0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Edgar Jeffter

 • Magas, apsigynimo nuo juodosios magijos žinovas
 • *
 • 1301
 • Lytis: Vyras
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 4 metus »
- Cantathe,- ištarus ir nukreipus lazdelę į augalą, šioji minimaliai blykstelėjo ir berniukas ėmė rauti augalą. Nepanašu, jog būtų palengvėję dar kelis kartus stipriau truktelėjo, bet nežinomoji vandens gėlė buvo neišraunamai įsisiurbusi į krūmo šakelę.
Galvodamas ką dar galėjo praleisti plaukiojo ratu aplink krūmą dairydamasis į jo apšviečiamas žuvytes, kur kai kurios buvo visai nedidukės, bet turėjo kyšančius iš palūpių aštrius dantyčius. Dar matėsi ir paprasčiau atrodantys augalai, tik pastarieji buvo kažkokios žolės susipynusios į keistų formų ornamentus. Pamažu ėmė jausti ir slegiantį skausmą savo numuštoje ir vis tebekraujuojančioje rankoje. Tada priplaukės dar kartelį prie ežero dugne stūksančio krūmo ištarė: - Cantathe,- šį sykį nieko neįvyko. Gi rimtai.. Kaip pamiršti galėjau, kad neturi nieko įvykti, jog pasiteisintų burtažodžio veikimas su džiugesiu veide grifiukas ėmė rauti gėlę, kuri dabar jau pasišalino nuo krūmo šakos be jokio vargo.
Tvirtai laikydamas  savo sveikame kumštyje sugniaužęs ilgalapės gėlės kotą žaismingai pakildamas tai į ežero paviršių, tai vėl nerdamas iki dugno, taip parsigavo iki kranto, kurį pasiekė vienas iš pirmųjų. - Štai mano gėlė,- rodė profesorei savo rastą žaliažiedę.

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

 • I kursas
 • *
 • 149
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Be so good they can't ignore you
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 4 metus »
Tik jau ne nardymas į vandenį suraukė nosį klastuolė išgirdusi ką šią pamoką turės veikti. Nusiėmusi grandinėlę, kaip mokytoja ir liepė, padėjo ją ant suolo ir dar ant viršaus užmetė vieną iš savo švarkelių, kurį tą dieną dėvėjo, nes diena tikrai buvo šilta. Kartu su herbologijos profesore ir bendraklasiais išskuodusi iš šiltnamio priartėjo prie ežero. Nuo vandens atsispindėjo šviesa ir šis atrodė lyg būtų žalias. Mergaitė bestebėdama ežerą buvo taip paskendusi savo mintyse, kad sugebėjo praklausyti pusę mokytojos aiškinimo. Šūdas, šūdas, šūdas bardama save mintyse, ji nuėjo prie vieno iš vyresnių klastūnyno mokinių ir viską pasitikslinusi patraukė mokytojos link, jog ši kuo greičiau ją užkerėtų. Kai kurie vaikai jau plaukiojo ežero dugne, o ši dar net nebuvo užkerėta.
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Savannah Lasaga

Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 4 metus »
Lemon pasistengė nepanikuoti ir roplinėjo po dugną, pasistengdama bent aštuonių metrų spinduliu aplenkti visus krabus ir kitokias neatpažintas būtybes, kurios radosi ežero dugne arba gyveno įsirausę į tankius dumblius. Dabar pasitaikė proga rasti tą augalą po šitiek kančių, ir nesušik viso šito reikalo, gerai, Šventasis Češyre? Labai dėkosiu. Menkai šyptelėjusi švilpiukė apgraibomis ieškojo kokio nors menko augalėlio, kuris per daug nekristų į akis ir nebūtų oranžinis ar raudonas. Gerai. Geraai. Geeerai. Dar kartą išsivaliusi dumblą iš akių mergaitė paskubėjo jį nutėkšti ant žemės, kad jai nematant jos neužtiktų dar koks nors pavojingas ir šlykštus padaras. Bet tu ir pati esi pavojinga ir šlykšti, ko dar nori, suraukė antakius švilpė ir apžvelgė viską aplink skvarbiu įžūliu žvilgsniu. Nei Češyro, nei Šventojo Petro, nei augalo. Ką daryti? Staiga mergaitės žvilgsnis sustojo ties smulkiu, juodu ir silpnu augalėliu, styrančiu viršun. Pusė augalėlio buvo svarstyklių formos, o kita pusė - dvynių, tad ši suprato, kad augalas yra įdomus ir pasitrynė rankas. Tikiuosi, kad išsirausi lengvai.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 4 metus »
 Margo skruostai vis dar degė tad mergaitei patiko mintis, kad įlipus į ežerą išdavikas raudonis paliks jos veidą ramybėje.
 Pakėlusi prie stalo kojos gulėjusią kuprinę, nuo riešo nusisegė laikroduką ir išsivėrė mažyčius auksinius auskarus. Viską įdėjo į nedidelę ir apvalią, seniau saugojusią saldainius, dėžutę. Dėžutę įdėjo į kuprinę ir visą turtą saugiai padėjo prie visų kitų mokinių paliktų daiktų.
 Varnai vis dar nepatiko Vandenių vaizdas, bet iš profesorės žodžių buvo galima suprasti, kad jei nekiši nosies į jų miestą, jie tavęs nė nepastebės.
 -Burtažodžiai... - numykė profesorei išvardinus visą eilę jų. Dėl kelių priežasčių jaunoji Varnanagė panorėjusi galėjo prieš save išskleisti kitiems nematomą sąrašą, brėžinį ar lentelę - priklausomai nuo situacijos.
 -Lumos. Hm. Aš jį žinau. - spragtelėjo pirštais, pildydama nematomą, prieš akis kabantį, žinomų burtažodžių sąrašą ir taip pažymėdama minėtuosius kerus varnele. -Respulso! - tvirtai tarė nukreipdama lazdelę žemėn, mat Mar norėjo sužinoti ar moka naudoti šį burtažodį. Vos ištarus burtažodį mergaitė kiek pašoko, dėl į žemę paleistų kerų atatrankos. -Tfuu... - savotiškai nusikeikė, atsivaipaliodama nuo ką tik gauto smūgio. Visiškai atsigavusi Varna savo nematomame burtažodžių sąraše pasižymėjo dar vieną varnelę.
 -Toliau... Cantathe! - ramiu tonu ištarė nukreipdama lazdelę į paprasčiausia žolę pasitaikiusią netoli kojų. Nieko neatsitiko, bet nieko įvykti ir neturėjo. Juk paprasta žemės žolelė nekėlė jokios grėsmės gyvybei, todėl pirmakursė užbrėžė dar vieną riebią varną savo perregimame sąraše.
 -Na, beliko - Daario... - priminė sau mergaitė. Kad neprišauktų nereikalingos pagalbos, tuo labiau nespėjus nė kojos į vandenį įmerkti, Margo tiesiog delnu uždengė lazdelės galiuką ir tyliai sušnibždėjo. -Daario. - lazdelė supuškavo ir išleido nežymią oranžinę švieselę.
 -Viskas! - atsikvėpė užbrėždama dar vieną varnelę ir stodama į eilutę, kuri pamažu judėjo mokinius užbūrinėjančios profesorės link.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Celeste Victoria Lavenza

 • VII kursas
 • *
 • 620
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • YOU SHOULDN'T ANNOY A GIRL WITH AN AXE
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 4 metus »
Erm.. Koks ten buvo burtažodis?.. Velnias. Supratusi, kad ir vėl (o atrodo, kad tai įvyksta net per dažnai) užmiršo reikiamą burtažodį, Junko susiėmė galvą rankomis, lyg bandydama neleisti burtažodžiui išlysti iš jos ausų ir nukeliaut i ežero dugną, kur tikrai niekuomet jo neatmins. Taigi, Junko, arba prisimeni tą prakeiktą burtažodį ir iš čia pagaliau ištrūksti, arba neri dar gilyn ir ten pasilieki, ir tai bus bausmė už tavo užmirštumą. Kelias sekundes pabuvus tokioje pačioje pozicijoje, klastuolė staigiai pakėlė galvą, akyse žibėjo laimėjimas prieš save pačią.
-Cantathe.
Mostelėjusi lazdele augalo link, klastuolė po poros akimirkų pabandė jį išrauti su viena ranka. Puiku, puiku, vistiek niekas man nesiseka. Ir būtinai dabar turėsiu tave rauti pati, negalėdama panaudoti lazdelės? Niūriai minčiai perskrodus klastuolės protą, ši nepatenkinta tyliai suniurnėjo, bet iš kart po to atsargiai apsidairė aplink tikrindama, ar nieko nėra ir dantimis atsargiai įsikando lazdelę, o abi rankas panaudojo tam, kad apkastų žemes aplink gėlę.
-Auch! Negi tu dar turi kokius nors nematomus spyglius?!- vos suprantamai suniurnėjo klastuolė, žiurėdama į mažus kraujo lašelius, kuris formavosi ant kelių jos pirštų. Pasitraukusi šiek tiek toliau nuo augalo, mergina vėl į rankas paėmė burtų lazdelę,-Cantathe!
Pabandžiusi dar kartą išrauti gėlę Junko pavyko - ši pasidavė lengvai, gal del apkasimo, o gal dėl burto. O gal dėl abiejų. Viskas, ate ate vandenėli, tikiuos daugiau nebesusitikti, taip galvodama klastuolė išniro į vandens paviršių ir šiek tiek paplaukus link kranto kuo greičiau nešdinosi iš vandens karalystės. Apsidairiusi pamatė, kad buvo viena pirmųjų išlindusių, o keli mokiniai dar net nepanėrė. Nusprendusi profesorei parodyti savo augalą po kelių minučių, klastuolė atsisėdo kuo toliau nuo ežero ir pradėjo laukti kitų mokinių.
“If an angelic being fell from the sky and tried to live in this world of ours, I think even they would commit many wrongs. I wonder what colors their purity would be dyed…”

