0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #225 Prieš 5 metus »
- Taip, smūgis taip pat yra smagu, tačiau kaip ir minėjau, mūsų jėgos yra labai panašios, tad geriau nedaryti to ko paskui gailėtumeisi.. - šyptelėjo vaikinas ir kilstelėjo akis į merginą.. - O dėl saugojimo tu ir vėl neteisi, manęs saugoti nei nuo manęs pačio nei nuo kažko kito nereikia.. - tik atšovė Elijah ir staiga pajautė keletą tikrai stiprių smūgių, tačiau vaikis nebuvo jau toks silpnas, kad po smūgio į pilvą negalėtų atsistoti.. Juk vampyrų žaizdos gyja gana greitai, o jėgos atsistato truputį vėliau, tačiau Dawson' ui dabar tas nerūpėjo..
- Pakartoti? - Sarkazmiškai pakartojo Chris' as greit pakildamas nuo žemės.. - tai ką pasiruošusi klaustelėjo vaikis ir ėmėsi darbo, pasinaudojęs savo greičio pranašumu greit paguldė merginą ant žemės prispausdamas jos rankas į šonus, o iltis pridėjo tiesiai prie kaklo.. Kur tikrai pulsavo gana šiltas kraujas, tačiau vaikinas to padaryti negalėjo, nenorėjo ir nebūtų drįsęs.. - Būtų įkasta, - šyptelėjo jaunasis vampyras atsikvėpdamas tiesiai į merginos kaklą, jam erzinti Luną išties labai patiko..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #226 Prieš 5 metus »
-Labai panašios, kol nedingo užkeikimas...-tyliai sušnibždėjo Luna. Žinojo, jog gavusi tikrąsias alfos galias kartu taps kur kas stipresnė ir galingesnė, taip pat, žinojo, jog prireiks didėlių jėgų suvaldyti tai galiai, tik kol kas apie tai mergina negalvojo, buvo pasinėrusi į "kovą" su grifu. Kuo toliau, tuo labiau visas šis vakaras darėsi linksmesnis. Vaikinui atsikėlus juodaplaukė tik šyptelėjo ir ši šypsena nedingo net ir tuomet, kai pajuto kietą žemę po savimi. Pabandžiusi išsilaisvinti ir deja nesėkmingai Luna liko gulėti ant sniego nuklotos žemės prispausta vampyro. Vaikinui iškvėpus šiltą orą tiesiai mėlynakei į kaklą, ši kryptelėjo galvą.
-Žinau, kad neišdrįsi man įkąsti, per daug gerai tave pažįstu,-sušnibždėjo mergina rudaplaukiui į ausį kilstelėdama savo lūpų kampučius, o tuomet įsirėmė rankomis vaikinui į krūtinę ir nustūmė šį nuo savęs. Gavusi daugiau erdvės Luna lengvai atsispyrė ir pašoko ant kojų. Nesuteikdama Elijah'ui laiko mergina pasisuko šonu ir užlaužė abi vaikino rankas jam už nugaros.
-Taigi, kuris esam stipresnis?-miške nuskambėjo linksmas juodaplaukės juokas.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #227 Prieš 5 metus »
- Negalvok, aš irgi laikui bėgant stiprėju, - šyptelėjo berniūkštis.. Jis žinojo, kad jo jėgos priklauso nuo maisto, jai organizme už užtektinai kraujo jis bus gana stiprus, tačiau jai per mažai, tada labai blogai..
Elijah gulėjo tiesiai ant merginos, tačiau šiai pašnabždėjus į ausį, šiek tiek išblaškė vaikinuką ir jis truputį pasimetė, nes tas šnibždesys buvo jau labai mielas.. tačiau pajutus, kad šis jau nublokštas ir jo rankos užlaužtos jis te spėjo atsigauti ir greit atsakė į pirmą merginos frazę..
