0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #120 Prieš 5 metus »
  Adelė buvo laiminga, tikrai laiminga, kai žinojo, kad šalia jos juodaplaukis. Ji jo visiškai nepažinojo, tačiau jau jautė daugiau negu draugiškus jausmus. Jai patiko kaip Keitas ja rūpinosi ir teikė jai šilumos. Kaitrios saulės jau nebeliko merginos akyse ir šalčio banga nuvilnijo per jos odą.
- Namo? Aš jau tokių neturiu,- prisipažino Adelė.- Mano tėvai mane metė,- gūžtelėjo pečiais.- Tai priežastis kodėl išsivėriau auskarą, tiesiog jis man per daug juos priminė,- trumpam atitraukė savo delną nuo vaikino ir perbraukė pirštais per antakį. - O ar jis ten gyvena, aš nežinau,- sumurmėjo šviesiaplaukė.
  Stojo tyla. Adelė užsimerkė ir klausėsi tylaus vėjo ošimo, tačiau jausdama kaip vaikinas glosto jos plaukus, atsimerkė ir pažvelgė į jį. Netyčia perbraukė per vaikino riešą ir sustingo. Atvertė jį į save, paglostė randus, kurie buvo visai švieži, na gal kelių dienų senumo. Ji nerimaudama pažvelgė į vaikiną ir prabilo:
-Kodėl? Nors, nesvarbu, nieko nesakyk,- sumurmėjo.
  Blondinukės piršteliai švelniai braukė per jo riešą ir ji, paėmusi jo ranką aukščiau savo veido, švelniai lūpomis prilietė kiekvieną randelį ir pažiūrėjo į Keitą.
- Ar galėtum prižadėti, jog taip nebedarysi?- Adelės akys tiesiog skverbėsi į vaikino akis prašydamos pažadėti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Adelė Ginger »
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #121 Prieš 5 metus »
Pajutęs, kad Adelė sudreba švilpis labiau prisiglaudė prie jos. Deja nei švarkelio nei nieko pasiūlyti neturėjo, nes pats sėdėjo tik su ilgarankoviais marškinėliais.
-Taigi visada lieki Hogvarse?-dar pasitikslino jis, tik dabar atsimindamas kur ji anksčiau buvo tokia matyta-ji buvo iš tų kelių nelaimingųjų mokinių, kurie vasarą praleido Hogvartse,-Turbūt geriau, kad ten negrįši,-tokiu pat tyloku tonu sumurmėjo Kolinsas, pilnai tikėdamas savo žodžiais.
Žinoma ši rami idilė, leidžianti Kolinsų berniukui bent trumpam užsimiršti ilgai netruko-vos varniukei palietus riešus, jis atšoko lyg nuplikytas.
Šito niekas neturėjo žinoti. Niekas neturėjo žinoti..
-A-aš, aš negaliu šito pažadėti,-sumurmėjo Keitas. Dabar rankomis nebelaikė apglėbęs Adelės. Ne ne, tikrai be dėl to, kad pats nenorėjo, o dėl to, kad jo randai jam pačiam atrodė šlykštūs ir švilpiui atrodė, kad kitų nuomonė lygiai tokie pat. Ką šis vaikinas norėjo apgauti kai sakė, kad apsaugos Adelę, jei jo pačio būdas nuo visko apsisaugoti ir atsiriboti buvo savęs žalojimas. Vaikinas stebėjosi kai ji savo švelniomis lūpomis, nebijodama šlykščiųjų randų, atsargiai lietė visus juos. Vis dėl to vaikinas atitraukė rankas, priglausdamas jas prie savęs.
-Tu neturėjai pamatyti,-panardinęs rankas į juodas savo garbanas sumurmėjo ketvirtakursis,-Neturėjai.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #122 Prieš 5 metus »
  Adelė buvo priglausta prie Keito stipriau, šis veiksmas privertė šviesiaplaukės širdį plakti stipriau ir dažniau, o malonus jausmas pilve, kaip ten sakoma ‘skraidantys drugeliai’ privertė merginą nusišypsoti.
