0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #435 Prieš 5 metus »
Elijah gaudė kiekvieną Lunos žodį, nes ši mergina buvo išties protingesnė ir už patį Einšteiną, na gal už jį ir nebuvo, tačiau už daugumą čia besimokančių, tikrai taip.. ji buvo ypatinga.. kažkuo, kas vertė jaunąjį vampyrą ja pasitikėti.. ji buvo jam lyg angelas sargas, kurio jis virš savo viršugalvio neturėjo, nes kaži ar velnią gali saugoti angelas..
- Turbūt, kad turi, - šyptelėjo vaikis, - taip, pasitikėjimą turi užsitarnauti... - o toliau jau jis nieko nebesakė, tik klausėsi to, ką pasakojo vilkė apie žvaigždes.. Ji astronomijoje tikrai nusimanė, juk ne kiekvienas galėtu tiek daug visko papasakoti, tik keletas, tų ypatingųjų vaikų ar paauglių..
- Tu mane išmokysi ne tik, gintis, tačiau daug jau sužinojau ir apie pačias žvaigždes, jos man įdomios, galėčiau nagrinėti jas kiekvieną naktį, tačiau.. ne visada galiu ištrukti iš pilies.. - kilstelėdamas antakį tęsė Dawson' as.. - gal norėtum, kada susitikti šviesiu paros metu, nes jei rimtai, aš tavęs nepažinčiau pamatęs, dar taip nebuvo, tačiau mes susitinkame naktimis.. aišku, tai mūsų laikas, tačiau.. -nusikikeno Elijah ir vėl tuptelėjo ant kelmo..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #436 Prieš 5 metus »
-Tiesa sakant aš pati nelabai žinau, tačiau pasakiau, tai ką ankščiau man ir Kailui pasakojo mano mama. Be to, kelias naktis su mama stebėjom žvaigždes pro teleskopą, buvo nuostabu,-prisiminusi tas naktis Luna šyptelėjo. Stebėdama dangų ji galėtų taip sėdėti ištisas valandas. Nė pati nesuprato kuo žvaigždės ją taip traukė, tačiau vaizdas, kuris matydavosi naktį užburdavo ją.
-Žinoma, galim, tik reiktų sugalvoti ką galėtume veikti. Manau pažinsi,-nusijuokė mėlynakė,-Nebent išsidažyčiau, pasidaryčiau tobulą šukuoseną ir apsirengčiau vakarinę suknelę,-juokdamasi pati iš savęs kalbėjo rudaplaukė. Nelabai save įsivaizduoju taip atrodančią...Nė nežinau ar norėčiau taip atrodyti kada...
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #437 Prieš 5 metus »
Elijah klausė, ką jam pasakojo mergina, tačiau jam užkliūvo vienas žodis "teleskopas"..  kas čia per daiktas, kaip pro jį galima stebėti žvaigždes, tėtis apie tokį lyg ir nepasakojo.. - mąstė vaikinas.. tačiau tuo pat bijojo ir klausti, kad pasirodys tikras nevėkšla, tačiau, neturėjo kitos išeities..
- Kas yra teleskopas? Tikrai pirmą kartą girdžių.. - truputį pasijautęs nejaukei burbtelėjo vaikis.. - Tau gerai, tau bent kažkas pasakodavo, o aš buvau užsiėmęs savo nešvariais darbeliais, tad neturėjau laiko domėtis šiomis įdomybėmis, nors dabar labai norėčiau atsukti laiką atgal ir atsiimti viską ką esu padaręs, tačiau taip, neįmanoma.. o manęs dar laukia ilgas gyvenimas.. ech, na koks skirtumas.. - šyptelėjo vaikis, kai jam užgimė dar vienas naujas klausimas..
- O kiek laiko gyvena vilkolakiai, tiek kiek eilinis žmogus, ar kaip? - Susidomėjęs klaustelėjo Elijah.. - Manau galėtume, eiti ten, kur būtų daug laisvo ploto, gal pamokintum mane kokių triukų su lazdele? - kilstelėjęs antakį tarė berniūkštis..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #438 Prieš 5 metus »
Išgirdusi berniuko klausimą kas yra teleskopas Luna įsmeigė žvilgsnį į vieną žvaigždę.
-Tai prietaisas skirtas stebėti dangaus kūnams. Žinoma jų yra įvairių rūšių. Be to yra galingesni teleskopai su kuriais dangų stebi mokslininkai ir paprasti, kuriais naudojasi žiobarai.-Paaiškino mėlynakė.-Mano motina stengėsi mus su Kailu išmokyti visko ką pati žinojo. Tad būdama vos dešimties jau mokėjau daugybę dalykų.-Šyptelėjo mergina. Iškilęs motinos paveikslas vaizduotėje privertė Luną pajusti ilgesį. Ji ilgėjosi savo tėvų ir artimųjų, net jei nuolat tai bandydavo pamiršti.
