0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mariè de Hemptinne

  • VII kursas
  • *
  • 156
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • pure
Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Cyntia sėdėdama ant medinio suoliuko vis graužėsi, kad jai nepavyko stebėti pirmosios profesorių kovos. Aš nesuprantu, magijos ministerija, ką, mano,jog nesugebėčiau jų prižiūrėti? Ji piktai dėbtelėjo į grifę ir varnanagę. Paukštukės susirinko.. Tada ji galiausiai atsistojo neiškentus ir pamalonindama Mirianos ausį iškelus lazdelę virš galvos sušuko:
- Finito incantatem! Viskas, mergaitės, kova baigta, visą eigą esu sukonspektavusi, o dabar, drožkit į pilį, ar kur ten jūs norit.. - Pati nieko nelaukusi Cyn apsigaubė veidą gobtuvų ir greitu žingsniu nubėgo kažkur kiauliasodžio link.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
Miriana atsiduso.
- Pagaliau baigėsi.
Tuomet pažvelgė į Rebecą. Miriana įsidėjo savo lazdelę į apsiausto kišenę ir priėjo prie varnanagės. Ištiesė jai ranką paspaudimui ir pasakė:
- Na, kova buvo šauni,- nusišypsojusi pasakė. - Bėje, Rebeca, gal žinai burtažodį, kuris atidangina dingusias kūno dalis? Tiesiog man mokykloje nelabai patiktų vaikščioti be kojos,- sukikeno Miriana.
Na, tikiuosi, jog Rebeca bus draugiška mergina. Gal kartu kur nueisim kovos pabaigą atšvęst...

*

dianukas7

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Rebeca pratrūko juoktis.
- O taip! Abi amputuotom galūnėm, - kreipėsi į Mirianą.
Tačiau jos dėmesį greitai patraukė teisėjavusi Cynthia. Pala, pala, o tai kas laimėjo?? jau žiojosi tai pasakyti garsiai, tačiau užsičiaupė. Beki įsidėjo savo lazdelę į kišenę ir priėjo prie grifės paspausti rankos.
- Taip. Buvo.. šaunu.
Mergaitė apžiūrėjo savo kairę ranką, kuri, tarsi sutraukta vaizdo juosta, pradėjo mirguliuoti.
- Matyt suveikė kerai, - tarstelėjo pažvelgus į Mirianos koją, kuri taip pat pradėjo mirguliuoti.
Rebeca, tarsi grifės akyse įžvelgė norą kur nors tai atšvęsti. Varnagė kostelėjo, pravalydama gerklę ir maloniai tarė:
- Tikriausiai būtų smagu nueiti į kokį Kiauliasodį, bet atleisk, aš turiu eiti į pilį. dar liko nebaigtų namų darbų ir panašiai. Gal kitą kartą, gerai? - su entuziazmu paklausė. - Aš jau eisiu, iki, - pamojo ir nuskubėjo į pilį trintada ką tik atsiradusę galūnę..

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

  • VII kursas
  • *
  • 604
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
    • YOUSHOULDBURN
Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Miriana taip pat nusijuokė su Rebeca. Grifukė pažvelgė į savo mirguliujančią koją. Greit ji atsistatė ir tapo normali.
- Na, pokyčių kaip ir nesimato,- apžiūrėdama savo ranką pasakė Miriana.
Supratusi, jog ji su Rebeca niekur nenuvarys, nenusiminė.
- Oky, kitą kartą. Iki,- pasakė Miriana nueinančiai Rebecai.
Tuomet Miriana pasiliko viena. Aplink daug lankų, skirtų žaidimui - kvidičui.
- Tikiu, jog ir aš čia greit sužaisiu,- tyliai sumurmėjo Miriana ir išėjo iš Kvidičo aikštės.