- Taip, lieku čia,- mirktelėjo vaikinui.
  Nekalbant apie tai kaip Adelę žavėjo juodaplaukio garbanos ir akys, dar labiau jos akį pritraukė jo auskaras lūpoje. Tai buvo dar vienas dalykas dėl kurio blondinė buvo lyg pamišusi. Garbanos, žaliaakis, auskarai. Ar tai vaikinas apie kurį Adelė kažkada svajojo?
  Keitas staigiai atsitraukė nuo merginos ir ši nuleido savo akis. Atsistojusi mestelėjo žvilgsnį į tolį, tada priklaupė prie vaikino ir abejais mažais delniukais prilietė jo skruostus. Lėtai perbraukė per jo švelnią odą. Pakėlė vaikino galvą taip, kad šis susitiktų su jos tyromis, mėlynomis akimis ir patraukė jo rankas, kurios buvo įveltos į plaukus. Žemutė mergina žvelgė į Keitą taip, kaip dar nebuvo žvelgus į nieką kitą.
-Aš tavimi nesišlykščiu,- prabilo tyliai šviesiaplaukė ir tai ką ji pasakė buvo tiesa.
  Ji nelaikė juodaplaukio šlykščiu ar dar kokiu nors, jai patiko jis toks koks yra. Blondinukės veidas priartėjo prie vaikino ir ši suglaudė jų kaktas.
- Viskas gerai,- sušnabždėjo.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #123 Prieš 5 metus »
Keitas su šia blondinuke jautėsi šiltai, galėjo viską bent trumpam pamiršti, bet štai... Gavosi kaip gavosi. Kolinsas nenorėjo būti šiurkštus, tačiau ir apie savo problemas jam kalbėti nesinorėjo. Galvojo, kad skausmą ir visas kitas nesąmones geriau tverti vienam, neveliant į tai kitų.
-Lieki? Ta prasme... per visas visas atostogas?-Kolinsas žinojo, kad nelabai gerai dėl tokio dalyko džiaugtis, bet vis dėl to ir pats visų atostogų metu tūnodavo Hogvartse, nes neturėjo kur daugiau dėtis,-Nepagalvok, tik, kad čia gerai, nu ta prasme čia ir yra gerai, na... Aš irgi visada lieku per visas atostogas,-galiausiai sugebėjo pasakyti ką norėjo pasakyti.
Šiai palietus jo skruostus, juodaplaukis susilaikė nekrūptelėjęs. Nors ir buvo malonu, bet vis dėl to keista ir neįprasta. Adelei suglaudus jų kaktas, vaikinas giliai įkvėpė. Jis jautė varnės šilumą, jos kvepalų aromatą. Jausmas buvo svaiginantis ir nepažįstamas ir Kolinsų berniukas pasidavęs tam jausmui, pats palinko arčiau blondinės, tarsi ruošdamasis pabučiuoti. O gal tai ir ruošėsi daryti, velniai žino.


*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #124 Prieš 5 metus »
  Adelė nusišypsojo Keitui ir tylėjo. Jų suglaustos kaktos vertė merginos širdį plakti žaibišku greičiu, lyg ši būtų prisivartojusi kažko kas suteikia adrenalino. Juodaplaukiui palinkus link šviesiaplaukės veido, mergina pasuko jo galvą ir lėtai priglaudė savo lūpas prie vaikino skruosto, tai padarė ir su kitu, o tuomet, palinkus prie vaikino, sujungė jų lūpas. Bent jau blondinukei laikas lyg sustojo ir ši tikėjosi, jog vaikinas jos neatstums. Praėjus keletai sekundžių Adelė atsitraukė nuo vaikino, prilietė pirštais savo lūpas ir žvilgtelėjusi į Keitą, atsistojo.