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • oh, wow, lovely
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #35 Prieš 4 metus »
Rochell galutinai panėrus į vandenį, ištiesė rankas į priekį ir vėl atgal, makaluodama kojas gale, ji plaukė  gilyn ir tolyn į ežero gilumą. Ežeras nebuvo pilnas keistenybių. Tiesiog paprasti, žali dumbliai, daug žuvų, krabų, bei aštunkojų. Kai pradėjo leistis arčiau dugno, ji pasijautė lyg savimi. Jos zodiako ženklas žuvis ir jos ypatybė yra išgyventi vandenyje kaip žuvis. Vis dėlto, pamoka yra pamoka, ji - užburta, bet galop pasiekus dugną, ji tvirtai ant jo atsistojo. Po batais kažkas garsokai sugirgždėjo ir Rochell pažvelgė po savo kojam. Ah, vargšos kriauklės Šiaip ne taip išsitraukus savo burtų lazdelę, Rochell prisiminė reikiamą burtažodį:
-Lumos,- ištarė varnanagė ir lazdelės gale sužibo šviesa, apšvietusi nemažą plotą dugno.
Pro batų padą skaudžiai jausdama akmenukus ir kriaukles, sidabraplaukė varniukė slinko ežero dugnu, ieškodama kokio keisto augalo.
Problem is, though, sooner or later, physical pain, it's... it's manageable.
See, real pain is emotional pain. That is the kind of pain that lasts.

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

 • I kursas
 • *
 • 149
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Be so good they can't ignore you
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #36 Prieš 4 metus »
Mokytojai pradėjus mojuoti lazdele jos pusėn mergaitė užsimerkė. Po akimirkos Aretha atmerkė vieną akį, net nepajutusi kaip mokytoja spėjo nueiti nuo jos. Maniau privalai kažką jausti kai tave užkeri. Norėdama patikrinti ar kerai tikrai suveikė, ji nedideliais žingsneliais nuėjo prie ežero krašto.
-Ar turėtų būti taip šalta,- sau po nose burbėjo pirmakursė iki kelių įbridusi į vandenį.
Nors ji visiškai nešlapo, mergaitei vistiek buvo velniškai šalta. Turbūt reikia tik priprasti
Greitai sau galvoje pakartojusi keturis burtažodžius, kurių jai gali šiandien prireikti, ji gausiai įkvėpė, nors ir žinodama, jog panirusi po vandeniu galės kvėpuoti laisvai, ir panėrė. Tamsiaplaukės ausis persmelkė vandens teškėjimo garsas. Vis dar įtariai, lyg netikėtų, jog gali kvėpuoti po vandeniu, ji giliai įkvėpė, pripildydama savo plaučius oro. Čia tai jėga. Aš irgi noriu mokėt tokius burtus
Prieš mergaitė, priekyje, bandydami pasirinkti tinkamą plaukimo techniką buvo keli mokiniai. Greitai juos apiplaukusi ji juokdamasi nuplaukė pirmyn, it tai būtų žuvis ir turėtų pelekus.
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Arianne Cervera

