0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Išgirdusi vaikino žodžius mergina linksmai nusijuokė.
-Elijah'au, aš kalbėjau apie meilę filme, ne apie jūsų bučinį,-nusišypsojo Luna žvelgdama į žaliai melsvas grifo akis. Nesi mano minčių centras, kad nuolat galvočiau, tik apie tave. Vis dėl to jausdama keistą Elijah'aus žvilgsnį Luna jautėsi nejaukiai. Buvo pratusi jausti tokius žvilgsnius, tačiau dažniausiai jie nulydėdavo merginą dėl jos sprendimų arba nutrukgalviškumo.
-Nežinau, pats verti mane apie tave taip galvoti,-gūžtelėjo pečiais juodaplaukė ir žvilgtelėjo į šviesiaplaukę, tačiau netrukus ir vėl Lunos žvilgsnį prikaustė vaikinas.
-Imu abejoti,-rimtai atsakė mėlynakė bandydama suvaldyti kylantį juoką, tačiau netrukus iš tiesų surimtėjo išgirdusi rudaplaukio klausimą.
-Turėsiu tave nuvilti, bet vaikino deja nesusiradau, šiek tiek buvau užsėmusi kitais reikalais,-šyptelėjo mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
- Žinoma manau, kad tu arogantiškas, - nusijuokė Anika, - tačiau tai nereiškia, kad man tai trukdo.
Šviesiaplaukė pagavo vaikino žvilgsnį kuris tarsi šalčiausias vėjo gūsis perėjo jai per kūną. Ji suprato tą veido išraišką labai puikiai, ne kartą buvo mačiusi tokį žvilgsnį. Tačiau ką jis tuo nori pasakyt, ji nežinojo.
Mergina taip pat laikė vaikino ranką. Buvo gan malonus jausmas. Ji pažvelgė į vaikiną bežiūrintį į vilkę. Tada į jos veidą, vėl į jo ir viskas tapo aišku. Tada dar dasidėjo jo klausimas vilkei... Nusivylimas tarsi aštrus durklas pervėrė jai širdį. Ji švelniai ištraukė savo ranką.
- Žinai, man reikia eiti, - tarslelėjo, - manau judu turit daugiau apie ką pasikalbėti.
Ji nebuvo tikra, ar išvados kurios piršosi jos galvoje, buvo teisingos, tačiau ji buvo pernelyg ori, kad rizikuotų būti tik mergaite kuri reikalinga sukelti pavydui.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
- Puiku, kad netrukdo, - šyptelėjo Elijah žvilgtelėdamas į šalia stovinčią merginą.. Tačiau neilgam jis šypsojosi, Anikai ištraukus ranką jis suprato, kad tai tikrai negerai..
- Kur eiti? Palauk dar, niekur neik, negi nežinai, kad ji mano.. am.. mano geriausia draugė? - Griebdamas už rankos merginai atsitraukė ją arčiau savęs, - negi tu nori pabėgti nuo manęs? - Maloniai jai šyptelėjo.. - Prieš išeidama visada pasakyk kas tau yra, nes dabar tikrai nesuprantu.. - Kiek sutrikęs kalbėjo vaikis ir vėl savo delne laikė įspaudęs varnės ranką..
- Klausyk, tu man visai patinki.. nebučiuočiau merginos, be jokios priežasties.. - vėl įbedė žvilgsnį į šviesiaplaukės akis.. - Nežinau ką padariau, bet jei nori eit eik.. - Atleidęs jos ranką dar sykį žvilgtelėjo jai į akis, prašydamas neišeiti.. tačiau iš galvos neišmetė ir Lunos, kuri stovėjau atokiau dviejų jaunuolių..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
- Gerai, pasakysiu kas man yra. Manau tu nori sukelti Lunai pavydą per mane.
Vaikinui prisitraukus ją prie savęs, ją perliejo kartštis, tačiau ji giliai įkvėpė ir suvaldė kylančius hausmus.
- Eli, - mergina švelniai jam nusišypsojo ir savo delnu palėtė jo skruostą, - gal ji ir yra tavo geriausia draugė, gal aš tau ir patinku, kažkaip, šiek tiek... Tačiau aš juk matau. Ji tau patinka ne tik kaip draugė. Ir tai normalu. Mane pažįsti tik metus, o ją? Pusę savo gyvenimo? Manau tu ir pats tai supranti.
Ji švelniai palenkė jį prie savo veido ir pabučiavo jam skruostą tarsi atsisveikindama.
- Jei nori, kad likčiau aš liksiu. Tačiau siūlau būti atviriems vieniem su kitais.
