0 Nariai ir 2 Svečiai peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #165 Prieš 5 metus »
Anika nė pati to nejausdama iš lėto traukėsi kol nugara atsimušė į storo medžio kamieną. Kone visa būtų galėjusi į tą medį sulįsti, kai pamatė kas tas padaras esąs. Ji galėjo tik išsprogdintom akim spoksoti į tai kas vyksta. Jokiu būdu nebūtų įstengus bėgti, tikrai ne dabar, kai visas kūnas atrodė surakintas.
- Slibinas?.. - tarstelėjo bejėgiškai.
Mintyse sukosi daugybė dalykų. Tai neįmanoma... Slibinas? Čia? Šioje vietovėje? Jie uždrausti auginti nuo... Nuo velniai žino kada. Šito jau per daug... Vilkolakė su savo "šuneliu" ir slibinas per vieną naktį? Viskas. Nebepakelsiu šito...
Tačiau nesuvokė, kaip derėtų išnešti iš čia sveiką savo kailį. Keliauti oru ji nemoka, jau nekalbat, kad per jauna tam gerokai, o ir neiškeliausi oru iš hogvartso teritorijos, šluotos neturi, nors ko gero slibinas kuo puikiausiai ją pasivytų, bėgti tikrai nepatartina, nebuvo tiek kvaila. Lazdelė taip pat čia niekuo nepadės, mergaitė vos pirmam kurse ir moka tik pačius papraščiausius kerus.
Žodžiu man galas, - nutarė.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #166 Prieš 5 metus »
Kelias akimirkas atidžiai stebėjęs Aniką Gartas kilstelėjo galvą ir nužvelgė visą mišką. Aplinkui karaliavo tyla, buvo galima girdėti, tik tai, kaip drakonas iškvepia orą. Išvydusi Anikos reakciją Luna atsargiai žengė link jos. Nenorėjo dar labiau gąsdinti mergaitės.
-Anika, viskas gerai,-priėjusi prie šviesiaplaukės mergina vos vos kilstelėjo savo lūpų kampučius,-esu Pusmėnulių gaujos vadė, ir lygiai taip pat, kaip neleisčiau, jog kažkas nutiktų mano gaujai, aš neleisiu, jog kažkas nutiktų ir tau,-žvelgdama mergaitei į akis kalbėjo rudaplaukė.
-Pažadu, jog Gartas tavęs nenuskriaus,-užtikrintai tarė Luna ir žvilgtelėjo pro petį į milžinišką drakoną. Net būdama Garto šeimininkė mėlynakė turėjo pripažint, jog drakonas išties atrodė grėsmingai ir vertė jaustis bejėgiu. Milžiniškas drakono kūnas buvo kelis šimtus kartų didesnis už jaunuolių, be to burnoje slėpė aštrius it skustuvus dantis, tačiau mergina žinojo, jog Gartas nieko nedarys, nei Elijah'ui, nei Anikai. Apsidairęs drakonas nuleido savo galvą ir pažvelgė į berniuką, kuris šiuo metu stovėjo arčiausiai jo.
-Regis, Gartas ilgisi to karto, kai nešė tave ant nugaros,-nusijuokė mėlynakė žvilgtelėjusi į berniuką.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #167 Prieš 5 metus »
- Nenuskriaus? - sušnabždėjo Anika. - Tu čia rimtai? Čia juk slibinas. Jie uždrausti auginti neveltui. Be to, jei jis ką nors ir užpultų, abejoju, kad tu ką nors galėtum dėl to padaryti. Neįsižeisk, bet, na... Pati supranti...
Anika lėtai atsisėdo ant žemės, mat nutarė, kad jei kojos sugalvos atsisakyt ją laikyti, nereiks griūti, kas būtų nepageidaujamas staigus judesys.
Tai, kad ji vis dar kvėpavo buvo daug žadantis dalykas, tačiau Anika niekada nieko netroško labiau, kaip dinkti iš čia. Ir žinoma pageidautina, sveika kiek įmanoma labiau. Jos visiškai neramino Lunos pažadas, net priešingai. Mergaitė dar labiau nerimavo nuo minties, kad vilkės tikėjimas, jog ji gali suvaldyti šį padarą, kaip tik juos visus pražudys.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #168 Prieš 5 metus »
Išgirdusi mergaitės žodžius mėlynakė suprato, jog įtikinti Aniką bus kur kas sunkiau, nei tikėjosi. Giliai viduje džiaugėsi, jog bent Elijah'us taip nereagavo išvydęs Gartą, priešingai, regis, berniukui patiko drakonas.
