4
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kajus Arno Wintersas

 • VI kursas
 • *
 • 314
 • Taškai: 111
 • Kokia žmogaus esybė, tokia ir tėvynė- Vydūnas
Ats: Didžiulis labirintas netoli kvidičo aikštės
« Atsakymas #45 Prieš 5 dienas »
Kas pirmas žiežirbas pastebėjo, tas jau turėjo jau lėkti labirintu, tačiau Kajus nenutuokė ar kas nors pastebėjo jo žiežirbas. Lietus pliaupė kaip iš kibiro, tai neketino sustoto, o tai jau pradėjo įgrįsti - na, ir kas, kad jau šlaput šlaputėlis, bet lietumi nelabai džiaugėsi.
Kajus nykščiu perbraukė per lazdelės medieną. Kad mokėtų gynėjo kerus, pagalba atskubėtų greičiau...
Prefektas sunkiai atsiduso ir užsimerkė. Kaip po velnių jis čia atsidūrė? Purvinas kaip viščiukas, šlapias kaip skuduras ir galva tuščia kaip skardinė. Kas jam nutiko? Deja, atsakymo negalėjo atrasti. Tačiau kažkas jį surado.
Ne, ne, ne atsakymą, bet jį!
-Aš čia! - iš visų plaučių suriko, jo širdis suvirpėjo iš džiaugsmo. Kiek iš atbėgelio balso suprato, jį surado mergina, ir tikrai kokių jo metų. Septintakursis ištiesė kaklą, pasistebė ant kojų pirštų galų, bet labirinto tvora buvo daug daugiau aukštesnė nei jį,- Lieku, lieku savo vietoj! Nepergyvenk!
Ir iš tiesų, tai nebuvo sapnas ar jo paties išsigalvojimas - prieš jį sustojo mergina. Kajaus veide apsirodė šypsena.
-Ačiū, kad suradai mane,- tada susiraukė,-  Kvailai nuskamės, bet pats nežinau. Nieko neprisimenu kaip čia atsiradau,- Kajus paniuro,- Kuo tu vardu? Esu Kajus.
Jau norėjęs kažką pridurti, už nepažįstamosios nugaros atsirado dar kažkokia mergaitė, tokia jaunutė, kad Kajus suabejojo ar ši tikrai dar eina į Hogvartsą (va, kas nutinka, kai nustoji už save jaunesniais bendrauti).
Kajus žvilgtelėjo į vyresnę merginą. Kas jam nutiko, turi likti tarp judviejų - tą sakė jo žvilgsnis. Mintis, kad tai kažkaip susiję su Hogvartso šnekomis, jį graužė iki pat sąžinės. Jaunesnių negalima į tai įtraukti - taip jam sakė jo prefektiškumas.
-Tiesiog, keliaukim iš čia. Tikiuosi, bet užžymėjote kelią,- nukreipė temą.
“There’s a million things I haven’t done, just you wait”- Alexander Hamilton

*

Neprisijungęs Miona Hera

 • VI kursas
 • *
 • 154
 • Taškai: 60
 • Lytis: Moteris
Ats: Didžiulis labirintas netoli kvidičo aikštės
« Atsakymas #46 Prieš 4 dienas »
- Keista... - numykė šioji ir paleido vaikinuko ranką. - Ničnieko? Koks paskutinis prisiminimas?
Grifės širdį permelkė nerimas. Kažkas buvo negerai. Labai negerai. Ar tik tai nebus susiję su pastaraisiais įvykiais Hogvartse ir aplamai Anglijoje?
- Miona. Miona Hera, - patikslino šioji ir linktelėjo vaikinui. Vylėsi, apie ją jis nieko nežinojo.
Išgirdusi vardą ir atpažinusi veidą, prisiminė, kur mačiusi šį vaikiną. Wintersas. Tokia buvo jo pavardė. Švilpis ir prefektas. Uolus mokinys. Mintis, kad prefektas negalėtų prisiliuobti ar vartoti narkotikų (bent jau to mergina tikėjosi), lyg ir patvirtino josios teoriją. Kraupoką ir verčiančią rimti sunerimti. Keliančią norą griebt vaikiną už rankos ir skuost lauk iš labirinto. Neabejojo, kad tai jautė ir Kajus. Čia oras net kvepėjo pavojumi.
Išgirdusi tekštelint batą į šlapią žemę ir vaikišką balselį, šviesiaplaukė staigiai atsisuko. Tarp krūmų stovėjo nedidukė mergaitė. Labai nedidukė. Neabejotinai pirmakursė. Scena priminė siaubo filmą, bet, vis dėlto, mokinukės klausimas grąžino Herą realybėn.
Pajutusi žvilgsnį vėl pasuko galvą į Kajaus pusę. Akimis pasistengė perduoti, kad žinutę suprato. Mergaitės į tai netrauks.
- Taip, žinoma, - stengdamasi į balsą įpinti linksmesnę gaidą ir visom išgalėm, taip, kad vargu, ar galėjai pastebėti, paslėpdama sumišimą ir baimę patvirtino šešiolikmetė. - Eime, - silpnai šypteldama švilpiui, o vėliau ir mergaitei, patraukė į ten, iš kur buvo atėjusi.
Nutarė mergaitės per daug nekalbinti. Anei mokėjo su vaikais bendrauti, anei to labai ir norėjo. O ir sakyt nebuvo ko. Tad tylėdama nužingsniavo prie pirmojo posūkio ir sustojo kaip įbesta.
- Kur gėlė? - Žvilgtelėjo priekin, į sekantį kampą, kur, žinojo, turėjo būti gėlė. - Kur gėlės?
Suvokimas it žaibas trenkė. Kažkas sunaikino gėles.
- Šūdas, - sumurmėjo ir pasisuko į prefektą. - Nebėra ženklų. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 dienas sukūrė Miona Hera »

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019