*

Ieva

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
Kitą rytą Karmen be leidimo išėjo į Kvidičo aikštę.Ji sulaužė daugelį taisyklių-pirmakursiams negalima turėti šluotų,negalima eiti į aikštę.Slapčia pasiėmusi Aureolę2001 atsisėdo ant šluotos ir pasirėmė kojom į žemę.Atsispyrė.Ji aukštai pakilo,virš debesų sklendė kaip plunksnelė.Įmantriai sukiodama šluotą užsisvajojo būti gaudytoja.Šeši lankai atrodė begalo paslaptingai.Įdomu,gal ją kas nors priims į Kvidičo komandą?Pirmakursę?O kodėl gi ne!Karmen išties patiko,ką ji daro.Ji keletą kartų apsivertė aukštyn galva,greitai praskriejo pro lankus ir įsivaizdavo tribūnose šaukiant Grifų Gūžtos vaikaus.
Oras buvo rudeniškas.Vėjas kedeno Karmen jos juodus plaukus,staugė į ausis.Staigiu judesiu mergaitė pakilo į orą ir greitai pasukusi į kairę vos išsilaikė ant šluotos.Ji nebesugebėjo suvaldyti savosios Aureolės.Viena ranka užsikabarojo ir nusileido ant žemės.
-Šiandienai užteks,-suburbėjo ji.-
nebloga pradžia,gal kadanors mane išties priims žaisti kvidičo.Gal.

*

Vanessa Williams

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Vanessa su Megan įžengė į aikštelę. Čia mergaitė buvo pirmą kartą ir vieta jai pasirodė įspūdinga. Mergaitė žavėjosi kvidiču, bet jai pačiai tai buvo neįveikiama kliūtis. Mergaitė apsidairė. Tai buvo milžiniška aikštė, ovalo formos, tribūnos su koledžų vėliavomis. Vanessa svajojo patekti į klastūnyno  kvidičo komandą, bet tam ji buvo per maža, tad tegalėjo džiaugtis žaidimu sėdėdama vėjo supuojamose aukštose tribūnose. Karmen nebuvo matyti, todėl ji kiek atsipūtė, bet buvo pasiruošusi staigiam atvejui- rankoje buvo stipriai suspausta lazdelė. Vaness rankos nervingai ją gniaužė ir visaip kitaip sukiojo savo ,,įrankį''. Tada atsisuko į savo draugę ir oriai tarė:
- Turbūt pats laikas testamentui? - Vanessa nusikvatojo ir pradėjo maivytis, - Taigi. Palieku tau viską ką turiu savo kišenėje, ir savo 137 galeonus bei keletą knutų... O gal siklių... Na šiaip ar taip, jie banke, o raktelis miegamąjame po mano lovos čiužiniu senoje megstoje kojinėje. - Vaness nusijuokė ir vėl prabilo:
- Čia pirmoji mano kova. Gailiuosi, kad nedalyvavau dvikovų klube. O taip knietėjo užsirašyt, bet ne, mano kvaila smegeninė mane atkalbėjo... Kvaila, ania? - Vaness vel nusijuokė. Bet ranka kurioje ji laikė lazdelę didžiulė išdavikė. Vanessa nervinosi ir visą laiką nuo tol, kol atėjo į aikštelę mergaitė galvoje perkratinėjo visus savo žinomus burtažodžius. Kova be jokio apšilimo... Vanessa šyptelėjo pati sau ir žvilgtelėjo įėjimo pusėn. Vartai buvo praverti, nes Megan greičiausiai pamiršo juos užverti. Kur ta grifiena spirginta? Tuoj mes ją pačirškinsim... Maža kvaiša... Mergaitė kilstelėjo lazdelę ir sumurmėjo:
- Limax... - tuomet viena popierinė vėlevėlė užsilikusi nuo varžybų suskydo. Vanessa pastebėjo ant jos raudoną spalvą, ir suprato kokiam koledžiui ji priklausė. Dvėsk vėlevėle, lėtai, skaudžiai, be apsigailėjimo.... Mergaitė nervingai sukikeno ir atsiduso.
- Megan, man neramu. Tu matei, ji moka daug daugiau nei mes...