  Iš dangaus, kuriame plaukiojo debesys pradėjo kristi sunkūs vandens. Žemoji mergina užsidengė degančius skruostus ir apsisuko aplink savo ašį. Atleidusi rankas nuo veido, pažiūrėjo į viršų, lietus nuplovė jos veidą, ši pasižiūrėjo į vaikiną ir sugriebusi jį už rankų privertė atsistoti. Jai nebuvo svarbu, kad ji bus visa permirkusi nuo lietaus, jai patiko mėgautis šia akimirka su vaikinu.
- Pagauk, jeigu sugebėsi,- nusijuokė Adelė ir paleidusi Keito rankas palengva nubėgo tolyn.
  Trumpam sustojus atsisuko į tą pusę kur stovėjo žaliaakis ir plačiai, tikrai nuoširdžiai nusišypsojo
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #125 Prieš 5 metus »
Keitas net nežinojo, kaip reaguoti po bučinio, tad ir liko truputį pravertomis lūpomis, vis dar jausdamas merginos lūpas ant savųjų.
Ji kaip ir nukniso mano pirmąjį bučinį. Keitas mintyse po šito sukikeno, bet juk tikrai tai jam buvo pirmas bučinys, nors atsižvelgiant į tai, kiek panelių juo domėjosi, tai iš tiesų keista, kad tai išvis tiesa.
Lietui pradėjus lyti, švilpis užvertė savo galvą į dangų, šypsodamasis ir atrodo lygiai toks pat laimingas kaip Adelė. Vaikinuko veidas sušlapo, juodos garbanos nulinko žemyn ir nors dabar visas veidas buvo šaltutėlis, bet Keito lūpos vis dar degė. Nuostabus jausmas, kad tave kur.
Vos tik ji trūktelėjo jį ant kojų, juodaplaukis susvyravo, vos nesišniodamas ant nugaros atgal.
-Tu žinok, taip lengvai nepabėgsi!-jau lėkdamas pavimui suriko jis. Ilgos, kerziniais batais apautos kojos dunksėjo į bepradančią sušlapti žemę ir berniukas juokdamasis kliūvinėjo vos ne už kiekvienos šakos, nardė tarp lietaus lašų, nekreipdamas dėmesio, kad siaubingai sušlaps ir jis pats ir plaukai ir rūbai, dabar niekas kitas nerūpėjo. Adelę, kuri buvo daug žemesnė ir tuo pačiu žinoma turėjo trumpesnes kojas, nei jo, Keitas greitai pasivyjo ir vėl čiupo į glėbį, vėl su tuo pačiu atsargumu ir švelnumu, trokšdamas tos nuostabios šilumos.
-Sakiau, kad pagausiu.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #126 Prieš 5 metus »
  Vaikinui pagriebus Adelę į glėbį, ši klyktelėjo, mat visi Keito ir šviesiaplaukės drabužiai buvo kiaurai permirkę, o nakties šaltukas nepastebimai greitai artinosi. Šviesūs plaukau buvo vėl šlapi bei krito ant mėlynų akių. Adelė atsirėmusi į Keito krūtinę giliai kvėpavo, nuo tokio milžino sunku pabėgti. Ši tyliai nusijuokė. Viena ranka laikydama vaikino rankas, kurios ilsėjosi ant jos liemens, ji nubraukė nuo savo veido prilipusias plaukų sruogas ir nusičiaudėjo.
- Uoj, atsiprašau,- sukikeno blondinė.
  Staigiau judesiu atsisukusi į Keitą, išplėtė akis. Jis buvo už ją kokiomis penkiomis, na, gal trijomis galvomis aukštesnis. Jos burna kiek prasivėrė.
- Oho, tu labai aukštas,- nuleido galvą Adelė ir tyliai sumurmėjo.- Aš tai išvis kažkokia gnomė, kaip visada,- pavartė akis ir vėl kilstelėjo galvą į juodaplaukį.
