0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ežero pakrantė
« Prieš 14 metus »
Vėjas švelniai glostė minštos žolės paklotę, lyg tykiai vaikščiodamas basomis kojomis aplinkui, ratu. Per mažai buvo laiko viską išvaikščiot, tad jis tiesiog pasirinko tipenimo hobį, kurį tikriausiai labiausiai mėgo.
Ežero pakrantė išsiskyrė žaluma. Daug daug žalios spalvos - žalia žolė, žali krūmai, žali medžiai, kurių net kamienai buvo apsamanonę. Lyg lėlytęs su žaliom suknelėm jie lingavo sveikindami rytą ir vakarą, dieną ir naktį. Šnabždėdami medžių kalba jie aptarinėjo vaizdus, paukščių pasakojimus ir visokius kitokius mums įstabius dalykus. Pro jų kamienus kartais pralėkdavo kokia pelytė, ar voveraitė riesdama purią pulką uodegą. Net ir čia virė gyvenimas... na, gal išskyrus žiemą.
Klajodami paukščiai vis užsukdavo į šią vietą pasiteirauti kelio, ar šiaip perimesti keliais žodeliais, čirpesiais su saviškiais. Gera čia buvo... Lengvai pasijunti kaip namie... O ar ne tokia buvo mintis, statant šią mokyklą?
Ir tik viena laukinė katė, rąžydamasi pakilo iš savo vietos kurioj miegojo ir šmurkštelėjo į mišką, kuris lingavo ne taip jau ir toli.
Still no.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #1 Prieš 14 metus »
Ežero šaltis keistai traukė ir viliojo. Dvi figūros tolumoje brido per naktinę rasą. Tyliai, supamos vakaro cikadų. Mija šį garsą dievino, tačiau dabar tuo mėgautis neturėjo jėgų. Mintyse bėgo čia praleistos akimirkos, purtė vasariškas ežero šaltis. Ji dabar tenorėjo sugrįžti atgal į preitį ir ištrinti prabėgusių metų likučius.
Žingnis po žingsnio buvusios ir būsimos kolegos žengė artyn ežero. Mija kiek pagreitino žingsnį ir pirma atsirado ant pakrantės krašto.
-Na va, senasis ežeriūkštis,-pusbalsiu atsiduso. -Gera vieta buvo. Žiūrėk, kaip užžėlė. Įdomu, kur dingo suolelis...
Jos žvilgsnis bandė paskęsti vandenyje, tačiau nuklydo link artėjančios Dorotos.
-Ar čia aš viena tokia sentimentali kvaiša, prisimenanti geras akimirkas? Bijau, jog užsidepresuosiu...

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #2 Prieš 14 metus »
Dorota, susisukus į tamsiai juodą apsiaustą mynė taku, kurio niekas nematė. Raudonais batukais žudydama žalią žolę, kuri jau spėjo pasiglemžti po žiemos atsigavusią žemę. Tyliai ir ramiai, neskubėdama; ji turėjo visą laiką šį vakarą. Iki aušros, iki naujos pradžio tuščio lapo.
Mergina sustojo netoli Mijos ir apžvelgė kiek pasikeitusias apylinkes, drumstą ežero vandeny ir žvaigždėmis nusagstytą dangų; nostalgija užklupo netikėtai.
-Žinai, galiu drasiai teigti, jog apsisprendimas mokytojauti Hogvartse buvo pats geriausias iš visų mano priimtų. Tiek gerų pažinčių, o ką jau kalbėti apie.. - kostelėjo, - nuotykius.
Šyptelėjus violetinės ševeliūros savininkei, Grandz stipriau įsisuko į drabužį, rankas slėpdama ties alkūnėmis. Nors ir vasara, tačiau šis vakaras išsiskyrė savo šaltu dūsavimu. Šis vakaras buvo įpatingas - juk visi grįžo namo.
-Tai pasakyk man, kaip tu laikais? - tarstelėjo neatitraukdama akių nuo šokinėjančių švieselių, atsispindinčių ežere.
Still no.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #3 Prieš 14 metus »
Mija susikūprino.
-Gal ir gerai čia būti profesore. Čia viskas taip sava. Nenorėčiau dirbti niekur kitur. Rodos visus pažįstu nuo kūdikystės.
Ji kiek susvyravo ir akimirksniu sukryžiavusi kojas nusileido ant žolės ir patapšnojo per žemę, kviesdama Dorotą prisėsti šalia.
-O man sekasi gerai. Jaučiuosi nieko nenuveikusi per šiuos metus. Taigi, teks atsigriebti per ateinančius. Žinai, buvau Australijoj. Ir pagaliau supratau, kad nekenčiu daug žmonių aplink save. Ir kartais pagaunu save begalvojant, jog stipriai pasikeičiau. Mmm, kaip gera būtų dabar tyliai numirt....-paskutinį sakinį ji turėjo sudainuoti mintyse, tačiau jis nuskambėjo garsiai. -Ooo, kaip gera būtų dabar stipriai pakeist savo gyvenimą. Ir gaut kakavos, -pridėjo.
Profesorė bekalbėdama rankomis iškasė prie savęs duobę žemėje. Dabar jos pirštai buvo purvini ir žemėti, o be viso to, ji atkasė du sliekus. Su pasišlykštėjimu užkapstė duobę ir pakėlė akis į Grandz.
-O tau kaip gyvenas?