 • I kursas
 • *
 • 48
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #37 Prieš 4 metus »
Pagaliau atėjo Arianne eilė būti užburtai. Klastuolė tikėjosi, kažko itin naujo ir keisto, tačiau tai buvo paprasti burtai ( bent jau merginai taip atrodė). Arianne nesijautė neįprastai. Aš nemanau, kad tai suveikė... Vis dėl to pajudėjo ežero link. Įbridusi iki kelių, klastuolė suprato, jog burtai veikia. Arianne prirekė šiek tiek laiko, kad įsidrąsintų panerti. Giliai įkvėpus, dėl nežinia kokios priežasties, mergina pasinėrė į ežero gelmes. Iš tiesų, panėrus, Arianne pajautė keistą trauką vandeniui. Turėčiau nardyti dažniau, visai smagu. Arianne plaukė giliau, o kuo giliau plaukė, tuo tamsiau buvo.
-Lumos,- ištarė burtažodį. Lazdelė įsižiebė, ir klastuolė pradėjo matyti plaukiamą kelią. Vienas pavyko. Dėl šio buvau ganėtinai užtikrinta savimi. Mergina plaukė vis gilyn, matydama tolumoje žybsint kitų bendraklasių lazdeles.
---------------------------------------------------------------------
I write for the same reason I breathe - because if I didn’t, I would die.

*

Neprisijungęs Adira Floris

 • VI kursas
 • *
 • 305
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • :)
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #38 Prieš 4 metus »
Adira krūptelėjo, kai kažkokia mergaitė greitai ją aplenkė ir laiminga nuplaukė gilyn. Varniukė pabandė dar greičiau plaukti, bet jai skaudėjo šlaunis, lyg būtų sportavusi visą dieną.
Tuo metu Adira pamatė aštuonkojį. Jis buvo mažesnis nei ji įsivaizdavo, bet jo veidas buvo baisus ir tai privertė Adirą aiktelėti. „Ar mokytoja sakė kaip išvengti šių gyvūnų? Man atrodo kalbėjo tik apie gabikius, ką daryti?! panikos apimta savęs klausė ji ir iš baimės pasakė kažkokį burtažodį:
-Respulso!,-aštuonkojis, trumpam išsigandęs sustojo ir tai buvo gera proga plaukti kuo toliau nuo jo.
Adira, dar kartą atsisukusi į jo pusę, pamatė, kaip jis plaukia link jos. „Taip, tikriausiai tas burtažodis skirtas tik gabikiams“
Varniukė kaip galėdama greičiau plaukė į taip netoli esantį dugną, jai gėlė kojas. Plaukdama net atsitrenkė galva į smėlį. Palietusi galvą iš skausmo, ji atsisuko į kitą pusę ir aštuonkojo nebematė.

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

 • I kursas
 • *
 • 149
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Be so good they can't ignore you
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #39 Prieš 4 metus »
Visiškai trumpam užsimiršdama užduotį, ir viską aplink, mergaitė lengvais judesiais plaukiojo ežere, vis po truputį leisdamasi dugno link. Iš pradžių ši idėja jai atrodė kiek nemaloni, bet kai dabar ji pati plaukiojo vandenyje, apsupta įvairių žuvų, mergaitė jautėsi jog priklausytų prie jų būrio. Vis labiau į apačią, saulės spinduliai sunkiau pasiekė Arethos buvimo vietą, todėl ši magijos lazdele pamojusi vandenyje tarė:
-Lumos
Lazdelės gale kaip mat susidarė šviesos rutuliukas, kuris apšvietė pakankamai, jog Leverett galėtų matyti kur plaukti.
-O dieve su pasibaisėjusia veido išraiška pagalvojo ji, kai tolumoje pamatė didelę uodegą, galbūt net didesnę už ją visą. Nusipurčiusi, ji visu greičiu kiek tik galėdama nuplaukė gilyn, į ežero dugną.
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • oh, wow, lovely
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #40 Prieš 4 metus »
Plaukdama vis toliau ir toliau, ji stebėjo seniai matytus gyviu. Eww nusipurtė sidabraplaukė, bet pajudėjo tolyn. Įnerdama į dumblių pilną ežero vidurį, įsipainiojo į vieną iš ilgujų žalių augalų, kurių čia buvo minios. O dar pamačiusi galvakojį aštunkojį, kurio profesorė sakė šalintis, Rochell sukliko ir kiek įmanydama bandė išsilaisvinti. Viskas veltui. Aštunkojis artinosi arčiau jos, taip pagreitydamas varniukės kvėpavimo dužius.
-Respulso! Respulso!- laisvają ranka, pirmakursė numušė bauginantį padarą ir sugalvojus šitą keisto sušaukė:
-Respulso!- nukreipta lazdelė į dumblius, išlaisvino koją ir ši kuo greičiau šalinosi vidurio. Vis dar su baime akyse, ji plaukė nežinia kur. Pro šalį pamatė praplaukinčia arba praeinačias drsuges ir pamojavo...
Problem is, though, sooner or later, physical pain, it's... it's manageable.
See, real pain is emotional pain. That is the kind of pain that lasts.