- Tu manai negalėčiau, - kilstelėjo lupų kampučiais, - man rodos kažkada jau buvau išdrįsęs, tačiau taip tu teisi, negalėčiau tau įkąsti.. Per daug brangi tu man, - dar sykį išlemeno Dawson' as ir greit išlaisvinęs savo rankas, pasinaudojęs vikrumu jis jau tokioje pat pozoje laikė merginą..
- Taigi tikrai, kuris stipresnis?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #228 Prieš 5 metus »
-Aš ir nemanau, kad tavo jėgos nesikeičia,-šyptelėjo mergina. Puikiai žinojo, jog vampyrai pasižymi ypatingu vikrumu ir stipria jėga prilygstančia vilkolakiui. Galbūt dėl to abi gaujos ir kariavo? Šitą klausimą apsvarstysiu, kai tik grįšiu į pilį...arba ne... Nebesvarstydama šia tema mergina nustūmė visas mintis į šalį ir nusijuokė išgirdusi vaikino žodžius.
-Tai buvo prieš kelerius metus, regis, dabar esi labiau suaugęs, ar aš klystu?-kilstelėjo antakį juodaplaukė ir pajuto, kaip ką tik tvirtai laikytos vaikino rankos išslysta ir ji pati atsiduria jo vietoje. Nepatenkinta Luna suurzgė ir žvilgtelėjo pro petį į grifą.
-Puikiai, žinai, kad tų žodžių iš manęs neišgirsi,-nusišypsojo mėlynakė ir spyrė vaikinui į kelį priversdama šį atlaisvinti gniaužtus. Eilinį kartą ištrūkusi juodaplaukė šyptelėjo ir stovėdama priešais girfą sukryžiavo rankas.
-Manau, lygiosios,-kilstelėjo savo lūpų kampučius Luna.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #229 Prieš 5 metus »
Elijah tik linktelėjo galva išgirdęs pirmuosius Lunos žodžius ir greit, nieko nelaukęs ėjo prie antrosios, kuri buvo išties intriguojanti ir kur kas įdomesnė..
- Daugiau suaugęs, - kilstelėjo vieną antakį vaikinas, - manau neklysti, dar pasakyk, kad ir labai gražus, šyptelėjo Dawson' as ir šelmišku žvilgsniu nužvelgė merginą, - na tu irgi ne ką skiriesi..
- Neišgirsiu, supratau.. - apsimetęs kiek nuliūdusiu vaikis leido merginai išsilaisvinti, aišku, to ir neparodė.. Tačiau šiai sukryžiavus rankas ir ištarus lygiosios vaikis tik pakartojo..
- Lygiosios, ačiū už šaunią kovą, - šyptelėjo Chris' as ir apsidairė aplinkui..
- Klausyk gal nori palakstyti, juk kažkaip reikia palaikyti fizinę formą, nors esam ir antgamtinės būtybės, - šyptelėjo Chris' as ir greit išrūko iš tos vietos kur buvo ir neužilgo stovėjo jau kažkur septyniasdešimties metrų atstumu nuo Lunos..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #230 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino žodžius Luna nusijuokė.
-Verčiau pamiršk, greičiau pragaras užšals, nei išgirsi tokius žodžius iš manęs,-šelmiškai šyptelėjo juodaplaukė, tačiau turėjo pripažinti, kad priešais stovintis vaikinas išties gražus ir traukė dėmesį, bet juk garsiai to pasakyti nebūtina, tiesa?
-Verčiau paprašyk, kad tau tai pasakytų, kuri nors iš gerbėjų, neabejoju, jog ji neatsisakys,-erzindama nusišypsojo juodaplaukė. Išgirdusi rudaplaukio žodžius Luna kelias akimirkas stebėjo grifą. Tikrai nesitikėjo, jog šis taip lengvai sutiks baigti kovą, net nespėjus įpusėti, vis dėl to neprieštaravo tokiam sprendimui.
-Ar kažkas rūpinasi, kad praradęs savo "sportišką" formą nebepatiks merginoms?-nusijuokė Luna ir nieko nelaukdama pasivijo Elijah'ų.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #231 Prieš 5 metus »
Vaikis kiek sutriko išgirdęs merginos žodžius..