*

Ieva

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
 Per šlapią žolią atsivilko Karmen .Ji rankoje nešė šluotą ir burtų lazdelę.Ne dabar metas susimautišnekėjo mintyse ji,kai už vienos kėdės išvydo Vaness.Ji atsitempė palydą-Meg,kurią Karmen bandė pakelti.Visa tai,ką tėvai tave mokino,kai tu Hogvartse praktikavaisi,tą atsinešk ir parodyk šį sykį.Pirmoji kova-pirmasis susimovimas-ne kokia pradžia.Na,bet jei nuspręsim kovoti ore,turiu patirties.Gerai,Border,susikaupk,susikaupk,nurimk...
Karmen priėjo prie mergiočių,kiek pasimaivius galvoje klibėjo mintis,kad jos dvi,o Karmen-viena.
-Jei manot,kad esat stiprios-labai klystat,-prabilo drąsiai,pasiruošusi kovai be pasigailėjimo.
-Taip,kartu jūs stiprios,bet išskaidžius jus abi-kupranugario šūdukai.Štai kas.Jei vienijatės kartu,reiškia,kad bijot pas mane eiti po vieną.Tu bailė,Vaness,jei atsivedei Megan,nes tu viena prieš mane susikauti BIJAI.Ir pripažinki,tu,rūpūže,karve,kiaule,kad neužtenkamai to esi dar ir bailė.

*

Vanessa Williams

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
Pamačiusi ateinančią grifę Vanessa suprunkštė. Išgirdusi apkaltinimą bailumu mergaitė ramiu tonu tarė:
- Kaip matau, ir tu elgiesi nesąžiningai. Vaikščioti dviese niekas nedraudžia, bet nešiotis ir turėti šluotą, yra blogas reikalas. Kas ten jūsų koledžo vadovė? Na, nesvarbu, bet manau profesoriams bus įdomu išgirsti, kad mielo varliško snukelio grifo iškamša turi šluotą, kurią atsinešė turbūt tik dėl to, kad pasimaivytų? Ar ne taip? - Vanessa kilstėlėjo vieną antakį ir pakėlė akis į dangų. Oras buvo neblogas, bet giedrumu nešvietė. Lyti, rodos, irgi negrąsino. Mergaitė stipriai sugniaužė savo lazdelę. Tada vėl atsisuko į grifę ir tarė:
- Pradedam? - Nelaukusi atsakymo, mergaitė ištiesė ranką su lazdele į grifę ir tarė:
- Išnyk!, - Vanessa laikė lazdelę ir laukė. Apsigins ta vėpla, ar ne? O gal ims ir išnyks? Tada Vanessos akyse sužibo viltis. Ji išsišiepė, bet savo genialų planą pasiliko vėliesniam laikui. Tada mergaitė žvilgtelėjo į Megan. Ji taip pat išdidžiai stovėjo šalia mergaitės. Vanessa nusišypsojo. Ji vis dar nervingai minkė lazdelę, bet ji pradėjo pasitikėti savimi.