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #4 Prieš 14 metus »
Mergina vyptelėjo, ir išsibūrus paklotę pasitiesą ją ant žemės nerizikuodama sušlapti sėdynės. Visgi vakaras - šalta ir drėgna.
-Nuo kūdikystės, sakai, - užsigalvojo sėsdamasi, - kaip tik pakišai man mintį. Dabar kokį nors savo priešą paversiu šliaužiojančiu ir nykštį čiulpančiu Mažuliu.
Lengvai sukikenus, ji užsimerkė klausydamasi, kaip vėjas nusineša su savim josios juokutį ir paslepia ten, kur niekas neberas. Kolekcionierus.
-Nuskambėjo kiek mazochistiškai, brangioji, - pasakė pastabą, - nors mielai melancholiškai...
Vis dar su užmerktom akim Grandz pirštais ėmė pešioti žolę. Tai girdėjosi toli, nes tie "pešt pešt" ėmė bėgioti po visą lauką žaisdami gaudynių; slėpynių.
-Man? Mano kaip visada - bėgu nuo rutinos. Bėgu nuo žmonių raizgalynės ir praeities, nors galima sakyti, jos nė nebuvo. Viskas prasidėjo tik Hogvartse, todėl aš jam lieku skolinga... - paskutinius žodžius tyliai tarstelėjo.
Still no.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #5 Prieš 14 metus »
Kažkur tolyje nuvingiavo pelėdos ūkimas. Tai trumpam prikaustė profesorės dėmesį.
-Nuo rutinos sakai...Skolinga... Tuomet ir aš turėčiau jaustis panašiai.
Prieš akis prabėgo avis jos plaukuose skaičiuojantis Neonelis Sandoras. Mmmm, kokie laikai, kokie laikai...Įdomu, jis nusiskandino šiame ežere?Ar ne. Mija sučiaupė lūpas ir išplėtė akis. Tada vėl kasdieniškai prisimerkė.
-Turbūt reikia nustot man galvot apie praeitį. Per daug toli ji liko. Gal tapti darboholike? Ot linksma būtų vaikučiams, Mija pradėtų kažką veikti per jų pamokas! -ironiškai išsiviepė. -Tik va, dabras stabdo mano keliones, o aš jas mėgstu.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #6 Prieš 14 metus »
Šnirpštelėjus Do apsikabino save rankomis ir suktelėjo galvą į dešinę. Štai ir Gluosnis Galiūnas. Sklido gandai, jog Monila su Steve ten dažnai duodavosi... Kaip ironiška - juk ji dabar mokytoja. O Steve Black visai prašapęs iš akiračio.
-Manau, daugiau ar mažiau, mes visi jaučiamės vienodai...
Grandz prisitraukė kelius prie smakro ir taikiai ant jų padėjo galvą. Tikriausiai plepėtume ir plepėtume apie visus įvykius mums čia būnant. Kelių tokių ramių vakarų neužtektų. Ir kakavos. Mintyese mergina vyptelėjo pati sau, nuo tokios paprastos minties, kurios galvelę aplanko itin retai.
-Niekada nebuvau tavo pamokoje... O turėjau būt. Pameni, buvau Magijos Ministerijos darbuotoja? Tai vat, turėjau eiti tikrint pamokas, bet tikriausiai buvau per didelė tinginė.
Tamsa paslepė klastingą Do šypsnelę, pasisavinda visą ją sau.
Still no.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #7 Prieš 14 metus »
Profesorė krestelėjo plaukus. Taip visada darydavo nuotaikai pagerėjus.
-Mmm, piktas Steve ir geroji Mo,- šyptelėjo. -Buvau tinginė kaip reeeta...Tkrai. Negarantuoju, kad ir dabar tokia nebūsiu. Bet stengsiuos "keist savo gyvenimą ir būti pareiginga profesore".
Mijos paskutinė frazė nuskambėjo dramatiškai įtikinamai, tačiau netvirtai. Iš vidinės švarkelio kišenės ji išsitraukė lazdelę. Tada tarė Dorotai:
-Žiū, liepos medis, lanksti, tinka transfiguracijai. A la nauja. Nežinau ar gera. Gal esi bandžiusi? Ir gal žinai iš kur man gauti avį?
Profesorė jautė ore, jog nusišneka, tačiau nesijautė suvaržyta sėdėdama priešais šią pašnekovę. Galbūt, po šitiek laiko, ji ir vėl galės atvirsti į senają Miją?

