0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1170 Prieš 5 metus »
-Na... Nešiojamas kompiuteris tai... kompiuteris tai toks daiktas... panašus į televizorių, bet...- Yura žinojo tiek daug apie kompiuterius, bet va kai reikia paaiškinti berniukui, kuris nieko nežino apie kompiuterius, visos žinios, atrodo, dingo.- jame yra daugiau galimybių, pavyzdžiui gali žiūrėti kokiu nori filmus, ir kada nori...
- Ai nesvarbu, mes dažnai pykstamės... Ji rėkia ant manęs, aš rėkiu ant jos,- grifiukė nusišypsojo.
- Suzuki? Kaip mašinos markė? oho, kaip fainai...- Yura labai domėjosi mašinomis,- Mano mama turi ,,Suzuki'' motociklą.
- Man taip pat patinka sushiai, bet skaniausias maistas pasaulyje yra ramen... galėčiau juos visada valgyt...- Yura šyptelėjo prisiminus mamos gamintus ramen,- Dar mėgstu aštrų maitą. Tavo tėvai mėgsta gaminti europietiškai? Mano mama visada puoselėja tik japonų tradicijas.
- Beje, tu turi brolių ar seserų?
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1171 Prieš 5 metus »
-Hm... Tai realiai, kompiuteris yra tiesiog geresnė versija televizoriaus?-vaikinukas susimąstęs paklausė ir ėmė įsivaizduoti minėtąjį kompiuterį. Jis įsivaizdavo lygiai tokį patį televizorių, tik su keliais mygtukais, kurie stebuklingai parenka filmą, kurį nori žiūrėti. Akivaizdu, Suzu nelabai skyrė, kur yra magija, o kur žiobarų pasaulis.
-Bet taip negražu... Ir net nelinksma,-vaikinuko tone toliau jautėsi užuojauta. Jis pirmą kartą užrėkė ant savo draugo per ne patį maloniausią įvykį, o šiaip ant jo niekas niekad nebuvo rėkęs, na, išskyrus tuos laikus, kai tėvai nebuvo pratę prie berniuko nemokšiškumo su burtų lazdele, ir pats Suzu ant niekeno nerėkė.
-Aha, kažkokia ten žiobariška mašina yra, Hayato labai patinka,-rudaplaukis patvirtino Yuros žodžius ir šyptelėjo.-Tavo mama važiuoja motociklu?-kaip gali būti keista, jis žinojo, kas yra motociklas ir jam jis atrodė labai įdomi transporto priemonė. Aišku, vaikinukas nepraranda svajonės išbandyti žiobarų vadinamus riedučius, tačiau su motociklu taip pat neatsisakytų kažkur pakeliauti.
-Mmm... skanu.... Ir taip mano namuose kažkaip dažniau galima rasti europietišką maistą, tėvams jis labiau patinka...-Suzu trumpam užsimerkė prisiminęs, kokius nuostabius patiekalus gali padaryti jo mama ir be jokios magijos!
-Esu vienturtis, bet man nereikia kažko daugiau, turiu bičiulį, dabar, tikiuosi ir tave, kaip draugę,-taip pasakęs berniukas išsišiepė lyg gavęs skanų saldainį.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1172 Prieš 5 metus »
Yura pirmą kartą girdėjo, kad kompiuterį vadintų geresne televizoriaus versija.
- Na, iš esmės galima sakyti ir taip,- nusišypsojo mergaitė.
- Taip, žinau, kad negražu... Bet... Ką padarysi, šeima yra šeima,- Yura liūdnokai šyptelėjo,- jos nepasirinksi...
- Suzuki, kaip mašina, žinoma, man nelabai patinka. Man labiau prie širdies Mercedez. O jei tiksliau Mercedez - Benz e-350.
- Oi, tu turbūt nežinai kas tai yra,- Yura šiek tiek nuraudo, nes kai kalba pasisuka mašinas ji visada pasako per daug.
- Mano mama važinėja motociklu ir sakė, kai paaugsiu ir mane išmokys.
