0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • oh, wow, lovely
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #60 Prieš 4 metus »
Rochell bandydama atsistoti sustingo.
-Tu nemoki plaukti? Nepasisekė...Na, bet nieko,- pagaliau ant skaudančios, sužeistosios kojos atsistojus Rochell atsirėmė ir kita. Vos paeidama, sidabraplaukė sušuko:
-Respulso!- padaras šiektiek atsitraukė, bet ir vėl įsiutęs, sekė mergaites. Bėgdama kartu su Margo, varniukė vis sustoja sudėjuodama dėl skausmo ir vėl pasileidžia bėgti. Rochell, nesustok! Margo balsas pasiekę Rochellę, kad gylis mažėja, ji taip pat tai pastebėjo. Padėdamos viena kitai, jos bėgo kranto link. Krantas buvo jau ranka pasiekiamas. Sidabraplaukė jau norėjo šaukti burtažodį ir sutrukdyti pabaisai jas pasiekti iki kranto, bet atsisukos jo jau nebematė. Hmm... Kur jis? Abi jau šiektiek sušlapusios, nes burtai baigėsi veikę, varniukės išlindo į krantą. Visai šlapi jų batai, klampiai ėjo per ežero kranto smėlį, kol pasiekė pievelę.
Problem is, though, sooner or later, physical pain, it's... it's manageable.
See, real pain is emotional pain. That is the kind of pain that lasts.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #61 Prieš 4 metus »
 Padaras, nieko nesibaimindamas, atkakliai sekė mergaites vis mažindamas nuotolį tarp jų.
 Net pirmiesiems saulės spinduliams prasiskverbus pro tirštą ir tamsų ežero vandenį pabaisa besiraitydama, sparčiai slinko artyn. Nors matėsi kaip nuo saulės spindulių nudega gliti, kokčiai žalia padaro oda, bet šis matyt neketino lengvai paleisti vakarienei numatytų Varnanagių.
 Bet kuo artyn kranto, tuo lengviau pro vandenį skverbėsi šilti saulės spinduliai ir neištvėrusi, matyt tikrai skaudaus jų deginimo, pabaisa pasidavė ir šaižiai sušnypštusi puolė atgal į gelmę.
 Ramesniu žingsniu mergaitės pasiekė pakrantę. Kiek sušlapusios, Rochell su batukais, o Margo basomis (dėl visa ko buvo juos nusiavusi. Juk jie tik prideda svorio...) nutrepsėjo per žvyringą žemę ir klestelėjo į minkštą žolę.
 Margo rankoje spaudė smaragdo žalumo augalą, tankiai aplipusį į galiukus paraudonuojančiais, minkštus ežio spygliukus primenančiais lapeliais. Mergaitė pergalingai iškėlė augalą sau virš galvos.
 -Ačiū. - padėkojo Rochell'ei. -Kad atplaukei. - šyptelėjo. -Jei ne tu tas padaras tikriausiai būtų mane surijęs. - prisiminus pabaisą pirmakursės nugara nubėgo šiurpas. -Tokia gliti, kokčiai žalia, su moters galva ir kumpu, matėdos snapu vietoj nosies... Pykčio perkreiptomis, bevyzdėmis, pageltusiomis akimis ir bene dvidešimčia čiuptuvais aplipusių, kalmariškų kojų, išsikerojusių po visą pabaisos kuną nuo pat kaklo... Iš visos tos čiutuvų maišalynės kyšojo kaulėtos, apgliaumijusios ir apmaurijusios rankos su pageltusiais, užsilenkusias, ilgumo su lig pirštu nagais... - žvelgdama kažkur į tolį prisiminė. -Tikrai nebūtų smagu tapti jos vakariene. Iš vis nebūtų smagu tapti vakariene... - Mar truktelėjo pečiais atsisukdama į draugę. -Na, bet svarbiausia, kad ir netapome. - šyptelėjo rankoje spausdama ežero dugno augalą...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