*

karolizx

Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #8 Prieš 14 metus »
Todas lyg iš niekur išdygo prie Hogvartso vartų. Tada prie ežero užmatė DoDo ir atskubėjo prie jos.
-Labas Mija, - uždusęs pasisveikino su kita kolege. - Atleisk kad neturiu laiko linksmai pasišnekučiuoti, - pasilenkė prie Do, pabučiavo ją ir kaip didžiausią paslaptį jai į rankas įdavė tris vyno bonkas. - Jei nori, DoDo, pasivaišink, o jei nenori nutempk į mano arba į savo kabinetą, jei nepatrūksi, aš šiam žygdarbiui neturiu laiko, - linksmai nusivaipė. - Nugvelbiau juos iš MAdam Rosmertos. Dar vienas dalykas... Mes važiuosim į Australiją ar nelabai? Kažkaip net neprasidėjus mokslo metams užsigeidžiau atostogų.. Flipp'o, kas be ko, šimtą metų nemačiau... Gal šimtą vieną.
Vaikinas nusižiovavo, pasiražė ir išsitiesė ant žolytės. Bet visa poza rodė kad jis nepaprastai kažkur skuba.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #9 Prieš 14 metus »
Dzingsėdama nagais, profesorė nė kiek nenustebo pamačiusi nežinia iš kur išdygusį Todą. Šyptelėjus jam, mergina atmetė plaukus ir pasirėmė rankom į žolę.
-Jei nešiu pas tave - buteliai suduš. Tad jei norėsi išgerti, šliaužk pas mane, - pasitelkus savo ateities būrimo galias konstatavo ji.
Juodaplaukė galvojo. Galvoje zujo mintys apie Mijos žodžius ir visus kitus šiandien girdėtus dalykus, kurios dar ne kartą.
-Ai, nežinau nieko aš apie tas lazdeles. Maniškė sulūžo, tad teko pirkti naują, - sukikeno, - o kadangi krizė - ne pačią geriausią.
Nutaisius klastingą miną ji patapšnojo per apsiausto kišenę, kur dzingtelėjo keli sikliai. Tuomet išsitraukė tą savo nelemtą pagaliuką ir bakstelėjo vaikinui, išsitiesusiam visa savo grožybe, į šoną.
-Peršalsi ir numirsi.
Still no.