- Tiesa pasakius pirmą kartą paragavau europietiško maisto kai man buvo aštuoneri, Ispanijoje.
Yura nusišypsojo.
- Na, mano geriausi draugai liko gimtinėje, o hogvartse turiu vieną draugą,- Yura nusišypsojo ir reikšmingai pažvelgė į Suzu.
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1173 Prieš 5 metus »
-Ooo... Kas čia per mašina?-kiek suglumęs vaikinukas susimąstė. Mašinų jis nelabai pažinojo, girdėjęs buvo tik kelis mašinų pavadinimus ir tų puikiai atsiminti nesugebėjo.
-Atleisk, jaučiuos truputį kvailai, bet visada gali paaiškinti,-Suzu iš tikrųjų jautėsi kiek kvailai, nepatiko jam taip nesuvokti turbūt paprastų dalykų, bet jis per daug stipriai norėjo viską suprasti ir žinoti, tad privalėjo klausti ir domėtis.
-Ohooo... O kai išmoksi, galbūt norėsi mane pamokyti? Juk taip šaunu būtų,-berniukas su viltimi nužvelgė Yura, kadangi važiuoti motociklu jam atrodė įdomiau, nei skristi šluota.
-Daug keliavai?-iš nežinia kur iškylęs klausimas, nė puikiai neapgalvotas, išsprūdo iš vaikinuko lūpų, bet ačiū Dievui nebuvo kažkoks baisus, ar skausmingas.
-Žinai, man tai iš tikrųjų buvo labai keista... Juolab, esame ne toje mokykloje, kurioje turėtume būti, bet tėvai nusprendė, kad turiu būti čia ir be jokio perspėjimo išsiuntė, nė nespėjau atsisveikinti su bičiuliu. O tada po kurio laiko susitikau su juo pamokoje! Geras, ar ne? Jį lygiai taip pat išsiuntė ne į artimiausią mokyklą,-vaikinukas pasakodamas prisiminė tą dieną ir kaip jam palengvėjo, kad Hogvartse nebus vienas.-Tau turbūt iki šiol buvo baisu, kad nėra jokių pažįstamų?
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1174 Prieš 5 metus »
-Na... Mercedez yra labai gera manevringa mašina, bet deja, labai brangi,- Yura šyptelėjo,- neišsimokėčiau.
- Norėtum išmokti?! Žinoma išmokysiu!- pirmakursės veide sužaidė plati šypsena.
-Ar daug keliavau?- nežinia kodėl Yura pakartojo klausimą,- na... Nemažai, mano mamai labai patinka keliauti. Be to kelionės dabar būna daug smagesnės, nes sesė į jas nebevažiuoja.
- Jo... tikrai... Juolab mano mama baigė Mahoutokoro mokyklą. Na, mano geriausi draugai, tokie Denki ir Mina, mane lydėjo iki stoties, bet gaila negalėjo patekti į devintą su trim ketvirčiais peroną.
- Taip man ištikrųjų, buvo baisoka,- Yura nusišypsojo,- tikrai, jokių draugų, jokių pažįstamų.
- O kokiose šalyse tu esi buvęs?- mergaitei pasidarė įdomu.
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1175 Prieš 5 metus »
-Manevringa mašina?-nelabai supratęs perklausė berniukas. Jam tokie žodžiai nieko nereiškė.-O jei ir brangi... Juk mes ne šiaip sau magiškajame pasaulyje, o pas žiobarus naudojami ne galeonai, ar ne?-Suzu žaismingai nusišypsojo palikdamas šiokią tokią užuominą mergaičiukei.
Į pakartotus žodžius berniukas linktelėjo.
-Kaip šaunu... Aš beveik nekeliavęs, na, nebent į kokį Kvidičo čempionatą... Jie nuostabūs! Bet va, jei keliaut, tai tėvai vieni keliauja ir manęs nepasiima, tad tau pasisekė.
