0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Slapta vietelė norintiems pailsėti...
« Atsakymas #30 Prieš 5 metus »
Bethany svarstė galimybę tiesiog paskęsti šitame vandens telkinyje ir šitaip baigti savo nelaimingą gyvenimą. Jau ir taip jai buvo sunku įkvėpti oro prieš gavimą vandens purslų į veidą ir visą kūną iš dviejų pusių. Mergaitė pamažu nustojo taškytis ir ėmė stebėti Skarletę, kurios vaikiškas vėjavaikiškumas ir džiaugsmas kėlė klausimų dėl psichikos stabilumo - kas gi galėjo nuspėti, ką ši jaunutė burtininkė dar iškrės? Medutis žengtelėjo keletą žingsnių artyn kranto, stabtelėjo tik tuomet, kai vanduo siekė kulkšnis ir skandino senus batukus. Suknelė virto tarsi skuduras, gręžtas plovimo metu - vanduo žliaugė žemyn. Nuo viso kūno, plaukų ir suknelės vanduo lašėjo žemyn, ji pašiurpo. Išgirdusi Jupiterio ketinimus, tik pavartė akis ir net nežvilgtelėjo jo pusėn.
- Taip, tikrai smagu, - nežymiai linktelėjo mergaitei, dėka pavėluotos reakcijos. Bethany sukryžiavo rankas, darėsi vėsu. Nedaug trūko iki drebėjimo pradžios. Ji stoviniavo leisdama pėdoms šalti vandenyje ir kartkartėmis žvilgteldavo link Skarletės. Jis per ilgai. Varnė sunerimo ir pasisuko priešingon pusėn, nei ežeras ir Skarletė. Na ką gi tu sumanei, Jupiteri? Mergaitė nuleido rankas ir greitu žingsniu pasileido lauk iš vandens - pastebėjo artyn išėjimo slinkusią figūrą.
- Kur jau ruošiesi dingti? - prie pat durų sukryžiavo rankas, vos spėjusi pasivyti berniuką, prieš šiam dingstant, - žinai, tavo bandymą būtų galima įvertinti šešetu iš dešimties. O dabar ne, grįši atgalios.

*

domutis

Ats: Slapta vietelė norintiems pailsėti
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Praėjo dar viena sunki diena Hogvartse.Domantas buvo labai pavargęs.Po pamokų Domantas keliavo ne į Grifų Gūžtos bendarjį kambarį ,o į Slaptą vietelę norintiems pailsėti.Kambariukas kuriame galėjai pailsėti buvo Kambaryje iki pareikalavimo.Bet tik Domantas atėjo prie sienos su kambariu iki pareikalavimo jos iškart atsivėrė.Kambaryje iki pareikalavimo buvo visokiausio šlamšto.Kambariukas kur galima pailsėti buvo pačiame kambario gale.Perėjęs visą kambarį  Grifas įžengė į kamabriuką.Domantas suprato jog tai ežero pakrantė
Kamabryje Grifas jautėsi puikiai ir prigulė ant šilto smėlio.Staiga dingo šviesa Domantas sunerimo.Ir nešė savo kailį į bendrajį Grifų gūžtos kambarį visas išsigandęs.Papasakoti kas įvyko kambarėlyje kitiems Grifams.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Domantas Varnanagis »

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Slapta vietelė norintiems pailsėti
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Kur man pasislėpti? Kur pasislėpti? KUR?! bėgo ir galvojo Nikolė, Svarbu kuo toliau nuo Ponios Noris.. Taip bėgdama mergaitė pastebėjo keistas duris, iki šiol jei nematytas ir nepanašias į jokias kitas Hogvartso duris. Varniukė stumtelėjo duris ir grietai šmurkštelėjo vidun, užtrenkė duris ir apsidairė, o tik tada nustebo. Ji buvo prie ežero kuris yra netoli pilies, tik labai čia jau tuščia - nė vieno vaiko! Nikol nedrąsiai žengė žingsnį ir pajuto kaip koja įsmigo į šiltą, švelnų smėlį. Mergaitė staigiai atsipalaidavo. Ji vaikščiojo po smėlį, žaidė su paukščiais ir net užmiršo piktąją Ponią Noris. Staiga pirmakursė labai panoro prigulti pavėsyje ant hamako. Ir stebuklai! Priešais ją atsirado tikras hamakas ir netgi su knygų krūva šalia, kad galėtu paskaityti...
Pradėjo temti ir Nikolė susivokė, kad čia jau tupi per ilgai, ji net nepastebėjo kaip prabėgo laikas! O siaube, tikiuosi niekas manęs dar nepričiups lekiančios į Varno Nago bokštą. Nikol labai nenorėjo palikti šios vietos, bet privalėjo, tad prieš išeinant pasakė:
- Lik sveikas paslaptingas kambary, dar būtinai susimatysime!
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Katerina Petrova

  • Burtininkė
  • ***
  • 32
  • Lytis: Moteris
  • ,,Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją
Ats: Slapta vietelė norintiems pailsėti
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Viena diena mergaitė susipyko su drauge. Mergaitė stengėsi nesirodyti jai akyse. Bet kaip ? Kai aš turiu su ja tas pačias pamokas. Kols pamokos nesibaigs aš ja visalaika matysiu. Ir neturiu kur dėtis dar su ja vienam kambarį gyvenu. Mergaitė piktai sau mąstė. Ji taip buvo įpykusi jog net magijos istorijos mokytojos pamoką praklausė. Nes galvojo tik kaip bent keliom minutėm pasislėpti nuo draugės. Magijos istorija jai buvo paskutinė pamoka. Tad mergaitė nieko nelaugdama susikrovė manta ir išlekė iš klasės. Bėgdama per kolidorius vis saves klausė. Kur man paislėpti ? Kur ? Mergaitė bėgdama nepastebėjo jog atbėgo į kolidoriu kuriame nėra nė vieno mokinio. tai tuomet kai pastebėjo ji sustojo, atsikvepė ir apsidairė. Savo kairėje pusėje pamatė kaip sienoje atsiranda didelės, raštuotos durys. Mergaitė sumišo. Kaip ? Katik mačiau, kad čia buvo tik siena. Jokiu duru čia ne kvapo nesimatė. Tuomet kai durys pilnai išriškėjo sienoje mergaitė priėjo. Smalsumo jai netrūko kaip ir drąsos. Tai mergaitė tyliai, bet greitai pravėrė sienoje esančias duris ir šmurkšt ir viduje. Uždariusi duris mergaitė atsisuko ir apsidairė. ji pamatė neapsakomo jaukumo kambarį. Jame buvo didelis židinys kuriame žaižaravo ugnis. Prie židinio buvo didelis supamasis krėslas. Ant krėslo buvo užmestas šiltas pledas. Prie krėslo buvo dar staliukas ant kurio skaniai kvepėjo sausainiai su šokolado gabaliukais ir garuojanti kakava. Net mergaitei seilė ištyso. Prie sienų buvo lentynos kuriose buvo begalė knygų. Kokių tik nori. Mergaitė nieko nelaugdama nubėjo prie lentynos ir išsirinko knygą. Pasiemusi knygą mergaitė nuėjo prie židinio ir atsisėdo į krėslą. Atsivertė knyga ir pradėjo sau ramiai skaityti. Kai praalgdavo pagrauždavo sausainių ir pagurkšnodavo kakavos.  Po kelių minučių tyliai tarė:
-Čia mano poilsio vieta. Kai man reikės nuo kažko pabėgti aš ateisiu būtent čia.       
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Katerina Petrova »
„Vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė“ KP