0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Hilise Welses

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
Burtų mokykla
« Prieš 7 metus »
Kadangi čia mes visi esame užsiregistrave, tai tikriausiai mes visi čia esantys be galo tikrame gyvenime norime patekti į Hogvartsą arba bent jau į kokią kitą magijos mokyklą, bet kiti sako, kad tai neįmanoma, gal ir taip, pasaulyje gal ir nėra jokios burtų mokyklos, bet aš tikiu, kad mūsų pasaulyje yra bent vienas magas, kuris ateityje sukurs burtų mokyklą ir mes ją galėsime lankytis, aš tikiu, kad neverteliai, taps tikrais burtininkais, kad ateityje mes turėsime lazdelę, tikrų tikriausią lazdelę,aš tikiuosi, kad kai mes užaugsime, mes ir toliau tikėsime magija, ir toliau norėsime tapti magais, o kažkas iš mūsų juo ir taps arba jau yra. Aš taip pat be galo tikiuosi, kad vienas iš mūsų, kuris taps magu, sukurs burtų mokyklą, jei tokios dar nėra, tikrą burtų mokyklą ir priims ten net tuos, kurie neturi magijos, bet be galo nori jos turėti, aišku geriems tikslas ir iš to nevertelio padarys tikrą burtininką, kaip greitburčio kursai tikriausiai jau padarė Filčą burtininku ir jis tapo geru, mokinius gerbančiu žmogumi. Tad linkiu jums sėkmės tapti tikrais burtininkais ir nepamiršti, kad mes visi kartu esame ir jei kada nors reikės kam nors pagalbos, tai mes visiems padėsime. Geros jums dienos  :)