0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Ieva

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #30 Prieš 14 metus »
Karmen nežinojo ką daryti.Akis ji mėtė tai šen,tai ten.Ashley buvo miela,bet Karmen negalėjo atsilaikyti pagundai pakelti klastuolę aukštyn kojom.Irgi mat,susirinko.Lygl abai reikėtų jau jų pagalbos man!Karmen!Varnanagiai neklysta,Ashley taip pat teisi.Ir tu suklydai,prisipažink.Juk reikėjo pagalvoti apie pasekmes.Reikėjo,Karmen,tikrai reikėjo.Border!Negi tu klausysi to kvailo balso,kuris skamba tavo galvoje?Pasilinksmink!Karmen,prašyčiau!Ashley,tas...berniukas,jie tave gina.Ir tu pamanyk-jei išties susižeisi?Border,kur dar gali pasitaikyti proga taip pakovoti?Karmen,sutik,elgiesi kvailai ir tučtuojau varyk iš čia.Mikliai,pasakiau.
-Mikliai!Karmen,eik iš čia!Border,padaryk iš klastuolių kiaušini...Perekšlės!Jūs abi ištikro perekšlės.Kodėl su jumis prasidėjau?
Karmen atsisuko į Ashley.
-Atleisk,aš tikrai labai suklydau.Bet nesugebėjau atsilaikyti.Pamaniau,kad būtų puiku iš tų pabaisų išvirti uogienę.Na,atsiprašau.
Mergina piktai sužaibavo akimis.
-Su jumis mes atsiskaitysime su laiku.Nenoriu būt pajuokos objektu prieš Grifų Gūžtą.Iki,karvės!
Karmen įsikibo Ashley į parankę ir kraipydama užpakalį nuėjo.Lyjo baisiai.Palikome tas vištas stovėti lietuje išsižiojusias.Na,žinai,Ashley,tu man labai patinki.Ačiū!Karmen taip norėjo bičiulei padėkoti garsiai,bet susitvardė.

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #31 Prieš 14 metus »
George priėjo prie Megan.
 - Klausyk, aš kam nors trukdau? Muštis? Nesvaik, Ok? Aš juk ,,ne pričiom" žmones apginu. Tiesiog tuos, kurie čia neklati. Bet ne Karmen Border ir Vanessa Williams. Tai nevaidink tu su savo ,,Vanka" ir nešik į batą! - Tuomet jisai spėjo pasivyti Karmen ir Ashley ir tarė:
 - Nesivelk į ginčus su ta Vanka, - ir nuėjo toliau.

*

Vanessa Williams

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #32 Prieš 14 metus »
Vanessa suglumusi stebėjo Megan ir varnių malonų pasišnekučiavimą. Betrūksta arbatėlės, ir pagaliau imčiau tikėti, kad esu Anglijoje... Karmen rodos irgi pasimetė.
- Ei, tu, grife, žinai, galvojau, kad jūs drąsūs, bet katik įsitikinau, kad jūs tai dar viena labiau išsivysčiusi žiobarų šaka. Eik, pasiskųsk savo seselei, būtinai, nes neduok Die, tokia pabaisa kaip aš ims ir praris tavo vaikiną,- Vaness galva parodė į varnių, - O gal su lazdele negyvai užbadysiu ją, - Vanessa nužvelgė Ashley, - O jei jau susiruošėte krypuoti iš čia, antytės, tai man belieka jums padėkoti, nes šitas pasicackinimas, kurio net nepavadinčiau kova, ėmė darytis nuobodus. Be to, Karmen, dėl to pajuokos objekto, patikėk, kuo toliau, tuo labiau žemini savo grifų inkilėlį, tu turėtum būti mulkių pavyzdys... Galėjo įkurti dar vieną koledžą: Gyvenimo klaidos, arba Pasaulio spuogas, ane Meg? - Vanessa nusijuokė ir akimis nulydėjo išeinančiuosius. Ji vos susilaikė nepavertusi glitėsiais Karmen užpakalio, kuris kraipėsi kaip nutukusio pingvino.
- Ką gi, Meg, kovą laimėjome mes, priešininkė pasidavė ir nuskubėjo skųstis, arba rodytis pasauliui: ,,Pažiūrėkit į mane, aš kvaiša.''- Vaness nusikvatojo. Mergaitė nusivožė gobtuvą, ji norėjo atsigaivinti po šaltu lietumi. Galėtų lyti Pepsikola, noriu gerti... Nu ir kova. Per ją labiausiai pavargo mano liežuvis ir ausys, pastarosios vargšelės turėjo klausytis nesamonių nuo A irki Z, bet nieko, rodos, nenukrito, ania Vanka? Patikrink. DABAR. Mergaitė palietė savo ausį ir sukikeno.
- Megan, einam? Noriu įsitikinti, kad Hogvartse dar yra žmonių, tų trijų žąsiukų žmogystomis nepavadinčiau. - Vanessa perbraukė savo plaukus ranka ir pasisuko eiti.
- Na, tai eini? - kreipėsi ji į draugę, - Pasivysi, aš ir taip permirkusi, manau, gana. - Vanessa sparčiu žingsniu patraukė vartų link. Netrukus aikštelėje jos nebebuvo, Mergaitė bėgte pasileido pilies link, nes ėmė lyti ledukais...