-Gaila, bet čia irgi galima susirasti draugų, kaip matai, juolab, nebūtina imtis kažkokių išskirtinių... Aš pažįstu viena mergina, kuri nėra iš Azijos, bet mes sutariame,-berniukas kalbėdamas kiek pamėlavo, kadangi nesutarimų jis turėjo gan daug, o dar ir atsiprašinėti kaip turėjo...
-Žinai, iš tikrųjų net neatsimenu, kai buvau mažesnis pavadinimai nelabai rūpėjo, na, bet kaip ir minėjau... Keliaudau tik Kvidičą pažiūrėti, tad jokių žiobarų nematydavau, Japonijoj taip pat nesu buvęs kažkokiam mieste, kur vaikšto žiobarai...-vaikinukas kiek pritilo. Jis susivokė, kaip tėvai nemėgsta jo susidomėjimo žiobarų pasauliu.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1176 Prieš 5 metus »
- Na taip,- Yura nusišypsojo,- žinoma ne galeonai, na, o japoniškų žiobariškų pinigėlių ne per daugiausiai...
Mergaitė suprato užuominą ir šyptelėjo.
- Į kvidičo čempionatus? Mes su mama buvom tik vienam...- mergaitė prisiminė kaip būdama devynerių buvo žiūrėjo kaip graikai sutriuškina italus.
- Na... nepasisekė, kad tėvai neimdavo į keliones.
- Aš taip pat spėjau susipažinti su viena šiauriete,- Yura prisiminė klastuolę ir nusišypsojo,- nors ir iš klastūnyno, ji visai nieko.
- Rimtai?..- mergaitė neįsivaizdavo kaip tai įmanoma,- na, žiobarai tikrai įdomios būtybės,- nežinia kodėl leptelėjo Yura ir pati nusijuokė iš savo žodžių.
- Na... O kur, prieš paskirstymą, tikėjaisi patekti?-Yura paklausė, nes pati tikėjosi patekti į švilpynę
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1177 Prieš 5 metus »
-Hm... O beje, kaip jūs pragyvenate... Na, perkates viską pas žiobarus, ar buriates? Jei nepaslaptis,-Suzu toliau smalsavo ir laukė kažkokių įdomių atsakymų, kurie tik papildys jo galvelę. Kur tokia informaciją panaudos, nežinojo, tačiau per tiek laiko jam kilo svajonė bent metus pagyventi žiobarų pasaulyje.
-Taip, jie nuostabūs! Gaila, kad matei tik vieną čempionatą... Žinai, svajoju, kad kažkada pats pradėsiu jį žaisti, tačiau šiek tiek bijau... Nors šluota skraidau neblogai,-berniukas šyptelėjo. Rodos, visą laiką jo veide žaidžia šypsenėlė.
-Ooo, tikrai? O koks skirtumas ar iš Klastūnyno... Gal meluot tėvams puikiai moka,-berniukas nuslėpė, kad pats mielai tokį dalyką norėtų išmokti, kadangi niekad nesuprato, kaip mama pagauna jį meluojantį. Jam atrodo, kad jis nieko ypatingo nedaro, kai meluoja, o ji kažkaip greit supranta...
-O kuo skiriasi žiobarų pasaulis? Žinai, Hogvartsas iš dalies man į naudą, nes dar šiais metais per pamoką buvau mieste, tiksliau Londone. Tik gaila, kad laiko buvo mažai, o ir užduotį turėjau, negalėjau patyrinėti visko... Norėjosi pasižiūrėti, kaip atrodo jų ligoninės ir kaip ten viskas daroma... Nė negaliu įsivaizduoti, kaip žiobarai gali vieni kitus pjaustyt!-berniuko akys degė. Ši tema buvo jo "varikliukas" kadangi apie tai jis galėjo kalbėti valandų valandas, o juolabiau, žiobarų pasaulis iš tikrųjų buvo didžiulis ir jam norėjosi ištyrinėti jį visą, gaila, negalėjo.
Berniukas sudrebėjo, šaltukas buvo gerokai apkandžiojęs jo odos lopinėlius, grįžus berniukui teks gerti mylimą žalią arbatą, jei vaikai lauke užsibus dar ilgiau.