-Vilkolakiai gyvena tiek pat kiek ir eiliniai žmonės, gyvenimo trukmė nesiskiria,-kiek liūdnokai tarė rudaplaukė.-Ar esi kada skridęs? Naktį žibant žvaigždėms ir šviečiant mėnuliui?-Atsisukusi į Elijah'ų šyptelėjo mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #439 Prieš 5 metus »
Norėčiau pamatyti tokį daiktą, kitais metais teks apsilankyti astronomijos pamokose.. - mąstė vaikinas, kai žvelgė į dangų, nes būtų daug smagiau pamatyti žvaigždes dar iš arčiau..
- Supratau, turbūt kitais metais teks dažniau apsilankyti astronomijos pamokose, nes kitaip jausiuosi labai jau kvailas.. - šyptelėjo vaikis..
- O gaila, o nebūna hibridų? Pavyzdžiui galėtum būti pusiau vilkolakė, pusiau vampyrų? - tarė Elijah ir išgirdo kitą merginos sakinį.. Paskraidyti, ką ji čia šneką? Kuo mes skraidysim? Sparnų dar neįsigijau..
- Tikrai ne, tačiau tokios pramogomis kol gyvas neatsisakyčiau, - šyptelėjo net nenutuokęs, kas jo dar šiąnakt laukia... - Be to skraidymo malonumų nesu jautęs, na gal pora kartų su lėktuvu, tačiau tai buvo šviesus paros metas, bet viskas atrodė stulbinančiai gražiai..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #440 Prieš 5 metus »
-Jei norėtum galėčiau pasiimti teleskopą iš namų ir po atostogų galėsi apžiūrėti jį ir stebėti žvaigždes iš arti,-šyptelėjo mergina stebėdama dangų.
-Nemanau, nors galbūt ir yra. Niekada tuo nesidomėjau, bet manau dabar grįžusi namo pasidomėsiu.-Ankščiau nė nesusimasčiusi apie tai mėlynakė dabar negalėjo pamiršti šios minties. Įdomu būtų tokį sutikti...
-Tuomet turi man pažadėti kai ką...Kad ir ką pamatysi turėsi neišsigąsti,-Atsistojusi nuo kelmo tarė rudaplaukė.-O aš tau pažadu, kad skirsdamas jausiesi nuostabiai,-šyptelėjo berniukui ir pažvelgė į dangų. Gartai, man reikia tavęs... Mintimis kviesdama savo drakoną nekantravo mėlynakė. Nors drakonas buvo jos, tačiau ji nedrįsdavo jo kviesti Hogvartse, kur visi galėjo jį pamatyti. Mergina bijojo, kad milžiniškas drakonas išgąsdins juos.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #441 Prieš 5 metus »
- Taip, jei nesunku pasiimk, būtų smagu apžiūrėti žvaigždes, o tuo labiau kartu sese, - mirktelėjo akimi Elijah.. Vyresniąją sesę turėti būtų berniukui išties smagu, nes jis jautėsi labai vienišas, augdamas tik tarp vyrų.. norėjosi vaikinui ir kitokios meilės ir rūpesčio, kurią suteikia moterys.. tačiau apie tai niekam nesakydavo..
- Pasidomėk, gal kažkaip galėsime tave paversti ir tada būsi pusiau vampyrė, pusiau vilkė, tuo pačiu galėsi mėgautis amžinybe, - nusijuokė vaikinas.. Jam atrodė tai smagi mintis, nes turėti draugę amžiams yra daugiau nei nuostabu.. Galėčiau ją supažindinti su savo tėvu.. jis gi domėjosi vilkolakiais ir vampyrais, tik Elijah niekada nesuprato, kodėl jį tai taip domindavo, be to jis daug kartų yra užsiminęs apie hibridus, tačiau nesileisdavo į kalbas..
- Prižadu, tik kodėl aš turėčiau bijoti? - Chris' as kiek sunerimo, dėl to pažado Lunai, tačiau ir pats nežinojo ką manyti.. Tad jau nieko nebesakydamas jis tiesiog laukė..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #442 Prieš 5 metus »
-Nemanau, kad mane įmanoma paversti pusiau vilkolake, pusiau vampyre,-nusijuokė mėlynakė ir laukė, kol berniukas prižadės neišsigąsti. Išgirdęs šeimininkės prašymą netrukus Gartas pasirodė danguje. Didelis juodas drakono šešėlis užtemdė dangų. Vos po kelių akimirkų šešėlis tapo daug didesnis ir įgijo tikrąją formą. Nuo galingų drakono sparnų mostų medžiai buvo priversti lenkti savo galvas arčiau žemės. Prieš varnę ir grifą nutūpė milžiniškas galingas drakonas. Ilgi smailūs kojų nagai susmigo į žemę. Priėjusi prie savo drakono mergina ištiesė ranką ir paglostė žvynuotą nosį. Sveikindamasis drakonas iškvėpė šiltus garus pro nosį.