Ji atsitraukė nuo jo ir paėjusi į šoną, nugara atsirėmė į sieną.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
- Ką, tu gal mėgsti pokštaut? - Vaikis kiek išraudo, tačiau nepasimetė ir ėmė šypsotis.. - Aš sukelti Lunai pavydą per tave, kam? Kokiu tikslu? - Klaustelėjo Elijah ir nužvelgė Luną..
Pajutęs Anikos ranką ant skruosto vaikis, kiek nurimo ir suprato, kad ji turbūt nebepyksta..
- Am.. - tik numykė Elijah, - sakau tau, ji mano geriausia draugė, taip mes ilgai vienas kitą pažįstam, tačiau jei būtume norėja, būtume jau tai ir padare.. - tik šyptelėjo Chris' as ir pažvelgė į Luną.. - Klausyk, tu irgi čia nieko klaidingai nesuprask, - šyptelėjo Dawson' as ir vėl nusukė žvilgsnį  Aniką..
- Lik, gerai būkime, - šyptelėjo jaunasis vampyras, tačiau nelabai suprato, to žodžio atvirai, nes ankščiau visi pasakyti žodžiai buvo tikrai tiesa, nebent vaikinas pats nesupranta savęs..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Stovėdama ir stebėdama Elijah'ų su Anika juodaplaukė atidžiai klausėsi šių pokalbio. Išgirdusi šviesiaplaukės žodžius Luna sutrikusi žvilgtelėjo į Elijah'ų, tačiau po to sekęs varnės veiksmas privertė Luną tik dar labiau sutrikti. Nors per atostogas daugybė kartų matė, kaip Džesika meiliai elgiasi su Rajanu, tačiau matyti Aniką meiliai besielgiant su Elijah'u buvo mažų mažiausiai keista. Patinka ne tik kaip draugė? Tai reiškia aš jam patinku, kaip geriausia draugė? Vis dar negalėdama patikėti ką tik girdėtais žodžiais mėlynakė dabar klausėsi grifo. Norėjo dingti iš čia, tačiau kojos nė neketino paklusti. Būti atviriems? Hmmm...atsisakysiu. Juodaplaukė net nebuvo atvira pati su savim, tad apie kokį atvirumą galėjo kalbėti su kitais? Vis dar stovėdama vietoje mergina nepravėrė lūpų leisdama ir toliau aiškintis Elijah'ui ir Anikai.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Anika ramiai išklausiusi Elijah nieko neatsakė. Vis dar stovėjo atsišlijusi į sieną ir nežinojo ką begalvoti. Tarsi pusė pasaulio būtų apsivertę aukštyn kojom per vieną akimirką. Mergina pažvelgė į Luną. Ši atrodė kiek pasimetusi, tačiau visą laiką tylėjo. O Elijah... Darbar merginai jis atrodė neįminama mįslė. Dvilypis, dviveidis, viena vertus arogantiškas, pasipūtęs, šaltakraujis vampyras, o kita vertus mielas ir švelnus, šiek teik pakvaišęs gerąja prasme. Ir jo nuoširdumas galėjo būti toks pat dvilypis, nežinia kuri jo pusė čia buvo nuoširdi... Tačiau mergaitė nusprendė daugiau apie tai negalvoti ir pasikliauti tik tuo, ką jaučia pati. O ką ji jautė ir pati nežinojo, viduje šėlo tikras uraganas. Taip ir stovėjo prie tos sienos tylėdama.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Elijah jautėsi dabar paignoruotas abiejų panelių, nebežinojo ką sakyti, ką daryti ir kaip elgtis. Jis tik žiūrėjo tai į Luną, tai į Aniką, jos buvo lyg prarade kalbėjimo dovaną.
- Ką man sakyt? Juk pasakiau tiesą.. Dabar jūs būkit atviros.. - šyptelėjo Dawson' as.. Merginos stovėjo apšale, o Elijah buvo kiek sutrikęs ir pasimetęs. Anikos žodžiai jį privertė pasimesti savo viduje, nes jis pats nebesuprato, kuri mergina jam patinka.. Vėl nužvelgė vilkę ir varnę, tačiau taip išsiaiškinti jis tikrai negalės.
- Anika, Luna, klausykit.. Luna tu man geriausia draugė ir tu pati tai žinai, o tu Anika esi taip pat draugė, kuri man iš dalies patinka, - tai pasakęs vėl nejučia nužvelgė Luną ir pats nesuprato kodėl. Gal jam iš tiesių patinka Luna, tačiau to jis nenori pripažinti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Mergina švelniai nusišypsojo ir užkišo savo ilgus, banguotus plaukus už ausies. Ji buvo tarp draugų, bent pati taip galvojo, ir čia nereikėjo slėptis. Jos randas ant dešiniojo skruosto pasimatė kuo puikiausiai. Randas nuo magiškos ugnies atrodė tarsi keistas ornamentas, bjauriai įrėžtas ant dešiniojo skruosto.