-O tikėtis... Nežinau, iš tikrųjų, aš buvau toks piktas, kad čia papuoliau, kad nemačiau jokios reikšmės,-patraukęs petukais vaikinukas šyptelėjo.-Na, o tu? Ar palaikai save drąsiausiu žmogumi pasauly?
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1178 Prieš 5 metus »
- Na, mes dažniausiai perkamės iš žiobarų, o kartais ir išsiburiam,- Yura šyptelėjo.
- Aš irgi labai norėčiau žaisti kvidičą,- mergaitė užsimerkė ir nusišypsojo. Jai atėjo viena įdomi mintis,- Gal kada nors norėsi kartu dalyvaut atrankoj į komandą? Beje, kokioje pozicijoj norėtum žaist?
- Ji tikrai draugiška. Turbūt,- Yura šyptelėjo.
-Na... žiobarų pasaulis...- mergina nežinojo kaip paaiškinti,- įsivaizduok burtininkų pasaulį, tik be jokios magijos, apsiaustų ar kitų panašių dalykų.
- Aš irgi dalyvavau toje pamokoje. Žinai, aš ten greit nupirkau šokolado ir megztinį su meškiuku, o visą likusį laiką prasėdėjau šiltoje kavinėje gerdama žalią arbatą,- Yura prunkštelėjo prisiminusi tą pamoką.
- Nežinau ar galima tai vadinti pjaustymu... Pas mus tai vadinama operacijomis.
- Ha! Toli gražu nelaikau.- grifiukė nusijuokė,- ištikrųjų tikėjausi švilpynės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Yura Natayaki »
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1179 Prieš 5 metus »
-Aišku, kad norėčiau! O toliau... Norėčiau žaisti turbūt puolėju... Nors ne, atmušėju!-vaikinukui reikėjo pagalvoti, kadangi šis tik svajojo patekti į komandą, nė negalvojo, kokioje pozicijoje.-Žinai, visai linksma būtų atmušėju... Svaidai muštuką į kitus, o jie negalės tau nieko padaryti,-berniukas tyliai sukikeno, jo galvoje ėmė rodytis vaizdai, kaip jis numuša kažkokį priešininką nuo šluotos.-Na, o tu kurioj pozicijoj būti norėtum?
-Turbūt?-Suzu nužvelgė kiek įtariai, kadangi nesuprato, kodėl tas žodelis ten atsirado. Juk, atrodo, žmogus arba piktas, arba draugiškas, nėra jokio "turbūt".
-Visiškai jokios magijos? O tai kaip tie magiški televizoriai, ar mašinos...-berniukas iš tikrųjų buvo suglumęs. Jam tai atrodė magiška ir neįprasta, juolab, burtininkai neturėjo tokių dalykų.
-Ooo... O aš tada nieko nevalgiau... Man atrodo, nors realiai, kai užsiminei, mielai kažko užvalgyčiau...-taip sakydamas berniukas ėmė save čiupinėti, ieškodamas kokio nors daikto kišenėse. Ir rado! Šokoladinį batonėlį, kuris kišenėje buvo gal kokią savaitę. Kaip jis jo nesuvalgė, nežinia, tačiau išsitraukęs jį berniukas pergalingai nusišypsojo.
-Ar norėsi truputėlio?-Jis draugiškai šyptelėjo ir pamojavo batonėliu, šis iš tikrųjų buvo žiobariškas, su užrašu "twix". Tokius šokoladukus berniukui vis atsiųsdavo tėvai, kadangi jam jie labai patikdavo.
-Juokauji? Jie perpjauna žmogaus kūną ir jį ima mesinėti, mes tik burtų lazdele pamosuojam, ar eliksyrus išgeriam... Jiems tikrai reiktų tobulinti savo metodus,-patraukė petukais vaikinukas.
-Na, bet visgi, gal nebe reikalo esi Grifė.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1180 Prieš 5 metus »
- Oho! Aš irgi norėčiau būti atmušėja. Čia mano svajonė nuo pat vaikystės,- Yura nusišypsojo išgirdusi berniuko žodžius.