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Arwen Evenstar »

*

Ashley Kath

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #33 Prieš 14 metus »
Ashley pažvelgė į Megan:
- Mes pažystamos?? Ashley neatpažino kas tai per mergina. Kreivai pažvelgusi į ja vėl pratarė:
- Beveik laikai drauge...neblogai skamba, beveik. Ashley nusijuokė ir patraukliojusi pečiais vėl tarė:
- Neleisiu, kad kas nors mano drauge skriaustu.. tai nuskambėjo keik kvailai, nes ir taip turėjo buti aišku kad laimės grifiukė o ne kvaiša klastuolė.  Ashley išvydusi Karmen veido išraiška kai ši pamatė ja nusišypsojo ir  suprato kad ji pagaliau kažka masto protingai, ši nusišypsojo ir tarė:
- Taip tu suklydai...ir kad daugiau tai nepasikartotu..supranti...dėl tokiu bajeriu tave, jus abi gali išmesti iš mokyklos... Ashley gana garsiai ištarė paskutiniuosius žodžius:
- Iš jų dar manau bus daug kam progu išvirti uogiene. Sukikeno Ashley ir taip pat stvrėrusi Karmen už rankos nuėjo kartu su ja dar tardama:
-  Iki saulutės. Ashley pamojo ranka klastuolytėms ir dingo su Karmen lietuje.


Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #34 Prieš 14 metus »
 - Nepasiduok joms,- pasakė George pasivyjęs Karmen, - Tu gali jas nugalėti, - ir nusišypsojo, nors ta šypsena buvo labiau Ashley, nes George pats nesuprasdamas, jautė Ashley simpatiją.
 - Tu tiesiog pasakei tokius žodžius, kurie turėti nutildyti jas, bent kažkuriam laikui, - pasakė George Ashley ir dar plačiau nusišypsojo. Staiga jam kilo mintis: Mus su Ashley kažkas sieja, bet kas? Paskui jisai pralenkė Karmen ir Ashley ir nuėjo į priekį.

*

Ashley Kath

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #35 Prieš 14 metus »
Išgirdusi to varniuko balsa Ashley tarė:
- Varniau....tu kas? varnius?...bet maniau kad busi protingesnis..Jos gi klastuoles! Tikrai neleisiu Karmen rizikuoti kad ja is čia išmestu..Atkeršisim joms kita karta...Ashley taip pat jam atsakė šypsena, nors nežinojo nei jo vardo:
- Jos....pernelyg bukos, kad isijaustu i tai ka aš sakau. Ashley nusijuokė ir nulėkė su Karmen i pili.