- Eli, aš nenoriu būti draugė, kurti patinka tik iš dalies. Aš noriu visko. Kitu atveju busiu tik draugė ir nieko daugiau. Juk supranti, taip? Visgi aš nusipelniau žmogaus kuris man būtų atsidavęs visiškai, o aš jam. Jei ketini pabučiuoti, - ties šiais žodžiais ji tirštai užraudo,- tik dėl to, kad šiek tiek patinku, o paskui eiti pas kitą kuri irgi šiek tiek patinka ar pas dar kitą, tai gali pamiršt.
Ji įžūliai pažvelgė į vaikną, tačiau šypsojosi.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
- Nenori būt draugė, kuri patinka iš dalies? Tai kas tu nori būti mylimojo, tačiau kaži ar aš tau tą galėčiau suteikti, tačiau pabandyti galima, juk nieks neduos per galvą jei pabandysime būti drauge.. - šyptelėjo Dawson' as, - aš išvis nebežinau kas man patinka ir kas nepatinka, susipainiojau pats viduje, - žvilgtelėjąs į Luną šyptelėjo vaikinas..
- Atsiprašau Luna už tai ką tu dabar girdėjai.. - mirktelėdamas akimi tarė Elijah.. jis žiūrėdamas į vilkę matė kur kas daugiau kažkodėl nei Anikoje, tačiau pasielgti su varne šitaip negalėjo..
- Be to man visos merginos patinka, tiek Luna, tiek tu, tiek daugybė kitų mano gerbėjų, - žvilgtelėdamas į Aniką kiek suintrigavęs ištarė vaikinas.. - Juk nepamirškim to, kad tu esi žmogus, tu su manimi negalėtum būti, nes sau neleisčiau to, nes belekada galėčiau tave sužeisti, - kiek liūdnokai ištarė Elijah, - jei Luna būtų buvusi ne vilkolakė, ji jau būtų nebegyva dėl mano kaltės.. be to atversiu tau akis.. tu norėjai tiesos tik kaži ar po to dar norėsi su manimi pasilikti.. Aš padariau daug klaidų, o daugiausiai susiję su nekaltai nužudytais žmonėmis. Nenoriu, kad tau taip nutiktu.. - prisiminęs Lunos žodžius ar jis norėtu būti su žmogumi dabar šiek tiek suabejojo.. - Luna, buvai teisi negalėčiau būti su paprastu žmogumi ar burtininku.. Aš galiu belekada sužeisti, kai išalksiu.. Be to atsiprašau už bučinį, jo neturėjo turbūt būti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
- Apsispręsk tu pagaliau, dėl Merlino meilės. Tai nori pamėginti būti kartu tai negali ir nenori, nes aš žmogus. Tau patinka Luna, bet ne tiek, kad parodytum jai tai ir skirtum tą dėmesį kurio ji nusipelnė. O kiek dar turi gerbėjų? Ir visoms būsi vienodai sąžiningas? Visoms rodysi savo jausmus kurių pats nesupranti, o gal net neturi? Kas tu per būtybė, kad leidi sau būti tokiu savimyla narcizu? Pasaulis nesisuka vien tik apie tave!, - pratrūko Anika.
Aprėkus Elijah ji apsisuko ir greitu žingsniu nukulniavo prie Lunos.
- Žinai, - nusišypsojo ji merginai, - jei ir tau jis patinka, tai tu paskutinė kvailė. Jei nors kiek gerbi save, spjauk jam į akis. Lai ir eina tąsytis su kitom tom savo gerbėjom, tokiom kurios neturi jokios savigarbos ir krenta pirmam gražiam veideliui po kojų.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Klausydamasi Elijah'aus ir Anikos pokalbio Luna jautėsi taip tarsi sėdėtų kino teatre ir žiūrėtų romantinį filmą. Tetrūko spragėsių ir kokio nors gazuoto gėrimo. Galbūt dar kelių ašarų. Tik varnė nė neketino verkti, visa tai jai atrodė juokinga. Eilinį kartą papuolė ten, kur visai nenorėjo. Ką gi, dabar dingti nebebuvo kur. Pastebėjusi, kaip Elijah'us kalbėdamas su Anika vis pažvelgia į ją ir šypteli, Luna klausiamai kilstelėjo antakį. Anika stovi prieš tave, tad nustok vis žvilgčioti į mane. Žinoma, šių žodžių mėlynakė garsiai neištarė, nutarė, kad jie priverstų vaikiną pasijusti per daug nejaukiai, o atmosfera čia ir taip buvo ne per geriausia. Vis dėl to progos "įkąsti" mergina nepraleido.