-Anika, žinau, jog Gartas tau atrodo, kaip siaubingas ir nevaldomas padaras, tačiau tu stipriai klysti. Taip, jis ne žmogus, tačiau jis taip pat turi jausmus ir žino, jog žmonių pulti negali. Gartas su manimi nuo to laiko, kai išsirito iš kiaušinio ir galiu garantuoti, jog jis nedarys nieko, kas galėtų ką nors sužeisti. Taip, kaip tu elgsiesi su drakonu, lygiai taip, jis elgsis su tavimi.-Žvelgdama į mergaitę kalbėjo Luna. Nors drakonas atrodė žiaurus ir baisus, tačiau rudaplaukė geriau, nei kas kitas, žinojo, jog net ir jam reikia meilės ir švelnumo.
-Jei netiki manimi, gali paklausti Elijah'aus, jis patvirtins mano žodžius,-žvilgtelėjo į toliau stovintį vaikiną.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #169 Prieš 5 metus »
- Kalbi apie jį, kaip apie švelnų nykštukinį pukutį, - kone pyktelėjo Anika. - Net jei pati jį ir užauginai nuo kiaušinio, jis vistiek yra plėšrūnas, jei taip galima juos pavadint. Ir dar kokio dydžio...
Mergaitė vis daugiau grimzdo į beviltiškumą, jei išvis tai buvo dar įmanoma. Žinojo, kad net nereikia klausti Elijah nuomonės, matydama, kaip jis žavisi slibinu ir džiaugiasi jį matydamas.
Jau geriau tada miške mane būtų tas vilkas suėdęs, - pamanė.
- Jeigu jis man nieko nedarys, kaip tu sakai, tada aš nešdinuosi iš čia, - šviesiaplaukė lėtai atsistojo ir palengva apeidama medį į kurį rėmėsi, pradėjo trauktis atbula. Žingsnis po žingsnio, vis toldama nuo slibino, mąstė, kaip trokšta bėgti, o ne judėti po centimetrą tolyn, tačiau bėgti ji bijojo ne ką mažiau, nei būti šalia to padaro.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #170 Prieš 5 metus »
Išgirdusi Anikos žodžius Luna tik linktelėjo. Ji puikiai suprato, ką mergaitė ruošiasi daryti, o sekantys šviesiaplaukės žodžiai, tai tik patvirtino. Anikai ėmus trauktis atbulom mėlynakė atsisuko į Elijah'ų ir pažvelgė klausiamu žvilgsniu žvilgtelėdama į Gartą. Šis atidžiai stebėjo savo šeimininkę ir mergaitę dingstančią miško tamsoje.
-Nemanau, jog mums derėtų jai leisti vienai grįžti į pilį per Uždraustąjį mišką, ypač naktį, be to, mes jau seniai neskraidėm ant Garto,-šyptelėdama mergina priėjo prie drakono ir perbraukė ranka per jo tvirtą nugarą,-ką pasakysi, Elijah'au?-žvelgdama į berniuką paklausė rudaplaukė. Nors su Anika ji gerai ir nesutarė, tačiau leisti jai grįžti vienai nenorėjo. Juk ji pažadėjo, kad neleis, jog šviesiaplaukei kas nors nutiktų.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #171 Prieš 5 metus »
Elijah tik stovėjo ir žiūrėjo į Gartą, prisiminė tuos laikus, kai dar jo bijojo ir jį krėtė šiurpas nuo jo, tačiau dabar, jis atrodo mielas ir geras padaras. Anikos baimę jis jautė stovėdamas ir šalia drakono, o į Lunos pasakytus žodžius vaikinas tik linktelėdavo.
Po kiek laiko jau atitraukęs žvilgsnį nuo Garto tik žvilgtelėjo į merginas.. Nuo Anikos dvelkė baimė ir nepasitikėjimas, o nuo Lunos nieko.. Kaip visada..
- Aš irgi nemanau, - tik su šypsena veide pažvelgė į Luną, tačiau rodydamas ženklą, kad ne dabar, dar reikia luktelėti..