*

Megan Lanson

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
Megan apsižvalgė kvidičo aikštelėje. Ji tegalėjo įsivaizduoti koks jaudulys kyla žaidėjams skrodžiantiems orą ant šluotų. Maža jos dalelytė taip pat norėjo tai patirti, bet kita, didesnė, suprato, kad mergaitė tėra pirmakursė ir ne ką galėtų paveikti dangaus platybėse. Nepratardama nė žodžio klastuolė išklausė Vanessos testamentą ir pabaigoje supratingai linktelėjo. Meg jau pradėjo skaičiuoti kur išleis jai patikėtus pinigus. Nauji bateliai būtų kaip tik! Pamanė Megan jau atidėdama nemenką sumą. Klastuolės lazdelė gulėjo apsiausto kišenėje vis dar neištraukta. Mergaitė šiek tiek nuobodžiavo, nes Karmen vis nepasirodė ir kai ji jau manė, kad grifė tik tuščiai pakalbėjo, tolumoje ji išvydo raudoną figūrą artėjančią jų link. Border rankoje ji išvydo sugniaužtą lazdelę bei šluotą. (?) Staiga, iš Meg lūpų pasigirdo nuostabos šūksnis. Jopšikmat, ta vunderkindė dar ir skraidyt moka. Sarkastiška šypsenėlė atsirodė mergaitės lūpų kamputyje kol išsiplėtė per visą burną. Kreivai šypsodamasi ji klastingai žvelgė į priešininkę. Visiškai nesibaimindama ji apėjo ją ir kai kur stabtelėdama nustatydavo pasibjaurėjimo kupiną ir šleikštulį varančią veido išraišką. Smulkutė, mažutė. Ech, neišeis iš jos joks vištienos kepsnys. O aš taaaip tikėjausi. Nutęsė savo minties vingį klastuolė. Ji grįžo į savo pradinę stadiją - šalia Vanessos, kaip tik tada kai  Karmen pradėjo kalbėti. Viso jos romano ji klausėsi kone išsižiojusi ir nustebusi. Nejučia rankos atsidūrė kišenėje ir po kelių akimirkų jau spaudė lazdelę rankose. Išdidi kaip fazanas, ji per kelis žingsnius priartėjo prie grifės. Tai buvo pakankamai arti, kad galėtų įžiūrėti kiekvieną krustelintį raumenėlį Karmen veide.
- Tai tu sakai, kad mes esam silpnos? - Paskutinį žodį ji spjaute išspjovė jai į veidą. - Tu, toks niekingas padaras, dar drįsti teigti, kad klastuoles gali įbauginti tokia smulki žiurkikė? Žinai ką, mieloji, jei tau jau kitas galas svyla nebūtina dangstytis tokiais banaliais žodžiais, kaip bailės ir panašiai, o tas šmeižtas, kurį tu reiškei Vanessai, tik parodo tavo skurdų žodyną. Iš vis, kvailute, kas sakė, kad aš prisidėsiu prie dvikovos? Gal man įdomu pažiūrėti kaip tave sumals į miltus, nemanai? Beje, tokiam bjauriam, niekingam padarui galiu paaiškinti, kad dvikova skirta DVIEMS žmonėms, mano miela, ir jei tu matai čia kažkur įpainiotą trečią aš tau nusilenksiu ir kojas išbučiuosi.
Baigusi Megan atsitraukė atgal. Ji guviai stebėjo Karmen reakciją pastačiusi lazdelę į puolimo padėtį. Niekada nežinai ko galima tikėtis iš tokios rūpužės Manė Meg ir mintyse pradėjo kartoti per tokį trumpą laiką išmoktus gerus. Jų nebuvo labai daug, bet pakankamai, kad galėtų nusodinti grifę. Nekantriai laukdama pradžios ji pasitaisė gobtuvą, kad netrugdytų pavojaus atveju. Dėl viso pikto.
Nespėjus jai nė mirktelėti Vanessa tarė užkeikimą. Burtažodis skriejo į Karmen ir Meg užgniaužusi kvapą laukė ar ši apsigins. Šaunuolė. Linktelėjimu padrąsino draugę klastuolė. Pakeltas nykštis į viršų turėjo pranešti, kad nėra ko bijoti. Jei ką Megan tikrai įsikiš. Ehh, kodėl garbė sumalti grifę į grifieną teko jai? Šiek tiek piktai pagalvojo mergaitė, bet po kiek laiko nusišypsojo. Velniai nematė, vaizdelis turėtų laukti įdomus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »

*

Ieva

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Karmen pajuto netvirtą žemę po savo kojom.Na,ji nuvertino Vanessą,kuri,jos nuomone,visiškai nemokėjo burti.Karmen akimis pervertė iš po mantijos ištrauktą burtažodžių knygą.Aha!Karmen sušuko užkeikimą,nors nežinojo,ar jis suveiks.Nors akyse jai sumirgėjo storulės paveikslas,Karmen susikaupė ir jai vėl kojos sustojo ant šlapios tamsios žemės.
-Ach,tu kvaile,Lumox!
Jei pavyko koše paversti pelę,pavyks ir Vanessą!
-Lumox!Lumox!
Vanesos kojos pamažu sukaustė žali "drebučiai".
-Gerai,aš tau dar parodysiu,kas Kvidičo aikštelėje šeimininkas!

