0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Emilianne Mcwelle

  • ***
  • 196
  • ... the Sirens are singing your song
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #165 Prieš 7 metus »
Betty, aš skaičiau, bet man kažkaip visai patiko... Aišku, ji kitokia nei pirmosios dalys, bet čia yra pjesės scenarijus, tai nėra ko norėti. Manau "...prakeiktame vaike" pagrindinių veikėjų charakteriai išsaugoti, kiek patobulinti. Man visai gerai susiskaitė :)

*

BettyEvans

Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #166 Prieš 7 metus »
Žinoma, čia skonio reikalas :) Bet kažkaip man neprilipo ta idėja su laiko atsuktuvais...

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #167 Prieš 7 metus »
Man visai patiko. Perskaičiau labai greitai. Labiausiai užsikabinau ant Smirdžiaus charakterio, džiaugiuosi, kad ir prieš tai jį nagrinėjau ganėtinai panašiai savarankiškai, įdomus char nuo pat pradžių atrodė.
Idėja įdomi, giriu už fantaziją, kurios Rowling niekada nestokojo. Na, lauksiu ir tolesnių jos darbų.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #168 Prieš 7 metus »
 Man laaabaai patiko, surijau per kelias valandas. Iš pradžių buvau labai skeptiškai nusistačius, ypač, kad skaitytos/girdėtos nuomonės buvo veikiau neigiamos. Tačiau taip patiko, kad po kelių dienų perskaičiau vėl. Ir, sutinku, Smirdžius (o iš tikrųjų abudu Smirdžiai ) yra TOBULAS.
credo solo in te grande amore

*

Neprisijungęs Melisa Arin

  • Astronomė
  • ****
  • 247
  • Lytis: Moteris
  • too late, I already found what I was looking for
    • labutis
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #169 Prieš 7 metus »
Aaah labai labai patiko. Nors iš pradžių atrodė kaip fanfikas, vėliau  įsijaučiau ir nebegalėjau paleisti.
Tik abejoju, ar tai priskiriama kitų knygų kategorijai, juk aplinka ir dauguma veikėjų tie patys, nors ir vyresni :D
the truth's unwinding
scraping away at my mind
please stop asking me to describe


*

BettyEvans

Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #170 Prieš 7 metus »
Dėl Smirdžiaus ir jo sūnaus tai sutinku 100% :D

*

Neprisijungęs Frankas Stigleris

  • ****
  • 341
  • Lytis: Vyras
  • I will spill blood to defend what's mine
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #171 Prieš 7 metus »
Dabar skaitau ,,Angelų įsiveržimas"

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #172 Prieš 7 metus »
Ah, šita knyga gera. Man labai patiko.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Sofija Šleivakojė

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #173 Prieš 7 metus »
Neseniai pabaigiau knygą  "Marsietis", dabar galvoju skaityti (antrą kartą) Džeine Eir.
Hi, m8.

*

Neprisijungęs Rafaela Ginoble

  • III kursas
  • *
  • 438
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • è una musa che ci invita / a sfiorarla con le dita
Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #174 Prieš 6 metus »
Prieš kokią savaitę ar dvi perskaičiau Kimberly Brubaker Bradley ,,Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą". Nors priskiriama vaikų literatūrai (rekomenduojama nuo 11m.), tačiau man paliko didžiulį įspūdį, iš tikrųjų seniai jokia knyga taip nepaveikė. Gal todėl, kad žiūrėjau į ją kitaip nei vaikai ir man ji pasirodė labai stipri emocine prasme - iki šiol negaliu atsitokėti. Labai sukrėtė, verkiau nežmoniškai. Labailabailabai laukiu antros dalies, tik kad leidėjai sakė, jog greitu metu neplanuoja dar leisti.

Užtat labai nusivyliau visu taip rekomenduojamu Sarah J. Maas ,,Užkerėtu dvaru". Pirma pusė knygos buvo per lėta, veiksmas vos ne stovėjo vietoj, mane iki kaulų smegenų nervino pagrindinė veikėja (jau vemti norisi nuo tokių stiprių veikėjų, išlaikančių ant savo silpnų pečių visą šeimą, kurių vargo nieks nemato ir blablabla, net rašant pradėjo pykint), užtat patiko Lučienas. Ir dar, pernelyg panašu į Gražuolę ir Pabaisą. Antra pusė gera, tačiau viską sugadino pabaiga. Rimtai, ji - Didžioji Fėja? Tvailaite Belą irgi vampyre pavertė ir tai taip... vemti noriu.
EDIT: Mano smalsumas mane nugalėjo ir perskaičiau antrą dalį... Ji NUOSTABI, OMG, perskaičiau per vieną dieną-naktį, OMG, it was so p e r f e c t. Tiesiog. Mano shipas pasitvirtino, ir viskas taip tobula, kad net trūksta žodžių.
Trečioji dalis tokio didelio įspūdžio nepaliko, bet irgi labai patiko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Rafaela Ginoble »
credo solo in te grande amore

*

domutis

Ats: Kitos knygos
« Atsakymas #175 Prieš 3 metus »
Dabar skaitau Merė Popins.

P.S tokia buvo mokyklos sąraše