 • I kursas
 • *
 • 48
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #62 Prieš 4 metus »
Mergaitė po mažu pradėjo matyti švelnius vandenį skrodžiančius saulės spindulius, kurie vandeniui suteikė ypatingo grožio. Rankoje vis dar tvirtai suspaudusi laikė purpurinių žiedų augalą. O jos koja buvo nusėta deginančiais aštuonkojo čiuptuvo ratilais. Greitai Arianne pasiėkė vandens paviršių, ir kaip bebūtų keista, klastuolė pradėjo kvėpuoti lyg pamišus. Nesvarbu, kad galėjau kvėpuoti. Pasiilgau gryno oro. Ir ką aš sau galvojau, kai norėjau būti undine. Po mažu kebėriodama iš vandens, Arianne apžiūrėjo krantą, kuriame jau buvo susispietę nedidelė mokinių grupelė. Profesorės buvo nematyt, todėl mergina nusprendė šiek tiek pagulėti pievoje ir pažiopsoti į minkštus cukrinius debesis.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Savannah Lasaga

Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #63 Prieš 4 metus »
Lemon atsargiai paėmė dviem pirštais už augalo kotelio ir švelniai patraukė jį viršun. Augalėlis labai greitai išsirovė ir dabar lingavo sulig vandens bangomis.
Mergaitė gailiai pažvelgė į paburkusią ranką, dailiai ir įžvalgiai nusėtą aštuonkojo čiuptuvų skritulėliais.
Dabar lieka tik keliauti į paviršių ir mėgautis vandens paviršiumi slystančiais žaismingais spinduliais, taip.  Vandens paviršius iš apačios atspindėjo vatos gumulėlius, ramiai plaukiojančius po dangų be jokių rūpesčių, kvaršinančių jų buką ir visai nemąstančią galvelę.
Seth pamažu yrėsi viršun, tikėdamasi, kad silpnasis augalėlis neperlūš jai plaukiant. Ranką labai dilgino, tačiau teko kentėti, kad pasiektum gryno oro gurkšnį. Gryno, gaivaus oro nepalyginsi su vandenynu - jis kažkoks sunkus, vangiai suvirškinamas plaučių. Pasiekusi krantą, švilpė šiaip ne taip išsikapanojo, susmuko ant žemės, šyptelėjo ir užkišo juodų plaukų sruogą už ausies. Tada ramiai apglėbė juodąjį augalėlį ir užmerkė akis.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • oh, wow, lovely
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #64 Prieš 4 metus »
Išplaukusi ir išlipusi į krantą varniukė smagiai atsiduso. Jos laimingos ir saugios jau krante. Varnanagė apkabino bendravarnę ir jai nusišypsojo plačia šypsena.
-Na, jei ne tu...Negalėčiau tavęs gelbėti,- sukrizeno Rochell.,- Ačiū ir  tau, sidabraplaukė patraukė savo palaidą garbaną ir užkišo už kairės ausies.
-Kokį augalą pasirinkai?- pasiteiravo Margo, kuri rankose laikė kažkokį, Rochell neįžiūrimos spalvos augalą,- manasis tai dvispalvis. Viena pusė švelniai rožinė, dar kitaip vadinama kreminė, o kita švelniai violetinė. Gražus koralas ar ne?- nusišypsojo varniukė, parodydama savajį, dvispalvį  koraliuką. Apsidairydama pro gana giedrą ir saulėtą padangę, Roch klestelėjo ant suoliuko, nes buvo pavargusi nuo plaukimo...Pradėjus niūniuoti ir kažką akimis paišyti danguje, apžiūrinėjo ir augaliuką. Jis jai buvo labai gražus ir fainas. Taip pat, sidabraplaukei atrodė, kad jis su ja ir kalba...
Problem is, though, sooner or later, physical pain, it's... it's manageable.
See, real pain is emotional pain. That is the kind of pain that lasts.