-Dabar tereikia, jog prisiektumėt amžiną meilę ir galėsit gyventi ilgai ir laimingai,-plačiai nusišypsojo varnė žvelgdama tiesiai į žaliai melsvas grifo akis. Matydama kartu Elijah'ų su Anika mergina jautė keistą jausmą, tačiau nekreipė į tai dėmesio. Tik štai šviesiaplaukės poelgis privertė Luną sutelkti į tai visą savo dėmesį. Įdomu, dar daug kartų girdėsiu tuos žodžius? Jei taip ir toliau, pati imsiu jais tikėti. Anikai pratrūkus Luna atidžiai ją stebėjo nenuleisdama žvilgsnio net ir tuomet, kai ši priėjo prie jos. Išgirdusi šios žodžius juodaplaukė liko stovėti nustebusi.
-Anika, Elijah'us yra mano geriausias, kad ir koks jis pasipūtelis ir arogantiškas, jis mano draugas. Tiesa, kartais mielai jam nusukčiau sprandą,-šyptelėjo mergina kilstelėdama savo lūpų kampučius,-tačiau jis tik bando apsaugoti tave. Nepamiršk fakto, kad jis vampyras, o tu-žmogus. Meilė tarp antgamtinių būtybių ir žmonių dažnai būna mirtina,-šyptelėjo mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Anika garsiai nusikvatojo išgirdusi Lunos žodžius.
- Jis nebandė manęs apsaugoti, kai užsikėlė mane ant to tavo siaubingo augintinio. Tada jam nerūpėjau nei aš nei mano jausmai, tai kodėl tūrėčiau pradėti rūpėti dabar? Jam ar tau? Jokio skirtumo. Jūs tik žaidžiate su manimi, tai draugiški, tai atstūmiantys. Abu. Verti vienas kito. Mano saugumas yra tik mano pačios reikalas, aišku? - niršo mergina, - Ir net jei jis tau tik geriausias draugas, tai esu tikra, kad jam tu kur kas daugiau. O jei ir klystu, kas man jau vienodai, tai visvien neketinu veltis į tas jūsų intrigas. Tikrai nebūsiu antra, ar šešta jo gyvenime. Aš ne koks paguodos prizas velniai rautų.
Viską išpyškinusi mergina giliai įkvėpė ir nusiramino. Pasijuto šiek tiek geriau.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Išgirdusi Anikos žodžius ir pakeltą toną Luna liko stovėti visiškai ramiai. Net pati dėl to nustebdama. Dažniausiai ėmus kitiems šūkauti juodaplaukė imdavo urgzti, tačiau tik ne šįkart.
-Nebandė saugoti, nes nebuvo nuo ko saugoti, Gartas nė neketino tavęs suryti, kad būtų nuo ko saugoti,-ramiu tonu atsakė mėlynakė žvelgdama į Aniką,-leisk priminti, kad čia tu elgiesi, tai draugiškai, tai atstumiančiai,-šaltai atkirto mergina. Po velnių, kur aš įsipainiojau?
-Jei taip nusprendei, mano pagalbos iškilus pavojui nesitikėk,-sukryžiavusi rankas ant krūtinės atsakė mėlynakė.-Anika, jokių intrigų čia nėra, Elijah'us man nieko nejaučia, lygiai taip pat, kaip ir aš jam. Ir verčiau baigiam visą šį pokalbį,-šyptelėjo juodaplaukė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Elijah tik stovėjo ir stebėjo merginas, nežinojo ar vertė tu kištis į jų pokalbį. Žinojo viena, kad turbūt abi paneles jam patinka, tačiau to neįgarsino..
- Luna teisi, mes tik geriausi draugai ir tiek, - šyptelėjo Chris' as, - be to po tokio tavo elgesio Anika kažkiek jau abejoju ar kas galėtu mus sieti.. Nes pas mane daugiau draugių nei draugų, tai čia kaskart iškėlus tokia scena bus baisu.. - kiek sutriko vaikis ir pažvelgė į Aniką..
- O dėl drakono, Luna ir vėl teisi nuo ko man tave saugoti reikėjo.. Nuo pačios nebent, - šyptelėjo Dawson' as ir žvilgtelėjo į Luna na iš dalies jis buvo žiaurus ir arogantiškas, tačiau neketino keistis,kam tiks tas liks kartu...
- Gal jau galima baigti? - kiek garsokai surėkė vaikis, - atsibodo.. Ačiū Luna, kad išsilaikei rami kas tau nebūdinga, o tu Anika, manau, turėtum atsiimti žodžius.. Nes kitaip ir mano pagalbos nesitikėk.. O dėl jausmų aš ir pats nieko nebesuprantu.. - tai ištaręs vaikis vėl žvilgtelėjo tai į Aniką tai į Luną, kuri matėsi nebuvo labai rami..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“