- Pamiršt? Nee, aš tiesiog nepamiršiu, neleisiu sau to, - šyptelėjo Elijah, - aš klausiu tavęs kaip draugės, aš gražus ar ne? Nes laikas susirast panelę reikia galvoti kas man jau keisti, o gal viskas gerai? - Kilstelėjo antakį ir žvilgtelėjo į priešais stovinčią merginą..
- Tai jai jau gerbėjos persekioja, tai turbūt aišku, ką tai reiškia, - kilstelėjo lupų kampučiais ir šyptelėjo.. - tu irgi manau apsupta krūva gerbėjų? Žinai, norėčiau per tavo vestuves būti vyriausiu pabroliu, juk visai smagu būtų? - Ir toliau tęsė savo nevykusius sarkastiškus juokelius, erzindamas vilkę..
- Taip, teisingai, juk praradęs sportišką kūną, kam gali patikti storulis? - Šyptelėjo Elijah ir pabėgus toliau, netoliese išgirdo varnę, tačiau jis taip lengvai neleido jo pasivyti, jis norėjo, merginą užpulti iš pasalų, juk kovą baigti dar buvo anksti.. Tad nieko nelaukęs, greit apsuko dar vieną ratą aplink mišką ir greit parguldė Luną ant žemės veidų į sniegą.. - Ups, - gana garsiai nusikvatojo vaikis ir pasilenkęs prie ausies pašnibždomis ištarė, - tavo eilė..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #232 Prieš 5 metus »
Pamačiusi vaikino reakciją mergina ėmė juoktis.
-Draugai tokių klausimų neklausia, tad nesitikėk, kad atsakysiu,-gūžtelėjo pečiais mergina ir apsidairė. Buvo pamiršusi, jog visas miškas skendėjo tyloje, kurią drumstė, tik jaunuolių balsai.
-Tikiuosi, jog jai neteks taip kariauti su tavimi, kaip teko man,-kilstelėjo savo lūpų kampučius juodaplaukė žvilgtelėdama į vaikiną.-Žinoma, tai reiškia, kad jos visos idiotės,-atkirto mėlynakė nė pati nesuprasdama kodėl taip pasakė. Tikėjosi, jog vaikinas į šiuos žodžius neatkreips dėmesio.
-Per mano vestuves?-nesitikėdama tokio klausimo Luna pakartojo grifo žodžius,-esu tikra, kad teks palaukti dar ne vieną šimtmetį,-šyptelėjo juodaplaukė. Apie vestuves ir ateitį ji visiškai negalvojo, tad ir dabar vos atsakiusi į klausimą, pamiršo šią temą.
-Abejoju, jog vampyrai gali prarasti sportišką kūną...-vos baigusi sakyti žodžius Luna pajuto smūgį, kuris privertė parkristi ant šaltos žemės. Vis dėl to kovos nusprendei nebaigti...Gudrus ėjimas... Jausdama burnoje metalo skonį juodaplaukė klausėsi vaikino, kuris ir vėl šnibždėjo jai į ausį. Grifo balsas pasiuntė visu merginos kūnu šiurpą. Kodėl nuolat taip sureaguoju, vos tik jis atsiduria arčiau? Deja, į šį klausimą varnė neturėjo laiko atsakyti. Atsispyrusi nuo šaltos žemės Luna atsistojo ir apsilaižė apatinę lūpą, kuri buvo ištepta tamsiai raudonu krauju. Metalo skonis švelniai nudegino mėlynakės gerklę. Tyliai suurzgusi Luna puolė Elijah'ų ir pargriovė ant sniegu nuklotos žemės.
-Atsargiai...-perspėjančiai suurzgė mergina tebelaikydama vaikiną prispaustą prie žemės, tačiau juodaplaukės veide težaidė šypsena.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #233 Prieš 5 metus »
Merginai ėmus juoktis, vaikis taip pat negalėjo susilaikyti..