*

Nicole White

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #36 Prieš 14 metus »
Slinko dienos po Nicoles ir Soport pokalbio bibliotekoje.Atėjo ir žiemos atostogos,ir Kalėdos,tad nebuvo laiko stengtis įminti mįslę.Beje,Nicolei po kurio laiko iš viso atsibodo šita nesąmonė,ir nusprendė išmesti ją į šiukšlyną.Bet nuo rankos nenusiėmė.Galbūt ją valdė magiška jėga,o gal tiesiog su šia apyranke ji jautėsi saugi.
Po atostogų Nic atėjo į dar nematytą aikštę-Kvidičo aikštę.Nicolę viliojo laisvė,toks,tikriausiai, palaimingas jausmas,kai vėjas kedena plaukus,pučia į veidą,o apačioje mirgėte mirga maži taškeliai-žmonės...Gal tai ir būtų nuostabu,bet šiaip ar taip Nicoles tai neviliojo kaip kitus.Pirma,ji dar nėra to išbandžiusi,ir kadaise bijojo aukščio.Antra,pirmakursiams nebuvo galima turėti šluotos ir mergaitė nemėgo laužyti taisyklių.Bet visgi reikės.Juk ji jau suplanavo nulįsti į Uždraustąjį skyrių,kad surastų daugiau informacijos.Nors buvo tikriausiai įsitikinusi,kad nieko neras.Beto,tai galėjo būti jos fantazijos vaisius.Tačiau jei išties egzistuoja toks Kartografas...
Nicole iš kišenės išsitraukė lapuką,kurį buvo išplėšusi iš knygos.Dar kartą perskaitė.Ranka persibraukė plaukus,šviesiai ir kiek rausvai rudus.Saulė pamažu leidosi-taip,saulėlydis,metas apsvarstyti dieną ir susikurti kitos planus.Švilpė buvo per nelyg susimąsčiusi,kad smarkiai kreiptų į tai dėmesį.Mergina išsitraukusi plunksną ėmė rašliavoti:
Citata
Soport,aš tvirtai apsisprendžiau-ryt keliausiu į biblioteką,pati žinai kur.Pati žinai ko ieškoti.Ir manęs nepergalvosi.Tiksliau,nepakeisi mano nuomonės.Mano tvirto sprendimo.Siųlau tau eiti kartu su manimi-kaip jau ir susitarėm.Deja,Kalėdoms negavau neregimojo apsiausto,kad ir kaip tikėjausi.Tad mums teks ten įsprukti kiek kitokiu būdu.Naktį.Tamsoje.Gali būti,kad daugiau nebesusitiksime.Turiu omeny,iki to laiko.Taigi lygiai vidurnaktį ateik į pati žinai kokį skyrių.Lauksiu,o jei persigalvosi ir vis dėlto neisi-tiek jau to.Palauksiu ten iki 0:10.Jei nepasirodysi,žinosiu.Rašau neaiškiai,nes nežinau,kam į rankas pateks šis laiškas.Taigi,iki,tavo ištikimoji draugė Nic(ole).
Baigusi rašyti,mergaitė vėlei susimąstė.Žinoma,tai pavojinga.Net labai,o gal net ir per daug pavojinga.Bet ji pasiryžusi nugalėti blogį,nors nė neįsivaizdavo,kuo tai gali baigtis.Tarsi perskaičiusi jos mintis,paplevesavusi dangum pelėda rusvom plunksnom ir rausvu kaspinėliu po kakleliu nutūpė Nicolei ant rankos ir ėmė kutenti snapeliu.
-Baik,Nuse!-sukikeno mergaitė.-Taip,tu-geriausia dovana Kalėdoms iš dėdės Rolando.Tik kad va,nepadovanojo 10 knutų ir keturių galeonų kaip kasmet...
Pelėdžiukė įkirto snapu švilpei į ranką.
-Na,taip,aš juokauju,-liūdnokai sumurmėjo.-O dabar pažiūrėsiu,ko tu verta.Skrisk,sparnuotoji!Skrisk ir nunešk laišką Soport!Nagi,pirmyn!
Pelėda įsikando laiškėlį ir tarsi viesulas pakilo į viršų.Apsklendė porą ratų aplink lankus,įlindo pro juos ,išlindo tarsi muštukas.Bet ne.Nusė buvo panašesnė į Aukso Šmaukštą,nes sklandė žaibo greičiu,ir žvelgiant iš apačios atrodė mažytė.Ką dar kalbėti apie rausvą Saulę,kuri nušvietė jaunutės pelėdos plunksnas auksu.Nicole atsiduso ir ėmė svajoti-svajoti,svajoti,svajoti atsisėdusi ant rasotos pievutės.

*

Nicole White

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #37 Prieš 14 metus »
Galiausiai Nicolei pavargo galva būti užverstai į dangų.O saulė jau blėso,jau slėpėsi paskutisnis spindulėlis...Paskutinis tvyskus spindulys...Paskutinis švytulys...
Nic atsistojo ir susiruošė eiti.Bet negalėjo palikti saulės vienos.Neprisivertė.O ką gali žinot,gal dabar jos ilgisi dar vienas geraširdis žmogus...
Nicole trumpai atsiduso.Ji atsistojo,pasivalė kelnes,kurios jau buvo purvinos.Teks išsiplauti namuose...Pchu,namuose...Na,o gal ir taip...Mano naujuosiuose namuose...Juk dabar Hogvartsas-mano namai...Kaip gaila,kad čia mano namai bus tik 7 metus...Nusipurčiusi nuo šalčio Nicole  nusprendė nebegalvoti ,kas bus kitą dieną,kitą menesį,o juo lab-po septynių metų!
Mergina nukulniavo per tarpais apšerkšnijusią žolę.