*

Vanessa Williams

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Vanessa nusikvatojo. Su kokia nevisprote čia susidūriau?
- Ei, mažiuke, išmok burtažodžius tarti... - Vanessa vėl nusijuokė. Bet dėl visa ko ji greitai tarstelėjo:
- Protego! - Vanesa atsisuko į Megan. Mergaitė vis dar buvo sužavėta diplomatiškos draugės kalbos. Ji džiaugėsi, kad tą mažą pliauškę kenčia neviena. Mergaitė susikaupė ir nutaikė savo lazdelę į priešininkės lazdelę ir sušuko:
- Limax! - Nagi, nagi, prašau, suskysk ir suklijuok jos sumautas rankas... Nagi... Mergaitė spurdėjo iš nekantrumo. Ji labai norėjo glitėsiais surankinti grifės rankas, ir viską užbaigti kumščiais, bet netrukus jos prasimokslinusi smegeninė uždraudė bet kokius žiobariškus veiksmus. Netgi įspirti negalėsiu? Ne. Bet... Jokių bet, nesižemink, ir nežemink klastūnyno vardo. Negi gaila? Taip. gaila. Bet tik vienas smūgis į nosį... Gana. Jokių nesąmonių Vanka, gerai? Geeerai... Mergaitė susiraukė. Jai nepatiko tariamas pokalbis su smegenine, nes ji ,,nukovė'' jos širdį. Vanessa vis neramiai žvilgčiojo į pagrindinius vartus. Ją labiausiai gąsdino tai, kad bet kurią akimirką gali užsukti profesorė, ar profesorius, ir tada bus galas. Galas kovai, galas taškams, galas grifienos šašlykų vakarėliui... Galas viskam. Vanessa papurtė galvą. Ji stengėsi susikaupti ir susitelkti į kovą bei pamokose išmoktus burtažodžius, nors jų žodynas platus nebuvo. Karmen elgėsi nesąžiningai klastuolių atžvilgiu, ji netik naudojo Vanessai negirdėtus burtus, bet dar ir naudojosi burtų knyga. Šlykšti maža sukčiuvienė... Vanessa susiraukė ir stipriai suspaudė lazdelę. Išrdožinėti raštai ant jos rankenos mūrijosi į mergaitės delną. Vanessa atleisdavo ir vėl sugniauždavo kumštį laisvąja savo ranka. Mergaitė atsisuko į Megan. Jai kiek pagailo, kad draugė gali ir neparagauti to kovos malonumo. Ji užjaučiamai mirktelėjo Megan ir sukikeno. Megan, būk pasiruošusi. Jei aš mirsiu čia ir dabar, tu privalėsi tęsti mano žygdarbį- pašlemėkų naikinimą. Megan? Tu nors moki skaityt mintis? Vanessa prunkštėlėjo susivokusi, kad iš tiesų nei ji, nei Megan to daryti nemoka.

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
 - Baikit, arba gausit nuo profesorių! - Suriko George, atskubėjęs į aikštę. - Baikit arba gausit nuo manęs! Baikit arba gausit nuo dar ko nors!Protego!Protego! Protego!Protego! - Iš tiesų taip George aptvėrė tik save ir Grifę ir Varnanagę, bet ne tas, kurios ,,atseit" kovojo. Durnų mergų žaidimas. Nieko daugiau. Ir tipo priešės. Ne. Tikrai ne. Reikia veikti kol dar yra laiko!
 - Evelina Williams, ar kokia tu ten. O, prisiminiau! Eveina Williams! Klausyk, jau atsibodai. Dundukė neraliuota. Ir vaidina kietą. Kietas tas, kuris protingas, bet ne ,,šūstras". Tikriausiai ir tikėjaisi tai iš mano lūpų, nes esu Varnanagis. Ne. Visiškai ne dėl to. Dėl to, nes aš samprotauju. Tokių žmonių jau liko mažai, bet aš vienas iš jų. Kiti, tokie dundukai kaip tu mano, kad jiegu nori būti kietas turi rauti ,,šūstrą". Tai va. Va durna tavo klaida. Daugiau nesuklysk. Meteolo Recanto, - ir ant George nebelyjo, nes iš pradžių lietus krapnojo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė George Smith »