- Kodėl gi neklausia? Juk reikia rūpintis savo išvaizda, o pasitikėti galima tik draugėmis, norint susirasti panelę, - šyptelėjo Chris' as..
- Kariauti ir kaip gi tu su manimi panelyte kariavai? - Pašaipiai numykė ir norėjo dar kažką sakyti, tačiau išgirdęs kitus merginos žodžius jis "užsikabliavo".. - Idiotės? Kas tau čia dabar? Kodėl jos idiotės? Jos fainos merginos... Geriau jų taip nevadink, - šyptelėjo vaikinas, besdamas pirštu į Luną.. Elijah buvo kiek nustebęs, kai išgirdo tokius vilkės žodžius..
Vestuvių temos jis jau ir nebekabino, nes jautė, kad bus visiškai į šoną.. ir dabar jam buvo ne tas galvoje..
- Gal ir negali, bet juk reikia gražiai atrodyti.. Ir šiaip gera sportuoti, juk linksma, - šyptelėjo jaunasis vampyras, gulėdamas ant merginos nugaros.. Ir vėl jaučiu šiurpą pereinantį jos kūnu, kas su ja blogai??
- Amm.. Kas tau vėl negerai, tu gal sergi? - Pašaipiai ištarė vaikis, turbūt jau nujausdamas kas su varne yra blogai, tačiau garsiai to minėti nelabai norėjo. Ir staiga vaikis pajuto tik tai, kad šįkart jau jis gulėjo ant žemės prispaustas merginos, o va šitas berniūkščiui jau visai patiko, juk dažnai taip nebūna, todėl jis nė nesistengė muistytis..
- Sakai atsargiai, o kam, juk tavęs aš nebijau, - ir sarkastiška šypsena papuošė Chris' o veidą ir dar specialiai erzindamas merginą mirktelėjo viena akimi.. Tačiau nenorėjo būti nugalėtos merginos, tad greit pakeitė situaciją ir šis vėl buvo virš Lunos...
- Gal sakau tu saugokis manęs, - iššiepęs savo iltis tarė vaikis..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #234 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino klausimą mergina tik nusijuokė.
-Tikrai, manai, kad galima? Tai gal man tuomet tau dar ir merginą surasti?-kandžiai klausimu į klausimą atsakė juodaplaukė.-Vis dėl to esi mano mažasis broliukas, tad negaliu leisti susitikinėti su bet kuo,-nekaltai žvilgtelėjo į rudaplaukį.
-Aš ir dabar su tavim kariauju,-gūžtelėjo pečiais ir linksmai šyptelėjo. "Karas" tarp jaunuolių Lunai išties patiko. Buvo smagu "pasikandžioti".
-Nevadinti? Arba kas?-provokuodama grifą paklausė mėlynakė. Vis dar pati nesuprato, kodėl jas taip pavadino. Deja, aiškintis nelabai buvo kada. Gulėdama tiesiai po Eijah'u Luna tyliai suurzgė.
-Aš nesergu, tik mano viduje tūnantis žvėris nėra patenkintas, kai atsidūri taip arti,-šyptelėjo juodaplaukė ir netrukus spaudė prie žemės grifą. Šiam nė nebandžius muistytis, o vėliau dar ir mirktelėjus Luna klausiamai į jį žvilgtelėjo. Žinoma, netrukus viskas pasikeitė ir mergina ir vėl gulėjo tiesiai po vaikinu. Visas šis vakaras ir "kova" tarp jaunuolių varnei priminė romantinio filmo sceną.
-Nesi pavojingas, kad turėčiau saugotis tavęs, priešingai, esi labai mielas berniukas,-erzindama mergina pašaipiai nusišypsojo Elijah'ui žvelgdama šiam į žaliai melsvas akis. Gulėdama ant šaltos, sniegu nuklotos žemės juodaplaukė jautė nuo jos sklindantį šaltį, tik į jį nekreipė per daug dėmesio. Daugiau nesipriešindama mėlynakė liko gulėti ant šaltos žemės. Juodi, ilgai plaukai draikėsi ant balto sniego. Staiga juodaplaukė plačiai nusišypsojo ir atsirėmusi viena ranka į žemę atsidūrė dar arčiau grifo.