- Taip taip, manau tikrai seniai skraidėm, - tik dar sykį šyptelėjo ir rodydamas varnei ženklą, kad jau pradedam, jis tik stvėrė Aniką ir greitai kartu su ja jau sedėjo ant drakono, aišku ne labai arti vienas kito, nes Elijah nelabai mėgo kontaktuoti su žmonėmis..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #172 Prieš 5 metus »
Sulaukusi Elijah'aus pritarimo ir ženklo, Luna nieko nelaukusi šoko ant Garto nugaros, o netrukus šalia jos įsitaisė ir berniukas laikydamas savo glėbyje šviesiaplaukę. Kylam, Gartai! Išgirdęs merginos balsą drakonas stipriai atsispyrė nuo žemės ir sumosavęs sparnais ėmė kilti aukštyn. Medžių viršūnės nulinko beveik iki pat žemės ir nedaug trūko, jog kamienai būtų lūžę lyg plonos šakelės. Žemė, ant kurios dar visai neseniai jie visi stovėjo, dabar buvo virtusi tamsa, o oras supantis jaunuolius staigiai atvėso. Pakilęs pakankamai aukštai drakonas ištiesė savo sparnus ir ėmė sklęsti danguje. Žvilgtelėjusi pro petį mėlynakė drąsinamai šyptelėjo Anikai ir šalia jos sėdinčiam berniukui. Žinojo, jog Elijah'us dabar jautėsi kur kas drąsiau, tačiau vis dėl to jie sėdėjo ant drakono, kuris skrido kelių kilometrų aukštyje.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #173 Prieš 5 metus »
Anika pamažu traukėsi nuo visos tos kompanijos, kai staiga ją sugriebė tvirtos Elijah rankos. Nė nespėjo mirktelt kai jau sėdėjo slibinui ant nugaros ir ėmė kilti vis aukščiau ir aukščiau. Atrodė, kad tuoj vems. Suko pilvą, akyse ėmė lietis ir gerklėje užstrigęs keistas gumulas neleido jai klykti. Tiesą sakant nei garselio ji negalėjo išleisti, tik sėdėjo nejudindama nė raumenėlio. Baisesnio dalyko gyvenime jai nebuvo nutikę. Šluota ji skraidydavo ir gan neblogai jautėsi aukštai ore, tačiau šito su niekuo nesulyginsi.
Ji jautėsi pikta ant Elijah.
Kodėl jis šitaip su manim pasielgė?.. Negi jo vampyriški jutimai jam nerodo, kad aš bijau šio padaro? Jei galėčiau judėti, tikrai jam dabar žiebčiau kiek jėgos leidžia. Jis nužudyti mane nori. Garbės žodis...

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #174 Prieš 5 metus »
Luna užmerkė akis ir kelias akimirkas mėgavosi skrydžiu. Vėsus vėjas draikė merginos plaukus kartu švelniai braukdamas savo nematomomis rankomis per mėlynakės veidą. Atmerkusi akis rudaplaukė nužvelgė už nugaros sėdinčius jaunuolius. Regis, Elijah mėgavosi skrydžiu, kaip ir pirmą kartą, tačiau Anika sukaustyta baimės ir pykčio nė nejudėjo. Giliai įkvėpusi mergina lėtai iškvėpė sušilti spėjusį orą.
-Anika, žinau, jog dabar mielai mus abu nudėtum ir puikiai tave suprantu, tačiau bent pamėgink atsipalaiduoti. Jei nepasitiki Gartu, tuomet pasitikėk manimi ir Elijah'u, nei aš, nei jis neleis, kad kas nors tau nutiktų.-Luna nebežinojo, kaip įtikinti mergaitę nusiraminti. Regis, drakonas jai kėlė siaubingą baimę. 
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #175 Prieš 5 metus »
- Judu... Esat visiški bepročiai, - nurijusi gumulą gerklėje, šiaip taip prabilo Anika. - Bijau? Na ką tu. Kodėl turėčiau? Slibinas yra tik nekaltas, visiškai neprognozuojamas, laukinis plėšrūnas, kuris gali mano galvą vienu kirčiu nukąst. Tu teisi, nėra čia ko pergyvent. Vilkolakė ir vampyras nėra paprastos būtybės, todėl su slibinu susitvarkyti turbūt vienas juokas. Bet aš žmogus! Aš pirmakursė! Aš...
Žodžiai vėl užstrigo gerklėje jai pažvelgus žemyn nuo slibino nugaros. Ji akimirkai užsimerkė ir giliai įkvėpė stengdamasi ignoruoti savo būvimo vietą.
- Nuleisk mane ant žemės. Ir tuojau pat! Ir jei dar kartą liepsi man nusiramint ar atsipalaiduot, prisiekiu Merlino barzda, aš tuoj pat nudrožus pas direktorę papasakosiu viską ką čia regėjau. Pati turbūt gausiu arešto visiems ateinantiems metams, bet tu tai skrisi su tuo savo slibiniūkščiu iš mokyklos greičiau, nei spėsi susigaudyti! Nuleisk arba aš nušoksiu! Prisiekiu!
Mergaitės baimę vis labiau keitė įniršis. Įniršis, kad slibinas yra garbinamas, tarsi nepavojingas padarėlis. Įniršis, kad su ja buvo šitaip pasielgta prieš jos valią. Įniršis, kad jos niekas nesiklausė ar nenorėjo girdėti to, ką ji atvirai išreiškė ir  kad yra ignoruojama. Tarsi jos jausmai buvo nesvarbūs nė vienam iš jų. Tarsi egzistavo tik siekis priversti ją suprasti ar pamatyti tai, ko ji suprasti ir matyti visiškai netroško...

