3

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stevie Green

  • VI kursas
  • *
  • 419
  • Taškai: 24
  • Lytis: Moteris
  • Lazy
Tamsi ola miško tankmėje
« Prieš mėnesį »
Gerokai paėjus į miško gilumą galima pamatyti keistą iškilimą, apaugusį samanomis. Ant jo neauga medžiai, tačiau jis yra pakankamai neaukštas, tad gali nekristi į akis. Jį apėjus pasimato siaura landa. Ji yra pakankamai plati, kad pralįstų žmogus, tačiau du žmonės ten neprasilenktų. Iš karto įėjus į vidų pasidaro labai tamsu. Iš lauko galima matyti, kad tai yra gili ola, kuri atrodo tarsi siauras koridorius. Tačiau daugiau iš išorės nieko nesimato.

-----------------------------------------------------------------------------------

Stevie ristele bėgo per mišką. Ji buvo atradusi olą ir nekantravo ją apžiūrėti. Vakarykščiai buvo palikusi lapelį abiems broliams, tikėdamasi, kad jie prisijungs. Mergaitė pranešė laiką ir datą, kada ten eis, nes žinojo, kad keliese eiti daug smagiau. O einant kartu su dvyniais nuotykių tikrai nepritrūks. Tačiau rudaplaukė nebuvo tikra, ar broliai pasirodys. Stevei atrodė, kad jie paskutiniu metu krečia tiek išdaigų, kad laiko seseriai gali ir nerasti. Tokia mintis mergaitę kiek nuliūdino, tačiau ji vylėsi, kad vis tik bent vienas iš brolių pasirodys.
Pasirodo, mergaitė ne visiškai tiksliai prisiminė, kurioje vietoje rado olą. Ji kurį laiką vaikščiojo tarp medžių, kol pagaliau pavyko išvysti samanotą iškilimą, kuris ir buvo ieškoma ola. Grifė patenkinta priėjo prie jos. Nė vieno iš dvynių nebuvo, tačiau ji įtarė, kad atėjo kiek per anksti, tad nutarė palaukti.
Kiek pasvarsčiusi Stevie įlindo pro skylę. Nebuvo labai jauku. Mergaitė net pradėjo dvejoti, ar ryšis ten eiti viena, jeigu nė vienas iš dvynių neateis. Tačiau ji turėjo lazdelę, kuria bus galima pasišviesti. Tad rudaplaukė įtikino save, kad prireikus ten leisis viena. Nors siauras ir tamsus koridorius atrodė šiurpokai, Stevię jau dabar kamavo smalsumas. Tačiau reikėjo dar kiek palaukti. Galiausiai grifė išlindo iš olos ir atsisėdusi ant jos viršaus pradėjo laukti.
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

 

  • Hogvartsas.LT © 2007-2019