-Nešalta?-sušnibždėjo vaikinui į ausį ir sugriebusi gniūžtę sniego pakišo ranką rudaplaukiui po megztuku leisdama šaltam sniegui paliesti šio nugarą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #235 Prieš 5 metus »
- Taip, manau, galima, juk čia tik vienas žodis, kurį tau reikia ištarti, gražus arba negražus, o dėl merginos, jei nori gali surasti, -šyptelėjo Chris' as ir žvilgtelėjo į merginą.. - Turi leisti susitikinėti su bet kuo, kas patinka man, - šelmiškai šyptelėjo Elijah ir toliau erzino merginą..
- Taip, kariauji, tačiau čia juokinga kova, - šyptelėjo jaunasis vampyras žvilgtelėdamas tiesiai merginai į akis..
- Nevadink, geriau man paaiškink, kodėl jos nusipelnė būti idiotės, dėl to, kad aš joms patinku? O gal tu.. - mirktelėdamas Dawson' as šyptelėjo ir žvilgttelėjo į ją labai keistu žvilgsniu lyg prašydamas atsakymo..
- Tavo žvėris nėra patenkintas tuo, kad aš arti, kaži kodėl? - Ir vėl šelmiška šypsena papuošė grifo veidą. O šiai vėl atsidurus po juo jis tik eilinį kartą kilstelėjo savo lupų kampučiais ir žvilgtelėjo jai tiesiai į akis.. O išgirdęs kitus žodžius jis tik mielai žvilgtelėjo į Luną..
- Sakei nesu pavojingas, o ar tu tuo tikra? - Klausiamai pažvelgė į Luną.. Aš vietoje jos nebūčiau tos tikras..
- Nea, - tik papurtė vaikis galvą ir staiga pajuto jo nugarą liečiant šaltą sniego gniužtę.. - Ką tu dirbi? - Kiek suglumęs klaustelėjo Elijah.. Tačiau nieko nelaukdamas, kol mergina liko gana arti grifo, šis pasinaudojo proga ir už nugaros paėmęs ranka sniego, įmetė jai tiesiai po kaklu, - O tau nešalta? - Būdamas gana arti merginos, truputį dar pasilenkė ir pašnibždėjo į ausį..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #236 Prieš 5 metus »
-Žinai, kad nesulauksi, jog tai pasakyčiau, tad verčiau pasitaupyk jėgas,-šyptelėjo mergina.-Manau, atsisakysiu, vargu ar atrasiu laiko tavo merginos paieškoms,-nusijuokė mėlynakė ir žvilgtelėjo į vaikiną.
-Pirma turėsiu išsiaiškinti visą tos merginos gyvenimo istoriją, sudaryti pliusų ir minusų sąrašą,o tuomet nuspręsiu ar tu vertas jos,-linksmai nusijuokė juodapkaukė erzindama Elijah'ų.
-Žinoma, kad juokinga, nenorėčiau imti kovoti dėl savo gyvybės, noriu bent iki atostogų ją išsaugoti,-kilstelėjo savo lūpų kampučius Luna. Jei tik ji būtų žinojusi, kas jos laukia...Turbūt tikrai nebūtų taip kvailiojusi su grifu. Vis dėl to mėlynakė nė nenutuokė kas jos laukia ir į tai gilintis nė neketino.
-Nes tu vampyras, jos-žmonės,-paprastai atsakė mėlynakė. Nuo pat mažens žinojo, jog net ir burtininkams šalia antgamtinių būtybių gresia pavojus. Net magija neišlygindavo jėgų persvaros. Dalyvaudama NIV pamokoje Luna puikiai tai suprato, kai Keitui teko kautis su tais kaulėtais padarais, tad jau seniai buvo nusprendusi, kad nepamils žmogaus, net jei jis bus burtininkas.