-Tai Gartas,-pristačiusi savo drakoną atsisuko į berniuką.-Pasiruošęs pakilti į orą su juo?-nusijuokė mergina. Nekantraudamas ir vėl skristi su savo šeimininke Gartas nekantriai žvilgčiojo į rudaplaukę.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #443 Prieš 5 metus »
- Na kodėl tu taip manai, mano tėvas tikrai žino būdą, tačiau nekalba, - sunerimo vaikis, bet vėliau kiek atsipalaidavo, nes jo galva buvo perkrauta, tad nustojęs jaudintis jis tiesiog ėmė šypsotis..
Elijah su nekantrumu laukė, kažko, su kuo jie skris, tačiau jo mintis greit išbalškė didelis padaras danguje, sunku buvo įžiūrėti kas ten per gyvis, tačiau buvo tikrai ne koks feniksas ar kažkas panašaus.. jo sparnai privertė medžius lenktis prie žemės, kad tie atrodė nulūš nuo per didelių gūsių..
- Drakonas, - nutūpus padarui, tęsė jaunasis vampyras. - Dar pasakyk, kad tu jį augini? Jis manęs nesudegins kartais, - truputį su išgąščiu, bet ir juokom šnekėjo Chris' as.. - Labas Gartai, - maloniai šyptelėdamas nutęsė rudaplaukis.. - Žinok jei kas užsuktu netyčia į mišką, turbūt dabar čia ir numirtu.. - artėdamas prie to didžiulo padaro, kartojo grifas..
- Aš... Aa.. pasiruošęs.. - nenorėdamas pasirodyti bailus, priartėjo prje Lunos ir stovėjo šalia jos..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #444 Prieš 5 metus »
-Taip, tai mano drakonas, aš jį auginu ir ne, jis tavęs nesudegins, nebent jam įsakysiu,-juokdamasi iš Elijah'o reakcijos kalbėjo Luna. Pastebėjęs berniuką drakonas atidžiai jį stebėjo, tačiau išliko ramus.
-Turbūt taip, dėl to jo niekas ir nėra matęs. Esi pirmas, kuris jį mato ir netrukus skirs ant jo,-nusijuokė mėlynakė,-o dabar lipk jam ant nugaros ir tvirtai įsikibk,-glostydama drakono snukį liepė mėlynakė. Palaukusi, kol berniukas užlips ant drakono mergina netrukus padarė tą patį. Kylam, Gartai Mintimis liepusi drakonui pakilti rudaplaukė žvilgtelėjo į dangų, o tuomet į žemę. Atsispyręs nuo žemės Gartas suplasnojo kelis kartus sparnais ir pakilo. Vos po kelių akimirkų krūmai, medžiai, viskas dingo, teliko žvaigždėtas dangus. Šaltas vėjas kedeno merginos plaukus, o ši mėgavosi reginiu.
-Patinka?-šyptelėjo berniukui.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #445 Prieš 5 metus »
- Gal nereikia, - juokėsi vaikinas stebėdamas tą didelį padarą.
- Aš pirmas, kuriam tu rodai, malonu, tiesa sakant, jis nėra labai baisus, tačiau truputį gąsdina.. - nutęsė Elijah, - bet esu tikras, tu jo ant manęs neužsiundysi.. - nes kitaip man galas, pamiršiu ir tai kas yra amžinybė, - mislįjo vaikis.. Sėsti ant jo, na tokio vakaro tikrai nesitikėjau.. Gal geriau nereik... bet vaikinukas nenorėjo pasirodyti bailys, tad lipo ant jo nugaros, jam sekėsi gana sunkiai, tad geriau atsispyrė nuo žemės ir šoktelėjo ant Garto nugaros..
- Na gal tvirtai įsikibau, - kažką burbtelėjo Chris' as ir jautė, kaip jie pradeda kilti.. ir vos nenuslisdamas.. įsikibo dar tvirčiau.. Merginai tai buvo linksma, nes ji tai darė ne pirmą kartą, tačiau grifas, laikėsi iš paskutiniųjų.. bet vėliau, kai buvo galima matyti dangų, žvaigždes, o pažiūrėjus į apačią "juodąją skylę", nes ten nieko nesimatė, tik juoduma.. o gaivus vėjas kedeno Chris' o garbanas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #446 Prieš 5 metus »
-Suspausk kojomis jo nugarą ir pasilenk jam prie kaklo,be to nebijok, apsikabink jo kaklą,-pamokė mergina, kai pakilo pakankamai aukštai. Nors pati skirdo ne pirmą kartą, tačiau kylant jai teko atsiremti į Garto nugarą rankomis ir suspausti jo nugarą kojomis. Netrukus Gartas ištiesė sparnus ir ėmė sklandyti danguje.