*

Vanessa Williams

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
Netrukus kažkas įsiveržė į aikštelę. Kažkas bukas ir be galvos. Dabar ji tikrai buvo įsiutusi. Ji sparčiu žingsiu nuėjo prie varnanagio. Atsistojo visai šalia jo ir luktelėjo, kol neitin galingas pirmakursio išburtas skydas pagaliau įšsisklaidė, tada mergaitė įbedė lazdelę į smilkinį.
- Tu, mažas planktone, nyksti iš čia, arba paversiu tave krūva lipšnių glitėsių. - Vanessa kilstelėjo antakį ir nuleido lazdelę, bet ji vis dar buvo paruošta kovai. Įbego čia mat, herojus, gelbėtojas ir dar visoks koks idijotas... Neturi jis ką veikt, mat, didvirį vaidina... Tokie net nežino ką reiškia žodis dvikova. Tokiems Hogvartse net nevieta.
- Taigi berneli, gero kelio, prašom mauti tiesiai įlovą, atsigerti šilto prienuko ir saldžiai miegoti, avinėlius sapnuoti. Ir aš, jeigu tamstelė nieko prieš, grįšiu prie reikalo, kurį būtinai turi sugadinti psichinis vėpla. - Mergaitė apsisuko dideliais žingsniais sugrįžo prie Megan ir  Karmen. Atsirado matai, kažkokia Karmen, primena kabareto šokėją kažkuom... Vanessa sukikeno. Ji vėl užvertė galvą į dangų  ir pamatė tankų pilką debesį, kuris po truputį temdė dangų. Lis. Vaness žvilgtelėjo į priešininkės šluotą. Kas čia per zaparožietis? Mano prosenelė tokią turėjo... Lygiai tokią pačią. O pirmakursiams šluotą turėti nevaliaaa, oj nevaliaaaa... Mergaitė žvilgtelėjo į varnių, kuris rodos nesiruošė išeiti. Sušvilpė vėjas. Jis sutaršė mergaitės plaukus. Pradėjo krapnoti. Vanessa užsivožė gobtuvą, nes lietus po truputį stiprėjo, ir netrukus purškė kaip duše. Gražu. Dabar trys šlapios vištos išmaumos aikštelę, kurią vargšas ūkvedys vėl turės tvarkyti. Ji sukikeno ir atsiduso. Tada vėl surimtėjo ir suspaudė lazdelę. Ji nekantriai mindžiuokliavo vietoje trypdama žolę, ir po truputį versdama vietą po kojomis purvynu.

[[Čia dar ir tokių yra? Nepastebėjau...]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Vanessa Williams »

*

Ashley Kath

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
Ashley atsekusi Karen iš paskos iš pradžiu slaptai stebėjo kas tn vyksta. Išvydusi kad mergaitės svaidosi kerais Ahsley pašiurpo, pribgo prie Karmen ir tarė:
- Lekiam iš čia! Neprasidėk tu su jomis!! Ji bus kalta jei tave kerais sužeis, mokytojai pamatys...nereikia Karmen. Ashley pačiupusi ja už rankos bandė ištemt laukan iš kvidvičo aikštės nes žinojo kad čia su tokiomis traumomis kaip klastuolėmis išties gali buti pavojinga...Ashley pažvelgė į Karmen prašančiu žvilgsniu išeiti iš čia...