*

Neprisijungęs Kamile Vizgaudyte

 • III kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Panelė Įkyrėlė
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #65 Prieš 4 metus »
Kamilė taip apsidžiaugė kai išgirdo III pamokos tema. Kamilė mėgo plaukioti ir nardyti. Kadangi Kamilė buvo tik pirmakursė tai ji beveik nieko nežinojo apie kerus, todėl truputi pergyveno.
-Profesore!- šaukė Kamilė. -Tie kerai mums niekuom nepakenks, nes aš truputi bijau.
Kai mokytoja ištarė burtažodį Kamilė pasijuto lyg undinė. Tada pradingo visa baimė ir nėrė į vandenį ir pradėjo ieškoti augalų. Kai vos tik panėrė po vandeniu tamsiaplaukė pastebėjo keistus augalus. Kamilė apžiūrinėjo augalą. Ji juos pirmą kartą mato. Augalai atrodė labai keisti. Kamilė pastebėjo, kad šalia yra profesorė. Ji ją pasikvietė:
-Profesore, pamačiau kažkokį keistą augalą.
I'm not the kind of person who forgets quickly

*

Neprisijungęs Alisa Faun

 • Burtininkė
 • ***
 • 188
 • Lytis: Moteris
 • Lost in a world that doesn't exist
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #66 Prieš 4 metus »
Alisa atidžiai su kraupumu išklausė užduotį. Jos oda, net nuėjo šiurpas išgirdus, kad reikės nerti.
Mergaitė labai bijo vandens, nes vaikystėje ji vos nepaskendo. Bet niekam išimčių taikoma nebus . "Viskas bus gerai, mus prižiūri mokytoja"- drąsino save Alisa. "Mes gi žinom burtažodžius"-toliau save drąsino mergaitė. Bet tada ji susimąstė: bet pala kokie tie burtažodžiai? Respulso- nuo gabikių. Cantatche- užburti augalams, o Daario - kreipti į ežero paviršių ir profesorė atskubės į pagalbą. O koks burtažodis šviesai? Koks? Taip ir galvojau, kad reikia viską užsirašyti... Ką daryti? Gal jo neprireiks? Tikiuosi ežero dugne bus šviesu... - Tokios mintys sukosi mergaitės galvoje.
Viską apgalvojusi mergaitė lėtu žingsniu nuskubėjo prie profesorės.

*

Neprisijungęs Chinatsu Ayiama

 • I kursas
 • *
 • 94
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Net ir beždžionės iškrenta iš medžio.
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #67 Prieš 4 metus »
Miranda vanago žvilgsniu prižiūrėjo visus mokinius ir stebėjo jų nuotykius po vandeniu. Aišku, viskas buvo sukurta taip, kad nei vienam negrėstų mirtinas pavojus, o visi tie kerai buvo dėl didesnio saugumo ir užtikrintumo mokiniams, kuriems visgi nepasiseks.
Pamokai einant į galą profesorė sulaukė visų mokinių ir apėjo kiekvieną apžiūrėdama jų žaizdas ir viską užgydydama, sutvarkydama, kruopščiai nagrinėdama augalus ir pagirdama už gerą darbą. Visgi pamoka buvo kiek kitokia, nei anksčiau. Profesorė apėjusi visus mokinius [[rašyčiau kiekvienam individualiai, bet jūsų tiek daug, kad, atleiskit, bet šį kartą be šito]] parvedė visus atgal į šiltnamius.
 - Pasiimkite savo darbus, o augalus palikite ant darbo stalo. Visi šiandien pasirodėte puikiai! Manau, jog dažniau įvyks pamokos kitose vietose, gerai susitvarkėte su užduotimi. Kiekvienas dirbęs gaunate po penkis taškus. Galite eiti, - kaip tik su tais žodžiais suskambėjo varpas ir mokiniia pasipustė padus laukan, o McGonagall liko tvarkytis savo šiltnamyje. Žinoma, jai tai patiko, prižiūrėti visus augaus ir panašiai, o dar dabar kai buvo daug darbo ir įdomių dalykų... nusimatė smagi popietė, tad ištuštėjus šiltnamiui profesorė ėmė tvarkytis.