
psichologas-psichiatras, kirpėjas, policininkas ir t.t. Apie kirpėjus ir policininkus - vaikystės užgaidos. Ties psichologu bei traumotologu - vos atėjęs į gimnazines supratau, kad nepatemsiu. Tada mąsčiau apie kariuomenę. Bais traukė pasiimt ginklą, užsidėt uniformą, kuprinę. Net sau vietą tinkamiausią buvau radęs (sausumos pajėgos arba laivynas), bet supratau, jog nepraeisiu medicininės. Netinkamas tarnybai dvejais žodžiais. Laikas kapsi, jau reikia galvoti, jau seniai reikėjo galvoti. Gali būti žinoma per vėlu net, bet mintelė viena yra. Užsikabinęs aš jos. Į pasienį bandysiu įvinguriuot. Aišku kaip kariuomenėje sunkoka praeit, tačiau čia šiek tiek kitokia situacija, tad paims. Medininkuose praėjęs tuos kursus trauksiu į kinologo padėtį. Štai tokios nerišlios vėlaus vakaro arba ankstaus ryto mintys.