0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

  • VII kursas
  • *
  • 392
  • Taškai:
  • popsas užkniso juodai
Once Upon a Time
« Prieš 8 metus »


Once Upon a Time - lietuviškai - "Senų Senovėje", kitur "Kartą seniai, seniai..."

Kai kur trumpinama kaip "OUAT"

 Blogio karalienė nori gauti savo laimingą pabaigą atimdama visų kitų ir perkelia pasakų personažus į pasaulį be magijos. Čia, Storibruke (Storybrooke) tik ji viena žino kas jie buvo ir kas įvyko.
 Reginos (Blogio Karalienės) įsisūnytas berniukas tiki, kad visi miestelio gyventojai yra pasakų personažai ir išvyksta ieškoti tikrosios savo mamos - Emos Svon (Emma Swan), kuri yra Žaviojo Princo bei Snieguolės dukra ir Gelbėtoja, nors pati to nežino.
 Henris (Emos sūnus) ir Ema imasi operacijos "Kobra" ir bando sugrąžinti laimingas pabaigas.


 Taigi, reikškit savo nuomonę apie šį serialą. Išreikškite nuomonę apie personažus. Pasidalinkit mėgstamomis mintimis iš jo. Parašykit mėgstamiausius personažus ir t.t.


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.