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #38 Prieš 14 metus »
- Ištežusios rūpūžėėės! Išpešiotos vištos, kūtvelos! Bedančiai diedai ir visi pasaulio niekšai, maldauju jūsų, gražinkite man mano ŠLUOTĄ!!! - Cynthia užčiaupė lūpas ir pasižiūrėjo, kas dedasi tribūnose. Nieko naujo, išmirusios kaip visada. Pokyčių metas neatėjo, o žadėjo, kad ateis.. vakar, ne, po naujų  metų.. Tada ji vėl atsižiojo.
- Išdribusiais glitėsiais dvokiančios kaimenės ožkos, kapinynų milžinai, vorų kojas valgantys prancūzai, ak, prašau, gražinkite man manąją šluotelę, gražinkite mano vienintelį čia esantį džiaugsmą, kol manęs neišsiuntė į Ligoninės flangą, ak gražinkite man ją! Atiduokit atgal.. Cyn drėbtelėjo ant žemės, susiėmė kelius rankomis ir iškišus smulkutį smakrą pradėjo gailiai šnopuoti. - Bet ne, josios niekasne..ne..gražins.. ūtiūtiu.. ne.. - Vaizdai su garsais ir pamišimu maišėsi ore skleisdami šaižų juoką, o toji baltapūkė klastuolė vis sėdėjo ant galinio tribūnos laiptelio ir toliau kalbėjosi su savimi, bei aikšte, tarsi joje tik ji viena žaistų kvidičą.

*

Nicole White

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #39 Prieš 14 metus »
Vėlei rytą Nicole atpėdino į Kvidičo akištę.Atsistojo viduryje ir ėmė spoksoti į Saulę,svajoti apie antrą kursą.Pagalvojusi,jog ryt atostogos,mergaitė paskutinį kartą nutarė pasitreniruoti.Ėmė lieti burtažodžius,nukreiptus į akmenuką:
-Vermiculus!-akmuo sutraškėjo ir virto riebiu kirminu.Nicole nukreipė lazdelę į kirminą ir tarė:
-Avifors!-kirminas ėmė skrajoti padebesiais ir sprogo.Patapo lakštingala.Vėl nukreipė lazdelę:
-Anulus!-akmuo tėškėsi ant žolės.Nicole patenkinta šypsojosi.

*

Viltė

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #40 Prieš 14 metus »
Tai gali būti paskutinė proga...
Nedidelio ūgio pirmakursė klastuolė tyliai, pasilenkusi tipeno pagrindinės aikštės pakraščiu. Ji stebėjo švilpę bei stengėsi, kad pati Nicole jos nepastebėtų. Rankoje Lure laikė eleksyro buteliuką, kurį išsijuosusi taisė beveik tris mėnesius. Knygoje, iš kurios Lure sužinojo apie šį viralą, nebuvo daug užsiminta apie tikslų eleksyro poveikį, tačiau Lu žinojo, kad jį nori panaudoti prieš tą nepakenčiamąją švilpynės pirmakursę - Nicole. Lure tiesiog norėjo jai pakenkti.
Ilgai netrukus, šviesių plaukų mergiūkštė išsitraukė lazdelę ir pikdžiūgiškai išsišiepusi artėjo prie Nicole's. Pulti? Sustingdyti? Sustingdysiu, o tada sugirdysiu... Lure išsišiepė iki ausų ir nutaikė lazdelę į Nicole. Nei labas, nei ate, o tiesiog:
- Stupefy! - sukliko Lure, tikėdamasi, kad kerai pataikys į švilpynės mergaitę.

*

Nicole White

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #41 Prieš 14 metus »
Nicole pajuto taškančią žolę.Kažkas judėjo už jos nugaros.Mergaitė staigiai atsisuko.Už jos stovėjo Lure.
-Blondinė!-tespėjo ji užkaukti ir pajuto,kaip jai ant galvos užtiško kažkoks tai viralas.Nicole supyko ir iš visų jėgų stūmė Lure ant žolės.Prisilietė prie jos savo šlapiomis rankomis.Vieną akimirką ji Kvidičo aikštėje,o kitą jau kažkur padebesiose...Nicoles siela atsiskyrė nuo kūno.Kūnas,kaip iškamšą be kaulų,bloškėsi ant žemės ir susmuko.Nic tą akimirką ėmė spausti kažkokia stipri jėga,jos kūną,o gal verčiau reikėjo sakyti sielą,krėtė drebulys.Mergatė pajuto minkštą vatą po kojomis.Atsimerkė.Ji stovėjo kažkur kitur...Kažkokiame puriame,baltame debesyje...Aplink balta,šalta,tačiau Nicei panorėjus nusišluostyti dulkes nuo maikutės,ranka perskriejo per kūną kiaurai.
-Ar aš-danguje?Aš-vaiduoklis?-ašaringomis akimis suklykė ir dribo ant kelių.