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #176 Prieš 5 metus »
Klausydama mergaitės mėlynakė suprato, jog Anikai šiandien visko jau per daug. Ji puikiai jautė nuo jos sklindančią baimę ir pyktį.
-Anika...-tačiau nespėjus rudaplaukei daugiau nieko pasakyti mergaitė vėl ėmė šaukti. Mergina atsiduso ir linktelėjo. Mintis, apie išmetimą iš mokyklos Lunai nekėlė jokių emocijų, žinojo, jog taip nenutiktų, tačiau nenorėjo rizikuoti, jog Anika sugalvotų ištiesų nušokti nuo Garto nugaros. Tiesa, Gartas ją būtų lengvai sugavęs, bet vis dėl to...Gartai, leiskis...Kuo arčiau pilies... Drakonas palinko į apačią ir netrukus galingos drakono kojos palietė žemę. Kryptelėjęs galvą drakonas nužvelgė visus tris jaunuolius ir ramiai laukė. Luna žvilgtelėjo į mergaitę. Dabar tikrai žinojo, jog ji saugi pasieks pilį ir vargu ar dar kada norės pamatyti Elijah'ų ir ją, jau nekalbant apie Gartą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #177 Prieš 5 metus »
Padarui nusileidus ant žemės Anika nusliuogė nuo jo nugaros. Kojos palietusios žemę sudrebėjo, tačiau ji negalėjo sau leisti dabar būti silpna ir pasidavus tam jausmui, susmukti kur stovi. Sukaupus visas jėgas kuriuos dar mergaitei buvo likusios, ji atsitraukė nuo slibino ir nužygiavo link pilies neatsisukdama.
Ji nemokėjo ilgai pykti, tačiau šį kartą buvo viršyti visi jos kantrybės limitai. Ir jei dar kuris nors iš jų norės su ja bendrauti, kuo mergaitė abejojo, kai taip aprėkė Luną, tai turės deramai jos atsiprašyti ir pasistengti pelnyti jos pasitikėjimą iš naujo.
Va ir vėl. Įsiveliu į keistas situacijas ir pasirodau visiška isterikė žmonėms kurie galbūt galėjo būti mano draugai. Tačiau geriau jau vienatvė nei tokia beprotybė. Galvojo sau mergaitė.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #178 Prieš 5 metus »
Anikai nučiuožus drakono nugara Luna nusekė ją žvilgsniu iki pilies durų. Mergaitė nė neatsisuko į juos ir mėlynakė puikiai suprato kodėl. Giliai įkvėpusi ji lėtai iškvėpė orą ir atsisuko į vis dar sėdintį Elijah'ų.
-Ką nori veikti dabar? Nes aš ne itin noriu grįžti į pilį, tad jei nori, galim pakartoti pirmą kartą, kai skridai Gartui ant nugaros.-Šyptelėjo mergina,-be to, negaliu ilgai laikyti Garto prie pilies, antraip ne tik Anika naktimis sapnuos košmarus, bet ir daugelis kitų mokinių išvydę prie savo langų stovintį milžinišką drakoną...-Ranka perbraukusi drakonui per nugarą tarė rudaplaukė. Gartui ėmus eiti tolyn nuo pilies į tamsą Luna turėjo tvirčiau suspausti kojomis drakono nugarą, jog nenuslystų ant žemės. Nors Gartas ir stovėjo tamsoje, tačiau pro langus geriau įsižiūrėjęs galėjai puikiai pamatyti milžinišką siluetą, kurio tikrai nesumaišytum su niekuo kitu. Stovėdamas šešėlyje, kur nepateko pro pilies langus krentanti šviesa, drakonas laukė šeimininkės komandos.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #179 Prieš 5 metus »
Elijah buvo keista, kad Anika tokia baikšti ir baili, kad jį iš tiesų tai truputį ir nuvylė, nesitikėjo jis tokio jos elgesio, todėl ir nebėgo jos stabdyti, tik "nematomai" pasirūpino, kad ji saugiai grįžtų į pilį ir grįžo pas Luną..
- Net nežinau, galim dar ir paskraidyti, juk tai yra smagu, be to ir aš nenoriu ten grįžti - šyptelėjo vaikis ir vėl užsiropštė ant Garto nugaros.. Iš tiesų šis gyvis buvo labai mielas ir įdomus, juk tam pasaulyje tarp vampyrų, kaži ar pamatysi drakoną ar kokį kitą padarą..
- Kaip tau Anika? - Norėdamas išgirsti geriausios draugės nuomonę klaustelėjo vaikinas.. Jam buvo smalsu sužinoti ką mergina galvoja apie merginą, nors matėsi, kad Anikai Luna nepatiko, tačiau Chris' ui tai nerūpėjo, ne jis bendravo tik su tais, kurie patiko jam..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“