Tarsi juos papildydama, užsimojo nematomu blokštu ir numušė taip pat įsivaizduojamą muštuką. Tada nusijuokė. Bum!!!
- Na... Ji kartais rėkia, bet čia jos, kaip žmogaus, įpatybė. O šiaip... Ji labai jautri, mėgsta gamtą...-Papasakojo Yura.
- Televizoriai, telefonai, mašinos ir panašūs dalykai tikrai nėra magiški. Jie veikia baterijų, akumuliatorių, baterijų ir elektros dėka,- kantriai paaiškino Yura ir kažkodėl pamanė, jog būtų gera žiobarotyros mokytoja.                             
Kai Suzu įkišo rankas į kišenes, mergaitė padarė tą patį, tik deje nerado nieko geresnio už seną gumos pakelį, trylika žiobariškų centų ar kitokį šlamštą. Pamačiusi "Twix" berniuko rankoje Yura nusišypsojo.
-Žinoma, kad norėsiu,- mergaitė niekada neatsisakydavo maisto, o ypač, kai siūlydavo draugai.
- Na, tavo pasakymas kiek žiaurokas... Jie viską daro labai kruopščiai ir atsargiai,-Tarė mergaitė,- nors pripažystu, jūsų būdas žyyymiai geresnis.
- Na, tikiuosi, kad ne be reikalo.
- Beje, atleisk jeigu tau trukdo mano '' Na '' , Tiesiog niego negaliu padaryti, man taip savaime gaunasi,- Yura nusišypsojo.
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1181 Prieš 5 metus »
-Ooo, ir tu nori pakamuot kelis mokinukus?-berniukas nusijuokė ir stebėjo, kaip Yura viską įsivaizduoja ir šyptelėjo.-Taikysim į tą pačią vietą, ką?
-Jeigu ji rėkia... Gal jai skauda?-Suzu klausimas buvo labai keistas, bet jis kalbėjo rimtai. Jam atrodė, kad tokiems rėksniams kažką skauda, juk šiaip sau žmonės nerėktų.
-Kaip tais... Juk tada tos baterijos, ar kas čia... Yra magiški, juk įdedi ir viskas! Veikia, čia magija, Yura,-vaikinukas buvo įsitikinęs, kad žiobarų pasaulyje yra magijos, kaip ir burtininkų, tik šiek tiek kitokios. Jie galėjo kalbėti būdami šimto kilometrų atstumu, jam tai atrodė daugiau nei magiška.
Rudaplaukis šyptelėjo. Jis išlupo šokoladuką ir atsuko merginai, laukdamas, kol ši pasiims, kiek norės.
-Kruopščiai? Bet juk... Siaubinga tai, mesinėti kūnus... Nemanau, kad pasakymas žiaurus, žinai, pagalvojus, net šokolado nebesinori, o tai jau lygis,-Suzu nusijuokė ir nužvelgė vis dar rankoje laikomą šokoladuką. Nea, suvalgyt jį vis tiek reikės, jis žinojo tą, kadangi kitaip vėliau gailėsis.
-Galbūt kažkur giliai viduj esi labai drąsi... Galim patikrint,-berniukas nusišypsojo ir sustojo. Jie buvo prie pat ežero, tad šis, aišku, norėjo tuo pasinaudoti, juolab, vanduo turėjo būti šaltas.-Nagi, jei esi tikra Grifė... Nusimauk batą ir įkišk koją į ežerą,-berniukas šyptelėjo, užduotis žiauri, tačiau, aišku, jis neliks stovėti krante.-Jei tą padarysi, aš galėsiu šokt su rūbais į vandenį.
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1182 Prieš 5 metus »
 - Na... Taip, greičiausiai,- tarė Yura ir nusijuokė,- taip, į tą pačią. Bet juk žinai, atmušėjai komandoje būna du.                                                                                               
  - Ne, tikrai ne. Jos šeimoje nėra jokių problemų, ji neturi brolių ar seserų,- Yura nejučia prisiminė savo šeimą,- Turi abu mylinčius tėvus. Manau ji tiesiog labai išlepinta.                         