  Varniukė pasistiebė, rankomis nubraukė nuo jo kaktos garbanas ir pabandė jas sukelti į viršų, tačiau nepavykus nuleido rankas ir pažvelgė į vaikino akis. Ši grožėjosi jo neryškiomis strazdanėlėmis ir mielai vyptelėjo.
- Aš, čia, šitą,- padėjo ne aiškiai kalbėt, o šios skruostai įgavo neryškų raudonį.- Atsiprašau, jeigu tau nepatiko, kad tave pabučiavau,- nusuko akis nuo Keito ir pradėjo žaisti su savo pirštais.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #127 Prieš 5 metus »
Nors rūbai ir buvo šlapi ir pats Keitas jautė atrodo net gniaužiantį bjaurų šaltį, bet vis dėl to jį iš galvos išmušė viduje rusenanti maloni šiluma.
-Tau šalta?-susirūpino Keitas,-tiesa neturiu pasiūlyti kokio švarkelio ar ko, bet gal tada reikia eiti į pilį?-pasiteiravo jis Adelės. Lauke jam pačiam buvo beprotiškai gera ir tas lietus tarsi nuplovė visus suknistus rūpesčius, bet vis dėl to galbūt blondinukei jau šalta, o Kolinsas nenorėjo būti jos peršalimo priežastimi.
Švilpis turėjo nuleisti galvą, kad matytų merginą ir su ja normaliai kalbėtų, bet dėl to nesiskundė. Tai užsiminus apie jo ūgį ir jų ūgių skirtumus, Keitas nusijuokė.
-Matai, mes tobulai tinkam,-nesusilaikė neįkišęs paerzinimo Keitas.
Jautė kaip mergina bando sukelti jo plaukus, bet nesivargino sakyti, kad tai bergždžias reikalas-jam buvo malonu, nors niekam kitam nebūtų leidęs liesti plaukų.
Ji rūpinasi dėl to kad mes pasibučiavom? Aš galvojau, kad vienas čia psichavau...
-Ee, viskas gerai, man patiko tas bučinys,-šelmiškai nusišypsojo garbanius ir vėl palinko prie merginos,-Žinai, mielai pakartočiau,-dar kurį laiką jis žvelgė į jos vandenyno mėlynumo akis ir galiausiai, nubraukęs vieną Adelei ant veido užkritusią blondinišką sruogą, berniukas sujungė jų lūpas. Laikas, lygiai taip pat kaip anksčiau būdavo žaidžiant kvidičą, atrodo sustojo, visas pasaulis nutilo ir jis kaip kokia banali romatinių filmų herojė, it koks cukrus lietuje, sutirpo bučinyje.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #128 Prieš 5 metus »
  Trumpučiais pirštais mergina pavėlė savo trumpus plaukus ir užsikišo kelias sruogas už ausies. Vaikinui paklausus ar šiai šalta, privertė ją susimąstyti. Šalta, nešalta, ką žinau, aišku, kad šalta.
- Šalta,- tarė.- Bet tik išorėje,- nusišypsojo.- Nieko, kad neturi, juk nežinojai, kad sutiksi tokį nuostabų ir mažą sutvėrimą kaip aš,- nusijuokė Adelė, pagaliau atskleisdama savo nedidelę savimylos dalelę.- Galėsim eiti, bet dar pabūkim čia, man patinka čia būti.
  Tiesa, Adelei visada patikdavo būti šioje pievoje. Mergikės mažas kumštukas silpnai trinktelėjo Keitui, kai šis paminėjo, jog jie tobulai tinka vienas kitam. Tobulai? Aš ir jis tobulai? Žinoma. Blondinukę vis dėl to erzino tos aviniškos garbanos užkritusios ant vaikino akių, tad ši pabandė laimę vėl ir patraukė jas jam nuo veido, tačiau po sekundėlės juodos plaukų sruogos grįžo į savo pradinę padėtį. Ha, sugalvojau. Šviesiaplaukės ranka nuklydo į suknelės kišenę ir iš šios ištraukė tamsiai mėlyną bandaną. Pasistiebusi kiek tik gali mergina aprišo raištį aplink vaikino galvą ir šio garbanos jau buvo sukeltos į viršų.