-Turbūt dėl to, jog jam nepatinka, kai šalia vampyras, kuris vieną kartą jau buvo užpuolęs,-priminė nutikimą, kuris įvyko prieš kelerius metus. Išvydusi meilią Elijah'aus šypseną mergina ir pati nusišypsojo, tik ne mielai, o šelmiskai.
-Del to esu visiškai tikra,-linktelėjo juodaplaukė ir netrukus pajuto šaltą sniegą, kuris pasiuntė kūnu šalčio bangą. Nusipurčiusi Luna ėmė juoktis,-ne, man visiškai nešalta,-šyptelėjo ir atsispyrusi pervertė Elijah'ų prispausdama jį prie žemės. Taip, taip, ir vėl. Sugriebusi nemažą sniego gniužtę mergina pridėjo sniego vaikinui po megztuku ir nieko nelaukdama šoko nuo vaikino ir ėmė lėkti kiek kojos neša.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #237 Prieš 5 metus »
- Nea, - šyptelėjo Chris' as, - aš noriu, kad tu tai pasakytum, negi taip sunku, be to negi aš čia daug tavęs prašau vieno žodžio.. - šelmiška šypsena papuošė Elijah veidą.. - Ech.. Teks pačiam ieškoti, - šyptelėjo grifas..
- Ar aš vertas jos, tu gal juokauji, aišku, kad vertas aš visų vertas, - šyptelo Dawson' as šiek tiek laikydamas save arogantišku pasipūtėliu, tačiau to atsikratyti nelabai ir stengėsi..
- Aš irgi tikrai nenorėčiau pradėti kovoti su tavimi.. - kilstelėjęs savo lupų kampučius Elijah nusukė žvilgsnį į merginą.. - O kas tavęs laukia per atostogas? - Kiek susidomėjęs klaustelėjo Elijah, tačiau atsakymas jam iš ties mažai rūpėjo,  nes dabar jis buvo užsiėmęs su mergina kitais reikalais..
- Jos idiotės todėl, kad aš vampyras - jos žmonės, tu gal juokauji? Aš maniau merginoms patinka visada jaunai atrodantys vaikinai.. Be to tu čia kažką mieluoji ir kalbi nesąmones, tu dar apgalvok gerai ar tikrai dėl to jas pavadinai tokiu negražiu žodžiu, - šyptelėjo berniūkštis..
- Kaži ar tikrai tam žvėriui nepatinka kai šalia vampyras, o aš sakau gal viskas atvirkščiai, - šyptelėjo jaunasis vampyras ir žvilgtelėjo į merginos akis..
Staiga vaikis pajautė tik tai, kad jau jis gulėjo ant šalto ir gana puraus sniego, o mergina dar sugebėjo ir sniego po megztiniu prikišti.. Tad vaikis nieko nelaukdamas atsistojo pašokęs ant kojų, greit išsikratė ir pasileido paskui vilkę, ją pasivyti nebuvo sunku, nes nuo jos dvelkė kraujo kvapas, kuris turbūt buvo nuo lupos.. Tad nieko nelaukęs jis ją pavijo ir suėmęs didelę sniego gniužtį metė merginai į veidą ir tuo momentu stvėręs už kojų ją pargriovė, o pats liko stovėti prieš ją..
- Manau tau dar vis nešalta? Gal tave išmaudyti galutinai? - Mirktelėjo viena akimi Lunai..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #238 Prieš 5 metus »
-Tavo norai, man ne įsakymai,-plačiai nusišypsojo juodaplaukė.-Be to, aš ne Kalėdų senelis, kad ko nors manęs prašytum, galėsi per atostogas jam laišką parašyti,-nusijuokė mergina ir žvilgtelėjo į rudaplaukį.-Galbūt jei nuspręs, kad buvai pakankamai geras berniukas, aplankys tave ir pasakys tai, ko tu taip nori,-mirktelėjo varnė ir toliau erzindama vaikiną. Į kitus kelis Elijah'aus žodžius juodaplaukė nieko neatsakė. Neturėjo noro diskutuoti apie vertę, nors puikiai žinojo, kad šia tema galėtų "įkąsti" grifui, vis dėl to nusprendė, kad to nereikia.