*

karolizx

Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #10 Prieš 14 metus »
-Suduš sakai? - sunerimo vaikinas. - Tada tikrai geriau nenešk...
Jis trumpai galvojo ir tada pašoko ant kojų. Tada pavaikščiojo aplink Do. PRiėjo prie merginos, atsitūpė ir prikišo savo marmūzę prie jos veido, dar kiek ir nosys būtų susirėmusios (garbingam mūšiui):
-Do, aš skubu... tai važiuosim į tą nelaimingą Australiją ar ne? Man įdomu.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #11 Prieš 14 metus »
Dorota sumirksėjo ir su savo nosim stumtelėjo Todo nosį, kuri kėsinosi į jos nosies asmeninę erdvę. Būtų dar apkeikusi kažką, bet kad kalbėt nemokėjo.
-Taip, suduš, - pakinkavo galvą, - aš taip regiuuuu savo... kažkur...
Paskutinį sakinį ji tiesiog sumurmėjo nes nežinojo ką čia dar galima buvo protingo pridurt. Ir išvis, jai norėjosi susipažint su kuo nors nepažįstamu. Ką? Juk ir taip aišku kad susipažįstam su nepažįstamais.
-Nežinau. Tikriausiai kad nevažiuosim. Va, Mija jau buvo, - mostelėjo į kolegę, - o be Flipperio mums nėr ko ten važiuot.
Still no.

*

Neprisijungęs Mija SouthWest

  • ***
  • 91
  • Lytis: Moteris
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #12 Prieš 14 metus »
Mija stebėjo kolegų pokalbį.
-Labas Todai, malonu tave matyti!-nevisai mielai šyptelėjo, nes galvą vėl užplūdo mintys apie praeitį, išgirdus Flippo vardą. -Keliaujam, kodėlgi ne. Aš buvau tik viename mieste, tad degu noru ten vėl sugrįžti.
Profesorė vėl krestelėjo plaukus ir šįkart šyptelėjo pakeldama akis į žvaigždėtą dangų. Mmmm, kelionės geras dalykas. Bijau, artimiausiu laiku teks jų atsisakyti...
-Na, tai kaip, vyručiai?

*

karolizx

Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #13 Prieš 14 metus »
-...Vidinėj Aky? Šeštoj aky? - užbaigė sakinį. - Žinok tau papildomos keturios akys netiktų, tad net nesumanyk jų įsigyti kai kitą kartą būsi Mušeikų skersgatvy, - grėsmingai įspėjo.
Todas atsistojo ir išsitraukė lazdelę.
-Mija jau buvo? - nustebo. - Nuskilo tau, dėdule piktasai... Galėsim keliauti, - nušvito. - Juk su moteriškių kompanija, ypač šių dviejų moteriškių, labai smagu.
Išsitraukė iš kišenės miniatiūrinę šluotą ir ją padidino kerais. Tada ant jos užsėdo ir, kaip reikėjo tikėtis, nuvirto. Tada vėl užsėdo. ŠĮkart nenuvirto.
-Gerai, atia, Duo, - pasiuntė oro bučinį, pamojavo Mijai ir pakilo į orą. Nuskrido iki Hogvartso vartų (Todas labai tingi vaikščioti...). Atsidūręs už vartų, vaikinas sumažino šluotą, įsikišo ją į kišenę ir vėl kažkur iškeliavo oru.

*

Neprisijungęs Dorota Grand

  • Burtininkė
  • ****
  • 308
  • Lytis: Moteris
  • No.
Ats: Ežero pakrantė
« Atsakymas #14 Prieš 14 metus »
Dorota pažvelgė į dangų kaip tik tą akimirką kai krito net dvi žvaigždės. Kreivai šyptelėjus ji ėmė raizgyti minčių grandinę kurią sudarytų kažkas, vadinamu 'noru'. Kiek patylėjus, tarstelėjo.
-Tebūnie šie metai būtų įdomesni už praeitus, - bakstelėjo pirštu į dangų.
Nulydėjus vaikiną švelniu žvilgsniu, Grandz vėl atsisakė į Miją ir suraukė antakius. Pusbalsiu pradėjo:
-Nežinau, ar verta važiuoti į Australiją. Ką mes ten veiktume? Ogi nieko. Slampinėtume nuo pakampės į pakampę be tikslo.
Juodaplaukė vėl krestelėjo galvą lyg užtvirtindama žodžius.
-Be to, mokslo metų pradžia, taip kad vaikučiai bus įsisiautėję...
Jos rausvos akys staiga nukrypo į Hogvartso pilį, lyg matytų kiaurai pro sienas.
Still no.