- Manau, jog dabar atrodai dar geriau,- nusišypsojo.
  Keitui tarus, kad jam patiko bučinys, blondinė priglaudė savo kaktą prie jo krūtinės ir rankomis užsidengė skruostus, mat jie jau buvo įraudę kaip reikalas, o ta šelmiška garbaniaus šypsena privertė ir pačią varniukę išsišiepti. Pagaliau pakėlusi savo galvą į vaikiną, pastebėjo, jog šis linksta link jos, todėl ši pasistiebė ir jam sujungus jų lūpas, apsivijo rankomis jo kaklą. O mama, jis man taip patinka.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #129 Prieš 5 metus »
-Na, jei baisiai sušalsi sakyk, nenoriu vietoj merginos į hogvartsą parnešt sniego senio,-vėl su ta pačia šelmiška šypsenėle paerzino ją Keitas, nesusilaikęs.
A savimyla, aš tik nekenčiu savęs, tai papildom tobulai vienas kitą.
-Savimyla,-suprunkštė Kolinsas, tik šią mintį išreikšdamas garsiai.
Garbanius tik užvertė akis tai žaidžiant su jo plaukais.
-Ee, ką darai,-nusijuokė švilpis, jausdamas, kaip ta uždeda jam bandana. Plaukus truputį pešė, bet jus tik plačiau išsišiepė, vėl ryškiai pasimatant skruostikauliams.
-Dabar aš dar nuostabesnis, a?-išrietė auskaru pervertą antakį garbanius, nors pats tikrai taip nemanė, tiesiog buvo įpratęs sakyti tokius erzinimus, kurie kaip pats žinojo mergaitėms patinka.
Tai atsakius į bučinį, Keitas vis dar neatsitraukdamas šyptelėjo. Atrodė bučinys truko amžinybę, kai pagaliau vaikinas atsitraukė, pritrūkęs oro, kurį visa ta keistoji šiluma, drugeliai pilve ir kiti dalykai atrodo iš plaučių išmušė.
-Tu nuostabi, žinai?-sumurmėjo Kolinsas, švelniai pirštais žaisdamas su gražiaisiais blondinės plaukais.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #130 Prieš 5 metus »
- Nebijok, atitirpsiu,- nusijuokdama nusibraukė nuo veido vandens lašus.- Ir nustok taip daryti,- bakstelėjo su nosies galiuku į vaikino tą šelmišką šypseną.
  Mergina išsinėrė iš juodaplaukio glėbio, nes jai reikėjo išsitraškinti kojas, rankas ir kaklą, mat čia stovėdama visai sustingo. Lietus jau buvo beveik pasibaigęs, po truputį ryškėjo mėnulis.
- Taip, savimyla, turi kažką prieš?- pagriebė Keito ranką ir apsisuko, lyg šoktų kokį valsą ar salsą.
  Pasiėmusi iš kitos kišenės baltą galvos raištį taip pat jį užsirišo ir plačiai nusišypsojo vaikinui:
- Nuostabesnis, o dabar mes dar ir įvarčiai,- pakraipė galvą blondinukė.
  Adelė, grįžusi į garbaniaus glėbį, pažvelgė į jį savo tyromis akimis, kurios atrodė taip mielai, kad ši tikėjo, kad vaikinas taip pat kaip ir kiti neatsispirs jos žvilgsniui.
- Kai eisime į pilį, tu mane neši,-  stipriai apkabino Keitą.
  O štai šis bučinys buvo kiek kitoks. Šiame atrodė, kad buvo sudėta daugiau jausmų, o pirmajame buvo daugiau pasimetimo. Atsitraukusi Adelės lūpos buvo šiek tiek išburkusios ir dar putlesnės nei prieš tai. Mergina paglostė vaikino liemenį ir šypsodamasi tarė:
- Žinau, visada žinojau,- nusijuokė.- Bet išgirdus tai iš tavęs visiškai tuo tikiu,- sumurmėjo.