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

 • I kursas
 • *
 • 149
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Be so good they can't ignore you
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #41 Prieš 4 metus »
Vis dar stebėdamasi, kaip taip lengvai ji gali kvėpuoti po vandeniu, pagaliau beplaukdama pasiekė ežero dugną, kas ir buvo jos tikslas. Į šonus stumdama įvairius augalus, kurie buvo panašūs į vijoklius, Aretha ieškojo jai įdomiai atrodančio augalo. Visas dugnas buvo nusėtas dumblinais akmenimis, kriauklėmis, net ir senas batas čia voliojosi, seniai pamirštas ir suplyšęs. Mergaitė galėjo valandų valandas čia taip pliuškentis po vandeniu, bet galiausiai jos dėmesį patraukė violetinių žiedlapių gėlė. Ji jau ruošėsi traukti lazdelę, bet niekaip negalėjo prisiminti burtažodžio. Po perkūnais tą mano tokią atmintį
Ranka atsargiai išrovė gėlę, bet kaip staigiai ir neapgalvotai ją čiupo, taip pat ir greitai paleido. Visa jos ranka buvo subadyta mažų spygliukų.
-Prakeikta gėlė,-suburbėjo kratydama ranką.
Neturėdama daugiau ko prarasti, ji vėl griebė tą patį augalą ir kaip tik galėdama greičiau išplaukė į krantą. Klastuolė nuėjusi prie mokytojos atkišo gėlę, kuri buvo jau šiek tiek apkruvinta.
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #42 Prieš 4 metus »
 Margo Diuken viena iš paskutiniųjų paskubomis įšlepsėjo ežeran rankoje tvirtai spusdama lazdelę. Lumos burtažodžio pagalba paliepusi savo ištikimajai lazdelei skleisti šviesą mergina apžvelgė ežero gelmę.
 Dauguma mokinių plaukė, bet visa bėda buvo, kad Varna nemokėjo plaukti. Būtent dėl šios priežasties mergina tik skubiai žingsniavo ežero dugnu.
 Tai šen tai ten šmėsteldavo kokio mokinio siluetas užburinėjantis, raunantis ar netgi grįžtantis su augalu rankose ir tai buvo dar viena priežastis Mar paskubėti. Tik, kad skubėti nelabai išėjo. Nors ir buvo užburta, bet vanduo vis vien stabdė pirmakursės judesius.
 -Reikia... Pabandyti... Plaukti... - vargais negalais, pati sau prisakė tiesdama rankas ir bandydama atplėšti kojas nuo ežero dugno.
 Mergaitė atsispytė ir pašėlo mataskuoti kojomis ir rankomis kaip tik sumanė, bet kūnas horzantalioje padėtyje išsilaikė tik akimirką...
 Margo pastangos irtis nuėjo veltui ir ši skausmingai plojosi į smulkiais akmenukais ir kitais skaudžiais dalykais nusėtą ežero dugno smėlį.
 Jaunoji Varna kiek pamosavusi rankomis atsitiesė ir suraukusi antakius piktokai dėbtelėjo į ežero dugną. Žvulgsniui iš lėto kylant, antakiai vis taisėsi ir akims pasiekus kraujuojančius kelienius, mergaitės veide nebesimatė nei kruopelės pykčio.
 Vienuolikmetė skubėdama atsitraukė iš vandenyje sklandančio smėlio debesies ir paskubomis, bet atsargiai perbraukė kraujuojančius kelienius. Vandenyje kraujas nebėgo, taip, kaip būrų sruvenęs sausumoje, todėl nieko negalėdama padaryti mergaitė tiesiog paliko taip kaip yra.
 Apžiūrėjusi dar keletą žaizdų ant plaštakų, pirštų ir vienos alkūnės žygiavo toliau. Neketinu pasiduoti, dėl kelių įbrėžimų! - piktokai susimąstė, ryžtingai traukdama tolyn į ežero gelmę.
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.