*

Megan Lanson

Re: Pagrindinė aikštė
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Megan atsišliejusi į sieną gana ramiai stebėjo kovą, kai staiga, lyg iš niekur, atbėgo kažkoks varnanagis ir sugadino visą malonumą. Kilstelėjusi galvą mergaitė priėjo prie George. Tylus murmersys pasigirdo iš Meg lūpų, kuris sulig kiekvienu ištartu žodžiu vis garsėjo, kol tapo normaliai girdimas. Greitai galvoje ji peržvelgė savo veiksmų planą ir pasirinkusi bandymą ,,draugiškai susitarti'' pradėjo kalbėti:
- Chem, - kostelėjo klastuolė norėdama atkreipti berniuko dėmesį. - Norėčiau paprieštarauti. Visų pirma, ji ne Eveina, o Vanessa. Patarčiau nekalbėt kai nesi užtikrintas, nes patikėk, atrodai kvailai. O ir nesistebiu. - Klastinga šypsenėlė šmėselėjo Megan veide, bet ji greit dingo, užleisdama vietą stipriai sučiauptom lūpom ir piktam įvaizdžiui. - Visų antra, kuo tu laikai save, kad gali eiti ir stabdyti kovą? Apsižvalgyk, tokių dvikovų vyksta šimtai aplinkui, ir manau taip net geriau, nes veikiau mažvaikiškai apsižodžiavinėjus geriau į darbą paimti lazdeles ir taip išsiaiškinti santykius. Abejoju, kad tu tai suprasi, bet vis dėlto. Visų trečia, nebūk toks apgailėtinas ir negink Karmen, nes ji pirma įsivėlė į visa tai. Ji pati norėjo daryti dvikovą ir taip aiškintis viską. Žodžiu, iš viso to, aš dabar padarysiu išvadas: Tu buvai visiškai ne į temą, apsikvailinai mūsų visų akivaizdoje ir paniekinai protingų varnanagių vardą. Kiek teko susipažinti jie taip nesielgia, o tu turbūt buvai kažkokia klaida. Kepurė sustreikavo ar dar ką. Tad linkiu malonios dienos, kur nors kitur.
Meg vaizdžiai apsisuko, pakeldama į orą mantiją. Ji buvo ypač susinervavusi, kad kažkas drįso kištis. Dievaži, kai susigalvojam kokių nors linksmybių, būtina įsikišti kitiems nieko neveikentiems pusgalviams. Megan akies krašteliu žvilgtelėjo į dar vieną personą - Ashley Kath. Nusprendusi, kad ir ji vaidins didvyrę Meg užsinorėjo vėl nusodinti aistras. Įsirėmusi rankomis į šonus ji pagiežingai nužvelgė Ashley. Atrodė lyg mergaitei iš akių šokinėja žiežirbos pasklisdamos po visą kvidičo aikštė. Ji nepastebimai priėjo prie varniukės. Balsas nebebuvo toks su kuriuo ji kalbėjo prie Smith'o. Klastuolės balso toną galėjai pavadinti netgi draugišku. Mergaitė iškvėpė orą, susikaupusį burnoje.
- Ashley, žinai aš tave beveik laikiau savo drauge ir dabar tau viską stengsiuos paaiškint draugiškai. Vanessa su Karmen susižodžiavo, tad grifė, būdama toookia protinga, nusprendė ją iškviesti į dvikovą. Vanka sutiko, todėl dabar jos čia ir nemanau, kad mums verta jas trugdyti. Žinai, man irgi knieti paleisti kokį nors burtažodį grifiukės pusėn, bet tvardaus, nes kova turi būti lygi. Patarčiau tai daryti ir tau, nes mano manymu, Border yra pakankamai išsimokslinusi, kad sugebėtų apsiginti pati, be niekieno pagalbos, - paskutiniai žodžiai nuskambėjo griežčiau. Dėl profesorių grėsmės klastuolė buvo pagalvojusi, bet tą mintį vijo kuo toliau iš sąmonės. Jie tiesiog negalėjo pamatyti. Mergaitė nemanė, kad kas nors galėtų įtarti kvidičo aikštėje vykstant kažką negero, beto dvikova buvo gana sąžininga. Lengviau atsikvėpusi Meg supratingu žvilsniu nužvelgė abu varnanagius. Didelio palaikymo ir pritarimo iš jų ji nesitikėjo, bet vis dėl to palaikė mažą viltį. O gal? Šmėžavo Megan galvoje, nes ji žinojo: bet koks iš jų pusės neteisingas judesys ir viskas gali būti žlugę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Megan Lanson »