*

Viltė

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #42 Prieš 14 metus »
Bumbt! Eleksyras nukrito žemėn, išsitaškė į visas puses aptaškydamas ne tik Nicole, bet ir pačią Lure. Tą akimirką mergaitė nesuvokė kur yra. Kai švilpė pastūmė Lure, ji krito žemėn, užsimerkė... Netgi pasirodė, kad miršta. Nors ne, nukrito minkštai, ant minkštos žolės. Tamsu, labai tamsu buvo vos kelias akimirkas. Šalta-karšta. Baisu-ramu. Per kelias akimirkas Lure, atrodo, pajuto mažiausiai porą šimtų skirtingų pojučių. Mergaitė pramerkė akis. Visur buvo balta balta... Ji nenorom pakėlė galvą, apsidairė. Aplink dominavo šaltos, raminančios spalvos. Ji pajudino ranką ir užčiuopė kažką minkšto. Nuostabią tylą sutrukdė baisus klyksmas. Lure pakreipė galvą ir išvydo Nicole.
- Tu žliumbi, ar ką? - vyptelėjo Lure ir garsiai nusijuokė.
- Taip ir žinojau, kad vos kažkam nutikus švilpiai puola į ašaras. - šyptelėjo patenkinta savimi Lure, pasitvarkė blondiniškus plaukus. Neatrodė, kad jai labai rūpėtų, kur ji yra.

*

Nicole White

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #43 Prieš 14 metus »
Nicole piktai pastūmė Lure.Atsitūpė ir ėmė tyrinėti žemę.Lyg vakar dienos linksmybių būtų dar negana...Ji vis kažką burbėjo.Nors pati buvo vaiduokliško pavidalo,nusprendė,jog tai vis dėlto nepanašu į rojų.Ir čia dar išgirdusi Lure komentarą,visai pasišiaušė:
-Ką,tu laikai švilpius prasčiausiais Hogvartse?Žinok,kai kurie net už tave drąsesni!-sakydami "kai kurie" ji turėjo omeny save.Norėjo nusišluostyti ašaras,bet kadangi buvo kaip vaiduoklis,negalėjo.
-Tik pamanykit!Jei būčiau čia su kuo nors kitu,tai būtų danormalu,bet su tavim,ragana,nei minutės nepabūčiau uždaryta...kažkur!-užkaukė ir prisiminė,kaip ji beveik kiekvieną kartą pasitvarkydavo savo auksinius,geltonus plaukus.Norėdama ją pamėgdžioti,pati atmetė plaukus ir perbraukė ranka.
-Ar bent nutuoki,kaip tai kvailai atrodo?-išsiviepė.Nicole ėmė eiti toliau,nežinia,į ką.Pajuto,kaip žemė pradeda drebėti...Ojoj.Vatos patalai ėmė smukti.Nic,nežinia,kodėl,ėmė lėkti,kad neįkristų pro skylias,nors tai galėjo būti kelias į vėl normalų pasaulį.

*

Viltė

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #44 Prieš 14 metus »
Lure palinkčiojo.
- Šiaip net nežinau, ar švilpius, ar grifus laikyčiau prasčiausiais visame Hogvartse. - užsigalvojo, pridėjusi pirštą prie lūpų. - Mm... Taip, vis dėlto švilpiai prasčiausi. - linktelėjo apsisprendusi Lure. Ji ėmė ieškoti savo lazdelės, kurios niekur negalėjo rasti.
- Po šimts trolių, kur mano lazdelė? - pasimetė Lu, dairydamasi aplink. Tik tada apsidairė, kur ji atsidūrė. Kas per... Dangus? Rojus!
- Aš patekau į rojų, ha ha! - nusijuokė Lure, kadangi buvo visiškai įsitikinusi, kad rojaus ji nebūtų verta. Dirstelėjo į isterikuojančią Nicole.
- Ramiau, švilpe, raminkis, per tave... - ji pajuto, kaip balta, minkšta žemė ėmė bliūkšti, smukti. - Per tave mus nori į pragarą nusiūst, netikša tu! - sukliko klastuolė ir ėmė bėgti paskui Nicole.
- Sustok! Sustok! - klykė Lure, ją vydamasi. Žemė toliau visa virpėjo.