 - Na, sunku paaiškinti. Baterijos ir panašūs dalykai yra pakraunami, tai yra tiek prisotinami energijos, jog gali varyti kitus prietaisus,- Yura nusišypsojo, nes manė, kad visai neblogai išaiškino,- Bet vistiek manau, kad geriausias žiobarų išradimas yra mašina.
Mergaitė atsilaužė šokoladuko ir įsidėjo į burną. Mmmm... Kaip seniai valgiau '' Twix''.
 - Na, gerai, gal tai ir žiauru, bet tas žmogus, kuriam atliekama, hmmm, procedūra, nieko nejaučia,- nusileido Yura.                                                       
 Mergaitė nusišypsojo ir atsiduso.                                                                                 
 - Gerai... Plaukt moki?                                                                                                     
 priėjo arčiau ežero, nusimovė batą ir kojinę ir įkišo koją į vandenį. Vanduo buvo ledinis ir mergaitė staigiai ištraukė koją.                                                                                       
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.

*

Neprisijungęs Suzu Nakashima

  • V kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1183 Prieš 5 metus »
-Ai... Tikrai! Galėtume būti geriausiais atmušėjais pasaulyje ir tada ateityje dalyvauti didžiuose Kvidičo čempionatuose,-vaikinukas fantazavo, bet jis iš tikrųjų to norėtų.
-Gal žmogus tiesiog neparodo ir laiko viską viduj? dėl to ir rėkia...-berniukas kalbėjo kaip visiškas "žinovas", nors iš tikrųjų nelabai jis suvokė, ką kalba, kadangi jam viską į galvelę sugrūdo mama.
-Žodžių, baterijos daiktas prisotintas magijos... Gerai... ir neeee, mašina nėr geriausia juk žiobarai turi ir skraidančius dalykėlius... kur skristi gali ne vienas! Tai šauniau už šluotas, ar keliavimą oru, juolab, skaičiau, kad jų nepykina kaip po keliaviko oru,-vaikinukas išdėstė savo mintis ir šyptelėjo, domėjosi žiobarų pasauliu daug, juk turėjo žinoti, kad egzistuoja lėktuvai, ir, aišku, turėjo tą parodyti.
-Skaičiau, kad kaikurie jaučia...-berniuko komentaras buvo tylus, nenorėjo jis įžeisti mergiotės, nors nežinia, iš kur jis ištraukė, kad tai gali kažką įžeisti.
-Ar yra skirtumas?-Suzu žaismingai nusišypsojo. Jis bijojo to, ką pasakė padaryti, kadangi buvo šaltir panašiai, bet pasakė sau, kad nebus visčiukas ir nepabėgs.
-Ėė, drąsuole, laikyk ilgiau, nes aš turėsiu lįsti į vandenį visas!
kuso kurae

*

Neprisijungęs Yura Natayaki

  • II kursas
  • *
  • 48
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • keep calm and try you best
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1184 Prieš 5 metus »
 Yura nusišypsojo.
 - Žinoma! Būtų žiauriai faina!
 - Viską laiko viduj? Niekada nepagalvojau...- susimąstė Yura.
 - Ne, ne magijos, o energijos tai tiesiog, na... Energija, manau galima sakyti, kad ji yra žiobariška magijos versija,-galiausiai pasidavė mergaitė,- lėktuvai nėra geriau už mašinas, na taip, gal ir nepykina, bet labai užgula ausis. Žinoma, aš neturiu nieko prieš prieš lėktuvus, priešingai man jie patinka! Tiesiog man atrodo, kad tiek mašinos, tiek šluotos yra geriau negu lėktuvai.
 - Na, jeigu operacija nėra labai skausminga, tai tada paciento tiesiog neužmigdo, bet suleidžia nuskausminamų, o kartais ir tų pagaili...
Yura plačiai nusišypsojo ir nusimovusi kitą batą įkišo abi kojas į vandenį.     
(\__/)
(+'.'+)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.