  Keitas. Ar tai vaikinas pavogęs mano širdį? Blondinukė mielai pažvelgė į garbanių ir priglaudė savo skruostą prie jo krūtinės.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #131 Prieš 5 metus »
-Tik neištirpk,-lyg rimtai perspėjo Keitas, bet paskui sukikeno, sugalvojęs naują paerzinimą,-Juk šiaip ar taip jau lydais dėl manęs.
Reiktų ramintis su savo nesąmonėm, bet dar galima truputuką, biškutuką ją paerzint.
-Gi negražu save labiau už kitus mylėt,-juokaudamas pakraipė juodaplaukę galvą švilpis.
Velnias, man smagu su ja. Norėčiau rimtai kada pašokti, jaučiuos kaip koks princas. Jei princai nešioja auskarus, dažo akis juodu akių pieštuku ir rengias kaip per roko koncertą. O velnias iš kur ji tas bandanas traukia?
-Tu gal kišenėse visą rūbų parduotuvę nešiojies, a blondine?-kilstelėjo antakį Kolinsas, įkišdamas į savo žodžius dar vieną paerzinimą.
Jis vėl jautėsi tarsi saugiai, kai Adelė grįžo į jo glėbį. Gal turėtų atvirkščiai, bet koks gi skirtumas.
Velnias, su ja taip suknistai nuostabiai jaučiuosi. Šita mergina tarsi mano antroji pusė, velnias, kad tik neįsimylėt... neįsimylet?.. Ką aš apgaudinėju, ji jau išvedė mane iš proto.
-Tada gerai, kad tiki, kartosiu tau tai kiekvieną dieną, blondine,-šyptelėjo Keitas, pabučiuodamas jos viršugalvį, tarsi vaiko. Lietaus kvapas maišėsi su Adelės kvepalu kvapu ir Kolinsui tas kvapas nuo šiol simbolizavo tikrą meilę.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #132 Prieš 5 metus »
- Aa, padėkit, man rodos ištirpau ir tai vien tik Keito kaltė,- blondinė dramatiškai pridėjo ranką prie kaktos ir apsimetė alpstanti.- Ir šiaip, tu čia dar taip pašnekėk tai ir pats tuoj kaip ištirpsi,- piktu, bet tokiu ir ne piktu žvilgsniu pažvelgė į Keitą Adelė.
  Mergina pakėlė antakius ir apsisukusi žengė vieną žingsnį nuo juodaplaukio. Kaip tai negražu? Gražu.
- Aš tau kaip duosiu negražu,- vėl atsisuko į vaikiną ir ruošėsi jam jau gerai trinktelti, tačiau jis mestelėjo dar kitą sakinuką, kuris suerzino blondinę ir ši sukryžiavo savo rankas ant ties savo krūtine.- Gal ir nešiojuos, jeigu ne aš tai dabar tu ir toliau mano akyse nebūtum nuostabus,- iškišo liežuvį mergina ir žaismingai pavartė akis.- Plius, juk mes įvarčiai,- mergina vėl įsivyniojo į Keito glėbį.
  Jeigu aš neužsičiaupsiu tai jau visai nusikalbėsiu. Tikrai. Nu, bet rimtai.
- O tu labai mielas, labai,- patampė vaikinuko žandus ir nusijuokė.- Nekartok, galvosiu, jog iš reikalo tik tai man sakai,- primerkė akis trumpaplaukė bandydama pasitaisyti savo bandaną.- Na, štai, ką veiksime toliau?- mieloji varniukė klaustelėjo vaikinuko.
  Velnias, mano levandų kvapas sklinda nuo manęs dar labiau, galvojau jau išnyko, tikiuosi, jog jam jis netrukdo. Pajautusi kaip jis pabučiavo jos viršugalvį mergina šyptelėjo ir pasistiebusi pabučiavo jo skruostą.