*

Neprisijungęs Skarletė Siuzana Vein

 • I kursas
 • *
 • 1078
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • oh, wow, lovely
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #43 Prieš 4 metus »
Rochell paskubomis plaukė aukščiau nei dugnas buvo ir pasiekė dar vieną dumblų pilną, gilią duobę. Iš kurios kyšojo trišakė. Vandenių miestas... vos apie tai pagalvojo, sidabraplaukė varnanagė dėjo į kojas, tiksliau teko plaukti, o tai buvo labai sunku. Norėdama išlikti nepastebėtai, Rochell užgesinos savo lazdelę, panaudodama "Nox" kerus, tada pagreitino plaukimą ir pakilo arčiau paviršiaus. Ilgokaimplaukiojus viršuje, varniukė nusprendė atsargiai nusileisti žemiau. Ir vėl pasiekus dugną, keliavo ieškoti augalų, kurių čia buvo daugiau nei kitų. Pamačiusi neaiškios spalvos augalą priplaukė arčiau ir tuoj pat turėjo atsitraukti, nes jis buvo ryškiai raudonos spalvos, o aplink jį plaukiojo aštunkojis ir vienas, bet mažas gabikis...
Problem is, though, sooner or later, physical pain, it's... it's manageable.
See, real pain is emotional pain. That is the kind of pain that lasts.

*

Neprisijungęs Margo Diuken

 • VII kursas
 • *
 • 385
 • Taškai:
 • popsas užkniso juodai
Ats: III pamoka visiems kursams
« Atsakymas #44 Prieš 4 metus »
 Margo sunkiai skynėsi kelią per vandenį, sulėtintais judesiais žingsniavusi pagaliau pastebėjo augalą, kuris neatrodė kaip paprastas dumblis. Varna pasileido bėgti, bet tik dar kartą plojosi į akmenėtą ežero dugną.
 Šį kartą po mergaitės koja pasitaikė aštrokas akmenukas. Kūną nuvėrė skausmas. Anie nubrozdinimai buvo tik niekis, palyginus su šiuo. Maždaug nuo kelio iki čiurnos raudonavo, krauju pasruvęs įdrėskimas. Bet čia nebuvo paprastas įdrėskimas. Čia buvo DIDELIS įdrėskimas.
 -Kad-vel-niai-grieb-tų! - iškošė skausmo pervertu balsu, bet pirmakursė nė už ką neketino pasiduoti.
 -Aš-turiu-tai-padaryti! - paskatino pati save ir ėmė klibikščiuoti. Lėtai žingsniavusi, sužeistajai kojai dar pagelbėdama laisva ranka mergaitė galiausiai priėjo nusižiūrėtąjį augalą.
 -Cantathe! - sušuko, bet vandens prislopintas balsas pasklido kaip paprasti žodžiai.
 Nieko neįvyko, bet ir taip susižalojusi Margo Liusilė Diuken neketino rizikuoti ir žengtelėjusi dar vieną skausmingą žingsnį vėl sušuko:
 -Cantathe! - bet balsą ir vėl nutildė vanduo.
 Nieko. Po dvejų burtažodžių jaunoji Varnanagė įtikėjo, kad augalas jos nepražudys, žengė dar vieną žingsnį ir priartėjo prie pat jo.
 Vienuolikmetė pabandė atsitūpti, kad galėtų išrauti augalą, bet vos koja pradėjo linkti, per kūną pasklido aštrus skausmas. Nelikus kito pasirinkimo mergaitė atsitiesė.
 Mažoji raganaitė atsargiai ir švelniai, vieno piršto galiuku palietė žaizdos kraštelį, tarsi norėdama jam pasakyti "palūkėk, prašau, tuojau tave užgydysim"...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Margo Diuken »
Dėkoju visiems savo draugams, bičiuliams ir bendraminčiams, kurių dėka čia praleidau nuostabų laiką. Ačiū visiems mane palaikiusiems, gyrusiems ir skaičiusiems mano rašliavą. Dėkoju visiems mane mylėjusiems ir kam buvau reikalinga. Jūs ir ši vieta mane labai pakeitėt. Ir tai gerai.
Kada nors papasakosiu apie jus visus savo vaikams.
Atsiprašau tų, kuriems lieku skolinga.
Tampu vaiduokliu, kokias buvo senbuviai, kai aš buvau šviežiena.
Su meile, Margo.