-Džesika pasiūlė su ja ir Rajanu kelias dienas pastovyklauti, tad turbūt tas ir laukia,-gūžtelėjo pečiais juodaplaukė. Tikslaus plano ką veiks per atostogas nebuvo susidariusi. Kam tie planai, jei nuolat juos kažkas sugalvoja pakeisti?
-Negi pats norėtum praleisti savo gyvenimą su žmogumi?-žvilgtelėdama vaikinui į akis paklausė varnė praleisdama kitus jo žodžius pro šalį. Nusukusi žvilgsnį nuo priešais stovinčio grifo Luna nužvelgė mišką, kurio medžių šakas buvo nuklojęs purus sniegas, paslėpdamas jas po savimi. Išgirdusi Elijah'aus žodžius Luna kryptelėjo galvą.
-Nori įsitikinti?-plačiai nusišypsojo mergina žvelgdama į žaliai melsvas grifo akis, deja, tam laiko nebuvo. Bėgdama mišku juodaplaukė jautė už jos skuodžiantį vaikiną. Jog šis paleis sniego gniūžtę tiesiai jai į veidą Luna nesitikėjo, vis dėl to, gniūžtės pavyko išvengti, tačiau nespėjus išsitiesti mergina buvo pargriauta eilinį kartą ant balto sniego.
-Jei kam ir reikia maudynių, tai tik tau,-suurzgusi Luna pašoko ant kojų ir nieko nelaukdama pargriovė rudaplaukį ant šaltos žemės.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Uždraustasis miškas
« Atsakymas #239 Prieš 5 metus »
- Ups, - šyptelėjo Elijah, - o aš mat galvojau, kad tu Kalėdų Senelis, nors tokiu ir netikiu, tai beviltiška, - dar sykį nusišypsojo Dawson' as.. - O dėl gerumo, aš nesu geras, tad man dovanų kaži ar atneštu, netgi ir tą vieną žodį, kurį man taip reik išgirst iš tavo lupų, - kilstelėjęs lupų kampučius užbaigė..
- Su Rajanu ir Džesika, ech.. Man berots nesiūlė, nors žinau ir kodėl, bėdos juk po viena nevaikšto, žino jog aš per daug užimtas tėvo reikalais, be to tėvas sužinojo apie Džesiką ir nėra patenkintas, perspėk Rajaną, kai galėsi, - kiek rimčiau pasakė Dawson' as, bet tačiau toks išliko neilgai, greit vėl jo veidą puošė šelmiškas žvilgsnis..
- Taip, visai norėčiau, bent pora metu pagyventi su žmogumi, juk kodėl ne? Gal aš turiu ir amžinybę, tačiau pasidžiaugti gyvenimu man užteks ir poros metų.. - nelabai rimtai, tačiau atsakė grifas, - o tu ką ne? Tu nori gyventi su vilkolakiu? - šyptelėjo Dawson' as, - na pas mane yra gražių vampyrų ir žinau kurioms patinku, tačiau nenorėčiau gyventi su tapačia rūšimi gali blogai baigtis, o žmogumi dar galima pasi.. - pajautęs, kad jau truputį nusišneka, jis paprasčiausiai nutylo..
- Norėčiau įsitikinti, - šyptelėjo vaikis..
- Man maudynių, gal ne reikia.. - Ėj! - Gan garsiai sušuko Elijah ir pastebėjo, kad šįkart jau jis gulėjo ant sniego, - klausyk atsibodo.. - tai ištaręs vaikis greit apvertė Luną ir kutendamas ją barstė sniegą jai visur, kur tik buvo galima.. - Na kaip tau dabar? - Paklausęs vaikis greit atsistojo ir bėgomis dingo iš Lunos akiračio, nuskriejo kažkur į kitą miško pusę..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“