-Atleisk, tavojo viršugalvio nepasiekiu,- gūžtelėjo pečiais Adelė.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Keitas Kolinsas

  • Kvidičininkas
  • ****
  • 270
  • Lytis: Moteris
  • If you need your heart stolen, call me ;)
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #133 Prieš 5 metus »
-Gal tirpsti dar dėl to, kad esi saldi, kaip cukrus?-truputį flirtuodamas išsišiepė Keitas.
Ji dar ir pikta geba būt. Kad tave Helga Švilpynė, šita mergina tiesiog tobula.
-Ojojoj, nereikia,-nusiviepė švilpis,-Aš ir taip tau nuostabus, mieloji,-dar plačiau išsišiepė Keitas,-O mes taip ar taip įvarčiai, blondine,-jau prilipinęs jai pravardę pridūrė garbanius.
Ji tikrai nuostabi, dėl to ir noriu kiekvieną dieną tai kartoti, vien dėl tos tobulos šypsenos...
-Bet kartosiu,-pareiškė žaliaakis rimtu veidu, vis sukinėdamas jos plaukų sruogas tarp savo pirštų,-Beje, mano žandus čiupinėdama auskarų neišrauk netyčia,-atseit rimtu, išsigandusiu balsu perspėjo ją Keitas.
-Toliau?-lyg nustebęs paklausė garbanius ir apdovanojo ją dar vienu šaltų lūpų bučinuku,-Turi idėjų?
Mm... Levandos, tai štai kokio kvapo jos kvepalai... Kolinsas visą tą laiką buvo jų tarsi užburtas ir tik dabar suprato koks gi tai kvapas. Truputį primena skalbimo kambarį namuose, tik Adelės levandos kvepia kokį tūkstantį kartų skaniau...
-O ar išvis yra žmogus, kuris pasiektų?-nusijuokė Keitas ir dar kart nesusivaldęs pabučiavo ją, dabar į patį nosies galiuką.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Vešli pieva už pelėdyno
« Atsakymas #134 Prieš 5 metus »
  Adelė išsižiojusi iš nuostabos stovėjo ir negalėjo pratarti nė žodžio.
-Tu, tu ką tik pasakei ką?- varniukė jau galvojo numuš tą jo nuostabią šypseną nuo veido tačiau susilaikė ir suleido savo nagus jam į odą.- Oj, aš labai atsiprašau,- pasimetė blondinė ir patrynė juodaplaukio nugarą.
  Adelė paraukė nosytė, pakraipė galvą ir šoktelėjus sugebėjo lūpomis priliesti vaikino nosies galiuką. Pasididžiuodama savimi išsišiepė lyg vaikas gavęs saldainį.
- Atsiprašau? Aš mieloji? - blondinė vaidino dramos karalienė norėdama paerzinti vaikiną.- Kaip miela!- specialiai sucypė mergina ir nusijuokė.
  Mergina negalėjo atsigerėti nuostabiomis Keito akimis ir šiaip juo visu, tiek išore tiek vidumi jis taip ją traukė, kad ji atrodė niekad nepaleis jo.
- Na, gerai, kartok,- bakstelėjo pirštu į vaikino kietą krūtinę.- Nelaikyk manęs visiškai beviltiška, neišrausiu.
  Pajutusi vėl vaikino lūpas ant savųjų, nusišypsojo. Tai miela. Jis mielas. 
- Idėjų? Salsa, valsas, o gal šiaip šokiai? Šiaip salsa man išeina geriausiai,- mirktelėjo juodaplaukiui panikė.
  Stojo trumputė tyla. Adelė sunėrė savo ir Keito pirštus, sulaukė iš jo mielo gesto. Jis pabučiavo jai nosies galiuką, ši nusijuokė ir paglostė laisva ranka jo liemenį.
- Aš pasiekčiau jeigu tu mane pakeltum,- nusišypsojo mergina.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.