-Elijah'au, lėtai atsisuk į mane,-bijodama,kad berniukas gali nuslysti nuo drakono nugaros mergina atsistojo ir stebėjo, kaip šis atsisuka,-Puiku, o dabar gali atsigulti,-šyptelėjo mergina ir atsisėdo šalia grifo. Kol Gartas sklandė nuo jo nugaros buvo galima stebėti žvaigždes iš daug arčiau. Mėgaudamasi vaizdu Luna atsigulė ir užsimerkė. Neskraidžiusi jau kelias savaites su Gartu dabar mergina džiaugėsi būdama su savo augintiniu. Pasiilgau tavęs,Gartai... Išgirdęs merginos žodžius drakonas garsiai suriaumojo išpūsdamas liepsną ir palikdamas jos debesis danguje.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #447 Prieš 5 metus »
- Aha, - apsikabindamas drakono kaklą vaikinas sunerimo.. Ji taip lengvai šneka, o man iš ties kinkos dreba, tačiau vaikinas to garsiai nepasakė, nes nenorėjo, kad mergina galvotu, kad šis "mižnius"..
- Atsisukt? - Gal ji nori, kad aš nusikabanočiau žemyn? - mąstydamas vaikis, atsisuko į Luną.. Na ir kas dabar? Ką, ji stovi, ne tikrai prisiekiu, aš gal sapnuojuu.. - vaikinas paleidęs vieną ranką pasitrynė akis.. Deja.. man rods ji nori užsimušti..
- Atsigulti tai tikrai galiu, - po truputį judėdamas Chris' as atsisuko ir žvelgė į dangų, kuris buvo nusėtas mažų taškelių - žvaigždžių ir buvo viskas daug geriau matyti, nė nuo žemės..
- Žinai ką, nuostabu!!! Ačiū tau!!! - šypsojosi berniukas ir džiaugėsi, kad šiuo metu jis skraido, o ne miega savo miegamajame..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #448 Prieš 5 metus »
Gulėdama šalia Chris'o Luna pastebėjo, kad šis saugiausiai jaučiasi išsitiesęs ant drakono.
-Neleisčiau tau nukristi,-bandydama padrąsinti berniuką tarė mergina,-be to jei kristum, Gartas tave sugautų. Juk negalėčiau leisti užsimušti savo mažajam broliukui,-šyptelėjo mergina ir atsistojo ant drakono nugaros. Dar kartą žvilgtelėjusi į berniuką mergina lėtai nužingsniavo prie drakono uodegos ir žvilgtelėjo į apačią. Juoda tamsa prarijo visą žemę, tačiau geriau įsižiūrėjęs galėjai išvysti tyvuliuojantį Hogvartso ežerą. Nenorėdama palikti ilgam berniuko vieno mėlynakė apsisuko ir grįžo atgal.
-Vis dar nedrąsu? Ar jau pasiruošęs išbandyti dar labiau ekstremalesnę padėti?-Nusijuokusi rudaplaukė žvelgė į berniuką savo kristalinėmis mėlynomis akimis.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Pamiškė
« Atsakymas #449 Prieš 5 metus »
Elijah jautėsi atsipalaidavęs, pamiršo netgi tai, kad šis ant drakono, į realybę vaikiną grąžino Luna, kuri drąsino Chris' ą, tačiau jam to mažai reikėjo, nes šis buvo per daug atsipalaidavęs, kad visos baimės praėjo akimirksniu ir atsivėrė tik geri jausmai..
- Ką tu dirbi? - kilstelėjęs galvą pamatė merginą stovinčią ant drakono uodegos.. tačiau ši greit grįžo.. - tu gal užsimušti nori? - šyptelėjo vampyras..
- Tiesą sakant, drąsu ir net labai, jau galiu sakyti, kad ir smagu, nes geresnio jausmo už šį niekada nebuvau jautęs.. ir jau manau, kad mes ne šiaip sau susitikome tai likimas suvedė du, nuo likimo nukentėjusius paauglius, - juokėsi berniūkštis.. - Aaa!!!! Kaip geraa!!! - šuktelėjo grifas.. - O taip tikrai pasiruošęs.. - laukdamas ką merginą su savo augintiniu šįkart sugalvojo vaikinas džiaugėsi puikiu oru ir ekstramale naktimi.. 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“